Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Futaba Miyako

2 posters

Go down

Futaba Miyako Empty Futaba Miyako

Témanyitás by Miyako Hétf. Ápr. 29 2013, 21:11

Spoiler:

Név: Futaba Miyako
Nem: lány
Kaszt: íjász
Kor: 15

Kinézet: Vállig érő világosbarna haja általában fel van kötve, hogy ne zavarja őt a küldetések alatt. Két szép barna szeme van, amikből szinte sugárzik a kedvesség, és a jókedv szinte minden pillanatban. Ugyanígy van hatalmas mosolyával, amit a szomorú pillanatain kívül szinte bármikor meglehet látni, ugyanis a legapróbb dologtól is mosoly kerülhet a kislány arcára. A bőre hófehér, szinte már sápadtnak lehet nevezni, ami természetesen a származása miatt van. Nagyjából 48 kg, és 160 cm.
Jellem: Bátor (kivéve amikor nem), és határozott személyiségű, ezért bátran neki ugrik minden nehézségnek, és a problémákra is inkább "megoldandó feladatként" gondol, sem mint valami komoly problémaként. Barátságos, kedves mindenkivel, és mindenkiben képes meglátni a jót, bár vannak olyan személyek akik gyakran megérdemlik az igazságosztást, és ilyenkor egy-két sor agymosást kaphatnak is tőle. Hiperaktívsága szinte már-már idegesítő, persze csak azoknak, akik már eltöltöttek vele két-három órát. Elsőnek talán egy átlagos, aranyos kislánynak tűnhet, hiszen folyamatosan pörög, izeg-mozog, és mosolyog. Szeret barátkozni, és könnyen szerez magának példaképeket is, akiket általában ilyenkor "fangirl"-ként körbeugrál, és dicsőít a maga módján. Naivsága talán az egyetlen rossz tulajdonsága, hiszen könnyen megbízik bárkiben, és ilyenkor elég nagy a koppanás esélye, de talán erre a gyenge pontjára hamar rájön, és nem akkor amikor már túl késő, és az általa egyik legjobban kedvelt személy, majd átveri. A barátgyűjtés mellett az ellenfélgyűjtés is néha egész szép számban megy neki, hiszen a szája nagy, és gyakran nem tudja hol a határ. Ha valaki egy kicsit is felhúzza, akkor hamar elveszti a fejét, és megpróbálja a célpontját minél előbb a betonba küldeni vagy testileg, vagy lelkileg. A ritka pillanatok egyike, hogy nincs jó kedvében, pedig néha ennek is meg kell történnie. Ilyenkor a színes, pompázó világ az ő szemében szürke, komor rémálommá változik át, és elég sok ösztönzés után vált újra vissza szivárványlányba.

Képesség:
Neve: Gravity Shot
Leírása: A képesség aktiválását követően ellőtt első nyílvessző gravitációs mezőt hoz létre, amely magához szívja, azokat az ellenfeleket, akiknek a kitartása kisebb, vagy egyenlő, a játékos Speciális képesség pontjával. Akinek ennél magasabb a kitartása, arra semmilyen hatást nem fejt ki a képesség. Legfeljebb három ellenfelet foghat el, akik egy körig, képtelenek támadni. Csak 3 körönként egyszer alkalmazható, és nem lehet mellette támadni.

Kérdezz-Felelek Kagu-nyan módra~


Miyako: Kagu-chaaan! Szeretnélek jobban megismerni, és én is szeretném, ha jobban megismernél. *-* Lenne kedved meginterjúvolni engem? Utána pedig én téged! *w* Naaa? Naaaaaa? *képébe bújik*
Kagu~chan: Hogy, én interjúvoljalak meg..téged? *pislog nagy szemekkel* Persze, miért is ne ^^ *kicsit feszélyezi, hogy az arcában vannak.* Na tehát, hol is kezdjük? Á igen! Megkérdezhetem, hogy hol születtél?? ^^
Miyako: Ízig-vérig japán vagyok. *w* Édesanyám is, és édesapám is Japánban élt, így én is ott születtem. Mi afféle letelepedő család vagyunk, így egészen idáig egyszer sem költöztünk el. ^^ Kiotóban születtem, és ott is fogom leélni az életem nagy valószínűséggel. Persze csak ha kijutunk erről a különös helyről ugyebár. >.>" *közben ide-oda hintázik a székén. élvezi mint egy kisgyerek.*
Kagu~chan: Értem. Hány éves vagy Miyako~chan? ^^
Miyako: Tizenötödik életévemet töltöttem be most a nyáron. Hát nem szupiii? Tiszta nagy lány lettem! *-* Talán ez lassan ide is ki fog hatni.. *meredten elkezdi bámulni a mellkasát*
Kagu~chan: Biztos vagyok benne Miyako~chan. Én is ilyen idős koromban, kezdtem nővé érni. ^^ Egyébként, milyen Kiotóban lakni? Sok barátod van az iskolában?? ^^
Miyako: Tényleg? *-* Akkor biztos, nekem is akkorák lesznek mint most neked! *w* Hogy Kiotó milyen? A helyet magát nagyon szeretem, és elfogultság nélkül talán nem is tudok véleményt mondani róla. Az iskolai kirándulásokon kívül nem nagyon hagytam el magát a várost, így viszonyítani sem nagyon tudom más városokhoz. Én viszont mindenképpen csak dicsérni tudom, hiszen sok nagyon jó hely van a város egyes részein! *-* Csodaszép kávézók, ahol a világ legfinomabb süteményeit készítik, és a legcsinatosabb pincérnők szolgálnak ki minket! Természeti helyekben is bővelkedik, és a szentélyek is mesebeliek! Hogy hogyan? Barátok? Iskola? Na igen, az élet egyik érdekesebb része. Úgy kifejezetten "barátaim" nincsenek, és nem is voltak. Rengeteg délutáni szakkört kipróbáltam már, és mindig jól kijöttem a szakkörtársaimmal, de miután szakkört váltottam egyre kevesebbet kezdtem velük találkozni, míg végül az új szakkörtársaimmal lettem viszonylag jó kapcsolatban. Aztán így tovább, egy végtelen körforgásban. Eddig senki mellett sem tudtam megmaradni, de nem is nagyon tűnt úgy, mintha hiányolnának engem..>.< Mellettetek viszont végre érzem azt a különös bizsergést, és szinte kitudom jelenteni, hogy ez a barátság örökké fog tartani, amíg Világ a Világ! *-* *csillogó szemek, határozott tekintet*
Kagu~chan: *elneveti magát* Aranyos vagy, mikor ilyeneket mondasz Miyako~chan. ^^ Biztosan nagyon szeretnek a szüleid.
Miyako: Mivel egyke vagyok, így elég erőteljesen kimutatják a szeretetüket rajtam a szüleim. Mindig is elkényeztettek, és sokféle terhet levettek a vállamról. Természetesen én is mindig megtettem minden tőlem telhetőt, ha segítségre szorultak. Anya mindig megfőzi a kedvenc ételeimet, és minden egyes étkezés után megkérdezi, hogy milyen volt, ugyanis folyamatosan fejleszteni szeretné a főzőtudását, hogy a világ legfinomabb ételeit tudja elkészíteni számunkra! *-* Apa..munkamániás. Vagyis, nem feltétlenül a munka hajtja, hanem az, hogy a legtöbb pénzt hozhassa a házhoz, és nekünk mindenünk meglehessen. Persze nem hanyagol el minket a munkája miatt, tehát a családi ünnepekre mindig hazajön, és mindig hoz valami csudijó ajándékot! *w* Szeretem őket. Hiányoznak. Remélem még látni fogom őket.. *kicsit szomorkás hangulat, enyhén könnyes szemek*
Kagu~chan: *megsimogatja Miyoko arcát* Ne sírj. Biztosan nekik is nagyon hiányoznak, de egyszer csak kijutunk innen nem? ^^ De sokban hasonlítunk ^^ Az én szüleim is gazdagok, ha úgy vesszük. ^^ Apukádtól kaptad a NerveGear-t? Mióta játszol ilyesmikkel? ^^
Miyako: Mint előbb is mondtam, rengeteg szakkört megjártam már. Természetesen nem maradhatott ki a számítógépes, és a kocka szakkör sem. *-* Először kisebb játékokkal kezdtem, mint amilyenekkel a magam fajta lányok is szoknak néha játszani. Aztán a fiúk megmutatták az MMO-t, és ennek az egésznek a világa csak úgy magával ragadott! *w* Kifejezetten rabja voltam a mágus kasztnak, de a ranged típusú karaktereket is nagy előnybe részesítettem. Amikor megjelent a SAO, egyből megfordult az fejemben az a gondolat, hogy szívesen kipróbálnám, de nem akartam ezzel is nyaggatni apuékat. >.> Végül kérés nélkül megkaptam az aputól, az anyu születésnapján. Ugye ekkor is hazajött, mint máskor, viszont most nem csak anyunak hozott ajándékot, hanem még nekem is, mert amikor meglátta, akkor rám gondolt. *-* Leírhatatlanul boldog voltam, és apu meg is kapta a pusziáradatomat! *w* Tehát így került hozzám ez az igencsak különleges, és úgy tűnik eléggé veszélyes játék. Az, hogy megbántam-e, még nem olyan biztos. Hiányzik a rendes világ, és félek a haláltól..de ha nem kezdtem volna el játszani, akkor nem ismerhettelek volna meg titeket! *w* *fülig érő mosoly, újra vidám kedv*
Kagu~chan: Tudod, van egy blogom a valóságban. Ha kint leszünk, ott beszélgethetnénk máskor is. ^^ Egyébként, hogyhogy nem indultál a többiekkel felfedezni. Egy ilyen aranyos kislány, biztosan találna magának erős kísérőket. Ahogy én is találhatnék, ha akarnék, de nem akarom pazarolni a csáberőm. ^^
Miyako: Az nagyon jó lenne! *-* Rendszeres látogató lennék! *-* Izéé..ez elég kényes téma viszont. Lassan már több mint fél éve itt lehetünk a játékban, bár lehet, hogy csak az én időérzékem túlozza el az egészet. >.>" Féltem, hogy a csapatokkal is ugyanúgy fogok járni, mint a szakkörökkel. Ez viszont egy kicsit komolyabb helyszín mint az iskola. Ha rossz csapatot választok, akkor az az életembe kerülhet. Én viszont túlságosan is félek kockáztatni, így inkább itt maradtam a Kezdők Városában. Vártam a csodát, és a leendő barátokat. Viszont ez alatt az idő alatt sok mindent lefüleltem a játékról ám! *-* Tudom a frontharcosok leendő tartózkodását, és a megalakult céhek neveit is!!! Egyszer én is szerettem volna egy céhhez csatlakozni, majd a frontharcosokat hátulról támogatni a nyilaim segítségével, de mint előbb is mondtam..túlságosan is féltem. Ugye bennetek bízhatok? Ti megvédtek engem? Cserébe én is fedezlek titeket a nyilaimmal, és a képességeimmel! Talán végre..veletek sikerül kitörnöm a félelem kalitkájából, mert most már tényleg elegem van tétlenül ülni az egyes szintemmel, és csak várni a sült galambot. A végén még kiderül, hogy profi íjász vagyok. *w* Vagy talán kifejezetten jó a harci taktikai képességem! >.<" Izé.. persze ez inkább csak álmodozás, mint tény. De hiszem, hogy gyakorlással sokmindent el lehet érni. Vagy nem így van? ^w^
Kagu~chan: *megsimogatja az álmodozó kislány buksiját, és kedvesen mosolyog hozzá* Kicsit fiatal vagy még a profi íjászkodáshoz. ^^ De bízhatsz bennünk. ^^ Asu~chan ugyan nem olyan szupercool, mint én, de van benne erő, és meg tud védeni téged is, meg engem is. Bár én nem szorulok rá, bármikor elmehetnék, ha akarnék, csak eddig jól megvoltam itt. ^^ Miyako~chan, ha eleget gyakorolsz bármi sikerülhet, de persze van amire születni is kell. Mint az én esetemben. Gyönyörűnek, születni kell, az nem megy csak úgy. *körbepislogja, a lánykát* De ezzel neked sem lesz problémád. ^^
Miyako: Igen, azt hiszem bízok bennetek. Üh..nem is. Biztosan bízok bennetek! *-* Köszönöm ezt a beszélgetést. Remélem mindent megtudtál rólam, amit szerettél volna megtudni. Most viszont az én kérdéseim jönnek, szóval készülj fel, mert nem leszek piskóta. A világ legjobb riportere áll előtted..*w*
Miyako
Miyako
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 37
Join date : 2013. Apr. 29.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Futaba Miyako Empty Re: Futaba Miyako

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 29 2013, 21:36

Szia!

Ismételten egy gyönyörű előtörténet, elfogadom.

Nos, mivel elfogadtam az előtörténetedet leírom, hogy miket készíts elő a játékhoz.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit a vadász alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 1
Erő: 0
Kitartás: 0
Gyorsaság: 3
Speciális képesség: 0
Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod ki.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Íj (felszerelt, +1 fegyverkezelés)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.