Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kagura

2 posters

Go down

Kagura Empty Kagura

Témanyitás by Kagura Hétf. Ápr. 29 2013, 17:45

Klein Kun engedélyt adott, a Dere~change! képességre, és az előtörténet rendhagyó kinézetére. Arigatou Klein-kun ^^

Spoiler:

Adatlap

Regisztált Felhasználó Neve: Rebecca "Becca" Jacobs
Karakternév: Kagura
Nem:
Kaszt: Harcművész
Kor: 19

~Így nézek ki rovat~

2020. 03. 12. " Ruha krízis. Sad "
Ezt nem tudom elhinni! T.T Miért éppen én?
Na jó, hol is kezdjem? Szóval, a minap felmentem a NewBreed Girl honlapjára, egy kicsit nézelődtem, mert szükség volt egy kis vérfrissítésre a ruhatáramban. Ki is néztem egy cuki felsőt, és még pénzem is lenne rá, szóval el is kezdtem megrendelni. Keresem a méretem, és nem lehet 40-es ruhaméretet rendelni! O.O
Ezerszer is átnéztem, de nincs az én méretemben. Vagy nagyobbak vannak, de akkor már a sátorvásznat is magamra tekerhetném, ugyanott vagyok, vagy gyerekméret. Nem tudom mostanában mi lett az NBG-vel... Törpékre, és óriásokra kezdenek ruhát gyártani. T.T Mi lesz velem, ha már nem terveznek felsőt az én méretemben? T.T Nem akarom! T.T Így sem üti meg a mellméretem a D-t, ha még olyan ruhát kell felvennem, ami nagy rám, hát még kisebbnek tűnik. T.T Pedig, szerintem a 165 centis magasságommal nem számítok nagy igénykategóriának. Mi lett veled, NBG? T.T

2020. 06. 23 „Fodrász.”
Ma délután jártam a fodrászomnál. Smile Kellett már vágni a hajamból, mert teljesen letöredezett a vége, úgy pedig nem jelenhetek meg az utcán. Igazából csak egy igazítást csinált, hogy szebben álljanak a tüskéim ^^ De szerintem belevágott itt ott. T.T Pedig csak egyszerűt kértem. Fesse be, és igazítsa meg a hajam. A szőkítés megint jól sikerült, arra nem nagyon panaszkodok, de egy igazítás közben belenyírt a hajamba. T.T Nem tudom, menjek-e oda megint, vagy keressek inkább más fodrászt. Segítsetek nekem! Élet-halál kérdése. T.T Puszi, és köszi. ^^

2020. 08. 04. „Az új sminkkészlet. ^^ „
És megérkezett minden darabja, egyben, épségesen, itt van, a markomban. *.* Megérte várni rá. Manhattan-es kompakt púder, Astor Lycra Extend-es szempillaspirál, tényleg van minden. Egész szépen ki is emeli a világoskék spirál, meg a rózsaszín szemhéjpúder a szemem. ^^ Egyszerűen imádom! A Rimmel-es szemceruzát, meg a Lush-os hajcsillámot még nem próbáltam ki, de a holnapi bulira biztos ezek lesznek a kellékeim. ^^ Leghűségesebb társam lesz ez az új készlet. ^^


~Ti írtátok <3~

maya: Pörgős csajszi. Az én osztályomba bezzeg csak lúzerek járnak.
Chix17: imádlak xD majd dumcsi privi ^^
Vivy: Hát szerintem akkor is gáz belezúgni a barátnőd pasijába... szerintem nem kellett volna..
Anonymous: Sziasztok, nézzétek meg a blogom! >link<
Chix17: spammer...
Asu~chan: Szerintem meg napocska. *.* Örülök, hogy többet mosolyogsz. Olyankor sokkal cukibb vagy. Very Happy
A.: Kedves lány, jó a stílusa.
Anonymous: Hülye kurva... még egyszer ránézel a pasimra, megverlek a barátnőimmel, értve vagyok?!!!
Vivy: Önsajnáló ribanc...
Chix: Jaj, hagyjátok már békén...
Asu~-chan: *facepalm*
Jessie: Ne foglalkozz az irigyekkel, csak féltékenyek azért, mert mered felvállalni, aki vagy!
Butterfly: Szerintem nagyon odaadó, aranyos, egyszerű lány vagy, aki próbál mindenkit megmosolyogtatni. Szívesen beszélgetek veled.
Anonymous: sunáznám
g1rl14: én szeretem a blogod XD a pasik pedig mind hülyék


~ Képesség Lista ~

Képesség Neve: Átkozott marok (Cursed Grip)
A játékos jobb karja feketévé válik, sárgán izzó csíkokkal és karmokkal. A játékos ebben az állapotban képes közvetlen közelre rántani a kijelölt ellenfelet, akár két és fél méteres távolságból is, ha az ellenfél kitartása kisebb, mint a játékos karakter speciális képzettsége.
Ha a kitartás, vagy a kijelölt ellenfél mérete meghaladja a játékosét, akkor a képesség a játékost viszi közelebb a célponthoz.

Képesség Neve: Dere Change!
A játékos képes bármikor váltani a Dere~dere típusok között. A „Dere Change!” idézés kiejtése után, a dere típus megnevezésével a játékos személyisége átvált az adott típusba. A hatás addig tart, míg az idézés újra el nem hangzik.


~Bejegyzések~

„Put a bullet to me. Bullet to the brain pan. Squish.”

2018. 01. 22. „Kezdet”
Nyaaa~ *.* Az első bejegyzésem, az első igazi blogomon. ^^
Sziasztok! Kagura vagyok, és azért hoztam létre ezt a blogot, hogy kicsit mindenki bepillantást nyerjen abba, hogy milyen is az én életem. ^^
Nem is húzom az időt, bele is vágok. ^^
Ma reggel anyuval és apuval tudtam reggelizni, ami az itthoni körülményeket tekintve ritka esemény. >.> De jó volt egy kicsit mosolyogni látni őket, elvégre állandóan morcosak valamiért, meg folyton csak dolgoznak, úgyhogy jól esett így látni őket. A suli viszont maga volt a borzalom. T.T Megint dogát írtunk töriből, és tiszta görcsös lettem. Szerintem nem lett jó, de remélem a tanárnő jól pontozza. Mindig kedves szokott velem lenni, úgyhogy drukkolok, hogy most is jó jegyet kapjak. ^^ Ma megyek először befestetni a hajam, és már nagyon várom! ^^ Remélem jól fog állni az új szín. ^^

2018. 01. 23. „Szőkén szép az élet ^^”
Imádom, az új hajszínem. *.* A barna tincsek aranyszőkévé váltak a fodrászom keze alatt, és imádom. *.* Egy teljesen új lány lettem tőle, jól megy a kék szemeimhez is, és mindenki imádja. Ma többen meg is néztek az utcán, úgyhogy biztos vagyok benne, hogy világéletemben szőke maradok. ^^ Annyira, de annyira jól áll, hogy azt el sem tudom mondani! A suliban többen le is fényképeztek, és a legtöbb nagyon jól sikerült, de a legbüszkébb erre a képre vagyok. Imádom. *.* Aki csak teheti, legyen szőke. ^^

2018. 04. 11. „A herceg aki fehér lovon feszít.”
Életem legjobb napja volt a mai! ^^ *.* Alig jutok szóhoz, még mindig úgy dobog a szívem. =^^=
Ma találkoztam egy sráccal, és akár egy álom, olyan a pasi. Az egész osztály elment lovardába, amolyan iskolai foglalkozás címén, és ahogy beléptünk, ott ült fehér lovon. *.* Nem szőke, de herceg, ebben biztos vagyok. ^^ Olyan aranyos és rendes volt velem, és azt mondta, gyönyörűnek tart. ^^ Azt hiszem szerelmes vagyok. Az a hollófekete haj, azok a szemek… Elolvadok, ha csak rám pillant. Remélem, felhív. ^^

2018. 04. 14. „Kagura X Takashi”
Mesebeli volt a mai nap. ^^ Takashi tegnap felhívott, és elhívott randizni. Olyan édes volt! Azt mondta, el akarja vinni a legszebb hercegnőt a világon egy romantikus vacsorára. Annyira izgulok! Egy órát vacakoltam a hajammal, egy másikat a sminkemmel, és még normális ruhát is kéne találnom. Nem hiszem, el, hogy nincs egy normális göncöm, amit felvegyek, és még anyu sem akarja kölcsönadni az arany fülbevalóját! >.> Pedig az annyira jó lenne, de nem engedi, hogy elvigyem! T.T Pedig jól kéne kinéznem ma este. Azt mondta, meglepetés, hogy hova megyünk, de mindenképp tetszeni akarok neki. Szerintem a piros ruhámat fogom felvenni, remélem, abban jól fogok mutatni. A barátnőim mind azt mondták, hogy drukkolnak nekem, annyira de annyira édesek voltak. ^^ De Takashi még mindig édesebb.

2018. 04. 20. „Otthon, édes otthon. Sad
Anyuék ma megint összevesztek. Nem igazán tudom, hogy mit mondjak arra a hajcihőre, amit egymással művelnek. Na persze amíg én csinálhatom, amit akarok, addig nem igazán zavartatom magam. >.> Ma azt hiszem, Takashinál fogok aludni, mert ebben a légkörben nem tudok létezni. <.< Na persze, apu ellenzi a dolgot, azt mondja, még nem vagyok elég érett az ilyesmihez, de mit tudja ő, hogy mi a jó? Anyuval sem tud rendesen bánni, majd pont engem utasítgat… Úgyhogy ma a hercegemnél alszok. ^^ Annyira rendes és jóképű! Egyszerűen imádom! ^^ Felhívtam, mondta is, hogy nyugodtan menjek át, de kicsit fáradt volt a hangja. Biztosan örülni fog, hogy ott vagyok. ^^

2018. 04 23. „Én, és a hercegem”
Még mindig itt vagyok a hercegemnél. ^^ Annyira szeretem, csak ne kellene ilyen korán felkelni. Mondjuk miután Takashi elmegy, én még aludhatok, ameddig akarok, és még reggelit is szokott felhozni. Annyira édes! A szülei kicsit morcosak rám, de nem értem, miért. Pedig aranyos vagyok velük, meg minden. De hát, nem is nekik kell, hogy szeressenek, hanem az én egyetlenemnek. ^^ Annyira édes, és annyira különleges. Ma is egy csomót beszélgettünk. Mondta, hogy ritkán tud valakit szeretni, így amikor valakivel együtt van, azt megbecsüli. Annyira mély a tekintete, olyan átható! Sosem éreztem még ilyet. *.* Annyira átható, amit mond, az egész lénye... Tényleg szerelmes vagyok. ^^ Valahogy olyan hideg, mégis magával ragadó a tekintete. Azt hiszem, talán ő az igazi. *.*

2018. 06. 14. „I want you!”
Anyuék, ma megint balhéztak. T.T Annyira nem szeretem, mikor ezt csinálják, mert utána mindig engem piszkálnak, hogy nem kezdek magammal semmit, meg stuff. Pedig ez nem igaz. Suliban is népszerű vagyok, tegnap is vettem egy csomó cuccot. Folyamatosan tanulok, hogy jó jegyeim legyenek, de még így is piszkálnak, hogy nincs tervem az élettel. T.T Mondják ezt ők. Pedig nekem igenis van tervem. Világhírű akarok lenni. Ha ez nem elég cél az életben, akkor semmi sem az. T.T Ráadásul, most még a hercegem sem tudom elérni. T.T Nem szeretem, mikor ez történik. T.T Miért pont én? T.T Takashi, hiányzol! Nagyon. T.T

2018. 08. 05. „Lőjetek le! T.T”
Életem legrosszabb napja! Meg akarok halni. T.T Nem tudok nélküle élni. Olyan, mintha a szívem nem verne tovább. Nem tudok a hercegem nélkül élni. T.T Azt mondta, nem akar tovább járni egy elkényeztetett, gazdag csajjal. Pedig nem is vagyok elkényeztetett! Az én életem is nehéz és rossz. Nem értem, mi baja van velem. Pedig annyira szeretem! T.T Inkább meghalok, minthogy nélküle éljek! T.T Nem tudok többé írni ide sem. T.T Azt hiszem, inkább abbahagyom a blogolást.

2018. 12. 07. „Feltámadás.”
Ohayou minna~san. ^^ Tudom, eléggé régen írtam már, de újra itt vagyok, és teljes erőbedobással folytatom a blogom. Ne hari, hogy eddig nem adtam életjelet. ^^” De itt vagyok, és pótlok is ma, hogy ne hagyjalak titeket elveszni a kétségek közt. ^^ Szóval, a múlt héten elkezdtem karácsonyi ajándékot nézni anyunak, de nem nagyon tudok mit kitalálni. Annyira szerencsétlen vagyok ilyen téren. T.T Egyszerűen tanácstalan vagyok, hogy mit vegyek neki. De igyekszem kitalálni valamit. Ha van valakinek ötlete, azt kommentben szívesen várom. ^^ A suli egyelőre borzasztó. >.> A matektanárnőm megszidott, mert egy pillanatra kinéztem az ablakon... Na jó, lehet kicsit el is bambultam, de ez akkor sem ok, hogy feleltetéssel büntessen. De nem hagytam magam, úgyhogy jó hosszúra nyújtottam, és nem tudott osztályozni. Megmenekültem. ^^

2019. 01. 08. „Újévi köszöntő.”
Boldog újévet mindenkinek! ^^ Hogy telt a szilveszter? Itt nagyon jó volt. ^^ Tökre jót partiztam. ÉS találkoztam ezzel a sráccal. Olyan jó a mozgása, hogy az hihetetlen. És iszonyatosan helyes. ^^
Anyuék mostanában egészen jóban vannak, aminek örülök. ^^ Jó így az újév. ^^

2019. 02. 05. „Ez nem lehet igaz. Sad
Az osztályom kész katasztrófa. Van egy csaj, aki azt hiszi, hogy sokkal jobb nálam. ˇ^ˇ Megszólt az öltözködésem miatt, és azt hiszi, hogy annyira menő, mert be mert nekem szólni. De csak egyszer kapjam el a torkát, és megtépem, az tuti. Ráadásul egy páran ajnározzák, pedig annyira tisztán látszik, hogy irigy. Csak azért, mert a családom jómódú, és én is jobban nézek ki mint ő. Hihetetlen emberek vannak a világon.

2019. 03. 10. „A legjobb este. A legjobb parti.”
Elképzelhetetlenül jó volt ez az este. *.* Ma találkoztam ezzel a sráccal, és nála is aludtam, még a számom is megadtam neki. Biztosan hívni fog, annyira helyes és aranyos, és nagyon jó az ágyban.

2019. 03. 19. „Már megint te?”
Ma megint elkezdett csesztetni ez a csaj. Nem hiszem el, hogy ennyire irigy legyen valaki. Nekiállt drámakirálynőnek hívni, de nem hagyom magam. Igenis nehéz az életem! T.T Nem elég a mindennapok baja, meg hogy még a srác sem hívott fel, még ez a liba is. >.> Komolyan nem tudom megérteni, miért jó ez másoknak.

2019. 03. 29. „Szülők...>.>”
Nem tudom elhinni, hogy a szüleim ennyire ellenem vannak. T.T Ma megint elkezdtek piszkálni, hogy nem kezdek magammal semmit. Tökre nem tudom megérteni, mi bajuk van velem.... T.T

2019. 04. 01. „Best Day Ever ^^”
A legjobb nap a világon. ^^ Tegnap elmentem bulizni, és minden annyira jól alakult. Teljesen el tudtam végre lazulni, és jól éreztem magam, ráadásul találkoztam egy fiúval, és annyira de annyira jóképű. *.* Holnap randizok vele. Annyira várom már ^^ Ma este vele álmodtam, biztosan jó lesz. Érzem, hogy ez most össze fog jönni.

2019. 04. 10. „A pasik mind idióták T.T”
Annyira bíztam benne, hogy minden jól megy majd, erre megint minden összeomlik. Miért ilyen hülye minden pasi? Ágyba viszik a nőket, és aztán otthagyják. T.T Kezdem elveszteni a hitem, hogy valaha is lesz, normális kapcsolatom. Elegem van a pasikból. T.T

2022. 10. 16. Chatting With Asuka:
Spoiler:

2022. 12. 10. „Levél Anicradból”
Nem is tudom, mennyi idő telt el azóta, hogy bennragadtunk ebben az elátkozott játékban. Eleinte olyan jól működött minden, aztán hirtelen nem lehetett kilépni, és elszabadult a pokol. Megijedtem, nem is kicsit. Még most is sírni volna kedvem, amikor rágondolok. Asu~chan is, és én is, a többiekkel együtt itt rekedtünk, amíg végig nem viszik a játékot. Félek kimozdulni. Félek, hogy nem vagyok elég erős ahhoz, hogy egy percet is túléljek a városon kívül. T.T
Ha visszagondolok, hogy milyen volt az életem a valóságban, és hogy miket csináltam... T.T Kicsit talán eltúloztam néha, de az életem akkor sem volt könnyű. T.T Hiányzik mindenki. Mikor öt éves koromban, Amerikából japánba költöztünk, sosem gondoltam volna, hogy hogyan fog alakulni minden. Még anyuék állandó veszekedése, meg az, hogy engem piszkálnak, is hiányzik. T.T Még a pasizás is hiányzik ebben a világban. Csak Asu~chan az egyetlen támaszom, meg az új lány, Miyako. ^^ Egész feldob, hogy itt vannak velem.
Lehet, hogy kár volt megvetetnem apuval a NerveGear-t. Pedig annyira szerettem volna ezzel a különleges kaszttal játszani! Annyira megtetszettek a csizmái, meg maga az egész, és... már játszani sem merek vele. T.T Na persze, így, hogy a halál végleges, rémisztő az egész. Nem akarok meghalni... Igazából nem. T.T Asu~chan és Miya~chan a támaszaim. Most mindennél nagyobb szükségem van rájuk, hogy ne csak itt üljek. Nem akarok félni, és nem akarok várni arra, hogy... hogy lejárjon az időm.
Mellettük maradok, és megpróbálok elég bátorságot gyűjteni, hogy el tudjak indulni. Talán egyszer...
Kagura
Kagura
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 75
Join date : 2013. Apr. 24.

Karakterlap
Szint: 5
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kagura Empty Re: Kagura

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 29 2013, 18:24

Szia!

Nagyon klassz, egyedi előtörténet lett, természetesen elfogadom. A dere-changét majd próbáld megoldani, hogy ne külön képesség legyen, ha lehet, vagy ha nem szeretnéd, te magyarázkodsz, de hamar meg fogod unni. Very Happy

Ezután a legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit a harcművész alapra, azaz:
Élet: 2
Fegyverkezelés: 2
Erő: 1
Kitartás: 0
Gyorsaság: 0
Speciális képesség: 0

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő *Fegyver* (+1 erő) <- az adatlapodon a *fegyver*-t cseréld ki az általad használt fegyverre (pl. Kezdő Lándzsa)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.