Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirika vs Koshitsu Esutel

4 posters

Go down

Mirika vs Koshitsu Esutel Empty Mirika vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Diabel Hétf. Ápr. 01 2013, 15:58

Harctér leírása: Furcsa Barlang
Harcteretek hatalmas területű, azonban igen különös logikával bír. Nem placcon fog zajlani a küzdelmetek, hanem egy zárt gömbben. Lábatok alatt szikla kopog, körülöttetek sztalagmitok és sztalaktitok függenek illetve lógnak – az egész csak nézőpont kérdése, hiszen egy kör alakú gömb belsejében fogtok harcolni. A gravitáció mindig a külső falakra fog vonzani benneteket, tehát a saját szempontotokból ti mindig talajszinten maradtok, míg ellenfeletek akár a feje tetején is állhat ugyan olyan biztosan. Néhány cseppkő összeér, a két másik felsorolt alfajjal együtt ezek töltik ki a belső teret. Nagyjából 15 méter választ el titeket egymástól, ha a gömb két átellenes pontján álltok. A küzdőtérben zajló események rejtett alakítója lesz még egy gejzír, amely a második és a negyedik körben fog kitörni. Előjel nem lesz, legfeljebb a mélyedés tűnhet fel a harctér egy adott pontján. A forró gőz beteríti majd az egész belső részt, HP-veszteséget nem okoz, de a látási viszonyokat szinte nullára csökkenti. A harmadik kör végére a levegő teljesen letisztul. A pára a hideg cseppköveken fog lecsapódni.

Felszerelés: Mindkét versenyzőnek le kell vennie minden pluszt érő ruházatát! Saját fegyvereitekkel harcolhattok, viszont a bónuszok itt sem érvényesülnek. Speciális képesség a szabályzat keretei között, de használható. Ördög nem kijátszható itt. Jártasságok letiltva.


Párbaj időtartama: 5 kör/fő (ha a bíra úgy ítéli, akkor +1 kör)
Határidő: 3 nap

Bíra: Rosalia
Zsűri: Eizo, Rosalia, Egil

Koshitsu Esutel
Élet: 5
Fegyverkezelés: 9
Erő/Irányítás: -
Kitartás: 2
Gyorsaság: 10
Speciális képesség: 4

Mirika
Élet: 8
Fegyverkezelés: 22
Erő/Irányítás: -
Kitartás: 4
Gyorsaság: 21
Speciális képesség: 4

_________________
Mesélői Adatlap
Mesélői Szín: #bbae94



Mirika vs Koshitsu Esutel Alrs02
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Koshitsu Esutel Empty Re: Mirika vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Mirika Szer. Ápr. 03 2013, 14:07

Nyertem. Naná hogy, majd pont egy szemtelen vakarcstól fogok kikapni egy párbajban! Lehetett akármilyen elmebeteg a küzdőtér, lehetett a srác akármilyen kocka, hiába menőzött azzal, hogy ő figyelt a suliban a fizikaórákon, mert engem látott a zsűri jobbnak! A közönség persze a robbanós incidens után már inkább Rynernek szurkolt, pontosabban annak, hogy szaggassa le rólam a maradék ruhát is valami trükkel, de hát férfiak Rolling Eyes A show-t én szolgáltattam így is és nem is különösebben érdekelt, hogy megtépázva fejeztem be a párbajt. Már legalábbis abból a szempontból, hogy mit láttak a nézők és mit nem, ugyanis a hűvös baromira nem tett jót az érzékeny szervezetemnek, és amint visszakerültem a várakozóba, rám is jött a tüsszögés.
Fáradtan roskadtam le a székbe, hogy kifújjam magam egy kicsit, és lusta mozdulatokkal nyitottam le a menümet elsősorban egy új, ép ruháért, másodsorban pedig pontjaim elosztása végett, hiszen szintet is léptem a győzelmet jelző ablak tanulsága szerint. Nem törődtem vele túl sokat, rászórtam az egészet a sebzésemre ezúttal. Azzal különben sem voltam elégedett. Valahogy büszke sem voltam, pedig végre jutott némi dicsfény a Voice-nak is. Számomra tök alap volt, hogy győztem. Nem ez volt az értékmérő. Nem volt sok időm, hamarosan már szólítottak is újra, én pedig kelletlenül vakartam fel magam a székből és tántorogtam ki zombi módjára a főplaccra. Bágyadtan intettem a publikumnak, csak hogy ne érje szó a ház elejét Őcukiságom hiánya miatt, azonban tekintetemmel már az ellenfeleimet fürkésztem. Azon belül is csak egyet.
- Hohó, csak nem továbbjutottál te is? Micsoda meglepi :3 - csendült fel angyali hangom benne a Mr. Kockának szánt gúnyos éllel, mihelyst a közelébe értem. Szerintem kábé a szájából vettem ki a szót, elvégre ki nem hagyott volna egy pillanatot sem, hogy degradáljon. És még én vagyok beképzelt, pfff Rolling Eyes Na majd én megmutatom neked!
A hangsúly a "majd" szócskán volt, mivel a sorsolás alapján előbb valami Esutellel kell mindkettőnknek megmérkőznie. Ha nem mondott csődöt a memóriám, akkor Hanatsu-chan esett az áldozatául, bár ez nem osztott, nem szorzott. Nem ismertem a lányt túl jól, sem őt magát, sem a képességeit, szóval nem tudtam milyen tanulságot levonni. Esutelnek egy hanyag intés jutott azért, hogy ne legyek annyira bunkó, majd lassan a teleportfülke felé tereltek minket, hogy ugyan kezdjük már el a döntő kör párbajait.
A szokásos villanást követően az első feladatunk szerintem az volt, hogy szokjunk hozzá a sötétséghez, ugyanis összesen ennyit sikerült az első pillanatokban érzékelnem a pályából. Na meg a folytonos csöpögést, ami körülöttem visszhangzott. Hunyorogtam, hátha meg tudom állapítani, milyen csodálatosan kifundált helyszínre dobtak ezúttal és ahogy kitágultak a pupilláim és alkalmazkodott a szemem a fényviszonyokhoz, nem is kellett csalódnom. Egy kibaszott barlangban voltam! Voltunk. Eh... Ráadásul nem is akármilyenben, mintha csak bedobtak volna minket az univerzumos pálya egy bolygójának belsejébe.
Magamhoz vettem az íjamat és szórakozottan ellőttem egy nyilat az ellenfelem felé. "Felé", de olyan durva röppályát írt le a nyílvessző, hogy csak pislogtam. Köze nem volt a találathoz, nagyjából félúton fúródott bele a sziklába, miután valami erő, nyilván a gravitáció, lehúzta. Szökkentem párat, de abszolút normálisnak tűnt minden.
- Nnna jó, a nénikétekkel szórakázzatok! Még egyszer erre nem vesztek rá! - fakadtam ki fölfelé nézve, mintha csak valami istenhez fohászkodnék, pedig csak a szervezőket küldtem el melegebb éghajlatra. Köszi szépen, nekem bőven elég volt megszokni egy olyan pályát, ahol hülye viszonyok uralkodtak. Őszintén remélem, hogy Ranmaru ellen íjászpárbajunk lesz és nem a Fizika kisokost kell felütnöm, ha legalább meg akarok moccanni >.>
- Figyu, nem akarlak letörni, de nekem ehhez semmi kedvem :/ Engem csak az érdekel, hogy azt a szemüveges balféket móresre tanítsam - emeltem fel a hangomat a lányhoz intézett szavaim közben, az íjamat pedig leeresztettem. A barlang erősen visszhangzott, remélem lehetett érteni, amit mondtam. Nem akartam harcolni, nem érdekelt a fődíj, csak a pápaszemes íjász. Talán még ha Hanatsu lett volna itt, akkor lett volna miről dumálnunk, de ezt a csajt egyáltalán nem is ismertem. Bah... Nekidőltem egy ilyen kiálló sziklamicsodának és keresztbe fontam a karjaimat a mellkasom előtt. Alig telt bele viszont pár pillanat és rögtön megugrottam, mint aki tűpárnába ült. Szitkozódtam egy isteneset és felnéztem, honnan is jött az áldás, de passzolom, merről cseppent rá a jéghideg víz a nyakamra.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Koshitsu Esutel Empty Re: Mirika vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Koshitsu Esutel Pént. Ápr. 05 2013, 10:35

*El sem hiszem, hogy én nyertem! Na jó... talán elhiszem, ez a kifejezés inkább arra utalt, hogy nagyon örültem a győzelemnek. Virult a fejem ezerrel, mikor az én nevemet mondták ki győztesnek. Olyan furcsa volt ez az egész. Hanatsura tekintettem, s meghajoltam előtte.*
- Méltó ellenfél voltál!
* Majd végre kijutottunk a pályáról, s mehettem pihenni. Persze csak egy kis időre, hisz hamarosan folytatódik a küzdelem egy új ellenféllel. Leültem egy padra, s kifújtam magam. Megláttam a győzteseket, kicsit elhúztam a számat. *
~ Tehát Alex kiesett. ~
*Sajnáltam a fiút. Bár még sohase harcolhattam vele, valahogy úgy éreztem, nem rossz íjász. Tehát az ellenfelek erősebbek. Vagy sokkal erősebbek, vagy valami baki belekerült a tervébe. Sóhajtottam egy nagyot. Mivel hárman maradtunk, így legalább két küzdelmem lesz még. Ráadásul biztosan harcolok majd azzal a sráccal is, aki legyőzte a szöszit. Féltem tőle, ugyanakkor nagyon érdekelt, hogy milyen is a srác. Kezdett felsejleni bennem az a negatív képzet, hogy engem hazavágnak. Én leszek a következő, aki kiesik, ráadásul tökéletesen jutalom nélkül maradok. Pedig mennyire kívánkozok a fődíj után! Mekkora jó lenne, ha én nyerném meg a tornát! Ha kikiáltanának Aincrad legjobb íjászának! Áh, micsoda mámor! A gondolat íze is már olyan édes a számban, mint a méz. Megnyaltam szám szegletét, majd elindultam a teleport gép elé. Először valami Mirikával kell megküzdenem. Bár Ranmaru jobban érdekelt, vigasztalt a gondolat, hogy így is, úgy is meg fogok vele küzdeni, így nem számít, hogy itt győzök-e avagy sem. Hogy nem látok reményt a győzelemre? Az teljesen mindegy! Én maximálisan bevetem tudásomat, nem fogom feladni! Viszont tanultam valamit a Hanatsu elleni harcomban. Sokkal türelmesebbnek kell lennem, s megfontoltnak. Így eldöntöttem, hogy nem lövök elsőnek, s igyekszek mindent megfigyelni. Előbb a pályát kell kiismernem, s ha lehet, az ellenfelet is. Bölcsnek kell lennem, ha akarom, hogy csak egy hangyányi esélyem is legyen ellenfeleimmel szemben. De eljött az idő, hogy be kellett lépnem a teleport kapuba. Előtte még intett felém Mirika, én biccentettem neki válaszképen. Bumm, már ott is voltam az új helyszínen. Titokzatos és félelmes volt. Ugyanakkor iszonyatosan élveztem a hangulatot, ami a barlangból áradt. Életemben egyszer voltam huzamosabb ideig egy cseppkő barlangban osztálykiránduláson. Akkor hat órán át sétáltunk és nézelődtünk. Imádom azt a békés csendet, melyet csak a cseppkövekről potyogó vízcseppek csobbanása tör meg. Nehezen szoktam hozzá a sötétséghez. Első gondolatom az volt, hogy hálát adtam az égnek, hogy jártasságok nincsenek. Így ha ellenfelemnek eredetileg lenne is éjjeli látása, most biztosan nem használhatja. Végre mikor megszoktam a homályt, tüzetesebben körbenéztem. A távolban megláttam ellenfelemet. Félhangosan huhogtam egyet. Csak hogy visszhangzik-e a barlang. Közben figyeltem, hogy az íjhúromat ne érje víz.*
~ Pff... talán itt a SAO-ban nem is megy tönkre az ideg, ha nedvességet kap. ~
* Nem tudtam, hogy működik ez, úgy döntöttem, a biztonság kedvéért vigyázok a felszerelésemre. Egyszer csak ellenfelem hirtelen felém lőtt. Én gyorsan arrébb akartam lépni, de a nyílvessző félúton a földbe csapódott. *
~ Talán erősebb lenne a gravitáció? ~
*Egy két egyszerű manővert én is elkövettem, de semmi furcsaságot nem éreztem.*
~ Hanatsu, egy életen át, hálás leszek neked! Sokat tanítottál nekem! ~
* Örültem, hogy nem elsőnek lőttem. Mirika dühösnek tűnt, majd szólt is hozzám pár szót. Értettem, a körülmények ellenére is. És láttam, hogy a lány már rég nincs támadó állásban. Nem vettem teljesen komolyan a szavait, de azért belementem a játékba.*
- Nahát ez nagyszerű! Akkor engedd, hogy beléd eresszem minden nyílvesszőmet!
* Majd elindultam felé, de nem közvetlen szemből, hanem kerülő úttal. Tisztában voltam vele, hogy itt a nagy távolság nem előny. Nem fogom elhibázni még egyszer. Ne nevethessenek rajtam! Miközben közeledtem felé, azért feltettem egy kérdést.*
- Esetleg ismered azt a Ranmarut? Jó íjász?
* Közben a nagyobb és vastagabb sztalagmitok mögé bújtam. Majd mikor úgy éreztem, hogy a megfelelő távolságban vagyok, kilőttem ellenfelem felé egy nyílvesszőt, majd gyorsan visszabújtam rejtekem mögé.*
- Remélem nem bánod, hogy veled ellentétben én komolyan veszem a küzdelmet.
* El is mosolyodtam mondatom végén. Hanatsuval mintha inkább szópárbajt vívtunk volna, mint lövőpárbajt, de hát felidegesített az a csaj rendesen! Az a stílus?! Kihozta belőlem a kisördögöt. Talán még tart a hatás? Sejtelmes mosoly ragadt szám szegletére.*
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Koshitsu Esutel Empty Re: Mirika vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Mirika Vas. Ápr. 07 2013, 21:09

Morogva dörzsöltem szét a nedvességet a nyakamról, a rossz viszont nem is ez volt, hanem inkább az, hogy a csepp lefolyt a hátamra és ott kellemetlenkedett nekem :/ Jobb híján előrehajoltam kicsit és a hátam mögé nyúlva megráncigáltam a felsőmet, így kiküszöbölve a további kalandozását a kalandvágyó vízcseppnek. Értem én, hogy ellenállhatatlan vagyok, de az efféle tapizást meghagynám fürdés idejére a rokonainak Rolling Eyes A kis intermezzo után visszavándorolt a tekintetem az ellenfelemre, aki hozzám hasonlóan még csak ismerkedett a pályával. Gondolom ő is nagyot nézett a nyílvesszőm útján, tapasztalat ide vagy oda, azért aki kilőtt már pár ilyen kis ajándékcsomagot az életében, az levágja, ha valami nem stimmel. Amúgy is fura volt a küzdőtér, bármerre néztem vagy léptem volna, a felszín emelkedőbe torkollott, olyan volt mintha egy golyó alján állnék, viszont ez az Esutel hiába állt hozzám képest olyan furán, nem úgy tűnt, hogy gondot okozna neki a talpon maradás. Bah, nem értem ezt a pályát, még jó, hogy nemigen akarok harcolni rajta.
- Ahogy érzed, ha ilyen jól esik, leszek a céltáblád - vontam vállat nemtörődöm módon, miközben kicsit odébb lépdeltem, nehogy több vízcsepp is betámadjon és zaklasson a simogatásával. A csajszi kérdésén egy pillanatra elgondolkoztam az államhoz érintve a mutatóujjamat, aztán visszafordítottam felé a tekintetem.
- Jónak jó, de nálam nem jobb. Különben elég kicsit kacérkodni vele és le is győzted, iszonyú könnyű zavarba hozni a legapróbb dologgal is :3 - feleltem végül halványan kuncogva. Igaz én nem fogtam vissza magam annak idején és bevetettem a nehéztüzérséget, csak hogy szívathassam, de ha csak annyit tennék, mint amit Peterrel tettem, az is bőven elég lenne a lelki egyensúlyának teljes megzavarásához. Hm, így belegondolva, ha mindketten használjuk a bájainkat, akkor ez a meccsecske dönthet a végső győzelemről is akár. Talán mégis komolyan kéne vennem? Áh, nem tudom magam rávenni, meg amúgy sem az idomaimmal akarom Ranmarut megverni. Be akartam neki bizonyítani, hogy íjászatban is jobb vagyok nála.
- Tök feleslegesen erőlködsz, habár... - gondolkoztam el ismét hasonló pozitúrába vágva magam, mint az imént. A nyila közben eltalált, de ahogy gondoltam, nem volt számottevő a sebzése, bőven belefért. Vicces volt, ahogy ninjázott a sziklák között, szerintem nem hitte el, hogy tényleg nem érdekelt a küzdelem. Viszont... asszem a közönség megdobálna engem mindenféle paradicsommal meg tojással, ha csak úgy hagynám magam, szóval annyit talán megadhatok nekik, hogy legalább összehozok egy kis showt :3
- Tudod mit? Kapj el, ha tudsz Razz - öltöttem rá ki a nyelvemet, majd azzal együtt sarkon fordultam és futni kezdtem. Fura volt, cseppet sem okozott gondot felfelé szaladni, nem volt se fárasztó, meg nemtom... volt valami különös még benne, amire akkor jöttem rá, amikor hátranéztem úgy 10-15 méter után. Majdnem olyan volt, mintha a falon állna a csaj o.O Megtorpantam és visszafordultam, értetlenül bámulva a helyzetre. Oké, ez nekem magas.
Hirtelen viszont nyomást éreztem a hátamon és elvált a lábam a talajtól is, ami jelen körülmények között annyit hozott, hogy gurultam egy pár métert, amíg bele nem száguldottam egy ilyen sziklaoszlopba. Jó nagyot nyekkentem, becsúszott egy komolyabb káromkodás is. Nem fájt, de pillanatok alatt észleltem, hogy konkrétan csurom víz lettem, ami úgy alapjában véve nem volt túl nagy buli. Belém van zúgva a pálya vízkészlete, vagy mi a szösz? Rolling Eyes Felpillantva észleltem a talaj alól feltörő folyadékot, gondolom pont ott álltam az imént, vagy valami ilyesmi. Pfff...
- Asszem ebből bújócska lesz! - kiáltottam a lánynak, mivel a sűrű, forró pára máris kényeztette az arcomat, én meg úgy konkrétan nem láttam az égvilágon semmit halovány árnyékos körvonalakon kívül. Elég fullasztó érzés volt, pont mint amikor gőzölök egy fazék kamillatea felett, ha beteg vagyok.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Koshitsu Esutel Empty Re: Mirika vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Koshitsu Esutel Szer. Ápr. 10 2013, 19:28

Nem tetszett kötekedő szavaimra a lány válasza. Nem véletlen beszéltem olyan stílusban, amilyenben, hisz azt akartam elérni, hogy vegyen erőt magán, s harcoljon! De annak semmi értelme, ha hagyja magát. Így válaszára, csak felháborodva nyitottam ki a számat, de nem szóltam egy szót sem. Majd ugyebár megindultam "hadjáratomra", hogy kilőjem a hölgyeményt a sikerem útjáról. Közben feltettem Ranmaruról egy kérdést, melyre időközben a választ is megkaptam. Elgondolkodtam. Nem vagyok az a kacérkodó típus, úgyhogy kb buktam is a vele való harcot.*
~ Talán egy ellenállhatatlan mosolyt azért még elereszthetek felé. ~
* Gondoltam. Persze az valahogy megnyugtatott, hogy az a fiú nem jobb Mirikánál. Bár még nem tudom, milyen harcos a lány, legalább nagy valószínűséggel kigyakorlom magam vele a következő küzdelemig. *
- Kösz a tippet!
* Válaszoltam azért. Majd megbújva a sztalagmitok mögött, kilőttem a nyílvesszőmet is, beszéltem pár szót, majd el is találtam ellenfelemet. Örültem neki, de úgy tűnt, Mirikát nem igazán izgatta fel a tény. Ráadásul a válasza sem volt számomra megfelelő. Most már kezdett felbosszantani engem ez a stílus. Én beleadok apait, anyait, megtisztelem azzal, hogy nem nézem kispályásnak, erre most komolyan hülyére vesz? Eddig azt hittem, csak játszik velem, de most úgy tűnt, tényleg komolyan gondolta szavait. Elé álltam, hogy megmondjam neki a magamét, de ekkor kinyújtotta rám a nyelvét, s arra kért, kapjam el. Nem mentem bele rögtön, velem ne szórakozzanak! Mert nem tudtam eldönteni, hogy most fokozza-e azt, hogy bolondot csinál belőlem, vagy ez annak lenne a jele, hogy mégis komolyan veszi a küzdelmet. Csak néztem összevont szemöldökkel, majd mégis megindultam, haragvón utána lőttem egy nyílvesszőt, jelzésül, hogy várjon meg, s ne rohanjon már oly nagyon. Úgy éreztem, tényleg nagy bolond lettem volna, ha hagyom messzire elmenni. Nincs nekem erre időm! Végezzünk a dologgal gyorsan, aztán jól van! Azonban mégis hamar megálltam, mert szemeim kikerekedtek a döbbenettől. Olyan volt, mintha a falon futna a lány. Félre fordítottam a fejem, mint ahogy a kutyák szokták, hogy most végiggondoljam, mi is a szitu. Majd meglepetten konstatáltam, hogy a leányzó felbukott, s gurult egy keveset.*
~ Aha... ~
- Öhm... jól vagy? -
* Kérdeztem kissé bátortalanul. Én a közönség helyében nagyot nevettem volna a szituáció miatt. El kezd játszadozni Mirika chan, aztán orra bukik. Én azonban korán sem voltam nevetős kedvemben. Persze később jutott csak eszembe, hogy fájdalmat nem érzünk. De hát akkor is! Körbenéztem most megint, hogy akkor értelmezzem is a szitut. Egy gömbben vagyunk. Legalábbis a barlang egy belül üreges gömbnek néz ki. És ha igaz, amit láttam, akkor a gravitáció mindig a talaj felé húz. Láttam, hogy felkelt, de ekkor hirtelen forró pára keletkezett, alig láttam valamit. Biztos voltam benne, hogy Mirika is így járt, majd feleltem neki nem túl lelkesen a körülmény miatt.*
- Valóban úgy tűnik.
* Aztán arra gondoltam, hogy kihasználhatnám azt, hogy a harcos lány nem lát engem, így 90 fokos fordulattal megindultam előre. Botorkáltam elég erősen, de aztán bumm, orra estem. Egy alacsony kiálló sztalagmit volt a merénylő*
- Francba!
* Mondtam ki félhangosan. Felálltam, végignéztem magamon, mármint igyekeztem, de nem sokat láttam.*
~ Ehj, tiszta koszos lett a ruhám... tiszta? ~
* Elmosolyodtam. De aztán arra gondoltam, hogy a leányzó rosszabbul járt, így máris elmúlt panaszkodási ingerem. Mentem, törtettem tovább előre, próbáltam azért nem túl nagy zajt csapni. Szerencse, hogy minden visszhangzik. Persze, ahogy ez Mirikának, nekem is hátrány valamilyen szinten. Mentem jó sokat, majd erősen meresztgettem a szemem felfelé és oldalt. Mert ha jól számoltam, akkor kiindulási pontunkhoz képest fejjel lefelé kell, hogy álljak. Mirikát kerestem. Előhúztam egy nyílvesszőt, s a húrra helyeztem, majd megfeszítve botorkáltam lassan tovább. *
~ Biztos nem hat rosszul az idegre a víz... hisz akkor nem alkottak volna ilyen párás pályát. ~
* Így már nem aggódtam a húr miatt, csak amiatt, hogy mikor veszem már végre észre ellenfelemet! *


A hozzászólást Koshitsu Esutel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 13 2013, 20:03-kor.
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Koshitsu Esutel Empty Re: Mirika vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Mirika Csüt. Ápr. 25 2013, 20:13

<< Bocsi a késésért Embarassed >>

Az tuti, hogy a csajszi nemigen vette a lapot. Ha már normálisan harcolni nem volt kedvem, pláne nem ilyen nonszensz pályán, akkor legalább játékosra vettem a figurát, de semmi reakció. Az volt a gáz, hogy tényleg halvány lila gőzöm se volt, hogy működik a fizika ebben a barlangban, így meg lehetetlen volt bevetni magam. Futni viszont tudtam, gyors voltam, Aincrad egyik leggyorsabb játékosa. Az akrobatikámmal kiegészítve nagyon valószínű, hogy a virtuális világ legjobbja voltam mobilitásban, mozgékonyságom itt viszont vajmi keveset számított. Egyrészt mert se az akrobatikám nem működött hála a szabályoknak, másrészt meg azért, mert perpillanat semmit sem láttam a párától, szóval kenhettem mindezt a hajamra.
- Persze, csak baromira elegem van a pályából >.> - válaszoltam az aggódó kérdésére morcosan. A páratartalomtól úgy éreztem magam, mint egy kiadós tréning után, nehezen kaptam levegőt, tiszta víz volt mindenem és úgy éreztem, jól esne egy zuhany. Mármint egy normális, nem a természet adta fajta, amit az imént megtapasztalhattam. Feltápászkodtam és odébb másztam pár méterrel, hogy ne nyújtsak azért könnyű célpontot, de a hangokból ítélve Esutel mozgásban maradt, és el is taknyolt. Hehe, úgy kell neked amiért ilyen karót nyelt vagy, csajszikám Rolling Eyes
Megállapodtam egy olyan göcsörtös szikla mellett, és maradtam nyugton, szépen megvárva, amíg a köd ritkul kicsit. Semmi értelme nem volt vakoskodni, teljesen ellehetetlenítették a játékot a látási viszonyok. Szerencsére nem maradt úgy, és alig néhány perc alatt kitisztult a levegő annyira, hogy már értelmes távolságba is elláttam. A szöszi viszont sehol nem volt. Hallottam a lépteit ugyan, de akármerre fordítottam a fejem, úgy éreztem, mintha abból az irányból jött volna, amerre éppen nézek. Átkozott visszhang :/
- A bújócskát nem gondoltam ám komolyan! - emeltem fel a hangom, miközben talpra álltam és úgy meresztettem tovább a szemem, de öhm... ja, kámforrá vált. Csodás. Biztos elbújt egy vastagabb cseppkő mögé, és csapdát akar nekem állítani,de abból nem eszik. Maradtam szépen a helyemen, nem kezdtem el keresni. Ha harcolnom kellett volna, tuti a lehető legközelebb csalom az ellenfelet, hogy a fura gravitáció a lehető legcsekélyebb hatását fejthesse ki. Amíg távol maradtam tőle, addig nyerő helyzetben voltam. Elvileg.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Koshitsu Esutel Empty Re: Mirika vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Koshitsu Esutel Hétf. Ápr. 29 2013, 21:18

*Csak baktattam előre fele, persze az égvilágon semmit sem láttam. Csak azt tudtam, mely irányba kell mennem, ha el akarom érni a célom. De egy ponton bizonytalanná váltam, nehogy túllépjek a tervezetten. Csurom vizes voltam, undorító volt az érzés, ahogy a testemhez tapadt a ruhám. Csak ácsorogtam és várakoztam, hogy végre tisztuljon a köd, mert így semmit nem lehet csinálni. Íjász pálya. Csak nem várják el, hogy közvetlen harcot folytassunk, úgy sosem lenne vége. Az egy dolog, hogy Hanatsut végül így győztem le, de az mindegy is. Tehát biztos voltam benne, hogy változnia kell a látásviszonynak. Míg várakoztam, gondolkodtam.*
~ Talán nem kellene annyira komolyan vennem ezt a küzdelmet. Bármivel játszottam, mindig rám szóltak, hogy túl komolyan veszem. Na de hát én ilyen vagyok. Ha van valami feladat, akkor beleadok apait, anyait! És mi van ha nem én nyerek? Erre is kell számítanom. Vigasztalhat az a tudat, hogy legalább egy ellenfelet legyőztem, nem tartozok a legbénább íjászok közé!~
*Végre kitisztult a köd. Meresztgettem a szemem, hogy mégis hol vagyok. A csudába! Teljesen elfelejtettem, hol is volt a kiinduló pontunk, annyira egyforma itt minden. Egy nagyon picit eltévesztettem a távolságot. Pontosan Mirika fölött voltam. Csak ugyebár fejjel lefelé. Nagyon furcsa volt nekem ez a póz. Fölfele kellett bámulnom, úgy célozni rá. Nem vagyok az a sunyiban támadós típus, de meg kellett tanulnom, hogy erősebb ellenfélnél nincs más megoldás. Legszívesebben szólnék neki, hogy hahó, itt vagyok, de ahogy láttam, milyen gyors, biztosan kikerülné a nyílvesszőm. Így inkább nem szólok. Na és persze a győzelemért mindent! Emlékeztettem magam, hogy a gravitáció lefelé és felfelé is működik. Ha pontosan függőlegesen lövök Mirikára, akkor az ő talajának gravitációja vonzania kell a nyilamat. Kilőttem hát a nyílvesszőmet sunyiban, ajkamba harapva, hogy nehogy szóljak ellenfelemnek a hollétemről.*
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Koshitsu Esutel Empty Re: Mirika vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Mirika Kedd Ápr. 30 2013, 01:10

A gondolkodásom szép volt meg jó volt, de így is megpendült egy íjhúr. Hallottam, ugyanúgy ezerfelől mint a csepegő víz csobogását, szóval abszolút nulla esélyem volt belőni, honnan is számíthatnék támadásra. Mit nem adtam volna most Mr. Kocka képességéért, ő tuti egy pillanat alatt kiszúrta volna :/ A hiba nyilván bennem volt, mert ilyen kétdimenziós gondolkodásom van és eszembe sem jutott, hogy a lány fölém kerülhetett a fizika összes törvényének ellentmondva. Márpedig a nyíl a vállamba fúródott, újabb szeletet kihasítva az életcsíkomból. Nem mintha súlyos lett volna a helyzet, félúton jártam a sárga felé. Tulajdonképpen kit érdekel, hogy még egyszer eltalált? Nem, inkább az bosszantott, hogy túljárt az eszemen, akárcsak Ryner. Sok stréber, akik figyeltek fizikaórákon, bezzeg én ehelyett otthon főzőcskézek meg takarítok. Na nem a mártír szerepet pályáznám meg, amúgy se az a típus voltam, aki imád tankönyvek felett görnyedni Rolling Eyes
Felpillantottam, és Esutel tényleg ott volt. Mint valami légy a plafonon, és kábé olyan bosszantó is volt egyben ._. A fogócska asszem ennyi volt, ha kitalálta hogy sebezhet meg, akkor semmi értelme nem volt. Elrontotta a játékomat :/ Vagyis...
- Hát akkor most én vagyok a fogó, mi? - sóhajtottam fel. Gondolom a hangomat elvitte a terem akusztikája a csajhoz, szóval mielőtt lőhetett volna még egyet, elrugaszkodtam a talajról. Mozgásba lendültem, sebességemet kihasználva pattogtam a terepen az oszlopok között, és igyekeztem szemmel tartani a szöszit futás közben. Beizzítottam a korábbi ötletemet, lévén ha valami műsort akartam, ez maradt az egyetlen esélyem. Cikáztam, amennyire tőlem tellett így akrobatika nélkül, így nemigen tudott eltalálni, ha meg is próbált rám lőni. Cél és terv? Egyszerű volt, utolérni a csajt és megragadni a karját. Ha mákom volt, még nálam is tapasztalatlanabb közelharcban és akkor el is döntöttem a fájtolunk vagy nem fájtolunk kérdését. Kár, hogy a tőrömet nem engedték be, így kénytelen voltam az ökleimet használni fegyverként.
Na akkor tört ki megint az a vacak gejzír alattunk, jó alaposan keresztülhúzva a számításaimat. Így nem tehettem mást, csak rávetődtem a csajra, mielőtt megvakulunk, aztán vagy elkapom és megragadom, vagy nem. Ha sikerül, nyert ügyem lett volna, szépen magamhoz húzom és átölelem, vagy leteperem a földre, vagy tudom is én. Ha meg nem, akkor könnyű célpontot fogok nyújtani ilyen közelről neki, ha lesből támadt az előbb, akkor nyilván azzal sem lesz problémája, hogy az eltaknyolt, földön fekvő ellenfélbe beleeresszen egy sorozatot. Minden ezen múlott: sikerül-e nulláznom a távolságot és harcképtelenné teszem, vagy sem?
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Koshitsu Esutel Empty Re: Mirika vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Koshitsu Esutel Pént. Május 03 2013, 10:21

~ Sikerült! ~
* Ujjongtam magamban, s mosolyogva vártam meg, hogy Mirika rám nézzen. Bocsánatkérőn elmosolyodtam.*
- Gomene! ^^
* A szavai megleptek. Nos, igen, ha ilyen fogócskát játszunk, akkor most ő lesz a fogó, én meg vehetem a nyúlcipőt. Csak sajna, nincs nekem olyan cipőm, ami elég gyors lenne Mirika-channal szemben, így máris esélytelen a küzdelem. De azért uzsgyi futni kezdtem. Ösztönből képtelen vagyok feladni. Hátra-hátra néztem, ő meg csak cikázott jobbra balra. Egy nyílvesszőt kilőttem, mert megbántam volna, ha legalább nem próbálom meg, de hát persze semmi haszna nem volt. Futottam ezerrel, csak sajna ellenfelem tízezerrel rohant utánam. Mikor láttam, hogy nagyon közel van, hirtelen megfordultam, s kilőttem rá egy nyílvesszőt. Hát pont akkor tört ki újra a gejzír, az ég világon semmit nem láttam, azt sem tudtam, talált-e a lövésem. Csak azt tudtam, hogy Mirika rám vetette magát, a földre kerültünk, s átölelt. Próbáltam a szorításából szabadulni.*
- Héj, ennyire azért nem kell szeretni!
* Kiszolgáltatott helyzetben éreztem magam. Hátam a rücskös, vizes kőnek nyomult, mozdulni sem tudtam, annyira utáltam, hogy nem tudok semmit sem tenni.*
~ Hiába! Szint és szint között nagy különbségek vannak. Talán ez a lány egyáltalán nem pánikolt be a SAO kezdetén... amikor minden kiderült. Talán azonnal erőt vett magán, s küzdött, szerezte sorra az exp-ket. Én meg. Kis nyafogós, picsogó kis senki... elszúrtam, gyáva voltam. Most szívom meg e viselkedésem levét.~
* Rájöttem, hogy sok esélyem nincs. Talán most már tényleg elvesztem a küzdelmet, s nem jutok tovább. Tudom, hogy nem annyira az erő számít itt, de... nem tudok mozogni, nincs ötletem, lemerevedtem. Nyakamat behajtottam, s igyekeztem fejemmel a mellkasát, vagy ha azt nem értem el, a nyakát vagy az ő fejét tolni. Sajnos a kezemet is lefogta az átölelésével, így támadni nem tudtam, csak az íjamat markolásztam. Nem láttam semmit, csak azt egy kicsit, ami az orrom előtt volt. Mirika arcát. Nah, gondoltam bezavarok neki. Fejemet forgattam, s végül a feje mellé hajtottam az enyémet. Majd megfordítottam arcomat, s egy puszit adtam az övére.*
- Én is szeretlek!
* Mondtam neki vidáman és mosolyogva. Nah, vajon erre mit fog reagálni? *
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Koshitsu Esutel Empty Re: Mirika vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Mirika Pént. Május 03 2013, 13:35

Na, ez tökre meglepett. Mármint, hogy bocsánatot kért, amiért így lesből támadott. Sok mindennek elmondtam magamban, erre hozzám vág egy ilyet, hirtelen azt sem tudtam, hová legyek o.O Az tuti, hogy fordított egyet a karót nyelt, halál komoly viselkedésén. Nemtom, talán az én játékos hozzáállásom olvaszthatta meg egy kicsit, vagy csak ráfeszült a tornára? El tudom képzelni, hogy neki sokkal többet jelent ez az egész, mint nekem. Előttem csak a Mr. Kocka elleni párbajom lebegett célként, semmi egyéb. Mondjuk így belegondolva én meg teljesen nemtörődöm módon álltam neki ennek a bajnokságnak, aztán Ryner ellen rájöttem, hogy miért is ne vehetném bulinak? Aztán most meg itt fogócskáztam egy másik csajjal "harc" címén. Eléggé eljutottam A pontból B-be. Lehet Ranmaru ellen is valami fun helyzetet kéne kreálni, bár neki tényleg meg akartam most mutatni, hogy nem ő az íjászok királya. Vagy legalább nem ő egyedül.
Elkalandoztam, de közben meg ugye üldöztem a csajszit és be is fogtam. Elég kacifántos utat jártam be, de nem fáradtam bele túlságosan, csak hát belepiszkált a tervembe az az átkozott kitörés. Oltári mázlinak véltem, hogy sikerült megfognom a szöszit, a lendülettől meg elestünk. Meg tudtam tartani a lélekjelenlétem és sikerült átkarolnom. Leszorítottam a karjait és összekulcsoltam a hátán a kezeimet, úgy öleltem át. Siker *>* Innen közelről még láttam is a lányt, onnantól kezdve meg abszolút nem érdekelt, hogy a tíz méterre lévő, plafonról lógó ormány alakú cseppkövet elfedte a sűrű tejfeles pára. Nem a természetet voltunk itt csodálni, meg én amúgy se vágom, mi a szép egy darab kőben ._.
- Bocs, jól vagy? :3 - érdeklődtem némi kuncogás után, ha már így letepertem. Vicces volt, nemrég meg pont ő kérdezte ugyanezt, amikor én gurultam egy sort a földön. Én most úgy voltam vele, hogy reméltem, nem ütötte meg magát Esu. Próbált kiszabadulni, de én nyilván nem hagytam magam, böködhette a fejével az enyémet, erőlködhetett azon, hogy eltoljon, a két kezem úgy kapcsolódott össze a hátán, mint a legó. Klassz. Na igen, de hogyan tovább? Gondoltam majd nekiállok pofozkodni, de ha fogva akarom tartani, az úgy nem jó. Meg amúgy is hamvába volt az ötlet, az egy dolog, hogy egyesével kéne levinni az életét, de a fogócskát miért váltanám fel verekedéssel? Különben is, ő meg vissza tudna ütni, az adok-kapokhoz meg rohadtul nem volt kedvem, hát még energiám. Szóval... patthelyzet. Vagyis mégsem, a csajszi megoldotta. Puszit adott o.O A helyzet annyira komikus volt, hogy képtelen voltam elfojtani a röhögésem, kiszakadt belőlem.
- Hallod, ha a nevetés sebezne, most lenulláztál volna! xD - kommentáltam nagy vidámkodva, elég rendesen elkapott a röhögőgörcs, nem nagyon tudtam abbahagyni. Persze lazult a fogásom is, de talán annyira nem, hogy ki tudja bányászni magát. Aztán ki tudja?
- Jó fej csajszi vagy, lehetnénk barátok :3 - említettem meg, úgy fordítva a fejemet, hogy rá tudjak nézni. Mosolyogtam, konkrétan fülig ért a szám. Jól éreztem magam, na! Közben kezdett kitisztulni a levegő a párától ismét, én meg végül úgy döntöttem, elengedem. Odébb gurultam, és a hátamra feküdtem, majd kitártam a karomat is és sóhajtottam egy jó nagyot. Részemről tényleg vége volt, csak vártam a gong hangját.


// Köszi a párbajt, élveztem :3 //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Koshitsu Esutel Empty Re: Mirika vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Koshitsu Esutel Pént. Május 03 2013, 23:18

*Hát, szépen rám zuhant a lány, az biztos. Így megértem, hogy egészségem felől érdeklődött, de ezt betudom inkább kedvességének. Hisz fájdalmat nem érezhetek.*
- Oh, persze, persze.
* Nyögtem neki szorulásom közepette. Razz Hát, fura volt a helyzet, s igen, kilátástalannak találtam a helyzetet, ugyanakkor nem éreztem ellenségnek Mirikát. Furcsa, Mert Hanatsut igen. De Mirika más volt, talán a játékos hozzáállása miatt. Vagy talán már feladtam azt, hogy nyerhetek. És olyankor már mindent lazábban veszek. Bevetettem azért egy utolsó trükköt, ami úgy tűnik, be is jött. Ellenfelem nevetésben tört ki, hát bevallom, valóban vicces volt a jelenet. Kíváncsi lettem volna, a közönség erre hogyan reagál. Lazult a fogása olyannyira, hogy jobb-kezemet kiszabadítottam. Azon gondolkodtam, hogy most vajon mit kellene tennem.*
~ Vajon támadjam meg? Üssem meg? ~
* Feladtam. Elmosolyodtam és Mirikával együtt nevettem. Semmi értelme nem volt tovább harcolni. Ráadásul elrontotta volna a hangulatot, olyan aljasnak tűnt az egész. Legyőzött, ez egyértelmű. És ennél jobb vége nem is lehetne ennek a párbajnak. Így tenyeremmel, csak nyugtatólag paskoltam a hátát.*
- Jól van, jól van!
* Nevettem vele együtt. A folytatás meglepett. Jó fej vagyok. Tényleg? Jó ezt hallani. Na aztán meg barátok? Befejeztem a nevetést, de mosolyogtam. Közben kitisztult a terep.*
- Jó. Én benne vagyok. Legyünk.
* Mondtam lágy hangon. Majd egymásra néztünk és mosolyogtunk. Mirika végül elengedett, s a hátán feküdt. Én is, de hamar felültem. Körbenéztem, s egy kiszóródott nyílvesszőt megfogtam. Majd beledöftem a földbe Mirika-chan arca mellé. Az pixeljeire esett, s szépen elpárolgott.*
- Vége! Feladom. Azt hiszem te nyertél. Öröm volt veled küzdeni. Na meg megtiszteltetés!
* Mosolyom szélesre húzódott, s én sem tettem egyebet, mint hátradőltem, s most már nyugodtan néztem a csodálatos látképet, s hallgattam, ahogy mellettem egy apró tócsába vidáman csöppen egy vízcsepp egy cseppkőről.*

//Én is köszönöm, szerintem is élvezetes volt! ^^ Talán még új barátot is szereztem. Razz //
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Koshitsu Esutel Empty Re: Mirika vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Rosalia Vas. Május 05 2013, 21:30

Elég érdekes küzdelmet láthattunk, a lezárás pedig még érdekesebben alakult. A bírákat rendesen megizzasztotta a pontozás, közhely, de itt valóban nehéz dolga volt a zsűrinek. Végül megszületett a nem várt eredmény, melynek értelmében az egyik fél egy hajszállal felülkerekedett a másikon. A nyertes egyetlen ponttal győzedelmeskedett, melyet a harci taktikájának köszönhet.

218:219 arányban a párbajt Esutel nyerte, jutalma 35 exp és 35 arany.

Mindkét résztvevőnek nagyon gratulálunk! Sok sikert a további küzdelmekhez!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Mirika vs Koshitsu Esutel Empty Re: Mirika vs Koshitsu Esutel

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.