Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Esutel vs Kyuushiro

3 posters

Go down

Esutel vs Kyuushiro Empty Esutel vs Kyuushiro

Témanyitás by Kyuushiro Csüt. Márc. 28 2013, 00:49

Az ilyen párbajok, mint a most következő, általában valami klisével kezdődnek. Például alvás után kijövök az arénába véletlenszerűen választani egy ellenfelet, teendőim közben meglátok az utcán egy harcra váró fazont, vagy valami ilyesmi. Csak a szokásos események, amik nem unalmasak, hiszen minden kezdet nehéz, és mi tagadás, tényleg úgy találok a legkönnyebben ellenfelet, ha véletlenszerűen válogatok.
De én nem most jöttem ki a harctérre, hogy Fényes Vaskardomat forgassam. Éppen ellenkezőleg. Most fejeztem be egy harcot.
Még a véremben van a Holmes elleni küzdelem adrenalinja. Még emlékszem, hogy vágott bele a pengém a lábába, egy csapással eldöntve a párbajt. Még bennem van a győzelem érzete.
És persze a fáradság is.
Aaron eléggé kifárasztott, mi tagadás. Egy olyasvalaki ellen harcolni, akihez képest negyedakkora a fegyverkezelésem, nem túl pihentető, de hát mit tegyek, ha ilyen ellenféllel hozott össze a sors. Kardom újra a helyén pihen, én pedig elnyúlok egy padon, és kiélvezem a jól kiérdemelt pihenőidőmet.
Kis idő múlva felállok. Veszek valami ételre emlékeztetőt, azt majszolom, miközben az arénában járkálok. Nézem a küzdőket, a villogó pengéket, az elszánt arcokat. Nem sokan vannak itt, lévén reggel van, de azért egyre több WINNER felirat jelen meg a láthatáromon belül, amik ugye kis idő múlva eltűnnek. Már az enyém sem aktív, úgyhogy ideje újra megszerezni... vagy megadni egy ellenfélnek, ki tudja. A fáradságot már kipihentem, újra teljes erőmből tudok harcolni.
De vajon ki ellen? Ez itt a kérdés. Körülnézek a harcon kívüliek között, potenciális harcpartnert keresve.
...na jó, itt átveszi a kezdést egy klisé, de hát Istenem... nem lehet minden esemény tökéletesen passzoló.
Szóval, tekintetem megáll egy szőke lányon. Nem tudom, miért akarok vele harcolni, de indokra nincs szükség. Ha magas szintű, akkor legfeljebb jól elpüföl, de legalább tapasztalatot szerzek, az is valami.
Nyíltan közeledek felé, persze nem túljátszottan, inkább természetesen. Már messziről észreveheti, hogy ő lépteim célpontja. Mikor odaérek hozzá, jöhet a szokásos szöveg.
-Szia! Kyuushiro vagyok. Kiállsz ellenem egy fél életes párbajra?
Majd nyugodtan várom a válaszát.

_________________
Nio vs Kyuu:


Jelenlegi stat:
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Esutel vs Kyuushiro Empty Re: Esutel vs Kyuushiro

Témanyitás by Koshitsu Esutel Pént. Márc. 29 2013, 15:16

*Fura volt a tegnapi nap, másnap, vagyis ma reggel már másképpen láttam a dolgokat. Biztos voltam benne, hogy eltúloztam, mármint olyat néztem ki Renből, amit ő nem tett volna meg. De... mivel megkérdezte, hogy mi lenne, ha megcsókolna, s nem nagyon vett tudomást a válaszomról, hogy az fenyegetés akart lenni, s mosolygott mint a dísztök, ráadásul eldobta a botját s határozottan felém sétált, hát persze, hogy azt hittem, letojja, amit mondok, s le akar kapni. Úgy pánikba estem, mint annak a Ren-dje! ^^ Hehe, szerintem a Jégkirálynő helyett, megkaphatnám a Béna viccek hercegnője címet. Lényeg a lényeg, hogy végre ma elkezdtem gondolkodni a dolgokon, s sétába fogtam. Ki tudja hogyan, ide, az arénába keveredtem. Nem mintha harcolni volna kedvem. Csak gondolkodtam, gondolkodtam, s itt találtam magam.*
~ Most biztosan utál engem. De köztudott, ha én bepöccenek, akkor nem lehet velem értelmesen beszélni! Azt hiszem, jó lesz tőle bocsánatot kérni! ~
*Mélyen elvoltam gondolataimmal, de ekkor egy fiú állt meg előttem, s párbajra hívott. Nem vettem észre, hogy felém közelít, hisz nem is az itt jelenvalókkal törődtem. Először csak bambulok rá, hogy felfogjam, hogy igen, egy vadidegen gyerek párbajra hívott. Aztán leesett, hogy a Föld hívja Esut, így elmosolyodtam.*
- Ahm, Esutel vagyok. Bocsi, csak erre tévedtem, nincs sok kedvem párbajozni, ne haragudj!
* Mondom le a meghívást, majd folytatom.*
- De ha megkéred a következőt, valószínűleg igent fog mondani.
*Eresztek felé egy biztató mosolyt, majd elgondolkodtam.*
~ Nah igen. Én is néha csak úgy bumm, találomra megkértem valakit, hogy kátézzon velem. ~

//Ahm, ha jellemedbe nem illene be, hogy még egy próbát tegyen a csajszival, akkor behozhatsz valami külső tényezőt, ami hátha ráveszi a hölgyeményt a párbajra. Smile //
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Esutel vs Kyuushiro Empty Re: Esutel vs Kyuushiro

Témanyitás by Kyuushiro Kedd Ápr. 02 2013, 15:39

Mikor felteszem az egyértelmű kérdést, a lány felém néz, és... ööö... néz.
Néz.
Nem mondom, ha tudtam volna, hogy a puszta jelenlétem ilyen nagy hatást gyakorol a csajokra, akkor jó pár dolgot másként csináltam volna. Mondjuk a szőkeség nem úgy néz ki, mint aki felfog valamit a külvilágból, nemcsak se kép se hang, valószínűleg a többi három érzékszervre történő ingert sem érzékelné. Meglepetésemnek nem mutatom jelét, mivel nem vagyok meglepődve. Ha leszólít valaki, hogy 'gyere, harcoljunk', az nem minden esetben megszokott.
De az arénában vagyunk... ha azt mondta volna, vár valakit, már le is mondanék a harcról. De hogy nincs kedve párbajozni? Olyan nem létezik. Legalábbis itt nem. És ha mégis, akkor majd én meghozom neki a kedvet a harchoz. Rajtam ne múljon, én csak jót teszek neki, hiszen a fejlődésre ösztönzöm!
-Szóval nincs kedved... ez az esetek kilencvennyolc százalékában azt jelenti, hogy félsz. És ha félsz, az azt jelenti, hogy azt gondolod, gyenge vagy a másikhoz képest. Vagy csak félsz attól, hogy elpüfölnek, nincs igazam? - kérdezem pimaszul.
-Nincs okod félni tőlem, hiszen én is kezdő vagyok. - óvatosan belecsempészem a mondandómba azt, hogy kezdőnek gondolom.
-Bár, ahogy elnézem, nem lenne esélyed ellenem... - szemtelenségem egyre csak nő, mivel feltett szándékom, hogy igenis harcolni fogunk. Újabb kihívást nem küldök felé. Minek? Majd küld ő, ha teljes lesz a siker. Testtartásom nyugodt, nem hanyag, arcomon nem tükröződik érzelem. Elégszer próbáltak már provokálni a való életben is, majd csak kieszközlöm valahogy a hölgyike dühét. És ha az meglesz, az egyenes út a harchoz.

_________________
Nio vs Kyuu:


Jelenlegi stat:
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Esutel vs Kyuushiro Empty Re: Esutel vs Kyuushiro

Témanyitás by Koshitsu Esutel Kedd Ápr. 02 2013, 17:05

*Mikor pimaszul beszólt, tudtam ám, miért csinálja, csak azt nem értettem, miért nyög velem, amikor ha egyel arrébb lépne, máris igent mondana neki valaki. Csak néztem rá bambán, inkább kiábrándultan, majd a mondat végén nyeltem egy kicsit hangosabban. *
~ Szóval az esetek 98%-ban... ~
- Aha..
* Mondtam neki flegmán, s fel is húztam a szemöldököm a folytatásra.*
~ Nah igen... kezdő vagyok. ~
*Aztán a befejezés a szemtelenség csúcsa. Én csak bámulok rá a még mindig kiábrándult tekintetemmel.*
- Értem... szóval most szerettél volna felidegesíteni, hogy elkezdjek veled vitázni, hogy nem igaz, nem is félek, és biztos hogy én is péppé vernélek, estébé estébé, csak hogy most korán sincs pofázós hangulatom.
* Majd a végén elmosolyodtam. *
- Bár örülök, hogy csak 98%-t mondtál. Legyen, harcoljunk. Úgy is ki kell valakin eresztenem a gőzt.
* És már fel is ajánlottam a fél életig tartó küzdelmet. Volt még egy percünk, kicsit távolabb álltam, s felvettem a felszereléseimet. Fogalmam sem volt, hogy hány szintes a srác, lehet, hogy simán elpüföl. Nem érdekelt, csak harcolhassak. Bár félő volt, ha most nagyon elvernek, akkor sírva fakadok. Olyan depressziós vagyok... Íjamra nyílvesszőt helyeztem, de csak lógattam rajta. Ha el is indul a csata, eldöntöttem, nem én kezdek. Hagyom, hogy előbb ellenfelem támadjon.*
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Esutel vs Kyuushiro Empty Re: Esutel vs Kyuushiro

Témanyitás by Kyuushiro Kedd Ápr. 02 2013, 18:31

Arcizmom sem rezdül, mikor Esutel furcsa tekintettel helyesli a mondandómat. Ügyes, nem ugrik a provokálásra. A kilencvennyolc százalékra csak bólogat, a kezdőséget még meg is ismétli. Aztán ugyanazzal a tekintettel válaszol.
Aha... nyilvánvaló, hogy átlát rajta, ezen a provokáláson csak egy hülye nem látna át. A lány pedig nem látszik hülyének, nagyon nem. Nincs pofázós hangulata? Remek, nem pofázást várok, hanem harcot.
Aztán... elfogadja a kihívást.
Nos, most meglepődök egy kissé. Bár ügyelek, hogy arcom kifejezéstelen maradjon, talán mégis látszik rajta valami a csodálkozásomból. Azt hittem, dolgoznom kell még ahhoz, hogy harcoljon velem. Ezek szerint vagy csak kérette magát egy kicsit, vagy unja a beszédemet.
Nos, igazából mindegy, melyik lehetőség áll fenn. A lényeg, hogy harcolunk, a többi részletkérdés.
-Örülök, hogy kiállsz ellenem... ezek szerint a két százalékba tartozol? - kérdezem nyugodtan, majd elfogadom a fél életes kihívást. A számláló elindul egy perctől, Esutel pedig távolabb áll, és felszerelkezik.
Hm. Egy másodperc alatt megtudtam két dolgot. Az egyik, hogy íjász, a másik, hogy valószínűleg, állításával ellentétben, mégsem kezdő. Olyan íjat, mint amilyen neki van, még nem láttam, tehát vagy magas szintű cucc, vagy speciális fegyver. Egyik lehetőség sem utal arra, hogy ellenfelem kezdő lenne.
A statjait majd megtudom, most ráér a kasztján gondolkodni. Íjász? Közel kell kerülnöm hozzá, ez az egyetlen esélyem. Az oldalról támadás hatásos lehet, hiszen irányt váltani és célozni egy íjjal nem könnyű... a valóságban. Íjásszal még nem harcoltam, szóval nem tudom, ebben a virtuális világban ez hogy működik. Azért remélem, meglehetősen reálisan.
Ja, amíg el nem felejtem... a speciális képességemre koncentrálok, mintha használni akarnám. Persze nem akarom, de így felmérem, van-e lehetőségem rá...
Semmi. Hát ez remek. Ezek szerint legalább négy pontja van speciális képességen. Mégis sokkal erősebb lenne nálam? Fogalmam sincs, de ha elvernek, attól sem lesz nagy bajom. Előrántom a Fényes Vaskardot, és küzdőállásba helyezkedem.
Az utolsó másodperceknél jár a visszaszámláló. Ahogy lejár, már rohanok is Esutel felé. Az már a tartásából világos, hogy átadja nekem a kezdeményezést, úgyhogy ki is használom. Másfél méterre tőle jobbra ugrok, majd felé vetődök, és csapok egyet balra és lefelé, a bal vállára, egy kézzel fogva a kardot. Ezután igyekszem kitérni oldalra egy esetleges lövés elől.

_________________
Nio vs Kyuu:


Jelenlegi stat:
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Esutel vs Kyuushiro Empty Re: Esutel vs Kyuushiro

Témanyitás by Koshitsu Esutel Vas. Ápr. 07 2013, 20:18

*Kérdésére, hogy a két százalékba tartozom-e, elmosolyodtam.*
- Meglátjuk.
* Feleltem rá. Sok gondolat kavargott bennem. Mostanában annyi minden történt velem, hogy nem volt időm feldolgozni azokat. Vagy inkább nem hagytam rá időt. Túl mély sebek, túl gyötrelmesek ahhoz, hogy én leüljek elemezni őket. Inkább félredobtam őket, s továbbléptem. Mintha mi sem történt volna. Nem kell másra gondolnom, csak például a szerverleállásra. Vagy az orosz rulettes küldetésre. Az borzalmas volt. Vagy Renre... ha borzalmas nem is volt, meglepő annál inkább, s természetesen gyerekes viselkedést váltott ki belőlem. A lényeg az, hogy azért is vállaltam be a harcot, hogy eltereljem a gondolataimról a figyelmemet. A fiú megindult ellenem, de nem védtem ki. Lehunytam a szemeimet, úgy vártam a becsapódást. Meg is történt egy karddal, és egy vágással. Majd újabb támadás nem jött. Kinyitottam a szemeimet, s láttam, hogy a fiú hátrált. Ki használtam a pillanatot. Megfeszítettem az íjamat a benne ülő nyílvesszővel, s ki is lőttem ellenfelem felé. Mivel nem közvetlen közelről támadtam, így nem csak egy HP-t veszít, ha eltalálom. Majd egy darabig csak játszok a sráccal s nem lövök, de menekülök előle, ahogyan csak lehet, közben végiggondolom a támadását. *
~ 7-es sebzése van. Ez akkor vagy azt jelenti, amit gondoltam, hogy nem teljesen kezdő, vagy ez a menő kard ad neki pluszokat. Hmm... meg kell figyelnem a mozgását, és a többit is.~
* Zavart, hogy ugyanannyi a sebzésünk. De ezt azzal konstatáltam, hogy valószínűleg ő is hármas szinten van, mint én. Bár azt nem tudom, hogy fegyverkezelése mennyi, vagyis mennyire céloz pontosan, mert egyáltalán nem is próbáltam kivédeni a támadását. Úgy döntöttem tovább figyelek, ezért többet nem támadtam, csak kerültem a támadásait.*

---

Támadásaiddal találtál Páncél 6/13
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Esutel vs Kyuushiro Empty Re: Esutel vs Kyuushiro

Témanyitás by Kyuushiro Hétf. Ápr. 08 2013, 00:58

A Fényes Vaskard pengéje kéken ragyog, ahogy ellenfelem felé futok, támadási felületet keresve.
Mit mondjak, nincs nehéz dolgom. Esutel konkréten semmit nem csinál, csak vár a becsapódásra. Elbizonytalanodok. Fel akarja mérni a sebzésemet? Ilyen sok élete lenne, hogy nyíltan bevállal egy vágást az információért? Nem mondom, kemény csaj.
Ajaj, ez tényleg kemény... Egy élete nem ment le a támadásomtól. Tehát mindet elnyelte a páncélja. Na, egyre jobb a helyzet. Oldalra mozdulásom után hátrálok, hogy távolabb kerüljek tőle. És ez a hibám.
Ó, én marha! Akkora egy hülye vagyok. Íjász ellen távolságot tartani? Franc... támadása simán talál, részben azért, mert gyors és jól céloz, részben azért, mert én hibáztam. Páncélom lenullázódik, és életemből is vonódik le nem kevés. Egész pontosan az egynegyede. Micsoda véletlen, ő is hetet sebez.
Szóval gyors, erős és pontos. Jobb nálam. Simán le fog győzni. Hogy feladom-e? Frászt! Még csak most kezdődött a harc, és ha egyszer úgyis vége lesz, érdemes addig szórakozni, amíg tart.
Teljes gyorsaságommal felé lendülök, persze nem akarom megtámadni, csak a távolság csökkentése a szándékom. Persze nem sikerül, mivel gyorsabb nálam, de nem adom fel. Egy fegyverkezeléssel is küzdök, mert küzdeni akarok. Az erő mellékes. Szemem összehúzódik, majd megpróbálok támadó távolságon belül kerülni. Ha sikerül, az egy kézzel fogott karddal a lány hasa felé szúrok, miközben figyelem, nehogy új vesszőt illesszen az íjra. Ha a lövésre készülés bármely jelét látom, azonnal felkészülök, hogy félrevetődjek a támadás elől. Bár fegyverkezelésem gyenge, főleg egy íjászhoz képest, a gyorsaságom talán nem sokkal kevesebb, így remélem, hogy arra támaszkodhatok. Meg a taktikámra, ha egyáltalán az ér valamit jelen helyzetben.

Páncél: 0/2
Élet: 15/20

_________________
Nio vs Kyuu:


Jelenlegi stat:
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Esutel vs Kyuushiro Empty Re: Esutel vs Kyuushiro

Témanyitás by Koshitsu Esutel Hétf. Ápr. 08 2013, 13:52

*Megfigyeltem, mennyit sebeztem. Nagyon meglepődtem. Bár a számokat nem láttam, a csíkot annál inkább, s könnyen meg tudtam állapítani, hogy csak egy pontos célzás hetes sebzéssel, s nyertem is. Ejnye, ráadásul "bármikor" beadhatom neki, ő neki meg küzdenie kell, hogy érjen valamit a támadása. Ugyanis valahogy úgy tűnt, hogy csak vagdalkozik.*
~ Vagyis alacsony a fegyverkezelése. ~
*Míg továbbra is csak menekültem, számolgattam magamban. További három találatot engedhetek meg neki, a negyedikkel ő nyerne. Mozgása nem túl lassú, de lassabb, mint az enyém, s ugyebár kevés az élete. De valahogy akkor sem tudtam megállapítani a srác szintjét. Bár a kardjára nézve lehet, hogy minden megmagyarázódik. Különlegesnek tűnik, talán sokat sebez, s azért ennyi a sebzése, de a többi alacsony. Vagyis lehet, hogy csak egyes szintű a fiú. De hogy ezen miért agyaltam, s mi a lényege, azt nem tudom. Úgy is az számít, hogy mennyit kell még engednem neki, s mennyit nem. Felkészültem arra hogy hirtelen nagy távolságot vegyek, s elrohanva s visszafordulva megcélozva legyőzzem, de ezzel még vártam. Csak elméletben készültem el a tervvel. Nem távolodtam el túl messze a Kyu-gyerektől - a nevek sosem mentek jól - mondhatni játszadoztam vele, de nem gúnyoltam. Néha-néha mosolyogtam, majd észrevettem, hogy komolyra veszi, s szúrni akar. Talán kikerülhettem volna, de nem erőltettem meg magam nagyon. Sikerült a támadása. Eltávolodott egy kicsit, én futás közben nyílvesszőt helyeztem a húrra, de nem lőttem ki. Azonban néha megfeszítettem, s az ellenfelemre céloztam, de utána le is eresztettem a fegyverem, s mosolyogtam. *
- Na gyere, gyere, kapj el ha tudsz!
* Ingereltem játékosan. Közben arra gondoltam, hogy mennyire különös és furcsa érzés volt az, hogy egy kard átszúrta a testemet.*

Páncél 0
HP 34/35
Nincs támadás a részemről

Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Esutel vs Kyuushiro Empty Re: Esutel vs Kyuushiro

Témanyitás by Kyuushiro Hétf. Ápr. 08 2013, 19:23

Sok meglepetést tapasztaltam már ebben az elmebeteg világban, de ez esélyes a döntőre. A Fényes Vaskard átszúrja ellenfelem testét, de nem ám az én érdememből.
Esutel nem csinál semmit. Tényleg emmit. Gyakorlatilag kétszer támadtam meg, és mind a kettőt beengedte. Mi van, ennyire biztos magában?
Újból követni próbálom, változatlanul teljes gyorsasággal. Az íjász értelemszerűen távolodik, de nem ám logikusan... szinte az én gyorsaságommal. Néha egy lehelletnyit begyorsít, néha egy kicsit közelebb enged, de persze nem túlságosan.
Ez játszik velem!
Hogy lehettem ennyire marha? Szinte természetes volt, hogy ő is teljes erőbedobással küzd, a támadások beengedése pedig... hát Istenem, betudtam a sebzésem letesztelésének. De csak egy kezdőként tekint rám, aki harmatgyenge hozzá képest. És mi a legjobb? Hogy igaza van. Valóban csak egy kezdő vagyok, aki nem sokra megy az egyes szintjével ellene. Mert hogy Esutel nem egyes szintű, az teljesen nyilvánvaló.
Meg sem lepődök, amikor szóban is elkezd ingerelni. Természetesen nem leszek ingerült, csak még egyszer átgondolom a helyzetet.
A speciális képességem használhatatlan. Valószínűleg minden statja nagyobb az enyémnél. Sokkal. Itt már a taktikázás is alig ér valamit, pláne, hogy ő sem hülye, szóval itt veszíteni fogok. Ezt már régebben elkönyveltem, de most bizonyossá vált.
Szóval csak nyugodtan. Szinte várom a végső lövését, ami elől nem valószínű, hogy ki fogok térni.
Utolsó akcióként megint megpróbálom utolérni egy rövid sprinttel, majd ha valamilyen rejtényes okból engedi, a Fényes Vaskarddal vízszintesen a dereka felé vágok. Majd... taktikát váltok, ami lehet, hogy meglepetést fog okozni. Teljes sebességgel elrohanok tőle, úgy 10 méter távolságra.

Páncél: 0/2
Élet: 15/20

_________________
Nio vs Kyuu:


Jelenlegi stat:
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Esutel vs Kyuushiro Empty Re: Esutel vs Kyuushiro

Témanyitás by Koshitsu Esutel Hétf. Ápr. 08 2013, 21:21

* Játszadoztam vele, de részemről korán sem bunkóságból vagy szemétségből. Igazából reménykedtem benne, hogy beveszi, hogy épp, hogy nem tudom elkerülni a támadásait, de ha épeszű a gyerek, akkor hamar rájöhet, hogy direkt csinálom. Ez nem olyan, mint a csocsó. Ott csak forgatunk bábukat, itt azonban túl sok a számba veendő adat és tény. Nem leplezhetem "tudásomat" előtte. Hirtelen felém siet, s tudom, vágás következik. Legszívesebben elfutnék előle, mert hát akármennyire nincs fájdalom, nem valami kellemes érzés, hogy átdöfnek egy karddal, vagy mélyen megvágnak. Na, és ott vannak persze a reflexek is. A való életben mindig mondták nekem, hogy jók a reflexeim. Biztos jó karatés lettem volna vagy mi a csuda. Hát, ez kimaradt az életemből. Erősen kellett magam erőltetni azért, hogy hagyjam magam. Mert én amúgy az a harcias amazonféle lennék, vagy mi. Legalábbis mások véleménye szerint. De ebben a harcban úgy döntöttem, nem verem le olyan durván a srácot. Komolyan, egy perc alatt végezhettem volna vele, vagy talán 20 másodperc alatt, míg kilövök két nyílvesszőt. Ez így elég gyengus lett volna. Szerettem volna, ha kicsit kiszórakozza magát. Na meg én is futkározok legalább egyet, kitisztítva a sok marhaságtól az agyamat. De amikor felém rohant a fú, rájöttem valamire.*
~ A pasik utálják, ha hagyják magukat az ellenfelük, legyen az akár nő is! ~
* Úgy döntöttem hát, hogy kivédem a támadást. De ezzel elkéstem. Már "keresztbe is szelt" engem. Majd elrohant. Kikerekedtek a szemeim, mert csak rohant és rohant. Na mármost én ezt nem nagyon értettem, hisz elég volna, ha feladja a küzdelmet. Én pedig feladni nem fogom. A feladásról azonban eszembe jutott, hogy hogyan végződött Rennel való harcom. Én nyertem. Amit csak a szobámba feltrappolás közben vettem észre. Vagyis Ren feladta a küzdelmet. Hümp... fura volt ez az egész. Na megráztam a fejem, s Kyu után rohantam. El kezdtem üldözni. Ha fut is előlem, előbb-utóbb utolérem. Nem mentem azért túl közel, hogy ne legyen közvetlen a támadásom, majd kilőttem utolsó nyílvesszőmet felső teste felé. *

HP 27/35
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Esutel vs Kyuushiro Empty Re: Esutel vs Kyuushiro

Témanyitás by Kyuushiro Kedd Ápr. 09 2013, 23:24

Szenvtelenül figyelem az Esutel felé tartó pengét. Tudom, hogy be fogja engedni a támadást, minek izguljak? Talán csak örömet akar szerezni egy kezdőnek, vagy magasról tesz erre a párbajra, és túl akar esni rajta. Na jó, ez nem valószínű, hiszen akkor nem halogatná az utolsó lövést. Ellenem viszont senki ne hagyja magát! Ha megver, akkor megver, ez van.
Egy pillanattal azelőtt azonban, hogy a Fényes Vaskard célt ér, ellenfelem megmozdul. Ki akarja védeni a támadást. Gyors, de... nem eléggé, megint csökken az életcsíkja.
Ez meg mi volt? Megvilágosodott harc közben, és eldöntötte, hogy mégis komolyan harcol? Vagy ez is tettetés? Nem tudom eldönteni, olyan zavaros minden. Az első ellenfél, aki egyértelműen legyaláz. Jó, nem a győzelem a lényeg, meg úgyis fejlődök eleget, meg hasonlók, de ez nem változtat a lényegen.
Gyenge vagyok.
Eszeveszett tempóban rohanok. Közben hátranézek párszor, és látom, hogy Esutel követ. Gyorsan. Tehát mégis komolyan veszi? Megadja a kegyelemdöfést?
Mikor már elég közel van ahhoz, hogy lőjön, megpördülök, és pont a lány felé rohanok, kardom kéken felvillan. Itt a végső csapás ideje. Megsebzem őt, úgy, hogy nem hagyja magát!
Egy pendülő íjhúr... egy suhanó folt... egy apró lökés a mellkasomon...
A nyíl pont szíven talált, kicsivel azelőtt, hogy támadhattam volna.
Gyors. Az egy dolog, hogy a francba ne lenne gyors.
De ilyen pontos? Ilyen magas a fegyverkezelése hozzám képest? Nagyon jól céloz, még szép, hogy nem volt esélyem. Bár a sebzése is jó... pont akkora, mint az enyém. Very Happy
Na most... ülök a földön, az életem sárgában, ellenfelem neve fölött megjelenik a WINNER felirat. Kardomat nem eresztettem el, bár semmi értelme a kezemben tartani. Lihegve nézek Esutelre, arcomról az elszántság nemhogy eltűnt volna, de most teljesedett ki igazán. Felállok elrakom a kardom, és kezet nyújtok.
-Gratulálok, nagyon jó vagy. Ha nem hagytad volna magadmeg sem tudtalak volna sebezni. - mondom őszintén és egyszerűen. Még mindig lihegek egy kicsit, elvégre a kitartásom nincs a topon, de azért egyenesen állok, és indokolatlan elszántsággal nézek Esutel szemébe. Indokolatlan...? Talán mégsem...

Páncél: 0/2
Élet: 8/20, de már úgyis mindegy, mennyi

_________________
Nio vs Kyuu:


Jelenlegi stat:
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Esutel vs Kyuushiro Empty Re: Esutel vs Kyuushiro

Témanyitás by Koshitsu Esutel Szer. Ápr. 10 2013, 19:48

*Mikor üldöztem őt, s döntöttem, hogy befejezem a harcot, visszafordult felém a srác, hogy na most azért is "kinyír". Legalábbis valami ilyesmit véltem felfedezni tekintetében. De én már sajnos-nem sajnos korábban eldöntöttem, hogy eleresztem a húrt, így ha akartam se tudtam volna meggátolni magam ebben. A nyílvessző sebesen szállt, s tökéletesen eltaláltam vele ellenfelem szívét.*
~ A valóságban most megöltem volna egy embert... ~
*Gondolkodtam el, miközben megálltam, s enyhe terpeszben figyeltem, hogy mi történik. Kyu a földön ült, majd megjelent a feje fölött a vesztes felirat. Nem éreztem jól magam. Inventorimba pakoltam a fegyverem, s a tegzem, majd lassan a fiú felé sétáltam. Rossz volt ránézni, nem tudom, miért bántott annyira a dolog. Korán sem volt fejedelmi tekintetem, főleg nem büszke, vagy önelégült arcom. Ellenfelem tekintetét néztem, elszántsága cseppet sem csappant meg. Nem tudtam, hogy ez jó vagy rossz. Valahogy attól féltem, hogy feláll, s nekem ugrik. Nem tudom, miért gondolok ilyesmire, az viszont köztudott, legalábbis számomra, hogy a fantáziám nagyon élénk. Azonban nem tett egyebet, csak eltette fegyverét, s kezet nyújtott nekem. Én elfogadtam, majd hallgattam szavait. *
- Annak sok értelme nem lett volna. Legalábbis annak, ha minden erőmet bevetem. Az volt a szándékom, hogy harcoljuk ki magunkat egy kicsit, fussunk egy jót. Nem akartam lezavarni se perc alatt.
* Csípőre tettem a kezem, s elmosolyodtam.*
- Annyira jó nem vagyok! Ma-holnap utolérsz, s úgy lealázol, hogy csak na. Gyorsan lehet ám fejlődni, ha az ember beleadja szívét-lelkét. És ahogy látom, te is döntésre jutottál. Tartson ki a végsőkig ez a lelkesedésed!
* Majd megfordultam, s elindultam kifele az arénából, de azért még megfordultam. S elmosolyodtam ismét.*
- Jó volt veled harcolni. Segítettél kicsit kitisztítani a fejemet. ^^ Légy jó!
* Majd megfordultam, de ekkor azonnal elkomorult az arcom. Valójában nem volt okom a jó kedvre. Legalábbis nem akartam találni rá okot. Most azonban, hogy újra felsejlett előttem a fiú tekintete, muszáj volt elmosolyodnom. Ez feldobta a napomat. Elhagytam a helyet. Hacsak meg nem állított.*

//Köszönöm a játékot! Smile Ha kell, írok még egyet. szóval nyugodtan megállíthatsz még, ha szeretnél. Smile //
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Esutel vs Kyuushiro Empty Re: Esutel vs Kyuushiro

Témanyitás by Kyuushiro Csüt. Ápr. 11 2013, 00:30

Vége.
Ez az egy szó jár a fejemben. Vége a párbajnak. Veszítettem, ráadásul csúfosan, de ez egyáltalán nem kedvetlenít el. Azt hittem, hogy az első egyértelmű vereségem rossz érzés lesz, de nem. Egyszerűen csak még jobban meghozta a kedvem a fejlődéshez, ezért az az elszánt tekintet.
Na jó, most már kicsit lenyugtattam magam, legalábbis külsőleg. Már nem olyan vakmerő az arcom, miközben volt ellenfelemmel szemben állok, visszaszerezte a szokásos nyugodt kifejezését. Persze belül ugyanolyan vagyok, harc után mindig ilyen érzésem van. A harctól nemcsak fejlődöm, de meg is hozza a kedvem a fejlődéshez, szóval duplán hasznos. Ami az én esetemben jól jön. Túl sok időt vesztegettem el a két gyilkos hajkurászásával, ráadásul a semmiért. Nem koncentráltam a fejlődésre, nem akartam erősebbé válni, most azonban tudom, milyen érzés. Tudom, hogy teszek valamit a kijutásunkért, hogy nem vagyok haszontalan, hogy túllépem azt a digitális adathalmazt, ami a testem ebben a játékban. És tudom, hogy sikerülni fog, mert akarom, hogy sikerüljön.
-Igazad van, az nekem is unalmas lett volna. Jót tett egy komoly küzdelem, még ha annyira nem is vetted komolyan. Legalább megtudtam, milyen egy sokkal erősebb ellenfél ellen küzdeni.
Azon, hogy nem annyira jó, én is elmosolyodom.
-Én a kettőnk közötti erőkülönbségről beszélek. Nem tudom, le foglak-e hagyni valaha, de az biztos, hogy ha rajtam múlik, meglesz a visszavágó is. Én is élveztem, legalább megtapasztaltam, milyen egy távolsági harcos ellen küzdeni. Még találkozunk, Esutel. - köszönök el tőle, majd megfordulok, és elhagyom az arénát. Ideje utánanéznem, mi is ez a White Rose, amit elvileg kinéztem magamnak...

[Én is köszönöm a párbajt, nekem és a karakteremnek egyaránt élvezetes volt. Nem kell többet írnod, most elég ennyi. Találkozunk még, ne félj Very Happy ]

_________________
Nio vs Kyuu:


Jelenlegi stat:
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Esutel vs Kyuushiro Empty Re: Esutel vs Kyuushiro

Témanyitás by Cardinal Pént. Ápr. 12 2013, 15:42

Ossu!

Örülök, hogy nem minden reagod a pontokról szólt, Kyuu Very Happy 10 xp és 30 arany fejében lezárom a párbajt.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Esutel vs Kyuushiro Empty Re: Esutel vs Kyuushiro

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.