Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ryuninji Ren vs. Lizzy

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Ryuninji Ren vs. Lizzy - Page 2 Empty Re: Ryuninji Ren vs. Lizzy

Témanyitás by Dr. Hannibal Dan Csüt. Május 02 2013, 16:48

- Öhmm.. Most már mindent értek! - bólogattam. - Köszönöm szépen a tapasztalatokat, és a segítséget! Akkor most megpróbálom ezt a magamtól mozgást, ha nem gond. - Hátraléptem, nagy levegőt vettem, majd megindultam. Ténylegesen magától mozgott minden porcikám, és a támadás sikeres volt.
- Hümm.. Szóval így tudnak az ebben tapasztalatlanok is tökéletesen harcolni. Érdekes procedúra, de teljesen hasznos. Esetleg a katonaságban teljesen jól fel lehetne használni arra, hogy a katonák tapasztalatokat szerezzenek. Igaz, még a valóságban nem tanulták meg a mozdulatokat, de ennek a segítségével már rögtön képesek a használatára, alkalmazásra, és tudják a hatásait, következményeit. Vajon Kayaba Akihiko tudja, mennyit kereshetett volna ha egyszerűen eladja ezt a szerkezetet a katonaság számára? Illetve az asztronauták is nagy hasznát vennék, mert itt tudnának olyan légkört produkálni, mint a világűrben, így jóval megkönnyítené a felkészülést egy-egy űrutazásra. Egyszóval a Nasa is biztosan szívesen megvásárolta volna jó pénzért. Ehelyett itt szarakodik pár kölyökkel.. Egyáltalán nem normális, én mondom. - nagyot sóhajtottam.
- Igen, nagyon érdekes a fájdalom hiánya, ugyanakkor félelmetes is, hogy nem érzünk semmit. Konkrétan leugorhatok egy izzó lávafolyamba, az sem számít, mert nem érzem. Így ki van lőve a kínzás, mazochizmus, illetve szadizmus. Ezzel talán meg is könnyítette a játék beli életet, hiszen ezek elvétele elég nagy biztonságot jelent. Ugyanakkor igen érdekes, talán valahogyan kikapcsolta a fájdalom érző receptorokat, bár a helyzetünket megnézve nem ez a valószínű. Sokkal lehetségesebb az, hogy egyszerűen képtelen volt a fájdalmat beprogramozni, hisz ha jobban belegondolsz, az eredeti testünket nem éri semmilyen fajta hatás, vagy vágás, csak ezt a virtuális énünket, ami valljuk be, nem ugyanaz. - most, hogy kifejtettem a véleményem, több dologra is kíváncsi lettem, így újra neki lendültem, hogy támadjak.
- Igen, teljességgel nem érzek semmit, amikor szíven szúrlak. Pedig különbségnek kéne lennie ahogy a szívesen hatolok át annál, mint ha csak a kezedet vágom meg. Még sok pótolni való van ebben a játékban, nagyon sok.. Viszont elég a biztatásból! Mégis milyen gyerekes dolog ez! Nem szabad senkit sem arra ösztökélni, hogy bántson valaki mást. Egyébként ha már felnőtt vagy kicsit jobban összeválogathatnád a szavaidat, és kevésbé beszélhetnél ennyire lazán. Annyira gyerekes vagy. - szidtam meg. - Most viszont én végeztem mindennel, amit tudni akartam, így felőlem le is zárhatjuk a harcot, feladom. - jelentettem ki. - Vagyis egy dolog még érdekelne, de csak mint tudományos szempont. Vajon mi van akkor, ha valakinek levágom a fejét? Elvileg le kéne esnie, viszont most akkor csak átsiklik rajta a késem? Természetesen nem szeretném kipróbálni, főleg nem rajtad, egyszerűen csak úgy érdekelne.. - Végeztünk a harccal, és én megint elővettem az okoskodó énem. - Elnézést egyébként a hirtelen változásért, csak egy kicsit tárgyilagossá váltam.. Szóval.. Kaphatok jutalom fagyit? - váltottam vissza, és elmosolyodtam. - Egyébként így már nem félelmetes ez a támadás dolog, és tényleg nagyon köszönöm.^^ Uhh.. És akkor majd mi lesz a vaddisznón lovaglással?

_________________
"Io fei gibetto de le mei case." A saját házamat bitómmá teszem.

Ryuninji Ren vs. Lizzy - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcSyN65yZTsC6m3sbFFav2_ELBxpclyjDOa8CrliwBtmCHvgDrmF

Dr. Hannibal Dan
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 176
Join date : 2013. Jan. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : 1. szint, védett terület.

Karakterlap
Szint: 7
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Lizzy - Page 2 Empty Re: Ryuninji Ren vs. Lizzy

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Május 02 2013, 17:46

Szépen, lassan elmagyarázok mindent Lizzy-channak, hogy megérthesse a harcot, meg ezeket a dolgokat. Biztatom meg hasonlók, hogy támadjon csak nyugodtan, végül csak Regi segítségével sikerül ez. Ez van, nem hiába mondom azt, hogy kettő az egyben, vagy ketten érünk csak egyet? Hát nem mindegy a sorrend és a megfogalmazás. A kis szöszi rám támad, megsebez, először a kezem, majd rákapott az ízére és lazán, szíven szúr a pici lányka, ez azért nem semmi haladás, igazi gyilkos énje lehet valahol nagyon elrejtve, mélyen legbelül, vagy még mindig csak egy pici gyerek, aki élvezi az újonnan tanult dolgokat. Maradjunk az utóbbinál, azzal jobban meg tudok békülni.
- o.O – egyszer csak a nyafka lányka átváltozik egy nyomi stréberré és okoskodni kezd itt nekem. Nem jutiok szóhoz hírtelen, hogy most akkor ez ugyan az a lány, mint az előbbi, vagy gyorsan kicserélték egy másikkal, míg pislogtam. Áh ez lehetetlen, maradjunk inkább a megszokottnál. Itt Aincrad-ban számos emberrel találkoztam már, akinek elméje meghasadt és több személyiséggel rendelkeznek. Nagyon érdekes, talán ez a világ teszi, vagy ez amolyan überkocka betegség lenne? Áh, akkor Miri kapta volna el elsőként és lenne vagy húsz személyisége.
- o.O Ez csak játék, vedd figyelembe, a háborúkat nem itt vívnák, és amit itt tudsz, az igazi világban már nem biztos- szólok hozzá egy picit a témájához, ne csak magában beszéljen itt a pici lány, majd meg is támad még egyszer. Hajajj… sok a szöveg, lassan túl sok lesz, én pedig azt nagyon nem bírom.
- o.O… ez csak játék, mint mondtam pici lány, szerintem így korrekt, hogy a kill nem hasonlít az igazira, nem gyilkosokat akarnak nevelni itt mondom kuncogva, ez a szerény véleményem, mert aki itt élvezné azt, hogy a másiknak szenvedést okoz, hát az talán a kinti világban is rávetemedne.
- Ez nem gyerekes Razz A húgaimmal is gyakran csináltuk Razz És ha már itt tartunk, te is viselkedj a korodnak megfelelően Lizzy-chan pöckölöm meg a homlokát. Nagyot nézek, mikor kijelenti, hogy feladja, elvégre edig abban sem volt biztos, hogy hogyan kell elfogadni a párbajt… lehet, hogy ő is rászedett engem. ajajajjjjj… de gonoszak ezek a nők, még chibi kiadásban is.
- Igen, kapsz fagyit, de csak feleannyi gombócot mint én, vagy ha kehelyben kéred akkor a felét én eszem meg Razz viccelődöm vele egy kicsit, bár tényleg megfordul a fejemben, hogy megteszem…
- Majd a fagyi után visszatérünk rá Lizzy-chan- remélem elfelejti, mert ha nem akkor nagy megpróbáltatások várnak még rám. Nah, de majd akkor gondolkodom ezen, most irány fagyizni


_________________
Ryuninji Ren vs. Lizzy - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Lizzy - Page 2 Empty Re: Ryuninji Ren vs. Lizzy

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 03 2013, 14:48

Ossu!

Párbajnak nem feltétlenül illett be ez a játék, de annyi baj legyen. Lizzy, az utolsó reagodon azt hiszem meghaltam @.@ Lezárom a küzdőteret, 25 xp és 60 arany a jutalmatok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ryuninji Ren vs. Lizzy - Page 2 Empty Re: Ryuninji Ren vs. Lizzy

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.