Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Játékos sarok

+25
Kiwi
Kuradeel
Eldrie
Nezumi
Kayaba Akihiko
Shukaku
Kemabat
Graceful
Miu
Danieru
Enheriel
Noah Evangelos
Akairo
Jaqen Ryssal
Noxy
Yue
Justin Taylor
Szophie
Licht
Aimi
Hayashi Yuichi
Saya
Miyazaki Momo
Mirika
Rosalia
29 posters

1 / 9 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Miyazaki Momo Szer. Aug. 14 2013, 18:02

♥️ Mirika-chan ♥️

Hiába hallottam most Mirika-chantől egy másik megközelítési módot a különböző ártatlan állatok megtámadásának ügyére, mert hát még így is nehezemre esett egy vaddisznót nem vaddisznónak gondolni, hiszen lehet akármennyire is virtuális biztos fáj neki, nem? T=T És ha nem, akkor is… szegényke…  :S Még ha a rendszer újra is generálja őket, mégsem ugyanazok másodjára, hanem már… már a következő életük, és nem is biztos, hogy emlékeznek a múltjukra, de feltételezzük, hogy igen és akkor azért támadnak meg, mert olyan kegyetlen módon végeztem velük fél perccel ezelőtt. T^T Nem, egyszerűen nem bírná elviselni a karmám… T^T Mohh, olyan nehéz túllépni ezen… Embarassed
- Ko-ko-koboldok? °o° – dadogom elhűlten a meglepettség és a kis ijedtség hatására, ami eluralkodott rajtam. Megborzongtam, ahogy elképzeltem egy terepet, ahol rengeteg kobold kóvályog, mint a vaddisznók esetében. Nem is igazán tudom, hogy nekem menne a sunyi lesből támadás akármilyen élőlényre, még Petitet se igazán merném előre küldeni, ilyen célokból. Akkor már inkább ketten együtt vagy sehogy máshogy… Embarassed
Ejtettem egy kósza pillantást a gondolataimban forgó kis jéggólemre, majd meglepetten pislogtam az olyan kedvesen magyarázó Mirika-chanra.
- Van tőröm? – kérdezem vissza, mint aki nem értette volna tisztán az előbbit, majd már nyitottam is a menüt, és ahogy Mirika-chan instrukciói hangzottan, az ember alakra kattintottam, majd a felszerelések részre és… nem hittem a szememnek, tényleg árválkodott ott egy fegyver! Rákattintottam és nagy meglepetésemre már a kezemben is volt, annyira megijedtem, hogy majdhogynem kiesett a kezemből, így inkább őrült kattogás keretein belül valahogy, de visszaraktam oda, ahol volt. - V-van fegyverem… – motyogtam orrom alatt hitetlenkedve, jobb kezemet a szívemre helyezve, ahogy kezdtem fel-feldolgozni ezt az információt.
Aztán a térkép, a térkép…! Miért rejtették el a játékosok elől ennyire egy ilyen lényeges dolgot? T-T Gondolom a készítők vaktában is kiigazodnak egy ismeretlen helyen és ismerőseik között sem akadt olyan, aki a nyílt egyenes utcán is hajlamos az eltévedésre, ha játékkritikus lennék, akkor minden bizonnyal felhoznám ezt az aprócska hibáját a játéknak egy búlvárlapban! :/
- Wooah Surprised– lenyűgözve hallgattam a céhekről szóló dolgokat. - Angelic Voice? Olyan barátságos már a hangzása is, meg a célja… én is szívesen kiszabadulnék a játékból… :oops:Mesélsz róla még, ha megkérlek Mirika-chan? :oops:Persze, ha nem okoz neked gondot, gondolom egy ilyen céh vezetése nagy felelősséggel jár és odafigyeléssel és én, én nem akarok neked gondot okozni azzal, hogy kérdéseimmel lefoglallak meg minden Embarassed– hirtelen megint zavar fogott el, nem gondoltam volna, hogy pont egy céh vezér idejét lopom apró-cseprő gondjaimmal. Zavaromban két mutatóujjamat össze-össze érintgettem, miközben elvörösödő arccal az asztallapot figyeltem mereven. Még arról sincs elképzelésem, hogy miképpen hálálhatnám majd meg a segítségét, ez, ez olyan kellemetlen! Embarassed
Miközben szememmel az asztallapot nézegettem nem vettem észre, hogy az oldalamon ücsörgő jéggólem teljes egészében követte a mozdulatsort, amit az imént lányos zavaromban megejtettem, csak azt láttam szemem sarkából, hogy Petit is lefelé az asztalra irányítja kíváncsi szemeit.

Spoiler:
Miyazaki Momo
Miyazaki Momo
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2013. Mar. 15.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal100/100Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (100/100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Aimi Csüt. Okt. 31 2013, 17:34

Nem először járok itt. Olyankor szoktam ide betérni, mikor már elmegy minden életkedvem, hogy egy kicsit helyrerázódjak. Más szavakkal akár azt is mondhatnám, hogy jól kiismerem magam ezen a helyen. Kicsit gyerekes a hely de az itt uralkodó vidám légkör mindig segít kicsit, hogy átvészeljem a napokat.
A mai is egy ilyen napnak indult. Elkeserített a tudat hogy még mennyi időt kell ebben a játékban töltenem azóta az éjszaka óta, pedig folyton rémálmaim vannak. Ismét muszáj kicsit összekaparnom magam. Nem is volt kérdéses hogy a fogadót elhagyva reggel az első utam a Játékos sarok felé vitt. Egy fáradt mosollyal köszöntem a mindig vidám pultos lánynak és kértem egy forrócsokit. Persze ő is csak egy npc volt de erre nem gondoltam ilyenkor. Sokkal jobb volt kizárni a gondolatot és úgy tenni mintha otthon lennék. Míg az italra vártam feltűnt, hogy ma milyen sokan vannak itt. Sosem tartozott a legcsendesebb helyek közé de azért mindig szokott lenni pár szabad asztal. Időközben meg is kaptam a forró italt és megcéloztam az egyetlen üres asztalt. Nem mintha nagyon egyedül akartam volna lenni, de senkit sem akartam megzavarni. Szinte mindenhol legalább ketten ücsörögtek és látszólag, elég jól érezték magukat. Leültem a szabad asztalhoz és csak próbáltam magamba szívni egy kicsit a hely hangulatából. Belekortyoltam az italomba és hátradőlve nézelődtem és hallgattam a közelben ülők beszélgetéseit. Ennyi talán elég is lesz. Bár azért örültem volna egy kis társaságnak.
Éreztem, hogy a hangulatom lassan javulni kezdett. Ha valaha is kijutunk végre, talán ez lesz az egyetlen hely, ami kicsit hiányozni fog innen.
Aimi
Aimi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2013. Oct. 28.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal30/500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (30/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Licht Pént. Nov. 01 2013, 19:50

//Aimi//

Elég korán volt még, na meg persze hűvös is, de nekem pont ideális volt egy fejtisztító sétához. Bár nincs megszokott túra vonalam, részben azért is, mert tüzetesen felakarom fedezni a várost, na meg folyton ugyanarra kódorogni baromi unalmas. Csalódottan figyeltem a már szinte teljesen csupasz fákat, na igen az ősznek is mindjárt vége, fel sem tűnik és hó fog ropogni a talpunk alatt. Na persze a valóéletben nem igazán örülnék a dolognak, de itt nem igazán foglalkoztat, hisz itt az életben maradás a legfontosabb.  Az utcákat róva, szembe találtam magam egy vendéglővel  mely a Játékos sarok nevet viselte, betekintve az ablakon annyit lehetett látni, hogy plafonig díszítve van játékokkal, és jó pár játékos tölti meg a helyet, számomra kissé gyerekes tűnt, viszont megfogta a fantáziám és szinte behívott magába a vendéglő. Egy darabig toporogtam a vendéglő előtt, majd arra jutottam bemegyek és iszom egy kávét csakhogy felébredjek. Az ajtón belépve láttam, hogy tömve van a hely, nem úgy nézett ki, hogy lenne bárhol egy szabad hely is. De már a gondolat meg volt és meg is valósítom, maximum megiszom pult előtt a kávém, ha nem találok helyet. Bár így belépve az ajtón teljesen másnak tűnt a hely mint az ablakból kuksolva, sőt még inkább gyerekes kinézete volt, de valamiért ez pont vonzó is volt benne. Megindultam befelé, közben figyelve van e szabad hely, de nem igazán láttam egyet sem. Oda érve a pulthoz, egy npc fogadott széles mosollyal és azzal, hogy mit szeretnék, miután befejezte a mondandóját kikértem a kávémat. Nem kellet rá sokat várnom elvettem, majd megfordultam és a bögrét szorongatva kémleltem a terepet egy szabad hely után. Egy olyan félperces ácsingózás után, találtam egy helyet, az asztalnál ült még egy lány, nem igazán foglalkoztatott engem egy ilyen apró részlet, végül is a céhen kívül még nem nagyon beszéltem más játékosokkal, itt van rá most a kellő alkalom, hogy ismerkedjek egy kicsit. Odaléptem az asztalhoz az egyik kezemmel megfogtam a széket, majd kissé álmos mosoly ült ki az arcomra és ránéztem a lányra, és feltettem neki az ilyenkor szokásos kérdést.
-Elnézést, szabad ez a hely?
Licht
Licht
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Valahol, még én se tudom hol... oO

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal10/500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (10/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Szophie Szomb. Jan. 18 2014, 15:48

/Justin Taylor/

Még mindig nem fedeztem fel a kezdetek városának minden zugát. Mai elhatározásom pedig az volt, hogy elindulok, és megnézem a picike kis zegzugos helyeket, amelyeken még nem jártam eddig. Így tévedtem a kis fákkal tarkított utcácskába, amely első látásra elnyerte a tetszésemet. Végigjárkáltam pár üzletet, míg végül korgó gyomrom az  egyik illatozó épületbe vezetett. Belépve első pillantásra elvarázsolt a hely. A babák és játékok annyira Szophiesak voltak.*_* Leültem egy játék medve társaságába, és átöleltem egy plüss nyuszit, miközben vártam, hogy megérkezzen a pincér. Mikor végre megérkezett, rendeltem egy ide illő tortát, csokis fagyival, vaníliás shak-kel, és eperrel a tetején - csak mert fogyókúrára szántam el magam. Meg a macinak, aki velem szemben ült, egy kellemes teát rendeltem. Légteát.O.o Szóval egy üres csészét.. Csak a móka kedvéért. Teaparty gyerek módra.\o/ Ekkor történt, hogy leült velem szemben, a maci ölébe egy srác. Fura fejet vágtam. Hogy merészelte megzavarni az én teázásomat a medvével?! Bunkó. Viszont ismerős bunkó.. Talán egyszer már ugyanígy megzavart, és elküldtem a... valahova, ami melegebb éghajlaton van.
- Öhmmm.. Szia. - vakkantottam foghegyről, és konstatáltam, hogy szegény macit összenyomja. - Nem halásznád ki a feneked alól a plüssöt? Szegényt összenyomod. - közöltem vele durcásan. - Egyébként illik megkérdezni, hogy szabad-e leülni. - durcáskodtam, és inkább a tortámnak álltam neki, nem is figyelve a srácra a továbbiakban. A sütemény mindig lekötött. De az idegen zavart. Meg a nézése... Annyira ismerős volt. Emlékeztetett valamire, valakire, nagyon régről. De egyszerűen nem tudtam rájönni, kire, avagy mire. Furcsa érzés volt. Mintha csak egy soha nem látott rokonnal állnék épp szembe. Nem tudom, mi az, de biztos, hogy valami összeköt minket. Felpislogtam óvatosan a nyuszim mögül, hogy ránézhessek. Biztos, hogy a játék kezdete óta nem találkoztam vele. De akkor ki lehet ő? Hisz odakint senkivel sem tartottam a kapcsolatot a bátyámon kívül. A tesómat meg csak felismerném.Razz
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal12046/10500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Justin Taylor Szomb. Jan. 18 2014, 16:57

/Szophie/

Úgy gondoltam, hogy éppen itt az ideje annak hogy felderítsem a terepet. Már nagyon régóta nem csináltam semmit, nagyon sokkolt a tudat hogy nem tudok kijutni ebből a játékból. Mikor Kayaba Akihiko el mondta hogy nem tudunk ki lépni nagyon megijedtem és elszaladtam. Nem tudtam pontosan, hogy hova is tartok csak egy dolog járt a fejemben "Minél messzebb innen ... minél messzebb.." . Szaladtam a kezdetek városának utcáin amikor hirtelen minden elsötétült ... Mikor felébredtem egy csatornában találtam magam egy patkány éppen az arcomat fürkészte o.O (még szerencse hogy ebben a játékban nem leszünk piszkosak így nyugodtan ott maradhattam). Nagyon féltem hogy megölnek ezért sokáig maradtam ott lent. De nem régen rájöttem hogy nem bujkálhatok örökké mert így is úgy is harcolnom kell hogy szintet léphessek és ki juthassak. Szóval elindultam ... Nem is volt olyan rossz hely ez a kezdetek városa, de (mivel természet kedvelő vagyok) volt egy kis utca ami különösen megragadta a figyelmemet. Ez egy bokrokkal és fákkal tarkított eldugott kis utca volt. Mivel már nagyon régóta nem ettem semmit egyből kiszagoltam a frissen készült csokis torta illatát. Korgó gyomrom az illat után húzott. Az út végén találtam egy kis "játék kuckót". Mindenhol plüssök és babák hevertek. Mivel fiú vagyok nem nagyon vagyok oda a plüssökért, de annyira éhes voltam hogy még erre is sikerült rávennem magam hogy bemenjek ebbe a ..hagyjuk. Leadtam a rendelésemet és kerestem egy jó helyet ahova leülhetek. És akkor (igaz hogy háttal volt) megláttam Őt ... Egyből megismertem mert csak Ő lehetett annyira elvetemült hogy egy mackóval teapartyzzon és egy plüss nyulat ölelgessen. (Tipikus Szophie.) De egyből feltűnt hosszú, fekete, selymes haja is. Odamentem és beleültem a plüss mackó ölébe hogy biztosan észre vegyen :p. Hát észre is vett ... pekkhemre ... mert úgy méregetett mint aki most megfog ölni.
- Szia Smile- köszöntem neki szerintem tök udvariasan ... Ő még is nagyon ellenséges volt velem. (Ez is tipikus). Mintha még mindig hat évesek lettünk volna.
Természetesen mint mindig most is mindenhez volt valami hozzáfűzni valója. A legjobban az idegesítette hogy rajta ültem a hülye medvéjén (ki hitte volna?).
- Csak azért is rajta maradok - közöltem vele gúnyos képet vágva. Láthatólag nem ismert fel ami bevallom kicsit elszomorított.
- Tudom hogy már évek óta nem találkoztunk ... de te még mindig nagyon szép és durcás vagy :p - Ekkor mintha elkezdett volna derengeni neki valami. Felpislogott kíváncsi tekintettel a nyuszijából.
- A nevem Justin Taylor -...
Justin Taylor
Justin Taylor
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2013. Nov. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Sword art online :D

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal100/500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (100/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Szophie Csüt. Jan. 23 2014, 16:20

Mégis hogy meri a szemtelenje? Leült ide minden kérdés nélkül, összetöri - nyomja az én drága medvémet - ami mondjuk nem is az enyém, hanem az étterem, vagy mi a fene ez tulajdona, de akkor is, most én teáztam a macikával - és még így is beszél velem. Mégis mi az, hogy rajta marad? Nem száll le róla?
- Gonosz.ˇ^ˇ- húztam fel az orrom, majd a nyulamba temetkeztem. Aztán mégis mi ez az évek óta nem találkoztunk szöveg? Cöhh.. Mondjuk tényleg ismerős._. Nagyon is az. Aztán megtette. Kimondta a nevét, ezzel akaratlanul is összeszorítva lelkemet. Ő egy olyan korban volt velem, melyet mélyen eltemettem magamban, és az emléke is fájt. Anglia. A hazám.. Arcomra fanyarú mosoly költözött. Nem tudtam, örüljek-e a régi ismerősnek, vagy sírjam el magam a fejembe szökő képeken. A családom, a boldogságom.. Mind egy másik korban ragadt. És most ez a kor megfogható közelségbe került újra.
- Micsoda meglepetés.. - nyökögtem, immár angolt használva. Úgy gondoltam, az anyanyelvünkön kényelmesebb lesz beszélni. Vele megtehettem, értette, amit mondok. - Bocsáss meg, csak.. - nem is tudom, miért kértem elnézést. A viselkedésem miatt? Amiért könny gyűlt a szemembe? Amiért meg sem ismertem régi barátomat? Amiért éveken keresztül nem beszéltem vele? Mégis hogy képes így ideülni azok után, hogy csak úgy magára hagytam? Igen, bizonyosan nemsokára megkapom a fejmosást. És megérdemelt lesz. Nem úgy kell bánni a barátokkal, ahogy én tettem. Elfelejteni őket, akik mindig mellettünk álltak, Egy levél, SMS, e-mail, akármi.. Nem esett volna nehezemre. Ám akkoriban úgy gondoltam, egyszerűbb örökre elzárkózni a világ elől, az érzések elől. Barátok és érzelmek nélkül fájdalom sincs.
- Kérsz? - toltam elé az egyik tányérom, melyen egy olyan süti állt, amihez méh nem nyúltam hozzá.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal12046/10500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Justin Taylor Pént. Jan. 24 2014, 18:15

-Micsoda meglepetés..- Nem tűnt valami őszintének a válasza. Mondjuk nem is tudom mit vártam ... hiszen nem láttuk egymást már évek óta. Annak viszont nagyon örültem, hogy angolul kezdett velem beszélgetni, így legalább jobban megértjük egymást. Szegény így is össze volt zavarodva, nagyon meglepődött, hogy újra látott. Nem tudtam eldönteni, hogy megbánta amit tett, vagy csak szimplán elege van belőlem és soha többé nem akar látni. Még most sem értem, hogy miért hagyott magamra Londonban, amikor én mindig mellette álltam és segítettem neki amikor leégett a házuk és a szülei meghaltak. Egyszer sem keresett, egyáltalán nem érdekelte, hogy mi van velem vagy, hogy egyáltalán még élek-e. Pedig azt hittem, hogy barátok voltunk ... legjobb barátok. Viszont én nem fogok tőle elnézést kérni semmiért, azt lesheti. Magamba fojtott tombolásomat azonban félbe kellett szakítanom ...  
-Minden rendben Szophie? - kérdeztem tőle olyan udvariasan amennyire most ebben a helyzetben tőlem kitellett.

-Bocsáss meg csak...- kitört belőle a sírás. Persze sajnáltam, de nehogy azt higgye, hogy csak azért mert nem keresett évekig most meg itt ül és sír minden el van intézve. Nem leszek vele bunkó, de nem is fogom neki játszani a megalázkodott kis pulit aki akkor ugrik amikor ő fütyül.
-Kérsz?- tolta ki elém az egyik sütijét amihez még nem nyúlt hozzá. Nagyon édes volt. Mosolyogtam, megköszöntem a sütit és elkezdtem majszolgatni. Nagyon jól esett ez a süti a csatornában töltött idő után. De most nem ez volt a legfontosabb ... ha már egyszer úgy is így alakult, hogy újra össze hozott minket a sors, akkor úgy gondolom éppen itt az ideje, hogy választ kapjak a kérdéseimre. De nem rohanom le egyből ... majd szépen sorjában.
-Finom a süti ... Hát jó rég találkoztunk már nem? Még is mi történt veled? Merre jártál?
Justin Taylor
Justin Taylor
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2013. Nov. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Sword art online :D

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal100/500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (100/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Szophie Pént. Jan. 31 2014, 18:26

Feszültség munkálkodott bennem, szinte szét akart robbantani. Mit keres itt? Pont itt? Pont most? Még jobban magamhoz szorítottam a nyuszit, mintha az segítene a bennem kavargó érzések elnyomásában. Fájdalmasan felsóhajtottam, és próbáltam elnyomni lelkem dallamát, és a fagylaló ész palástja mögé rejtőzni. Mint mindig az elmúlt hét évben. Amíg nem gondolok rá, addig nem fáj. Amíg nem kötődök hozzá, addig nem elevenít fel semmi rosszat. Csakhogy ez az elv elbukott ott, hogy felismertem, majd eszembe jutott ahogy játszunk, aztán a gyerekkorom, a boldogságom, a szeretet, minden. Miért kellett feltűnnie neki itt? Miért kellett megvennie ezt az elátkozott játékot? Miért ver ennyire engem az Isten. Amikor végre megtalálom egy kicsit a lelki nyugalmam.. Nagy levegőt vettem, és próbáltam összekaparni magam. A roncsot, amivé hirtelen vállltam.
- Japánban. - mondtam nem túl bőbeszédűen kérdéseire, majd bekaptam egy falatot, és hosszasan rágni kezdtem. - Ott élünk azóta. - tettem hozzá szomorúan, miután le sikerült gyűrnöm mind a gombócot a torkomban, mint a falatot a számban, bár mindez felesleges volt, mert ahogy kimondtam azt, hogy "azóta" , bele is gondoltam a szó tartalmába, és új gombóc keletkezett, és nőttön nőtt, hogy már majdnem megfulladtam belé. De felülkerekedtem a könnyeken, és csak azért sem sírtam, sőt, folytattam a "történetet".
- Nem történt semmi. Átvettem a vállalkozásokat, és azt vezetgettem. - fojtattam hidegen. - Különös téged itt látni. Mégis mi vezetett arra, hogy kipróbáld az MMORP-k világát, vagyis jobban mondva a Nerve Geart? - próbáltam átterelni a témát az ő életére. Haza akartam menni, és soha többé nem folytatni ezt a beszélgetést.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal12046/10500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Justin Taylor Szer. Feb. 05 2014, 19:10

Egyre nagyobb volt köztünk a feszültség. Láttam Szophien, hogy nem tetszett neki ez a helyzet, egyáltalán nem. Szerintem ott helyben meg tudott volna ölni. Nagyon durcásan viselkedett és egyáltalán nem volt bőbeszédű (pedig a lányok aztán nagyon pletykálkodósak tudnak lenni). Persze még neki áll feljebb! Inkább én lehetnék felháborodva a történtek után! De ezt most mindegy is. Ha már egyszer így alakította a sors,hogy mind ketten itt vagyunk ebben a já.. világban akkor lehet, hogy jobb lenne ha kibékülnénk egy mással. De (mint ahogy azt már korábban is mondtam) nem fogok neki egyből megalázkodni. Majd szépen lassan rendeződni fog minden … remélhetőleg …
- Tényleg? Nem is tudtam hogy sikeres üzlet asszony lettél. – tettem hozzá amolyan Jus stílusban.
- Kiskorom óta játék függő vagyok. De ezt gondolom már tudtad – tuti hogy elfelejtette – veled is szoktam játszani még anno. – ekkor nagyon összerezzent. Minden bizonnyal előtörtek belőle a régi emlékek -  Amint meghallottam hogy kijött ez a játék egyből megakartam szerezni. Igaz hogy sokat kellett hozzá dolgoznom meg nyelvet tanulnom, de végül is sikerült. Aztán gondoltam, hogy mielőtt elmegyek a melóba gyorsan kipróbálom …
Nem tudtam eldönteni hogy mit érezhetett miközben meséltem, ugyanis annyira beletemetkezett ebbe a fránya nyúlba, hogy már szinte olyan volt mintha nem is lenne ott. Hát úgy tűnik ezt is megéltem hogy egy plüssnyúllal társalogjak o.O. Hát igen tipikus Szophie … semmit sem változott. Nem tudom mit tegyek … lehet, hogy jobb lenne ha egyből a lényegre térnék.
-És téged mi ösztönzött arra hogy megvedd Nerve Geart? Egyáltalán mit keres egy magad fajta ügyes, okos, csinos lány egy ilyen veszélyes világban?
Talán majd máskor mindenre választ kapok. Egyszer…
Justin Taylor
Justin Taylor
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2013. Nov. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Sword art online :D

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal100/500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (100/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Szophie Vas. Feb. 16 2014, 13:02

Veled is szoktam játszani még anno... Na ez az, amire én egyáltalán nem emlékszem. Na jó, voltaképp sok minden kiesett a gyerekkoromból. Csak halovány képek vannak meg a fejemben. Tények, hogy mik történtek, de konkrét érzések nem. Talán a trauma miatt van ez így. Biztos jobban fájna, ha mélyebb képek köznének a szüleimhez. Igen, bizonyosan. Éppen ezért nem emlékezhetek erre sem. Én ilyesmikkel játszottam.. Különös, nagyon. Mindig lenéztem azokat, akik ebbe mélyednek bele, ahelyett, hogy normális dolgokkal töltenék az idejüket. A kocka társadalom szánalomra méltó. Tanulatlan emberek böszme serege. És most kiderül, hogy én is közéjük tartozok. Voltaképp nem is oly meglepő. Sosem gondolkodtam el a tényen, hogy honnan ismerem a kifejezések jelentését, melyeket itt használnak. Sosem kérdeztem meg senkit sem, hogy mit jelentenek. Csak tudtam. Talán még gyerekkoromból. Igen, lehet, hogy játszottam már. Valami rémlik.. Ez különös.
Elmosolyodtam. Halovány mosoly volt, de a jelenlegi helyzetben egészen sokat jelentett. Micsoda bókokat kapok tőle.. A kisfiús arcra néztem. A vonásai szinte alig változtak. Nem is értem, miért nem ismertem fel rögtön. Talán az a fránya emlékezetkiesés megint.
- A bátyám tanácsolta. Azt mondta, ezzel közelebb kerülök a... társadalomhoz. - hajtottam le a fejemet.
Különös érzések kavarogtak mindezen idő alatt bennem. Feltört újra a barátság érzése. Ez a nálam kicsivel fiatalabb srác régen elmúlt időket hozott vissza. A gyerekkori énem sokban különbözött a mostanitól. Egyáltalán nem hasonlított rám. És ő szerette Justint. Én is szeretni akartam. Egy kicsit újra gyerek akartam lenni, és játszani vele. Valahol mélyen még mindig kötődtem hozzá. De ez fájt, kellemetlen volt. El akartam felejteni az érzést.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal12046/10500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Justin Taylor Hétf. Márc. 17 2014, 19:47

Szophie arcán halványulni látszott az aggodalom. Végre elmosolyodott igaz, hogy halványan, de akkor is … legalább most már nem az undort láttam rajta … azt a tipikus „Na már megint itt van ez a gyökér” kifejezést. Sok év telt el azóta, hogy utoljára láttam és igaz, hogy haragszom rá, de ő olyan érzéseket kelt bennem amiket már nem éreztem kis korom óta … mármint barátilag. Nagyon szerettem Szophiet ő volt a legjobb barátom sőt már szinte olyan volt mint a testvérem. Éppen azért amikor elment és nem tudtam róla semmit az rettenetes volt. De most, hogy újra itt van és beszélhetek vele nagyon sokat jelent … talán végre újra kezdhetünk mindent … legalább ő maradjon meg a gyerek koromból.
- Ó! Értem. – Közelebb kerülni a társadalomhoz? Mármint azt sejtettem, hogy Szophie elzárkózott de azt nem, hogy ennyire… - De … valahogy mégsem. Mármint nem voltak barátaid se meg semmi? Teljesen elzárkóztál? – Mondjuk a történtek után nem csodálkoznék rajta.
Rengeteg kérdés kavargott a fejemben … meg persze legszívesebben el is küldtem volna a búsba meg meg is mondtam volna neki, hogy „Örülök, hogy újra látlak … nagyon hiányoztál” de nem akartam feleslegesen feldühíteni. Ismertem Szophiet és tuti, hogy nem örült volna egyiknek sem most. Ha pedig Szophie egyszer dühben jön akkor ott kő kövön nem marad. Miközben ezen gondolkodtam nem tudtam nem észre venni, hogy Szophie végig az arcomat méregette. Ilyenkor bánom, hogy nem vagyok gondolat olvasó … akkor simán kitudnám deríteni, hogy mire gondol nem kellene találgatnom. Habár köztudott tény, hogy nincs zavarosabb és átláthatatlanabb dolog a lányok agyánál … szóval lehet, hogy Szophienál nem mennék sokra a gondolat olvasással. Hát … sajnos ez ellen nem lehet mit tenni.
Justin Taylor
Justin Taylor
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2013. Nov. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Sword art online :D

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal100/500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (100/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Szophie Szomb. Márc. 22 2014, 13:49

Megkevergettem a forró csokimat, majd megittam az utolsó cseppig. Kissé csokis maradt a szám széle, mint egy kisgyereknek, ám én ezt nem láthattam, pedig biztosan viccesen néztem ki.
Furcsa volt mellette, vele. Az a különös gyerek érzés ragadott meg. Emlékszem még, hogyan bántam vele mindig. Azóta sem érdemli meg senki ezt a "magasztos" bánást. Persze már tudja, tudhatja, hogy milyen vagyok. Hisz ismer.. ismert. Az akkori énem hirtelen keveredni kezdett a mostanival, és habár a mostani én is ő, mégis furcsa volt az egész dolog. Mostanában nem szoktam ennyire nemesen viselkedni. És ennyire bunkó sem vagyok. Csak ő az, akit mindig leszóltam. Most is így van, így lesz. Vagyis.. Én tényleg újra ezt akarom? Hiszen.. ha csak rá is nézek, az rossz. Fáj.
Lassan bólintottam, majd elmosolyodtam, ám ez a mosoly inkább volt cinikus, mint vidám. Önmagamat gúnyoltam vele.
- Még az utcára sem mentem ki. - felnéztem a fiúra. - Elfelejtetem azt is, hogy éltem. - és ha nem mellettem élt volna, elfelejtettem volna a bátyámat is. Hát hogy kérheti, hogy őrá emlékezzek? Hogy vetheti a szememre, hogy nem foglalkoztam vele? Nem is éltem.. Csak a munkámat végeztem és olvastam. Mert a könyvek felszabadítottak a jelenből, a testemből, átformáltak egy kis időre. És ez pont elég volt. Az én kis zugomban, a csendes életemben. Minden annyira egyszerű volt. Elzárkózva az érzésektől. Nem volt vidámság, sem jókedv, ugyanakkor a szomorúság is messzire elkerült. A közöny palástja fonódott körém, és ez megvédett. A felszínes gondolatok, a kifejezéstelenség.. Annyira jó társaimmá váltak. Nem is értem, miért húztam le ezt magamról. Miért is váltam ilyenné vissza, amilyen most vagyok. De már nem változhatok vissza. Most nem. Hiszen nekem már itt vannak a barátaim, akik ismernek, akik nem hagynák, hogy újra közönyben maradjak. És Justin.. ő sem hagyja. A jelenléte elég ahhoz, hogy érzelmeket csaljon elő belőlem. El kell fogadnom, már fájni fognak az érzések.
- Justin.. - mondtam ki a nevet lágyan, selymesen. - Azt akarom, hogy a barátom legyél, mint régen. - mondtam csendesen, lassan, majd kinyújtottam felé a kezemet. - Van rá még lehetőségem? - Édes, kedves Justinom. - Meg tudsz bocsájtani, és elfelejteni nekem azt a sok fájdalmat, amit hiányommal okoztam? - kérdeztem enyhe szomorúsággal hangomban. És ez a búskomorság nem csak az emlékeknek szólt és a saját fájdalmamnak, hanem annak a rossznak is, melyet én okoztam neki. Ő mellettem volt, én meg csak úgy elfelejtettem.. csak mert úgy könnyebb.
- Te vagy az, aki a legjobban ismer engem. - mosolyodtam el még mindig haloványan. És még ő sem tud szinte semmit. Pedig nem is vagyok én olyan rejtélyes ember..
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal12046/10500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Justin Taylor Szer. Márc. 26 2014, 18:33

Szophie a forró csoki kortyolása közben gyönyörű bajuszt varázsolt magának. Szegény nem vette észre én meg nem bírtam ki, hogy ne nevessek. Nem tehettem róla de annyira aranyos volt és egyben vicces is.
- Öhmm … Hé Szophie. Maradt egy kis maszat az arcodon. – Felvettem egy szalvétát az asztalról, lassan közelebb hajoltam Szophiehoz és letöröltem vele  a szája fölé festett szép kis bajuszt. Kicsit sajnáltam is, mert órákig eltudtam volna még nézni. Ekkor végig futott rajtam egy nagyon különös érzés … olyan mint gyerek korunkban amikor együtt játszottunk … amikor még minden szép és jó volt. Szerettem volna ha újra az lenne … ha újra jóban lennénk. Ő volt a legjobb barátom és most, hogy újra együtt vagyunk nem akarom őt elveszíteni.
Azt sejtettem, hogy Szophie elzárkózott lett de arra nem, hogy egész eddigi életében ameddig nem láttam egy házban élt bezárkózva és könyveket bújva (tuti, hogy a könyveknek élt … már kis korában is mindig a könyvek adták meg neki a lelki békéjét).
- Sajnálom. – Tudom, hogy ez nem valami nagy duma, de erre egyszerűen nem tudtam mit mondani. Mondjuk a történtek után nem csodálom, hogy nem mozdult ki a házból. Egy ilyen tragédia után … szerintem bárki más ezt tette volna. Akkor nem csoda ha engem sem keresett meg … lehet, hogy végig én voltam a rossz? „Justin” Hmmm … Szophie? Ezután egy olyan fordulat következettbe amire egyáltalán nem számítottam … vagy is reménykedtem benne … de … ezt hittem, hogy ezt majd én fogom kérni tőle …
- Kis buta. – Ki nyújtottam felé én is a kezemet és amilyen gyengéden csak tudtam meg fogtam Szophie kezét. – Hogy érted azt, hogy „legyél”? Hiszen én mindig a barátod voltam még akkor is ha nem találkoztunk ilyen sokáig. Mindig támogattalak még akkor is ha nem voltam ott melletted. Úgy gondolom, hogy az a barátság ami köztünk van át nyilal bármilyen határokat Már meg is bocsátottam … hiszen nem is tudok rád sokáig haragudni. – Ezt el sem hiszem. Végre vissza kaptam akit olyan sokáig kerestem … akit szerettem … aki már nem is a barátom volt ha nem a testvérem. Köszönöm KA ... köszönöm Szophie.
Justin Taylor
Justin Taylor
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2013. Nov. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Sword art online :D

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal100/500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (100/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Szophie Pént. Márc. 28 2014, 16:19

Félredöntött fejjel néztem fel rá, majd nagyokat pislogva vettem tudomásul, hogy kakaós maradt az arcom. Nyúltam volna a szalvétámért, ám ő megelőzött. Enyhe döbbenettel pillantottam rá, miközben halvány pír jelent meg az arcomon. Ehrrmm.. Hát mire neveltek téged? Arra, hogy ilyen disznó módon egyél? Nem. És neki kellett letörölnie rólam. Szégyen! Méghozzá egy ilyen belsőséges mozdulattal. Valahogy.. Hirtelen túl közel volt. És én ezt nem akartam. De lassan vissza is ült a helyére, letéve a szalvétát, melyen a szörnyű evésmódon hírnökeként díszlett a kis kakaó folt.
- Nincs ebben semmi sajnálni való. - néztem magam elé merengve. - Én választottam ezt az utat. - És teljesen meg voltam vele elégedve. Békés volt az az élet, érzelmektől mentes, nyugodt. Nem számított élet vagy halál, nem számított senki. Nem volt ugyan vidámság sem az életemben, ugyanakkor a szomorúság is messzire elkerült. A természet is ilyen. Csendesen él, nem törődve semmivel és senkivel, nem nevetve semmin, de nem is siratva senkit. És hogy miért változtattam akkor azon az életmódon? Mert én nem vagyok természet. Az ember sokáig elélhet érzelmek nélkül, de ez az állapot nem örök. A környezetem akaratlanul is formált rajtam, és minden tiltakozásom ellenére a szívemben újra érzelmek gyúltak. Barátság, szeretet.. szerelem. De újra itt van a fájdalom is, a félelem, a bosszúság, a düh, a szomorúság, és társaik. Nem tudom, meddig marad a mostani állapot. Fogalmam sincs, mi lesz a jövőben. Talán visszatérek az érzéketlenség nyugalmába. De hogy mikor vagy meddig, az kérdés. És ez sem biztos. Lehet, hogy most már végleg, mindig ezt az utat fogom járni. Hiszen itt vannak már a barátaim, Hinari, Ozzy, Zu, Ren, és a többiek.. , akiknek nagyon sokat köszönhetek. És ide tartozik Vezér és Falat is. És talán.. Justin is. És Szerelmem is.Tényleg.. Vajon hol van? És mit csinál? Vajon ő is gondol rám? El akarom mesélni neki! Azt akarom, hogy tudja, hogy találkoztam Justinnal. És el akarom neki mondani, hogy ez most mennyire fáj, mennyire rosszak az újra feltörő emlékek. Azt akarom, hogy csókjaival és ölelésével megnyugtasson. És aztán.. aztán elmesélhetem neki, hogy egyébként Justint mennyire kedvelem. Hogy ő mennyire is jó barát volt régen. El akarom neki mondani, sőt. Be akarom őket mutatni egymásnak. Justin egy nagyon jó barát. Most is.. Most is a szavai annyira jól esnek. Annyira kedves és gondoskodó. Még azok után is, hogy otthagytam, hogy nem beszéltem vele. Elmosolyodtam, majd felkeltem, odasétáltam a fiúhoz, és szorosan magamhoz öleltem.
- Köszönöm, barátom. - suttogtam a fülébe lágyan.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal12046/10500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Justin Taylor Hétf. Ápr. 14 2014, 19:33

Szophie félre döntött fejjel nagyokat pislogva nézett rám. Nem akartam nevetni, de annyira aranyos volt, hogy nem vette észre az arcán lévő kis kakaó foltot. Kicsit eszembe jutatta mi volt régen … amikor még gyerekek voltunk … amikor jó volt minden. Láttam rajta, hogy elsőre nem igazán értette a célzásomat … szóval felvettem egy szalvétát az asztalról és lassan letöröltem Szophie arcáról azt a kis szemtelen kakaó foltot. Természetesen elpirult (ki hitte volna) … a lányok mindig így reagálnak ezekre az apró, közvetlen mozdulatokra.
Nem csodálom, hogy a történtek után teljesen magába zárkózott … el mindenkitől és mindentől. De azért még sem élhet egész életében kalitkába zárva egyedül. Talán ha akkor jobban kerestem volna és segítettem volna neki … akkor elfelejthette volna ezt az egészet ha nem is teljesen de legalább nem zárkózott volna el mindentől teljesen … de hát ahogy ő is mondta „ő választotta ezt az utat. Minden esetre örülök, hogy megint itt vagyunk és találkoztunk … így legalább újra tudunk kezdeni mindent és mindent helyre hozhatok/hozhatunk.
Egy ideig nem is szólt semmit, csak merengett miközben szemeivel engem méregetett. Szerettem volna még kérdezni tőle valamit amikor felkelt  a székéből és lassan felén közelített. Egy pillanatra megállt előttem majd szorosan magához szorított. „Köszönöm barátom.” Olyan szépek voltak ezek a szavak … annyira kedvesek és odaadóak … olyan régóta vártam már erre, hogy a legjobb barátommal újra együtt legyünk. Először nem csináltam semmit … mert igaz, hogy jó volt még is annyira hirtelen jött. Valamit azért nekem is kellene csinálnom. Lassan két kezemet a lány köré fontam … annyira jó volt újra a legjobb barátommal lenni.

- El sem hiszem tényleg újra így vagyunk ketten … újra össze állt a nagy duó. ~Csak, hogy valami Justinosat is lássatok ne csak érzelgős szappan operát Wink.~
Justin Taylor
Justin Taylor
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2013. Nov. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Sword art online :D

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal100/500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (100/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Szophie Pént. Május 02 2014, 17:25

Felnevettem végre, tisztán, őszintén. - A nagy duó.. - ismételtem meg, vígan kacarászva. Csak ekkor tűnt fel, hogy mennyire nem illettünk eddig a képbe. A két komor alak, magukkal hozva a sötét aurát, szomorúsággal körüllengve, vádlón egymás szemébe nézve.. És mindezt egy teljesen vidámnak szánt helyen. Mintha még a játékok is elkomorultak volna, és a gyerekzsivaj is eltűnt arra az időre. Valószínűleg az NJK gyermekek végeztek itt, és kimentek, hogy az utcán folytassák csintalan fogócskájukat. Talán maga az eladó hessegette ki őket, nem tudom, Nem figyeltem. Viszont mégis olyan érzésem volt, hogy a hirtelen csend miattunk állt be. Talán még az ég is beborult..
Viszont most, az első felcsendülő boldog nevetés elűzte a felhőket, és kisütött a nap. Tényleg így volt, nem túlzok. Ragyogó fényhullám érkezett az ablakon keresztül, megvilágítva a kis termet. És habár még mindig csúnya felhők tornyosultak az égen, ez a kis napfény mindent felüdített.
Na szóval.. Kezdjünk mindent szépen az elejéről. Nagy levegőt vettem.
- El akarom neked mesélni. - mondtam csendesen, nyomatékot téve az akarom szóra. Mindeközben magamhoz öleltem a nyuszit, és belemosolyogtam annak puha fülébe. - Tudtad, hogy te vagy ebben a játékban a három közül az egyik, aki tudja, mi történt velem? - suttogtam kuncogva. - Nem mondom el senkinek, nem rájuk tartozik. És úgy sem értenék meg. De azért te sem mondod el senkinek, ugye? Nem akarom, hogy tudják, és ez miatt sajnáljanak. Igazból.. nem is tudom... ez a titok csak rám tartozik, meg a számomra legfontosabbakra. Igazából.. - kicsit helyezkedtem a székemben. - Igazából amióta a játékban vagyok, azóta beszélgetek csak emberekkel újra. Előtte még a szobámból sem mozdultam ki. Most viszont annyi embert akarok megismerni, amennyit csak lehet! És.. - kissé elszégyelltem magam. - Lett egy barátnőm, akivel nagyon jóban vagyok. Ő azt hiszem a.. legjobb barátnőm. - felnéztem rá, hogy tanulmányozzam az arcát. Talán sértődött lesz? Vagy szomorú? - Ne haragudj, de téged csak régen ismertelek, azóta.. azóta sok idő eltelt, és megváltoztunk. Tudom, hogy ha elég időt együtt töltünk, akkor újra ugyanolyan közel kerülhetsz, hisz már most is közel állsz hozzám. Viszont meg kell értened, hogy van más is. - próbáltam megmagyarázni a helyzetet. - Majd bemutatom neked, oké? Ő melletted a második, aki tudja a történetemet. - tettem még hozzá gyorsan. Aztán újra lehajtottam a fejemet, és egy csöppnyit elpirultam. - És a harmadik.. - ejtettem ki vontatottan a szavakat. - Ő.. egy fiú. - elpirultam, érzem! Nem hiszem el, hogy nem tudom Kedvesem úgy emlegetni, hogy ne piruljak bele! Egyszerűen nem megy, hogy minden gond nélkül, nyíltan beszéljek a kapcsolatomról. Nem titkolom, egyáltalán. Csak.. mindig belepirulok. - Szóval.. köhömm.. érted...
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal12046/10500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Yue Vas. Május 04 2014, 03:54

/Judy Noxia/

Gyönyörű napra ébredtünk. amikor felébredtem kedvem támadt sétálni egyet. Részben az is közrejátszik, hogy Inukami mondta, hogy az egész első szintem végig futtat, ha nem megyünk sétálni. Mivel szerencsémre szabadnapos voltam a fogadóban, így nem kellett sietnem. Én szokásosan leülten egy padra és nézhettem ahogy Inu játszik. Inu odajött hozzám, mert nehezen ugyan, de kifáradt. Felugrott a padra és lelt mellém.
-Kérdezhetek valamit Inu?-kérdeztem.
-Mi az?-kérdezte Inu a szokásos hangnemén.
-Nem baj ha kicsit szétnézünk a környéken?-kérdeztem.
-Mit kapok érte ha megengedem?-kérdezte alkudozóan.
-Mi?! Csak azért kérdeztem mert a társam vagy, de ezt veheted úgy, hogy megyünk ha tetszik, ha nem!-mondtam határozottan.
-Nocsak. Végre valami újat mondtál nekem! Felőlem.-mondta kicsit gonosz mosollyal az arcán.
Sajnos a beszélgetésünk után megint volt annyi energiája, hogy szaladgáljon.
(Kíváncsi vagyok, hogy a többi állatidomának milyen lehet az állata.)-gondoltam.
Amikor végre volt annyira könyörületes Inu, hogy abbahagyta a futkosást akkor végre elindulhattunk.
Járkáltunk és járkálunk, de semmi izgalmasat nem láttam. Vagy is inkább jobban mondva valami újat nem láttam.
-Nem sétáltunk már eleget?-kérdezte Inukami.
-Ha ennyit nem bírsz akkor ha harcra kerül a sor akkor mi lesz szerinted Inu?-kérdeztem egy kicsi mosollyal az arcomon.
-Fogd be.-mondta, de lehetett hallani Inu hangján, hogy van abban valami amit mondtam.
-Oké,oké.-mondtam.
Sétáltunk addig amíg nem láttam meg azt az boltot.
-Nézd Inu! Nem megyünk be abba a boltba?-kérdeztem.
-Ha akaszt menj nyugodtan, de én nem megyek egy ilyen boltba.-mondta leereszkedő hangnemben Inu.
-Rendben. Ne gyere ha nem akarsz, de lehet, hogy veszélyben leszek, vagy a másik lehetőség, hogy finom húst vagy sütiket adnak. De ha nem akarsz akkor nem kell jönnöd.-mondtam, reménykedve, hogy az a makacs farkas beadja a derekát. Közben Inukami gyomrát lehetett hallani korogni.
-Végül is nem lehetünk biztosak, hogy mennyire veszélyes hely.-mondta Inukami.
(Vagy mert makacs és éhes vagy.)-gondoltam.
Bementünk az ajtón és szavamra, nagyon aranyos hely tárult a szemünk elé. Ha Inu-nak nem, de engem lenyűgözött. Viszont kicsit hiányzott, hogy valakivel beszélgessek egy tea vagy egy forrócsoki mellett. Igaz. hogy Inu ott volt, azt, hogy védelmez azt köszönöm is neki, de emberekkel is kell néha beszélgetnem. Hozzá tenném még azt, hogy jobban szólva egy lánnyal kéne néha beszélnem néha. Láttam, hogy volt hely a sarokban ahol nagyon kényelmes helyek voltak, így odamentünk és leültünk.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal425/1500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Noxy Vas. Május 04 2014, 19:25

Edzettem egy kiadósat most, hogy az akrobatikám igencsak felfejlődött. Úgy éreztem, már visszakaptam a valóvilági jó formámat, de ennyi idő után még nem árt a frissítés, hiszen jó ideje nem gyakoroltam így. A negyedik és az ötödik szint viszont annál komolyabb, és jóval drágább is... na mindegy, a lényeg, hogy ugrálni és rúgni már jól megy. Büszke vagyok magamra. Ezt meg kell ünnepelni egy finom forrócsokival, mert most azt jobban kívántam, mint a sört és a bort. Édességhiány! Kell a cukor!
Ezúttal nem mentem a kedvenc kávézómba, de még csak rá se gondoltam most, hogy tiszteletemet tegyem a Sweet's Dream Cukrászdában. Itt ez a Játékos Sarok nevű hely, ahol még sose jártam. Egyrészt játékbolt, másrészt vendéglő, és állítólag itt lehet a legfinomabb forrócsokikat kapni. Akkorát rendelek, amennyit maximum tudnak adni egy az ők legnagyobb bögréjükbe.
Mintha a Mikulás itt nyitott volna egy üzletet Aincradban, olyan ez a Játék Sarok. Nagyon tetszett minden játék és imponált, hogy itt megőrizték a régi jó klasszikus játékokat, például búgócsiga, Teddy-macik, pöttyös labdák, különböző csinos öltözetű babák és egyéb más, ami divat volt még azelőtt, mielőtt kijöttek volna a My Little Pony és Transformers figurák, valamint feltalálták volna az internetes játékokat és az okostelefonokat.
Tényleg. Miért kell a tizennégy éven aluli gyerekeknek számítógép és egyéb technológiájú szórakoztatás?
A vendéglős pultnál megrendeltem a legnagyobb forrócsokit, amit csak adhattak. Kicsit bántam a rendelést, mivel vödörnyi méretű italt kellett teljes erőszintemből a sarokban álló asztalhoz vinnem. Jobban szeretem az ilyen félreeső helyeket, mert ott jobban be lehetett látni mindent, és úgy nézni az embereket észrevétlenül, hogy szórakozás kedvéért még "tévéműsorozhatok is" némi sütemény és nagy adag forrócsoki mellett.
Azonban a sarki helynél nem én voltam egyedül.
- Szervusz, Nanami Haruka! - üdvözöltem az új céhtagot, aki alig a napokban csatlakozott hozzánk, de még alig-alig ismertem őt, csak a nevét tudtam, mást nagyon nem. És jó is, hogy összefutottunk, hiszen még nem is volt igazán köztünk beszélgetés.
- Szervusz, Haruka petje! Ti is sütizni és kakaózni jöttetek ide, ugye? Jó, hogy összefutottunk.
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal2457/2500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Yue Vas. Május 04 2014, 20:01

/Judy Noxia/

Láttam, hogy egy lány egy nagy bögre innivalóval közeledett az asztalhoz.
- Szervusz, Nanami Haruka!-üdvözölt engem a céhvezér, Judy Noxia.
- Szervusz, Haruka petje! Ti is sütizni és kakaózni jöttetek ide, ugye? Jó, hogy összefutottunk.-mondta a céhvezér, Judy Noxia.
-Jó napot Judy Noxia! Szintén örülök, hogy összefutottunk.-köszöntem a céhvezérnek.
Közben felálltam a helyemről.
-Heló, Haruka céhvezére.-mondta kicsit pökhendien Inukami.
-Bemutatkoznál Inu?-kérdeztem kicsit mérges hangon.
-A nevem Inukami, de az Inu is jó.-mondta, de most a szokásos hangnemében.
-Sajnálom, hogy így viselkedik Inu!-kértem bocsánatot közben meghajoltam előtte.
-Csak mivel tud beszélni így szeret bemutatkozni, és állítása szerint nem nagyon szereti ha egyszerű állatként kezelik, akit be kell tanítani, hogy megértse amit mondanak neki.-mondtam
-Inukami.-mondtam.
-Nem Haruka, nem!-mondta kijelentően.
-I-nu-ka-mi. Ha még ebben az életben szeretnél szalonnát akkor lennél szíves?-kérdeztem.
-Sajnálom céhvezér, hogy goromba voltam az előbb.-mondta éppen, hogy halhatóan, de az is csoda, hogy kimondta, szóval megteszi.
-Egyébként csak erre jártunk és amikor megláttam ezt a helyet egyből be szerettem volna jönni ide. Nagyon aranyos hely!-mondtam egy kicsi mosollyal a számon.
-Téged mi hozott ide?-kérdeztem Judiy-tól.
Közben kértem egy forrócsokit és egy fagyi kelyhet és sütiket.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal425/1500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Noxy Pént. Május 09 2014, 12:38

Végignéztem egy kis ideit Haruka és a petje közötti vitát arról, hogy beszéljen velem Inukami. Itt is volt egy olyan érzésem, hogy a pet legszívesebben átvenné az irányítást, mint Shukaku-Timidus párosnál a pet, csakhogy itt az állatidomár sokkal nagyobb tiszteletparancsoló hangnemmel rendelkezett Inukami felett, így az kénytelen-kelletlen bocsánatot kért alig hallható hangnemben.
- Ugyan hagyjátok - legyintettem. - Sajnos, ha még nem is vagyok állatidomár, már megtapasztaltam, hogy a SAO-s peteket nehezebb kezelni, mint a valódi állatokat és/vagy a kisgyerekeket. De hát ez van, még nem vagytok túl erősek és tapasztaltak, majd megtanultok idővel hozzászokni egymáshoz és csapatban összedolgozni. Legalábbis én majd igyekszem fenntartani a családias hangulatot és a csapatot a céhben. Viszont örülök, hogy te nem vagy éppenséggel az, akiért aggódnom vagy dühöngenem kéne.
Ittam egyet a kakaómból.
- Sajnos volt egy tagunk, Angie. Csak úgy jött, aztán hirtelen el is tűnt, és kiderült, hogy csak a kislányos angyali képét tette valahol és fittyet hányt a céhére és azokra is, akik segíteni akartak volna neki. Egyértelmű, hogy ki kellett rúgnom - Eszembe jutott Atoru is, akit nem kirúgtam, hanem az a hülye Ayani tömte tele a fejét valami hülyeséggel, hogy hagyjon ott minket és inkább menjen át az AV-hez, a volt céhembe. De hát a döntéseket tiszteletben kell tartani... de ugyanúgy gyűlölöm, ha valaki ennyire rámászik a másikra, hogy elérje célját. De ez van, ehhez kell hozzászokni: az emberek jönnek és mennek. Mi még csak nemrég alakultunk, és persze, hogy mi még csak 3-4 fővel kecsegtethetünk, kevés létszám miatt meg biztos nem fogok még feloszlatni egy ígéretes céhet, aki nemcsak dumál és mutogatja etikáját, hanem még cselekszik is. AV sajnos az az üzleti típusú céh, aki csak szereti áltatni magát.
- Hogy mi szél hozott ide? - néztem rá a kérdésnél. - Megkívántam ezt a nagy bögre kakaót, miután sokáig nem is ittam, több, mint egy éve - rámutattam a nagy bögrémre. - Na de ha már így összehozott minket a sors röviddel a belépésed után, talán ideje lenne egy kicsit megismerni téged és Inukamit. Akkor hát mesélj valamit magadról.
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal2457/2500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Yue Pént. Május 09 2014, 15:06

- Ugyan hagyjátok - legyintett. - Sajnos, ha még nem is vagyok állatidomár, már megtapasztaltam, hogy a SAO-s peteket nehezebb kezelni, mint a valódi állatokat és/vagy a kisgyerekeket. De hát ez van, még nem vagytok túl erősek és tapasztaltak, majd megtanultok idővel hozzászokni egymáshoz és csapatban összedolgozni. Legalábbis én majd igyekszem fenntartani a családias hangulatot és a csapatot a céhben. Viszont örülök, hogy te nem vagy éppenséggel az, akiért aggódnom vagy dühöngenem kéne.
Ittam egyet a kakaómból.
- Sajnos volt egy tagunk, Angie. Csak úgy jött, aztán hirtelen el is tűnt, és kiderült, hogy csak a kislányos angyali képét tette valahol és fittyet hányt a céhére és azokra is, akik segíteni akartak volna neki. Egyértelmű, hogy ki kellett rúgnom.-mondta Judy.
-Az igaz, hogy nem vagyunk még annyira erősek, de még ha nem is látszik de jól tudunk együtt dolgozni. Nem hinném, hogy változni fogunk.-mondtam, közben meghozták amit rendeltem.
-Inukami, menj és szaglássz egy kicsit, hogy mit szeretnél enni. De ne vidd túlzásba!-mondtam Inukami-nak.
Inukami elment nézelődni.
-Ha nem is látszik de Inukami aggódik értem, és ugyan lehet, hogy nem látszik de azért ő is megértő. Nem hinném, hogy fogunk változni, de azért majd egyszer fussunk majd így össze és majd nézzük meg majd, jó?-mondtam kicsit szórakozottan.
Inukami közben visszajött.
-Haruka.-szólt hozzám Inukami.
-Igen? Mit találtál?-kérdeztem.
-Valami krémes cucc.-mondta Inukami.
Rendeltem valami krémeset. Kicsi idő múlva kihoztak egy krémes sütit. Odatettem Inukami oldalára. Evett is. Közben kicsit elmosolyodtam ahogy láttam Inukamit enni.
- Hogy mi szél hozott ide? - nézett rám a kérdésnél. - Megkívántam ezt a nagy bögre kakaót, miután sokáig nem is ittam, több, mint egy éve - rámutatott a nagy bögréjére.
-Én eddig csak vizet ittam amióta a játékban vagyok, így nekem is jól esik a forrócsoki.-mondtam, közben óvatosan kortyoltam én is egyet a forrócsokimból.
-Na de ha már így összehozott minket a sors röviddel a belépésed után, talán ideje lenne egy kicsit megismerni téged és Inukamit. Akkor hát mesélj valamit magadról.-mondta Judy.
-Rendben!-mondtam lelkesen.
-Nekem mindegy.-mondta Inukami.
-Szeretem a virágokat, néha elég gyerekes vagyok, olyan makacs tudok lenni  mint az öszvér(!).-mondtam.
-Ezt aláírom.-mondta Inukami.
-Szeretek édességet enni, de azért nem szoktam sokat enni, de azért vannak kivételek, szeretem a virágot, az egyik kedvencem a rózsa.-mondtam.
Közben Inukami odament Judy-hoz és valamit a fülébe súgott.
-Haruka olyankor jobban tud válaszolni ha kérdeznek tőle.-súgta Judy fülébe.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal425/1500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Noxy Vas. Május 18 2014, 20:55

- Nem úgy értettem a változást - magyaráztam el türelmesen, mert nagyon úgy tűnt, hogy Haruka nagyon is félreértett. - Úgy értettem a változást, hogy taktikai, harci, összedolgozási és fejlődési szinten fogtok változni, személyiségben egyáltalán nem, hacsak nem döntötök úgy, hogy valamiben muszáj, ha úgy érzitek, nagyon nem tetszik másoknak az, amit tesztek személyiség miatt. De értitek, amit mondok. A kihívást elfogadom, legalább edzünk egyet, de most nem, majd máskor.
A pet ezalatt elment, hogy megnézze, milyen süteményt szeretne enni. Majd visszatért és elmondta a gazdájának, hogy egy krémes süteményt látott, illetve szeretne enni. Mikor megkérdeztem tőle, mi járatban itt, hát a válasz csak ugyanaz volt, amit én mondtam: Haruka is kakaózni jött. Aztán megkértem, hogy meséljen magáról. Hát sajnos inkább olyan válaszokat kaptam tőle, amiket egy gyerek mond valamelyik felnőttnek ismerkedés során. Noha hiába mondta Inukami, hogy jobban tud válaszolni a gazdája, ha kérdeznek. Pedig kérdeztem, és a kérdésem eléggé egyértelmű volt, bár nem egy sablonos összefoglalót szeretnék hallani Harukától. Mikor megemlítette a gyerekességet és ehhez hasonló tulajdonságokat, kicsit összevontam a szemöldököm. Igaz, hogy még gyerek, de ennyire azért nem szabadna, hiszen nem szeretném, ha úgy járna, mint az eddigi legtöbb ismerősöm, akik korukhoz képest vagy akár korukhoz megfelelően gyerekesek voltak émg ebben a világban is. Hogy mi történt velük azóta? Meghaltak. Nem szeretném, ha Haruka a sorsukra jusson. A virágok az már mellékesek, minden kislány, lány, nő, asszony és öregasszony is szereti. Nekem a kedvecem a rózsa és a tulipán mindenféle színben.
- Nos, de azért ugye tudod, hogy ha úgy alakul a céhben a helyzet, akkor egy kicsit félre kell tennünk a makacs és gyerekes viselkedéseket, harcban meg annál inkább, hiszen olyankor komoly dolgokról van szó, akkor persze fegyelmezettséget várok el minden tagtól. De mindegy, ne is foglalkozzunk most ezzel, hiszen csak majdnem két hónapja jött létre a céh. Jobban szeretek most vidámabb dolgokról beszélni néhány sütemény, és forró csoki mellett! - Mosolyogva, de nagy nehezen belekortyoltam a nagy korsó italocskámból. - Na és mielőtt bejöttél volna a játékba, miket csináltál a valóságban, azaz odahaza?
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal2457/2500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (2457/2500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Justin Taylor Vas. Május 18 2014, 20:59

A „nagy duó” hallatán Szpohie végre fel nevetett. Örültem neki, hogy ha csak egy kis időre is, de el tudtam feledtetni azokat a rossz emlékeket amiket az előbb okoztam neki.
Olyan jó, hogy mindketten itt vagyunk ebben a világban. Mármint igaz, hogy akár meg is hallhatunk, de így legalább újra több időt tölthetünk együtt és akkor minden olyan lehet majd mint régen. Nekem Szophie volt a legkedvesebb barátom és nem fogom újra elveszíteni. Segíteni fogok neki, hogy minél magasabb szintet érhessen el és épségben kijuthasson innen.

- Teljesen megértelek. A helyedben én sem mondtam volna el senkinek. És nem kell félned nálam biztonságban van a titkod.
Kicsit meglepett amikor Szophie a legjobb barátnőjéről kezdett mesélni. Még is csak mielőtt elváltunk én voltam a legjobb barátja és … kicsit fura volt. Mondjuk azóta nekem is lettek kint legjobb barátaim … még is csak évek teltek el azóta … én meg Szophie pedig nagyon eltávolodtunk egymástól. De most pont azt akarom, hogy azt a távolságot ami az elmúlt évek alatt kialakult köztünk eltöröljük. És ehhez el kell fogadnom, hogy Szophienakis lettek új barátai és neki is el kell fogadni, hogy nekem is lettek barátaim. Felesleges ezen fenn akadni.
- Nem kell magyarázkodnod. Értem a lényeget … nem hibáztatlak érte. Oké. Ki tudja? Talán engem is kedvelni fog. – És így legalább szert tehetek még egy barátra aki segíteni tud nekem majd itt ebben a világban. Lehet, hogy egy kicsit önző vagyok de valahogyan fejlődnöm kell, hogy ki juthassak innen és ehhez barátok kellenek. Meg persze az sem árt ha az ember nem csak egy maga kóvályog a nagy világban. Közben el érkeztünk Szophie itteni életében a harmadik fontos emberhez. Az arca teljesen el pirult … alig tudott megszólalni. A feleges szavakat azonban le rendezte a „köhömm … érted” kifejezéssel.
- Igen értem. Szóval van barátod. Szóval … ha már úgy is itt tartunk szeretnék én is el mondani neked valamit.
Justin Taylor
Justin Taylor
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2013. Nov. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Sword art online :D

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal100/500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (100/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Yue Vas. Május 18 2014, 23:12

-Úgy értettem a változást, hogy taktikai, harci, összedolgozási és fejlődési szinten fogtok változni, személyiségben egyáltalán nem, hacsak nem döntötök úgy, hogy valamiben muszáj, ha úgy érzitek, nagyon nem tetszik másoknak az, amit tesztek személyiség miatt. De értitek, amit mondok. A kihívást elfogadom, legalább edzünk egyet, de most nem, majd máskor.-mondta Judy.
-Remélem, de az összedolgozásban szerintem nem annyira fogunk változni.-mondtam, utána ettem egy sütit.
- Nos, de azért ugye tudod, hogy ha úgy alakul a céhben a helyzet, akkor egy kicsit félre kell tennünk a makacs és gyerekes viselkedéseket, harcban meg annál inkább, hiszen olyankor komoly dolgokról van szó, akkor persze fegyelmezettséget várok el minden tagtól. De mindegy, ne is foglalkozzunk most ezzel, hiszen csak majdnem két hónapja jött létre a céh. Jobban szeretek most vidámabb dolgokról beszélni néhány sütemény, és forró csoki mellett!
Inu gyorsa megette a süteményét.
-Hozhatnál még.-mondta Inu.
-Falánk. Bocsánat, mindjárt visszajövök!-mondtam közben elmentem még egy sütit venni.
-Azt aláírom, hogy néha nagyon gyerekes de azért harcban komoly szokott lenni. Úgy, hogy emiatt nem kell aggódni. Mindent megtesz ha még nem is látszik. Nem mondtam az előbb semmit!-mondta Inu, közben jöttem vissza így a beszédet befejezte.
-Tessék Inu itt a süti.-tettem az ő felére a tányért.
Miután letettem ő már evett is.
-Hogy mit csináltam odahaza?...Sokat voltam odahaza a kertben és gondoztam a virágokat nagy örömmel. Továbbá sokat voltam anyával és apával de főleg anyával. Néha megvicceltük együtt anyával apát. Anyával beszélgettem erről meg arról. Az állatok szerettek amik a birtokon voltak. Sokat nevettünk a szüleimmel.-mondtam kicsit szomorkás hangon.-Összesítve ennyi, és te mit csináltál valóvilágban?-kérdeztem.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal425/1500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (425/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Szophie Vas. Május 25 2014, 19:31

Örültem, hogy nem haragszik meg Hinari miatt, habár egyáltalán el sem tudom képzelni, miért is haragudna. És mit tennék akkor, ha haragudna? Így nem tudhattam meg ezt, de jobb is így.
- Majd egyszer bemutatlak titeket egymásnak. Hinari nagyon kedves, majd meglátod. És ő is angol honból való. És biztosan kedvelni fog. - mosolyogtam elégedetten.
Igen, kitalálta. Kissé pirulva ültem előtte, nem szerettem a kapcsolatomról ilyen nyíltan beszélni. Vagyis.. Nem titkoltam. Egyszerűen csak problémát okozott nekem még mindig, hogy a saját érzelmeimről nyíltan beszéljek valakivel. Egyszerűen csak én sem értettem magamat. És még mindig.. kínosnak éreztem ezt az egészet egy kissé. Hinarival sem beszéltem meg a dolgot, ami nagyon rossz is nekem. Talán kicsit jót tenne a lelkemnek, ha neki kiönthetném..
"Szeretnék én is el mondani neked valamit...."
Voltaképp gondoltam, hogy szeretne ilyesmit. Amennyi ideje nem beszéltünk, igazából sok mindent el kellett mondanunk egymásnak. De lehetetlen volt bepótolni a külön töltött időket, természetesen. És nem is várom el, hogy most így hirtelen mindent bevalljon. Nem, már nem voltunk abban a viszonyban, habár azt a kapcsolatot még újra felépíthetjük. Csak nagyon az elejéről kell kezdenünk.
- Mondd. - mosolyodtam el, és előrehajoltam, hogy kézfejemre támasszam államat. Így figyeltem, mit is akar tőlem. Talán neki is van valakije.. nem is lenne meglepő. Az elmúlt időkben.. simán megtehette. És habár fiatalabb, mint én, már épp itt az ideje, hogy csajozzon. Kíváncsi vagyok, vajon milyen módon is teszi ezt. Persze azért.. ne próbálja ki. Persze kedvelem Justint, mindig is kedveltem, dee.. azért úgy mégsem. Szóval csak barátként, értitek. Úgy jó fej, meg minden.. Jhajj, miért gondolkodom én ilyeneken?
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Játékos sarok - Page 2 Exp_bal12046/10500Játékos sarok - Page 2 Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 2 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 9 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.