Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Játékos sarok

+25
Kiwi
Kuradeel
Eldrie
Nezumi
Kayaba Akihiko
Shukaku
Kemabat
Graceful
Miu
Danieru
Enheriel
Noah Evangelos
Akairo
Jaqen Ryssal
Noxy
Yue
Justin Taylor
Szophie
Licht
Aimi
Hayashi Yuichi
Saya
Miyazaki Momo
Mirika
Rosalia
29 posters

9 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Játékos sarok - Page 9 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Mirika Szomb. Márc. 07 2020, 20:32

Bólintottam. Tapasztaltam a pillantásokat elégszer, túl sokszor is. Pláne ha olyan idő van, hogy nem kell nyakig felöltözni. Néha zavaró is volt, de alapvetően én az a típus voltam, aki inkább kihasználta a... nos adottságait, semmint hogy megsértődjek. Ha meg mégis sok volt, van szám, ki tudom nyitni, esetleg van kezem, amivel helyrerakok egy-egy eltévedt tekintetet. Nem volt nagy dolog. Persze Simeon-kun a vonal másik végén van, meg az is nyilvánvaló, hogy ha vannak is haverjai, nem a lányokat stírölik naphosszan. Szóval nem meglepő, ha ez számára ciki.
- Meghiszem azt - vigyorodtam el - A legtöbb lány nem díjazza a dolgot, deee... balesetek történhetnek :3 - kacsintottam rá - Plusz, az enyémet megfoghatod, engem nem zavar - tettem hozzá sejtelmesen bazsalyogva, majd egy kicsit komolyabbra fordítottam a szót - Addig ne is gondolj ilyesmire, amíg meg nem volt az első csók és nem jártok rendesen, oké? - figyelmeztettem. Az más kérdés volt, hogy nálam nem feltétlenül ez a sorrend, de azért rendes, tisztességes férfit kéne nevelni ebből a kölyökből, nem olyat, aki a hozzám hasonló libákra bukik Rolling Eyes
- Szerintem az sem baj, ha nem tud úszni amíg egy olyan fess fiatalember vigyáz rá, mint te vagy :3 Bárcsak engem is egy gondoskodó, lovagias srác tanított volna meg, de neeeem. Kicsit irigylem Fuwa-chant :3 - kuncogtam, majd én is ettem pár falatot a sütimből, mert hát finom volt, és kár lenne sokáig a tányéron hagyni, hogy aszalódjon. Meg hát ki tudja, mikor kezdi el rá fenni a fogát a polip. Vagyis nem a fogát, hanem azt az akármit, ami a szájában van és úgy bánik el az édességgel, mint valami porszívó. Bezzeg Momo nem ilyen mohó, ő egyesével ügyeskedi a szájába a szemeket, miközben másik hármat az ügyeskedés közben kilök a tálból. Aztán csodálkozik, miért fogy el olyan hamar :3

Bocsi a lassú válaszért :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 9 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Simeon Csüt. Márc. 19 2020, 17:51

És ez volt az a pont, ahol Simeon elvesztette a fonalat.
- Balesetek? - pislogott a lányra nagy szemekkel - De én nem akarom, hogy balesetek történjenek! Azok rosszak és sérülést okoznak és... akár bele is lehet halni - mondta, az utolsó szavakat szinte suttogva. Tengerszem erre felkapta a fejét és kérdőn nézett idomárjára, de mivel nem történt semmi, folytatta, amit elkezdett és hamarost már semmi sem volt a tányérján - De, persze, a fény általában segít! De nem akarom, hogy Fuwának baja essen - zökkent vissza a srác szinte azonnal és vett is a szájába egy újabb falatot, miközben Mirika folytatta. Itt azonban végképp megakadt; még a süteményt is elfelejtette lenyelni: hogyhogy megfoghatja? Miért tenné? Ő Fuwáén gondolkozott és igaz Mirikának is egészen formásak voltak - nézte meg magának -, dehát ő mégsem Fuwa. Végül aztán észbe kapott, gyorsan lenyelte a falatot és zavartan megrázta a fejét, de megint lemaradt, mert mire bármit is felelhetett volna, a vele szemben ülő lány már teljesen máshol járt. Kicsit kétségbeesett arccal próbálta követni az eseményeket és siettében félre is szúrt a villával: az evőeszköz vége a tányéron csattant az édesség helyett.
- O-oké! - bólintott hatalmasat és nyelt egyet - Szóval csak az első csók után... - révedt el, lelki szemei előtt pedig már megjelent a kép, vagyis... egészen sok kép a tökéletes helyzetről. Persze ezzel kapcsolatban is csak a filmekre tudott alapozni, ahol mindig romantikus környezetben, egy meghitt pillanatban csattant el az első csók, de ez Simeonnak is tetszett, így nem volt gond velük. Mondjuk azon a szigeten, a naplementében. Vagy a vidámparkban. Úgy-úgy! Mirika következő mondatait mondjuk szinte meg sem hallotta, csak valahonnan távolról, így azért helyeselt valamit, de nagyon nem tudta volna megmondani, hogy mire.
- Téged ki tanított meg? - kérdezett aztán rá, mert az idomár mondatának erre a részére már tisztán emlékezett és habár elég látványos volt, de meg akarta tartani a látszatot, hogy kicsit sem kalandozott el, ő aztán nem! Figyelme, mint egy éles tőr, merthát itt komoly tanácsadás folyik, nemdebár? Közben Tengerszem már javában az asztalnál ülők finomságaival szemezett, de mivel úgy tűnt, hogy ebből már a polipnak nem jut, inkább (egy alkalmas pillanatban) lecsusszant a székéről és ártatlanul odaállt Momo mellé. Nem nyúlt a sárkány tányérjához, sőt teljesen másfelé is nézett, aztán... amikor a pet nem figyelt, egy csáp észrevétlenül az egyik földön lévő, kitúrt mandulaszem köré fonódott. És magához is húzta azt.
- Phh... - telepedett le Tengerszem elégedetten és egy második, alkalmas pillanatban gyorsan a szájába is tömte a zsákmányát.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 9 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Mirika Pént. Márc. 20 2020, 15:39

Én is nagy szemekkel pislogtam vissza, aztán elnevettem magam.
- Neeeem, nem olyan balesetek :3 Tudod mit, mondom inkább úgy, hogy véletlenek lehetnek - fogalmaztam át kuncogva, hátha így jobban megérti. Bár.. nem fűztem hozzá sok reményt az eddigiekből kiindulva. Egészen ártatlan volt, de azért a romlás halk szavú parazitája már kezdte beleenni magát a tudatába. Szóval annyira nem bántott, hogy egy kicsit... hm... esetleg felgyorsítom a folyamatot. Persze szigorúan úgy, hogy azért úriember maradjon a fiúból. Remélhetőleg.
- Csak nem a csókon gondolkozol? :3 - kérdeztem rá, mert nagyon elrévedt miután megemlítettem neki ezt a dolgot. Nem volt nehéz kitalálni, hogy mi járhat a fejében. Azt meg se kell kérdeznem, hogy smárolt-e már, mert száz százalék, hogy nem. Vagy inkább százegy. Vagy százhúsz.
- Hú, hát nekem az első az nem volt valami romantikus. Három évvel volt idősebb nálam, tökre el voltam alélva, hogy egy végzős srácot érdekeltem. Szóval ő tanított meg, de így visszagondolva nem is csókolt jól, és bunkó is volt - meséltem némi nosztalgiával visszagondolva, de aztán kicsit gyanús lett, hogy mintha nem erről beszélgettünk volna éppen.
- Vagy izé... most az úszásról van szó? - tapogatóztam óvatosan, kissé félrebillentve a fejem, és hát azt hiszem nem lőttem nagyon mellé, szóval köhintettem egyet, és megköszörültem a torkom.
- Egy dagadt tehén volt az úszóoktatóm. Képzeld el, hogy taníthat meg az úszni, aki úgy elsüllyedne a vízben, mint egy darab kő - jelentettem ki durcásan, majd elmosolyodtam, mit sem észlelve Tengerszem akciójából. A legnagyobb baj, hogy Momo is csak annyit vett észre belőle, hogy letelepedett mellé a polip, és kérdőn csippantva nézett rá, hogy megérdeklődje, miért mászott le a kényelmes székéről.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 9 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Simeon Pént. Márc. 20 2020, 16:39

- Véletlenek... - ismételte meg magának a srác, majd (azért nem túl meggyőzően, de) bólintott. De mivel kapcsolatban is említette Mirika a bales... vagyis a véletleneket? Nem, Simeon már nem tudta volna felidézni - annál is inkább, mivel közben már Mirika melleinél tartottak, aztán meg az első csóknál. A fiúnak túl gyors volt ez a tempó; gondolatai egyik témától a másikig csapongtak.
- Igen, azon - felelte aztán, mert ha mást nem is, de ezt az egyet egészen biztosan tudta. Mostmár viszont nem vörösödött el, miközben bevallotta, sőt, inkább boldog-büszke volt, hogy elmondhatja végre. Ő Fuwán gondolkozott! Méghozzá mostanában eléggé nagyonis sokat. Az idomárlány beszámolóját pedig csillogó szemekkel hallgatta végig, és nem, neki egyáltalán nem tűnt fel, hogy nem az úszásleckékről van szó. Hiszen azt is taníthatják felsőbbévesek, nem? Így amikor Mirika rákérdezett, először csak bambán pislogott rá kettőt, végül pedig hangosan és jóízűen elnevette magát:
- Az úszásról - bólogatott és egészen addig nem tudta letörölni a vigyort az arcáról, amíg valami más nem kúszott oda a helyére - Szóval csókolni a fiúk tanítják meg a lányokat? - tette fel a kérdését egy kicsit kétségbeesetten és nézett rá a lányra segítségkérőn. Dehát azt ő sem tudja, hogyan kell! Hogy tanítsa akkor Fuwát? Mert, természetesen, ő meg akarta tanítani, mert hát ha egyszer neki kell hát neki kell.
Simeon nyelt egyet és újabbat kérdezett.
- Elmondanád, mit... hogyan tanított téged? Vagy... - ráncolta a homlokát, mert ez mégsem volt jó így. Mirika azt mondta, az a fiú nem csókolt jól. Ő pedig jól akart! - ... hogy hogyan kell jól? - fejezte be végül kérlelő szemekkel, majd azért csak-csak hozzátette, hogy "csókolni", ha az nem lett volna egyértelmű az előzőek után. Igen, Mirika közben elmesélte az úszásleckét is, de nagyjából teljesen felelslegesen, mert Simeon közben ráállt erre az egy témára. Jól csókolni.
Még azt sem vette észre, hogy Tengerszem eltűnt mellőle és egy szinttel lejjebb foglalt helyet.
- Hhhph-hph bhhprpprh. Brrphp-hph? (Meg akartam nézni, milyen innen a látkép. Te miért nem ültél fel velünk?) - válaszolt Tengerszem, mintha ez teljesen magától értetődő lenne. Még résnyire össze is szűkítette szemeit, úgy nézett körbe, majd egy csápjával az asztal lábai közé mutatott, aminek túlfelén egy félszemű baba bámult rájuk. Ha pedig Momó is felfigyelt erre? Gyorsan magához húzott mégegy mandulaszemet a földről és egyelőre csak ráült. Kezdte élvezni ezt a fajta ételszerzést. Mintha valamely rég elvesztett ösztönök súgták volna neki, hogy szerezze meg mind!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 9 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Mirika Szomb. Márc. 21 2020, 15:36

Az én gondolataim is elkalandoztak egy picikét, valahogy így lyukadhattunk ki az én első csókomnál az úszásoktatás helyett, de én legfeljebb azért jöttem zavarba egy picikét, mert elbambultam. Szegény srác így is teljesen meg volt zavarodva, tökre látszott rajta, hogy túl sok infót kell feldolgoznia, nem kell még az is, hogy én hülyeségeket válaszoljak a kérdéseire. De legalább voltak kérdései, és nem csak bólogatott mindenre, amit mondtam. Szóval... érdekelte a téma. Tényleg, és nem csak azért, mert a felnőttes dolog az menő.
- Ne nézz így rám, majd pont Fuwa-chan tanítsa meg neked, mi? - reagáltam feddően a kétségbeesettnek hangzó kérdésre - A fiúnak illik kezdeményezni :3 - véstem bele jól az agyába. Mármint... kivételek lehetnek, biztos vannak is, de én abban a bizonyos romantikus pillanatban... hogy is mondjam... inkább kapni akarok, és nem adni. Vagyis nem, ez hülyén hangzik. Inkább viszonozni akarom a szeretetet, amit kapok :3 Biztos a fiúknak is jobb érzés, ha megmutathatják, hogy ők irányítanak.
- Az első csókod tök béna lesz, ne is reménykedj - lőttem le kíméletlenül az esetleges lelkesedését - Ideges leszel és bizonytalan, akkor is, ha megfogadod, hogy te bizony nem leszel az. De ha ráérzel majd egy-két alkalom után, akkor az a legfontosabb, hogy legyél magabiztos. Az meg majd eldől, hogy inkább gyengéden szeretitek, vagy kicsit hevesebben, meg hogy mennyire akarjátok a nyelveteket használni... Az a srác például ott rontotta el, hogy ő csak azt ismerte, hogyan kell ajtóstul berontani a házba, és nem érdekelte, hogy engem mi izgat - sóhajtottam fel csalódottan. Nem tudom, hogy ebből amúgy mennyit értett meg Sim-kun, de annak nem volt értelme, hogy női magazinok módjára elkezdjek magyarázni, mert mi van, ha Fuwa-chan mást szeret? Ezt majd nekik kell kitapasztalni, hogy mit élveznek :3
- Ti meg mit csináltok itt lent? - pillantottam az asztal alá, mert szokatlanul nagy volt a zaj. Mármint a bugyborékolás meg a csivitelés, Momo épp a fejét rázta, ami annak volt a jele, hogy nem szabad neki valamit. A hangomra viszont felnézett és boldogan csippantott egyet. A tálkából gyakorlatilag elfogyott a mandula, körülötte viszont totális rendetlenség uralkodott, szerte-szét egy csomó szem, amit véletlenül kilökött a tányérjából.
- Azt hiszem indulás előtt majd fel kell kicsit takarítanom magunk után - sóhajtottam fel újból, Simeon felé is nézve.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 9 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Simeon Vas. Márc. 22 2020, 15:01

- Szóval a fiúnak illik, igen - bólogatott Simeon teljes fókusszal és fel is jegyezte magának gondolatban, mint az összes eddigi tanácsot is. Ez az új feladat pedig a kétségbeesését is elmosta; összeráncolt homlokkal összpontosított a vele szemben ülő lány minden szavára. Mondjuk az nem tetszett neki, hogy ígyis úgyis elrontja majd. Ő aztán nem fogja! Elszántan bámult maga elé és ette meg a tányérján lévő, utolsó falatokat is. Tehát magabiztosság és gyakorlás! Meg ahogy Fuwa szereti. Itt mondjuk kicsit eltévedt, merthát fogalma sem volt, Fuwa hogyan szereti, meg... igazából arról se, mit is kéne a nyelvével csinálnia, de... majd megbeszélik, meg kipróbálják, igen! Ahogy Mirika mondta.
- Úgy lesz, úgy lesz, köszönöm szépen! - lelkendezett a srác csillogó szemekkel és tette le a villát az üres tányérra - Tehát először tudatosítani, hogy randi, meg kiemelni azt, hogy milyen szép, meg élményeket adni és megbeszélni, hogyan szereti a csókot, de fő a magabiztosság - sorolta az ujjain sugárzó mosollyal - Az melléhez érés meg majd... később - tette hozzá egy fokkal bátortalanabbul, de azért ezt is hozzászámolta, mint egy következő lépés.
- Nagyon tapasztalt vagy - nézett aztán fel a lányra, de időközben Mirika már a petek felé fordult, így Simeon is kikukucskált az asztal felől és megnézte magának a két petet. Tengerszem nem teljesen értette, Momónak miért nem szabad feljönnie, ha neki igen, de végül nem tette szóvá a dolgot: odafönt, a két idomár jelenlétében sokkalta nehezebb lenne elcsennie egy-egy szem mandulát, szóval teljesen jól volt ez így! Meghát ő tudott vigyázni arra, hogy ne menjen mellé, a kissárkánynak még biztos gyakorolnia kellett ezt. Közben Mirika kérdezett tőlük és miközben Momó felnézett, gyorsan a szájába tömte az elejtett zsákmányt.
- Phh-hh - nyalta meg szája szélét elégedetten, ám tekintete ekkor találkozott Simeonéval - Ph-brrhph?
A srác csak jóízűen felnevetett a kérdésre.
- Szerintem, ha még nagyjából egy percet várunk, már nem lesz mit takarítani - felelte a lánynak vigyorogva és rámutatott Tengerszem egyik csápjára, ami időközben egy újabb mandulaszem felé araszolt feltűnésmentesen - Szóval ezért csúsztál le a földre - ingatta a fejét a polipnak, aki csak boldogan bólintott egyet. Simeon felsóhajtott, leszállt a székről és leguggolt az állatka mellé. Összeszedegette a kikotort mandulákat (amikből, hát, ha maximum négy szem maradt eddigre, az már sok) és felfele fordított tenyérrel Momó felé nyújtotta őket kedvesen. Tengerszem persze erre vörösnarancs árnyalatot vett fel az féltékenységtől, ám ez hamar elpárolgott, amikor meglátta Simeon háta mögé tett másik kezét, amiben egyetlen szem mandula ott lapult ám! Odasomfordált hát a fiúhoz, testével nekidőlt a hátának és odadörgölte a fejét - közben pedig elvette a neki szánt darabot és gyorsan betömte a szájába.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 9 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Mirika Csüt. Márc. 26 2020, 13:31

Láttam a tekintetén az elszántságot, bár én inkább nevezném makacs tagadásnak. Majd ha ott lesz Fuwa-channal szemtől-szemben, akkor majd megérti, miért mondtam ezt. Persze kivételek mindig vannak, de ez a fiú nem tűnt annak a menőcsávónak, aki pofátlanul lesmárolja a csajt, aztán lesz, ami lesz. Mondjuk én személyesen dobnám le a szint széléről azt, aki így bánna Fuwa-channal Rolling Eyes
Látva, hogy Simeon-kun befejezte a saját sütijét, én is úgy döntöttem, hogy eltávolítom a maradékot a tányéromról, és közben hevesen bólogattam a felsorolásra. Cuki volt, ahogy a tanultakat összegezte, de az olvadozásomat megzavarta egy félmondat, amitől kis híján félrenyeltem a falatot.
- Ácsi! A csók az nem megbeszélés kérdése ám! Hol mondtam én ilyet? - csattantam fel szigorú tanárnénis tekintettel, miután sikerült a helyére tennem a köhögésemet - Azt érezni kell :3 - közöltem lágyan, igyekezve nem elröhögni magam, miközben elképzeltem azt, ahogy a fiú felteszi a kérdést. Lehet, hogy ildomos lesz rajta tartani a szemem. Valahogy úgy, ahogy Momónál is kéne olykor, bár amikor eszik, akkor többnyire nyugi van, mert akkor arra koncentrál. Nagyon. Annyira, hogy még azt sem veszi észre, ha az eleségét lenyúlják Neutral Az már más kérdés, hogy ami nincs a tányérjában, arra ő már nem gondol feltétlenül a sajátjaként, de most nem volt alkalma elcsicseregni a szokásos kérdését, hogy felszedheti-e, amit a földön talált, mert ezek szerint egy részét a polip már lenyúlta, a másikat meg Simeon-kun összeszedte, és a dragoon felé nyújtotta. A kis gyík pedig felnézett a srácra, majd vissza a mandulára. Kicsit széttárta a szárnyait, miközben tett egy-egy fél lépést előre és hátra is. Én már tudtam, mi lesz ebből, mert ez a jelenet már körülbelül hatodszorra zajlott le a szemeim előtt, és a végeredmény mindig ugyanaz volt. És ahogy máskor, úgy most sem szóltam bele, úgyhogy végül némi szaglászás után Momo horkantott egyet, és elfordította a fejét, mutatva, hogy neki az nem kell. De azért ennyi alkalom után is kuncogásra késztetett.
- Idegen kézből nem hajlandó enni :3 - mondtam, hogy azért ne érezze rosszul magát Simeon-kun emiatt - Talán ha találkozunk még néhányszor. majd úgyis el kell mesélned, mi volt Fuwa-channal :3 - mosolyogtam rá a fiúra, majd én is felkászálódtam az asztaltól, és intettem Momónak, hogy indulunk.
- Vigyázz ám, nem akarom visszahallani Fuwa-chantól, hogy valami bajt kevertél - figyelmeztettem, majd a pulthoz sétáltam, hogy rendezzem a számlát, és ahogy a fizetéshez értem, fancsali képpel vettem tudomásul, hogy már megint elvertem az összes pénzem a fejlődésem érdekében. Ha nap, mint nap fogadókban kéne megszállnom, vagy borsos bérleti díjat kéne fizetnem, azt hiszem bajban lennék... de azért egy cukrászdai számlát még ki tudok fizetni szerencsére Rolling Eyes


Öt db Munkálatlan Bőrt szeretnék kérni az ismiért :3


A hozzászólást Mirika összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 30 2020, 16:38-kor.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 9 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Simeon Hétf. Márc. 30 2020, 16:27

Oké, Simeon kicsit megijedt a hirtelen felcsattanástól, de olyannyira, hogy még a kezét a számolással is otthagyta maga előtt. Pislogott egyet, de aztán csak-csak megértette, hogy akkor ezt érezni kell, így végül egy kis hümögés után bólintott:
- Akkor... a csókot érezni - ismételte meg, majd sugárzó mosollyal fordult Mirika felé - Minden megvan! - mutatta a kezeit, majd felnevetett és a lent beszélgető petek felé fordult: Tengerszem eddigre már a földre kerülő mandulaszemek nagyrészét eltüntette, így a fiúnak alig maradt valami. Kedvesen és türelmesen nyújtotta a sárkány felé, aki - a polip szöges ellentéteként - jóideig megváratta a döntésével. Végül nem kellett neki, Simeon pedig cseppet sem vette zokon az elutasítást.
- Látod, Tengerszem, néha tanulhatnál tőle - mondta inkább a polipnak, aki eközben már csápjával nyújtózkodott a tenyérben lévő mandulák felé, hiszen ha Momónak nem kell, ő aztán igazán feláldozza magát a jó ügyért! Ételt ugyanis nem pazarlunk. Simeon oda is adta neki, majd felállt és nyújtózott egyet - Nanáhogy! Majd elmesélem, hogy mi volt - bólogatott lelkesen és még az utána lévő figyelmeztetést is csak izgatott vigyorral fogadta: őrá aztán nem lesz panasz, de nem ám! Tudja ő az illemet, arra a szülei különösen jól megtanították - és talán éppen ezértis rohant utána a pulthoz igyekvő lánynak és még mielőtt Miri fizetni akart volna, lépett melléje.
- Meghívtalak. Aaaa... tippekért cserébe - mosolygott rá, habár ez az ok egy kicsit légből kapott volt, mert tippek nélkül is meghívta volna a lányt. Közben Tengerszem is csatlakozott (ki tudja, talán Simeon mégegy kört rendel?), de figyelmét - miután rájött, hogy itt több étel nem lesz - újra a játékok kötötték le. Simeonnal viszont kimondott szavak nélkül is egyetértettek abban, hogy Fuwának nem valók ezek a nagyszemű, furán kinéző babák. Ő már nem kislány! - meg amúgyis... nemsokára felnőttes dolgokat fognak csinálni, ők ketten, bizony!


Kérnék 2 bronzércet és 3 munkálatlan bőrt!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 9 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Keita Hétf. Márc. 30 2020, 23:17

A pörgevent miatt a jutalmatok további +60 exp és +300 arany.
Beírva :3
Keita
Keita
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2016. Dec. 27.
Age : 36

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: Az Éj Fekete Macskái

Vissza az elejére Go down

Játékos sarok - Page 9 Empty Re: Játékos sarok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.