Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angelica Katharina

2 posters

Go down

Angelica Katharina Empty Angelica Katharina

Témanyitás by Angelica Katharina Kedd Feb. 19 2013, 22:44

Név: Angelica Katharina
Nem: nő
Kaszt: harművész
Kor: 18

Kinézet: Ápolt, hosszú, barna haj, gyönyörű égkék szem, pirospozsgáson. Testalkata vékony, és átlagos testméretű. A legszívesebben feszülő ruhát, illetve miniszoknyát visel.
Jellem: Barátságos, ám valami elképesztően perverz. Kedvenc hobbija közé tartozik a fiúk zaklatása alkatával, vagy egyéb módon. Azonban élesharc közben (boss, mini-boss vadászat stb), fegyelmezett és véletlenül sem hülyéskedik.

Képességek
Gyilkosfullánk
A képesség nem aktiválódik se mozdulattal se másképp, csak ha kimondjuk a következő mondatot.
- Oltsad ki életét Gyilkosfullánk!
Az elhangzás után a fegyver színe zöldre vált, és zöld lé csöpög róla. Aktiválás után, ha eltalálom az ellenfelet, akkor mérgezést kap, ám emellett én is sebződök, aminek mértéke a mérgezés által okozott sérülésnek pont a fele, ami akkor is hat, ha még nem sikerült eltalálnom az ellenfelemet. A Mérgezés addig tart, míg bizonyos mennyiségű koronát nem dob (nem muszáj egymás után körben), vagy le nem jár a körkorlát. Ott, ahol eltaláltam egy fekete virágszimbólum keletkezik, ami addig marad ott, míg el nem múlik a mérgezés. A képességemet kikapcsolásához:
- Pihenj le Gyilkosfullánk!
Amint kimondom máris elhalványul a fegyver, ám addig nem kapcsol ki a fény, míg a mérgezésnek nincsen vége.

Kezdeti mérgezés: 2 körön keresztül 3 HP, és 1 koronát kell dobni.
A körök száma 2 szintenként nő eggyel.
A sebzés 5 szintenként nő eggyel.
Koronák száma 3 szintenként nő eggyel.

Fegyver kinézete:
Angelica Katharina 879344435Katharina_2_www.kepfeltoltes.hu_

Előtörténet:
Egy nemesi családba születtem egyke gyermekként. Szüleim, hogy vigaszt nyújtsanak elleptek minden jóval, amit csak el lehetett képzelni. Hatalmas szoba, puha ágy, mindenféle harapnivaló, ám érezni lehetett, hogy ajándékaikban egy csepp szeretet sincs, csak boldognak akartak látni, és ennyi az egész. Egy ideig azt hittem boldog vagyok, ám ahogy teltek múltak az évek egyre jobban ráébredtem, hogy egyedül vagyok érzéseimmel. Azt a szeretetet, amit nem kaphattam meg a szülőktől megpróbáltam más úton megszerezni. Külsőm miatt sok férfi fejét sikerült magam köré csavarnom, ám egyik sem szeretett magam miatt, csupán a külsőm miatt. Barátaim nem lettek, mert egy igencsak negatív tulajdonságra figyeltem fel magamban. Elképesztően élvezem azt az érzést, ha egy férfit teljes zavarodottságba taszíthatok, ami lassan már fontosabb volt számomra, mint a szeretet. Szülei még mindig próbáltak a kedvemben lenni, és így került hozzám egy különös játék. Sword Art Online a neve, és egy MMORPG alapú játék. Már a trailer is felkeltette a figyelmem, így örömmel húztam fel magamra a NerveGeart, és repültem a virtuális világba, ahol nincsen tabu. Kasztnak a Harcművészt választottam, mert szimpatikusnak tűnt, és észrevettem valamit. A legtöbb árnyharcosnak kései voltak, ám nekem egy különleges penge. Jobb kezem középső ujjára rögzült a penge, és alkarvédő is tartozott hozzá mind ez arany, fekete színben. Rögtön sejtettem, hogy szüleim keze lehet a dologban, mert nem akarták, hogy ugyanolyan legyek, mint a többiek, és ezzel is kitűnjek, ám az azért nem tetszett, hogy beatert csináltak belőlem. A vadászatot nagyon élveztem, és máris öt fiút sikerült megszereznem magamnak, akikkel kedvem szerint szórakozhattam, és kiélhettem perverz mivoltomat, mivel az itt történtek nincsenek hatással a külső testemre. Azonban, mikor megtudtam mi is folyik itt rögtön megfordult egy-két rosszabb gondolat a fejemben, rögtön példának a terhesség, ám elvetettem, mert jól tudtam, hogy azért ennyire nem lehet valóságos a játék, és még nem bújtam egyelőre senkivel össze. Azonban már óvatosabb voltam vadászat téren, mivel nem óhajtottam feldobni a pacskert. A fegyveremet próbáltam jobban kiismerni, mivel nem olyan könnyű egy ilyen fegyverrel bánni. Egyik nap egy igencsak rámenős fiúval találkoztam az egyik vadászmezőmön.
- Tűnj már el, most nincs időm veled foglalkozni! – ordítom le a fejét.
- De te vagy a legszebb lány, akit… - kezdte volna mondani, de én torkának szegeztem a bökő hegyét.
- Utoljára szólok! Vagy elmész… vagy meghalsz!
- Te undorító r****c. – mondta, mire előkapta kardját – Ha nem akarsz magadtól, majd akkor kényszerítelek!
Ez a kifejezés nem tetszett nekem annyira, így már arra is feldühödtem.
- Oltsad ki az életét…. Gyilkosfullánk!
A bökő hegye máris zölden ragyogott, és máris elkezdett nedvedzeni a vége. Futásnak indultam, és támadtam. A fiú sikeresen kivédte csapásom, és megpróbálta ő is visszavágni. Még éppen időben emeltem magam elé jobb karomat, mivel így a karvédőmmel tudtam védeni a csapást. Bal öklömmel egy gyomrost adtam a fiúnak, aki így hátrébb lépett, ám nem sokat sebződött, azonban ez elterelésnek elegendő volt. Alig pislogott kettőt, máris beledöftem a bökő hegyét a szíve tájára. A fekete virág rögtön felbukkant. Éreztem, hogy életem már csökkent, de láttam, hogy a fiúnak is elég kevés lett már, pedig csak egyszer csaptam.
- Ha kedves az életed… Menj a Kezdetek Városába, és méregtelenítsed magad! Bye! – búcsúzok el tőle.
Mikor hátranéztem azt látom, hogy pont a virágot akarja lekaparni, ám már nem foglalkoztam vele, hanem elindultam egy újabb vadászútra, ám siettem, mert a mérgezés nem örök, és ha nem sietek ez a szerencsétlen még utánam jön.


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 20 2013, 17:28-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Angelica Katharina Exp_bal75/1500Angelica Katharina Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina Empty Re: Angelica Katharina

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 20 2013, 00:53

Szia!

Először is, az előtörténetedet 309 szó, a minimális 500 helyett, így alapból nem fogadhatom el. Ha nem tudnád, hogy hol jársz kattints ide, és a word countot nézd.

Azonban, még mielőtt belekezdenél a bővítésbe, kérlek néhány hibát is javíts:

  • Nem tudom, hogy csak nekem fura-e, vagy tényleg nem létezik, de elcsökkeni helyett "lecsökkenni"-t használj. (Képesség leírásban)
  • "amennyi pont van a speciális pontomon". Nekem kissé kellemetlennek néz ki ez a kifejezés, bár jól tudom, hogy magam is képes vagyok ilyeneket alkotni, ezért ebbe inkább nem szólok bele, de jobb lenne, ha finomítanál rajta.
  • 1. szint: 1 korona, 3 sebzés, 3 kör
    2. szint: 2 korona, 3 sebzés, 3 kör
    3. szint: 3 korona, 5 sebzés, 4 kör
    4. szint: 4 korona, 5 sebzés, 4 kör

    Ez nekem egy kevéssé túlságosan is erősnek tűnik, hiszen az oldalon nem olyan nehéz a fejlődés. Szerintem a képesség leírásban írd át szintkülönbségre. (Tehát, ha egy szinten vagytok 1 korona, 2 sebzés, 2 kör, ha egy szinttel magasabb vagy 1 korona, 3 sebzés, 3 kör, ha kettővel, 2 korona, 3 sebzés, 3 kör...stb..)
  • szeretett -> szeretet, ne keverjük a kettőt (múlt idejű ige <-> főnév, jelentésbeli különbség van)
  • szeretetett -> szeretetet
  • A hatodik sorban ismét: szeretett -> szeretet
  • kedvembe lenni -> kedvemben lenni
  • Ahány ember, annyiféleképpen írják, de, ha nem jó, akkor a "Nevgear"-t is javítsd. Én "NerveGear"-nek ismerem. Ha tévedtem bocsánat, ebben mindig sántikálok. Very Happy
  • dologba -> dologban, kérlek ne spórold le az "n"-t!
  • "rögtön megfordult egy-két rosszabb gondolat a fejemből" -> rögtön megfordult egy-két rosszabb gondolat a fejemben
  • Kihagytad az utolsó alpontot az előtörténet sablonhoz, kérlek még azt írd hozzá. Szerintem azzal együtt már meglesz az 500 szó.

Dobj egy privát üzenetet, ha javítottad őket. Wink
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina Empty Re: Angelica Katharina

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 20 2013, 12:51

Szia!

Na, már csak kisebb finomítások kellenek. Smile

Utólag visszatérve, most olvasom, hogy árnyharcost írtál. Egyedi fegyvert használsz és tudtommal csak egyet, így kérlek az árnyharcost írd át harcművészre.

Emellett kisebb hibák:
  • Oltsad ki az életét…. Gyilkosfullámk! -> elfelejtetted színezni és félregépelted a nevét
  • "A bökő hegye máris zölden ragyog, és máris elkezdett nedvedzeni a vége. Futásnak indulok, és támadok. A fiú sikeresen kivédte csapásom, és megpróbálta ő is visszavágni. Még éppen időben emeltem magam elé jobb karomat, mivel így a karvédőmmel tudtam védeni a csapást. Bal öklömmel egy gyomrost adok a fiúnak, aki így hátrébb lépett, ám nem sokat sebződött, azonban ez elegendő volt elterelésnek." -> Itt a jelen és a múlt között ugrálsz, plusz értelmetlen szóhasználatot is találtam. (A vesszőhibákat nem javítom.) Az előtörténetedben ezután rendesen múlt időbe váltasz, így gondolom a következő lenne a helyes: "A bökő hegye máris zölden ragyogott, és máris elkezdett nedvedzeni a vége. Futásnak indultam, és támadtam. A fiú sikeresen kivédte csapásom, és megpróbálta ő is visszavágni. Még éppen időben emeltem magam elé jobb karomat, mivel így a karvédőmmel tudtam védeni a csapást. Bal öklömmel egy gyomrost adtam a fiúnak, aki így hátrébb lépett, ám nem sokat sebződött, azonban ez elterelésnek elegendő volt."
  • "hanem indultam el egy újabb vadászútra" -> hanem elindultam egy újabb vadászútra vagy hanem egy újabb vadászútra indultam el
  • Van egy-két helyen vesszőhiba, de azokat nem muszáj javítani.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina Empty Re: Angelica Katharina

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 20 2013, 17:40

Szia!

Oké, így már elfogadom.

Ezután a legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit a harcművész alapra, azaz:
Élet: 2
Fegyverkezelés: 2
Erő: 1
Kitartás: 0
Gyorsaság: 0
Speciális képesség: 0

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő *Fegyver* (+1 erő) <- az adatlapodon a *fegyver*-t cseréld ki az általad használt fegyverre (pl. Kezdő Bot)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Ideje adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina Empty Re: Angelica Katharina

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.