Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angelica Katharina vs Kiryu Rey

5 posters

Go down

Angelica Katharina vs Kiryu Rey Empty Angelica Katharina vs Kiryu Rey

Témanyitás by Rey Kedd Aug. 19 2014, 20:55

Meleg napra virradt Rey már korán ébren volt és úgy gondolta jó lenne egyet küzdeni, de nemtudta merre van lehetőség ilyesmire így a kis könyv segítségét hívta amiben le volt írva hogy a kezdetek városában van egy aréna, így elment a kezdetek városába és meglátogatta az arénát. Hatalmas volt csak ámult Rey a hatalmas építményen és azon gondolkodott milyen nehéz is lehetett mind ezt egy embernek programoznia. Mikor belépett az arénába az televolt harcosokkal, és nézőkkel. Sok szimpatikus és unszimpatikus játékost látott de egyik sem volt olyan aki szintjéhez képest jó lett volna mivel még csak alap cuccai voltak. Ekkor úgy határozott hogy jobban körbenéz az épületben hisz most járt itt először, és kicsit jobban meg szerette volna ismerni a helyet mielőtt akárkivel is leáll harcolni. Látta hogy a küzdőtér igen nagy így van hely mozogni. Úgy gondolta hogy ez jó de megvoltak ennek a hátrányai is hisz ha egy távharcossal áll le párbajozni akkor a győzelmi esélyei igen drasztikusan csökken fognak. Kis idő elteltével úgy vélte első küzdelmét semmiképp sem íjásszal fogja vívni hiszen a nagy terület miatt kis előnybe indul. Ekkor meglátott egy-két frissen érkező harcost de ő egy játékost látott meg akivel szívesen harcolt volna. Ám ő egy fiatal leány volt és Rey úgy gondolta hogy egy lány ellen harcolni becstelen dolog lenne így többször átfuttatta agyán a gondolatot hogy ki merje e hívni az a leányt, de a végén elhatározta magát és úgy döntött ő igen is harcolni fog azzal a lánnyal. Kissé félénken, de odament hozzá is és megszólította:
- Szia, nincs kedved harcolni?
Rey
Rey
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2014. Aug. 09.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Angelica Katharina vs Kiryu Rey Exp_bal570/600Angelica Katharina vs Kiryu Rey Exp_ures  (570/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina vs Kiryu Rey Empty Re: Angelica Katharina vs Kiryu Rey

Témanyitás by Angelica Katharina Kedd Szept. 02 2014, 11:54

Ha megkérdezik tőlem, mi a fenét keresek éppen most az 1. szint Arénájában, akkor a válaszom tutira az lenne, hogy fogalmam sincs… vagy egy egyszerű „mert csak..” kijelentéssel. Mindenesetre unottan nézem, ahogy a jelenlévők gyakorolnak. Most komolyan mi a fene jó van abban, hogy egymást csépelik csak úgy, semmi tét nélkül. Ha én harcolnék, tuti valami feltételért húznám az igát. És erről jut eszembe, talán sikerülne egy jó kis alkut is kézbe csapni. Ekkor lépett hozzám egy srác, és megkérdezte, hogy van-e kedvem kiállni ellene. Széles mosollyal, és kicsit éles megjegyzéssel válaszolok neki.
- Kösd föl a gatyát, mindjárt elhagyod. – nevetek fel, majd odalépek és hátba csapom olyan barátias erőséggel – No szedd össze, magad nem harapok. – jegyzem meg félénkes magatartására – Hm… harcolni? Legyen, de csak 1 feltétellel. – elhúzom a számat kis mosolyra – A győztes kap 50 aranyat a vesztestől. Oki? Szeretem, ha van tétje a harcnak. – kacsintok ré a gyerekre.
Most hívjatok szemétnek, hogy egy látszólag kezdőcuccban levő gyerek ellen így fogadok, de ki róná ezt a szememre, hisz egyrészt elég szépek a kiadásaim mennyisége, másrészt, ha én vesztek, akkor nekem is ugyanúgy fizetnem kell őfelé, szóval ez tökre igazságos. Felemelem kezemet, hogyha esetleg nem tűnt fel eddig neki a fegyverem, hát megláthassa. A fény rávilágított a bökőmre, és megcsillant aranyozott bevonata. Ha alaposabban megnézi, akkora feltűnhet neki, hogy a fegyverhez egy csuklóvédő is tartozik. Remélem, elbízza magát. A legtöbb idióta, azt hiszi csak a fegyver mérete számít, de akkor nyal vissza a fagyi, amikor rájönnek, hogy igenis nagyon keményen meg lehet dolgoztatni az embert egyetlen bökővel is.
- Nos, áll az alku? – mondom, majd az aréna felé húzom.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Angelica Katharina vs Kiryu Rey Exp_bal75/1500Angelica Katharina vs Kiryu Rey Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina vs Kiryu Rey Empty Re: Angelica Katharina vs Kiryu Rey

Témanyitás by Rey Hétf. Szept. 15 2014, 10:17

Rey elgondolkozott ezen az ajánlaton, de mivel nem volt annyi pénze így nem tudta elfogadni az ajánlatot. Kigondolta hogy esetleg mi lenne ha más, viccesebb lenne a tét, de még nem tudta hogy mi legyen az. Eközben kicsit  furcsa, de elgondolkozott arcot vág ami eléggé röhejes. Majd felcsillan a szeme és eszébe jut egy ötlet.
- Mi lenne ha nem pénzbe játszanánk hanem valami viccesebb tét lenne? Mondjuk a vesztes a nyertesnek teljesíti egy kívánságát. Ami anyagi károkat nem okozhat a másiknak, de viszont akármi másra kiterjedhet.
Kicsit átgondolva rájött, nem biztos hogy ez olyan jó ötlet de mégis jobb mint a pénz hisz úgy tartozna egy lánynak akitől ráadásul ki is kapott. Majd szemügyre vette a leányzó fegyverét ami egy rövid aranyszínű leginkább fullánkra hasonlító eszköz volt. Majd "jó" szokásához híven gondolatát hangosan is kimondta.
- Ez a fullánk elég gyengének tűnik, de az eddigi játékokból kiindulva  a legkisebb fegyver lehet a legerősebb, mert mivan, ha akármilyen debuffot rak rám? Vagy esetleg valami nagyon erős mérget tartalmaz, mert ugyebár a kígyó foga is kicsi mégis akár a legnagyobb állatot is képes ledönteni a lábáról a méreg, de lehet hogy tényleg gyenge! ÁÁÁÁÁÁÁ... Mindegy vigyázok ne nagyon tudjon megütni.
Az utolsó mondatával végezve körülnéz és látja hogy mindenki olyan furán néz rá és rájön, hogy megint haragosan is kimondta amit csak gondolni akart. ( facepalm ) Ekkor kicsit elpirult, de próbálta leplezni ezt és álcázni azzal hogy a homlokát törölgette.
- Hűha milyen meleg van itt nemde? Már-már kigyullad a bőröm.
Majd kis aggódással figyelte vajon a lány hogy fog reagálni az előző ajánlatra.
Rey
Rey
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2014. Aug. 09.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Angelica Katharina vs Kiryu Rey Exp_bal570/600Angelica Katharina vs Kiryu Rey Exp_ures  (570/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina vs Kiryu Rey Empty Re: Angelica Katharina vs Kiryu Rey

Témanyitás by Angelica Katharina Vas. Okt. 26 2014, 13:43

A fiú elgondolkozott az ajánlatomra, majd e helyett inkább variálni akart kicsit. Ejj, hogy az embereknek sosem megfelelő az én álláspontom, azért ez már röhej… Viszont a fiú változtatására, csak elmosolyodok. Angyali arcocskámat vettem fel.
- Nekem megfelel drágica, de akkor betartsad, ám amit ígértél. – mondom felé bökve fegyveremmel.
Mikor elkezdett a fegyveremen agyalni szánt szánékkal arcom elé emelem a kezemet, és fegyverem takarásában elmosolyodok, most azonban már sátáni vigyor ez, majd utána ismét a kedves, megnyerő vigyorom látszik, amint kezem-elvettem a szám elől. Nagyon úgy tűnik, hogy valóban friss husiba ütköztem. Imádom azokat, akik ilyen későn kezdtek csak fejlődni a játékosok, bár én se épp korán kezdtem, de akkor is élvezem nézni a kicsiket, ahogy akár egy vaddisznóval is elkezdenek szenvedni. A fiú viszont eléggé bátortalannak tűnik, de nem baj. Ha van mersze ilyen módosítást vállalni, akkor élvezze is a visszaütést. Hehe, imádom szívatni az embereket. Legördítem septiben a menüm, és megnézegettem mi minden van is a motyómban.
- Oki rendben. – mondom, majd megragadom a kezét, és az Arénák felé kezdem el, most már tényleg húzni.
Ahogy betérek, a harctérre elengedem, és a harctér másik oldalára megyek át.
- Lásd, milyen kedves vagyok, a Lopakodásomat nem aktiválom. – mondom számára – Viszont… - kezdek bele de addig nem fejezem be, míg el nem fogadja a párbaj felkérésemet, ám amint megteszi megvillantom sátáni tekintetem - …így is túl nagy falat leszek neked. Készülj fel, ha nyerek, akkor szórakoztatni fogsz egy teljes napig, és vita nincs, az alku az alku.
Fegyverem megvillan, és lelkes csatakiáltással megindulok ellenfelem felé.

// csak megindulok, még nem támadok, mivel te vagy a gyorsabb így a kezdeményezés a tied, a postod végére viszont írd le a pontozásodat, és dobhatsz is Very Happy /

Élet: 6 (30 HP)
Fegyverkezelés: 23
Erő: 11
Kitartás: 8
Gyorsaság: 9
Speciális képesség: 11
Páncél: 24

Lopakodás II
Látás I
Akrobatika I

1x Mini Potion (+5 HP)
2x Halvány Füst Kristály (a földnek vágva egy füstöt képez, amiben csak a látás jártassággal rendelkezők látnak, a füst két körig tart)
2x Gyenge Tisztító Kristály (maximálisan egy nem méreg negatív hatást levesz a használóról, ha a negatív hatás pontokat vesz le, akkor maximum két (2) pontot ad vissza (ami nem lehet élet))
3x Pajzs kristály (aktiválása után a következő feléd intézett támadás sebzésének a felét nullázza, de ha az ellenfél nem talál, a kristály akkor is lejár)
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Angelica Katharina vs Kiryu Rey Exp_bal75/1500Angelica Katharina vs Kiryu Rey Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina vs Kiryu Rey Empty Re: Angelica Katharina vs Kiryu Rey

Témanyitás by Rey Hétf. Okt. 27 2014, 12:58

-Amit mondtam meg is tartom legyen akármi.
Erről az utóbbi kijelentésérő Reynek sok perverz és másféle ötlete is támadt, de még azt sem tudta hogy ellenfele hányas szintű, vagy milyen statjai vannak. Sok gondolat felmerült benne, de inkább a harcra összpontosított. Felvette szokásos alapállását és a felszerelését is. Bal lábát kissé előrenyújtja majd jobb lábát enyhén behajlítja míg az egyik tőrt maga elé tartja másik a hát mögé. Már épp meg indítaná a támadását mikor látja hogy a lány már elindult felé fénylően csillogó ámbár kis méretű fegyverével. Ő maga már készen állt a blokkolásra és az ellentámadásra, de észrevette hogy a lány ugyan nem sokkal de lassabb mint ő és ezt kihasználva ő elindult felé majd alatta átcsúszva mögé került és készen állt a lányt hátulról megtámadni. Erre aztán bevillant neki az ötlet hogy mi lenne ha kicsit szórakozna harc közben, de nem nagyon volt ötlete és így nem is csinálta meg. Inkább csak megkocogtatta a lány vállát.
- Remélem legalább meg sebezni megtudlak majd, hisz látom nem ma kezdted a játékot.
Majd ő maga is megindítja a támadását, remélve hogy az sikerrel fog zárulni és a lány nem fog tudni egyik csapása elől sem kitérni. Az első tőrrel a lány felső teste felé támad és közben már a másik tőjét is elindította a lány veséje felé.


Angelica Katharina vs Kiryu Rey 25kr14z

Élet 4 (20)
Fegyverkezelés 8 +5 (Csigamintás gyűrű)
Erő 7 +6 (Kezdő tőrök, Aranygyűrű, Vastalpú Bakancs)
Kitartás 6
Gyorsaság 8 +5 (Vastalpú Bakancs, Képesség)
Speciális képesség 3
Páncél 6

db Mini Potion, Halvány gyógyítókristály,1 gyenge lénygyengitő,2 db gyors futás kristály


A hozzászólást Rey összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 27 2014, 19:20-kor.
Rey
Rey
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2014. Aug. 09.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Angelica Katharina vs Kiryu Rey Exp_bal570/600Angelica Katharina vs Kiryu Rey Exp_ures  (570/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina vs Kiryu Rey Empty Re: Angelica Katharina vs Kiryu Rey

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 27 2014, 12:58

The member 'Rey' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Angelica Katharina vs Kiryu Rey 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Angelica Katharina vs Kiryu Rey 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina vs Kiryu Rey Empty Re: Angelica Katharina vs Kiryu Rey

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Okt. 27 2014, 14:25

Rey (Sebzés: 9 /kés, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia.)
Katha (Sebzés: 11, Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)

Angelica Katharina vs Kiryu Rey 3d033a2cf91fa88fc55f6b9f58c3bbe4_eafb4a1664701a98687cb28160bb51493f6c2b27

A harctér adott, az ellenfél megvan, a harc kezdődik. Nincs ennél jobb adrenalin forrás… talán Aincrad széléről bunjijumpingolni. ha egyszer meghalok, előtte tuti ki akarnám próbálni… de amúgy tényleg… ha valaki kiugrik a játéktérről, az vajon mennyi idő után hal meg? Amint elnyelik a felhők, vagy míg le nem esik? És lehet, hogy örökké zuhanni fog, csak a rendszer nem engedi vissza Aincradra? Hm.. Érdekes gondolta. De lehet, nem most kellene ezen filóznom. A srác volt nincs eltűnt előlem, a lábam alatt át, majd a hátam mögött felállt.
- Még csak futottam drága – mondom.
A pengéit azonban nem sikerült elkerülnöm. Csúnya pixelsávok jelentek meg páncélomon.. enyje benje, hátszabad így bánni egy nővel? Páncélom szerencsére még épp maradt, ami azt jelenti, hogy egy ideig még bírni fogom. Egy-két lépést hátrálok, majd számhoz emelem bökőmet, és elmosolyodok.
- Öld meg Gyilkos Fullánk! – kántálom képességem szavait.
Ha sikerrel járok, hamarosan képességem aktiválódni kezd, aminek következtében fegyveremről csöpögni kezd a lé, a nedű, mely oly bosszúságot okoz sok mindenkinek. Most, hogy szemeibe nézhetek, hátrébb ugrok kicsivel, majd elrugaszkodva támadásba lendülök. Kezemet hátrahúzom, majd ha elég közel járok, a lendületemet tovább nyomva fegyverem pengéjével a fiú szemét veszem célba. Kicsit szemét tőlem ez a mozdulat, de hát egy ilyen apró fegyverrel az ilyen mozdulatok még szemesebbek lehetnek… és a támadás sikeressége esetén átélt sokk is lehet, hogy kapóra jönne. De hát ő választotta, hogy elfogadja a kihívást. Mindegy végül hátrébb táncolok, nehogy megkarcoljon a kicsike. A karvédőm bár segít, két fegyvert nem biztos, hogy tudok vele védeni, szóval muszáj lesz koncentrálnom.

// 1x támadlak, képi aktiválás próba - ha képességem sikeres és a támadásom is talál, akkor a képességem spoilerben való mérgezést fogsz kapni //

Angelica Katharina vs Kiryu Rey D8c41191e0ff6b763dabe16b868f8e65_7d6e1f0118d4ec4997ede3d6a3091762fa798989

Off: eh ezt véletlen Ayaval küldtem el bocsánat na mindegy ez marad majd következőre figyelek xD


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 27 2014, 14:26-kor.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Angelica Katharina vs Kiryu Rey Exp_bal3819/4100Angelica Katharina vs Kiryu Rey Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina vs Kiryu Rey Empty Re: Angelica Katharina vs Kiryu Rey

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 27 2014, 14:25

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Angelica Katharina vs Kiryu Rey 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Angelica Katharina vs Kiryu Rey 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina vs Kiryu Rey Empty Re: Angelica Katharina vs Kiryu Rey

Témanyitás by Rey Kedd Okt. 28 2014, 11:41

A támadása ugyan meghiúsult, de Rey tudta hogy ezzel még közel sincs vége.
- Öld meg gyilkos fullánk? Ez valami új mottó? Vagy csak megpróbálsz megijeszteni?
Rey ugyan szórakozottnak tűnt de valójában maximális komolysággal gondolt az utóbbi támadásra. Rey magában fejtegette az utóbbi mondatokat:
- Tán valamilyen képesség, vagy csak meg akar téveszteni? Fogalmam sincs, de rá fogok jönni mivel ha képességvolt akkor valószínűleg pár körön keresztül most nem fogom hallani. Na de mindegy most a harcra kell összpontosítsak... Honnan támadjak? Á megvan oldalról fogom megközelíteni és átugrok felette miközben megpróbálom a fejét támadni.
Miután Rey elhatározta magában hogy mit is fog csinálni, gondolta hogy ezt meg is kéne cselekednie, mivel teljesen jó hogy ezt így eltervezte de amíg nem valósította meg addig nem ér semmit. Így Rey megindult a kissé pimasz lány felé és ahogyan az el is tervezte mikor már majdnem le is smárolhatta volna, ugrott és a feje fel támadt tőreivel, amit remélt hogy el fogja találni és újabb tizennyolc sebet okozhat majd a lánynak. Mikor földet ért még nem nagyon tudta kivenni hogy vajon talált-e avagy mégsem ezért rögtön visszavette védelmi pozícióját várva hátha rögtön az arcába fogják nyomni azt a fényes tűt. Mivel még mindig nem látta a lányon hogy vajon eltalálta e támadásával vagy csak mellette sikerült elvágni, ezért ugy döntött inkább kicsit közelebb megy hogy meglássa, de tudta hogy ez veszélyes hisz így nagyobb célpontot nyújt és igen rossz előérzete volt azzal a tűvel szemben.

Angelica Katharina vs Kiryu Rey 30u796o


A hozzászólást Rey összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Okt. 28 2014, 20:15-kor.
Rey
Rey
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2014. Aug. 09.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Angelica Katharina vs Kiryu Rey Exp_bal570/600Angelica Katharina vs Kiryu Rey Exp_ures  (570/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina vs Kiryu Rey Empty Re: Angelica Katharina vs Kiryu Rey

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 28 2014, 11:41

The member 'Rey' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Angelica Katharina vs Kiryu Rey 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Angelica Katharina vs Kiryu Rey 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina vs Kiryu Rey Empty Re: Angelica Katharina vs Kiryu Rey

Témanyitás by Angelica Katharina Szomb. Jan. 24 2015, 11:07

Angelica Katharina vs Kiryu Rey Ab832e2a93ac1af099b05c81b5d23706_d33dfdec86033aa5413dd2a89a1fba1d02a627aa

Hát ezt nem hiszem el…. megint mellé böktem. Ilyen nincs. Komolyan mondom, ez a kölyök csal… Vagy rohadt sok szerencséje van. Szerintem utóbbi, mert pengéi újabb két pixelsávot hasítottak a kibernetikus testembe.
- Cöhh… - mérgelődök egy sort kissé morcos arccal.
Megmozgatom újaimat, és nem hagyom, hogy túl távol maradjon tőlem, de persze volt olyan hülye a srác, hogy ne is akarjon eltávolodni tőlem. Bár való igaz, a késeinek köszönhetően fegyvertöbbletbe van nálam, de én a helyében nem becsülném le annyira az ellenfelemet, hogy ilyen balga legyek, hogy ilyen közel tartsam magamhoz. De nem gond, ami neki hülyeség, nekem teli szerencse. Bár csak az a kérdés, hogy szerencsém is lesz-e annyi, hogy eltaláljam végre, vagy az a szipirtyó Fortuna most hagy cserben… Fú, te azta azt hiszem, tényleg elég pipa vagyok rá. Jó az is lehet, hogy azért, mert a képimet, nem akarom túlságosan elhúzni, de hát, na, nem az én hibám. Nem mellesleg elég zavaró tud lenni néha ez a képi. Amilyen hasznos, olyan idegesítő néha. Na, mindegy, a harcnak azért még nincs vége, hogy feladhassam, máris ilyen korán. Nem olyan nehéz ez az ellenfél, hogy ennyire elszálljak a mérgemtől. A pengéi bár sokat sebeznek együtt, de akkor is csak 9-9 sebzés. Ezt még legalább 2 csapás erejéig képes vagyok elviselni. Ráadásul túlontúl sok tétje sincs. A harc nem Aréna, így ha itt vesztek is, a pontjaim nem fogynak le, ahogy ott történne. Egy szónak, száz a vége, nem vesztek túlsokat, ha vesztek, max csak az önbecsülésem nem fogja hagyni. De azt meg majd valahogy eltussolom. Azért egy újabb rohamot még megpróbálok bevinni.

// 18-at sérülök, +2-t méreg miatt --> támadás talált Méregjelző került rád körönként 5 sebzés 6 körig 4 korona dobásával szüntethető meg, ebben a körben összesen 16-t sebződsz //


A hozzászólást Angelica Katharina összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 24 2015, 11:09-kor.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Angelica Katharina vs Kiryu Rey Exp_bal75/1500Angelica Katharina vs Kiryu Rey Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina vs Kiryu Rey Empty Re: Angelica Katharina vs Kiryu Rey

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jan. 24 2015, 11:07

The member 'Angelica Katharina' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Angelica Katharina vs Kiryu Rey 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina vs Kiryu Rey Empty Re: Angelica Katharina vs Kiryu Rey

Témanyitás by Cardinal Vas. Márc. 29 2015, 12:43

Ossu!

Inaktivitás miatt lezárom a párbajt, 10 expet és 30 aranyat kaptok rá.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Angelica Katharina vs Kiryu Rey Exp_bal0/0Angelica Katharina vs Kiryu Rey Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Angelica Katharina vs Kiryu Rey Empty Re: Angelica Katharina vs Kiryu Rey

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.