Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Joey Chrome, azaz a Scorpion

2 posters

Go down

Joey Chrome, azaz a Scorpion Empty Joey Chrome, azaz a Scorpion

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Feb. 11 2013, 19:39

Név: Joey Chrome, játékbeli nevem Scorpion
Nem: Férfi, azt hittem a Joey név egyértelmű!
Kaszt: Lovag
Kor: 21

Kinézet: Szörnyen aranyos vagyok, de már most túl sokat mondtam magamról!Very Happy MI?! Hogy nem elég?! Jól van na, ne sértődj meg-.- Na szóval... Átlagos napsütötte fehér a bőrszínem, aranyszőke hajam van, smaragdzöld szemekkel, és igaz, a lányok rajongnak a cuki pofimért!Very Happy Ja meg fekete bélelt bőrkabát, gombos barnás ing, alatta fekete ujjatlan póló, és fekete nadrág van rajtam. Ja meg két fülbevaló a jobb fülemben.

Jellem: Tök jó fej vagyok, mindig optimista, marhára vicces, a bajban jutott hölgyeken állandóan segítek, főleg ha fiatalok és csinosak, imádok mindent, ami ízeltlábú, a kardokat, a pajzsokat, és a miket is...? Ja megvan! A LÁNYOKAT!Very Happy
*Egyik haverja hallkan: meg gyáva is, meg olyan nagyképű is néha, hogy ha az fájna, már rég belehalt volna....-.-*

Képességem
A Skorpió Bosszúja:
Ilyenkor nem vagyok a magam ura, és akkor a szemem fekete-sötétzöld fényben fénylik. Lecsapáskor a kardom pengéje is ugyanabban a fénybe ragyog, és ha betalál a fegyver, akkor alapsebzésnél 2x erősebb, sötét elemű sebzést adok.
Hátrány: Öt (5) kör kell a feltöltődéshez, de a 2. használat után leesik minden statom (beleszámítva az élet is) 2 körre a felére, mivel ez egy egy olyan képesség, ami kifáraszt.

Előtörténetem:
*bekapcsol a kamera, és az előtt egy vidám srác ül*
- Szevasztok pupákok és csinos angyalkák, akiket az Isten küldött le hozzánk!Very Happy A nevem Joey Chrome, mindenidők legnagyobb és legbátrabb Lovagja, akit vala—
- *valaki megdobja fánkkal* Joey, ne fényezd már magad, hiszen egy vadmalactól is megijedsz!
- Nem is igaz! *morog* Hol tartottam…?
- Ott, ahol elkezdted volna mesélni, hogy hogyan sikerült legyőzni a SAO nevű játékot.
- Ja igen! Kösz haver! Na szóval…

New York Városában születtem a Hogyishívják kórházában, ahol az első embert, akit megláttam az orvos volt, de annyira ronda volt, hogy elkezdtem bömbölni! Aztán anyám szerencsére a karjaiba vett, így azonnal lenyugodva gügyögtem. Aaaw, olyan kis édes voltam…^^ Na de, mivel nem ezt akarjátok hallani, gondolom, folytatom!
Volt egy anyukám, meg egy apukám. Meg egy bátyám is. Ha hiszitek, ha nem, mindhárman ízeltlábú szakértő (mi is a hivatalos nevük?:S), így nem csoda, hogy én is imádom az ízeltlábúakat!Very Happy A kedvencem belőlük a skorpió. Olyan harcos, bátor és merész, mint amilyen én vagyok!Very Happy

- Nem is vagy az! Egyik este láttál egy szempárt, üvöltötted sírva, hogy vaddisznó, vaddisznó, meg fog enni téged, azt közben egy kölyökmacska volt!
- Haru, mi lenne, ha nem mondanál el mindent?! Szájba verjelek?!
- Jól van, na, bocsi!

Na szóval… jól ment az üzlet a családnál, hiszen sok hasznossággal láttuk el a múzeumokat. Aztán 20 éves koromba a bátyámat, Josh-t elhívták egy japán múzeumba rovarokat azonosítani jó pénzért. És képzeljétek... a bátyám elvitte a barátnőjét, Milly-t és a testvérét, vagyis engemet! Az oké volt, hogy a kedvesét elviszi, de engem mi a büdös bánatnak!? Velem akar valamit átcsempésztetni?! Na de aztán később kiderült, hogy azért, hogy belém neveljen egy kis kultúrát a japánok, hogy ne legyek süsü. Be is íratott egy japán suliba. Ott megismerkedtem legjobb barátommal, Haruval, akivel mindig jóban voltunk, Ichiro, aki olyan karate mester ennyi idősen, hogy csak nézek, és Eiji, akinek a neve azt jelenti, hogy béke, de nem értem miért, mert olyan agresszív, hogy nem igaz! Aztán egyszer jártam egy lánnyal… ám csak egyetlen egyszer, mert az eső randin véletlenül kereste őt… a másik 4 fiúja! A lány egy helyre hívta az összes fiúját, akivel járt! Na, milyen képet vágtunk egymást látva! A csajnak az óta nincs pasija, mert egyiknek se kell. Ezen a malőrön kívül minden rendben volt az iskolával. Jó jegyeim voltak, közben a bátyám barátnője főzött ránk, a bátyám dolgozott a múzeumban.

Aztán jött az a nap, amikor megjelent az a Nerve Gear vagy mi a szösz azzal a szösz játékkal. Mi is a neve? KAO? PAO? Nem, SAO! Az, SAO. Engemet nagyon nem érdekelt, azt gondoltam, csak egy 10 éveseknek való játék lesz ez is. De amikor hazaértem, azt láttam, hogy Milly szerzett egyet.
- Ne már basszus, az meg honnan van?? – kérdeztem tőle. Megtudtam, hogy Milly abban a boltban dolgozik, amelyikben kapni lehet, így hozott nekem egyet. Először nem nagyon volt kedvem kipróbálni, de aztán egyik szombaton meguntam magam, és összeszereltem a kütyüt nagy nehezen, kapcsolódtam, és a fejemre húztam azt az izét. Na, jött az első gyanús dolog. Fogdossam meg magamat, hogy legyen a testemről adat. Kicsit fura és perverz volt nekem, de megtettem, aztán jött a karakterkészítés. Én minél legjóképűbbre csináltam az enyémét a csajok miatt.Very Happy aztán a kasztokat nézegettem… Állatidomár? Neeeeem, a végén egy kavicsot kapok! Kardforgató? Neeeeem, azokból sok lehet! Elf???? Dehát az faj, és lányos! Mármint szerintem. Íjász? BÉÉÉÉÉÉÉÉÉNAAAAAAAAAAA! Már azt gondoltam, hogy feladom, mikor megvillant egy dolgon a szemem. Lovag! ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ!*.* Ki is választottam egyből, mert azok voltak a legkirályibbak, és a lányok nagyon szeretik!Very Happy sajnos egy ilyen közönséges kardot és pajzsot kaptam. Örültem volna, ha egyedit kapok… Na mindegy, ez is megteszi. Azonnal indultam körbenézni a városba. És nicsak, kiket nem láttam! Ott volt Haru, akiből Állatidomár lett, és lett neki egy hófehér griffje, minek neve... HÓPEHELY?! Szép... Ichiro, aki Harcművész lett. És Eiji, aki nem meglepőbb módon harcos kasztot választott... Hááát, végülis mi más lenne? Hogy megörültem! Ők is nekem.Very Happy úgy gondoltuk, hogy megyünk fejlődni és tanulni, mikor eltűntünk, és a főtéren találtunk magunkat… Aaz összes játékossal együtt.
- Mi folyik itt?? – kérdezte Haru. Hirtelen vérvörös lett az ég, és megjelent valami lebegő ruha az égen. Az Adminnak mutatkozott be, majd elmondta mivan…
- MI?! – fehéredtem el. Nem akartam elhinni! Nem lehet kijelentkezni, ha itt meghalunk, akkor a valóságban is, és esély sincs arra, hogy kikapcsoljanak minket a sisakról! Még Eiji is bőgni kezdett, pedig nem szokott! Mindenki bepánikolt, meg minden, mi szépen elvonultunk megbeszélni a dolgokat. Rájöttünk, hogy a jelenlegi fegyverekkel nem megyünk semmire. Úgyhogy szépen gyűjtögettük a pénzt, majd nyitottunk egy vegyes boltfélét. Lehetett kapni fegyvert, páncélt, kristályt, alapanyagot, amit másoktól szereztünk be némi pénzért, és azokat adtuk el. Nagyon jól ment az üzletünk.Smile Viszont egy nap…

Reggel felébredtünk egy fogadóból, majd mentünk a bolt felé. Mikor odaértünk, ott ért minket a kőkemény valóság: valaki kirabolt minket! Mindent elvitt, amit tudott, még az összes pénzt is meg a felszerelésünket is, ami ott volt! A falakból látszott, hogy megpróbálták a boltot a semmivel egyenlővé tenni, de Immortal Object volt. A boltunk teljesen csődbe ment, velünk együtt. Isten tudja, ki tette, de ez nagyon durva volt tőle! Annyi pénzünk volt még, hogy egy fogadóba aludjunk. Én úgy gondoltam, elmegyek sétálni még. Hiba volt este! Az egyik zsákutcából kiugrott egy piros kijelzésű férfi elém.
- Ide minden értékedet!
- N-N-Nekem nincs!
- Akkor megöllek! – vigyorogta. Ijedtembe rohanni kezdtem, ahogy tudtam. Meg sem álltam a város egyik pontjáig, ahol zsákutca volt. Csapdába estem, a fegyveremet és a pajzsomat ellopták még a boltból, így nem tudtam mivel megvédeni magam. Már láttam a férfi árnyékát, mikor hirtelen megfordult a fal, amin támaszkodtam hirtelen. Egy kisebb szobában találtam magamat. A szoba végén meg egy kard volt és egy pajzs.
A kardon skorpió volt, meg ilyen jelek a pengén, asszem arabos.
Joey Chrome, azaz a Scorpion SW953_2

A pajzs meg valamiféle kemény fémből készült, és szintén skorpió volt rajta.
Joey Chrome, azaz a Scorpion 904469-20130212-ORUMTt

- Vedd el őket… Menj ki a férfi elé… - hallottam hirtelen ezt a túlvilági hangot. Ajaj. Skrizofén lettem?! – Ez a te sorsod… a te sorsod…
- Ki az?! – Azonban már nem halottam a hangot. Ám valamiért bíztam benne. Meg is fogtam a kardot és a pajzsot, a falhoz mentem, és az visszafordult. Megint a városban voltam. Láttam, hogy a férfi épp egy nőt akart bántani. Hirtelen nem tudom mi történt, mert sötétzöldben láttam mindent. Vagyis majdnem, mert a perifériás látásomnál minden fekete volt. Aztán egy üvöltéssel a férfinak rontottam, és mire az észbe kapott, repült egyet egy másik falnak, miközben a HP-ja már narancsban volt. A nő megköszönte a megmentést, és elszaladt. A fickót ezután elszaladt, mint a rohadalom, bár három nap kellett, mire a jelzésem ismét zöld lett, ugyanis az naranccsá vált. Miközben barátaim úgy döntöttek, hogy ismét megnyitják a boltot, én megmondtam nekik, hogy elmegyek, és végigviszem a 100 szintet. Ők meglepődtek, de aztán mondták, hogy rendben, és ha kell valami, akkor keressem őket.

Vigyázz Aincrad, mert itt jön Joey Chrome, más néven Scorpion, a Skorpió Lovagja!


A hozzászólást Joey Chrome összesen 16 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 23 2013, 09:45-kor.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Joey Chrome, azaz a Scorpion Exp_bal3383/3500Joey Chrome, azaz a Scorpion Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Joey Chrome, azaz a Scorpion Empty Re: Joey Chrome, azaz a Scorpion

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 11 2013, 20:09

Szia!

Még mielőtt megírnád az előtörténeted, előre szólok, hogy a képességedet nem tudom elfogadni, kérlek ezt olvasd el!
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Joey Chrome, azaz a Scorpion Empty Re: Joey Chrome, azaz a Scorpion

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Feb. 11 2013, 23:18

Készen van!X_X
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Joey Chrome, azaz a Scorpion Exp_bal3383/3500Joey Chrome, azaz a Scorpion Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Joey Chrome, azaz a Scorpion Empty Re: Joey Chrome, azaz a Scorpion

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 12 2013, 18:44

Szia!

Találtam néhány elég zavaró hibát. Sajnos ilyen formában el kell utasítsam, de ha javítod, akkor nem lesz gond.

1. Az elején a következőt írtad: "Volt egy anyukám, meg egy anyukám." Mindenkinek csak egy anyukája van, hiszen egyszerre csak egy ember szülheti meg. Ha viszont nevelőszülőre gondoltál, akkor vedd semmisnek.

2. Ejnye-bejnye! A skorpiók nem bogarak, sőt, még nem is rovarok! Kérlek, mielőtt ilyeneket irkálsz, nézz utána az interneten. (Bár ez eléggé alap biológiai ismeret) Azért remélem, hogy csak összetévesztetted az ízeltlábúakat (törzs) és a rovarokat (osztály), mert a pókszabásúaknak semmi közük a bogarakhoz.

(Ha rosszul tudom szólj rám! Nem szeretném nagyon leégetni magamat Razz)

3. Ne kezdj "de"-vel mondatot! Ezeket nem muszáj javítani, de ha nem teszed, akkor örökké úgy marad.

4. "Ott volt Haru, akiből Állatidomár lett, és lett neki egy hófehér griffje, Ichiro, aki Harcművész lett, és Eiji, aki nem meglepőbb módon harcos kasztot választott!" Ichiro egy griff?! lett és méghozzá HARCMŰVÉSZ GRIFF?! Kérlek ne nevettess! A kisállatok nem játékos karakterek és kasztjuk sincsen.

5. "MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII?" Egy I-vel is bőven elég lenne. Személy szerint kissé böki a szemem.

6. "A fickót ezután börtönbe teleportáltattam" Nem tudsz teleportáltatni, és a játékban nincsen játékos börtön, éppen ezért vannak piros játékosok is.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Joey Chrome, azaz a Scorpion Empty Re: Joey Chrome, azaz a Scorpion

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Feb. 12 2013, 19:41

Na szeretnék pár dolgot tisztázni, nem kötekedésnek, csak mert félreértés történt valahol és én meg jóban akarok adminnal lenni:

1. Hopp...O.O Szépen néztem volna ki két anyávalXD
2. Igazad volt, félrenéztem (mert nem találtam meg az ízeltlábú szakértő hivatalos nevétX_X)
3. Nincs kifogásom
A 4. pontban három barátról van szó!XD A griffnek nem is volt neve, Ichiro meg egy normális ember, nyilvánvalóan félreértés történt a vesszőjel miatt!XD Elnézést, ha kétértelműen írtam!(Azért örültem volna, ha nevetsz kicsitXP)
5. Bocsi, élethű akartam lenniXD
6. Közben észrevettem, hogy börtön nincsX_X

7. Pont: JAVÍTVA!Very Happy
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Joey Chrome, azaz a Scorpion Exp_bal3383/3500Joey Chrome, azaz a Scorpion Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Joey Chrome, azaz a Scorpion Empty Re: Joey Chrome, azaz a Scorpion

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 12 2013, 20:48

Szia!

Kacagtam is rajta egy keveset, amikor először olvastam, csupán nem akartam szórakozott állapotban írni az ellenőrzést. A módosításokkal együtt már elfogadom.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit az alapra, azaz:
Élet: 3
Fegyverkezelés: 0
Erő: 0
Kitartás: 2
Gyorsaság: 0
Speciális képesség: 0

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő *Kopja/Rövid Kard/Buzogány* (felszerelt, +1 erő) <- kérlek ezek közül csak egyet válassz, majd azt tüntesd fel adatlapodon
Kezdő Pajzs (felszerelt, +2 páncél)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Nyomás adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz [url=https://swordartonline.hungarianforum.com/t10-jelentkezes]küldetésre. Very Happy
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Joey Chrome, azaz a Scorpion Empty Re: Joey Chrome, azaz a Scorpion

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.