Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum találkozó

+52
Nanise
Ronye Arabel
Kiwi
Taka
Tatsuki Ranmaru
Yoichi
Malcolm
Cardinal
Atoru
Szophie
Mayumi
Miu
Michiko
Silica
Ayse
Suzume
Kuradeel
Ryuu
Maci
Jun
Kincaid
Tachibana Makoto
Bacchus
Aoi Shizuka
Phobos
Peter Worker
Snowcat
Shukaku
Noxy
Argo
Kazuma
Rokurou Amateratsu
Diabel
Anatole Saito
Mirika
Danee
Kurokoto
Jay
Rita Hanami
Asuka
Koshitsu Esutel
Hayashi Yuichi
Hinari
RenAi
Askr
Clark Corben
Chancery
Kyuushiro
Halász Alex
Kayaba Akihiko
Nomad
Rosalia
56 posters

2 / 19 oldal Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Chancery Pént. Jún. 28 2013, 15:00

A buszt én is néztem, hogy nekünk majd Jay-el jóval egyszerűbb lesz felszállni rá és átpöfögni a szigeten, mint lemenni a Margithídra és onnan be. Viszont teljesen el is feledkeztem, hogy még mindig nem takarítottak fel teljesen az árvíz után... Nyaaa T_T Pedig már egész régen visszahúzódott.
Pedig ma már kötelező jelleggel kéne tudnom (vagy kitalálnom) valami épkézláb megoldást, különben bajban leszek, hogy mégis mit képzelek magamról, hogy "minden az utolsó pillanatban van eldöntve, a dolgok nem így mennek satöbbi satöbbi XD"
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Fórum találkozó - Page 2 Exp_bal2062/2100Fórum találkozó - Page 2 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Hayashi Yuichi Pént. Jún. 28 2013, 15:05

Chan, mész pestre kész Razz Pest nagy hely, ha kérdezik hová, középre parlament látogatásra. Smile
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Fórum találkozó - Page 2 Exp_bal4298/4400Fórum találkozó - Page 2 Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Nomad Pént. Jún. 28 2013, 15:07

Very Happy mondom, én még nézegetni fogom azért 1 darabig, mert még 2 hétig melózok, szóval, még 2 napot leszámítva minden nap járni fogok ki a szigetre...
Nomad
Nomad
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 06.

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
Fórum találkozó - Page 2 Exp_bal377/400Fórum találkozó - Page 2 Exp_ures  (377/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Chancery Pént. Jún. 28 2013, 15:11

Very Happy Nem hazudok, neked már meséltem, anya hatodik érzéke milyen kifinomult Razz Egyébként is menni fogok, de jobb jó szájízzel, mint haraggal.
Most nézegettem kicsit a netet, elméletileg már nyolc nappal ezelőtt is kinézett annyira a sziget, hogy vendégképes állapotban legyen, szerintem azóta csak jobb lett, ha a kúthoz nem is megyünk, de majd letelepszünk valahol. Smile Vagy akár a Hősök Terére is mehetünk, ott is még pár éve jó piknikezőhelyek voltak XD *emlékszik vissza a PeCsá-s conokra*
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Fórum találkozó - Page 2 Exp_bal2062/2100Fórum találkozó - Page 2 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Rosalia Pént. Jún. 28 2013, 16:17

Köszi az infókat Nomad, nekem telejesen kiment a fejemből, hogy ott még lehetnek problémák. Ebben az esetben alternatív megoldásként jó idő esetén szóba jöhetne a Városliget a Vajdahunyadvár környékén.

Mindenesetre én ma foglaltam asztalt 15 főre 2 órától a Bohémia cseh sörözőbe (Déri Miksa út 1. Rákóczi téri villamosmegállótól 2 perc séta). Megegyeztünk a csapossal, hogy legkésőbb szombat estig visszajelzek neki, hogy fenntartjuk-e a foglalást. Viszont ezzel a hellyel (meg minden más beülős hellyel) az a probléma, hogy a szerencsejáték törvény miatt nem lehet játszani. Ma hívták rá fel a figyelmem, eszembe se jutott, hogy ez már tiltva van, a szórakozóhelyek pedig nem kockáztatnak egy esetleges ellenőrzés miatt. Viszont állítom, hogy itt vannak Pest legfinomabb sörei és nem is drága. Kicsi, csöndes hely, ideálisnak éreztem fórumtalira. Van két nagy körbeülhető asztal, ami körül akár 15-en is elférünk majd rendesen (képen csak az egyik nagy asztal látszik hátul) Wink
Fórum találkozó - Page 2 1354994762-3653
Fórum találkozó - Page 2 1354994761-5190
Menetrend tehát a következő:
Fél 10-re kimegyek a Keletibe összeszedem Eizot, aztán mi ketten átvonulunk a Nyugatiba, ott összeszedjük fél 11-kor Yuichit. Aki tud és szeretne, az már becsatlakozhat itt hozzánk, 11-ig várunk a forgóóránál. Aztán mi elütjük az időt majd valamivel és akik csak később tudnak jönni, azokkal 2 órakkor találkozunk szintén a forgóóra alatt! Onnan megyünk tovább jó idő esetén vagy a Szigetre, vagy a Ligetbe, rossz idő esetén a sörözőbe.

Remélem ez így mindenkinek megfelel és a táblázatba légyszi tüntessétek fel azt, hogy hány órakkor csatlakoztok hozzánk a Nyugatinál!


A hozzászólást Rosalia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 24 2013, 23:25-kor.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Chancery Pént. Jún. 28 2013, 17:00

Szerencsejáték-törvény nem csak a gépekre vonatkozott? Baráti, pénz nélküli kártyázás meg egy Gazdálkodj Okosan sem lehet már? O.o

Na, akkor most bánom, hogy nincs nálunk vonat Sad De így is könnyen eljutunk oda, és majd megbeszélem Jay-el, hogy menjünk.
/Oh, jah, le lett fixálva, kaptam egy "Menjé'"-t Very Happy/
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Fórum találkozó - Page 2 Exp_bal2062/2100Fórum találkozó - Page 2 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Koshitsu Esutel Pént. Jún. 28 2013, 18:55

Ühm, én is megyek Alex-el, még megbeszélem vele, mikor is csatlakozunk hozzátok.
Koshitsu Esutel
Koshitsu Esutel
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 806
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 28
Tartózkodási hely : Artes Limen

Karakterlap
Szint: 22
Exp:
Fórum találkozó - Page 2 Exp_bal1900/1900Fórum találkozó - Page 2 Exp_ures  (1900/1900)
Céh: Artes Liberales

http://syrup.blogger.hu/

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Asuka Pént. Jún. 28 2013, 21:44

Lehet, hogy lenéznék én is, ezt a kocsmát szeretem amúgy is, tényleg jó kis hely, meg jók a sörök, bár szerintem annyira nem olcsó, de hát Pest... Pénzem meg nem lesz (lehet, cigim sem), így ehet, a szigetezés jobban adná. De kinti helynek a Kilátó kő se rossz amúgy.
Bérletem van Pestre, meg BKV-ra is, a vonatpótló buszom Árpád hídra tesz ki, így aki Árpádra jön ki, azt el tudom kalauzolni bármerre, ismerem Pestet azért. >.< Hitto *.* Téged meg benyomizlak, mert régen láttalak. ^^
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Fórum találkozó - Page 2 Exp_bal4530/4700Fórum találkozó - Page 2 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Rita Hanami Szomb. Jún. 29 2013, 14:17

Úgy néz ki nem fogunk tudni menni sem én sem Ági, nem kapott szabit, és azt is ma közölték vele :/.... De viszont a kövire mindenképp megyünk ^^ Amúgy nekem és Áginak is a szigetes ötlet mint hely ötlete tetszett leginkább, ha úgy adódik akár mehetnénk oda következőnek :3
Rita Hanami
Rita Hanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 811
Join date : 2012. Aug. 20.

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Fórum találkozó - Page 2 Exp_bal10/1300Fórum találkozó - Page 2 Exp_ures  (10/1300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Nomad Szomb. Jún. 29 2013, 16:37

azért van félig meddig jó hírem :Da kutat már nem nagyon figyeltem, hogy milyen állapotban is van xD és igen vendégeket már rég fogadja (sajnos ezért van nyári gyakorlatom xD még mindig a grand ban dolgozok xD) viszont ott mellette a mezőnél a fém mobil kerítés még megvan, a fehér piros szalagok is, viszont már leszedték az azt átszelő járdánál, és ma már ott fetrengtek, és napoztak/tollasoztak páran Very Happy Lényeg: ahogy lesem a mező mégis használható. és szerintem addigra már teljes mértékben biztos lesz Very Happy viszont, a kút, és környéke nincs lezárva (értsd pl a kis halastóra, az ott elterülő fásabb területekre ahol "piknikezni" szintén könnyedén lehet. A kicsit jobban unatkozók számára a kis játszótér) Szóval a szigetnél max a hotelok melletti nagyobb mező amit én biztosan tudok, hogy kérdéses. a hotelok után a margit híd felé passz arra már nem megyek el Very Happy az árpád felé viszont szabad a pálya.

Óh, és mint most vissza néztem kicsit elvoltam tájolva Very Happy holnap tudok lenni, de 2kor végzek leghamarabb (általában + kb 30 perc) és hétfőn is 6 kor kezdek, szóval nem hiszem, hogy túl sokat leszek majd :/
Nomad
Nomad
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 06.

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
Fórum találkozó - Page 2 Exp_bal377/400Fórum találkozó - Page 2 Exp_ures  (377/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Rosalia Szomb. Jún. 29 2013, 19:37

Köszi az újabb friss infókat!

Bátor voltam, bízok az időjárásban és lemondtam az asztalfoglalást >.< Ugye ma estig kellett visszajelznem, és mivel ma is jó idő volt már, és felmelegedést mutat az Időkép, ezért szerintem bevállalhatjuk már a szabadteret, egy zuhé esetén legfeljebb spontának leszünk, mint a múltkor Very Happy
Jelen esetben viszont marad a piknikes szabadtéri változat, így szerelkezzetek fel minél több játékkal, csak nem kaszliznak be xD

Találkozó akkor 2-kor a Nyugati pályaudvarral szemben lévő forgóóra alatt, aki tud hamarabb jönni, az vagy jelezte már eddig nekem, vagy elér telefonon (előző postomban megadtam a számom).

U.i.: Rita, nagyon sajnálom, hogy nem tudtok jönni, tudom Ai mennyire be volt sózva. Már most vegyétek ki a szabit július 28-ra! Crying or Very sad
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Chancery Szomb. Jún. 29 2013, 20:43

Ha jól tudom, a szabadságának kétharmadával a munkavállaló rendelkezhet és a munkaadó nem mondhat nemet, ha ki szeretne venni egy-egy napot. O.o Igaz, ez csak valami törvényféle, azt tudom, hogy a valóság nem így működik (Jay sem rendelkezhet gyakorlatilag egy szabadnapjával sem önállóan).

Szabadteret tessék mondani majd, hogy hol (max felhívlak, ha holnap délig nem jön válaszXD), mert ha margitsziget, akkor nem utazunk le a nyugatiig, mert az nekünk költségesebb lenne. :*ninja*: 
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Fórum találkozó - Page 2 Exp_bal2062/2100Fórum találkozó - Page 2 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Rosalia Szomb. Jún. 29 2013, 21:04

Chancery írta:Max felhívlak, ha holnap délig nem jön válasz
Margitsziget a legsanszosabb, és akkor nem várunk rátok a Nyugatinál, hanem megyünk egyenesen a szigetre és ott találkozunk majd. Csörögj ránk, ha már a szigeten vagytok (telszámot azért dobj át PM-ben)
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Clark Corben Szomb. Jún. 29 2013, 21:55

Úristen csak úgy röpködnek itt az időpontok...most akkor mi is a végleges, mert már elvesztem ebben a kavalkádban Shocked  bocsi ^^
Clark Corben
Clark Corben
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Feb. 16.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
Fórum találkozó - Page 2 Exp_bal149/150Fórum találkozó - Page 2 Exp_ures  (149/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Rosalia Szomb. Jún. 29 2013, 22:27

Holnap délután 2 Nyugati pályaudvarral szembeni forgóóra Very Happy
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Jay Szomb. Jún. 29 2013, 22:52

Ha kell, tudok hozni activity-t, meg ha minden igaz, pókerpaklit zsetonokkal, még megnézem, milyen egyéb társas maradt a koleszban, csak éjszakás vagyok Very Happy
esetleg tudok vinni kosárlabdát, ha igényeli a társaság, focim az nincs, de vehetek, ha kell. Smile
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Fórum találkozó - Page 2 Exp_bal1239/1300Fórum találkozó - Page 2 Exp_ures  (1239/1300)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Rosalia Szomb. Jún. 29 2013, 23:11

Jay írta:Ha kell, tudok hozni activity-t, meg ha minden igaz, pókerpaklit zsetonokkal, még megnézem, milyen egyéb társas maradt a koleszban, csak éjszakás vagyok Very Happy
esetleg tudok vinni kosárlabdát, ha igényeli a társaság, focim az nincs, de vehetek, ha kell. Smile

Labdát csak ezért igazán ne vegyél Smile Kosárpálya meg emlékeim szerint nincs, de lehet tévedek. A társas viszont jól jöhet mindenképpen.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Chancery Szomb. Jún. 29 2013, 23:26

Részemről lehet várni egy régi típusú Gazdálkodj Okosant (kivéve, ha mindenki ellenziXD), legalább egy pakli franciakártyát, magyarkártyát meg fekete pétert Smile
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Fórum találkozó - Page 2 Exp_bal2062/2100Fórum találkozó - Page 2 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Jay Szomb. Jún. 29 2013, 23:35

oh, ugyan, nem csak ezért vennék focit, hanem akkor lenne végre. Very Happy
ha jól emlékszem, van egy pakli Solo-m is. de reggel nagyobb jelentést tudok tenni, hogy mim van és mim nincs Very Happy
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Fórum találkozó - Page 2 Exp_bal1239/1300Fórum találkozó - Page 2 Exp_ures  (1239/1300)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Asuka Vas. Jún. 30 2013, 08:56

Én meg hozok sütit. Remélem, nem rontottam el, nem vagyok nagyon sütögetős. Palacsintát akartam, de nincs már rá időm.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Fórum találkozó - Page 2 Exp_bal4530/4700Fórum találkozó - Page 2 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Nomad Vas. Jún. 30 2013, 19:29

hm. most már tudom, hogy miért maradtam le 1-2 részletről Very Happy ilyenkor már javában eltűntem a gép közeléből xD
Nomad
Nomad
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 06.

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
Fórum találkozó - Page 2 Exp_bal377/400Fórum találkozó - Page 2 Exp_ures  (377/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Hayashi Yuichi Vas. Jún. 30 2013, 21:49

Hali! Csak jelzem beèrtem szàllàsra innen èjfèlre haza. Szóval nem éjfél lett az, MÁV cheers 
Jól éreztem magam! Máskor is megyek Smile Gratulálok mindkét játék kiötlőnek, továbbá az egész napos progiért, csirióóó Very Happy



A hozzászólást Hayashi Yuichi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 01 2013, 07:58-kor.
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Exp:
Fórum találkozó - Page 2 Exp_bal4298/4400Fórum találkozó - Page 2 Exp_ures  (4298/4400)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Chancery Vas. Jún. 30 2013, 22:22

Jól van Smile A Chan is hazaért egyben, a macska is már letámadta az ölét, minden a régiben Very Happy

/Rosa, Asu-chan... muffin és süti legközelebb is jöhet <3 Meg a gyilkosos játék is <3 És mindenkit imádok <3/
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Fórum találkozó - Page 2 Exp_bal2062/2100Fórum találkozó - Page 2 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Asuka Vas. Jún. 30 2013, 22:25

No, örülök neki, Yuichi. Very Happy Jó utat. >.<

A talit nagyon élveztem, de tényleg. Very Happy Szerintem látszott is rajtam, hogy pörögtem, meg minden, legközelebb pedig mindenképp megcsinálom a Sötét Nagyurat SAO verzióban, kártyákkal meg mindennel. Very Happy Nem bántam meg, hogy elmentem. >.<

Megjegyzés: Azt hiszem, már egy picit mintha kezdeném melegnek érezni a hátam. *vállvonogatás*
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Fórum találkozó - Page 2 Exp_bal4530/4700Fórum találkozó - Page 2 Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Jay Vas. Jún. 30 2013, 22:35

jòféle volt ez a tali, részben kàr, hogy el kellett jönnem koràn. azért részben, mert a szúnyogokbòl viszont elegem volt XD
legközelebb egy fedett hely jò lenne ìgy estefelélre. viszont jòl éreztem magam, örülök, hogy megismerhettem mindenkit Smile
na, de most melò Sad
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Exp:
Fórum találkozó - Page 2 Exp_bal1239/1300Fórum találkozó - Page 2 Exp_ures  (1239/1300)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó - Page 2 Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 19 oldal Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.