Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fórum találkozó

+52
Nanise
Ronye Arabel
Kiwi
Taka
Tatsuki Ranmaru
Yoichi
Malcolm
Cardinal
Atoru
Szophie
Mayumi
Miu
Michiko
Silica
Ayse
Suzume
Kuradeel
Ryuu
Maci
Jun
Kincaid
Tachibana Makoto
Bacchus
Aoi Shizuka
Phobos
Peter Worker
Snowcat
Shukaku
Noxy
Argo
Kazuma
Rokurou Amateratsu
Diabel
Anatole Saito
Mirika
Danee
Kurokoto
Jay
Rita Hanami
Asuka
Koshitsu Esutel
Hayashi Yuichi
Hinari
RenAi
Askr
Clark Corben
Chancery
Kyuushiro
Halász Alex
Kayaba Akihiko
Nomad
Rosalia
56 posters

1 / 19 oldal 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Go down

Fórum találkozó Empty Fórum találkozó

Témanyitás by Rosalia Pént. Feb. 01 2013, 15:35

Volt már chaten szó róla, hogy lehetne egy talit szervezni, illetve Diabel korábban már szervezett is egy minitalit. Mivel az oldal immáron fél éves lett, gondoltam egy összejövetellel megünnepelhetnénk. Csináltam egy szavazást, ahol két lehetséges időpontk közül lehetne választani, szavazásnál pedig adjátok meg a fő karitok nevét, mert nem tudom mindenkinek az IRL nevét Very Happy Szóval ebből a szavazásból tájékozódni tudnánk, hogy ki szeretne/tud eljönni és melyik időpont alkalmas neki. Értelemszerűen a többségnek megfelelő időponthoz igazodunk majd. Azért hoztam létre ennek az eseménynek egy külön topicot, mert bízok benne, hogy ha jól sikerül ez a tali, alkalmanként összejön majd még a társaság. Szóval klikkeljetek bátran, a részleteket pedig megbeszéljük, ha összegyűlünk elegen Smile


Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Rosalia Szer. Feb. 06 2013, 12:56

Kérném azokat, akik még erősen gondolkoznak, vacilálnak, azok is legalább egy talánt jelöljenek. Eddig nagyon úgy néz ki, hogy február 23. lesz a befutó időpont és a hétvégére jó lenne egy körülbelüli létszámot tudnom, mert az alapján tudok helyet foglalni Wink
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Rosalia Pént. Feb. 08 2013, 20:25

Csináltam megint egy táblázatot, ide írogassátok be légyszi, hogy ki hogy ér rá stb. Ez alapján ki tudunk találni egy kezdés időpontot. A szavazás alapján pedig ahogy elnézem február 23. (szombat) lesz a befutó időpont, szóval aznapra tervezzetek. KATT!
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Rosalia Szer. Feb. 13 2013, 23:20

Lefoglaltam a helyet 23. (szombat) 13 órától. Ezért jó lenne legkésőbb 3/4 1-kor találkozni a Rákóczi téren. Aki kevésbé jártas Pesten, azt felszedhetjük a Blaha Lujza téren, vagy egy nagyobb csomópontnál, ahova biztosan eljut egymaga is. De mivel eddig senki sem jelezte, hogy ilyesmire szüksége lenne, ezért javasoltam elsődlegesen a Rákóczi teret, amit legkönyebben 4-es 6-os villamossal lehet megközelíteni. Innen 5 perc sétára van a Sirius. (Bródy Sándor utca 13.)

Ha valakinek mégsem jó ez a kezdés, vagy tart tőle, hogy eltéved, esetleg szimplán elővigyázatosságból kérné a számomat, az dobjon meg egy PM-el és küldöm Wink
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Rosalia Csüt. Feb. 21 2013, 13:24

PROGRAMVÁLTOZÁS!

Mivel Kazu jelezte, hogy ők csak fél 2 körül érnének oda a helyszínre, plusz Pánci olyan vonattal tud csak jönni, ami nem érne be időben, ezért annyi módosítást csináltam, hogy a foglalást áttetettem 1-ről 2 órára. Így legalább mindenkit be tudunk várni és nem lesz tétova bolyongás a Bródy Sándor utcában. Tapasztalat, hogy nehezen fedezik fel azt a kis táblát, ahova a Sirius név fel van írva Very Happy

Tehát gyülekező a Rákóczi téren (4-es 6-os villamos vonala) szombaton, 13:30 és 13:45 között. PM-ben telszámot még mindig küldök annak, aki szükségét érzi. Keressétek az oroszlánsörény hajat, plusz két szép szál mesélőlegénnyel érkezem Very Happy Kérdés, kérés, óhaj, sóhaj jöhet ide, vagy PM-ben.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Nomad Szomb. Feb. 23 2013, 21:51

Nah. Nekem sikerült hazáig támolyognom Very Happy
Nomad
Nomad
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 06.

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
Fórum találkozó Exp_bal377/400Fórum találkozó Exp_ures  (377/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Rosalia Szomb. Feb. 23 2013, 22:52

Örölünk Nomad Very Happy

Nos, ez a tali szerintem bitang jóra sikerült és ahogy tapasztaltam, ti is jól éreztétek magatokat. Hogy közhelyekkel élhessek: aki nem volt ott, az sajnálhatja, aki ott volt, annak pedig köszönöm, hogy jelenlétével emelte az esemény fényét. De tényleg! Very Happy Egytől-egyig nagyon szimpatikus emberkék vagytok és a bemelegítés után mindenki frankón feloldódott és kereste a beszélgetőpartnert, a témákat. Külön örültem, hogy jeleztétek, minél hamarabb legyen újra tali, mert ha viszonylag rendszeresen összejár a társaság, az sokkal életszerűbbé és összetartóbbá formálja majd a közösségünket. Egy szó, mint száz, egy hónap múlva összehozok majd megint egy hasonlót és várjuk azokat is, akik eddig nem mertek jönni! Wink

u.i.: KA! Előbb-utóbb neked is jönnöd kell, mert már az a hír járta, hogy a szomszéd asztalnál ülsz és éppen kihallgatsz mindekt Very Happy
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 24 2013, 01:04

Ki tudja... talán ott voltam a közelben Razz
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Halász Alex Vas. Feb. 24 2013, 09:13

Nah kövi talinak én is örülnék.
Jó ötlet. ^^
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Fórum találkozó Exp_bal5187/5300Fórum találkozó Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Rosalia Hétf. Jún. 10 2013, 01:55

FÓRUMTALI! FÓRUMTALI! FÓRUMTALI!

Mivel egyre gyakrabban rágjátok a fülemet a fórumtali miatt, ezért kezdetét veszi a szervezés! Az oldal évfordulója július 29-én lesz, de mivel ez a nap, nem biztos, hogy jó lesz mindenkinek, ezért több opció közül is lehet választani. Arra szorgalmaználak benneteket, hogy jelöljétek be az összes lehetséges alkalmat, amikor el tudtok jönni, mert ha igény lesz rá, akár többször is összejöhetnénk a nyáron. Elméletileg utólag is szerkeszthető a táblázat, én is azért pipáltam most még ki minden lehetőséget. Terveim szerint szabadtéren lenne ez alkalommal a tali, remélhetőleg az időjrás is partner lesz benne, mire odajutunk.


ITT tudtok szavazni az időpontot illetőleg.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Kyuushiro Hétf. Jún. 10 2013, 07:28

Nekem az idő legfeljebb most pénteken lenne megfelelő, de az, gondolom, nem opció. Talán megoldom, hogy nyáron fel tudjak jönni. Talán
Kyuushiro
Kyuushiro
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 398
Join date : 2013. Mar. 09.

Karakterlap
Szint: 14
Exp:
Fórum találkozó Exp_bal871/900Fórum találkozó Exp_ures  (871/900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Chancery Hétf. Jún. 10 2013, 12:56

Én még mindig viszonylag szabad vagyok, max a kresz szólhat közbe, ha egyáltalán eltart az júliusig (nem tudom, a gyakorlat milyen sűrűséggel lesz megszervezve). Habár már csak általánosságban is szorgalmaznám, hogy inkább hétvégére essünk, mint hétköznapra, elvégre vannak már dolgozók közöttünk, meg Isteni csodával talán én is az leszek valamikor már XD

/Majd megpróbálom Jay-t is elrángatni, de neki nagyon bonyolult meg szigorú a munkarendje Sad /
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Fórum találkozó Exp_bal2062/2100Fórum találkozó Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Clark Corben Hétf. Jún. 10 2013, 19:11

Nos, kitöltöttem, és remélem jól számolgattam a beosztásom tudatában, ha mégsem, akkor a változás jogát fenntartom.
Clark Corben
Clark Corben
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 50
Join date : 2013. Feb. 16.

Karakterlap
Szint: 3
Exp:
Fórum találkozó Exp_bal149/150Fórum találkozó Exp_ures  (149/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Askr Hétf. Jún. 10 2013, 19:16

Dettó. Nagyjából ezeken a napokon érek rá, de így nemigen tudom megmondani, pontosan mikor jön közbe egy-két halaszthatatlan dolog.

Askr
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 533
Join date : 2013. Feb. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
Fórum találkozó Exp_bal10/2900Fórum találkozó Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Halász Alex Hétf. Jún. 10 2013, 22:44

Ahm, nos, ..csak annyit tennék hozzá, hogy a Jun 22-23 biztos nem jó nekem, utána lesz vizsga xD
az utána lévő hétvége, pont emiatt pedig, a legesélyesebb nálam, de még miden változhat, lényegében az fix csak, hogy mikor nem ^^"
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
Fórum találkozó Exp_bal5187/5300Fórum találkozó Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Chancery Szomb. Jún. 15 2013, 13:46

Kicsit átalakítottam a rendemet, mert rájöttem, hogy szülőm szabadnapjain inkább nem jó ötlet elmennem, hátha ő tervezne programot pont akkorra ^^;
Ezen kívül már csak pont a kreszvizsgám időpontjára várok, de ha úgy vesszük, hogy az is lesz max egy óra, nem fogok miatta pipát kivenni Very Happy
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Fórum találkozó Exp_bal2062/2100Fórum találkozó Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by RenAi Pént. Jún. 21 2013, 12:31

Maoooo *.* Én mindenképp megyek, de csak akk tok mikor Rita is nyan ^^
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Fórum találkozó Exp_bal10/7300Fórum találkozó Exp_ures  (10/7300)
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Chancery Pént. Jún. 21 2013, 13:27

Akkor úgy látom, ebből 30-a lesz Smile
Apropó, ki az, aki a nyári MondoConra is megy/menne szívesen (Júli 20)? Én tervezem azt is, hisz RRFs fórumtalit csak végszükség esetén hagyok ki. :3
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Fórum találkozó Exp_bal2062/2100Fórum találkozó Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Nomad Pént. Jún. 21 2013, 16:59

Kicsit én is át kellett, hogy szerkesszem, mert elkezdődött a nyári gyakorlatom, és 20. áig nem érek így rá. Utána viszont, szerintem igen. Szóval onnantól a helyszíntől függ leginkább Very Happy
Nomad
Nomad
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 06.

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
Fórum találkozó Exp_bal377/400Fórum találkozó Exp_ures  (377/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Hinari Pént. Jún. 21 2013, 22:30


Háát, vizsgaidőszak. Még mindig. ._. Elsején szigorlatozom, így az előtte lévő hétvége 1000% hogy nem jó, nem is engednének el. Utána meg elutazom, 13.-án jövünk csak haza. Pedig mennék. Nagyon. Nagyon!
Júli 20 az MondoCon, és erősen gondolkodom hogy elmegyek, de ha üti a fórumtalit, talira fogok menni. ^^ Sajnálom hogy ennyire bekavart nekem a suli, de ez van... Sad
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Fórum találkozó Exp_bal29686/10100Fórum találkozó Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Rosalia Szomb. Jún. 22 2013, 02:13

Ahogy a szavazás állását elnézem, jövő héten vasárnap a legtöbb embernek jó és július 28-ra is kilátásba helyezhetünk egy másik talit. Gőzerőkkel dolgozok azon, hogy találjak egy olyan hűs helyet, ahol 15+ fő befér, lehetőleg egy asztalhoz. Ha vannak ötleteitek, helyajánlótok, akkor bombázzatok vele. Én a CDfű pince teázóval veszem fel a kapcsolatot hétfőn, hogy kinyitottak-e már, az ideális lenne, de kellene B terv is, lehetőleg minél előbb, hogy tudjak asztalt foglalni vasárnapra.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Rosalia Szer. Jún. 26 2013, 22:46

A fórumtalálkozóra érkező emberkéknek kéretik kitölteni ezt a rövidke táblázatot, hogy átfogó képet kapjak arról, mikor is kezdődjön pontosan a tali és kiért hova kell értemenni. Legegyszerűbbnek azt a megoldást tartom, ha már eleve a Margitsziget bejáratánál találkozunk 1 óra körül, de részemről megoldható korábbi kezdés is. Akik nem tudják hogy jutnak el a helyszínre, vagy nem járatosak Pesten, azok feltétlenül jelezzék ezt a táblázatban!
Jó idő esetén korlátlan játékra és beszélgetésekre gondoltam program gyanánt, szóval aki csak tud, az hozzon kártyát, társast, frizbit, focit, tollast, vagy bármit, ami csak eszébe jut. Ha belefér az időtökbe, akkor szorgoskodhattok valami harapnivalóval, én biztos összedobok valami muffint meg viszek 1-2 pokrócot is, hogy ne a fűbe kelljen ülni.
Rossz idő esetére azért kinézek valami beülős helyet holnap, mikor bemegyek a városba és foglalok helyet min. 15 főre! Társasjátékok, kártyák jöhetnek ebben az esetben is. Legkésőbb szombaton este, figyelve az időjárást, megírom a pontos találkozási helyszínt!
 

Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Chancery Csüt. Jún. 27 2013, 12:29

Nekem csak annyit kéne tudni, hogy ha Margitsziget lesz a vége, akkor azon belül hol lehet majd titeket megtalálni Very Happy Én örülni fogok annak, ha 1-2 környékén el tudok indulni, szal ti már rég bulizni fogtok, mire odaérek (pláne, hogy némi magángondot is meg kell még előtte oldjak, szal késni is fogok). Még jó, hogy térképet azt tudok olvasni :3
*A zenélő kutat azt felismeri, mert ott már volt Thrill-talin >.>*
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
Fórum találkozó Exp_bal2062/2100Fórum találkozó Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Rosalia Csüt. Jún. 27 2013, 12:41

A zenélő szökőkútr gondoltam én is, mint viszonyítási pont, szóval a Margithíd felőli oldalról mennénk be.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Nomad Pént. Jún. 28 2013, 13:12

Hát, árpád hídtól gyorsabban eléred a szökőkutat, mert 26 os ott áll meg először a szigeten, viszont most kicsit máshogy néz azért ki a kút xD (igen sajnos sokat járok arra, mivel még mindig ott dolgozok a szigeten *.*) Jah, és egyenlőre a rendőrök még itt-ott elvannak, ugyanis pl az a nagyobb mező a szállodák mellett még nincs lefertőtlenítve, stb, ezért még le van zárva... (vagy legalábbis tegnap előtt még le volt) frissebb infóval holnaptól tudok szolgálni, mert hétvégén pl dolgozok Very Happyés ugyan ekkor derül ki, hogy jövőhéten mennyire érek rá Very Happy Legrosszabb esetben meló után tudnék menni mondjuk. csak attól függ, hogy hányra leszek beírva... De lényeg, szökőkút le van zárva omlásveszély miatt (a környéke viszont nincs ha jól emlékszem), és a szigeten is több hely le van zárva, rendőrök meg figyelgetik. azért majd fogom nézni, hogy mikortól lesz szabad a bejárás a mezőre. Nem akarom kiejteni egyből ezt a tali helyet Very Happy főleg, hogy ha ott lesz, akkor nagyobb az esélye, hogy ott tudok lenni időben Very Happy Amúgy, ha valaki pl keletitől jön, akkor 7-es, 7E, 107E vel 1 megálló (7 es nél nem biztos) és lerak zuglónál, onnan 1-es vagy 1A villamos, az árpád hídnál dob le, ahol a 26 busz végállomása is van, így ha valaki arról jön egész gyorsan eljut a szigetre. Értelem szerűen zuglótól gyorsabb Very Happy Délitől M2 es, arról át az M3 asra, és az is ugyan ott áll meg az Árpád hídnál (A többit fogalmam sincs, én csak errefelé járok el Very Happy ) Pl.: Yuichi ha a szigeten lesz a tali, neked tökéletesen megfelelne szerintem a zuglós megoldás, és még olcsóbb is 1 picivel Very Happy

Huh. Sok lett a zárójel xD
Nomad
Nomad
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 160
Join date : 2013. Feb. 06.

Karakterlap
Szint: 8
Exp:
Fórum találkozó Exp_bal377/400Fórum találkozó Exp_ures  (377/400)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Fórum találkozó Empty Re: Fórum találkozó

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 19 oldal 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.