Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jin vs. RenAi

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Jin vs. RenAi  - Page 2 Empty Re: Jin vs. RenAi

Témanyitás by Tetsuko Jin Kedd Jan. 22 2013, 17:01

A második versenyszámban egyértelműen én voltam a jobb. Igaz nem tudtam,hogy Ai-chan menyi virágot gyűjtött össze amíg el nem pusztította őket. Lehet, hogy ebben is beelőzőt, de az is lehet, hogy nem. Végtére is kiegyeztünk egy döntetlenben. Ez így igazságos. Túl sok előnyöm volt a lánnyal szemben. Az évek meg a rutin.. azért az sosem volt mindegy, hogy valaki először csinál ilyet illetve ritkán, vagy minden nap. Nem kérdéses a válasz. Mikor Ai-chan elkezdett babrálni a virágaimmal, amit kemény munkával szedtem össze csak figyeltem, hogy mit szeretne…. egy szép kis virágfüzért csinált nekem amit a nyakamba is rakott. Megcsodáltam az alkotást.. mi tagadás.. remek munka volt. Ezek szerint Ai-chan is ért a virágokhoz.. úgy ahogy. Ezzel végérvényesen is befejezettnek nyilvánítottuk a második versenyszámot… ami döntetlen lett. A következő versenyszám pedig az édesség evés lett.. Ai-chan mindenre gondolt.. Kicsit furcsa, hogy minden van nála ami kell, de ha ennyire szeret piknikezni és nyalánkságokat falni akkor teljes mértékben érthető a dolog. Végül is ki az aki nem szereti az édességet?? Szerintem nincs olyan ember, maximum csak rá mondja, és sunyiban meg falatozgat. Amikor megláttam a kosarat.. hát igen.. egyből megkívántam a tartalmát. Ai-chan aztán tudja, hogy mitől döglik a légy. Alaposan felkészült arra az eshetőségre, ha valamikor megkívánna egy kis édességet. Még akár boss harc közben is bekaphatna pár falatot.. Az vicces lenne. Bár Ai-chant ismerve inkább megkínálná vele a boss-t mintsem bántaná. Mikor kész volt a terítés a piknikhez helyet foglaltam. Pálcikákat a kezembe vettem és már indult is a verseny. Vígan falatoztam egészen addig, amíg nem jutott eszembe pár személy. Onnantól kezdve nem ment le egy falat sem a torkomon és csak mosolyogva figyeltem, ahogyan a lányka egymás után fogyasztja el a finomabbnál finomabb süteményeket. Egyértelmű, hogy ő nyerte meg ezt a versenyt. És ezzel az egész sorozatot is. Mikor közöltem a lányak, hogy ő nyerte.. vagyis, hogy pontosabb legyek már előtte is furcsán viselkedet.. mintha nagyon elfáradt volna. Majd hírtelen felpattant és harcra szólított fel..
-Ai-chan??!!- értetlenkedtem egy sort… nem tudtam, hogy most hírtelen mi van.. talán vétettem valamit ellene?? Vagy csak kedve támadt egy kis harchoz?? Nem értettem.. Már a panelján ügyködött… ajajj.. ezt most tényleg nem volt tiszta..
- Hmm??- néztem, hogy nem kihívás jött hanem egy felkérés.. barátnak… Pár pillanatnyi habozás után, mialatt felfogtam, hogy mi is vam, elfogadtam… Ai-chan lett az első barátom ebben a világban. Ennek nagyon örültem.. Kapott is tőlem egy hálás mosolyt.. Ami kicsit megváltozott mikor megérkezett a párbaj kihívás is.. még mindig mosoly volt, de már korántsem volt olyan széles.
- Öhmmm.. Ai-chan ezt miért??.. Talán vétettem ellened valamit?? Ez esetben sajnálom.. nem akartam. Ha harcolni akarsz.. akkor a kedvedért belemegyek- Igaz sosem szerettem a pvp-ket, mert mégis csak bántod a másikat benne… még ha a fájdalmat nem is érzi akkor is. De Megtettem amit szeretne.. elfogadtam a kihívást…
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Jin vs. RenAi  - Page 2 Empty Re: Jin vs. RenAi

Témanyitás by RenAi Kedd Jan. 22 2013, 18:43

A kaja evésben tuti befutó voltam, amit reméltem is miután olyan csúfosan elbuktam a virág szedő versenyt lány létemre, a poén benne az hogy szó szerint elbuktam… de nem tört le, máris az új versenyen törtem a fejem amit hamarosan ki is hirdettem, Jinek nem volt ellene kifogása, sőt szemi elkezdtek csillogni mikor pakoltam kifele a sok nyalánkságot. A versenyt elkezdtük, az első percekben még mindketten bele is adtunk mindent, majd amint teltek a percek Jin egy utolsó falatot emelt a szájához, de már nem ette meg, mosolyogva várta hogy végezzek. Persze ezt nem néztem jó szemmel és így ki is hívtam egy igazi csatára, nem azért mert hú de bosszút akartam állni, hanem így véglegesen el fog dőlni a győztes. Mondjuk végig úgy beszélek róla mintha ez egy igazi hivatalos verseny lenne, pedig csupán játék az egész. Nem is akarom olyan nagyon komolyan venni, mert akkor oda lesz a móka.
Amikor kijelentettem hogy párbajozni akarok Jin mosolya az arcára fagyott. Azt hiszem ezt vártam tőle, meg is nevetettet. De attól függetlenül elküldtem neki a barát és a párbaj meghívót is.

- Nem, nem bántottál meg cseppet sem. De ez is bele tartozik a verseny sorozatba. – Mondtam lelkesen. Majd ha elfogadta hátrébb vonultam és előhívtam a kardom.
- Sok sikert! – Kívántam neki miközben az idő már telt lefele. Elkezdtem gondolkodni a taktikámon, de sokra nem mentem vele mivel még nem harcoltam harcművész kasztal, bár láttam miként győzi le a mobokat, így tudom hogy igencsak veszélyes lehet azzal a bottal is. Lejárt az idő…így ha nem támadt akkor kezdtem én, egy gyors nekiszaladással amit egy becsúszásos, alulról felfelé haladó vágással próbálom a dereka környékét megvágni. Ha nem sikerült oldalról próbálom megközelíteni és ha a botjával támadni akar akkor igyekszem megfogni és egy jobbról indított köríves vágást intézek felé. Majd ha sikerül ha nem akkor hátrább vonultam és vártam hogy most Jin támadjon.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Jin vs. RenAi  - Page 2 Empty Re: Jin vs. RenAi

Témanyitás by Tetsuko Jin Kedd Jan. 22 2013, 20:07

Az eddig versenyek kimenetele alapján nagyon rosszul állt a szénám. Yi-channak van eddig két győzelme és egy döntetlene, ellenben nekem egyetlen egy döntetlent sikerült kiharcolnom. Nem vitás, hogy ki fog majd nyerni.. Az elsőben egyértelműen Ai-chan volt a jobb, míg a másodikban talán egy picivel én, de mivel ezt egy sajnálatos baleset miatt nem sikerült kideríteni, így felajánlottam Ai-channak a döntetlen lehetőségét, amit el is fogadott nagy örömömre. Így tiszta lelkiismerettel kezdhettem neki a következő versenyszámnak. Előtte viszont kaptam egy nagyon szép virágfűzért. Hálás voltam érte… amúgy sem akartam kidobni azokat a virágokat.. Így legalább vehetem valami hasznukat is a szobám díszítése mellett. A következő versenyszámot is a lányka nyerte meg.. a pici gyerekek, akik nem is olyan picik. Ezért nem tudtam többet enni… tehát automatikusan elvesztettem ezt a versenyszámot. De Ai-chan ebbe nem nagyon akart beletörődni. Nem bizony.. először dülöngélt egy kicsit, mintha alkohol hatása alatt lenne, majd hírtelen felpattant és kihívott egy küzdelemre. Csak lestem pár pillanatig, hogy akkor most ez mi.. rá is kérdeztem, de megnyugtatott, hogy nem vétettem ellene semmit.. nem sértettem meg. Ez megnyugvással töltött el.. sőt még a barát listájába is felvett ami megmelengette a szívemet. Eddig ő az egyetlen aki hajlandó volt felvenni. Még Mirika-san sem hozakodott fel ezzel. Igaz azt a szituációt nem nagyon értettem.. Fura egy lányka..
Végül megérkezett a kihívás is amit vonakodva, de elfogadtam, majd felkeltem és előhívtam az egyszerű kis fegyveremet. Mások tiszta barbárnak nézhettek emiatt.. de nekem nagyon is bejön a bot, mint fegyver.
-Neked is sok sikert Ai-chan- azzal én is hátrébb álltam egy picit és odébb léptem, hogy ne a megmaradt sütiken keresztül keljen harcoljunk. Pár pillanatnyi szemezés után sem akartam támadni, így a lány kezdeményezett.. Már korábban feltudtam mérni valamennyire és jóval gyorsabbnak tűnt mint én vagyok. Minimum kétszer, de lehet, hogy akár háromszor is gyorsabb. A sebzése is nagyobb volt mint nekem, mert a közelben lévő mobokat egy ütésre szedte le. Minden tekintetben jobb volt nálam ez nem volt vita tárgya… Ellenfelem becsúszó támadást hajtott végre amit úgy hárítottam, hogy botomat függőlegesen inkább kicsit srégen a földbeszúrtam magam mellett.. kissé oldalt, így könnyedén tudtam hárítani a csapását. De csak éppen, hogy, mert piszkosul gyors. Pici apró mozdulatokkal tudtam csak tartani a tempót.. így volt csak esélyem. Különben hamar lecsapott volna. Ezután oldal irányból akart támadni.. ki kellett használnom azt, hogy sokkal nagyobb volt az elérésem mint neki, így szúrni akartam a botommal, de megfogta a kezével. Tudtam mire készült.. illetve csak sejtettem, ezért nem maradhattam ott. Habár a botomat megfogta, nem estem kétségbe.. azonnal a közeledő kard irányába löktem a fegyverem. Igaz el kellett engednem… így úgy nézett ki, mintha Ai-chan egy kardot és egy botot összeütött volna. Mivel mind a kettő fegyver az ő kezében volt. Én pedig azonnal hátraugrottam. A lány kezéből eltűnt a bot és az én kezemben materializálódott újra.. Mint nem sokkal ezelőtt a próbálgatásnál. Egy kis szünet következett.. éppen hogy sikerűlt megmenekülnöm.. Előhívtam a panelt, de nem azért, mert fel akartam adni.. hanem eltettem a virágfűzért. Nem akartam, hogy baja essen.
- Ai-chan.. bevallom, nem szertek harcolni másik játékos ellen…. Normális esetben hagynám magam azonnal legyőzni....De ellened beleadok mindent.. Nem adom fel… mert… azt hiszem, hogy.. beléd szerettem- mindezt mosolyogva közöltem..és persze kicsit piros arccal.. de csak nagyon picit volt piros.. Nem trükknek szántam.. ezt is éreztem és mindig őszinte voltam.. el kellett mondanom hát Ai-channak. Nem támadtam.. még nem.. csak megpörgettem magam előtt a botot…

Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Jin vs. RenAi  - Page 2 Empty Re: Jin vs. RenAi

Témanyitás by RenAi Kedd Jan. 22 2013, 21:04

A versenyeink eddig az én javamra álltak, ugyanakkor a virágszedésest mindenképp elveszítettem volna, tudom mivel mikor csináltam a füzért neki volt alkalmam megszámolni, bár már látszólag is meg lehetett ezt mondani. Jin igazságtalannak érezte a győzelmét így egy döntetlenre szeretett volna rábeszélni, bele mentem mert láttam hogy tényleg kényelmetlenül érintette a dolog. Majd ott volt a nasi evő verseny, ezt is én nyertem ugyanakkor ez az ami tényleg igazságtalanul lett a győzelmemre írva mivel pár perc után félbehagyta a majszolást, persze lehet tényleg nem fért volna belé több így ezt nem tudtam hogy tegyem szóvá, vagy hogy egyáltalán szóvá tegyem-e. És most itt vagyuk kihívtam párbajra, nem azért mert morcos voltam picit mivel nem éreztem tisztának a győzelmeim, hanem azért mert még ezt nem csináltuk a felsorolt listáról, először felvettem barátnak majd küldtem neki egy párbaj meghívást si, amit kisvártatva de elfogadott…

A harc elkezdődött, nem is akármilyen egy párbaj látszik kibontakozóban, ahogy gondoltam Jin ügyes nem is kicsit... szinte megközelíthetetlen nem tudtam megsebezni pedig tényleg próbálkoztam. Az hogy gyorsabb vagyok nála, az már biztos, de lehet hogy csak némi játszik velem, és azt szeretné elhitetni hogy gyorsabb vagyok nála, elvégre ügyes manőverekkel vagy épp kisebb mozdulatokkal de minden támadásom védte vagy hárította. Jobban bele gondolva hogy milyen kis szerénynek tűnt, azt hittem ebben is hagyni fogja magát vagy hogy nem is megy neki annyira a harc, de tévedtem, aminek nagyon örültem. Tényleg, mivel szeretek olyan emberekkel harcolni akik komolyan vesznek és tudnak újat mutatni. A harc közepén, miután kissé eltávolodott tőlem, előhívta menüjét, féltem hogy feladja vagy valami, már nyílott is a szám hogy megállítsam, de jól tettem hogy nem tettem meg. Ugyanis csak a füzért tette el, majd megszólalt, kíváncsian vártam mit fog kihozni a mondanivalójából, de valahogy nem arra számítottam amit hallottam.

- Ai-chan.. bevallom, nem szertek harcolni másik játékos ellen…. Normális esetben hagynám magam azonnal legyőzni....De ellened beleadok mindent.. Nem adom fel… mert… azt hiszem, hogy.. beléd szerettem- El is pirosodott kissé a fiú, ugyanakkor látszódott rajta hogy nem viccel, vagy hogy nem csak elterelés, mert mást sem csinált csak várt a mondata után. Ha meg akart volna zavarni, akkor biztosra veszem hogy támadott volna…
Én csak csendben hallgattam és próbáltam felfogni és elhinni a hallottakat, pislogtam a fiúra és éreztem hogy az arcom egyre csak elönti a forróság…tűzpiros arccal álltam a fiú előtt egy párbaj kellős közepén, és kellet némi idő hogy bármit is ki tudjak préselni magamból.
- Na…de…ezt mégis ilyen…hirtelen… - Nem tudtam értelmes mondatott összerakni, mivel a fejemben is cikáztak a gondolatok. Féltem hogy csak hazudik, átver ugyanakkor azt hittem attól is féltem hogy tényleg őszintén beszél…egyszerűen nem tudtam düllőre jutni, bárhogy szerettem volna. Legszívesebben elfutottam volna, azt hiszem képzeletben meg is tettem. Egyedül csakis azért nem tettem meg, mert úgy akkor úgy földbe gyökereztem, hogy ha megpróbáltam volna megmozdulni, szerintem csak összeestem volna. A hallgatásom kezdett kínossá lenni, nem akartam elutasítani a fiú érzéseit ugyanakkor ez kicsit lesokkolt és túl gyors volt nekem. Így egy nagy sóhaj után, ismét széles mosoly ült az arcomra és végre megszólaltam.
- Ez tényleg kedves…és aranyos fiúnak tartalak, de szerintem ismerkedjünk meg jobban, mielőtt bármit is válaszolok, mert az ilyen szavaknak súlya van. – Majd ha válaszolt valamit, akkor ismét a harcra próbáltam összpontosítani, ami így már nem is volt könnyű feladat, sőt a kezdetei lelkesedésem is tovaszállt és helyette kissé zavartság és bizonytalanság ült a helyére. Nem támadtam, így már nem tudtam, arra vártam hogy a fiú jöjjön, már csak azért is mert az első támadást én indítottam most Ő jön. Minden erőm a védekezésre fordítottam, majd ha elég ügyes vagyok, akkor a ugyanazzal az erővel megcseréltem a lendületet, és egy vágást indítottam felé.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Jin vs. RenAi  - Page 2 Empty Re: Jin vs. RenAi

Témanyitás by Tetsuko Jin Kedd Jan. 22 2013, 22:14

Az eddigi állás alapján egyértelmű, hogy Ai-chan nyerte meg a verseny sorozatot. De valami okból kifolyólag még mindig nem volt ez kihirdetve. A süti evős verseny után a lány felpattant és kihívott harcolni… az okát nem értettem, de elfogadtam, mert el akartam fogadni és megbántani se szerettem volna szegény Ai-chant. Főleg azért nem, mert még barátnak is felvett.. Nagyon kedves gesztus volt ez a részéről. Nem is haboztam és rögtön elfogadtam a felkérést. Majd felálltam én is és eltávolodtunk a fincsi sütiktől. Nem akartam kezdeni.. inkább Ai-chanra hagytam… a hölgyeké az elsőbbség és sosem voltam az a kezdeményező fajta. Legalábbis a harcban sosem. A pvp-t sem szerettem.. a véleményem szerint máshogy is le lehet vezetni a felesleges energiákat és nem kell egyből egymásnak ugrani.. de eddig nem sok olyan emberrel találkoztam, aki az én nézeteimet vallotta volna. Persze pvp-ztem már egy párszor, de mindig meg volt rá az okom. Például kellett egy kis arany egyéb célokra, mert abból nekem mindig is hiány volt. Vagy mint a mostani.. hogy nem szerettem volna megbántani a partneremet, aki tett róla, hogy az unalmam elszálljon. A kezdeményezést tehát meghagytam neki… és nem volt ellenére. Nekem támadott, de sikerült hárítanom.. kétszer is… bár csak centiken múlt. A megfigyeléseimnek hála nem ért meglepetésként a sebességünk közti különbség. A két sikeres védekezésem után eltávolodtunk egymástól. Én pedig kihasználtam az időt arra, hogy eltegyem a virágfüzéremet, nehogy valami baja essen. Ezután őszintén elmondtam, vagyis inkább bevallottam Ai-channak az érzéseimet… hogy egyáltalán nem közömbös a számomra. Ezt mind mosolyogva tettem.. hátsó szándék nélkül, ezért nem is támadtam. Ahogyan megfigyeltem ez kicsit lesokkolta a lányt.. Talán magamban kellett volna tartanom… látszott rajta, hogy nagyon zavarban volt.. hebeget-habogott egy picikét. Nem szégyelltem magam, hiszen az igazat mondtam, bár.. hogy láttam milyen reakciót váltottam ki ezzel… muszáj volt még valamit mondanom ez mellé..
-Ai-chan..sajnálom, ha kellemetlenséget okoztam neked ezzel. Nyugodtan figyelmen kívül hagyhatod a korábbi mondatomat- sosem voltam az a sértődős fajta… ennyit simán képes vagyok elviselni. Hiszen férfi vagyok vagy mi a fene. Reméltem, hogy ezzel a mondattal sikerült elérnem, hogy egy picikét lenyugodjon, vagy enyhítse a zavarát. De ezek után még percekig csend honolt. Nem tudtam, hogy mit mondhattam volna még, de szerencsére Ai-chan törte meg a csendet a kedves szavaival.. Igen.. kedves volt, mint mindig.
- Köszönöm a kedves szavaidat Ai-chan… és megértelek.. sőt egyetértek veled. – feleltem mosolyogva..
- De.. azt is tudom, hogy nagyon kedves vagy.. és ha csak azért mondtad, mert nem akarsz megbántani.. Akkor ezt kérlek, ne tedd.. Tudom jól, hogy az a személy, akit szeretünk, nem mindig egyezik azzal a személlyel, aki viszont szeret minket- ezt talán elég hivatalosan hangzott tőlem, de másképp nem tudtam elmondani.
- Nem vagyok cukorból.. csak azt akartam, hogy tudd mit érzek… persze figyelmen kívül hagyhatod az érzéseimet.. Nem veszem zokon… én tudom a legjobban, hogy korántsem vagyok tökéletes..- ttem az egyik kezem a sérült szememre.. majd a hajamat úgy igazítottam, hogy takarja.. mint általában…..emiatt mindig is alsóbbrendűnek éreztem magam.. valahol mélyen..
- Akkor folytassuk- mondtam széles mosollyal és most én támadtam. Kellemetlen témának bizonyult, amit felhoztam.. majd illő lenne még egyszer bocsánatot kérnem. Megrohamoztam ellenfelemet amilyen gyorsan csak tudtam és ezúttal én csúsztam be… Támadást színleltem, de hírtelen egy becsúszással próbáltam meg elcsúszni mellette és közben a fegyveremet próbáltam átfűzni a lábai között.. Így próbáltam elejtetni.. Ha sikerült akkor hírtelen hasra fordultam és azzal a lendülettel próbáltam támadni is. Ha nem sikerült akkor oldalra próbáltam elgurulni.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Jin vs. RenAi  - Page 2 Empty Re: Jin vs. RenAi

Témanyitás by RenAi Szer. Jan. 23 2013, 00:22

Jin szavai nagyon is hirtelen értek, és kicsit furcsállottam hogy a harc kellős közepén közölte velem az érzelmeit. Őszintén szólva le is sokkoltak, nem azért mert rosszul esett, hanem mert teljesen új volt ez nekem. Az igazat megalva még sose vallottak nekem szerelmet, jó hazudok ha azt mondom hogy soha, de egyszer sem volt őszinte, vagyis ennyire még soha. Ezért is estem kétségbe hogy most mégis hogy reagáljam le. Idő kellett neki, de sikerült össze szednem magam és megfogalmazni a gondolataim, érzéseim. Féltem hogy elutasításnak veszi, vagy hogy rosszul esik neki hogy nem kap egy egyértelmű választ, de még nem tudtam volna rá válaszolni.

Meglepett hogy a végén még Ő visszakozott, vagyis nem is hátrált inkább csak nem akarta hogy sajnálatból vagy nem is tudom miből, mondjam neki azt ahogy kifejeztem magam. És nem is sajnálatból, vagy mert nem tudom kezelni a helyzetet nem is azért mondtam. Tényleg komolyan mondtam amit gondoltam. Végig mosolygott, és valahol mélyen zavart is hogy ilyen könnyen meggondolta magát vagyis visszakozott, nem állt ki igazán az érzelmei mellett, nem szeretem az ilyet. Ha valakit vagy valamit tényleg szeretünk akkor azt el kell fogadni, harcolni kell érte, nem pedig feladni, félre tenni.
- Komolyan gondoltam amit mondtam, szeretnélek jobban megismerni. Kedves vagy, okos, életre való és előzékeny, csupa olyan dolog ami a legtöbb fiúból hiányzik. De van egy rossz tulajdonságod is. Nem szeretem ha valaki alárendeli magát a másiknak. Nem vagy kevesebb semmivel sem. – Mikor a szemkötőjéhez emelte a kezét, és ráhúzta a haját hogy eltakarja, értettem meg az egészet. Azt hiszem a kedvességének a forrása is önmagának a lebecsüléséből fakad. Nem szeretem ha valaki lebecsüli saját magát, azt meg végképp nem ha még alá is rendeli önmagát, vagy az érzéseit és mindenét a többieknek. Oda léptem hozzá, a haját visszaigazítottam, majd megpöcköltem a homlokát.
- Baaaaaaka! – Mosolyodtam el. Felemeltem a kezem és új szabályokat fektettem le.
- Most ha nyerek soha többé nem gondolsz magadról semmi gonosz dolgot! És nem rendelheted magad alá teljesen senkinek! Az alázat nem rossz tulajdonság, de a megalázkodás vagy az alacsony önbecsülés már az. – Mondtam mintha ez egy olyan könnyen megváltoztatható tulajdonság lenne. Tudtam hogy nem az, és nem is akartam hogy anélkül változtasson meg magában bármit hogy Ő is szeretné, de úgy érzetem valamit tennem kell ez ellen. És persze jogom sincs senkinek az életébe bele szólni, de akkor is… Nem tudtam hogy ezzel most jót csináltam-e vagy sem, de hirtelen jött az ötlet és a szavak is önmaguktól jöttek ki a számból. Hátrébb mentem, hogy legyen elég helyünk a harc további részében. Majd védekező állást vettem fel. Nem kellet sok Jin már támadásba is lendült, most Ő próbálkozott hasonlóval, mint én pár perce. Egy alulról becsúszással, miközben a botját támadásra próbálta használni, legalábbis azt hittem, de kigáncsolásra akarta használni. Mikor elhaladt mellettem, és a fegyverét próbálta átfűzni a lábaim között, én a jobb lábam csak áttettem, tulajdonképp át szökelltem, a másik oldalra, így a fegyvere a lábaim előtt volt, azzal a lábammal amivel az előbb elléptem, rátartottam a botjára így az hasznavehetetlen lett, persze csak ha ügyes voltam. És így próbáltam a fiú felé egy vágást intézni, majd ismét hátráltam pár lépést…

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Jin vs. RenAi  - Page 2 Empty Re: Jin vs. RenAi

Témanyitás by Tetsuko Jin Szer. Jan. 23 2013, 14:24

Az utolsó versenyszámunk eléggé érdekes fordulatot vett. Ennek az oka pedig én voltam. Nem szándékoztam ezzel megzavarni Ai-chant a harcban.. eszem ágában sem volt ilyet tenni vele. Az nagyon tisztességtelen húzás lett volna. Én csak…. úgy éreztem, hogy ki kell mondanom azt a pár szót. Nem bántam meg egy kicsit sem. Valóban úgy érzek a lány iránt…. Nem tudom, hogy történt, vagy melyik pillanatban, de megtörtént. És nem is bántam. Ai-chan csinos és kedves.. igaz kicsit ügyetlen, de ez mellé nagyon aranyos is. Vallomásommal sikerült rendesen zavarba hoznom szegényt. Nem csak elvörösödött, de hírtelen a szavakat sem találta. Nekem kellett lépjem és elmondtam, hogy hagyja figyelmen kívül a szavaim, ha kényelmetlenül érzi magát miattuk. Persze ettől még nem változnának az érzéseim, de talán neki jobb lett volna. El is magyaráztam neki, az álláspontom és azt, hogy nem halok bele, ha visszautasít. Biztos, hogy rossz lett volna, de nem haltam volna bele. Szavai mint mindig most is jól estek.. és meg is könnyebbültem tőlük. Jó és rossz tulajdonságaimat hallgatva elgondolkodtam ezen… valóban olyan rossz dolog az alázat??... Eddig nem így gondoltam rá, de ha Ai-chan mondta.. akkor elhiszem neki. Bár valószínűleg ez már elfogultság. De nem értettem egyet minden…
-Az igazat megvallva…. egy ép szemmel kevesebb vagyok, mint egy másik ember… - mondtam mosolyogva… sajnos rossz szokásom volt mindig is, hogy olyan dolgokat mondtam ki amit talán nem is kellet volna… bár ez szerintem nem tartozott azok közé. Csak a tényt közöltem a lánnyal.
- És…. én is meg szeretnélek ismerni… ennél sokkal jobban- Mikor a hajamat igazgattam, hogy eltakarja a szemkötőmet, közelebb lépett hozzám és visszaigazította a hajamat. Érintésétől arcomon egy kis pír jelent meg… nem tudtam mit tenni ellene. Majd meg is pöckölte a homlokomat egy elnyújtott le butázás közepette. Kezét felemelte és megmásította a szabályokat, vagy is inkább újakat adott a régiek mellé. Ismételten kuncognom kellett egy kicsit… egy hangyányit talán magam alatt voltam ezelőtt, de ennek most már nyoma sincs..
- Látod Ai-chan… szerintem pont ezért szerettem beléd.. – mosolyodtam el… picit zavarban voltam a lány törődésétől… jól esett… nagyon is.. majd ismét távolabb léptünk egymástól, hogy folytatódhasson a küzdelmünk.
- Nem emlékszem, hogy valaha is megalázkodtam volna mások előtt.. pontosabban nem tartottam annak… de elfogadom az új szabályokat. … Készülj Ai-chan mert nem fogom vissza magam ettől…- és már támadtam is.. becsúszva próbáltam meg elgáncsolni a botommal, de nem sikerült. A lány ügyesen átlépte a fegyveremet, majd lábával rá is tartott ÉS támadott… Hiába próbáltam elgurulni, nem voltam elég gyors.. így megsebzett.. Mikor hátrált felvettem a fegyverem. Életem alaposan megfogyatkozott csupán egyetlen egy támadástól. Egy hp-tól voltam attól, hogy elveszítsem a párbajt. A legelejétől fogva esélyem sem volt még sem adtam fel. Új stratégiával álltam elő… megrohamoztam a lányt megint, majd a fegyveremmel felé szúrtam… has tájékon, de úgy, hogy ellenfelem ne érjen el a kardjával ha támadna… kihasználtam a fegyverem hosszúságát… Ha hárított és támadni szeretne akkor folyamatosan hátrálok így védekezve. De hamar rájöttem.. eélytelen.. vége..
- Ai-chan... ah ennek vége... lenne kedved csinálni valamit?? Velem... vagy akár holnap??- kérdtem hírtelen egy randit a lánytól.... ezt még muszáj volt metennem..


Páncél: 2-2=0
Hp:20 -9=11


A hozzászólást Tetsuko Jin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 23 2013, 17:57-kor.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Jin vs. RenAi  - Page 2 Empty Re: Jin vs. RenAi

Témanyitás by RenAi Szer. Jan. 23 2013, 17:47

Az hogy Jin szerelmet vallott nekem egy harc kellős közepén úgy meglepett hogy megszólalni sem tudtam jó ideig, a kínos csend miatt Jin akarta oldani a feszültséget méghozzá úgy hogy ha ez kínosan érint akkor inkább felejtsem el mindazt amit mondott, és célzást tett arra hogy már a szeme végett is kevesebb mint a többi ember. Azt hiszem ekkor pattant el nálam a húr, nagyon nem szeretem ha valaki bármilyen mértékben is lenézi vagy kevesebbre tartja magát a többi embernél, szeretem ha valaki alázatos, kedves és törődik a másikkal, de a túlzott alázatosság és a túlzott önfeláldozás valahogy mindig is idegesített. Most egy gyilkos játékban vagyunk, aminek a lényege hogy együttes erővel ki kell hogy jussunk. Egy igazi csapatban mindent meg kell tenni a másikért, elveim szerint. Kár hogy nem gondolja ez mindenki így, és ebből lesznek azok akik könnyedén használnak vagy épp áldoznak fel másokat, és a másik oldal akik könnyedén áldozzák fel magukat és kockáztatják ezáltal a saját életüket. Bosszantó.


Amikor haját a szemkötőjére húzta értettem meg mindent, meg sem fordult a fejemben hogy Jin hasonlóképp érezhet gondolkodhat. Persze olyan vak voltam, pedig Ő visel szemkötőt és nem én… És az igazat megvallva teljesen figyelmen kívül hagytam hogy meg van sérülve az egyik szeme, valahogy az ilyen dolgok mint a sebhelyek, és hasonló „hibák” sosem foglalkoztattak. Így úgy kezeltem az ilyen embereket, mintha teljesen egészségesek lennének, de most már tudom vagy legalábbis sejtem hogy az ilyen sebek kívülről is nagy nyomot hagyhatnak…de belülről…talán még mindig véreznek. Ne értsen félre senki, ettől még nem fogom sajnálni, ennél jóval többet érdemel ez a fiú.

Jól esett mikor azt mondta hogy meg szeretne ismerni jobban, mivel én is hasonlóképp éreztem, mikor visszaigazítottam a haját és megpöcköltem a homlokát egy kis hülyézéssel vegyítve, majd ismertettem az új szabályokat, nem érdekeltek az információk, úgy éreztem vigyáznom kell a fiúra és valahogy segítenem kell neki, persze nem az az elesett kissrác akit mindentől óvni kell, de az ilyen típusú embereket bizony könnyedén kihasználják. Azt nem tudom hogy szeretem-e, vagy hogy bele fogok-e szeretni, csakis annyit tudok hogy egy ideig míg meg nem ismerem, vagy valami, addig mellette szeretnék lenni. Furcsa ez? Nem tudom, lehet hogy a nővéri gondoskodás jön ki rajtam ilyen formában, nem tudom. Semmit sem tudok, csak egyet, vigyázni akarok rá.

A fiú elmosolyodott a reakciómon, majd elmondta hogy valószínű pont ezért szeretett belém. Az hittem most is el fogok vörösödni, de talán egy széles mosollyal elkergettem azt a kis szörnyet ami miatt a piros pír jelenik meg az emberek arcán. Majd közölte velem hogy nem érzi úgy hogy megalázkodott volna bárkinek is, az igazat megalva nem is a megalázkodásra gondoltam, hanem inkább arra hogy túlzottan előtérbe enged másokat, és hogy saját magát kiszorítja a jóból csakhogy valakinek segíthessen, tudom ez is furcsa, de azt hiszem ez a fiú pont olyan. Persze csak pár perce ismerem, és lehet hogy tévedek, sőt talán örülnék is neki, de majd ezt az idő ki forogja. Meg szerettem volna neki magyarázni, hogy mégis hogy gondolom de egyszerűen nem jutottak eszembe olyan szavak amivel jól körbe tudnám írni amit gondolok, de már közölte is hogy támad, így időm sem marad hasonlóra.

Most ő próbált alulról becsúszni és botjával kigáncsolni, de szerencsémre voltam elég gyors és figyelmes hogy ezt a tervét hárítottam, méghozzá úgy hogy keresztül léptem a boton és rátámasztottam az egyik lábammal, hogy ne tudjon se menekülni, se támadni, és még abban a mozdulatsorban egy vágást is intéztem felé. Sikeresen. Egy vágástól is nagyon lecsökkent az életcsíkja, így már biztos voltam benne hogy jóval kisebb szintű lehet mint én. Majd megszólalt hogy így már vége is van a mérkőzésüknek. Igen, én is így gondoltam. Mosolyogtam mikor mondta hogy jó lenne elmenni valahová, mintha csak a számból vette volna ki a szavakat, én is pont ezt akartam kérdezni tőle.
- Persze, jó ötlet, elmehetnénk egy cukrászdába vagy valahova. – Mondtam lelkesen. És a fiú kíséretében már indultam is volna a legközelebbi városba, csak ép…
- Igen, rossz irány. – Mondtam tarkóm megvakarva, mikor eszméltem hogy pont az ellenkező irányba indultam el, mint amerre kellett volna.

/ Köszönöm szépen a mérkőzést, nagyon élveztem :3 /

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Jin vs. RenAi  - Page 2 Empty Re: Jin vs. RenAi

Témanyitás by Tetsuko Jin Szer. Jan. 23 2013, 18:42

Ai-chan valamilyen furcsa oknál fogva kihívott egy párbajra… egyáltalán nem számítottam tőle ilyen tettre, mert már rég eldőlt, hogy ő nyert. Két győzelme és egy döntetlene volt, míg nekem csak egy döntetlen. Ezt még elszámolni sem lehetett.. Akármilyen buta is legyen egy ember. Persze nem ő rá mondtam, hogy buta.. csupán nem értettem a szándékát. Elfogadtam a kihívást, mert nem akartam megbántani, főleg, mert felvett a barát listájába is. Így már az enyémet is díszítette egy név és nem állt üresen. A Harc kellős közepén vallottam be neki az őszinte és mély.. igen.. úgy éreztem, hogy mély érzéseimet iránta. Úgy fogadta ahogy azt várni is lehetett.. Meglepődött majd vörös arccal csak makogni tudott valamit. Még így is aranyosnak találtam.. .. Ezért kellett nekem megtörnöm a kínos csendet, amit én okoztam. Jutalmam ezért a cselekedetért egy butázás és egy homlokon pöccintés volt. De ezzel és kedves szavaival kis pírt és egy őszinte mosolyt csalt az arcomra. Viszont éppen egy küzdelem kellős közepén voltunk… ezért félretettük egy pillanatra az érzéseinket.. legalábbis én az enyéimet, mert Ai-chan érzéseivel nem voltam tisztában. Azok egyelőre csak rá tartoztak és senki másra. Így támadtam.. egy becsúszással próbálkoztam, de hiába.. A szintbeli különbséget nem tudtam csak úgy áthidalni. És a lány hozzám viszonyítva villám gyors volt. Nem csak, hogy kivédte a támadásomat, de elérte, hogy a fegyveremet se tudjam használni védekezéshez. Így bevitt egy szép kis sebzést. Az életem csak azért nem érte el a felét, mert volt két egész páncélpontom is.. ez mentett meg az azonnali vereségtől. Mikor Ai-chan hátrált, felpattantam és támadtam egy sort, de rájöttem, hogy esélytelen… nem tudok győzni.. és a lány pedig jogosan érdemelte ki a győzelmeit eddig is.. ez sem lett másképp. Feladtam.. de azért elhívtam a lányt egy randira amibe bele is egyezett nagy örömömre.. Előhívtam a panelt, és végképp feladtam a küzdelmet.. Ennyit és egy egyes szintű karakter… Ideje lenne belehúznom. Főleg mert sikerült egy újabb célt találnom magamnak. Épp szólni akartam Ai-channak, hogy rossz irányba ment, de magától rájött.. így megnyugodtam..
-Köszönöm Ai-chan, hogy igent mondtál.. és köszi ezért a napért.. örülök, hogy a karjaimba pottyantál ..- feleltem kuncogva és elindultam vele együtt a városba.. Hiába kaptam ki az összes versenyszámban.. illetve majdnem az összesben.. mégis jól éreztem magam.
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Jin vs. RenAi  - Page 2 Empty Re: Jin vs. RenAi

Témanyitás by Cardinal Pént. Jan. 25 2013, 18:11

Ossu!

Nagyon szép párbaj, kreatívan megoldottátok a szintkülönbséget, kerek sztorit adtatok neki jó reagokkal és még folytatása is lett! Lezárom a harcot és megadom a szinthez tartozó maximális jutalmat, ami 10 xp és 40 arany Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jin vs. RenAi  - Page 2 Empty Re: Jin vs. RenAi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.