Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Luv Delackrose

2 posters

Go down

Luv Delackrose Empty Luv Delackrose

Témanyitás by Luv Delackrose Szomb. Jan. 05 2013, 15:29

Képesség:
- Mérgezés: Ellenfelét ha megsebesíti akár harapással akár karmolással, az élete tovább csökken a mérgezés miatt.
Alap mérgezés: 5% <- ellenfelem életének 5%-a.
És van egy bónusz mérgezés ami hozzá adódik az alap mérgezéshez, a különbség az ellenfelem és az én speciális képességem különbsége. Azaz ha nekem van a képességemen 4 pont az ellenfelemén 2 akkor még 2% hozzá adódik így 7%-ot sebezek.
És ez ha egyszer eltalálom onnantól minden körben érvényes a harc végéig.

Kalandos napom volt, nem csak a ruhám színe nem stimmelt valamiért, de mikor megleltem egy drágakövet amit magamnak szerettem volna, ugyanis csak a fűben hevert árván, egy másik játékosnak is fájt rá a foga, amit nem is csodálok. Siettem volna hogy megkaparintsam mikor egy ügyes manőverrel lefejeltük egymást. A tojás amit egész végig a kezemben tartottam furcsán kezdett mocorogni, majd lassacskán körbe kezdett repedezni, csendben lélegzet visszafojtva figyeltem az eseményeket. Majd vízszintesen ketté is repedt, nem bújt ki rendesen csak két sárga szempár pislogott kíváncsian hogy felderítse a terepet. Nem bújt ki, így megpróbáltam levenni a tetejét de egy vészjósló morgás jelezte hogy meg ne próbáljam. Meg is dermedtem abban a szem pillantásban, még a kezem is úgy maradt. Az a lány aki szintén pályázott a kristályra szintén végig szemtanúja volt a petem születésének. Majd pár pillanat múlva a tojás biztonságáról lemondva kinyúzóztatta magát és csöpp feje is láthatóvá vált, csíkos arcát és sárga szemeit megpillantva, nagyon megörültem hogy egy macskaszerű szörny bújt ki belőle, persze ha fel nem fal. Próbáltam lecsipegetni a tojás maradványokat de nem engedte, kiegyenesedett melynek eredményeképp, széttört teljesen majd a pici héj darabkákat egyszerűen csak lerázta magáról. Már épp magamhoz akartam szorongatni, hogy jelezzem mennyire örülök neki, de addigra már kiugrott a kezeimből és ösztönösen támadt ellenfelemre. Pár másodpercig nem tudtam mást csak pislogni. Amikor a harc véget ért, vissza tért hozzám a lábamhoz bújt összegömbölyödött dorombolásba, és szunyókálásba kezdett.
Én mi mást tehettem volna, leültem mellé majd az ölembe vettem óvatosan, elfáradhatott ugyanis nem kelt fel semmi mozdulatra, majd gyengéden simogattam, miközben visszaemlékeztem szép haszontalan tojásbeli életére, miként megpróbáltam elajándékozni, rántottát csinálni belőle sőt párszor majdnem el is ejtettem, de a végén mégiscsak itt maradt nálam és most egy cseppet sem bánom.


A hozzászólást Luv Delackrose összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jan. 07 2013, 18:12-kor.
Luv Delackrose
Luv Delackrose
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2013. Jan. 02.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Luv Delackrose Empty Re: Luv Delackrose

Témanyitás by Cardinal Vas. Jan. 06 2013, 01:35

Yo! Very Happy

Jelentem használhatod nyugodtan a speciális képességed pontjait a mérgezés befolyásolására, deee ez így egy kicsit erősre sikeredett, ha az irányításhoz (pet sebzése) még hozzádobod a speciális képességpontjaid tripláját minden találatnál.
Mindenképp határozd meg, hányszor tudja a peted a képességet használni egy játék alatt, illetve valamelyest gyengíts is a sebzés mértékén. Például úgy, hogy csak egy percig hat, vagy úgy, hogy irányításból nem sebez, csak mérgez ennél a támadásánál.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Luv Delackrose Empty Re: Luv Delackrose

Témanyitás by Cardinal Kedd Jan. 08 2013, 00:44

Ossu! Very Happy

Ezzel a képességgel már elfogadom a pályázatot!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Luv Delackrose Empty Re: Luv Delackrose

Témanyitás by Luv Delackrose Hétf. Feb. 18 2013, 22:20

Szeretném lecserélni a fegyverkészítésem növénylátásra, mert a céh és bizonyos emberkék köztük én is jobban hasznát venném. ^^
Luv Delackrose
Luv Delackrose
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2013. Jan. 02.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Luv Delackrose Empty Re: Luv Delackrose

Témanyitás by Cardinal Hétf. Feb. 18 2013, 22:23

Rendben, elfogadom és cserélem a karilapodon is! Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Luv Delackrose Empty Re: Luv Delackrose

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.