Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Legendás… Rénszarvasok?

3 posters

Go down

Legendás… Rénszarvasok? Empty Legendás… Rénszarvasok?

Témanyitás by Chakna Szomb. Dec. 04 2021, 22:59

Az idén valahogy a szokottnál jobban megérintett az adventi felhajtás. A tereket körbelengő illatok, az éjszaka kigyúló, és az ablakomból jól látható fények, kiegészülve a szinte mindenhol hangzó különféle karácsonyi zenékig most melegséggel járt át, és én magam is tervezni kezdtem, hogy a céhtársaimmal valahogyan meghitté varázsoljuk az időszakot.
Ennek első lépéseként kidekoráltam a céhházat a városban beszerezhető terítők, párnák és díszek segítségével.
Aztán Takadát megkértem - mint aki szeret a konyhában tevékenykedni - hogy mindenképpen készítsen valamiféle karácsonyi süteményeket.
A nagy kèszülődés viszont néhány nap alatt szellemileg kimerített, és úgy éreztem, szükségem van némi testmozgásra.
Ezért keveredtem az arénához, ahol valami komoly felbolydulást okozott.
Ettől kifejezetten kíváncsi lettem, és úgy láttam, nem is csak az aréna vonza az érdeklődést, de nagy tömeg szurkolt, tapsolt, bíztatott azon kívül is. Egyértelműen párbaj zajlott.
Nem szerettem volna a tömegbe keveredni. Az utóbbi időben ott sok kéretlen figyelembek voltam kitéve, így hiába fúrta az oldalam a kíváncsiság, hogy mit találnak, távolabb maradtam.
Egészen addig, ameddig meg nem láttam az ismerős szőke tincseket.
Mosolyogva léptem oda Hinarihoz.
- Szia! Te is éppen arénázni szeretnél? - kérdeztem, és a válasza után folytattam is. - Úgy látom órákig is eltarthat mire bejutunk, ráadásul elég nagy a felbolydulás itt kint is. Tudsz valamit, hogy miért olyan érdekes most egy párbaj? - igyekezem a kiváncsiságomat enyhíteni.
Mindenesetre akár tudta Hinari, akár nem, hogy mi zajlik itt, úgy gondoltam, mint céhvezérek, és a rendet segítő játékosok, egyenesen kötelességünk utánajárni, amibek a legjobb módja, ha egy félreesőbb helyen párbajt kezdünk. Ezt fel is vetettem a Liga vezérének, tekintetemben azért nem csak kötelességtudattal és aggodalommal, hanem a mozgás vágyával és leplezetlen izgatott kíváncsisággal is. Tényleg tudni szerettem volna, hogy min nevet ennyit az összeverődött tömeg!
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Legendás… Rénszarvasok? Exp_bal9545/9700Legendás… Rénszarvasok? Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Legendás… Rénszarvasok? Empty Re: Legendás… Rénszarvasok?

Témanyitás by Hinari Vas. Dec. 05 2021, 20:38


Nem igazán voltam párbajozós hangulatban: éppen egy bögre forrócsokit kortyolgatva sétáltam a város macskaköves utcáin és ajándékötletek után kutattam, meg-megállva a kirakatok előtt és betérve a boltokba, ha éppen valami megtetszett. Igaz sokaknak kitaláltam már, hogy mit veszünk, de pont Alex volt az, akinél egyelőre nem volt ötletem és így hiába kérdezte a srác, velem tartson-e, a mai nap mosolyogva hárítottam az ajánlatát és inkább egymagam teleportáltam el a harmincegyedik szintről a Kezdetek Városába, ahol legalább tízszer annyi volt a választék, mint nálunk, Sangoban.
És legalább tízszer annyi volt az ember is, ha nem több.
Az évnek ezen szakaszán egyáltalán nem volt meglepő, ha egy-egy bódé vagy épület előtt összetorlódik a tömeg, így eleinte nem is igazán tűnt fel, hogy éppen az aréna előtt vagyok és próbálom kikerülni a hangoskodó játékostársaim, csak akkor, amikor fülemet a kacagás mellett fémek csattanása ütötte meg, illetve... valami nagy állat feszült prüszkölése. Megtorpantam és mivel nem siettem sehová, nyakamat nyújtogatva csatlakoztam én is a táborhoz és bár az elején határozottan úgy véltem, hogy két idomár párbajozik a kis parkban, hamar rá kellett jönnöm, hogy ezek a rénszarvasok nem petek voltak. Ezek után pedig csupán pár, irányított kérdés kellett hozzá, hogy én is rátaláljak az új párbajfunkcióra és hangosan kuncogva olvassam el annak leírását. Mire elfogyott a forrócsoki, végeztem az olvasással is és éppen a tömegből kikeveredve ballagtam az egyik kedvenc vásárlóutcám felé, amikor egy ismerős hang megszólított.
- Szia! - örültem meg az íjászlánynak, a kérdésére viszont megráztam a fejem - Nem, csak erre jártam - pillantottam vissza az aréna épületére elgondolkozva, hogy igazából... ha már mindketten itt vagyunk... De mire az ötlet gondolattá formálódott volna a fejemben, Chakna folytatta is, én pedig ha másra nem is biztos, de erre a kérdésre éppenséggel meg tudtam adni neki a választ:
- Épp az előbb tudakoltam meg én is, nézd csak meg a kihívás választható opcióit - biztattam, hogy nyugodtan nyomjon rá a kihívásra és közben felvettem egy nagyon lassú tempót, hogy méginkább kikerüljünk a figyelő szemek kereszttüzéből. Aztán amikor Chak felvetette, hogyhát nekünk, mint felelős céhvezéreknek mindenképp ki kell próbálnunk ezt, hogy tudjuk, miről is van szó, képtelen voltam megállni a nevetést: csillogó szemekkel kacagtam fel, majd bólintottam is rá az egészre, hát, gyakorlatilag gondolkodás nélkül.
- Egyetértek, kötelességünk megtenni, a köz érdekében - kuncogtam és lenyitottam a térképet, hogy keressek valami kevésbé népszerű, de elég tág térrel rendelkező, közeli helyszínt a párbajhoz - Áh, három sarokra van is egy kis tér. Ott talán nem kell kifizetni az ablaküvegek árát, amit a szűkebb utcákon bizonyosan kirúgnának a rénszarvasaink a nagy vadulás közepette - mutattam a lánynak a helyet és ha rábólintott, felgyorsítottam lépteim, hogy minél hamarabb odaérjünk: egy kis tét nélküli mókázás igazán rám fért már, én pedig alig vártam, hogy belevethessem magam egy kis gyermeki izgalomba.


Aktív dixi: Kalandwarf
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Legendás… Rénszarvasok? Exp_bal29686/10100Legendás… Rénszarvasok? Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Legendás… Rénszarvasok? Empty Re: Legendás… Rénszarvasok?

Témanyitás by Chakna Hétf. Dec. 06 2021, 21:12

Örültem neki,  hogy Hinaritól valamivel bővebb információt kaptam. Bíztatására lenyitottam a párbajmenüt, Hinari felé indítva kihívást, és elgondolkodva néztem a lehetőségeket.
- Zabolátlan Rénszarvas? - olvastam az eddig nem látott opciót hangosan is. Az aréna körül hallottak alapján volt sejtésem, hogy ez mi is lehet, de... nem voltam biztos benne, hogy jól értem.
A kíváncsiságomat mindenesetre felkeltette a dolog, és Hinari reakciója alapján... Neki sem volt ellenére a dolog, hogy utánajárjunk a jelenségnek, hamár többekért felelősek vagyunk. Nem, valójában ez csak a gondolataim perifériáján jelent meg. Erősebb volt a kíváncsiság, hogy tudni szeretném, mi is van ezekkel a szarvasokkal.
Széles vigyorral vártam, hogy Hinari keresgélésének lesz-e eredménye, ami csak szélesebb lett, amikor kiderült, hogy mindössze néhány sarkot kell sétálnunk egy nyugalmasabb helyre.
Menet közben gondolkodva gyorsan ellenőriztem a főzéshez használt készleteimet. A Mikulásról szóló történetekből volt egy-két ötletem, hogy mire lehet szükség, ha egy rénszarvassal akarok küzdeni. Pár dolog volt is az inventorymban, így nem kellett aggódnom, hogy nem lesz mit használnom ha arról van szó. Így még inkább a már-mér gyermek izgatottság lett rajtam úrrá.
- Legyen valami tétje a párbajnak? - kérdeztem kifejezetten huncut  mosollyal. - A vesztes füzeti utána a forrócsokit a főtéri bódénál - vetettem fel, ha nem volt ellenvetése a kérdésem után.
Eddigre meg is érkeztünk a félreesőbb térre, ahol valóban elég tágas helyünk nyílt a párbajhoz. Néhány pillanatig néztem a területet: az épületek elhelyezkedését. Azután fordultam csak Hinarihoz.
- Akkor... Lássuk azt a szarvast - mosolyogtam a lányra, végül újra lenyitva a párbajmenüt, és elküldve a kihívást a zabolátlan rénszarvas opcióval.
A szarvasokra számítottam, mégis kicsit riadtan hőköltem hátra, amikor megjelent mellettem egy fújtató, topogó, feltűnően ideges agancsos.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Legendás… Rénszarvasok? Exp_bal9545/9700Legendás… Rénszarvasok? Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Legendás… Rénszarvasok? Empty Re: Legendás… Rénszarvasok?

Témanyitás by Hinari Kedd Dec. 14 2021, 14:01


Igaz menet közben azért oda-odapillantgattam a mellettem sétáló lányra, hogy mit és miért babrál a menüjével, de mivel előttem a térkép panelja volt megnyitva, egészen addig nem is gondoltam bele a szituációba jobban, amíg meg nem álltunk az aprócska, de két rénszarvasnak és pár játékosnak elég tág tér közepére.
- Tétje? - tűnődtem el hangosan is, de ahogyan Chakna folytatta, ajkaim szegletében mosoly jelent meg - Részemről mehet így - bólintottam rá az ötletre újonnan feléledő vidámsággal, mert kifizetni egy vagy több pohár forrócsokit igazán nem volt nagy dolog, olyasmibe meg nem szívesen mentem volna bele, ami akárcsak egy kicsikét is feszültséggel tölt meg. Persze ebben a megállapodásban bújtatva benne volt az is, hogy a párbaj után elsétálunk-e a főtérre egy kicsit iszogatni és beszélgetni, én pedig örömmel egyeztem bele ebbe is: amúgyis régen találkoztam az íjászlánnyal csakúgy, egy kis kikapcsolódás pedig mindkettőnkre ráfért, főleg így év végén.
- Jól gondolom, hogy neked már terved is van? - kuncogtam aztán kíváncsian, miután rányomtam az elfogadásra és a visszaszámlálóval együtt megjelent mellettünk egy-egy méretes, toporgó rénszarvas. Ahogy a leírás is sugallta, nem tűntek valami nyugodtnak, így amíg nem szólalt meg a gong, mégcsak meg sem próbáltam közelíteni a sajátomhoz. Egyedül a nevét olvastam el, amely cirádás, arany betűkkel adta a világ tudtára; "Táncos".
Már csak azt reméltem, hogy nem az utolsó táncot fogjuk mi ketten eltáncolni most.
- Szóval Táncos, igaz? Mit szólnál hozzá, ha valami nyugodt muzsikát raknék fel? - tudakoltam az állattól a küzdőtér kezdete után és azért látható bizonytalansággal nyújtottam felé kézfejem, abban a reményben, hogy talán nem rúg le azonnal. Elmosolyodtam és kifújtam a levegőt, hogy érezze a bizalmam és a másik kezemmel lenyitottam a menümet, hogy elővadásszak belőle egy kristályt. Mondjuk. Vagy mást? Fél szemmel azért meglestem mindeközben a vetélytársamat is, hogy ő vajon mihez kezd a szarvasával.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Legendás… Rénszarvasok? Exp_bal29686/10100Legendás… Rénszarvasok? Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Legendás… Rénszarvasok? Empty Re: Legendás… Rénszarvasok?

Témanyitás by Chakna Hétf. Jan. 03 2022, 20:44

Boldogan mosolyodtam el én is, hogy beleegyezett a küzdelmet icipicivel színesebbé tévő, de nem komoly fogadásba. Örültem a lehetőségnek, hogy kicsit beszélgessünk.
Végül a kihívás is megtörtént, és ártatlan mosollyal feleltem a feltett kérdésre.
-
Csak egy két ötletem, ami talán megér egy próbát -
A vidámságom kicsit alább hagyott, ahogy megjelent a szarvas mellettem. A nyakában villám alakú medállal.
Kiváncsi lettem, hogy vajon mennyire illik a név az állatra, de ugyan akkor nem szerettem volna feleslegesen kockáztatni bárkinek a biztonságát. Úgyhogy a gong megszólalása után mélyebb levegőt véve lenyitottam az inventorymat, és elővettem a főzéshez szánt köteg répát.
-
Tsss - igyekeztem egy répát a szarvas felé nyújtani. - Tudom, Villám. Szerintem is szűkös ez a hely, ráadásul itt vannak ezek a zavaró emberek is - próbáltam egyel közelebb lépni, magam elé nyújtva a szarvasnak szánt zöldséget. Reménykedtem, hogy sikerül valamiféle kapcsolatot teremteni az állattal. Volt még egy ötletem, ha a répa nem válik be… De hát az állatok általában megnyugszanak vagy legalábbis érdeklődőbbé válnak az élelemtől. Talán bizalmasabbá is, így rávehetem, hogy hallgasson rám.
Ha eddig nem tűnt úgy, hogy megijedt volna a közeledésemtől, vagy agresszívabbá vált volna tőle, akkor lassan még közelebb léptem. Egészen addig, ameddig támadás vagy hátrálás nélkül engedte Villám. Szerettem volna elérni, hogy a jelenlétem ne legyen nyugtalanító számára.
-
Semmi baj. Nézd csak, adok neked valami finomat, aztán keresünk egy neked valóbb helyet, rendben? - beszéltem az állathoz közben folyamatosan. Talán ha a hangomat megszokja, nem lesz gond.
Ha pedig ő jött közelebb a répát kiszimatolva, maradtam egyhelyben, és hagytam, hogy elvegye a kezemből, óvatosan megpróbálva megsimogatni a fejét.
Közben pedig lopva pislogtam a másik páros felé. Hogy boldogul vajon Hinari?
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Legendás… Rénszarvasok? Exp_bal9545/9700Legendás… Rénszarvasok? Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Legendás… Rénszarvasok? Empty Re: Legendás… Rénszarvasok?

Témanyitás by Hinari Hétf. Jan. 24 2022, 11:11


Répa, hát persze. A szarvasok szeretik az ilyesmit, habár arról voltak kétségeim, hogy ebben a felfokozott helyzetben vajon gondolnak-e egyáltalán az evésre - mindenesetre Chakna ötlete nem volt éppen rossz és kíváncsian figyeltem, hogy vajon Villám mit fog hozzá szólni. Ha pedig már a zavaró tényezőknél tartottunk... mire átgondolhattam volna, hogy akkor hogyan tovább a kristállyal, mindkettőnk szarvasa mellett lespawnolt egy-egy... mi is? Összeszűkült szemekkel olvastam el a piros indikátoros mob feje fölött lévő szöveget, "Jégmanó".
- Városon belül, hát persze - sóhajtottam, de ezek a kis lények úgy tűnt senki mást nem néztek ki maguknak (még mi kettőnket sem), csakis a két négylábút: a hozzám közelebb eső például egy apró jégszilánkot vett elő az övéből és azzal közelített Táncos felé, aki nyugtalanul hőkölt hátra és prüszkölt egyet - Na, még mit nem - ingattam a fejem és még mielőtt a manó megszúrhatta volna a már amúgyis ideges állatot, előhúztam a Katanát az övemen lógó tokból, felizzítottam azt és egy jól irányzott vágással elpixeleztem a mobot, enyhe mosollyal fordulva ezután az íjászlány felé.
- Nem könnyíti meg a rendszer a dolgunkat, nem igaz? - kuncogtam és amíg ő a saját manójával volt elfoglalva, észrevétlenül (vagy nem is annyira észrevétlenül?) lehajoltam és a kezembe vettem egy marék havat. A hógolyó pedig hamarosan el is készült, bár az ellövésére kivártam a megfelelő időpontot: valami olyasfélét, amikor Chak félig háttal áll nekem és megint a szarvasát csitítja, mondjuk felé nyújtja a kezét vagy a répát... na akkor dobtam el a hógolyót, nos, egyenesen Villám farának neki és ha a tervem sikerült, el is nevettem magam a megtáltosodott állaton. Márcsak egy dolog volt a bökkenő: hogy eközben Táncosra nem figyeltem eléggé, aki öklelésre hajtotta le agancsát a hátam mögött és támadó állásban kezdte el kaparni a havat.
... Lehet, hogy ide a nyugtató zene már kevés lesz? ^^"
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Legendás… Rénszarvasok? Exp_bal29686/10100Legendás… Rénszarvasok? Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Legendás… Rénszarvasok? Empty Re: Legendás… Rénszarvasok?

Témanyitás by Chakna Kedd Feb. 08 2022, 20:45

Úgy tűnt legalább felkeltettem Villám figyelmét, aki csak akkor kezdett fújtatva hátrálni is a topogás mellett, amikor két lépésre megközelítettem volna a répával. Talán még pár mondat elég lett volna, hogy megnyugodjon és magához engedjen, de... ekkor megjelent a fura mob, akit meglátva először elborzadtam kicsit a védett területen, aztán feltűnt, hogy csak Villám érdekli, aki bár eddig megnyugodni látszott, most megijedt.
Gyorsan a szarvas és a manó közé léptem, és egy nyílvesszővel eltűntettem a kéretlen közbeavatkozót. És amikor visszafordultam Villám felé megkönnyebbülve láttam, hogy bizony nem hátrált még jobban el. Pontosabban először de, de éppen visszalépett a közelembe. Még riadtan, olykor toppantva és a két lépés távolságot tartva, de érdeklődve szimatolt a kezem felé. Úgy fest meggyőződhetett róla, hogy valószínűleg nem áll szándékomban bántani.
- Szerintem lehetőséget ad, hogy megnyerjük a szarvasok bizalmát - válaszoltam anélkül, hogy Hinari felé fordultam volna, és újra kezembe vettem a répát, hogy odaadjam Villámnak, ezzel remélhetőleg megpecsételve a "barátságunkat". Csakhogy ekkor hógólyó csattant a szarvas tomporán, amitől megint teljesen megriadt, és elhátrált tőlem... Kezdhetem elölről...
Szúrós szemmel fordultam hátra a nevető Hinari felé, de valahogy a szám mosolyra görbült. Nem vettem ennyire komolyan a dolgot, és hát ha így...
A terven változtatott, hogy azt láttam, hogy Táltos épp támadni készült, így nem Hinarit céloztam meg végül a kezembe kaparintott hógolyóval, hanem az állat lehajtott feje-búbját. Részben hátha megzavarodik, részben, hátha Hinari figylemét is sikerül felhívni rá, hogy a saját próblémáját kellene megoldania.
Ahogy nekem is, mivel Villám ezt a mozdulatot látva már akkor fújtatni és morogni kezdett, amikor visszafordultam felé.
A répa mostmár biztos, hogy kevés lesz... kockacukrom nincs...
- Css csss, Villám. - kezdtem csitítani, hátha közben eszembe jut még valami. -  Láttad, hogy a barátod vagyok! Gyere, nyugodj meg, Nem hagyom, hogy bántanak. Azok a ronda manók sem. - beszéltem az állathoz, és valami olyasmit kerestem, amit csengettyűkét használhatok. Hátha az a hang megnyugtatja.
Végül két kanalat vettem elő, amiről  tudtam, hogy szép hangon zeng, ha nekiütődik valaminek, és azokat egymáshoz ütve a hátam mögött igyekeztem  csengő hangot elérni.

Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Legendás… Rénszarvasok? Exp_bal9545/9700Legendás… Rénszarvasok? Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Legendás… Rénszarvasok? Empty Re: Legendás… Rénszarvasok?

Témanyitás by Hinari Kedd Feb. 15 2022, 18:08


Alig hallható hümmögéssel tűnődtem el Chakna válaszán.
- Hogy te milyen optimista vagy - feleltem aztán enyhe kuncogással és az íjászlány taláncsak a szemem csillogásából lehetett képes kiolvasni, hogy engem is feldob ez a fajta hozzáállás. Persze ha a mobok voltaképen tényleg azért voltak itt, hogy Chakna könnyebben boldoguljon az állattal, hát én viszont azért, hogy éppenséggel megnehezítsem azt - végtére is, ha nem szabotálnánk egymást egy kicsit, túlságosan gyorsan vége lenne, nem igaz? Az ötlet így aztán meg is született a fejemben és tervvé is gyúrtam azt, szó szerint - a hógolyó pedig repült és célba is ért, Chakna pillantását pedig csupán egy angyali, ártatlan mosollyal fogadtam, ellépve a felénk érkező válaszhógolyó útjából, ami elől (jobban belegondolva) nem is kellett volna ellépnem olyan nagyon. Dehát majd legközelebb, ha lesz egyáltalán olyan.
- Hallgasd te is, Táncos. Egészen megnyugtató, nem? - fordultam vissza a hatalmas négylábú felé és egy kis időre magam is behunytam szemeim, ahogyan a fém csengő hangja végigsuhant a téren. A szarvas erre legalább a topogást abbahagyta és még mindig bizalmatlanul, de a korábbinál már jóval nyugodtabban kezdett el méregetni engem. Ezt az időpontot használtam ki arra, hogy lenyissam a menüt:
- Szereted a zöldet, nem igaz? Egy kis friss ropogtatnivaló, nézd csak - vettem elő egy adag répazöldet és nyújtottam azt az állat felé, aki először megszaglászta a növényt, majd annak legalább felét elpusztította egy jókora harapással, szerencsére a kezemet épen hagyva közben. Kellemetlen lett volna, ha a párbaj által semmissé tett védett övezet állapotának csonkolás lesz a vége, bár ahogy elnéztem a fölém magasodó szarvast, ez még bőven benne volt a pakliban - Ízlik, ugye? - mosolyodtam el és szabad kezemmel megpróbáltam megsimogatni az állat fejét, közben azon gondolkodva, hogy ha nem kellett volna már többször is szembenéznem Táncosnál nagyobb, félelmetesebb és groteszkebb szörnyekkel, vajon nem-e hátrálnék el, önkéntelenül is. Mert innen közelről azért egészen más ez a látvány, mint aminek korábban, a nézők között ácsorogva tűnt.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Legendás… Rénszarvasok? Exp_bal29686/10100Legendás… Rénszarvasok? Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Legendás… Rénszarvasok? Empty Re: Legendás… Rénszarvasok?

Témanyitás by Chakna Hétf. Feb. 21 2022, 20:36

Elmosolyodtam.
- A karácsony szelleme - magyaráztam mi történt. Kivételesen nem voltam hajlandó a legrosszabb forgatókönyvet látni magam előtt a megjelenő mobokkal kapcsolatosan, hanem próbáltam élvezni a feladatban rejlő mókát.
A csengő hang kicsit talán megnyugtatta Villámot is, így újra közeledhettem hozzá.
Csak közben felfigyeltem rá, hogy a másik szarvas topogását sem hallom már.
Na neeem, nem lesz az olyan egyszerű! A kölcsönt illik viszonozni, ugyebár.
- Légyszi ne ijedj meg... nagyon - pillantottam cinkos tekintettel Villámra, egy répát le is dobva elé.
Azzal fogtam az íjamat, egy hógolyót gyúrtam a nyíl végére, és néhány apróságból az inventorymban ahhoz hasonló arcot fabrikáltam rá, mint amilyen az előbb megjelent lényeké is volt. Nem annyira tetszett ez a dolog a szarvasoknak igaz. Lássuk mit szól hozzá, ha hirtelen ott terem... mondjuk éppen Hinari és Táltos között.
Remélve, hogy elég keményre gyúrtam a hógolyót, hogy ne essen szét a földetéréskor, elengedtem az ideget, Artemis nyílvesszője pedig finom ívben repült, és érkezett meg Táltos lába előtt.
Én viszont azzal a lendülettel vissza is fordultam Villámhoz, hogy még egy répát adjak neki, így csak a hangokból következtettem a hatásra. Meg aztán, nem is csináltam én semmit, ugyebár.
Villám viszont az első répát is gyanakodva -fújtatva bámulta még. Túl könnyű lett volna.
- Hé-hé. Ne félj, csak egy egyszerű répa. Finom, egészséges, és megnyugtató. - próbáltam magyarázni neki. Ami könnyebb lett volna, ha nem sandít az előbb kilőtt nyílvesszőm után. - Tsss, láttad, hogy azt én csináltam. Kicsit megvicceljük Táltost, de téged nem bántalak ám! - igyekeztem tisztázni magam, bár kételkedtem benne, hogy a szarvas érti is miről beszélek. Az lehetett a szerencsém, hogy a "műmanó" elég messze volt, így nem ijesztette meg igazán Villámot.. megint. Mindenesetre készenlétbe helyeztem a csengő kanalakat.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Legendás… Rénszarvasok? Exp_bal9545/9700Legendás… Rénszarvasok? Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Legendás… Rénszarvasok? Empty Re: Legendás… Rénszarvasok?

Témanyitás by Hinari Kedd Feb. 22 2022, 20:36


Elismerem, én kezdtem az egészet - akkor még remek ötletnek tűnt, hiszen egy kis hógolyó csak egy kicsikét hátráltatja Chaknát, csak annyira, hogy előbb végezzek őnála, hiszen ez volt csupán a cél. Táncos nyugalma, nem igaz? A tervem pedig egészen addig tökéletesen működött, amíg az íjászlány nem adta vissza ezt, ráadásul kamatostul és meg kell hogy mondjam, egészen zseniális időzítéssel: a furcsa hógolyó, ami kettőnk közé került és amiről (mivel hozzám képest háttal ért földet) csak sejtésem volt, hogy mit is akar ábrázolni, egyszerre érkezett meg a mobok következő spawnjával. De majdnem másodpercre pontosan. Az egyik tehát Táncos elé került, a másik pedig melléje és nekem semmi időm nem volt most azzal foglalkozni, hogy vajon Villám hova is kapta az övét, mert az előttem fújtató szarvas két lábra ágaskodott, hatalmasat nyerített (vagy amit a szarvasok szoktak, ha kiáltanak), majd előreszökkent és csak a kezemben lévő Katana felszólításának köszönhettem, hogy időben el tudtam ugrani a vágtája elől és nem öklelt fel.
- Nem hittem volna, hogy épp egy ilyen "harcban" lesz rád szükségem... - sóhajtottam magam elé, természetesen a fegyvernek címezve az elhangzottakat. Arra viszont nem volt lehetőségem, hogy ahogy ezt néha szoktam, a vésett sárkány szemei közé tekintsek, mert Táncos eközben jó tíz métert szaladt előre, majd kénytelen kelletlen megállt az egyik ház falának tövében és éppen a téglákat kezdte a patájával szétbontani, ki tudja milyen indíttatásból.
- Nestorral könnyebb dolgom volt - sóhajtottam egy nagyot, majd felizzítottam a Katanát és futtában elpixeleztem a jégmanót, ami aprócska lábaival a szarvasom felé igyekezett és fenyegetőn lóbálta kezében a szúrásra alkalmas jégcsapot. A szálló pixelek és a fegyver élének villanása pedig ha lehet, mégtovább növelte Táncos ingerültségét és hiába lassítottam le és csúsztattam vissza a kardomat a tokjába, az állatot mintha teljesen hidegen hagyták volna a csitító szavak és a felemelt, feléje nyújtott tenyerem. Pedig ez a sárkányoknál működni szokott, hát pont egy szarvas állna neki ellen?
Úgy tűnik, a prédaállatok bizalmát sokkalta nehezebb elnyerni, mint a ragadozókét... és Táncos programozója sem látta azokat a filmeket, ebben egészen biztos vagyok Neutral
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Legendás… Rénszarvasok? Exp_bal29686/10100Legendás… Rénszarvasok? Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Legendás… Rénszarvasok? Empty Re: Legendás… Rénszarvasok?

Témanyitás by Chakna Kedd Feb. 22 2022, 21:32

A hátam mögül érkező hangok alapján sikert aratott a manócskám. Ezen elvigyorodtam volna, mert ebben reménykedtem. De én sem haladtam épp jól Villámmal… Nem értettem, mi lelte… Már nem a hógolyót bámulta, amit amúgy sen látott jól, mégis úgy toporzékolt és táncolt egyre oldalra, mintha rácsaptak volna a tomporára.
-
Tsss, tsss. Semmi baj, nem akarlak bántani! - igyekeztem csitítani, biztos távolból, de nem sok sikerrel. Egyáltalán nem hallgatott rám… Nem tudtam rájönni mi lehet a baja… hiszen semmi nem történt!
Végül úgy döntöttem, mégiscsak közelebb kell mennem, ha el akarok érni valamit. Lassan araszoltam felé, nehogy mégjobban megijedjen, de láthatóan így is felizgatta magát, úgy toporzékolt, és ugrált ide-oda
De azt is észrevettem, hogy nem igazán foglalkozik velem, így elég közel jutottam hozzá. Szerencsémre, mert így észrevehettem, hogy mi zavarta meg, és késztette végül menekülésre, így eltávolodva tőlem. Persze. Megint megjelent a manó, és mire észrevettem, többször is beleszúrhatott szegény szarvasba. Ezt alaposan benéztem… Hol jelent meg ez a kis dög, hogy nem láttam eddig?
-
Na ebből elég volt ennyi - morogtam az orrom alá, és egy gyors lövéssel megszabadultam a manótól. Aztán gyorsan megkerestem, hol keresett fedezéket a szarvas. Egy épület falához hátrált szegény ijedtében.
-
Ne haragudj, Villám! - fordultam a “védencemhez” bocsánatkérő mosollyal- Jobban figyelek. Nem gondoltam, hogy ilyen gyakran próbálkoznak ezek a kis gonoszak. - ígértem meg neki, miközben nyugodt léptekkel közeledtem hozzá. Közben előkerestem a kanalakat, hogy a csengő hanggal kicsit megint megnyugtassam. Reméltem elég lesz ennyi, hogy újra felvegyük a kommunikációt. Aztán csak sikerül már teljesen megnyugtatni valahogy.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Legendás… Rénszarvasok? Exp_bal9545/9700Legendás… Rénszarvasok? Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Legendás… Rénszarvasok? Empty Re: Legendás… Rénszarvasok?

Témanyitás by Hinari Pént. Márc. 04 2022, 12:06


Kezdett olyan érzésem lenni, mintha okkal hívták volna ezeket a dögöket úgy, ahogy: Táncos a fal oldalánál lépdelt össze-vissza és közben prüszkölt, mintha csak valami ismeretlen táncot járna, és amikor már éppen közelebb engedett volna magához rohant el mellettünk Villám, hát... villámsebesen. Chakna meg utána. Az egész szituáció még komikus is lett volna, ha nem jártam volna én is éppen így alig húsz másodperccel ezelőtt, így viszont a helyzet csupán egy apró sóhajt csalt ki belőlem, ahogyan összeráncolt homlokkal igazítottam hátra egy tincsemet és közben próbáltam kitalálni, hogy mégis hogyan tovább.
Azt hittem, könnyebb dolgunk lesz ezekkel az állatokkal.
Halk, nyugtató szavakkal próbáltam csitítani a fölém magasodó szarvast és amikor az íjászlány újra elővette azokat a kanalakat, egy pillanatra én magam is behunytam szemeimet, hogy csak a hangra tudjak koncentrálni. Enyhén elmosolyodtam, majd belenéztem Táncos szemébe és a lassú hóesésben, kezemet kinyújtva feléje kezdtem bele a dalba, amely a hópelyhekkel együtt szállt, együtt repülve a szél hátán.
- Clear in the darkness, a light shines in Bethlehem
Angels are singing, their sound fills the air...

Egy karácsonyi, lágy dallam, amit még az óvodával énekeltünk, otthon, mielőtt Japánba költöztünk volna - és azóta otthon, édesanyámmal minden ünnepkor elismételtük, anyanyelvünkön, ahogy a legszebb. Persze Táncos aligha érthetett belőle bármit is, de itt amúgysem a szöveg, hanem a lágyság és a megnyugtatás volt a cél... ha pedig Chakna felénk nézett, pillantásommal és egy bólintással üzentem feléje, hogy ha akarja, adhatja ő az ütemet; egymásnak ütődő, csengőn szólaló kanalakkal, ami igencsak rendhagyó formája volt az előadásnak, dehát abból dolgozhattunk, amink volt, ugyebár. Mire pedig az ének a végéhez közeledett, az állat már inkább kíváncsian nyújtogatta nyakát és dobbantott patáival, mintsem idegesen és az én lelkembe is béke költözött, az emlékek és a várakozás békessége. Egyszer el fogom ezt még énekelni odakint is. Egyszer kijutunk innen mind és együtt hallgatjuk a karácsonyi éneket, bármelyik részén is legyünk a bolygónak éppen...
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Legendás… Rénszarvasok? Exp_bal29686/10100Legendás… Rénszarvasok? Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Legendás… Rénszarvasok? Empty Re: Legendás… Rénszarvasok?

Témanyitás by Chakna Hétf. Márc. 14 2022, 20:30

A manót, miután észrevettem, gyorsan sikerült eltüntetni a képből. Ellenben Villámnak megint el kellett nyernem a bizalmát. El kell ismernem... teljesen jogos volt részéről, hogy olyan messze menjen tőlem, amennyire csak tud. Terv kellett a megnyugtatásához. Az ötletem egyszerű volt: Próbáljuk újra a bevált dolgokat. Csengő hang, esetleg egy újabb adag répa. Lássa, hogy nem akartam átverni, és nem is fogom most sem.
A hiba az volt, hogy az eddigiekhez képest a szarvas nagyon bizalmatlannak tűnt, és figyelmeztetően toppantott a lábával, mikor két lépésél közelebb akartam volna menni hozzá... Sóhajtottam, és próbáltam bíztatóan, bátorítóan rámosolyogni.
Hiába beszéltem hozzá. 
Viszont a kanalak összeütődésének ritmusára énekszó csendült fel a hátam mögött. Hátra fordulva láttam, hogy Hinari énekel. Elmosolyodtam, bólintva tartottam az ütemet, és bár a dal szövegét nem ismertem, a dallam nem okozott gondot, így dúdolva léptem még közelebb Villámhoz, aki egyre inkább kiváncsian figyelte, hogy mi történik, ha kicsit még el is húzódott tőlem.
Ahogy közelebb értem, óvatosan megsimogattam a szarvast, és finom mozdulattal invitáltam, hogy csatlakozzunk a barátjához. Az lett az érzésem, hogy egy társa közelsége megnyugtatná őket, és hamarabb végeznénk a furcsa feladattal. 
Na nem mintha ellenemre lett volna ez a kis játék. Az idegesítő részei ellenére kikapcsolt, és ha nem tartottam volna tőle, hogy Villám megriad, nevettem volna magamon... magunkon.
Dúdolva, a kanalakat összeütögetve, mosollyal az arcomon lépkedtem a másik páros felé, majd Hinari mellé érve megálltam, és utat adtam Villámnak, hadd menjen oda  a barátjához. Reméltem tényleg segítenek egymásnak megnyugodni. Bár már most jóval kevésbé látszottak feszültnek, mint néhány perccel ezelőtt.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Legendás… Rénszarvasok? Exp_bal9545/9700Legendás… Rénszarvasok? Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Legendás… Rénszarvasok? Empty Re: Legendás… Rénszarvasok?

Témanyitás by Hinari Kedd Márc. 15 2022, 12:47


- Shepherds his courtiers, the poor for his people
With peace as his sceptre and love for his crown...

Az ének halkan, de tisztán csengett a hűvös, fagytól csípős levegőben, amelyet hópelyhek varázsoltak egyre szebbé és szebbé. Mosolyogva énekeltem. Táncos, aki lehet, hogy nevét nemcsak a táncra emlékeztető toporgásáról, de a zenéhez fűződő szeretetéről és vonzódásáról is kapta, a második refrénnél már teljesen abbahagyta a fújtatást, fejét felemelte és furcsa hangján hallatta is hangját ő is, noha talán tényleg csak a véletlen műve volt, hogy pont ütemre bőgött fel. Közben pedig Chakna is bekapcsolódott; a dúdolás, az ének és a kanálcsengő adta egyveleg pedig nemcsak Táncost, de Villámot is megnyugtatni látszott. Melegen mosolyogtam rá a párosra, amint odaálltak mellénk: a két szarvasnak úgy tűnt sokat jelent egymás jelenléte; Táncos odaballagott Villámhoz és orrával finoman és kérőn megböködte azt; lehet még a répát érezte ő is, amit az íjászlány adott neki nem is olyan sokkal ezelőtt és amiből nálam, hát, nemigen volt már több.
- Ave Maria, ave Maria
Hear the soft lullaby the angel hosts sing...

A dal lassan a végéhez közeledett. Aztán, az utolsó szót is kiejtve behunytam szemeim és mélyet szippantva a fenyőillatú levegőből fordultam végül Chakna felé és hangtalanul, szavak nélkül bólintottam, megköszönve a segítségét. Táncos közelebb lépett hozzám. Kezemet kinyújtottam a hatalmas állat felé, ujjamat óvatosan végighúztam a nyakában csillogó aranymedálon, majd tenyeremet puhán ráfektettem a szarvas oldalára és lassú, kimért mozdulatokkal, minden hirtelenséget mellőzve simítottam végig rajta egyszer, majd többször is. És hogy ezt vajon Chaknáék hagyni fogják-e? Oda se kellett néznem, hogy érezzem, tudjam a választ - és talán pont ez volt a lényege, pont ez volt az üzenete az egész ünnepnek is.
Az összetartás, amit a lánnyal ketten véghezvittünk most.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Legendás… Rénszarvasok? Exp_bal29686/10100Legendás… Rénszarvasok? Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Legendás… Rénszarvasok? Empty Re: Legendás… Rénszarvasok?

Témanyitás by Chakna Vas. Márc. 20 2022, 21:10

Egészen különleges élmény vált ebből a párbajból a végére. A dallam, és a kanalak szép csengése valahogy engem is egészen békéssé tett. Szinte meg is feledkeztem róla, hogy tulajdonképpen ebben az egészben, ahogy élünk... Amit csinálunk... semmi de semmi természetes nincsen. Csak azzal törődtem, hogy Villám állapotát figyeljem. És ami azt illeti... sok dolgom úgy tűnt, már nincs. A két szarvas egymás mellett gyorsan szinte teljesen nyugodttá vált, és bár nem érthettük, mit beszélgetnek ők egymás közt, nekem meggyőződésem lett, hogy a tapasztalataikat mesélik. Hogy mitől ijedtek meg, és hogy hogyan segítetek nekik mégiscsak megnyugodni az erőfeszítéseink.
Békés mosollyal az arcomon dúdoltam, és közben a helyzetről eszembe jutott a Grincs. Akinek éppen a Ki-k közös, békés éneke nyitotta meg a szívét a karácsony  csodájára. Csak abban nem lettem biztos, hogy a Grincs helyére a két szarvast, vagy minket kellene-e behelyettesítseni.
Ahogy Hinari a szöveg végére ért, még néhányszor összeütöttem a kanalakat, azután hagytam, hogy a csengés elhaljon, és figyeltem a szarvasokat. Eddigre vidámnak tűntek.
És nekem nagyon úgy tűnt, hogy minket is megkedveltek. Villám kifejezetten mohón csörtetett oda hozzám, hogy az orrát a kezembe dugja, nyilván répáért szimatolva.
Csak a sebességéből, amivel odatoppant hozzám, olyan lendület következett, ami kibillentett az egyensúlyomból, így Villám nemsokára a kezem helyett a hajamat szimatolta. És egy szálat ízletesnek is ítélhetett, mert nyammogni kezdett rajta. Én pedig ott ültem a földön, és nevetésben törtem ki. Olyan abszurd, és mégis olyan felelmelő volt ez az egész. Kimért mozdulattal megsimogattam a szarvas pofáját, miközben feltápászkodtam.
- Na, menjetek haza. Télapó biztos hiányol titeket - bíztattam új barátomat, még mindig nevetős arccal fordulva Hinariék felé. Nem, eszemben sem volt ezt az idilli pillanatot valami rossz tréfával elűzni.
- Ezt akkor.. vehetjük döntetlennek? - nevettem a lányra, ha a szarvasok eltűntek, a fejemmel az elején említett stand irányába biccentve.
Nem, ezután eszemben sem volt gondokról és feladatokról beszélgetni, annál kíváncsibb voltam rá, hogy a ligában hogyan készülnek az ünnepre, és mivel varázsolnak egymásnak ünnepi hangulatot. (Azt nem vallottam volna be, hogy egy bizonyos illető különösen is érdekel) Na meg érdeklődtem, hogy Alexal hogy ünnepelnek.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1317
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Exp:
Legendás… Rénszarvasok? Exp_bal9545/9700Legendás… Rénszarvasok? Exp_ures  (9545/9700)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Legendás… Rénszarvasok? Empty Re: Legendás… Rénszarvasok?

Témanyitás by Hinari Kedd Márc. 22 2022, 21:13


A békét, a karácsony békességét szinte tapintani lehetett. Még az a pár bámészkodó, akik eddig minket figyeltek, most viszont folytatták a csevejt vagy éppen trappoltak végig a macskakövön sem voltak képesek kizökkenteni nyugalmukból a két szarvast, akiket talán együtt volt képes lecsillapítani a dal, a csilingelő hang és egymás közvetlen közelsége. Hiszen mindenki elhagyatottabbnak, sebezhetőbbnek érzi magát egyedül, igaz? Talán a szarvasoknál is ez lehetett a megoldás kulcsa.
- Így, Táncos, csak finoman - mosolyogtam az állatra, aki először a zsebeimet kezdte el szimatolni, siker híján viszont az oldalammal és a kapucnimmal folytatta - ahogyan pedig felnevettem a helyzeten, úgy ügetett el mellettem Táncos is, Chakna pedig nemsokára a földre, vagyhát egész pontosan a hóba került. Először nem tudtam, hogy aggódnom kell-e, ám az íjászlány nevetése nekem is mosolyt csalt az arcomra, így jókedvűen léptem oda hozzá és nyújtottam a kezemet, hogy felsegíthessem őt.
- És már mennek is - kuncogtam, látva a két szarvas távolodását majd despawnját alig pár méterrel odébb, vele együtt pedig az ünnepi küzdőtér is véget ért, ahogy Chakna kérdezte, döntetlennel - Úgy néz ki - mosolyogtam rá a lányra - De talán máshogy nem is lehetett volna. Talán pont azt akarja tanítani nekünk, hogy néha csupán az együttműködés hozza meg a kívánt eredményt - tűnődtem el, ám a mellettem lévő lány biccentése félreérthetetlen volt és bevallom őszintén, ahogy követtem pillantását a forrócsokis stand felé, nem is kívántam mást, csakhogy minél hamarabb a kezemben lehessen egy jó forró bögre.
Hosszan és gondtalanul beszélgettünk az ünnepekről. Elmeséltem neki, hogy nálunk nagyjból hogyan néz ki a karácsony napja, hogy az állatok mindig a legváratlanabb időpontokban állítanak minket a legváratlanabb helyzetek elé éshogy közösen ezeket egytől egyig sikerül meg is oldanunk. Hogy mindig a sütikből fogy a legtöbb, hogy aznap nemcsak az este különleges, de aztán az éjjel is Allal éshogy eddig sosem sikerült még olyan csoportképet készíteni, amibe valaki vagy be ne grimaszolt, vagy bele ne pislogott volna. Közben persze kérdeztem én is, hogyan érzi magát, milyen a céhtagokkal az élet éshogy hogyan és hol tervez lazítani. Az idő pedig gyorsan telt, ahogyan az a jó társaságban általában történik. Nevetés, forrócsoki, barátság... azt hiszem több ilyet kellene összehoznunk, és nemcsak a karácsony apropójából.


Kalandwarf 3 --> 4
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Legendás… Rénszarvasok? Exp_bal29686/10100Legendás… Rénszarvasok? Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Legendás… Rénszarvasok? Empty Re: Legendás… Rénszarvasok?

Témanyitás by Kirigaya Suguha Szomb. Ápr. 09 2022, 22:14



Ti aztán tudjátok, hogy kell az embert karácsonyi hangulatba hozni így... április közepén is. Bár ehhez biztosan nagyban hozzájárul, hogy ma reggel némi jegeseső borította be az erkélyünket és már egy hete elő kellett bányásznom a gondosan félrerakott télikabátokat is.

Igazán aranyos kis harc volt. A küzdőteret ezennel lezárom!

Jutalmaitok:
140 exp 400 arany

Artemis és a Sárkánymintás katana 70-70 exp-vel gyarapodnak.

Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Legendás… Rénszarvasok? Exp_bal10/10Legendás… Rénszarvasok? Exp_ures  (10/10)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Legendás… Rénszarvasok? Empty Re: Legendás… Rénszarvasok?

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.