Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kotaro szobája #4

2 posters

Go down

Kotaro szobája #4 Empty Kotaro szobája #4

Témanyitás by Kotaro Szomb. Júl. 17 2021, 12:44

Kotaro szobája #4 Kotaro18

Ez a szoba nem a méretéről híres a fő szoba része a társalgó. A bejárattól balra egy elkerített rész van az a szoba hálórésze, valamint eg kisebb fürdő is található ott.

A szobának van egy benti és kinti bejárata is. A kinti bejárat egyenesen a kis tóra nyílik így még hangulatosabbnak teremtve a szobát. A padló teljes mértékben tatamival van betakarva. A falon és az elszigetelt szoba ajtaján egy összefüggő tusrajz látható, ami egy dombságot ábrázol.

A tó fele néző ajtó egy kis teraszra nyílik, ahol kényelmesen le lehet ülni vagy akár sétálni egyet a víz környékén.


A hozzászólást Kotaro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 18 2021, 18:14-kor.

_________________
Kotaro szobája #4 Kotaro16
Kommentár: #bdbdbd Dialógus: #b23737
Kotaro
Kotaro
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2021. Feb. 27.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Kotaro szobája #4 Empty Re: Kotaro szobája #4

Témanyitás by Kotaro Vas. Júl. 18 2021, 18:09

Kotaronak kicsit furcsa volt, hogy ezúttal nem ő a vezető hanem egy másik személy, de nem vette zokon elvégre tapasztalatlan ebben a játékban és kijár neki egy kis pihenés. Azonban tudja, hogy össze kell szednie magát, hogy az ő rá kiszabott Tai megfelelő létszámban legyen. Hogy ezt kivitelezze reggeli után elmegy a Kezdetek városába és majd onnan összeszed pár embert... Legalábbis így képzelte el. Út közben elolvasta a kezdőknek szánt kis könyvet, így nagyjából már megtudta különböztetni a játékosokat, hogy ki az akinek van céhe és, hogy játékos-e vagy NPC. Azonban nem sok játékost talált a tervezett helyszínen így elindult körbe járni pár helyszínen ahol a lehetőségei engedték, hiszen annak ellenére, hogy kezdő nem jelenti azt, hogy hülye és elmegy egy olyan helyre ahol már lehetséges az ellenséges mobok felbukkanása, elvégre csak egyes szintű. Körbenézi a boltokat, fogadókat. Így egy kicsit megismerte azt a várost ahová bejelentkezésekor pottyant. Közben megpillantott egy láthatóan fiatal lányt, aki nem volt céhtag és még játékos is volt. Kotaro nem az a klasszikus anime srác aki fél oda menni a lányokhoz, hogy esetleg félreérthető legyen. "Talán jó lesz." Gondolta magában távolról végig mérve a kis fiatal lánykát. Nem is foglalkozott a kinézetével nagyon. Úgy volt vele, ha nem érdekli az ajánlat akkor nem fogja erőltetni.
-Jó reggelt. - Üdvözölte Kotaro egy félmosollyal a lányt. -Tudom ez egy kicsit hirtelen jön de, ha nem nagy probléma szeretnék veled beszélgetni egy kicsit a céhházunkban. - Közölte a srác, tudva, hogy ez egy kicsit fura és éppen emiatt gondolta azt, "ha nem akkor nem". -Nincs messze innen, megadom a koordinátákat és majd ott várlak.

_________________
Kotaro szobája #4 Kotaro16
Kommentár: #bdbdbd Dialógus: #b23737
Kotaro
Kotaro
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2021. Feb. 27.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Kotaro szobája #4 Empty Re: Kotaro szobája #4

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Kedd Aug. 17 2021, 00:06

Látszott rajtam, hogy mintha egy picit elveszett lennék. Csak pár nap telt el, hogy kihívtak harcolni, de már megint úgy érzem, hogy senkinek se kellenek a szolgálataim, mert egyre másra mentek el mentek el mellettem az emberek, bár az is igaz, hogy egyáltalán nem tudtam magamba összeszedni a bátorságot, hogy bárkihez is odamenjek. Végtére is az én hibám, de tudtam, hogy bármit is csinálok, azt úgy is elszúrom. Végtére is, kinek is kellenék. Már épp készültem feladni, mikor is hirtelen valaki megszólított. Akaratlanul is összerezzentem, és picit összébb húztam magam.
-
J…jó reggelt, Uram. A…ahogy óhajtja uram, ha…ha szeretné, már most is mehetek. N…. nincsen dolgom mára. – mondom bizonytalan, gyengécske hangon.
Túlságosan hirtelen jött ez az invitálás, hirtelen nem is tudtam felfogni mi történik, pedig alapjáraton örültem, hogy végre valaki észrevett, és talán feladatot. Végül, ha a fiú úgy dönt, hogy magával visz, akkor csöndesen követem őt, de ha nem szól hozzám, nem kérdezek rá, mi ügyben szeretné, hogy vele tartsak. Tény, hogy nagyon veszélyes volt az, amit csináltam, és könnyen baj is történhetne belőle, de valahogy nem fordult meg ez a gondolat zavaros fejemben, pláne, hogy mennyire is kétségbe vagyok esve attól, hogy nem kellek senkinek.
Végül, ha egész úton nem szólt hozzám, és elérjük a céhházat, miután bevezetett a szobába, nem sokkal a belépés után végül megtorpanok a hirtelen felismerés miatt (ha csak menet közben nem lett elmondva, miért is szeretné, hogy vele jöjjek). Bizonytalanul és zavartan nézek a fiúra és kissé nehezen találom meg a szavaimat.
- A… azt.. sz..szeretné, hogy l..levetkőzzek?
Talán elsőre nem is foghatja fel a fiú, hogy mit mondok, de ha belegondol, valóban rájöhet, hogy valóban elég furcsa, hogy valakit rögtön szobára visz egy ellenkező nemű személy, mindenféle magyarázat nélkül. Bizonytalanul és finoman, alig láthatólag remegni kezdek. Tanácstalan voltam, hogy mit akarnak tőlem, és nem tudtam, hogy igazam van. Vagy most megsértettem valakit, aki pedig végre magához vett volna? Olyan szerencsétlen vagyok! Miért vagyok ilyen esetleg? De miért?
Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kotaro szobája #4 Empty Re: Kotaro szobája #4

Témanyitás by Kotaro Vas. Szept. 05 2021, 15:17

Kotaro nem beszélt az út során, nem akarta kellemetlen helyzetbe hozni a fiatal lányt és inkább úgy döntött, hogy a céhházban világosítja fel. Persze, lehet jobb túl lenni a dolgon és majd csak utána beszélgetni egyet, de Kotaro még is így döntött. Akárhogy is az út szerencsére nem volt hosszú. De, hogy ne legyen váratlan a dolog dobott egy üzenetet a fiú Itachinak.


Kotaro írta:
Hali.
Csak, hogy tudd hozok egy játékost a céhházba egy kicsit beszélgetni, talán meg is próbálhatnánk felvenni a céhbe. Ha kíváncsi vagy gyere a szobámba majd.
-Kotaro.


"Rendben ez kész." Mondta magában Kotaro, persze a lánynak simán feltűnhetett ez a dolog, de ez nem volt egy szuper titkos dolog szóval a fiút nem igazán zavarta, ha esetleg meglátja az üzenetet a lány.

Pár perc után meg is érkeztek a céhházba.
-Meg is érkeztünk. - Mondta a lánynak, majd előre engedte. -Remélem szimpatikus. A szobám a bal oldalt van kicsit elszigetelve és a kis tóra nyílik a hátsó ajtaja. Lehet egy kicsit szűkös lesz, de kettőnknek szerintem elég lesz. - Informálta a lányt. Tény elég furcsán fogalmazott Kotaro, nem is meglepő, hogy a lány egyből így reagált amikor beléptek a szobába. Kotaro sejtette valamennyire, hogy ez is elsülhet belőle, de nem gondolta volna, hogy valóban igaza lesz. Szerencsére igyekezett gyorsan tisztázni a dolgot.
-Ugyan, dehogy. - Utasította el a lány ajánlatát. -Az igazság az, hogy a céhünk helyzete kissé ingadozó így szeretnénk alkalmas tagokat szerezni, hogy szilárd lábakra álljon. - Mondta a lánynak. -Emiatt hívtalak ide. Hiszen már egy véleményt tudsz alkotni a céhről, ha láttad már a céhházat. Legyen az jó vagy rossz. - Tartott egy kis szünetet, hogy a lány feltudja dolgozni a történéseket. -Kérsz esetleg egy teát? - Kérdezte Kotaro, majd megvárta a lány válaszát

_________________
Kotaro szobája #4 Kotaro16
Kommentár: #bdbdbd Dialógus: #b23737
Kotaro
Kotaro
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2021. Feb. 27.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Kotaro szobája #4 Empty Re: Kotaro szobája #4

Témanyitás by Elaila Heldfrisk Hétf. Nov. 29 2021, 01:34

A fiú nem beszélt sokat, mi egyben elbizonytalanított, másképp megrémített. Fogalmam sem volt róla, hogy mit szeretne tőlem és, hogy meg tudok-e felelni az elvárásainak. Sosem szerettem a bizonytalanságokat, mivel túlságosan váratlanul szoktak érni, mikor az egész a nyakadba zuhan… És én nem vagyok jó a váratlan helyzetek kezelésében.
Végül elértük a céhházat és a fiú felvitt a szobájához, mire akaratlanul is tompán remegni kezdek, mire nagy nehezen számat elhagyja a kínos kérdés. Végtére is... mi másért hívott volna ide? Féltem mi lesz a válasza, és végül, mikor felszólalt a válasz nyomán akaratlanul is felsóhajtok egyet, miután megnyugodtam. Viszont a kezdeti nyugodalmat rövidesen ismét a feszült csönd vette át részemről, majd miután ráeszméltem, hogy hosszú pillanatokig csak némán álltam, hirtelen mintha kitörtek volna belőlem a szavak.
- E..elnézést! Elnézést! Én nem vagyok alkalmas… én nem lehetek… én nem vagyok… az én véleményemnek nem kéne számítani. – látszott rajtam, mintha pánikolnék, látszólag minden ok nélkül – N..nekem nincs jogomban engedélyt m..mondani. Kérem ne kérjen ilyenekre. Cs..csak utasítson! Ha szeretnék szolgálhatom Önöket, de… de nem szeretném, hogy Önökkel is az legyen, mint az előzővel…
Mióta bezárt a Voice, mindvégig önmagamat okoltam ezért, és attól tartottam, hogy csak azért zárt be a céh, mi másnak az otthonául szolgált, mert én is tagjává váltam. Egy olyan senkit, mit engem, teles körű tagnak minősítettek… ez… ez biztosan az én hibám! Én nem lehetek teles ember, én sose voltam az! Akkor kéne boldog lennem, ha másokat szolgálok. Hisz erre tanítottak engem. Ennek kéne a normálisnak lenni, nem? Vagy… vagy tévedek?

_________________
Futó Játékaim

Ismerkedés
- jelenleg nem fut játékom

Elaila Heldfrisk
Elaila Heldfrisk
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 170
Join date : 2018. Feb. 04.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kotaro szobája #4 Empty Re: Kotaro szobája #4

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.