Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kotaro

2 posters

Go down

Kotaro Empty Kotaro

Témanyitás by Kotaro Szomb. Feb. 27 2021, 21:44

Név: Kenji Kotaro
Kor: 21
Nem: Férfi
Kaszt: Harcművész

Kinézet: Korához képest alacsony, bár őt ez nem érdekli. Közepes fehér hajú, ijesztő vörös szemével tekintélyt parancsoló. Általában egy bordó inget visel, valamint egy hosszú fekete kabátot, aminek a hosszú gallérja eltakarja az arca egy részét.

Jellem: Nyugodt, határozott egyéniség, ritkán lehet kihozni a sodrából. Ésszerűen gondolkodik. Remek ember ismerő és vezető. Hallgat az érzéseire de nem engedi, hogy azok befolyásolják a döntéseit. Nem rest embert ölni, de ez nála mindig csak egy másodlagos lehetőség. Harcmodorát előszeretettel használja, fegyvert csak végszükség esetén használ.

Képesség:

Sokudo (Passzív):

Az alap erő pontjainak ötödét gyorsaságára alkalmazza két körig, így kevesebbe sebez de gyorsabb lesz. Három kör a lehűlési idő a hatás befejeztével. (Az aktiválást követő körtől adódik hozzá a bónusz)

Előtörténet:

-Kotaro-kun, egy pillanatra, ha lehet. Híreim vannak, amik szerintem érdekelnék. - Szólalt meg egy ismerős idős hang.
-Tch. Mondtam már, hogy ne hívjon így. - Tette hozzá panaszosan a fiatal srác -Én alapítottam a szervezetet…
-Nem ez a lényeg. - Szakította félbe az öreg. -Információt kaptunk egy ember tolvajról, aki egy lepusztult felhőkarcolón tartózkodik és fogva tart valakit. - Mutat egy kamera felvételt az épületről, amiről beszélt az idős férfi.
-Rendben, de ez elég egyszerű feladat az osztagom számára, miért nem adjuk át most kivételesen a hatóságoknak? - Kérdezte Kotaro.
-Ezért… - Válaszolt az idős férfi, aki mutatott egy képet.
-Shimatta. Merre van ez az épület? - Kérdezte a fiú indulatosan.
-Fukuokában jó messze a várostól egy régi gyárépület mellett van, azért szűnt meg mert a gyár, ami mellett van, mert egyszer egy gáz robbanás tört ki és szennyezés miatt, lakhatatlanná vált.
-Jó-jó. Erre részére már nem voltam kíváncsi. Szólok a csapatnak és máris indulok, valamint az adatokat kérem a mobilomra, minél hamarabb.
-Még egy dolog…
-Tudom. - Szakította félbe a férfit.  -Felfogtam Atsushi-sensei. - Köszönt el halkan, kilépve az ajtón.
Nem sokkal később felhívta Kotaro az egyik legjobb emberét.
-Haruko! Hívd össze a többieket a tárgyalóba, minél hamarabb. Van egy kis elintézni valónk.
-Igenis, Kotaro-san. - Zárta le röviden a lány.

Mire Kotaro leért a megbeszélt  helyszínre, addigra ott várta felkészülten az osztaga.
-Rendben, látom mindenki itt van. Köszönöm Haruko. Megkaptuk a következő feladatunkat, ami elég egyszerűnek hangzik. - Tarott egy rövid szünetet. -Be kell hatolnunk egy régi felhőkarcolóba Fukuokában emberrablás miatt.
-Ha ennyire egyszerű, miért nem adjuk át a hatsóságoknak? - Kérdezte Taro.
-Én is ezt kérdeztem Atsushitól. És ez olyan, amit nem adhatunk át nekik, ugyanis, akit elraboltak. - Tartott egy lélegzet vételnyi szünetet. -Az a nővérem. -Hangos morajlás tört ki. -Éppen ezért! - Emelte meg hangerejét, hogy lecsillapítsa társait. -Ezért nem én fogom vezetni ezt az akciót, hanem Haruko. Remélem nem kell elmagyaráznom miért. - Fordult a lány felé majd folytatta. - Kérlek vázold fel a tervet, a tervrajzot már átküldtem.
-Egy pillanat, én nem értem. Miért Haruko foglya vezetni az osztagot miért nem te, Kotaro? - Kérdezte Shiro.
-Mit gondolsz, ha egy orvosnak az egyik hozzá tartozója életveszélybe kerül és sürgősen műteni kell, miért nem ő műti meg? - Kérdezte Kotaro az újoncot.
-Mert nagyobb rá az esély, hogy az érzelmei miatt nem sikerül a műtét. - Mondta kissé lassan és bizonytalanul.
-Látod, meg válaszoltad magadnak a kérdést. – Mosolygott Shirora.
-De te mindig logikusan gondolkodsz, nem hagyatkozol az érzelmekre. - Szólalt meg ismét a fiú megpróbálva biztatni Kotarot.
-Ez más helyzet. - Halkított hangján és elfordította fejét a többektől. -És ez nem igaz, hogy nem az érzelmek alapján döntök. Te még nem voltál köztünk, de egyszer emiatt buktunk el majdnem egy küldetést és vesztettük el Harukot. - Informálta Shirot aki ezután nem tett fel több kérdést. -Haruko, kérlek vázold fel a tervet. - Adta át a szót a lánynak.
-Elnézést Kérek Kotaro-sensei. De mi lenne, ha én csak a tervet mondanám meg, de te vezetnéd a csapatot? - Tette fel félénken a kérdést a fiú felé.
-Nem. Meg kell tanulnod ezt a felelősséget. Ki tudja lehet éppen ma veszek oda. Nélkülem mit tennétek? Feloszlanátok? - Tette fel a kérdést a társainak, akik el szégyelltek magukat és nem mertek válaszolni. -Melletted leszek, ha valami nem megy segítek, de ez az akció a tiéd. Hidd el nekem se lesz könnyű annyi vezetés után alád rendelnem magamat. – Mosolyodott el Kotaro.
-Rendben van, akkor mondom a tervet. Mivel két bejárat van ezért két csapatra oszlunk, az egyiket én vezetem a másikat pedig Kotaro. - Tartott egy kis szünetet. -Kotaro a déli bejáraton fog bemenni, aki majd, Shirot, Tarot, Soutat és Reit foglya vezetni. Én az északi bejáraton megyek be. Ran, Koji, Isao, remélem számíthatok rátok. - Nézett arra a háromra. -Kotaro nővőrét majd mi négyen foglyuk kiszabadítani, eközben Kotaro csapata pedig biztosítja, majd a kijáratot, majd csatlakoznak hozzánk és együtt hagyjuk el az épületet. Ayane közben az egyik épület tetejéről figyeli majd a környéket. Ezekkel az eszközökkel tartjuk majd a kapcsolatot. -Nyújtott mindenkinek egy micro adóvevő.
-Te aztán felkészültél. - Mosolygott Kotaro a lányra.
-Ezeket amúgy is átadtam volna. - Viszonozta a mosolyt. Miután mindenkinek átadta a fülest újra felszólalt a küldetés megkezdése előtt.
-Rendben, ne okozzunk csalódást. - Lelkesítette fel az osztagot. Kotaro még az akció elött oda ment Harukohoz.
-Ügyes voltál. - Mosolyodott el, mire a lány nem válaszolt semmit és örült annak, hogy megdicsérte a fiú. Végül a két részre vált csapat elindult a Fukuokai épülethez.

Miután megérkeztek, Kotaro csapata elindult a déli bejárathoz. Haruko csapata pedig északi bejárathoz mentek.
-B csapat a helyén. - Mondta Kotaro a fülesen keresztül a lánynak.
-Rendben, behatolásra felkészülni. 3. 2. 1. Mehet. - Törték be az ajtókat szinte egyszerre a két csapat.
-Terület biztosítva. - Informálta Shiro a csapatot.
-A célszemély a másodikon lesz. Kotaro, biztosítsátok be a liftet, de lehetőleg a lépcsőn mennyetek. - Utasította a lány Kotarot. Az osztag szerencséjére minden zökkenő mentesen ment és meg is találták Kotaro nővérét, aki csatlakozott a menekülő útvonal biztosítása után.
-Haruko, nézd át a zsebeit nincs-e valami hozzá rögzítve vagy éppen poloska a zsebeiben. -Utasította Kotaro a lányt.
-Tiszta. - Mondta Ayane miután átkutatta a lányt.
-Rendben akkor oldozd el és és mennyünk. - Utasította Harukot. Ebben a pillanatban kezdett el csörögni Kotaro telefonja.
-Igen?
-Kotaro-kun, lekapcsolták a kamerákat innentől magatokra maradtatok. - Informálta a fiút.
-Két fekete furgon közeledik az épülethez látszólag a két bejáratot fogják védeni.
-Rendben van. - Válaszolt, majd utasítást adott két csapat tagnak. -Shiro, felül tudod írni a kamerákat? Ayane próbáld meg elintézni azt aki a kamerákat kapcsolta ki, lehetőleg csak üsd ki nem kell fölöslegesen vért ontani.
-Rendben, a liftet nem tudjátok használni menekülésnek? - Kérdezte Ayane.
-Van egy föld alatti garázs ott kimenekülhetünk, de a lépcsőt használjuk. - Válaszolt Kotaro.
-Várjatok. - Szakította meg a bájcsevejt Kotaro nővére. -Van egy mappa az egyik szobába ezen a szinten a folyosó túlsó felén. - Informálta a többieket.
-Akkor megyek máris. - Ajánlotta fel Kotaro.
-Nem. Én megyek. - Szakította meg Haruko. -Ti kiviszitek a nővéred én pedig hozom a mappát. - Parancsolta meg a lány. Kotaro nem akart vitázni mert tudta, hogy szűkös volt az idejük így belegyezett. Haruko egyből el is indult, miközben a csapat többi tagja pedig elkezdett menekülni a lift felé, amivel sikeresen lejutnak a földalatti garázsba és Shiro is sikeresen vissza tudta "adni" a kamerákat Atsuhinak.

Az egész csapat az épületen kívül volt már épségben, azonban Haruko még mindig a mappát kereste.
-Haruko, Haruko mi a helyzet? Megvan a mappa? - Kérdezte a fiú aggódóan. Választ azonban nem kap, csak egy pisztoly elsülését hallotta. Alig pár másodperccel később hívást kapott Atsushitól.
-Két csapat felétek tart, jobban tennétek, ha elhúznátok a csíkot. - Informálta Kotarot.
-Még nem állunk készen a terület elhagyására. - Válaszolt vissza kissé ingerülten, majd letette a telefont. -Itt küzdünk meg velük azonba ne használjatok fegyvert, csak kiütjük őket. Amint a többséggel elbántunk én felmegyek megkeresem Harukot ti addig várjatok ránk. Taro, folyamatosan informálj a helyzetekről. - Parancsolta meg a társainak.

Néhány perccel később meg is jött a két ellenséges csapat, látszólag ember hátrányban volta Kotaroék, de ügyes összhangjuknak köszönhetően, gond nélkül elintézték az ellenséget, így Kotaro egyből elindult megkeresni Harukot. Sejtette, hogy merre lehetett a lány mivel figyelte, hogy merre ment miután szétváltak. A folyosón volt két katona, akik "kedvesen" átengedték a fiút. Néhány méterrel arrébb találkozott is a katonák főnökével, aki fogva tartotta a lányt.
-Üdvözletem. - Köszönt hencegően a nagydarab meláknak, aki erre megfordult a fiú felé.
-Te meg kivagy tökmag, hogy jutottál át az embereimen? - Kérdezte agresszívan.
-Ők engedtek át. - Görbült egy félmosoly a fiú arcán.
-Megölted őket?
-Nem öltem meg őket, csak alszanak egy kicsit. - Mondta a fiú. -Mielőtt neki kezdenénk a harcnak, életben van a lány? - Kérdezte érzelem mentes arccal.
-Semmi baja, csak a fülében lévő cuccot szedtem ki és lőttem le. - Nyugtatta meg a fiút.
-Rendben van. Akkor támadj. - Mondta a fiú kihúzott háttal látszólag felkészületlenül a pusztakezes harcra. A férfi neki is rohamozott a fiúnak méretéhez képest nagy sebességgel, Kotaro válaszul csak kitért az első pár ütéstől mivel a harcművészet, amit használ az a helyes levegő vételen alapul, ami miatt később fárad ki és mozgékonyabb is lesz, ütése pedig valamennyivel erősebbek. Pár maflást kap is a melák, aki ettől egy kicsit el tántorodik.
-Mi ez a sebesség? Nem találkoztam eddig nálam gyorsabb ellenféllel. - Csodálkozott el a férfi.
-Többféle harcművészetet használok, illetve a levegő vétel is más a tiedéhez képest így erősebb vagyok. Illetve ehhez hozzájön az alkatom is. - Mondta el a fiú a falnak dőlt férfinak. -Folytatjuk, vagy ennyi elég volt. - Kérdezte Kotaro.
-Nem maradhatok alul egy ilyen ellenféllel szemben. - Mondta melák miközben tápászkodott fel a földről.
-Senpai! - Hallatszódott egy hang a szobából. -Légy óvatos.
-Mondtam már, hogy ne hívj így. - Válaszolt vissza panaszosan. -Készen állsz? Itt jövök. - Mondta a férfinak, akit egyből megsorozott az ütéseivel. A férfi igyekezett hárítani az ütéseket, egy ideig tudta is hárítani őket és egyszer megpróbált visszaütni, aki még éppen, hogy sikeresen kitért előle. Kotaronak miután sikerült áttörni a melák védelmét egy erős rúgással a falnak lökte, aki ettől legyengült. Mután Kotaro legyőzte a férfit bement a szobába és kiszabadította Harukot és elvette a mappát az ott lévő asztalról.
-Gyere Haruko innentől a hatóságoké a terep. - Szólt a lányak hátat fordítva a férfinak.
-Ki vagy te, kik vagytok, ha nem az állam emberei? - Kérdezte meglepődve a férfi.
-Kotaro vagyok, a QS vezetője, illetve alapítója. A feladatunk megcsinálni azt amire az állam nem képes, de sajnos nekik ez nem mindig tetszik, mert így elvesszük a munkájukat. - Informálta a férfit. -Taro, itt van Haruko. Készüljetek az indulásra.

Később mikor visszamentek a bázisra, Kotaro meg dicsérte Harukot a sikeres akció miatt.
-Örülök valamennyire, hogy nem csak az én irányításom alatt vesztettük el majdnem az egyik társunkat. De erre mindig fel kell készülni tudod jól, mint csapattag ként, mint pedig vezetőként. Ilyenkor nem szabad csak magadat hibáztatnod, mivel mi, az egész osztag egy csapat vagyunk. A te döntésed a mi döntésünk is. Ez tesz minket különlegessé. – Mondta a lánynak fejére téve a kezét.
-Köszönöm, szépen sen… Kotaro-san – Javította ki magát. Válaszul Kotaro csak elmosolyodott és ezután indult a dolgára, ami Atsushi irodájába vezetett.
-Az akció végül sikerrel járt. A nővéremet kiszabadítottuk és Haruko is remekül helyt állt. - Összegezte a történteket hanyagul ledobva magát egy székbe.
-És a mappa is hozzánk került. - Szólalt meg Kotaro nővére váratlanul.
-He? Te mit keresel itt, nem mentél még haza? - Kérdezte meglepődve Reikot, a nővérét.
-Úgy döntött csatlakozik hozzánk mondván, hogy újra együtt lesz a család. - Mondta Atsushi.
-Az már sose lesz együtt. - Mormogott Kotaro. -Egyáltalán mi van abban a mappában amiért ennyire fontos volt?
-Sajnos a mappában lévő pendrive fokozottan kódolva van így nem tudjuk, hogy mit tartalmaz. Shiro már egyszer megpróbálta dekódolni, de semmi nem történt. Egy biztos, hogy a ma legyőzött férfi főnökéről van valami. Lehetséges, hogy a valódi kiléte. - Tartott egy kis szünetet. -Shiro azonban kiderítette, hogy hány kóddal van lezárva, valamint azt is megtudtuk, hogy rendszeresen belép a SAO-ba. - Tette hozzá.
-SAO? Az a gyilkos játék? - Kérdezte Reikot, aki bólintott. -Akkor azt várjátok el, hogy lépjek be a játékba és találjam ki a pendrive-hoz tartozó kódokat? - Kérdezte Kotaro.
-Pontosan. - Válaszolta egyszerre Reiko és Atsushi.
-Gondolom mostanra már szereztetek olyan konzolt.
-Jelenleg még nincs ilyen a birtokunkban, de még a héten szert teszünk rá. Addig is szólj a csapatodnak. - Tanácsolta az öcsijének.
-Rendben megyek. - Válaszolt vissza.
-Szerinted képes lesz egy alap karaktert kellő szintre felhúzni halál nélkül? - Kérdezte Atsushi valamivel később Reikotól miután kiment Kotaro.
-Ismerem annyira, hogy tudjam mire képes. Nem lesz könnyű feladat a számára, de képes lesz rá. - Válaszolt az idős férfinak.

Eközben Kotaro összehívta a csapatát.
-Jól van. Nem kell aggódni nem egy újabb akció miatt hívtalak ide benneteket. - Tartott egy rövid szünetet, majd folytatta. -Ezen a héten, nem tudom mennyi időre, lehet csak pár nap, de az is lehet, hogy több hónapig távol leszek. Persze fogunk találkozni, de ez idő alatt nem fogok tudni akciót vezetni szerintem. Szóval amíg távol leszek akár csak a mai nap Haruko fog helyettesíteni, az ő szava egyenlő lesz az enyémmel, figyeljetek rá kérlek. - Informálta a csapatát.
-Igenis. - Válaszoltak vissza.
-Menni fog. - Nézett a lányra egy mosollyal megtámogatva. -Még valami. -Szólalt fel ismét. -Lehet arról szó, hogy valaki velem jön, de csak pár pillanat erejéig. Aki akar jelentkezni az péntekig értesítsen engem, de csakis egy ember. Mehettek. - Tette hozzá.
Kotaro, később a gyűlés után visszament Reikohoz az irodájába.
-Figyi, tudnál szerezni az én konzolom mellé még egyet, kelleni fog majd egy hírközlő, aki napközben betud lépni és rám üzenni vagy valami értesítést küldeni. Kineveztem Harukot helyettesemnek, de ettől függetlenül szeretnék néhány küldetésben részt venni. - Kérdezte a nővérét.
-Aki vezető az vezető is marad. - Tartott egy röpke szünetet. -Igen, tudok szerezni egy plusz konzolt. - Nyugtatta meg kisöccsét mosolyogva.

Egyik nap mikor Reiko elment szerezni egy új féle konzolt nem talált olyat sehol, ezért felhívta az öcsét.
-Heló, öm~ van egy kis probléma. Nem találtam két konzolt, csak egyet. Mi legyen? - Kérdezte Kotarot
-Elég lesz akkor az az egy is. - Mondta a fiú.

Végül elérkezett a péntek és Kotaro megkapta a konzolját természetesen mondta a csapatának, hogy mégsem tudnak vele tartani és így ne számítsanak rá a különféle feladatokban.
-Üdvözöljük a Sword Art Online-ban. Kérjük hajtsa végre az alábbi utasításokat:
-Érintse meg a jobb kezével a bal lábát, bal kezével pedig a jobb vállát.
- Hangzott el a játék női hangja. A fiú úgy is tett ahogyan azt mondta a női hang.
-Most írja be a karaktere nevét és kasztját. - Hangzott el ismét egy utasítás. Kotaro nem húzta az időt beírta a saját nevét és a harcművész kasztot választotta mivel az állt hozzá a legközelebb.
-Karakter alkotás kész. Most el teleportálom a Kezdetek Városába, jó szórakozást. - Hallatszódott utoljára a női hang. Nem sokkal később Kotaro csatlakozását követően meglátta Ayane-t is.
-Rendben akkor itt volnánk....


/Átírtam az ET-t remélem így megfelel a feltételeknek Smile /


A hozzászólást Kotaro összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 26 2021, 18:00-kor.
Kotaro
Kotaro
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 36
Join date : 2021. Feb. 27.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Kotaro Empty Re: Kotaro

Témanyitás by Ronye Arabel Csüt. Márc. 18 2021, 10:14

Átdolgozásra vár az ET Smile
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

Kotaro Empty Re: Kotaro

Témanyitás by Ronye Arabel Csüt. Jún. 03 2021, 16:43

Úgy látom komoly nyomozó és a ahrcművészet mestere érkezik közént. Remélem azért nem válnak számára gyanússá a játékosaink Suspect Mindenesetre az előtörtnetet így már elfogadom. Kiváncsian várom, hogyan fog Kotaro a SAO-ban boldogulni.




Lássuk a további teendőket:
Először is irány a pontozás. Az első szinten 5 pontot kapsz, amit harcművészként a következő alappontozásra oszthatsz el:

  • Élet: 2
  • Fegyverkezelés: 2
  • Erő: 1
  • Kitartás: 2
  • Gyorsaság: 1
  • Speciális képesség: 2


Ezen kívül tárgyakat is kapsz a kalandozás elkezdéséhez ( a később kapott felszereléseket ITT fogod tudni felszerelni, de most még nincs dolgod vele)

  • Kezdő *Fegyver* (+1 erő) - Már fel is van szerelve
  • Kezdő Ruha (+5 páncél) - Már fel is van szerelve
  • Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
  • 1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.



A rendszer olyan kegyes, hogy mindezek mellé további 70 aranyat is juttat neked.

Most hogy mindez megvan, ideje az adatlapodat elkészíteni ITT, illetve megkönnyíti később a számolgatást, és a tervezgetést, hogyha ITT is elkészíted a karakteredet (illetve körülnézel, mert minden fontosat is tudsz ott vezetni)

Nincs más hátra, irány játszani. Ehhez kereshetsz társakat ITT. Ha az ismerkedős játékoknál többre is vágynál, és nem félsz a mesélőink karmai közé kerülni, akkor jelentkezhetsz küldetésre is ITT.

Már a játék elején szeretném figyelmedbe ajánlani a Jump Start küldetéssorozatot, ami segítséget nyújt, hogy az oldal fontos részeivel megismerkedj, és nem utolsó sorban némi exp-vel és arannyal elindulni is segít a játékban.
Ha kérdésed van a játékkal kapcsolatban, kereshetsz minket bátran itt PM-ben, vagy Discordon is. Hosszú, izgalmas kalandozást kívánok
Ronye Arabel
Ronye Arabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 499
Join date : 2017. Jun. 27.

Vissza az elejére Go down

Kotaro Empty Re: Kotaro

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.