Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mia vs Saibāitachi

4 posters

Go down

Mia vs Saibāitachi Empty Mia vs Saibāitachi

Témanyitás by Saibāitachi Szomb. Márc. 06 2021, 19:04


Az árnyharcos alaposan átgondolta kit találjon meg ezúttal. A hivatalos listát böngészve akadt meg a szeme egy relatíve nem magas szintű játékoson.
– Mia – morzsolta el csendesen a nevet, mint valami varázsigét – Naná, hogy lány. – teszi hozzá rezignáltan. Mint kihívó gyorsan beállítja a panelen a küzdelem időpontját és a találkozó helyszínét; a találkozó időpontjának a másnap delet jelölte, helyszínének pedig az Aréna főkonzolja előtti teret. Utána reménykedik, hogy a hivatalos kihívást megejtve, a lány megkapja a rendszerüzenetet, miszerint kihívták egy aréna küzdelemre. Ugyanis neki nem szerepel még az ismerősei közt, így nem áll módjában üzenni neki.

Másnap már korán a fixált időpontot megelőzően kimegy a konzolhoz, és figyeli az arra haladó játékosokat. Igyekszik megtippelni, hogy ki milyen szintű a felszereltségük alapján. Azokkal, akik „civilben” sétálgatnak nem törődik, elvégre nem randira hívta a lányt, így remélhetőleg nem kisestéjiben fog ide libegni, hogy egymás pixeleit ontsák. Persze ehhez az is hozzá tartozik, hogy nem mer leszólítgatni senkit, azzal a süket szöveggel; „Nem te vagy véletlenül Mia?” Elvégre ez a fajta ismerkedés már az ezredforduló előtt sem vált be, és így is sokan nézik idiótának és nem kell, hogy erről meg is bizonyosodjanak.
Igaz az is, hogy ő az egyetlen, aki karnyújtásnyira áll a konzoltól, szóval ha van egy csöpp sütnivalója leendő ellenfelének, akkor jó eséllyel kikövetkeztetheti, hogy az a félnótás suhanc lesz Saibaitachi, aki itt kampózik a napon, ahelyett, hogy a 4-es szinten szürcsölné a koktélját.

Akárhogy is történik, ha oda lép hozzá egy lány, igyekszik az udvariassági formula szerint még elsőként bemutatkozni, elvégre ezt mindig elvárták tőle a családjában még akkor is, ha csekély lehetősége volt a betartására. Épp úgy mint most.


// kampózik -> régi, a sorállományú katonák közt elterjedt szleng, jelentése; fölösleges dolgot őriz, őrt áll teljesen értelmetlenül//

_________________
Mia vs Saibāitachi Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Mia vs Saibāitachi Empty Re: Mia vs Saibāitachi

Témanyitás by Mia Szomb. Márc. 06 2021, 20:03

A falnak dőlve böngésztem az embereket és mindent elkövettem, hogy senki ne vegyen tudomást a létezésemről. Nagyjából sikeresen. Így volt ez azzal a személlyel is, aki hirtelen a nevemet ejtette ki a száján, mire összerezzentem, hiszen váratlanul ért a kiszámíthatatlan "megszólítás". A háta mögött támaszkodva nem vehetett észre egy ilyen jelentéktelen mozdulatot, akármilyen magas észleléssel is rendelkezik. Milyen ironikus.. Minden magára valamit is adó árnyharcos tesz egy jártasságpontot lopakodásra, most mégis engem rejtettek el az árnyak.
Természetesen egy szót sem szóltam, főleg nem a lányos megjegyzésére. De mit is akart ő tőle? Kihívni egy arénaküzdelemre? Ha igen, lesz alkalma megmutatni neki, hogy ne megvetéssel tekintsen a másik nemre. Vagy utálattal. Vagy bármit is jelentsen, amit mondott. MMO-kban nem amúgy is mindig ellenkező viselkedést szoktak mutatni lányokkal szemben?
Még mielőtt megejtette volna a kihívást, igyekeztem minél távolabb kerülni tőle, hogy ne vegye észre mikor megkapom a rendszerüzenetet. Mire az megérkezett, már valóban elég nagy távolságra tettem szert, így máshol pihentettem hátamat a falnak döntve. Arra sétálva alaposan végignéztem rajta. A kendőjét leszámítva semmi extra.. Ez tetszik. Talán csak egy játékos, aki szintén nemrég "szabadult" és ezzel a módszerrel próbál fejlődni.. Vagy csak szórakozásra vágyik.. Vagy csak a férfiasságát igyekszik bebizonyítani és olyan elvetemült, vagy annyira gyenge, hogy egy lányon próbál elégtételt venni saját veleszületett inkompetenciájáért. Akármelyik is, most már nekem is meg kell ismerkednem az aréna törvényeivel és sajátosságaival. Ahogy elhaladt előttem, kisebb mozdulatot tettem, amivel remélhetőleg öntudatlanul is magamra vontam a figyelmét; nem szeretem a figyelmet, az egész csupán azt a célt szolgálja, hogy valamilyen szinten beleégjen a tudatába a ruhám színe, hogy ha másnap találkozunk, ne teljesen ismeretlenül álljak előtte.
Valamennyire azért izgalommal töltött el a dolog. Nem szerettem az időmet pazarolni, de tudtam, hogy ez is egy módja a fejlődésnek, ráadásul a harc is érdekelt.. Igaz, nyolc évet elveszítettem az életemből, de ki sem próbálhattam igazán a játékot. Ha már be vagyok zárva, legalább megpróbálhatom kiélvezni. Ezen túl azt is tudni akartam, hogy megfelelő-e a koncepcióm.
Izgalmam ellenére nyugodtan aludtam; vagy épp amiatt aludtam nyugodtan, hogy végre feszültség nélkül próbálhattam ki valami újat. Másnap a megadott találkozóhelyre érve nézem, ahogy a férfi másokat mustrál, nyilván próbálva rájönni a kilétemre. Nem sokat váratom, odalépek hozzá és a tegnapi mozdulatot megismételve köszöntöm.
- Üdvözöllek, kihívóm - hajolok meg előtte. - Minek köszönhetem...? - Kérdezem és fél testtel a kihívás helyszíne felé fordulok, jelezve, hogy én már készen állok.
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

Mia vs Saibāitachi Empty Re: Mia vs Saibāitachi

Témanyitás by Saibāitachi Szomb. Márc. 06 2021, 21:16


Amint a lány felé közeledik, nagyot sóhajtva egyenesedik ki. Majd az utolsó lépéseknél ő is megindul szembe, hogy üdvözölje az érkező. Szokása szerint amint egy lánnyal kerül szembe rögtön összezavarodik.
– Üdv! A nevem Saibāitachi… – majd észbe kap – de ezt már nyilván tudod, a kihívásról kapott értesítőben elvégre benne volt. – legyint zavarában, és persze megint fölöslegesen beszél. A lány is köszönti, amire az árnyharcos kicsit felvonja a szemöldökét, majd amint felfogja (vagy legalábbis felfogni véli) mit is akart a lány, halkan megjegyzi.
– Ugyan! Ne köszönd. Ez csak üzlet, ha nem én akkor valaki más tette volna meg ugyan ezt. Elvégre a cél csak annyi, hogy némi exp-hez és pénzhez jussunk. Persze ha elég ügyesek vagyunk, akkor a listás jutalmak alapján némi nyersanyag is csurran cseppen, és akár... – Persze megint sokat beszél, és amint ez tudatosul benne rögtön el is hallgat nem foglalkozva vele, hogy épp a mondat közepén jár.
Fürkésző tekintetét a lányra emeli, arra azért ügyel, hogy ne legyen tolakodó, így tekintete a kényes részeken gyorsan átsiklik. ~Azt csak nem bánja, hogy felmérem az ellenfelem. Persze értem én, hogy lány, de most akkor csukjam be a szemem, vagy mi?!~ De azért biztos, ami biztos inkább gyorsan hátat fordít a lánynak. Sajátos szemlélete révén nem zavarj túlzottan, ha bunkónak tartják, elvégre nem kell róla számot adnia senkinek. Oda lép a panelhez és elkezd rajta babrálni. Közben azért a harccal is illenék foglalkozni, így a következő lépése, a szabályok tisztázása.
– Te vagy a kihívott, szóval kérlek dönts, hogy lehet-e itemet használni vagy sem. – majd felnéz az ég felé és igyekszik megállapítani az arénába eső fény irányát. – Ha nem bánod, én a nyugati kaput választanám belépési pontnak. A tereppel a mi szintünkön szerintem nem érdemes vesződni, engem nem zavar a nyílt tér, gondolom íjászként //ezt csak abban az esetben mondja, ha Mia látható helyen tartja az íját// te ezt preferálnád. – néz fel a konzolból a lányra. Amint az arcára néz rögtön beugrik neki a másik vöröske, így a múltkoriból tanulva gyorsan leszögezi;
– Ja és nem ér boci szemekkel bámulni, meg pillát rebegtetni!
Még egy gyors mozdulattal fixálja a statjaikat, majd ellép a konzoltól helyet adva Miának, hogy elvégezze a beállítások utolsó simításait a kedve szerint.


Mia (Közelharci sebzés: 5, Távolsági sebzés: 35, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 6 vagy afölé kell dobnia, 1.2 SP kiskörönként.)
Saibāitachi (Sebzés: 24 /kés, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)

Mia (20. szint): 80/80 HP, 35 páncél, 85/85 CSP
Saibāitachi (13. szint): 55/55 HP, 100 páncél, 75/75 CSP

/Kérelk azt azért írd le mindenképp, hogy milyen terepet állítasz be, hogy tudjam mihez tartsam magam. Az item használat Itachi szempontjából lényegtelen, lévén, hogy nincs semmi lötyije vagy kristálya/
//Az arénába lépés előtt bekapcsolom a Lopakodás jártasságom, ha jól látom Miának nincs észlelése, szóval az első támadásom meglepi lesz.//

_________________
Mia vs Saibāitachi Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Mia vs Saibāitachi Empty Re: Mia vs Saibāitachi

Témanyitás by Mia Szomb. Márc. 06 2021, 22:59

Várt rám. De miért is lepődök meg ezen? Eleve meresztgette a szemét a járókelőkre és ő is hívott ki, így nyilvánvaló volt, hogy ha látja a felé tartó kihívottat, ítélethozó, vagy áldozatot, akkor megragadja a lehetőséget. Elvégre férfi, nem igaz? Az azonban meglep, milyen összeszedetlen.. Másmilyennek tűnt. Már a "Naná, hogy lány" kijelentése is értelmet nyer, egyáltalán nem lenézésről volt szó. Olyan könnyű lenne zavarba hozni.. De én nem olyan lány vagyok.. Mondaná minden olyan lány.
- Igen, mintha olvastam volna valami ilyesmit - mondom könnyeden, akárcsak ha egy futó pillantást vetettem volna a nevére és el is felejtettem volna. - Mia vagyok, bár ezt már te is jól tudod.. - Jegyzem meg enyhe éllel a hangomban. Nem tetszik, hogy valaki tud rólam ebben a világban, noha ez elkerülhetetlen.
- Ó, és én még úgy gondoltam a fiúk így hívnak randevúra - tettetek csalódottságot. A fiú sokat beszél, ami ismételten meglepő dolog a számomra, elvégre én nem ehhez szoktam, de úgy tűnik az itteniek már hozzászoktak a gondolathoz, hogy itt kell élniük az életüket. Akkor talán mégsem egy új játékos.. A gondolatra összeszűkülnek a szemeim. - Azt hittem harcolni jöttünk, nem bájcsevegni. - Nem mintha ellenemre lenne a dolog, de őszintén, ő hívott ki, nekem pedig az eszembe sem jutott a dolog addig a pillanatig.
Ahogy végigpillant rajtam és főleg a kijjebb elhelyezkedő testtájaimon, hirtelen elönt a méreg és fel akarom pofozni, de szerencséjére még idejében elfordul. Talán nem is úgy gondolta.. Nem kellene mindenkiről a legrosszabbat feltételeznem. Ráadásul már a harccal foglalkozik, ami igazán előzékeny dolog, ha már miatta kell itt lennem. Bár néha nem árt a változatosság..
- Nem egy élet-halál harc, szóval a szokásos MMO harcokhoz híven itemek nélkül küzdünk. - Jelentem ki határozottan. Nem csak azért, mert nincs itemem, hanem mert így tartom igazságosnak.
Nem mintha úgy érezném, számít merről lépünk a pályára, a fényviszonyok csak annyiban zavarnak, hogy kellemetlenebb lesz a harc, de a végkimenetelt úgyis az RNG dönti el, már ameddig be tudom határolni hol van, mégis csak arra gondoltam, hogy idejövünk és harcolunk, semmiféle taktikával nem készültem.. Azt leszámítva, hogy a lehető legtávolabb veszem fel a távolságot.
- Nem értem mire gondolsz - felelem az utolsó megjegyzésére kezeimet hátrakulcsolva, bociszemeimre lebben pilláimat rebesgetve, enyhén előredőlő pózban.
Átnézem a beállításokat és ha a megegyezéseinknek megfelelőek, leokézom, hogy kezdődhessen a harc. A terep teljesen nyílt lesz, nem preferálom a váratlan akadályokat, jobb szeretem a tiszta, szemtől-szembeni küzdelmeket, még ha ez egy íjásznak nem is feltétlenül a legkedvezőbb. Ezután pedig várom a visszaszámlálást.
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

Mia vs Saibāitachi Empty Re: Mia vs Saibāitachi

Témanyitás by Saibāitachi Vas. Márc. 07 2021, 00:06


A fiú fejében csak úgy zsongnak a gondolatok. Halja, hogy beszél a lány, de nem tudatosul benne a mondandója. Végül sikerül rendeznie a sorait és a lényegi mondandóra már oda tud figyelni.

Az item használat korlátozásra csak bólint. Elvégre tőle csak ezt várják, bele nem szólhat. Majd még néhány simítás és kész. A megjegyzésére tett válaszon elmosolyodik. Ez már az ő „terepe”, pont ugyan ezt tette volna ellenkező esetben. Ennek megfelelően a mosolya kiszélesedik és vidáman kacsint a lányra;
– Kész szerencse! Ugyancsak bajban lennék, ha értenéd! – majd a hagyományos kobudo tisztelgéssel kicsit meghajol a lány felé. – Akkor odabent találkozunk.

A nyugati kapuhoz érve tudatosul benne igazán, hogy mire is készül. Össze is rezzen ahogy végig fut a hideg a hátán. Persze tudja, hogy nem tud semmi komoly kárt tenni a lányba, de a tudat egészen más, mint az ösztön. Persze most már kínos lenne visszatáncolni, így mély sóhajtástól kísérve megtolja a kaput és belép az arénába.
Mivel a kihívó panelen a lány neve nem zöld színnel volt jelezve, így tudja, hogy magasabb szintű nála. ~Nyilván Ő a gyorsabb is, vagyis hamarabb tud támadni, mint én. És nem csak a távolság miatt.~
Az „üres” terepen nem volt nehéz kiszúrni ellenfelét. Aki valószínűleg ugyan úgy meglátta őt is. Itachi nem kívánt sokat vacakolni, így a visszaszámlálás végeztével azonnal előre lendül. Minden bizodalmát abba fektette, hogy a lány nem rutinos párbajozó, így igyekszik kicsit rá játszik a harctéri idegességére. ~Már ha van neki olyanja.~ A cikázásnak nem látja értelmét, mert azzal csak a saját idejét vesztegetné, mivel tovább tartana oda érni ellenfeléhez. Elvégre a folyamatos irányváltás megtörné a lendületét. E helyett egyszerűen egyenes vonalba ráront a lányra maximális sebességgel.


//Következő posztodra már dobj támadást.//

_________________
Mia vs Saibāitachi Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Mia vs Saibāitachi Empty Re: Mia vs Saibāitachi

Témanyitás by Mia Vas. Márc. 07 2021, 10:38

A fiú zavartsága szinte már elveszettségbe torkollik, ahogy én is megosztom vele a gondolataim, így nem sok válaszra számíthatok tőle, ami nem különösebben zavar, talán csak az a része, hogy olyan, mintha nem is figyelne rám. Végül ő is megelevenedik utolsó megjegyzésemre, akárcsak ha erre várt volna, engem azonban ez már nem érdekel. Most csak a közelgő harcra koncentrálok, így bár fenntartom az előbb felvett arckifejezést, az arénába lépve ebből már semmit nem láthat, arcomon csak elszántság tükröződik.
- Sok szerencsét - köszönök el ideiglenesen, mielőtt ez megtörténne.
A fiú bizonytalannak és bátortalannak tűnik, noha ő volt a kihívó és az imént még önfeledten viccelődött, most egy reszkető pudingnak tűnt, azzal a különbséggel, hogy szeretem a pudingot. Most komolyan azzal van baja, hogy lány vagyok..? Nem baj, majd harc közben elfeledtetem vele, hogy a "gyengébbik nemet" képviselem, hogy jobban tudjon koncentrálni. Vagyis remélem, hogy képes leszek rá.
Körbenézek a nyílt terepen és rádöbbenek, hogy nem hagytam neki lehetőséget elbújni. Egy kissé rossz érzéssel tölt el, csalónak érzem magam, de ha egyenes a küzdelem és hasonló szinten állunk -nyilván nem hívott volna ki, ha nem így lenne-, akkor tudnia kell boldogulni. Hogy csökkentse a távolságot, azonnal rohanni kezd felém, mire egy pillanatra én is elbizonytalanodok és hátrébb csúsztatom jobb lábamat, de hamar visszanyerem önuralmam és egy mosoly kíséretében felemelem íjamat, hogy célba vegyem a fiút. Egyenesen felém rohan.. Tényleg ennyire lenézne? Vagy csak a leggyorsabb utat kívánja megtenni a lehető legrövidebb idő alatt? Akárhogy is; kezdeti tétovaságom ellenére én vagyok a gyorsabb, az első támadás joga az enyém, nem fog ideérni időben. Íjamat megfeszítve a fejét veszem célba, aztán, hogy ne legyen könnyű dolga a hárítással hirtelen a lábára irányítom nyilam hegyét és oda lövöm ki az elsőt. Így csak a saját esélyeimet csökkenteném, de végül úgyis az RNG fog dönteni.
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

Mia vs Saibāitachi Empty Re: Mia vs Saibāitachi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 07 2021, 10:38

The member 'Mia' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mia vs Saibāitachi 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mia vs Saibāitachi Empty Re: Mia vs Saibāitachi

Témanyitás by Saibāitachi Vas. Márc. 07 2021, 12:53


Ahogy számított is rá az íjász azonnal célba is vette. Nem törődve vele ahogy tellett tőle igyekezett felszámolni a köztük lévő távolságot.

Lehet tényleg jól számított és megzavarta vele a lányt, vagy csak szimplán azért hibázott mert az utolsó pillanatban módosított a célponton, azt Itachi nem tudja, de jelenleg nem is érdekelte. Számára csak az volt a lényeg, hogy ellenfele elvesztette a kezdeti előnyét. A harcművész szándékosan alacsonyan tartotta a súlypontját, számított rá, hogy Mia amilyen gyorsan csak lehet ismételni fog, de ezt nem állt szándékában engedni.

Sikerült is csapás közelbe érnie sértetlenű. ~Eddig jó!~ Első vágásával a karjait vette célba, mire a célzásra emelt íj kiváló lehetőséget is adott. Ha el akarja kerülni az íjász a találatot fel kell kapnia a fegyverét, így viszont meg kell szakítania a célra tartást. ~Dupla haszon~ gondolta a fiú, és ha ellenfel valóban megemeli fegyverét elkerülve a csapását, akkor így keletkezett résen másik fegyverével igyekszik combon szúrni.
Ha az első támadására nem sikerül időben reagálnia Miának és találata van, akkor a fegyver lőírányából oldalra fog kitérni, így a lány oldalát támadja majd másik fegyverével.

A támadások akár sikerülnek akár nem, az íjász ha használni akarja fegyverét mindenképpen hátrálnia kell. Viszont azt sem teheti a végtelenségig, hiszen előbb vagy utóbb eléri az aréna falát. Az árnyharcos folyamatos nyomás alatt tartja ellenfelét. Részben, azért, mert így talán ismét hibázik, részben mert neki a támadásaihoz test közelben kell lennie. Viszont a dojo-ban eltöltött idő alatt túl sokat segédkezett a mesterének, és már a vérében van az oktatás. Képtelen megállni, hogy ne adjon tanácsot, mivel Mia nyilván nem rendelkezik szemekkel a tarkóján.
– Vigyázz! Közel a fal. Oldalra térj ki, mert ha falnak szorítalak esélyed sem lesz. – és hogy nyomatékot adjon szavainak kissé balra lendül, így lehetőséget adva a lánynak az oldalra irányuló kitérésre. Nincs ebben a tanácsban vagy segítségben semmi lovagiasság illetve kedvesség, ez csupán ösztön.


Mia (20. szint): 80/80 HP, 35 páncél, 85/65 CSP
Saibāitachi (13. szint): 55/55 HP, 100 páncél, 75/75 CSP

//Apró megjegyzés; Figyelj, hogy ne metázz! Amikor Itachi össszerezzen akkor már a nyugati kapunál volt, így azt Mia nem láthatta. Szerencsére ez csak apróság és semmi jelentősége, csak gondoltam szólok.//

_________________
Mia vs Saibāitachi Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Mia vs Saibāitachi Empty Re: Mia vs Saibāitachi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 07 2021, 12:53

The member 'Saibāitachi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mia vs Saibāitachi 4766610511_dda12706fc_s Mia vs Saibāitachi 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mia vs Saibāitachi Empty Re: Mia vs Saibāitachi

Témanyitás by Mia Vas. Márc. 07 2021, 14:01

Persze, hogy nem talál az első támadásom, miért is lenne enyém az első vér? Azonban nincs időm hibámon lamentálni, mivel a férfi megállíthatatlan sebességgel közeledik felém és nincs időm kitérni; akkor nem is teszem. Ösztönösen kitérek az első támadása elől, a másodikba azonban már szándékosan beleállok valamennyire, hogy a faltól távolabb tudjak kerülni; combomba hasító fegyvert hagyom, hogy belém vájjon, közben oldalra térek ki és a térdére támaszkodva rugaszkodok el, hogy hátrébb kerüljek*. Még mindig nem vagyok teljes biztonságban, ráadásul az íjász harcmodora közel sem olyan látványos, mint az árnyharcosé, vagy legalábbis én még nem jöttem rá, hogy lehetne magasztosabbá tenni. Bár csak a páncél értékemből veszítettem, így is érzem, hogy erősek a támadásai, jobb lesz óvatosnak lenni.. Nem tudom, hogyan kerülhetnék elég messze, olyan messze, hogy ne érjen el hozzám. Gyorsabb vagyok, de a célzásra is kell figyelnem és időt szánnom, ráadásul nem engedhetem túl közel magamhoz, mert erős.. De nincs olyan képességem, ami ebben segíthetne, ráadásul én választottam a nyílt terepet, most már nem visszakozhatok, főleg nem egy párbaj közepén.
A második támadása majdnem elérte az oldalát, de az előző manőverének köszönhetően sikerült kitérnie előle. A stílusa vadnak tűnik, de kiforrottnak és gyakorlottnak. Én talán tudok célba lőni -bár az első támadásom nem ezt igazolja-, de nem tudok, hogyan tehetném ezt érdekessé.
- Nem kell a tanácsod - vetem oda kissé talán becsmérlően, de azért megfogadom és még távolabb próbálok kerülni a faltól, amire ellenfelem esélyt is ad. Nem szeretnék harc közben beszélgetni az ellenfelemmel, csakis az előttem álló leküzdendő akadályra koncentrálni. Élet-halál harcnál még megérteném ezt a viselkedést, de nem kell pátyolgatni. Remélem következő lövésem ezt be is bizonyítja; a szemét veszem célba, a bal szemét. Utána soron következik majd a jobb is, de egyelőre az a célom, hogy megvakítsam és rontsak a látásán, hogy ne legyen olyan magabiztos a mozgása. Aljas? Lehet, de nem szeretnék veszíteni, ezen túl ez a legjobb esélyem és legalább érdekesebbé tehetem az íjászok támadásainak szűkös palettáját.

//Este olvastam el, posztírás előtt pedig nem és úgy emlékeztem, hogy az arénában, Mia előtt rezzen össze x3//
//*Szerintem ez kivitelezhető akrobatika nélkül is, remélem érthető, hogy mit szerettem volna.//
//Most megpróbálom én kiszámítani a statokat, ha nem sikerül, nyugodtan javíts a következő körben és akkor onnantól rád bízom.//

Saibāitachi (13. szint): 55/55 HP, 100 páncél, 75/49 CSP
Mia (20. szint): 80/80 HP, 9 páncél, 85/45 CSP
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

Mia vs Saibāitachi Empty Re: Mia vs Saibāitachi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 07 2021, 14:01

The member 'Mia' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mia vs Saibāitachi 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mia vs Saibāitachi Empty Re: Mia vs Saibāitachi

Témanyitás by Saibāitachi Vas. Márc. 07 2021, 14:53


A két támadásból csak az első volt sikeres. Talán túlságosan is a „bájcsevejre” figyelt. Viszont még így is volt haszna; ~Önérzetes! Alap hiba.~ konstatálja a lány megjegyzését követően.
Bár egyelőre sokat nem tud rajta töprengeni, mert Mia közvetlen közelről arcon lövi. Alig pár centivel tévesztette el csak a szemét. Az maszkjába fúródott nyílvesszőről tudomást sem véve lendül tovább, mert muszáj a lány közelében maradnia. Nem mintha szerelmes lenne belé vagy ilyesmi, csak nem akar veszíteni.
A stiletto tartásán egy gyors fogásváltással módosít, így most képes egy szűk ívű alsó vágásra, amit meg is indít a lány hasi tájéka irányába. Eközben a baljában lévő tőrt a feje magasságába emelve, megpróbál ismét a lány karjai alá bújni, miközben igyekszik az íj balfelén tartani magát. Ha sikerül akkor a tőrrel a lány hóna alá szúr.
Ha nem sikerül kitérnie az íj útjából, akkor jobb célpont nem lévén Mia kézfejébe bök a tőrrel, majd ismét közelebb lép, hogy csökkentse a távolságot. Pontosabban, hogy fentartsa azt. Bár úgy számolja, hogy nem elég gyors ehhez. előbb vagy utóbb a köztük lévő sebesség különbségből adódóan a lány olyan pozícióba fog kerülni, hogy akár két lövést is leadhat, mire az árnyharcos utoléri. Viszont ebben az esetben két lehetősége van; a jobb vértjében bízva hagyhatja, hogy meglegyen a többlet támadás, vagy kifárasztja ellenfelét, így kénytelen lesz lemondani a plusz támadásáról, hogy pihenhessen.
Egyelőre még nem dönt ez ügyben. Két három ütésváltás még legalább van addig.
– Talán nem, talán igen. – jegyzi meg teljes érdektelenséggel a hangjában, arra vonatkozóan, hogy van-e szüksége tanácsra Miának. Ha sikerül felbosszantania lehet ismét hibázni fog.
– Egyelőre nem nyűgöztél le.

Mia (Közelharci sebzés: 5, Távolsági sebzés: 35, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 6 vagy afölé kell dobnia, 1.4 SP kiskörönként.)
Saibāitachi (Sebzés: 24 /kés, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)

Mia (20. szint): 80/80 HP, 9 páncél, 85/45 CSP
Saibāitachi (13. szint): 55/55 HP, 65 páncél, 75/49 CSP

//pici helyesbítés kell csak; Az árnyharcos a kétfegyverének támadásáért csak 1 szintnyi CSP-vel fizet, ahogy Strea írta régebben nekem; "Támadás csomagért fizet" Very Happy .
Viszont így megláttam egy apró hibámat, nem jegyeztük az SP-t. Ide már betettem azt is. Az 5. körre lesz neked két cselekvésed.//


_________________
Mia vs Saibāitachi Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Mia vs Saibāitachi Empty Re: Mia vs Saibāitachi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 07 2021, 14:53

The member 'Saibāitachi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mia vs Saibāitachi 4766610511_dda12706fc_s Mia vs Saibāitachi 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mia vs Saibāitachi Empty Re: Mia vs Saibāitachi

Témanyitás by Mia Vas. Márc. 07 2021, 17:26

Sikerült. Talált! Nem sikerült pont a szemét eltalálni, hogy aztán vak vagdalkozásba kényszerítsem, de legalább sikeres találatot szereztem - az elsőt játékom folyamán. Eszembe jut ugyanis, hogy a harcban egyáltalán nem voltam tapasztalt, ami miatt el is bizonytalanodok egy pillanatra. A srác pedig levakarhatatlan. Tudom, hogy ebben a világban nincs fájdalomérzet, de legalább ösztönből odakaphatott volna. Persze, közelharcos beállítottságú és nyilván nem akar céltábla lenni, de hogy képes ennyire kimérten viselkedni egy ilyen helyzetben?
Mire észbe kapok, már meg is rohamoz a következő sor támadásával; az első elől ösztönösen összegörnyedve próbálok hátraugrani - már megint ezek a rögtönzött mozdulatok, egyáltalán nem vagyok ura a testemnek, a másik pedig edzett harcosnak tűnik. Ki tudja, mire volt jó az a nyolc év.. Talán én is tudnék olyan dolgokat tanulni, amiket a valóságban is használhatnék, vagy legalább kiélvezhetném, hogy itt képes vagyok végrehajtani őket.
Mintha csak valóban fájdalmat okozna a vágás, oda akarok kapni a hasamhoz -látszik, hogy nem vagyok gyakorlott-, de már jön is a következő támadás, melynek célba érése előtt még nem vagyok képes felocsúdni.
- Te szemérmetlen.. - jegyzem meg a támadásra, ám egyáltalán nem barátságtalanul. Ugyan nem tetszett a mozdulat, ő csak azt használta ki, amije volt, ami ellen nem igazán tudtam volna érveket felsorakoztatni, hiszen nemrég én is ezt tettem.
Szavait figyelmen kívül hagyva megfordulva futni kezdek, a gyorsaságomra alapozva próbálok meg előnyhöz jutni. Tudom, hogy ha támadok, akkor meg kell állnom és akkor hamar utolér, de talán, ha sikerül a tervem.. Mikor már elég nagy előnyre teszek szert, megvetem jobb lábam és szembefordulok ellenfelemmel.
- Nem azért vagyok itt, hogy lenyűgözzelek - harsogom és előreugorva ismét a szemét veszem célba, hogy elég közel legyek a hárítás megnehezítéséhez, de még elég messze, hogy a játék az irányításomból számolja a sebzést. Persze tudom, hogy így ő kerül majd előnyösebb helyzetbe és jobb esetben ismét futnom kell majd, de akkor is végrehajtom, amit elterveztem.

Saibāitachi (13. szint): 55/55 HP, 65 páncél, 75/49 CSP
Mia (20. szint): 80/37 HP, 0 páncél, 85/25 CSP, SP: 1,6
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

Mia vs Saibāitachi Empty Re: Mia vs Saibāitachi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 07 2021, 17:26

The member 'Mia' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mia vs Saibāitachi 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mia vs Saibāitachi Empty Re: Mia vs Saibāitachi

Témanyitás by Saibāitachi Vas. Márc. 07 2021, 18:41


Mindkét támadása sikeres volt, és láthatólag az ellenfele megzavarodott. A két támadás közt mintha még a mozdulatainak se lenne ura. ~Lehet, hogy ez az első küzdelme?~ ötlik fel benne. A megjegyzést egy fél mosollyal nyugtázza, de nem szól. Gondolatai csak úgy cikáznak, próbálja összerakni a mozaikot.

Végül arra a következtetésre jut, hogy bár az íjász minden tőle telhetőt megtesz ~Becsületére váljék…~, de kevés a harci tapasztalata és a felszerelése is túl gyenge. Ennek okán a két opció közül az elsőt választja. Amint a lány hátat fordít neki, nem lendül előre. Inkább ismét leengedi a súlypontját és haránt irányba fordul, minél kisebb felületet mutatva. A két fegyvert egyszerre pördíti és szorítja alkarjaira a pengéket, mintha csak két sai lenne nála, és védekező pozíciót vesz fel. Az íjász ismét a fejére céloz, miközben indulatosan leordítja Itachit. A fiú jobb karjával kitakarja az arca teljes bal felét, míg baljával keresztbe, az arca jobb alsó felét úgy, hogy csak a jobb szem marad takaratlan.
Szándékosan gátolja saját térlátását, mert most arra semmi szükség. Tudja, ahhoz nagyon alacsony a gyorsasága, hogy hárítsa a lövést, viszont a harci ösztönei kiválóak.

Abban a pillanatban, mikor Mia elereszti az ideget, az árnyharcos egy apró szinte szemmel érzékelhetetlen mozdulattal kifordítja lábfejét. Ennek következményeként feje, alig 5 centit balra mozdul, így a kilőtt nyílvessző ártalmatlanul süvít el füle mellett. Persze ezzel nagyon nagy kockázatot vállalt, de mostanra meg van róla győződve, hogy képzettebb ellenfelénél. Még ha szintje ezt nem is mutatja. Nem beszélve arról, hogy a felszerelése is sokkal erősebb.

Már nem látja értelmét provokálni a lányt így némán, de elszánt tekintettel lendül előre. Elég lehetőséget adott arra, hogy ha ellenfele akar, szusszanhat egyet, és felkészülhet a következő néhány csapásra. Természetesen, azért nem becsüli le ellenfelét. Simán lehetséges, hogy az egész eddigi csak színjáték volt, és hamarosan előrukkol valami nagyon durvával.

Amint beéri a lányt, megpróbál az íj mögé kerülni. Ha sikerül egy gyors szúrás ballal a combjára, és ahogy kifordul a stiletto-val egy rövid vágást ejt Mia oldalára.


Mia (Közelharci sebzés: 5, Távolsági sebzés: 35, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 6 vagy afölé kell dobnia, 1.6 SP kiskörönként.)
Saibāitachi (Sebzés: 24 /kés, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)

Mia (20. szint): 80/41 HP, 0 páncél, 85/25 CSP
Saibāitachi (13. szint): 55/55 HP, 65 páncél, 75/49 CSP

_________________
Mia vs Saibāitachi Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Mia vs Saibāitachi Empty Re: Mia vs Saibāitachi

Témanyitás by Saibāitachi Vas. Márc. 07 2021, 19:14

dobások

_________________
Mia vs Saibāitachi Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Mia vs Saibāitachi Empty Re: Mia vs Saibāitachi

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 07 2021, 19:14

The member 'Saibāitachi' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Mia vs Saibāitachi 4767249862_5877ffd2ef_s Mia vs Saibāitachi 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Mia vs Saibāitachi Empty Re: Mia vs Saibāitachi

Témanyitás by Mia Hétf. Márc. 08 2021, 08:44

Rosszul számítottam, nem követett. Figyelnem kellett volna a lépéseinek zajára. Ehelyett szinte magzatpózban várja az érkező lövést, ami elől ki is tér. Hitetlenkedve nézem, ahogy elsuhan mellette nyilam, melynek pontosnak kellett volna lennie - és talán az is volt, de a fiú ösztönei felülmúlták a képzelet határait. Ekkor veszem csak észre, hogy életcsíkom szinte sárgába esett és kétségbeesett.
Kiszolgáltatott vad lehetek a fiú számára védekezés nélkül, aki könnyedén be is viszi az utolsó két csapást. Csalódottan lejjebb eresztem az íjamat és körbenézek, mintha lenne bármi is körülöttünk. De nincs, csak mi vagyunk és az aréna és ez ez a furcsán keserű érzés a számban. Nem vagyok kimondottan szomorú, inkább csak mélabús. Nem hullok a porba, nem török meg. De rossz érzéssel tölt el a vereség, még ha már az elejétől fogva tudtam is, hogy a fiú tapasztaltabb nálam.
- Köszönöm - hajolok meg mosolyogva, csak szememben láthatja a búslakodás apró nyomait, ahogy kiegyenesedek. - Sokat tanultam ebből a harcból.
Még mielőtt bármit mondhatna, megfordulok - nem kell, hogy többet lásson belőlem, ahogy én sem szeretném látni őt. Határozott léptekkel sietek ki az arénából, nem, hogy minél gyorsabban elhagyjam bukásom színterét, hanem hogy mehessek tovább a következő dolgomra. Nem hiszem, hogy most a harchoz lenne kedvem, így valami mást keresek. Felemelt fővel távozok, hiszen tudom, hogy bár csak egy lövésem talált, nem teljesítettem olyan rosszul. Elvégre csak három hete játszom.
- Még találkozunk - intek a hátam mögött lévő fiúnak. Ez volt az első ilyen ígéret, amit tettem, mivel ha valaki valamit az ellenemre tesz, azzal soha többé nem akarok találkozni. Ez talán inkább a bosszú ígérete volt - rosszallás nélkül.
Mia
Mia
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 136
Join date : 2020. Dec. 25.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh:

Vissza az elejére Go down

Mia vs Saibāitachi Empty Re: Mia vs Saibāitachi

Témanyitás by Saibāitachi Hétf. Márc. 08 2021, 19:27


Mind a két szúrása elérte a lányt, és ezzel vége is lett a küzdelemnek. Megjelent felette a győzelmi értesítő, így az árnyharcos leengedve fegyvereit felegyenesedett, majd a kedvenc filmjéből ellesett mozdulattal, felpörgette a két fegyvert és egyszerre a derekán levő tokokba tolta. Mindig is azt hitte erről a mozdulatról, hogy nagyon menő, de mára már annyira hozzászokott, hogy nem is veszi észre.

Itachiról nem lehet állítani, hogy "hű milyen empatikus", de most még ő is érzi ellenfele csalódottságát. Az íjászlány gyorsan megköszöni a küzdelmet, és megjegyzi, hogy sokat tanult belőle. Az árnyharcos már épp nyitná a száját, de Mia megfordul és ott hagyja. ~Nyilván nincs szüksége az elismerésemre, de úgy tűnik még a jelenlétemre sem.~ Állapítja meg a teljesen nyilvánvalót. A fiú mozdulatlanul kiséri szemmel a lányt ahogy elhagyja az arénát, majd miután bezárult mögötte a kapu sóhajtva térdepel le az aréna homokjára. Nem lesz ma már több küzdelem, így nem kell rohannia kifelé van ideje kiértékelni a küzdelmét.
Behunyt szemmel, szinte kockáról-kockára nézi vissza, mint egy videót. Néhány mozzanatnál mintha csak külső szemlélő lenne igyekszik perspektívát is váltani, hogy jobban megérthesse a mozdulat gyökerét.

A mozdulatok kiértékelést követően átgondolja a küzdelem hatásait is, és lassan megérti, pontosabban tudatosul benne, hogy hiba volt jelentkeznie. A céhtervei szerint a kapcsolatok kiépítése és erősítése a törekvéseinek célja, nem pedig lerombolása, vagy új ellenségek szerzése.
Újra felidézi magában a lány utolsó szavait, és igyekszik mögé látni, de mivel ellenfele az ellenkező nem képviselője, így ötlete sincs, hogy miért viselkedett úgy, ahogy. Végül kinyitja szemét.
Egyszál magában van már csak az arénába. Az a kevés néző, aki kíváncsi volt két kezdő küzdelmére, már távozott. Itachi a kapura mered, ahol Mia elhagyta a teret, majd teljesen érzéketlen, szürke hangon megjegyzi;
– Aligha.
Végezetül felegyenesedik és elhagyja az épületett.


//Köszönöm a játékot! A staff-ot pedig kérem zárja az aránát.//

_________________
Mia vs Saibāitachi Ita_bo10


Adatlap
Előtörténet
Narráció: #8c8c8c Beszéd és gondolatok: #618bbb OFF – magyarázat: #f2f2f2
Saibāitachi
Saibāitachi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2020. Aug. 23.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Vörös
Céh: Endless Society

Vissza az elejére Go down

Mia vs Saibāitachi Empty Re: Mia vs Saibāitachi

Témanyitás by Cardinal Szomb. Ápr. 03 2021, 12:38

Rendszerfrissítés... Aréna küzdelem zárása... 50 exp jóváírva... 120 arany jóváírva...

Sabaitachi: +57 pont
Mia: -57 pont

Aréna küzdelem lezárva!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Mia vs Saibāitachi Empty Re: Mia vs Saibāitachi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.