Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eru vs Takada

3 posters

Go down

Eru vs Takada Empty Eru vs Takada

Témanyitás by Takada Hiroshi Szomb. Szept. 12 2020, 13:30


Az öreg a nála már szokásos kedvetlennek tűnő arckifejezéssel vizsgálja a téren fel-alá járkáló „embereket”. Persze most már tudja, hogy akiket ő embernek lát azok nem többek egy program által vezérelt poligon hálónál, de neki akkor is nagyon emberszerűnek tűnnek, így arra az elhatározásra jutott, hogy igenis emberként tekint rájuk.
Mivel jelenleg semmi dolga sem akadt, és kedvenc elfoglaltságának sem volt kedve hódolni, a szükségesnél jóval előbb eljött az Aréna elé. Nem gondolta, hogy újra itt lesz, de Makudával vívott küzdelmét követően, csak úgy gondolt az Arénára, mint egy játszótérre, ahol a kölykök rendre elgyepálják. És ebben semmi kivetni valót nem talált. ~Ha ezzel hozzá járulhatok, hogy Tábornok-san és társai gyorsabban elérjék céljukat, hát legyen…~. Tábornok-san alatt Makudát értette, ahogy magában elnevezte, abból kifolyólag, hogy eddig akárhányszor együtt mentek küldetésre, a fiú mindig különféle harci utasításokkal látta el. És ez így van rendjén, mert az ő stratégiai érzéke egy málhás szamáréval vetekszik.
Bár azt gondolta, hogy korán ideért, de azért ellenfelét ismerve, benézett a vezérlőkonzol alá, hátha ott bujkál, jó szokásához híven.

A tapasztaltabbak ebből rögtön kitalálhatják, hogy az aktuális kölyök, akitől a mostani verést várja, Eru. Neki különösen hálás, mert eddig nagyon sokszor támogatta Makudát és őt is. És bár nem látszik rajta, de különösen várja ezt az össze csapást. Részéről roppant mókásnak találja ezt a küzdelmet, olyannyira, hogy kedvenc horgász ellátójával fogadást is kötött, miszerint legalább kétszer levegőt tud venni, mielőtt Móka-san a földbe döngöli. Persze azt nem árulta el, hogy megpróbálja rávenni álcázott loli ismerősét, a fegyver nélküli pusztakezes küzdelemre. Ez egyértelműen Takada számára előny, mivel az ő fegyvere azzal az egy árva bónusz ponttal nem több mint egy száraz falevél. Vagyis még koránt sem biztos, hogy Eru bele megy, bár előzetes megbeszélésük alatt tett ilyen jellegű célzást Móka-san.


Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Eru vs Takada Empty Re: Eru vs Takada

Témanyitás by Eru Kedd Szept. 29 2020, 20:50

Aréna, sok csodás játék, mint utólag megtanultam, nem csak játék vannak olyanok, akik legálisan levezethetik feszültséget itt. Vagy fél, vagy felek egy párbajjal lerendezhetik anélkül bárki ténylegesen megsérülne. A sérülés alatt természetesen halált értem, a büszkeség az már más tészta az nem fizikai dolog. Nem vagyok gyakorlott párbajozó igazából eddig csak egyszer jártam itt és akkor is kikaptam. Nem a pont szerzés vezérelt vagy más hasonló csak kíváncsi voltam és tanulni akartam. Most valami más dolgot szeretnék. Most is kíváncsi vagyok, de ma azt hiszem más fajta tapasztalat szerzés lesz, mint legutóbb. A legtöbb játékost gyorsan kerülgettem lévén a gyorsaságom elég magas. Sajnos nem olyan magas legendásként emlegessék. Annak is eljön majd az ideje egyszer, mikor nevem lesz ebben a világban. Szeretném, ha elismernének és ismert lenne a nevem. Nem azért, mert rettegnek tőlem annyi rondaságot csinálok. A csínyek, tréfák azok semmik én a sárga vagy piros indikátora gondolok. Azok aztán fúj, nem értem mi a jó abban másokat bántani. Egy kis aréna az rendben, na de védett területen kívül bántani valakit az nem szép.
Pontosan azt szeretném, ha a hírem egyszer akkora lenne meg látnak az ilyen alakok meg gondolják azt bántanak más békés játékosokat. Azt hiszem ezen túl sokat gondolkodom. Most a bácsit kellene meg keresnem ebben a nagy tömegben Takádat pontosabban. Egy ideje nem láttam, kíváncsi vagyok most hogyan áll.

Óvatosan settenkedem amikor meg látom, egy kicsit meg akarom ijeszteni. Van azóta észlelése lehet észrevesz. Mivel nincs bekapcsolva egyik jártasságom-se igazából amint meg fordul tuti meglát.
Háta mögé akarok lépni és derekánál jobb kezem egy újával meg bökni.

_________________
Külsője és viselkedése miatt mindenki loli kislánynak hiszi többnyire.

Statok és Felszerelések:


Céh Ostrom:
Eru
Eru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 212
Join date : 2019. Jul. 06.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Eru vs Takada Empty Re: Eru vs Takada

Témanyitás by Takada Hiroshi Szer. Szept. 30 2020, 11:19


~Itt nincs… akkor lehet, hogy tényleg én értem ide előbb~, gondolja az öreg, de miközben felegyenesedik egy apró ujjacska böki oldalba, amitől kissé összerezzen, de hamar rendezi a „vonalait”. És a következő pillanatban, már halvány mosollyal az arcán üdvözli az apróságot.
– Jó napot Eru san! – köszönti, a nála megszokott kissé fapados, de a hagyományokat követő módon.

Takada sokat töprengett ezen a küzdelmen. No nem mintha azt gondolná, hogy a kimenetele nem egyértelmű. Nem, inkább arról van szó, hogy azon töprengett, hogyan tudná megoldani, hogy az árnyharcos legalább egy kicsit profitáljon a küzdelmükből.
Az öreg horgászcimborájával, aki egy program vezérelte NJK-hoz mérten igen értelmes, ~…talán az üzletelésből kifolyólag, magasan programozott szociális mi-t kapott~ azt mondta; „Felesleges erőltetni az agyát. Az első pofontól úgy is kifekszik Takada san.”
Az öregnek nem volt nehéz belátnia, hogy a boltos-halásznak tökéletesen igaza van, de ugyanakkor nem volt hajlandó belenyugodni. És elő is áll egy ötlettel, melyet a kölcsönös üdvözlést követően, vázol Erunak.

– Arra gondoltam, hogy egy picit tehetnénk izgalmasabbá is ezt a megmérettetést. Mit szolnál ahhoz, ha nem használnánk fegyvereket, csak pusztakézzel küzdenénk. – majd kis szünet után, folytatja – Valamint, ha a pálya, úgymond nem volna szokványos. Arra gondoltam, hogy egy amolyan ingapályán küzdenénk, ami rendszertelenül ing, a legváratlanabb ütemben és irányban. Kétségtelenül, javítaná a koordinációs képességünket, valamint az egyensúly érzékünket. Tudom, hogy így a küzdelmünk feltételei kizárólag engem érintenek pozitívan, lévén, hogy a fegyverem statisztikája messze elmarad… – itt egy picit tétovázik, mert nem tudja, hogyan fogalmazzon. Már többszőr feltűnt neki, hogy az árnyharcos, úgy beszél jobbjához, illetve róla, mintha az egy személy lenne, és semmi esetre sem akarta megbántani az ifjút. De semmi használható nem jut az eszébe, így úgy magyaráz tovább mintha már megadta volna a hasonlítás alapját – Nem beszélve az egyensúly dologról. Én ugyanis rendelkezem akrobatika jártassággal, így lehet kicsit előnybe lennék.
Ezen feltételezése azon alapszik, hogy eddigi megfigyelése alapján Eru nem rendelkezik ezzel a jártassággal, de ha mégis, akkor nagyon valószínű, hogy most közli ezt az öreggel.
Végül summáza az egészet, és megvárja mit reagál az apróság
– … szóval ezt találtam ki.

//Játék menetre lefordítva: A fegyver nélküli küzdelem, gondolom nem szorul magyarázatra. Viszont az ingapálya annál inkább.
Az elképzelésem az, hogy a támadásoknál dobni kellene korona-koponya kockával is, és amennyiben nem kerül ki korona a dobásból, úgy a játékos elveszíti egyensúlyát, netán elesik, így abban a körben nem tud támadni, mert vagy az egyensúly visszaszerzésére kell figyelnie, vagy épp fel kell állnia (A többletköreit is elveszíti, mivel a felállás, vagy egyensúly visszanyerés teljes körig tart, függetlenül attól, hogy a másik fél milyen gyorsan mozog).
Egyértelmű, hogy mindenkinek van egy ösztönös egyensúly érzéke, így Eru a jártasság hiányában 1 kockával dobna, míg Takada, mivel rendelkezik az akrobatika jártassággal ő két korona-koponya kockával dobhatna, így dupla akkora az esélye, hogy megtartja egyensúlyát. Szerintem a küzdelem kimenetelét egyáltalán nem befolyásolja, mert valószínűtlen, hogy Takada sikerrel bevigyen annyi támadást, és pusztakézzel tudna annyit sebezni, hogy akárcsak Eru páncélját is leüsse, annyi idő alatt, míg az árnyharcosnak nem sikerül 1 koronát dobnia, mivel többletkörei révén az első sikeres támadásnál sebez annyit még fegyver nélkül is, hogy Takada 77 Hp+páncél értékét nullázza.
Azért itt írom le az elképzelést, és nem PM-ben, hogy a staff is lássa, és ha bármi kivetnivalót lát benne, akkor azt jelezni tudja, még a küzdelem megkezdése elött.//


Takada pusztakéz (11) - HP:60 | F:12 | E:11 | K:12 | GY:11 | S:11 | P:17

Takada Hiroshi
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 403
Join date : 2020. Jul. 05.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Eru vs Takada Empty Re: Eru vs Takada

Témanyitás by Cardinal Hétf. Okt. 26 2020, 23:48

Rendszerfrissítés... Hiba! Időtúllépés! Aréna küzdelem zárása...

Takada Hiroshi: +25 pont
Eru: -84 pont

Aréna küzdelem lezárva!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Eru vs Takada Empty Re: Eru vs Takada

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.