Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buborék-gyakorlatok

4 posters

Go down

Buborék-gyakorlatok Empty Buborék-gyakorlatok

Témanyitás by Hinari Kedd Szept. 01 2020, 10:36


Fejemben változatos képek keringtek, egymást váltották, csillogtak-úsztak el szemeim előtt. Valami, amit a vizes szintek utolsó bossaihoz közeledve már egyre inkább ki akartam próbálni, begyakorolni és nem utolsó sorban... a legendás Katana is nagyon közel volt már a következő szintlépéséhez.
- Köszönöm, hogy beleeggyeztél - mosolyogtam rá a mellettem sétáló Fuwára. Az aréna épülete felé igyekeztünk, ráérősen lépkedve a macskaköveken és kerülgetve a nemrég hullott eső hagyta tócsákat. A napsugarak éles szögben világították meg az épületek csúcsait, fényárba vonva a Kezdetek Városát.
- Te is közel vagy már az ötvenhez, ugye? - kérdeztem rá - Ez most egy kicsit másmilyen harc lesz, mint anno a céhkertben - mosolyodtam el és megigazítottam az övemen a fegyverem - Most nem hagyok szünetet neked - pillantottam rá, hangomban egy csepp kihívás és némi izgatottság bujkált. Én tudtam, miért. Nem terveztem teljes felszerelésben kiállni... és pont emiatt lesz izgalmas.
Nem is tudom mióta nem harcoltam hátrányból, erős szintű játékos ellen.
Nemsokára megérkeztünk. Az idő ellenére viszonylag kevesen bóklásztak errefelé; többen a frissen újraindított időszakos ranglistát nézegették, talán azt tervezve, hogy ezúttal felkerülnek rá. Mások a lelátón iszogattak és beszélgettek, valami izgalmas mérkőzést várva. Vajon mi megadjuk nekik? Páran utánunk fordultak, izgatottan súgtak össze a hátunk mögött. Ránevettem céhtársamra és beálltunk a regisztrációs pult elé.
- Szeretném én beállítani a küzdőteret - néztem rá komolyan - És arra is megkérlek, hogy teljes erővel küzdj, a képességeiddel és ha úgy látod, használj itemet is. A legerősebb Fuwa ellen szeretnék megvívni - bólintottam és bíztam benne, hogy meg is teszi ezt a kedvemért. Látni akartam, mennyit fejlődött és azt is, hogy én mire leszek képes a megannyi itemképességem nélkül. Csak ketten, én és a Katana szelleme, a szűkszavú lány ellen. És ha el is veszítjük? A ranglista nem számított - annál sokkal fontosabb volt most a cél, amit kitűztem magam elé.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Buborék-gyakorlatok Empty Re: Buborék-gyakorlatok

Témanyitás by Silence Csüt. Szept. 03 2020, 20:43

Sokszor villant fel mostanában, hogy szintet lépett. Na azt nem tudta volna megmondani ha nem nézi meg, éppen hanyas szinten tart. De erősödött mostanában.
Amikor Hinari a segítségét kérte a gyakorláshoz (és lehet valami máshoz is, de azt már nem igazán hallotta a “gyakorlás” és a “segítség” szavak után.
Az arénába menet is vidáman lépkedett, és nézegette az ismerős épületeket. Kezdett hozzá szokni, hogy sokkal szinesebbek, mint amikor először ide tévedt. Majd egyszer meg kell kérdeznie, hogy mikor javítottak rajta (Mert az összefüggés a Simeonnal alakuló kapcsolatával, az neki túl távoli volt)
Lelkesen viszonozta Hinari mosolyát, amikor a hercegnő megszólította. Természetes dolog, hogy segít. Hinari is elkísérné, ha neki szüksége lenne a gyakorlásra.
A kérdésre aztán gyorsan megleste a menüjét, sikertelenül próbálva ezt titokban tenni, aztán bólintott. Már majdnem ő is ötvenes szintű!
Kis riadalommal vegyülő izgatottság csillant a tekintetében a kijelentésre, hogy nost más lesz... Persze, hiszen az arénában vannak, és itt komoly küzdelem folyik. Kivéve Simeonnal. Vele játszani szoktak itt... vagy olyasmi. De valahogy úgy érezte, Hinari nem így érti...
Kicsit közelebb kellett húzódnia, ahogy beértek az aréna körül bámészkodók közé... Sokan voltak, és mindenki őket nézte.
Szerencsére egyikük sem került túl zavaróan közel, és még el is léptek Hinari útjából, ha kellett.
Mosolyogva, beleegyezőn bólintott a hercegnő kérésére. Akkor neki meglepetés lesz, milyen helyen fognak gyakorolni.
Az arca elkomolyodott a következő mondatra. Képességet, és itemet is használjon? De... ahhoz túl sokat kell gondolkodni... Vagy éppen azért? Előfordult már, hogy ha hamarabb eszébe jut, hogy elővegyen egy kristályt, akkor sokkal kevésbé lett volna ijesztő a helyzet. Végül bólintott. Megpróbálja. Olyan ügyes igyekszik lenni, amilyen ügyes csak tud!
Nézegetve, kik várnak sorukra, fogyatkozó türelemmel várta ko, hogy a hercegnő beállítsa a területet, és mikor elkészült, kiváncsian, de nagyon igyekezve fegyelmezni magát lépett be. Most nem szabad bámészkodni, mert most a legügyesebben kell Hinarival gyakorolnia!

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Buborék-gyakorlatok Empty Re: Buborék-gyakorlatok

Témanyitás by Hinari Hétf. Szept. 21 2020, 16:02


Kis híján felnevettem, amikor Fuwának meg kellett néznie a menüjét ahhoz, hogy meg tudja mondani az aktuális szintjét. Látszott, hogy mennyire nem veszi komolyan a játéknak ezen részét és ez talán nem is volt gond. Én már... nem is emlékszem rá, milyen volt szinteket lépni.
Túl régóta stagnálunk ugyanazon a helyen.
- Ha eléred az ötvenet, az szép teljesítmény lesz - mosolyogtam rá - Nem tudok sokakról, akik ott lennének - tettem hozzá, talán hogy erősítsem benne ennek fontosságát, de talán csak azért, hogy a kimondott szavakkal eltereljem a gondolataim. Közben persze az aréna épülete körül gyülekező játékosok amúgyis megtették nekem ezt a szívességet, én pedig újult izgalommal léptem oda a panel elé, nem felejtkezve el róla, hogy figyeljek a mellettem haladó lányra is a tömegben. Éreztem, hogy a kérésem kissé váratlanul érte, de nem visszakozott, ennek pedig különösen örültem most. Jópár percig nyomkodtam a panelen, mire sikerült kialakítani valami olyasmit, amit elképzeltem. Végül bólintottam és visszafordultam Fuwához:
- Akkor, odabent találkozunk - bólintottam felé vidáman, majd elindultam a szemközti bejárat felé. Nem voltam benne biztos, melyikünk lesz a gyorsabb, de biztos ami biztos alapon aktiváltam a jártasságaim, köztük természetesen a Rejtőzést és a Lopakodást is. Ha a patakparton a céhkert végében csak bemutattam neki ezeket, most elsőkézből fogja tapasztalni a harcban lévő fontosságukat.

A teljes harctér a víz alatt volt. Fényviszonyokat tekintve a terület jobb oldalán volt a legvilágosabb (ám ott is csak gyenge félhomály uralkodott), a bal oldalon a szinte teljes sötétség követelte magának a teret. Mélysége végtelen, egyszóval szinte bármeddig úszhattál fel vagy le, a végét el nem érted - se felszín, se aljzat nem látszott sehol. Ami viszont talán a legkülönlegesebbnek hathatott Fuwa számára, azok a két-három méter sugarú, levegővel telt buborékok voltak. Random elszórva lebegtek a pályán és egy-egy vízszintes palló vágta ketté őket - azaz ha fentről érkeztél, le tudtál ülni pihenni rájuk, ha viszont alulról, úgy egy plafonként funkcionált, nos... ki tudja mihez. Mosolyogva szemléltem az eredményt és ahogy azt korábban megbeszéltük, nem vettem fel felszerelést - a visszaszámláló lejártát egy melegebb, egyberészes fürdőruhában vártam az egyik Fuwától távolabbi buborék mögött a sötét részen, kezemben a Katanával.


Hinari (felszerelés nélkül) (50) - HP:320 | F:69 | E:93 | K:52 | GY:116 (128) | S:60 | P:0

Jobb kéz: Ősi Sárkánymintás Katana 17. szint ( +26 Erő +13 Fegyverkezelés +9 Gyorsaság )
Rúna: Sárkányfog Rúna +6 [1E5S] ( +16 Erő +10 Spec. Képesség )

Jártasságok aktívak és a 4-es Rejtőzés/Lopakodás miatt én kezdek majd.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Buborék-gyakorlatok Empty Re: Buborék-gyakorlatok

Témanyitás by Silence Kedd Okt. 06 2020, 23:16

A megjegyzésre, hogy szép teljesítmény lesz elérnie az 50. szintet, kissé kihúzta magát. Ugye látszik, hogy ő már sokkal, de sokkal ügyesebb, mint amikor megismerted?
Végül, miután megbeszéltétek, hogy mindenféle itemet használhat, és használjon is, és meglepetés lesz, milyen területen fogtok gyakorolni, a tömeget fürkészve várja meg, hogy a beállítást befejezd. Volt néhány fura alak, néhány érdekesnek tűnő figura, de leginkább az tűnt fel neki, hogy milyen sokan pislognak még mindig feléjük, és settenkednek a nézőtérre...
Izgatottan fordul meg, mikor elkészült, és lelkesen bólint, hogy igen, odabent találkoztok.
Azt csak nem bírja megállni, hogy egy kicsit bámészkodjon... Vagyis... Elborzadva körülnézzen, és ösztönösen a világosabb oldal felé húzódjon. Közben gyorsan el kellett magyaráznia magának, hogy ez nem olyan, mint álmában. Itt van fény, és... Buborékok is.
Ahogy a számláló csipogni kezdett, azt is észrevette, hogy... Hinarit nem látja, és a jártasságaival - amiknek a használatát kicsit gyakorolta azóta -  sem érzékeli...
Ez ellen mindenképpen tennie kellett valamit kitalálnia. Az nem lenne ügyes, ha az első támadást sem tudná kivédeni, ugye?
Pörgetni kezdte az ismerős dolgokat, amik segíthetnek: A rejtőzést és a lopakodást már be is kapcsolta, és az utolsó másodpercek lepörgése alatt megpróbált olyan helyet keresni, ahol nem kell sok irányból támadásra számítania.
Ezt pedig nem tudta jobban minimalizálni, mint azzal, hogy az egyik buborékhoz úszott, és leguggolt a pallón, hátát majdhogynem a buboréknak vetve, ugrásra készen. A kardját a füle mellé emelte, hogy akár felülről, akár máshonnan érkezik a támadás, gyors mozdulattal hárítani tudja. Alulról, és a háta mögül nem kellett meglepetésre számítania így, ami azért egy kis biztonságérzetet adott neki.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Buborék-gyakorlatok Empty Re: Buborék-gyakorlatok

Témanyitás by Hinari Csüt. Okt. 08 2020, 15:23


Ugyan én is észrevettem a nézőtér egyre nagyobb telítettségét (legalábbis az előző pár perchez képest biztosan), de annyira az előttem álló feladattal és a pálya kialakításával voltam elfoglalva, hogy nem nagyon figyeltem oda rájuk. Még azután se, hogy beléptem a harctérre, ami időközben teljesen átvetet az általam kívánt alakot és teret, nos... sok szabad belátást nemigen adva odakintről. Dehát ez most nem is a bámészkodók kiszolgálásának célja volt; azt... már megtettem Chanceryvel azon a rendhagyó, színészkedéssel telt, vidám meccs alatt.
Ez a mostani már korántsem volt vidámnak mondható: a sötét részek fojtogatóan hatottak rám és mivel Észlelésem jelezte Fuwa mozgását, én is arra jutottam, amire ő: bár a vízi szintek legerősebb bossai ellen gyakoroltunk, azért... a világosabb oldal még mindig hívogatóbb volt. A felkészülési idő lassan telt le és nagyon dolgom sem volt közben, hiszen amit fel akartam szerelni, az már a kezemben volt. Se fejpánt, se vért, se gyűrűk - az itemképességeim nélkül furcsán éreztem magam, de ehhez hozzá kellett szoknom most. A harc elindult és én elrugaszkodtam a sötétbe vont buboréktól, hogy megközelíthessem céhtársam. Aktív Lopakodással tempóztam előre a sűrűnek ható víztömegben, megpróbáltam aktiválni a Reverse-t, majd kissé hátulról kerültem a buborékokat őhozzá képest, hogy csökkentsem annak esélyét, hogy idő előtt észrevesz. Egy buborékban ült - érdekes, hogy ott a gravitáció is "normálisan működött", úgy, mint a szárazföldön -, annak egészen az egyik szélén, de mivel ezekbe bármilyen oldalról be lehetett lépni, egy félmosollyal ereszkedtem alább, majd amikor már egészen alatta voltam és nem láthatott, úsztam feljebb és arrébb. A Katana felizzott, egy sebes felfelé rúgást követően pedig, ahogy egy vonalba kerültem a lánnyal, már indítottam is feléje az első, vízszintestől oldalirányban igyekvő vágást - a vízből, természetesen és lehetőleg akkor, amikor tekintete éppen teljesen másmerre kalandozott.


Reverse képesség aktiválás, majd 1 támadás lopakodás bónuszsebzéssel (+50), azaz ha talál, 143 sebzés.

Hinari (Sebzés: 93, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 4 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)
Silence (Sebzés: 80, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1.1 SP kiskörönként.)

Hinari (50. szint): 320/320 HP, 260/185 CSP
Silence (47. szint): 195/195 HP, 110 páncél, 350/350 CSP

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Buborék-gyakorlatok Empty Re: Buborék-gyakorlatok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Okt. 08 2020, 15:23

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Buborék-gyakorlatok 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Buborék-gyakorlatok 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Buborék-gyakorlatok Empty Re: Buborék-gyakorlatok

Témanyitás by Silence Vas. Okt. 11 2020, 21:38

Nem gondolta volna, hogy ilyen nehéz várni. A gondolatai kezdtek elkalandozni, és egyre hosszabb ideig időzött a tekintete egy irányban.
A nézőtéren lévő tömegről meg is feledkezett így, hogy nem látta őket. Inkább azon kezdett gondolkodni, hogy Simeonnal sokszor játszanak vízben, vagy víz alatt... De ez, bár érdekes,de a fiúnak ez nem tetszene. És így magára maradva... Neki sem lett a kedvenc környezete. Hinarinak ráadásul nem látta nyomát... Hova tűnt így el?
Alatta nem lehet... Hinari nem olyan buta. Ha mögötte lenne, azt észre kellene vennie. De még mindig lehetne fölötte, vagy valamelyik oldalán... Csak semmi nem jelzi, hogy bárki lenne még itt a vízben vele együtt...
Végül váratlanul villant valahol a tekintete perifériájának sarkában Hinari pengéje. Hiába próbált hátra bukfencezni, így is tiszta találat volt.
Azért kigurult a buborékból, pár pillanatra elveszítve az irányérzékét, és a kontrollt a mozgása felett.
Azután viszont összeszedve magát igyekezett, ha tudott, egy közeli buborék deszkáján lendületet szerezni, és pörögve-forogva, és amennyire tudott, cikázva meglepni Hinarit egy hirtelen kiszúrással a forgásból, amikor a hercegnő mellé ért.
Közben... Hát kicsit elszédült, úgyhogy a legközelebbi útba eső deszkán megállt egy pillanatra, hogy kicsit levegőhöz jusson. És le sem vette a szemét Hinariról. Végre látta, merre van, nem engedhette, hogy megint eltűnjön.
Közben a menüjében is matatott, gyors, felületes mozdulatokkal. Azt kereste, vajon megakad-e a szeme valamelyik ismerős tárgyon, amivel meglepheti Hinarit.
Még néhány mozdulatra azért biztosan szüksége lesz, hogy megszokja a víz enyhén hátráltató hatását. Komolyan még nem nagyon harcolt víz alatt, ideje volt ezt is megszokni.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Buborék-gyakorlatok Empty Re: Buborék-gyakorlatok

Témanyitás by Silence Vas. Okt. 11 2020, 21:39

*dobás*

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Buborék-gyakorlatok Empty Re: Buborék-gyakorlatok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 11 2020, 21:39

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Buborék-gyakorlatok 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Buborék-gyakorlatok Empty Re: Buborék-gyakorlatok

Témanyitás by Hinari Kedd Okt. 13 2020, 14:59


Nem volt szükség rá, hogy a Katana irányítson: ahogyan a vágás felszántotta a buborék falát, majd Fuwa testét is, úgy tempóztam egyet közelebb és mire a lány kiesett a levegővel telt térből, én már annak közepén voltam. Vettem egy mély lélegzetet, hogy megszűnjön a buborékjelző a fejem felett, majd felegyenesedtem és tekintetemmel végigkövettem céhtársamat, ahogyan a hirtelen csapás után visszanyeri az egyensúlyát a vízben - a vártnál kissé korábban is, azt hiszem. Fél pillantás a látóterem sarkába is és egy enyhe félmosoly, amint tudatosult bennem az aktív képesség - mindez csak egy momentum a harc végeláthatatlan folyamában, Fuwa pedig már érkezett is, meglepő irányváltásokkal és azzal a gyorsasággal, amitől (lévén általában van rajtam felszerelés) meglehetősen elszoktam már.
- Hajolj el balra! - hallottam a mély hangot, de hiába voltam szilárd talajon, megszokott gravitációval, a hirtelen szúrás még ígyis elért és bár nem mélyen, de egy apró, vörös karcolást hagyott a felkaromon. Itemet viszont nem használt a lány, ahogy képességet sem, legalábbis... nem látható módon. Bólintottam és kihasználva a figyelmének osztottságát köztem és a menüje között lendültem előre, két kézben tartott fegyverrel, aminek éle vízszintesen állt majd mozdult velem együtt, egyenesen Fuwa felé. Bal könyökömet hátrahúztam, amíg a jobb mellkasomhoz simult és amint elértem a lányhoz, hátul lévő bal lábamra terheltem rá majd nyújtottam ki oldalra a bal könyököm, hogy aztán a kissé jobbra távolodó Katana villámsebesen csaphasson balfelé a lány vállának vonalában. A támadást követően pedig ráterheltem a jobb lábamra, majd - hála az Akrobatikának - elrugaszkodtam onnan és jobbra vetődtem, ki egyenesen a buborékból, vissza az egyre sötétedő vízbe, magam fölé tartott fegyverrel. A megváltozott körülmények és a víz ellenállása hamar lelassított, amit egy pörgéssel ellensúlyoztam, nem véletlenül: a Katana velem együtt pördült, ha pedig sikeres volt a képességaktiválás, úgy nyomában egy két méter sugarú fénynyaláb is megjelent, ami talán kellően megzavarhatja kaszttársam és nem utolsó sorban, engem is gyógyít vele. Most a védekezésre összpontosítsunk - kértem a Katanát gondolatban és felkészültem Fuwa támadásának fogadására.


1 támadás, 93 sebzéssel, majd Element Absorb aktiválás, ami ha sikerül, felgyógyít maxig. A legi képessége védekezésre állítva.

Hinari (50. szint): 320/240 HP, 260/115 CSP
Silence (47. szint): 195/162 HP, 350/303 CSP

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Buborék-gyakorlatok Empty Re: Buborék-gyakorlatok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 13 2020, 14:59

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Buborék-gyakorlatok 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Buborék-gyakorlatok 4766604805_c1598fabbe_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Buborék-gyakorlatok Empty Re: Buborék-gyakorlatok

Témanyitás by Silence Hétf. Okt. 26 2020, 11:23

Kicsikét ujjongott magában látva a vörös csíkot, de még tudta magát eléggé fegyelmezni, hogy ez ne menjen a koncentrációja rovására. A hercegnő most azt szeretné, hogy a legjobban odafigyeljen, ahogy csak tud, nem jó, ha elkalandozik!
Éppen talált egy itemet, ami segíthetett neki, le is hívta, és mozdult is, hogy kikerülje Hinari pengéjét, de késő volt, a támadás elérte. Picit elkeseredett, mert ő nem tévesztette szem elől a szőke lányt, és azt is sejtette, hogy mire készül, az itemkeresés miatt mégis eltalálta a katana. Ez sehogy se jó..
Gyorsan megrázta a fejét, és megitta a kezébe kaparintott potiont. Így biztosan jobb lesz. A következő próbálkozása jobban fog menni!
Lendületet vett, és a fegyverére rámarkolva iparkodott Hinari után. Eddigre nagyából már megszokta a harctér körülményeit, így nem érte meglepetédként, hogy a buborékból kiérve a víz jócskán elvett a lendületéből, és pár tempóval visszaszerezte az irányítást. Közben Hinari is visszapördült, készülve, hogy kivédje a támadását. 
Szemből érkezett, mintha teljesen egyszerűen neki akarna menni a hercegnőnek. Az utolsó lépéssel viszont oldalra ugrott, és visszapördülve hátulról próbálta meg eltalálni Hinarit. Arra számított, hogy nem lesz ideje a közben védekezésre emelt pengét átfordítani, hogy hátulról védje a vágását. 
A megivott poti miatt kicsit vakmerő is volt, hagyta, hogy a lendület vigye kicsit tovább. De azért amennyire a vizes környezet megengedte, próbálta nem leengedni a védemét, ahogy a támadása után szembefordult Hinarival. Hinari gyors, máris figyelni kell mit csinál a következő támadáshoz.
A gyors felmérés után nagyjából képbe kerülve a lehetőségeivel pedig a következő lépésen is gondolkodott, amivel segíthet magán.



// Megiszok egy Kikerülés potit, és támadok. A halál-korona a poti miatt.Ha korona, védem a következő csapást, ha halál, dupla sebzéssel talál el.


A hozzászólást Silence összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 26 2020, 11:26-kor.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Buborék-gyakorlatok Empty Re: Buborék-gyakorlatok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Okt. 26 2020, 11:23

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Buborék-gyakorlatok 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Buborék-gyakorlatok 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Buborék-gyakorlatok Empty Re: Buborék-gyakorlatok

Témanyitás by Hinari Hétf. Nov. 02 2020, 12:53


Hiába forgattam meg a Katanát, a várt fénykör nem jelent meg - a penge csak a vizet hasította, de mégcsak a harc elején jártunk, így nem aggódtam emiatt túlságosan. Annál is inkább, mivel Fuwa - ahogy kértem - itemet készült használni és a kereséssel pont annyi időt veszített, hogy kizökkenjen kicsit a harc ritmusából. Nem feltétlen ez volt a célom vele, sőt, de mivel téttel bíró mérkőzést volt, nem gyakorlás, igyekeztem kihasználni a lehetőséget és a támadásommal belesebeztem végre a lány életcsíkjába is. Fuwa kezében megjelent egy potion és én már készültem rá, hogy elveszítem a következő köröm, de a hatás csak elmaradt. Céhtársam megitta a folyadékot, én pedig rögtön védekezésre állítottam a Katanát és egészen addig nem is figyeltem fel a látóterem sarkában megjelenő buff ikonra, amíg Fuwa felém nem mozdult és lendítette kardját.
- Guggolj le! - hallottam a fegyverbe zárt szellem mély hangját és rögtön így is tettem: rámarkoltam a kitartott fegyveremre két kézzel, összegömbölyödtem a vízben és lefelé löktem magam - közben ellenfelem pördült és fordult, a penge pedig centiméterekkel suhant el felettem, nos, hátulról. Elismerően bólintottam a manőverre, ám egyelőre nem foglaltam szavakba a dicséretet; ráértem azt odakint is, miután végeztünk. Ekkorra már az ikont is felfedeztem ugyanis, a megemelt, biztos találat pedig biztosított róla, hogy maximum két körön belül megleszünk. Felhúztam magam állóhelyzetbe, a lány felé fordultam, majd a félig mögöttem lévő Katanát egy kézzel húztam magam elé, egy gyors, vízszintes vágással, ami elérte Fuwa testét, de belesebezni a lila fal miatt már nem volt képes. A meccs véget ért, a pálya pedig szépen lassan kezdett visszaalakulni eredeti formájára.
- Talán az én hibám, nem fogalmaztam jól - nyújtottam felé a kezem zavartan - Ahhoz, hogy egy harc során hatékonyan használhass itemet, pontosan tudnod kell, mi áll rendelkezésedre és a harc alatt azt nem az inventoryból, hanem az övedről érdemes levenni. Így nem vesztesz időt és nem zökkensz ki - tanácsoltam, miközben már sétáltunk kifelé - Ne csüggedj, legközelebb menni fog. Az az utolsó mozdulat pedig különösen szép volt - biztattam, ha pedig kíváncsi volt rá, hazafelemenet röviden elmagyaráztam neki a főbb itemeket és hatásukat.


A koponya dobásod miatt biztos találatom van dupla sebzéssel és így nyertem is a kt-t. Köszi a játékot! ^^

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Buborék-gyakorlatok Empty Re: Buborék-gyakorlatok

Témanyitás by Cardinal Kedd Nov. 10 2020, 17:35

Rendszerfrissítés... Aréna küzdelem zárása... 125 exp jóváírva... 300 arany jóváírva... 31 exp a legendás fegyvernek jóváírva...

Hinari: +36 pont
Silence: -36 pont

Aréna küzdelem lezárva!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Buborék-gyakorlatok Empty Re: Buborék-gyakorlatok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.