Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Angyalok Menedéke

3 posters

Go down

[Küldetés] Angyalok Menedéke Empty [Küldetés] Angyalok Menedéke

Témanyitás by Argo Csüt. Márc. 12 2020, 17:50

Mi jót csinálsz éppen, Jay? Persze, céhházon belül, ezúttal is. Feltűnt neked, mikor egy szőke hajú, világosbarna köpenybe burkolt játékos kezdett kopogni a céhház kapuján. A céhküldetés óta a rendszer néha buggol és nem engedi be a látogatókat, szóval nagy eséllyel neked is inkább az fordult meg a fejedben, hogy kimész megkérdezni, mit szeretne. A bajuszmintát viselő lány pedig kissé lihegve el is kapja a karod.
-Végre! Végre valaki! -mosolyodik el Argo diadalmasan. -Teee vagy... Jay, igaz? Jajdejó, te is tökéletes leszel, köszönöm. A segítséged kéne! Megmentős küldetésről lenne szó! Vállalod? Nagyon jó, gyere!
Jóformán a válaszodat meg se várva karon ragad és elcipel a teleportkapuig, végig csacsogva az úton a részleteket.
-A nyolcadik szint, tudod, amelyik füstbe van borítva. Valami fickó elhagyta a húgát, osztán rajtam akarja leverni a balhét. Nyugi, én is jövök veled, segítek, és gyalog-galopp lesz az egész, főleg, hogy mobtalan terület. Figyi, a csaj ilyen barna hajú, piros ruhás kis aranyos, elvileg iszonyú félénk, még a nyuszitól is megijed, vagy valami hasonló. Pont kapóra jön egy ilyen jó kis férfiember, mint te. -vigyorodik el, majd a kapu előtt megáll és csípőre tett kézzel feléd fordul. -Nos akkor, jössz segíteni?
Ha vállalod a küldetést, akkor be is lép veled a teleportkapuba, hogy feljussatok a nyolcadik szintig, ha nem, akkor még megpróbál noszogatni kicsit.

Résztvevő: Jay
Határidő: Megegyezés szerint o/
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Angyalok Menedéke Empty Re: [Küldetés] Angyalok Menedéke

Témanyitás by Jay Kedd Ápr. 14 2020, 11:13

Éppen szokásos rutinomat végeztem a céhházon belül (értsd: erőteljesen koncentrálva minden egyes porcikámat arra, hogy a porcicák ezerrel ellepjék testemet a sarokban), mikor kopogást hallottam. Nofene, nem igazán jár erre senki sem, a legutóbbi küldi óta amúgy meg még annyi sem érkezik erre, merthogy nem. Na. Mindegy is, kimegyek az ajtóhoz, ahol egy hirtelenszőke csajszi ráncigálja a karomat miközben megállás nélkül fecseg. Még arra sem volt időm, hogy lerázzam magamról a lassan már portigrissé nőtt méretes szösszeneteket, amikor egy teleportkapuhoz érünk.
-Igen, én vagyok Jay, de.... mégis miért én? Vannak nálam sokkal erősebbek a céhben, inaktivitásom már olyan méreteket öltött, hogy be akartak állítani a főtérre vízköpő szobornak, hogy legalább egy kis aranyat szerezzek ezzel. Nem vagyok se erős, se semmi, de mivel úgysincs semmi dolgom, ezért egye kutya, segítek. Vagyis ne egye kutya pont, mert akkor megpuszlunk mind a ketten. Na.- vigyorodok el, majd lassan követem őt, egész pontosan repülök utána, mert hogy úgy rángat, mint egy rongybabát.
-Nana, én semmilyen lánnyal olyan módon nem érintkezem, foglalt vagyok, mint a távolsági buszon a vezető mögötti ülés a nyugdíjasoknak, akik rakétaként lőnek ki trabantjukkal még mielőtt bárki is beállhatna a buszmegállóba. Egyébként...miért is épp a Unityt kerested meg ezzel a küldivel?- kérdezem érdeklődve. Nem mintha nem tenne jót már egy kis mozgás, de azért na, idejön egy vadidegen, akit még a soha életben nem láttam, akár rablótolvajbrigatta is lehet.
-Egyébként te ki vagy, ha nem vagyok túl indiszkrét? Merthogy fogalmam sincs erről, és jó lenne tudni, ha már együtt fogunk utazni. Egyáltalán honnan ismersz engem, honnan tudtad a nevem, kitől tudtad meg, hány napig vemhes egy teve és miért pont a nyolcadik utas a halál? - teszem fel nagyon is fontos kérdéseimet az ismeretlen bajuszos hölgynek. Remélem, nem Conchita Wurst az!
Jay
Jay
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 280
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Valahol északon

Karakterlap
Szint: 18
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Angyalok Menedéke Empty Re: [Küldetés] Angyalok Menedéke

Témanyitás by Argo Szer. Ápr. 15 2020, 09:06

Mikor végre alkalmad nyílik megszólalni, a szőkeség végig is hallgat, majd szélesen elmosolyodik. -Megnéztelek volna vízköpőként. Pláne pucéran. Kis kupidó. -ejt meg egy huncut kuncogást, szemeit összehúzva és kicsit közelebb hajolva hozzád, majd nevetve elfordul és morogni kezd. -És NE emlegess kutyákat a közelemben... köszi.
-Azt hiszed, nem tudom? Tudok én mindent, na, ne aggódj. Oké, lehet, van, amit én se tudok, mert az lehetetlen, de szerintem nincs játékos, aki ne tudná. -a céhre irányuló kérdésre pedig rád kacsint. -Mert a Unity cuki. Imádom a madaratokat. -nevet fel.
Már a teleportkapunál vagytok, mikor elárasztod az utolsó kérdéssorozattal. Érdeklődve rád néz, mintha elcsodálkozna azon, hogy nem ismerted fel, majd félredönti a fejét.
-Hmm, lehet, hogy mi még nem is találkoztunk? Csak olyan sokat hallottam rólad Chantól, hogy talán már ismerlek is. Argo vagyok, a Patkány. -mosolyodik el büszkén, majd köhint egyet és kihúzza magát. -Egypúpú vagy kétpúpú tevéről van szó? És azért, mert a nyolc menő. Lehet, köze van ahhoz, hogy most mi is a nyolcasra megyünk.

Mikor viszont a teleport kék fénye lehullik körülötted és a nyolcadik szint sivár vidékén találod magad, Argo mintha felszívódott volna. Egyedül érkezel a köddel borított, néma, sötét helyre. Túl sokáig nem tudsz keresgélni mondjuk alkalmi partnered után, mert valami tompa tárgy a tarkódnak ütődik, és egy pillanatra sötétség vesz körül.

Ami neked egy pillanatnak tűnt, az viszont a valóságban több perc, talán óra is lehetett. Mire kinyitod a szemed, egy még sötétebb, dohos levegőjű helyen találod magad, kemény padlóra fektetve. Por száll az orrodba, ahogy lélegzel. Ideje hát felkelni, és rájönni, hogy egy zárt szobában vagy. Ablak nincs, csak egy látszólag fém ajtó, azon egy keskeny rés szemmagasságban, azon keresztül szűrődik be némi fény. Apró kis surranó zaj és éles lélegzetvétel csapja meg a füled. És ha körbenézel, rájössz, hogy nem vagy egyedül.
Egy fiatal  húzza össze magát az egyik sarokban. Combig érő, piros, kockamintás felsőt visel, haja barnásvörös, enyhén hullámzó, szemei riadtan merednek rád.
Mi is volt az eltűnt kislány leírása?
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Angyalok Menedéke Empty Re: [Küldetés] Angyalok Menedéke

Témanyitás by Strea Hétf. Júl. 20 2020, 11:10


A küldetést inaktivitás miatt lezárom.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Angyalok Menedéke Empty Re: [Küldetés] Angyalok Menedéke

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.