Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sakuzo vs Simeon és Tengerszem

4 posters

Go down

Sakuzo vs Simeon és Tengerszem Empty Sakuzo vs Simeon és Tengerszem

Témanyitás by Simeon Szer. Jan. 08 2020, 18:45

Simeon izgatottan szaladt végig a céhház termein és minden nyitott ajtón benézett, minden küszöbön áthajolt, sőt, még a szentélyhez is leszaladt, hátha talál valakit. Nem, az eszébe se jutott még, hogy megnézze a kistérképét, itthon vannak-e a többiek - csak nyargalt tovább, egy hatalmas tökéletes nagy ötlettel a fejében és azt leste, kivel fut össze először. És Sakuzo volt az!
- Szia, te vagy Sakuzo igaz? - vigyorgott rá és látszott rajta, hogy alig fér a bőrébe a lelkesedéstől - Van kedved egyet arénázni ellenünk? Olyan nagyon régóta nem sütött ilyen szépen a nap, és most annyi de annyi fénycsík van mindenhol, hogy ki kell használni! - mutogatott felfelé az égre, amin tényleg, egyetlen felhő sem kúszott éppen keresztül.
- A Fény Lovagjai nem szalaszthatnak el ilyesmit! - tette aztán hozzá és még bólogatott is mellé - Ugye, Tengerszem?
Tengerszem már a rohanás első öt méterén lemaradt és nem is nagyon akarta beérni gazdáját: tudta, hogy ha Simeon ilyen lelkes, az leginkább a fénycsíkok miatt lehet, a fiatalkorú polipnak azonban semmi kedve nem volt most ehhez a témához. Nem, ő inkább elővette azt a virágmintás borítós könyvet a titkos helyéről és azt kezdte el lapozgatni az ágyon. Még véletlenül se vitte a szobájukban lévő medence közelébe, nehogy vizes legyen! A pet tehát, bár lemondóan bólogatott volna idomárja kérdésére, de nem volt hallótávon belül. Simeon csak pislogott párat, körbenézett, majd megvonta a vállát és elnevette magát:
- Úgy tűnik nem bírta a tempót - vigyorgott és visszafordult újdonsült céhtársához - Szóval lenne kedved? Beállíthatod te a pályát is, ha akarod, képzeld ott bármit lehet! Múltkor egy naaagy medence volt pallókkal a tetején, az nagyon tetszett! Meg volt olyan is, ahol vattacukorból voltak a fák, Tengerszem imádta - kezdett el mesélni és ha Sakuzo nem szólt közbe, bizony el is mesélte az egész harcot és mint mindig, itt is kiemelte a fénycsíkokat. Mert milyen szépen csillogott tőlük a víz! Az a látvány egyszerűen leírhatatlan!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Simeon és Tengerszem Empty Re: Sakuzo vs Simeon és Tengerszem

Témanyitás by Sakuzo Csüt. Jan. 09 2020, 20:47

Nos... éppen a céhházban voltam. Tudniillik most nagyon megnyomtam a fejlődést és Chan említette, hogy ha gondolom akkor nyugodtan vegyek ki a bankból ezt-azt. Én meg éltem a lehetőséggel és kivettem ezt-azt. Cserébe persze tettem is be ezt-azt... Basszus ez olyan kellemetlen érzés volt, még mindig az arcom előtt van, amikor szóba került a dolog és szabályosan le voltam cseszve először, hogy nem akartam a céhbankhoz nyúlni. Nem szeretek kérni, mert az egy elköteleződés a másik irányába, na nem mintha bajom lenne vele, csak olyan... szóval tartozni nem szeretek.
Így kerültem oda a céhházba akkor amikor egyik céhtársam odalépett mellém:
-Szia igen, Sakuzo vagyok, te pedig Simeon-san- ... - ugye?-néztem rá hirtelen meglepetten. Lehet Chan meggondolta magát?-járt fejemben.- Hát... most léptem végülis szintet, ki kéne próbálni az új gearemet is, szóval miért ne?!-feleltem neki Mivan a fénycsíkokkal?-közben felnéztem az ablakokra és láttam, hogy tényleg szépen sütöttek be rajta a fénysugarak, ezzel én le is zártam a témát részemről, de aztán később megint szóba került. Rákérdezhetnék. De az olyan illetlen lenne, lehet hogy nekik ez valami játék. Vagy talán valami berögződés. Mint a hikikomorik sötét imádata?-közben néztem meg a petjét a srácnak, bár már nem lepett meg, hiszen korábban láttam őket a céhház előtt.
-Hát igen, de nem baj, ha nincs veled? Nem fog elszökni?-kérdeztem, majd hozzátettem:- Amúgy persze, menjünk egy kis gyakorlás sosem árt, de a pályát te állítod, ragaszkodom hozzá! Ha már ennyi szép helyen jártál, akkor lepj meg valami jóval kérlek.-mondtam neki mosolyogva. Persze egyszerűbb, mert én alig párszor állítottam ezeket, meg általában sémákat használok. Mondjuk a sakktábla is olyan volt...-persze ezután türelmesen meghallgatta a történetet és egy visszaemlékezős arcot öltöttem magamra.- Nekem réges-régen egy másik játékban a labirintus tetszett. Ahol rengeteg lépcső fejjel lefelé, egymásra merőlegesen össze-vissza voltak állva, persze mindegyiken lehetett futni, éppen úgy ahogyan állt. Az tök fun volt, persze, még a sisakok előtti játékokban... itt nem tudom működne-e-tettem hozzá felidézve egy tök poén pályát az egyik ismert varázslós játékból.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Simeon és Tengerszem Empty Re: Sakuzo vs Simeon és Tengerszem

Témanyitás by Simeon Pént. Jan. 10 2020, 20:44

- Igenigen, Simeon - bólogatott a srác tele energiával, amikor pedig Sakuzo még rá is bólintott az ötletére, hangos örömkiáltással adta ezt, nos... nagyjából az egész céhház tudtára. Persze Tengerszem is hallotta a szobájukból (hogyne hallotta volna, amikor nyitva volt mindkét ablak, meg úgy az összes többi is az épületben, ahol Simeon ezen gyönyörű fényességes napon megfordult), de ahelyett, hogy megnézte volna, mi történt, inkább beletemetkezett a könyvbe és elmélyülten lapozgatta azt. Egyszer hátha felvillan megint!
- Elszökni? - bambult eközben Simeon céhtársára, annak kérdése ugyanis teljesen kizökkentette - Miért szökne? Mi összetartozunk - bólogatott - De igazad van, keressük meg őt. Biztos a szobánkban kuksol, felkísérsz? Képzeld Danee megmutatta hogyan kell medencét beállítani, így most a mi szobánkban is van egy! Sekély vizű, mert úgy lehet benne üldögélni hosszan és közben nézni a kilátást! - mesélte már felfelé menet, aztán benyitott az ajtón és ránevetett az eközben már a takaró alá bújó polipra.
- Látlak! - ugrott oda és csikizte össze, mire végül előkerült egy polipfej, meg három csáp is - Arénázunk Sakuzoval! - jelentette be az örömhírt és bökött a küszöb felé, ahol a másik fiút sejtette, Tengerszemnek pedig mit volt mit tennie, hát becsukta a könyvet és idomárja mellé szegődött. Szeretett ő harcolni, nem volt ezzel baj, csak most a könyv érdekesebb volt.
- Ph-ph! - köszönt Sakuzonak ő is, amint odaért, végül pedig a pályabeállításokra terelődött a szó. És választhattak ők pályát!
- Hű, tényleg megengeded? - csillogott Simeon szeme és szinte kedve lett volna jól megölelgetni a másikat, aki közben elmesélt ő is egy helyszínt valami régi játékból - Hmmm, tetszik! - bólintott az idomár - Akkor olyan is lesz benne! Úgy jó lesz? Meg soksok nap és víz is Tengerszem miatt! Ilyen lépcsős fényes tengervizes dolog - vigyorgott és miközben elindultak az aréna felé, fejben már ki is gondolta, mit és hogyan is akar pontosan. Olyan jó lesz így!
- Amúgy milyen új geared van? - jutott aztán eszébe, de persze az nem, hogy rövidesen úgyis meg fogja látni - Mi nemrég szereztünk be egy Napkalapot, olyan gyönyörűen csillog a napon! Majd megmutatom külön is, ha érdekel. Meg van még egy olyan szuper gyűrűm is, ami egy csápot idéz meg, olyan hatalmas nagyot, amik a filmekben hajókat süllyesztenek - kezdett el mesélni, persze ha Sakuzo kellően türelmes volt hozzá. Az út pedig hosszú volt az arénáig... de ha céhtársa úgy gondolta, akár teleporttal is mehettek: az valamivel rövidebb volt és így kevesebb Simeon-féle történet is fért bele.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Simeon és Tengerszem Empty Re: Sakuzo vs Simeon és Tengerszem

Témanyitás by Sakuzo Pént. Jan. 10 2020, 23:36

-Nem tudom nektek idomároknak hogy megy ez, sosem volt még ilyen társam.-Persze, hogy nem volt, életemben nem akartam idomár lenni, de csak azért, mert akkor nevelni kell állatot. Nekem meg egyetlen egy háziállatom volt, egy aranyhal, ami nos belefulladt a vízbe... Nem tudom hogyan, de sikerült neki, szóval emiatt inkább nem akartam petet. -Na várj, ha medence van a szobában, akkor hol van az ágy? Meg a szekrény?-kérdeztem a sráctól meglepetten a dolgot. Értem én, hogy polip a petje, de azért nem hiszem, hogy egy medencében akar ő is aludni... Vagy lehet szimplán kisebb mint a szoba? Igen-igen ennek még értelme is van. Vagy magas az ágy...-jártak a gondolatok a fejemben, miközben lelkes céhtársammal a petjéért mentünk. Amikor pedig benyitott a szobájába egy kellemes amolyan családi jelenet terült elém. A polip köszönésére csak intettem egyet és már indultunk is az aréna felé.
-Elég fura lenne... mondjuk... mint egy nagy vizicsúszda kábé.-gondolkodtam el államra téve a kezemet.-Szerintem jó ötlet, de nem muszáj ám ezt beletenni, azt sem tudom egyáltalán lehet-e ilyet...-ezután persze jött az elmaradhatatlan kérdése a srácnak, amire kellemetlenül a tarkómra kaptam a kezemet. Miért? Miért kell rákérdezni? Csak hagyhatta volna annyiban, most mondhatom el az egészet.
-Hát izééé... tudod most megnyomtam a levelinget és tiert ugrottam, Chan meg mondta vegyek ki itemet nyugodtan a céhbankból, szóval új szinte már csillogó felszerelésem van... Kissé kellemetlenül érzem magam mondjuk, de pont ezért igyekszem majd visszafizetni mindent amit tudok a céhnek!-tettem hozzá az egészhez a végét szükségtelenül. Persze eszembe sem jutott, hogy teleportáljunk... két, sőt három dolog miatt sem, az egyik, hogy zavarban voltam, maga a gear kérdés miatt is, meg azért is, mert még sosem volt éles arénám. Másodszor gőzöm nem volt még, hogy a város melyik részén van az aréna a céhházhoz képest, még nem tudtam belőni és végül... még nem szoktam hozzá, hogy lehetne amúgy a szinten belül is teleportálni, egyszerűbb és emberibb sétálni.
-Az valami nagy szintű cucc nem? Mármint a kalap meg a gyűrű is, mert még nem hallottam róla eddig.-Jó mondjuk ő nem tudja, hogy 26-os szinten is voltam már korábban, és addig minden itemet megtanultam, sőt a teljes ismert bestiáriumot, a szinteket, a bossokat, mindent amit emberileg lehetséges. A gearekre nem gondoltam, csak a legendásokra...- Tuti amúgy menő cucc lehet, bár szerintem én nem bírnám ki a csápokat...-nevettem kellemetlenül, majd inkább a menümet nyitottam le:
-Nézd! Most egy Angyal fegyverem van, kiváncsi vagyok mondjuk, hogy hogyan lehet vele repülni... meg az Acél megváltó is menőn hangzik... de itt van a többi is ha gondolod less rá.-Mivel látható a másik menüje, így nem okozhat neki gondot a többit leolvasni. Aztán meglátjuk mennyire ért hozzá.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Simeon és Tengerszem Empty Re: Sakuzo vs Simeon és Tengerszem

Témanyitás by Simeon Vas. Jan. 19 2020, 19:55

- Hát... ez nem egy egész szobanagyságú medence - zökkent ki Simeon, majd kezdett el mutogatni - Téglalap alakú és a rövid oldala egy padlóig érő ablakra néz, így láthatjuk a tájat is és soksok napcsík is tud bejönni - mesélte menet közben, mire pedig az elbeszélés végére ért, oda is értek a szobájukig, így meg is tudta mutatni élőben:
- Látod? Ilyen - mosolygott, majd hamar eljutottak a pálya megbeszéléséig és igen, a srác bólogatott, egy vizicsúszda nagyon szuper ötlet még hozzá! - Persze, hogy lehet ilyet - vigyorgott - Amit csak akarsz! - nevetett fel és már alig várta, hogy odaérjenek.
- Csillogó? - kapta aztán fel a fejét a szóra - Tök jó, majd harc közben megnézem! Amúgy pedig nem kell visszafizetni, mert az közös. Minden hónapban jönnek ilyen furcsa emberek és lepakolnak csomó mindent a céhbankba, szóval ha senki sem venné ki, akkor csak porosodna ott - nyugtatta meg céhtársát vidáman - Én is vettem már ki onnan, meg mindenki más - tette hozzá.
Amikor pedig Sakuzo a Kraken Gyűrűkről kérdezett, csak bóintani tudott rá: még ki is húzta kicsit a mellét, mert bizony, az nagyszintű cucc és ők is nagyszintűek már!
- Tier ötös - mondta - De ha nem bírod a csápokat, majd nem használom - bólintott és odadugta fejét a másik srác menüjéhez, főleg mivel Sakuzo maga is ezt ajánlotta - Angyal fegyver! Olyanról még én se hallottam, igaz csak az idomárfegyvereket ismerem, nekem kesztyűm van, az tetszik. De majd meglátjuk, hogyan lehet vele repülni. Elolvastad a leírását? Hátha abból kiderül - ötletelt izgatottan, a vért nevére meg egyenesen leesett az álla - Az nagyon szép! És tényleg menőn hangzik, olyan megváltósan, mint... mint az igazi lovagoknak! - kiáltott és bizony megnézte a többit is sorban - Az Igazság Megváltója is menő! Mondjuk azt nem tudom, abban a maszkban hogyan fogsz kilátni, de biztos hagytak helyet nem? - billentette oldalra a fejét - Alig várom már! - mosolygott lelkesen céhtársára és folytatták a beszélgetést egészen addig, amíg oda nem értek.
- Szóval olyanra állítom a pályát, amit beszéltünk, oké? - kérdezett azért rá - Tehát víz, meg erre-arra amarra lévő lépcsők, amiken mind lehet sétálni és nem zuhansz le - ismételte el, miközben állítgatott - És persze a csúszdák. Kész is! - bólintott és ellépett a panel mellől - Akkor majd odabent találkozunk! Én a másik ajtóhoz megyek - vigyorgott és rohant is el. Amikor pedig végre beléphettek mindhárman, a pálya tényleg olyasmi volt, amit ők ketten elképzeltek. A számláló elkezdett visszafele számolni, Simeon pedig felszerelkezett. Indulhatott a móka!

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Simeon és Tengerszem Empty Re: Sakuzo vs Simeon és Tengerszem

Témanyitás by Sakuzo Hétf. Jan. 20 2020, 13:13

-Hűűű mostmár értem! Nagyon szép szobátok van.-Na persze a kastélynak nyomába se érhet, de ez részlet kérdés.-Nagyon kényelmesnek tűnik és megvan minden ami csak kellhet nemigaz?-hajolok be egy picit körbenézni, persze belépni nem lépek be engedély nélkül. Az illetlenség lenne.
-Hát én most vagyok először céhben, szóval nem igazán tudom hogy mennek a dolgok... szóval érted...-nézek rá még mindig kellemetlenül a beszélgetés témája miatt.-Nekem a tier öt még annyira messze van, hogy elképzelni nem tudom, hogy valaha is lesz olyanom. Szóval... Ja. Amúgy nyugodtan használhatod a csápod, gondolom elrepülni csak eltudok, ha már elvileg olyan leszek, mint egy igazi angyal, nem?-Mondjuk ahhoz rá is kéne jönnöm, hogy hogyan működik. A leírás nem mond el róla túl sokat.-Hmm néztem amikor kivettem, de nem ír sokat, csak hogy "A viselőjének angyalszárnyai nőnek, amikkel repülni tud.
Igazi angyal vagy csak harcművész? Keresd a glóriát!", remélem nem lesz túl bonyolult, mert még a végén hátrányom is lesz belőle, főleg ha jó nagyok és fehérek. Beleakadhatnak mindenbe, meg azt sem tudom hogyan kell őket tisztítani... Ehh... Így belegondolva lehet csak a baj lesz vele nem?
-Persze ha leszerelem meg fel akkor talán ki is tisztul, de ezt kitudja csak így vakon?-Hát gondolom lesz, legalább a szemeknek, olyan batman féle, vagy izé, mi is volt a neve? hmmm... Vasemberes. Ami világít, amikor átnézel rajta.-Lehet fel kellett volna szerelnem mielőtt kiveszem, hogy epicül nézzek ki egyben velük... de majd kiderül max átskineltetem.
-Hé Simeon, ha már ilyen nagy szintű vagy nem tudod hol lehet a cuccokat átalakítani kinézetügyileg?-tettem fel a kérdést a gondolataim után.
Nemsokra rá pedig megérkeztünk az arénához is.
-Okés jólvan. Legyen minden szépen egyben. Aztán nem ám túl kemény leszel velem!-szóltam neki mikor ő elindult a másik oldalra. Én pedig szépen egyesével felszereltem a cuccokat, amikor pedig kinőtt a szárnyam a hátamon reflexből felborítottam a mellettem lévő lámpát.
-Király. Még a végén kifizettetik velem. Pfff-ekkor előttem kinyílt az aréna ajtaja én meg besétáltam szépen lassan, megnézve a kialakult kaotikus helyet.
-Jesus....-néztem fel a fejem felett lévő csúszdákra, amin a víz éppen felfelé folyt. -Te Simeon ez a pálya valami nagyon beteg lett! De egyszerűen lenyűgöző!-mondtam egy ámulatba ejtett arckifejezéssel.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Simeon és Tengerszem Empty Re: Sakuzo vs Simeon és Tengerszem

Témanyitás by Simeon Csüt. Jan. 23 2020, 17:35

Simeon csak bólogatott a megállapításra:
- Tényleg kényelmes. Ha akarod, később átjöhetsz hozzánk, amikor még szépen süt a nap és akkor lehet a medencében beszélgetni! - lelkesedett fel, mert olyan kevés barátja volt mindigis a furcsaságai miatt, most viszont úgy érezte, hogy Sakuzo nem neveti ki miatta - A tier öt tényleg menő - vigyorgott aztán - Viszont ha használom a csápokat, azt nem tudod kikerülni. Itemképességet nem lehet - rázta meg a fejét és titkon örült, hogy tud olyat mondani, amiről új céhtársa még nem tud - De majd megnézzük a szárnyakat, biztos szépek lesznek és csillogni fognak a napon! - jelentette ki izgatottan - És tuti nem lesz baj, sőt, biztos nagyon király lesz - vigyorgott.
- Világít? - bambult aztán a maszkra adott magyarázatra elkerekedett szemekkel - Mostmár nagyon kíváncsi vagyok! - nevetett és önkéntelenül is begyorsította a lépteit, hogy minél hamarabb odaérjenek. A tárgyalakításra viszont csak megrázta a fejét - Nem tudom, én még nem alakítottam. De Chan biztos tudni fogja! - bólogatott, amikor pedig végre odaértek, gyorsan beállította a pályát és a helyére rohant, Tengerszemmel a nyomában, akinek már a harc utáni jól megszokott sütizés járt a fejében.
- Nem leszek! - ígérte meg Simeon és felemelte hüvelykujját. Megkerülte a pályát és bement az ő bejáratán, a túloldalt pedig érkezett is Sakuzo - méghozzá tényleg szép, nagy angyalszárnyakkal! Simeon egy ideig csak bámult rá, petjének kellett megböködnie, hogy ideje felszerelkezni. Végül elvigyorodott és bólintott - Tényleg nagyszerű! És a szárnyaid is! Tudod őket használni? Próbáld ki-próbáld ki! - kérte céhtársát, miközben letelt a rendelkezésre álló idő. Kezdődött a harc!
- Tengerszem, te most még ne támadj, rendben? - mosolygott a srác a polipra, akinek ez több mint rendben volt: hatalmasat bólintott, belecsúszott a medencébe és kényelembe helyezte magát.
- P-hhhh... - nyúlt is el kissé, miközben idomárja egy "Figyelj mert jövök!" kiáltással ugrott oda ellenfelükhöz és próbálta megütni őt a kesztyűs kezével.



Ezt számolta a program, remélem jó Very Happy

Simeon (Sebzés: 60, Pet sebzés 110, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 2.5 SP kiskörönként.)
Sakuzo (Sebzés: 28, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)

Simeon (41. szint): 225/225 HP, 95 páncél, 150/150 CSP
Sakuzo (13. szint): 70/70 HP, 50 páncél, 70/70 CSP
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Simeon és Tengerszem Empty Re: Sakuzo vs Simeon és Tengerszem

Témanyitás by Simeon Csüt. Jan. 23 2020, 17:38


Dobás Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Simeon és Tengerszem Empty Re: Sakuzo vs Simeon és Tengerszem

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 23 2020, 17:38

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Sakuzo vs Simeon és Tengerszem 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Simeon és Tengerszem Empty Re: Sakuzo vs Simeon és Tengerszem

Témanyitás by Simeon Csüt. Jan. 23 2020, 17:40

Meg a második is Very Happy (Pedig kettőt írtam be... Surprised )
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Simeon és Tengerszem Empty Re: Sakuzo vs Simeon és Tengerszem

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 23 2020, 17:40

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Sakuzo vs Simeon és Tengerszem 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Simeon és Tengerszem Empty Re: Sakuzo vs Simeon és Tengerszem

Témanyitás by Sakuzo Csüt. Jan. 23 2020, 21:49

Bizakodó szavaira Simeonnak legfőbbképpen csak bólintok. Igen valószínüleg nagyon hasonló a speciális képességekhez, de szerintem azért csak ki lehet előle térni, mondjuk egy Dash-el...-gondolkodok magamban, tudva előre, hogy ezt nem ma fogom kideríteni. Viszont a szárnyakat fun lesz kipróbálni, akárhogy is nézem... Nem láttam még másokat ezt használni, de isten bizony én leszek aki repkedni fog össze-vissza!-azután pedig rátértünk a maszkra. Ahogyan éreztem neki valami különleges köteléke van a fénnyel... Nem tudom honnan ered, ha majd egyszer jobban megismerem, és lesz elég merszem, majd rákérdezek nála erre.-gondoltam, mosolyogva a válaszára.
-Nem láttad a Vasembert? Abban volt ilyen cucc. A páncél része volt egy menő sisak, aminek a szeme világított, benne meg amolyan Nervgear szerű cuccmó volt, csak nem olyan kifinomult... Meg a csávónak volt egy menő kesztyűje ami fénycsóvákat lőtt ki a kezéből, aztán azzal harcolt... Fúúúú de régen láttam már azt is!-mondtam neki felidézve a családi emlékeket, amikor is szüleim kedvencét néztük... A marvel filmeket, amikben volt ez a figura. Sajna mostanában pedig nem tudok velük összeülni... Sőt idebent, még csak megnézni sem tudom a filmet... kár... pedig ingyen lehetne ilyen tárat összehozni.
-Megkérdezem majd őt is akkor, vagy Streát... ő meg informátor, csak elég drága...-A múltkor mondjuk aranyos volt, tök jót dumáltunk, meg ami utána volt... sosem felejtem el!-ül ki az arcomra az elégedettség az emlékek felidézésétől.
Persze nem telt el sok idő az arénáig, így amikor már közvetlen előtte jártunk kezdtünk bele más témákba... azaz az epic harcunkba!
-Számítok rád partner!-kacsintok rá és én is hasonló gesztussal viszonozom az övét. Ezután belépek a felszerelkezés után és egy kicsit le is esik az állam az egésztől...
-Öhm oké persze de hogyis kéne?-kezdtem el a kezemmel csapkodni, majd amikor láttam hogy nem történik semmi elkezdtem koncentrálni. Ekkor miközben a kezeimmel is utánoztam a dolgot szépen elkezdtek azok is mozogni és éreztem a lapockáimra nehezedő erőt.... Szépen lassan pedig emelkedni kezdtem, majd mielőtt még túlságosan magasra értem volna a kezeimmel abbahagytam a csapkodást a megérzett új dologra koncentrálva pedig a szárnyaimban megmaradt az...
A szárnyaimban! Úram isten! Mi ez már tiszta menő!-emelkedtem el egy méterre a földtől, amikor egy kicsit próbáltam egyensúlyozni is.
-Fuuu... elég nehéz! Koncentrálni! Wáááá!-billentem meg hirtelen egy kicsit, de szerencsére megtartottam magamat.
-Hát szerintem ezt még gyakorolnom kell még...-szálltam le az idő lejárta előtt pár másodperccel, majd amint elhangzott a gong azonnal láttam, hogy a pici polip hátramaradva figyeli a dolgokat. Hát tényleg enged! Micsoda rendes srác!-mosolyodtam el egy pillanatra, majd kitérve az első támadása elől a következőt már nem tudtam elkerülni.- Nem hiába van a tier ötös itemed! Elképesztően jó vagy!-Majd viszonozva a szívességet én is megpróbáltam őt megütni a fegyveremmel.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Simeon és Tengerszem Empty Re: Sakuzo vs Simeon és Tengerszem

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 23 2020, 21:49

The member 'Sakuzo' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Sakuzo vs Simeon és Tengerszem 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Simeon és Tengerszem Empty Re: Sakuzo vs Simeon és Tengerszem

Témanyitás by Simeon Hétf. Jan. 27 2020, 20:17

Simeon csak bólogatott a Vasemberes elbeszélésre és igaz ő már nagyon nem emlékezett, de biztos nagyon királyak lehettek a fénycsóvák! Arra viszont, hogy Sakuzo kitől kérdezi meg a tárgyak kinézetének módosítását, már nemigen figyelt: azon töprengett, hogy vajon meg tudná kérni azt az embert, hogy tegye a cuccait fényessé és dicsőségessé? De menő lenne! Vajon igaziból fénylene, igazi benti napcsíkokkal, vagy máshogy?
- Ha megtudod, majd szólsz nekem is? - kérdezte és el is döntötte magában, hogy majd felkeresi ő is és megkérdezi, hogyan lehetne módosítani a felszereléseit. Nem sokkal később pedig már odabent voltak az arénában, lépcsőkkel csúszdákkal vízzel és persze soksok napcsíkkal körülölelve! Céhtársa pedig igaz kicsit bénán, de azért rendületlenül próbálkozott a repülés csínjával bínjával, miközben Simeon csak vigyorgott rajta:
- Jó lesz az, jó lesz! - drukkolt neki izgatottan, aztán amikor a srác úgy döntött, majd máskor folytatja a gyakorlást, megértően bólintott - Majd a céhház kertjében - ötletelt - Csak vigyázz a fákkal!
És akkor megszólalt a gong is, így Simeon előrelendült és támadott! Azon nem nagyon csodálkozott, hogy Tengerszem segítsége nélkül először melléütött, de aztán sikerült eltalálnia Sakuzot, a dícséretre pedig csillogó szemmel mondott köszönetet - még mielőtt ellenfele visszatámadott volna - Te is ügyes vagy! - kontrázott rá jókedvvel - Gyere, érj utol! - nevetett és fölszaladt egy lépcsőn, át egy másikra, majd ráugrott egy közeli csúszdára és onnan csúszott lefelé, egészen addig, amíg közel nem került céhtársához vagy be nem csobbantak mindketten az alant elterülő vízbe. Akkor aztán újult erővel és gyorsasággal ugrott Sakuzo felé és kesztyűs kezével igyekezett őt még legalább egyszer, de inkább többször megütni. Eközben Tengerszem továbbra is a vízben hűsölt és a harcot csak a tekintetével követte nyomon: idomárja egyedül is boldogul most és addigis, amíg nem lesz vége a meccsnek, legalább kényelemben töltheti el az idejét.


Megy három támadás!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Simeon és Tengerszem Empty Re: Sakuzo vs Simeon és Tengerszem

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 27 2020, 20:17

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Sakuzo vs Simeon és Tengerszem 4766612103_86ee832108_s Sakuzo vs Simeon és Tengerszem 4766610511_dda12706fc_s Sakuzo vs Simeon és Tengerszem 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Simeon és Tengerszem Empty Re: Sakuzo vs Simeon és Tengerszem

Témanyitás by Sakuzo Csüt. Jan. 30 2020, 12:22

-Persze! Hogyne! Neked is van amin változtatni szeretnél?-kérdeztem tőle a dolgot, és egy picit belegondolva még hozzátettem még valamit:-Egyébként állítólag jó drága a dolog... Mármint szerintem másoknak alapvetően, nekem harcművészként a fegyveremre ez ingyenes. Nem is értem minek van kitűzve csak kétféle fegyver nekünk.- Na igen, egy harcművész nevű kasztnak kreatívnak kell lennie fegyverek terén, mondjuk nondzsaku meg ilyen tök tudja milyen fura fegyverek is jól jönnének simán lootból, mert most elkezdesz kitakarítani egy kazamatát, találsz egy jó loot fegyvert és vissza kellene másznod annak a kinézetét megváltoztatni, hogy mondjuk egy dobócsillag legyen... teljesen fck logic. Na meg... azt sem értem miért erőből sebzünk... Tök jó lenne, ha a gyorsaság is beleszámítana.-folytak a gondolataim, miközben az események haladtak előre.
-Hát igen... a sok fal, meg a fák eléggé bele tudnak zavarni, lehet otthon a kastély kertjében könnyebb lenne! Majd még meglátom hol lesz egyszerűbb... Meg hát nem akarom a többiek figyelmét sem elvonni vele...-Bár otthon meg valószínüleg kiröhögnek ha sokat bénázok. -Mindenesetre a harc elkezdődött és miután ő megütött én is megütöttem őt nagynehezen. A hatalmas szintkülönbség miatt ez azért elég durva volt.-gondoltam egy kicsit boldogan, hiszen megütöttem egy nálam kb 5-10x erősebb ellenfelet. Ezután pedig a srác elindult és szaladni kezdett körbe, meg fel's alá a területen, én meg először azon gondolkodtam, hogy vajon hogyan ugrott fel oda?. De kisvártatva elindulva elébe egy másik csúszdát választottam, majd a végén mivel lépcsőbe véződött átugrottam egy merőlegesre, ami lejjebb futott. Ehhez a harctérhez hozzá lehetne szokni!-mondtam miközben egymás körül keringve csúszkáltunk körbe, számon fülig érő vigyor és néha még egy "yuhú" is elhagyta a számat. Egyszer pedig hirtelen találkoztunk és nem tarthatott sokáig az örömöm, hiszen hirtelen nekem ugrott, és bár az első ütés elől kitértem a többi egyenesen elterített a medencében.
Ha nem lett volna egyértelmű a nagy felirat én még nevetve hozzátettem:
-ENNYI! Nem bírom! Ez fárasztó, de poén! Nyertél! Fuuu...-mondtam lihegve, amikor felültem csurom vizesen a medence alján. -Nem hittem volna, hogy ennyire jó lesz a harctér így. Tisztára olyan, mint egy jó vizivilág!-majd felálltam és odasétáltam hozzá:-Köszönöm a harcot pajtás! Viszont... Szegény polipod remélem nem unatkozott nagyon eközben!
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Simeon és Tengerszem Empty Re: Sakuzo vs Simeon és Tengerszem

Témanyitás by Simeon Vas. Feb. 09 2020, 14:58

- Hát... még nem gondolkodtam el ilyesmin - vallotta be a srác egy nagy vigyorral - De ha lehetne mindent fényesebbre, az nagyon király lenne! - ábrándozott, arra viszont csak tanácstalanul bólintani tudott, amit céhtársa a drágaságról és a harcművész fegyverekről mondott. Ő nem járt még nagyon fegyverboltban: neki a kesztyűje annak képessége miatt tökéletes, nem akarja semmi másra lecserélni. De majd a felszereléseket! Hogy sok-sok fénycsík gyűljön mindegyik köré!
- Szerintem a többieknek is tetszene - tette hozzá - Majd Dusttal repülnétek ketten! - nevetett, aztán rögtön meg is bánta a dolgot, mert ha a főnix innentől Sakuzoval lesz elfoglalva, őhozzá nem is fog annyiszor odamenni! Tengerszemnek is hasonló lehetett a gondolatmenete, mert amíg Simeon fancsali arccal korholta magát magában, a polip teljes erőbedobással bólogatott: bizony, Dust csak repkedjen majd Sakuzoval! Úgy ám!
Odabent pedig elkezdődött a móka! A két srác nevetett és csúszdázott, amíg Tengerszem elnyúlt a hűs vízben és onnan nézte idomárját. Futottak fel-alá a lépcsőn, aztán egy csúszda jött, csobbanás, kacagás töltötte be a teret. Végül pedig a felirat, ami azt hirdette, Simeon győzött. Simeont nem érdekelte túlzottan. Bólogatott Sakuzora és tempózott még párat a medencében, mielőtt az semmivé vált volna:
- Igenigen, nagyon jó így! Ezt a beállítást meg kell mutatnunk Fuwának is! - jutott eszébe és fordult Tengerszem felé, félig amiatt is, amit céhtársa mondott róla az imént. Tengerszem felült, kinyújtóztatta nyolc csápját és fújt egy buborékot a szárnyas harcművésznek.
- Én is köszönöm - mosolygott Simeon és fogott kezet vele, ahogy azt illik - Nem kell aggódni miatta, fogadok, hogy már a harc utáni cukrászdázást várja, ahova mindig elmegyünk - nevetett, a petnek pedig egyetértőn kordult meg a gyomra - Majd még később találkozunk! - integetett aztán Simeon már odakint - Jó gyakorlást a szárnyakkal! - tette hozzá és már futott is polipja után, aki nem várta meg a búcsúzkodást, elköszönt Sakuzótól még odabent és máris a jól bevált cukrászdájuk felé vette az irányt.


Köszi a harcot! Very Happy

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Simeon és Tengerszem Empty Re: Sakuzo vs Simeon és Tengerszem

Témanyitás by Sakuzo Szer. Feb. 19 2020, 09:15

-Addig még nekem sokat kell gyakorolnom.-tettem hozzá a fiú megjegyzéséhez, miszerint Dusttal, a céhben látott madár-főnix-sárkány mini pettel tudnék repkedni. Valójában elég menő lenne, ha jönne egy új emberke aki nem jártas arrafelé és azt látná, hogy én meg repkedek a magasban a céhház felett. Tho! Otthon is tudok majd ilyet csinálni!-esett le rögtön, hogy végül is még sosem láttam a kastélyt fentről...
-Fuwának? Ő is céhtag?-kérdeztem vissza, szinte azonnal az említett személy hallatán. Nem rémlik a neve a listáról, de lehet az is, hogy ez a valódi neve. Bár akik prö gamerek úgysem mondják el a valós nevüket idebent. Mint én!-ezután pedig a téma a cukrászdára terelődött.
-Hmm, ez egy jó kis programnak hangzik, örülök, hogy ő sem bánta, hogy unatkozott egy sort a buli szélénél.-tettem hozzá, meg aztán úgysem illene belepofátlankodnom egy ilyen eseménybe, ha nem hívnak meg. Én személy szerint mondjuk teljesen máshova szoktam menni, ha már idebent lehet inni nekem is azt a bizonyos nedűt.
-Köszönöm, nektek meg jó pihit és vegyél ám sok finom sütit annak a polipnak!-köszöntem én is el tőlük elégedetten az eredménnyel.
-Ők azért bakker csak frontosak voltak... és megtudtam ütni! Bár azt tudom, hogyha az apróság is beszállt volna egy körig sem bírtam volna a dolgot, de legalább így tudom, hogy nem vagyok teljesen hasznavehetetlen!-néztem rá a panelemre elgondolkodva, hogy van még pár elosztható pontom. Nem tudom, hogy mire kéne pakolni őket, de ez a build egészen jó, mint ahogyan az útmutatók is mondták, csak az a baj, hogy a gyorsaságomon lehetne még mit javítani.-gondolkodtam magamban, miközben a lépteim hazafelé vittek.

Köszönöm én is a játékot!
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Simeon és Tengerszem Empty Re: Sakuzo vs Simeon és Tengerszem

Témanyitás by Cardinal Hétf. Feb. 24 2020, 22:01

Rendszerfrissítés... aréna küzdelem zárása... 50 exp jóváírva... 120 arany jóváírva...

Simeon: +10 pont
Sakuzo: -10 pont

Aréna küzdelem lezárva!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Simeon és Tengerszem Empty Re: Sakuzo vs Simeon és Tengerszem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.