Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sakuzo vs Ritsu

3 posters

Go down

Sakuzo vs Ritsu Empty Sakuzo vs Ritsu

Témanyitás by Nanakaze Ritsu Vas. Jún. 30 2019, 16:04

Bár a harc maga már megy, valamint képes vagyok vaddisznókat legyőzni, Ká megmutatta, hogy mennyivel másabb emberek ellen küzdeni. Nem mintha akarnák vagy ez lenne a célom, de azt hiszem ez elkerülhetetlen. Főleg, hogy vannak mobok, amik nem egy állat vagy valami más egyéb lény, hanem emberszerűek. Erre persze nem tértünk ki, de mi van ha ők is úgy harcolnak mint mondjuk én vagy K1? Na meg ott volt annak a problémája is, hogy nem tudok csak úgy emberre támadni. Ráadásul még a különleges képességem se sikerül mindig. Ez mind-mind olyan dolog amivel kezdenem kell valamit és csak akkor tudom, ha mások ellen küzdök. Bizonytalan voltam az egésszel kapcsolatban, de mindenképp legalább egy próbát kell tennem.
- Fuuuh... Inkább a szintet kellene felfedeznem. - Sóhajtok egy nagyot a küzdőtér bejárata előtt, aztán megpaskolom az arcom. - Szedd össze magad. Ez is része az itteni életnek. - Igen. Kell némi ösztönzés.
Eléggé elveszettnek érzem magam a helységben. Egy csomó folyosó, még több ember és recepció meg minden. Hirtelen azt se tudom hova kellene állnom. De ahogy nézem kétféle küzdőtér is van. Az egyik egy hivatalos és versenyszerű.
- Jé az Ká? - Mélázok el a ranglistán. Gondoltam, hogy erős de, hogy toplistás legyen. Viszont van egy barátságos rész is, ami azt hiszem sokkal testre állóbb. Elég sokáig elszöszölök a regisztrációval. Le kell foglalnom a küzdőteret, beállítanom, hogy nézzen ki. Itt igazából pontosan ugyan azt a terepet alkotom meg mint ahol tábort vertem. Az egész terem közepén egy rozoga viskó állt, körbe véve egy igencsak hiányos kerítéssel. A kunyhó mellet egy kis lobogó tábortűz ég. Körüs-körül pedig egy mezőség, bokrokkal, mini búza táblával ahol magasabban volt a termés mint amekkora én vagyok, néhány fával. Kicsit csaltam, mert a ház mögé egy kisebb folyócskát is varázsoltam. Az nagyon hiányzott nekem a valóságban. Plusz a folyó túloldalár már az erdő bejáratát is oda modelleztem, ami annyit jelentett, hogy az aréna szélén már jóval sűrűbben voltak a fák.
- Ez Így jó lesz! - Tettem elégedetten csípőre a kezem és elfogadtam a beállításokat. - Wooow- Tátva maradt még a szám is ahogy látom a valóságban felépülni mindezt. Elég látványos ahogy kinőnek a fák a földből. Azt hiszem nincs is más hátra mint várni valakire.

Élet: 2
Fegyverkezelés:2
Erő: 1+3
Irányítás: 3
Kitartás: 1
Gyorsaság: 1+3
Speciális képesség: 5
Páncél: 2


A hozzászólást Nanakaze Ritsu összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 30 2019, 17:18-kor.
Nanakaze Ritsu
Nanakaze Ritsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2019. Jun. 16.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Ritsu Empty Re: Sakuzo vs Ritsu

Témanyitás by Sakuzo Vas. Jún. 30 2019, 16:41

A mai nap reggel valamiért korán keltem fel. Ahogyan kinéztem kócosan a takaróm alól még álmos tekintetemmel rögtön egy ismerős arc üvöltöző verziója várt engem a nap felkeltével. Milyen kellemes látvány.
-Elment az eszed? Hajnalban már az embert fárasztod Ilias? Menj már!-húztam magamra a takarómat, miközben a piciny loli lány ugrált a lábaimon.-SAKUZOOOO, de SAKUZOOOOOO ne hagyj így itt! Gyere el velem valami szórakoztatót csinálni!-kiabált miközben ugrált rajta. Nos innen azért meglehetősen nehéz lenne vissza aludni nem? Szóval beadva a derekamat ültem fel kicsit morcosan nézve rá.
-Jól van! Jól van! Értem már, csak hagyd abba kérlek! Még eltöröd a lábamat.- Szóval érthető miért vagyok már reggel korán nyűgös?
Így aztán lemásztam nagy nehezen a reggeliző asztalunkhoz, ahol a többiek már javában nassolták a kaját. Én csendben leültem a hatalmas mahagóni asztal mellé egy kellemes kis párnás székre és enni kezdtem egy szelet kenyeret.
-Hogy-hogy ilyen korán Sakuzo?-kérdezte az arcán egy szarkaztikus mosollyal Suzuki-chan. Persze, hogy tudta, hogy miért keltem fel ilyen korán, hiszen a fél ház hallhatta, ahogy üvöltözik az a fenegyerek! De persze az én számból akarta hallani, mert így jobban esik neki.
-Nos arra gondoltam, hogy milyen jó lenne ilyen korán a csodás arcodat megnézni, így lejöttem. Suzuki-chan, annyira aranyos vagy, amikor az arcod tiszta krémes.-mondtam neki fapofával, amitől elpirult.
Annyira egyszerű őket zavarba hozni. Iliasviel eközben boldogan mosolyogva eszegetett és amikor én befejeztem Suzuki-chan teaselését hozzátette:
-Ma kiszeretnék veled menni a küzdőtérre mit szólsz hozzá Sakuzo-kun?
-Na még mit nem? Hogy a overleveled elfeedelt állatok szétverjék a fejemet?
-Ha így alakulna akkor eljövünk jó?-ekkor ahogyan ránéztem a többiekre hogy segítsenek, akkor végtelen gyűlölettel teli tekintettel találkoztam. Igen megint itt tartunk. Suzuki-chan ha rajta múlik kiver odáig de akkor sem hagyja, hogy itthon üldögéljek ma.
-Ehh! Nem lehetne engem békénhagyni egy napra?-Erre mindhárom lakótársam egyszerre tette hozzá:
NEM
-Jól van jól van értem! Induljunk Ilias-chan.-úgyhogy még be sem fejezve a reggelimet felpattantam és elindultam Iliasviellel a küzdőterek felé. Na nem mintha bánnám, hiszen kézenfogva kísért engem végig valami aranyos számot dúdolgatva mellettem. Akár a kishúgom is lehetne.
Lassan elértünk oda ahol most is vagyunk. A küzdőtérhez.
-Hmm és most mi legyen?
-Keresünk neked ellenfelet, de előtte regisztrálj.-Mondja nekem hidegen a pici lány. Ő pedig már el is sétál mellőlem én meg a papírmunkának látok neki pár másodperc múlva.
Nem szeretem a papírmunkát. Sosem szerettem, de azt hiszem ez most muszáj.
Ahogyan kitöltöm az unalmas kérdőívet hamar vissza is ér Ilias-chan már egy fülig érő mosollyal az arcán:
-Am szerencséd van Sakuzo-kun, azt fecsegik van egy első szintű kislány aki éppen itt vár ellenfélre kövess!- ez a pici lány mégis hogy volt olyan erős, hogy lazán magával húzzon valahova nem tudom... Azaz de, mert van 25 szint előnye! A kis mázlis. Így aztán egy bizonyos fiatal lány előtt állok meg pár pillanat múlva mellettem a már emlegetett Iliasviellel.
-Üdv Sakuzo vagyok, ő itt Iliasviel. Lenne kedved esetleg megküzdeni velem?-tettem fel a kérdést kissé fapofával, mire a mellettem álló lányka megragadja a kiszemeltem kezét.
-Küzdjetek meg tuti izgi lesz! Nem baj ha megnézem?-ugrált egyhelyben a lány, amire én kicsit mégfurábban nézek előre. Hiszen ez picit túlzás nem?
Ha pedig belemegy a lány Ilias rögtön félreáll és én szemtől szemben állok meg az ellenfelemmel.

Élet: 2
Fegyverkezelés: 3
Erő: 1+1
Kitartás: 2
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 5
Páncél: 2
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Ritsu Empty Re: Sakuzo vs Ritsu

Témanyitás by Nanakaze Ritsu Vas. Jún. 30 2019, 17:45

Elég hosszú ideig kellet várnom mire egy vállalkozó kedvű játékos elém állt. Mondjuk elvoltam. Piszkálgattam a tűzet, a lábammal pancsoltam a hűs folyóban. Hamar elment az-az öt vagy tíz perc.
Most viszont egy fiú és... talán a kishúga? Na mindegy ők álltak előttem. A fiú illedelmesen bemutatkozott és bemutatta a mellette lévő lányt is, de mire válaszolhatnék addigra megragadja a kezem és ugrálni kezd örömében.
- Én Ritsu vagyok, örvendek. - Mosolyodom el, már csak a kislány reakciója miatt is. Látszólag nagyjából egy idősek lehetünk. Bár ki tudja, valójában a saját koromat is csak a kinézetem alapján tudom megtippelni. - Persze, szívesen kiállok ellened, hisz ezért is jöttem. Gyakorolnom kell az ember-ember elleni küzdelmet. - Nézek vissza a fiúra. Nem is kell ennél több nekik. A lány odébb áll a fiú pedig szembe velem. A felugró üzenet kissé meglep Kicsit hátra is hőkölök.
- Ká-nál ilyen nem volt. - Igazgatom meg a szemüvegem és elolvasom a szöveget. Szóval így kell hivatalosan is megerősíteni a harcot. Rábökök az elfogadásra mire egy visszaszámláló indul el az égen.
- 60 másodperc? - Azt hiszem ennyi időm van felkészülni. - Bocsánat ha nem jelentek kihívást. Még nagyon kezdő vagyok. - Ha ő is olyan erős mint Ká akkor nagy gondban leszek. Minden esetre előhúzom a késem és két kézzel, derék magasságban tartom magam előtt. Kicsit helyezkedek még a lábaimmal, hogy könnyebben tudjak elrugaszkodni ha szükséges és ő se tudjon olyan könnyen kibillenteni az egyensúlyomból. Gondoltam arra, hogy rögtön amint lejár a számláló támadok, de megint felsülök. Talán Sakuzo észre is veszi, hogy picit megremegek, de ugyan ott állok. - Már megint. - Mormogom miközben kissé bosszúsan előrebillentem a fejem. Akkor koncentráljunk a védekezésre.

/nem támadok, a kezdeés jogát ha szeretnéd átadom, illetve rád bízom, hogy dobáljunk a kockákkal vagy ne./
Nanakaze Ritsu
Nanakaze Ritsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2019. Jun. 16.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Ritsu Empty Re: Sakuzo vs Ritsu

Témanyitás by Sakuzo Vas. Jún. 30 2019, 19:00

Bátor vagy, ember- ember elleni küzdelem mindig más és kiszámíthatatlan. Mondjuk hogy megsúgjam, engem Iliasviel hozott ide, hogy fejlődjek, szóval azt hiszem jól fogunk szórakozni.-mondtam a lánynak amint Ilias félreállt a nézői részre. Kissé aggódom amiatt, hogy mi fog történni, ha netán elverne engem, de aztán ki tudja, lehet, hogy mégis sikerülhet nekem is győznöm. Minden esetre, ha elver azt hiszem, akkor hetekig nevetség tárgya leszek, úgyhogy jobban járok, ha beleadok apait-anyait.
Így aztán ezen gondolatok kísérte elküldtem neki a kihívást és hamarosan meg is kaptam rá a választ. Elfogadta.
-Ká? Olyat nem ismerek...-indult el a visszaszámlálás, miközben elővettem a fegyveremet és felé szegeztem a végét.
-Ha szigorúan vesszük én is az vagyok.-feleltem neki miközben az óra ott kettyegett felettünk. Igazán idegesítő volt, pláne a figyelő loli szemek miatt.
-Hé nyugi nem lesz semmi baj, nincs ennek tétje semmi. Csak lazán.-Próbálom nyugtatni a lányt egy picit. Eléggé fura lenne, ha az első csapás helyett Ritsu csak egyszerűen eldőlne a stressz miatt nem? Aztán arra is gondoltam, hogy úgy egyszerűen tudok sokat fejlődni, amíg meg nem erősödik pszichés szinten és ki nem tud állni ellenem. Nem fer igen, de hasznos.
-Tényleg első harcod? Az alapokat tudod?-kérdezem tőle, mielőtt az óra még lejárna, majd nem sokkal a válasza után le is jár. Így én nem habozva próbálok előre Dash-elni és megütni őt egy picit a karján, majd hátralépve megvárom ő mit lép, amit igyekszem kivédeni és aztán újra Dash és támadás.
Eléggé rutinosan tudok csapni és félrelépni, azt hiszem ez a sok másféle játékból ragadt rám. Eközben Ilias indokolatlanul hangosan tapsol és kiabál, nem tisztázva, hogy kinek is szurkol:
-HAJRÁÁÁÁÁ CSINÁLD KIIII! GYERÜNK!-Ez a lány komolyan élvezi, hogy péppé verjük egymást. Már abban sem vagyok biztos, hogy aranyos és cuki, vagy inkább vérszomjas darálógéppel állok-e szemben, aki titkon egy sorozatgyilkos.
Ezután, ha ő megint támadott, akkor kissé érdekessé téve a dolgokat arrébb futok a házba, hogy legyen kis meglepetés is.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Ritsu Empty Re: Sakuzo vs Ritsu

Témanyitás by Nanakaze Ritsu Vas. Jún. 30 2019, 19:46

- Igen, elsősorban szórakozzunk. - bólintok egy nagyot. Tehát kb. ugyan azon okból vagyunk itt. Gyakorlás és fejlődés.
- Ká egy lovag. Megmentett pár malactól és tanított pár dolgot. - Magyarázom. Bár ettől még nem fogja ismerni, de azt érti majd miért emlegetem.
- Igen, igyekszem lazán venni. - Maga tudat, hogy ő is kezdő kissé megnyugtató. De azon, nem segít, hogy képtelen vagyok emberre támadni. Bár úgy gondolom ez is része lehet a jellememnek, mégis csak dolgoznom kellene rajta.
- Nem teljesen. Harcoltam vaddisznók ellen és volt egy harc szerűségem, de az más volt. - Felelek. - Ha szigorúan vesszük, akkor valóban az első küzdelmem lesz. - Itt szándékosan az ő szóhasználatát veszem igénybe.
A támadás nem várat magára, ha már én nem tettem. Az ellenfelemnek nincsenek olyan gondjai mint nekem. Viszont jóval lassabb és követhetőbb a mozgása mint mentoromnak volt, így talán kiegyenlítettebb lesz a küzdelem. Bár az, hogy ő lándzsával küzd, még én csak késsel nagy hátrányt jelenthet, és jelent is. Az első támadása a karomat célozza, de én nem a fegyver mozgását, csupán az övét figyelem és későn ugrok hátra.
- Nem jó... - Reflexből a vörös pixelsebhez nyúlok, bár tudom, hogy nem fáj. Amúgy sem marad sok időm ezzel foglalkozni, mert rögtön jön a következő csapás. Ismét hátrább ugrok és ezúttal az időzítés is jó. A késsel félre ütöm a fegyverét amivel egy minimális időre rést ütök a védelmén, de a támadás megint elmarad. Csupán szorosabban markolom a késem, de megint nem tudok lesújtani. Gyerünk már!
Sajnos nem is tudok mást tenni, mint hogy hátrálok és hárítom a csapásokat. Még ha ettől független be is szalad a házhoz, habozok egy picit, de végül követem őt. A házhoz még futva, de mikor oda érek már csupán lassú léptekben. Nem lenne jó beleszaladni a lándzsába.

Élet: 10
Páncél: 0
Nanakaze Ritsu
Nanakaze Ritsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2019. Jun. 16.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Ritsu Empty Re: Sakuzo vs Ritsu

Témanyitás by Sakuzo Vas. Jún. 30 2019, 20:22

Aranyos az ellenfelem, egészen aranyos. Olyan ifjú és tapasztalatlan, mint aki most játszik először MMO-val. Pedig aztán már elég régóta a világ része.
-Akkor igyekezzünk beleadni mindent! Végülis nem vagyunk mi vaddisznók, hogy könnyű ellenfelek legyünk a másiknak nem?-mosolyogtam rá kedvesen, mielőtt az időzítő lassan lejárna.
Ahogyan a harc elkezdődik azon kezdem el gondolkodni, hogy vajon ő miért nem támad vissza. Hiszen az első csapásom hiba nélkül betalál és meg is sérül egy picit tőle. Ennyire gyengének tűnnék a szemében?-Aztán ahogyan a csapásaimból a másodikat kivédi kissé meg is lepődöm rajta. Kezd szépen lassan belejönni!: -Szép!-mondom neki mielőtt még beszaladnék a viskóba, majd még mielőtt elérne felteszem neki a nagy kérdést:
-Ugye tudod, ha nem támadsz vissza akkor veszteni fogsz? Mondjuk én nem vagyok olyan, aki nem merne legyőzni lányokat harcban.-teszem hozzá, majd egy kis levegő vétel után megpróbálok még pár szót szólni neki:-Mennyire tudod használni a képességeket?-majd okosan kifutok a viskó túloldalán kerülve ellene a továbbá harcot, amíg csak lehet. Meg kell tudnom minnél több dolgot erről a lánykáról és ha el is verem is, nem lenne jó ha soha nem futnánk össze többet.-rögtön éreztem, hogy az egyetlen esélyem az, ha valahogyan tudom húzni az időt és neki is izgalmassá teszem a harcot. Mondjuk úgy, hogy fogócskázunk egy kicsit.
Azonban a dolog sosem ilyen egyszerű. Mindig követnek engem, és szerintem most is úgy tesz ő is, így amikor a patak mellé érek megállok, hogy szemtől szemben álljak ki ellene.
Ha ideér akkor a harc ki fog teljesedni és azt hiszem valaki bele fog esni a vízbe is. Bár nem bánnám, ha Suzuki-chan lenne az, tuti aranyos arcot vágna.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Ritsu Empty Re: Sakuzo vs Ritsu

Témanyitás by Nanakaze Ritsu Vas. Jún. 30 2019, 21:20

- De! - Ismét vidáman bólintok még egy nagyobb mosolyt is eleresztek. Tetszett a fiú hozzáállása. Bár elsőnek mufurcnak tűnt, valójában sokkal kedvesebb mint azt gondoltam.
Ez harc közben is kijön. Megdicséri a védekezésem és egyfajta tanáccsal is ellát. Bár lehet csipkelődés is, nem tudom. Én az előbbire gondoltam, így ezt tanácsnak veszem.
- Igen tudom. - Felelem kissé bosszúsan. De a nyomás egy picit legalább enyhül ez idő alatt.
- Van egy egész hasznos. De még nem vagyok teljesen biztos abban, hogy én mikor működik. - Felelek a kérdésére. Hmm... az a két lány akit néhány napja mutatott K1 ugyan így harcoltak. Össze csaptak majd pihenéskép beszélgettek. Ez azt jelenti, hogy nekünk is hasonló mértékű a kitartásunk? Nem érzem magam fáradtnak még.
Meglep a visszavonulása, hisz úgy tűnik ő van fölényben. Minden esetre követem őt a hát mögé ahol a patak csordogált.
- A vaddisznók valóban nem csinálnak ilyet. Ők csak támadnak ész nélkül. - Jegyzem meg és közben felveszek ismét egy harci pózt mikor megáll előttem. Megint itt van a lehetőség, hogy támadjak de megint csak remegni kezdek. Legutóbb makacskodtam, hogy jó ez így de csak azért mert tudtam, hogy egyébként nincs okom sem támadni sem harcolni. De most kifejezetten azért vagyunk itt. - Aaajjj! - Hallatok egy félhangos morgást, de továbbra is csak várok. Az életemre és a páncélomra pillantok. Látod ezt! Következőnek már téged sebez! Nincs ami megvédjen és szép lassan elfogy az életed. Meghalsz! Nincs tovább! Persze tisztában vagyok vele, hogy ez nem így van, de ezt próbálom kiverni a fejemből ösztönzésképen. Sőt még csak nem is kell lenulláznia. Elég ha pirosba megy az életem és jön az elviselhetetlen sípolás. Onnantól már esélyem sem lesz! Nincs aki kimentsen. Vége a játéknak!
Egy rövid pillanatra még a szemem is behunyom és úgy próbálom nyomatékosítanom a gondolataim...
Nanakaze Ritsu
Nanakaze Ritsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2019. Jun. 16.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Ritsu Empty Re: Sakuzo vs Ritsu

Témanyitás by Sakuzo Vas. Jún. 30 2019, 22:00

Tetszik a lelkesedése. És nagyon úgy néz ki, hogy tényleg annyira kezdő, hogy még azt sem tudja, hogy hogyan kell harcolni. Jó tény ami tény idebent nem egészen olyan, mint egy sima PC-s MMO-ban, hogy megnyomsz egy- maximum két gombot és hopp ott a képesség effektje. Persze segíthetnék neki, hiszen az enyém elég egyszerű, hangra aktiválódik.-gondolataim csak úgy cikáznak miközben a parton állok miután megfordultam. A tervem a következő: Először jobbrál csapok, majd baloldalra szúrok, aztán egy frappáns ugrás mellé és megint szúrok. Igen ez nagyon jó terv, kár hogy sosem sikerülne.-miközben a gondolataimban el vagyok temetve a lány megint valamin aggódni kezd... Egy picit félrenézek, majd lejjebb engedve egy pillanatra a fegyverem szólok neki:
-Hé minden rendben?-majd ahogyan ránézek és látom a stresszes arcát, megpróbálok szúrni egyet a bal lába felé, hogy felkeltsem... Úgy tűnik nem tud koncentrálni eléggé a harcra, vagy valami nagyon zavarja. Mondjuk engem is zavarnia kéne, hogy embereket kell csapkodni, de istenem, az emberi történelem csak erről szól...-majd a támadás után megint félre futok egy picit, majd úgy öt méterre tőle próbálok meg elhelyezkedni.
-Ilias-chan mond csak... szerinted mi lehet a baj?
-Hmm talán fél megütni téged?
-Nem tudom... Ritsu félsz megütni vagy mi a baj, hogy sosem támadsz amikor lehetne?-nézek rá, már-már majdnem leengedett védelemmel, de persze ez nem így van. A kezemben a fegyverem és felé tartom, ha véletlen rám ugorna, akkor még mindig tudok hárítani, bár kezdem úgy látni, hogy nem fog így tenni.
-Nem kell visszafognod magad, hacsak nem esel túlzásba senkinek nem lesz semmi baja ám.-mosolygok rá egy picit, hogy bátorítsam a támadásra. Ha visszagondolok nekem anno könnyebb volt ebbe belekezdeni, mint neki, ha nem gamer. Hiszen nekem ott volt az a lehetőség, hogy a monitor előtt püföljek nem valós kinézetű dolgokat és tulajdonképpen semmi megterhelő nincs abban, hogy a monitoron belüli dolgokat megöljük. De itt... Hát nem irigylem szegényt, hiszen egyből első személyból érzed ahogyan megölsz valakit, ahogyan megsebzed őt, ahogyan a válladra omlik mikor kifolyik a vére... Valahol azért belegondolva elég kegyetlen Kayabától, hogy anno életre-halálra indította el ezt a játékot. Tiszta ókori gladiátor harc.
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Ritsu Empty Re: Sakuzo vs Ritsu

Témanyitás by Nanakaze Ritsu Vas. Jún. 30 2019, 22:39

Igazából nem hallom meg a kérdését, annyira a saját gondolataimmal vagyok elfoglalva. Viszont látom, ahogy meglendül a keze és ismét támad.
Itt jön! Megint támad! Nem védekezhetek és menekülhetek csak folyton. Előbb utóbb leviszi az életem! Csinálj valamit! Mozdulj már és támadj!
- Mozdulj! - Szinte biztos vagyok benne, hogy meglepi ahogy elkiáltom magam. De a testem végre hallgat rám. Félreugrok a szúrás elöl, ám ezúttal nem védekezés céljából. Kissé balra, de az ő irányába és nem hátrafelé. Ugyan elkövetem azt a hibát, hogy a bal lábamról rugaszkodom el így a szúrás végig karistolja a lábam, de így már vészesen közel vagyok hozzá. A kés balról villan fel és egyenesen a torka felé elé halad. Akár talál akár nem itt nem állok le.

A bal tenyeremmel megpróbálok taszítani egyet a mellkasán azt remélve, hogy a lendület hatására reflexből feldobja a bal kezét, hogy visszanyerje az egyensúlyát én pedig lehetőséget kapva rá, hogy megragadjam, magamra húzzam és közben csavarva egyet rajta átforduljak a hóna alatt, és egész a lapockájáig felhúzzam a karját, amihez nekem már igencsak fel kell emelnem a karom. Hogy aztán pár másodperc múlva el is engedjem meglepettségemben.
- Ez én voltam?- Kérdezem hangosan. A szemeim teljesen elkerekedtek és láthatóan én sem akarom elhinni az egészet. - Mégis honnan... - Ha van még időm pár lépést teszek hátra és hitetlenül nézek a kezeimre. Mintha vizsgálnék rajtuk valamit. Ha ilyenekre vagyok képes akkor mégis miért félek ennyire emberekkel harcolni? Ennek így semmi értelme. Egyáltalán hol tanultam én ilyet? Berögződés? Vagy maga a játék segít? Utóbbi esetén lehetséges ez egyáltalán?

Élet: 8

A második bekezdés teljes egészében feltételes módban értendő, tőled függ mennyit engedsz belőle.
Nanakaze Ritsu
Nanakaze Ritsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2019. Jun. 16.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Ritsu Empty Re: Sakuzo vs Ritsu

Témanyitás by Sakuzo Hétf. Júl. 01 2019, 17:42

"Mozdulj?" Mégis miért kiabál saját magával? Azt hiszem ennek az lehet az oka, hogy nem tud még harcolni rendesen, de azért ez picit túlzásnak hangzik.-nézek rá egy kicsit kételkedve az épelmélyűségében, mikor elkezd magéval kiabálni. Ennek ellenére mégis meg tudom egy kicsit sebezni őt, ám mostmár úgy tűnik, hogy nagyon is felébredt benne az oroszlán. A fenébe lekellett volna gyorsan győznöm mielőtt még ez megtörtént.-De persze tudom jól, hogy az nem lett volna fer küzdelem ellene. Így még talán a csajok is elnézik nekem, hogy kikaptam nem?-Gondolkodom, miközben a nyakamon egy szép vágás keletkezik az aprócska lánytól. De ez még mind semmi! Amint a késével megvágott, jó erősen meglökött, amit kihasználva kicsavarta a bal kezemet és mögém fogta. Majd nem kicsit megdöbbentve engem és Iliasvielt is kérdezte meg, hogy ő volt-e...
-Nekem úgy néz ki...-mondtam neki, miközben a bal kezem még mindig a hátam mögött volt.
-WÁÁÁÁ RITSU-CHAN CSINÁLD KI!!! HAJRÁÁÁÁÁ-ordított be kis késéssel a "kísérőm".
-Mégis kinek az oldalán vagy te?-szóltam neki, miközben kitaláltam, hogy mit kéne tennem ez ellen.
-Szép volt Ritsu, de most érezd a bosszúmat.-mondtam neki kissé bizalmasan, miközben a fejemmel jó erősen hirtelen hátrafejeltem remélve, hogy eltalálom őt és elenged. Ha így van akkor pedig hirtelen szembe ugrok vele és kissé "nem-fer módon" bevetem a régen tarsolyomban tartott tervet:
-STEEEEEAAAAAL!-Ordítottam el magam, mire a kezemben egy fénylő gömböcske keretében megjelent az ő kése.
Na fegyver nélkül máris nehezebben tud majd harcolni, ha picit kéri viszont úgyis vissza adom neki...-Ezt mindig ki akartam használni egy ilyen helyzetben bocsi.-néztem rá kicsit mosolyogva, hiszen nem mindenki süti el ilyen pillanatban a képességét.

0 páncél
és elvileg 8 hp

Te döntöd majd el, hogy sikerüljön-e a dolog Very Happy
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Ritsu Empty Re: Sakuzo vs Ritsu

Témanyitás by Nanakaze Ritsu Hétf. Júl. 01 2019, 19:23

Ezt egyáltalán nem értem, hogy mi volt. Az egy dolog, hogy végre rábírtam magam a támadásra és ennek mellesleg nagyon örülök. De az amit az előbb véghezvittem. Kizárt dolog, hogy erre én képes legyek. Biztos vagyok benne, hogy ez a sao miatt lehet. Igen, úgy ahogy a jártasságok által egyes fő  tulajdonságaink befolyásolhatok, úgy ez is valami ilyesmi eredménye kell legyen. Ez a logikus.
A mutatvány azonban a "közönségnek" is tetszik. A lány, akinek mellesleg képtelen voltam megjegyezni a nevét, csak úgy őrjöngőt és nekem szurkolt.
- Úgy tűnik nekem. - Önkénytelenül is elmosolyodom. Még szerencse, hogy korábban elengedtem a megdöbbenésemben, különben lehet, hogy most nagyon erősen lefejelt volna. De szerencsére így hátrább tudok ugrani. Bár a támadása amúgy merész vállalkozás, tekintve, hogy a fiú majd egy fél méterrel magasabb nálam.
- Gyere csak! - Még mindig mosolyogtam és kissé összeráncolom a szemöldököm, ezzel is jelezve, hogy készen állok a kihívásra. Azt hiszem most már talán megtört a jég így kicsit nagyobb bizalommal tartom magam elé a kést felkészülve a támadásra, de erre nem számítok.
- Mi van? - A késem egyszer csak eltűnik a kezemből és nála jelenik meg. - Hééé. Ez nem fer! - Fakadok ki ujjal mutogatva rá. - Végre tudtam támadni erre elveszed a fegyverem! Chh... gonosz. - Pukkadok meg kissé. Persze azért én is ismerem a mondást, hogy szerelembe és háborúban nincs barátság. - Ez esetben nem hagysz más lehetőséget nekem. - Érzem ahogy a szemeim sejtelmesen felcsillannak aztán... - Futás. - Dobok egy hátra arcot és a patak mentén kezdek szaladni az aréna vége felé. Sokáig nem menekülhetek és így már megint hátrányban vagyok. Futás közben a patakra nézek és megpillantok egy halat. Amellett, hogy rácsodálkozom, milyen pontosan modellezte a helyszínt a rendszer, egy ötletem is támad így váratlanul belevetem magam a patakba, majd igyekszem rögtön ki is mászni a túlpartra. - Megvagy! - Kiáltok lelkesen, ahogy érzem, hogy a hal farok uszonyát megragadom. - Figyeld, hogy harcol egy idomár! - Kiáltom el magam és azzal teljes erőmből hozzávágom szerencsétlen jószágot.
Ha talál annak reményében, hogy kellően megzavarja a ficánkoló halbomba, átugrok a patak felett és megpróbálom megragadni a késem majd valahogy visszavenni tőle.

Élet: 8

Azt hiszem a támadásom 1-et sebez ha talál xD
Nanakaze Ritsu
Nanakaze Ritsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2019. Jun. 16.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Ritsu Empty Re: Sakuzo vs Ritsu

Témanyitás by Sakuzo Hétf. Júl. 01 2019, 22:49

Igen! Ez a tekintet megérte már csak azért, hogy elsüssem ezt a poént. Nem hiszem erre számított volna tőlem, így kellemesen meg tudtam lepni! -nevettem fel jóízűen, miközben Ilias-chan a nézői tömegből leordított:
-Búúúúúú ez nem feeer búúúú!-szinte már éreztem a nem tetszését a tarkómon. De én csak nevettem és néztem a kezemben lévő kést.
-Hahahaaaa, ez jó volt! Tetszik, persze, hogy nem fer! De annyira poén!-mondtam neki, miközben ő szaladni kezdett. Vajon miért akartam kipróbálni ezt is? Ha nem is tudnám használni is bőven nagy előnyt ad nekem, hogy neki nincs most fegyvere, így kerülve vele szemben előnybe a nagyobb sebzés miatt. Azaz ez túl jól hangzik, hogy amíg a halat elkapom végiggondoljam, de így keményebbnek tűnök. Én szépen hagytam had szaladjon át a vizen, majd amikor kimászott onnan úgy terveztem, hogy utána megyek, de ehelyett egy nagy hal landolt az arcomban.
-Mivan? Ez most komoly?!-néztem ahogyan az arcomba találó hal még sebzett is.Na ez undi volt. Nem kicsit undi, még mozog! Mégis ki képes egy patakba ugrani és az ott hirtelen megmarkolt halat a másik arcába vágni?! Ez már túl megy a gusztusomon!-döbbentem meg az arcomba szálló hal láttán, ami előttem még a víz felé evickélt.
Felhúztam a szemöldökömet és így feleltem neki:
-Ez nem volt fer inkább!-dobtam felé az új tőrömet, ami remélem eltalálja, majd a halat megfogtam és a vízbe dobtam. Felnéztem rá, hogy vajon most mit csinál és újra elővéve a lándzsámat áltam meg előtte, keményen feszítve.
-Mostmár akkor vegyük komolyan, hisz ez már hallatlan! Szegény halakat vágsz a másikhoz!-mondom neki viccelődő hangsúllyal miközben megrohamozva próbálom őt megszúrni, majd egyből hátralépve hárítani. Azt hiszem mostmár fel kell készülnöm rá, hogy kemény harc lesz!

Elvileg nekem van most 7hp-m van, ha a kés pedig eltalál akkor 4-et kéne sebezzen a plusz erő miatt, asszem Very Happy
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Ritsu Empty Re: Sakuzo vs Ritsu

Témanyitás by Nanakaze Ritsu Kedd Júl. 02 2019, 15:58

- Egyáltalán nem poén! - Vetem oda bosszúsan futás közben. Persze az ő oldaláról biztosan az. Viszont a visszavágásom kárpótol minden sérelmemért. Azt hiszem már értem mire is gondolt az imént, az arckifejezés amit a másik ilyenkor vágnak valóban nagyon vicces.
- Nem fair, de annyira poén! - Felelem ugyan azt mint amit ő, csak én még mellé kiöltöm rá a nyelvem is. Hiba volt és inkább a harcra kellene figyelnem. Át akartam ugrani a folyó túl felére, de felém röppenő kés ebben simán megakadályozott. Csak arra volt időm, hogy a karjaim keresztbe felemelve védjem a testem. A kés karomba fúródik. Hát azt hiszem ez is egy módja, hogy visszaszerezzem.
- Ez is az idomítás része. - Húzom fel kissé az állam mosolyogva, közben pedig a kést is kiszedem a karomból. Azt hiszem most már figyelnem kell.
Ahogy ez a gondolat megfogant bennem már támadásba is lendült.
- Ajj-jajj! - Húzódom kissé hátra amit nem kellene. Már megint lankadt a figyelmem és a hosszú fegyver miatt előnyben van. Sikerül megszúrnia és elkezd hátrálni. Mint ha csak egy villanás lett volna, úgy suhant át bennem a gondolat.
- Nem hagyom ám! - Szólok rá, de talán mire kimondom már véghez is viszem. Ahogy hátra kezd lépni követem is őt és a bal karommal próbálom megragadni a lándzsa közepét a jobbal pedig szúrni. Egy picit meginog a kezem de az életerő csíkra nézve, végül végig viszem a támadást. Olyan közel kell maradnom amennyire csak lehet.
Ha sikerül beleszúrnom, balra lehúzom a kést, hogy "kiszedjem" a testéből és lendületet vegyek a következő vágáshoz. Ezúttal a mellkasán próbálom végighúzni a pengét.

Élet: 4


A hozzászólást Nanakaze Ritsu összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 02 2019, 16:37-kor.
Nanakaze Ritsu
Nanakaze Ritsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2019. Jun. 16.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Ritsu Empty Re: Sakuzo vs Ritsu

Témanyitás by Sakuzo Kedd Júl. 02 2019, 16:19

Nevetéssel a számon nézem, ahogyan az ellenem harcoló pici lány hogyan próbálja enyhíteni a saját sérelmét, de annyit ért el vele csak, hogy a saját kése a kezében landolt.-Bizonyára minden profi így csinálja!-gúnyolódok egy picit, hiszen ez még mindig nagyon vicces, pláne, ahogyan reagál rá. Azt hiszem nem fogom tudni meggyőzni erről őt sosem, de mostmár tudja, hogy mire számítsom tőlem. Ami igazán gusztustalanul böszme lenne, ha megint ellopnám a fegyverét és megint azzal sebezném meg, végülis jóval erősebb az enyémnél az ő fegyvere.-Azonban belátom, hogy ez a terv túl gusztustalan lenne, így inkább szimpla támadásommal kísérlem meg őt eltalálni, majd ahogyan az eltalálta ő lendült támadásba. Egy szép mozdulattal lefogta a fegyveremet és egy másikkal pedig belémszúrja és jól meg is vág, majd újra támadni készül, amire én úgy megtántorodom, hogy azonnal tud megint támadni, ami közben én elengedem a fegyveremet és ő megint leszúr.
Azonnal kiírja a játék a győztest: aki nem más mint Ritsu. A fatális támadása után felállok és odasétálok hozzá:
-Gratulálok Ritsu szép harc volt. A tekintetedért nekem megérte!-mosolygok rá, miközben Iliasviel pedig odasiet és ráugrik a lányra:
-GRATULÁLOOOOK SZÉP VOLT RITSUUUU-ordít végig a lányon csüngve, majd ahogy elengedi én kicsit komoran nézek rá Iliasra:
-Te komolyan neki szurkoltál mi?
-Aha hát persze! Sakuzo-kun te nem verhetsz el lányokat! Nem lenne szép!-erre inkább nem mondtam semmit, csak Ritsu felé néztem:
-Látod ő is tudta, hogy győzni fogsz... Bármennyire is fáj nekem az árulása... brühü-brühü.-játszottam meg magam, hogy Ilias-chan kicsit szégyenlje magát, de nem tette, sőt még nevetett is...

Gratulálok a győzelmedhez Very Happy
Sakuzo
Sakuzo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2019. Jun. 24.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 21
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Ritsu Empty Re: Sakuzo vs Ritsu

Témanyitás by Nanakaze Ritsu Csüt. Júl. 04 2019, 16:14

Egy enyhe mosollyal vegyes grimasz ül ki az arcomra a megjegyzése után, mialatt kihúzom a kést a karomból.
- A lényeg, hogy megint nálam van. - Felelem majd ismét összecsapunk.
A tervem sikeresnek bizonyul. Elég fürge vagyok, hogy áttörjem a védelmét és megtudjam szúrni a második csapást pedig a rendszer állítja meg.
- Eh? - Mivel ez az első alkalom, hogy rendes csatát vívok így újdonsággént hat a felugró üzenet, ám miután felfogom mit is ír hatalmas üdvrivalgásba kezdek. - Nyertem! Nyertem! - Ugrálok fel és alá. Közben Ilias is rám veti magát amitől majdnem felborulok, de sikerül megtartanom az egyensúlyom és a vége az lett, hogy körbeperdülünk párszor, de nem bánom és boldogan ölelem körbe a lányt.
- Köszönöm. Te is nagyon ügyes voltál! - Fogadom el a dicséretet félig meddig még mindig tartva a lányt. - A lányoknak össze kell tartaniuk. - Mosolygok rájuk. - De, azt hiszem szerencsém is volt. Nagyon kétesélyes volt az egész küzdelem. Viszont úgy érzem most rengeteget segítettél nekem így köszönöm, hogy kiálltál ellenem. - Hajolok meg kissé már amennyire ez lehetséges a rajtam csüngő lánytól.
Annyira felpörgetett a harc és a győzelem mámora, hogy csak most veszem észre a halk búgást a fülemben. Ha belegondolok mikor ránéztem az életemre, már elkezdte, de annyira belemerültem a harcba, hogy nem is foglalkoztam vele. Még jó, különben úgy jártam volna mint a malacoknál. Ezt se tudom miért van. Talán K1-nek van igaza és jobban kellene törődnöm az emlékezet kiesésemmel és rájönni miért van és hogyan szerezhetném vissza az emlékeim.

Köszönöm a játékot ^^
Nanakaze Ritsu
Nanakaze Ritsu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 86
Join date : 2019. Jun. 16.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Ritsu Empty Re: Sakuzo vs Ritsu

Témanyitás by Kirigaya Suguha Pént. Júl. 05 2019, 13:39


Sziasztok Srácok!

Nagyon szép gyakorlómeccs volt, gratulálok Ritsu-chan győzelméhez! Smile
Látom, mindketten fejlődtetek a küzdelem során, de főleg Ritsu volt az, aki sokat tanulhatott most társától. A küzdőtér ellenőrzése során értelmezési hibákat nem találtam, ugyanakkor olyan extrát sem nyújtottatok, amely során bónuszt ítélnék meg.
Fáradozásaitokat 1-es szinten a következő jutalommal honorálja a rendszer:
25 exp 60 arany

A küzdelmet lezárom.

_________________
Börtönszörny specialista Cool
Kirigaya Suguha
Kirigaya Suguha
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 625
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Sakuzo vs Ritsu Empty Re: Sakuzo vs Ritsu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.