Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vermilion

4 posters

Go down

Vermilion Empty Vermilion

Témanyitás by Akito Vas. Dec. 29 2019, 22:32

Vermilion







Vermilion W5lnaWIw_400x400








Tolbana városában, a központtól nem messze egy új bolt nyitotta meg kapuit Vermilion néven. Kívülről egy teljesen átlagos boltnak tűnik, ám aki ráveszi magát, hogy bemenjen, egy érdekes táblával találkozik:








"Kő gazdagok kíméljenek, aranyat behozni TILOS"






Akik ezek után is belépnek, azok egy szimpla vegyes boltot látnak és annak tulaját unatkozni a pult mögött, aki elmagyarázza az üzlet szabályait. 


A boltban semminek nincs ára, legalábbis, ami az aranyat illeti. A vevő kiválasztja az árut, amit szeretne, majd ajánl neki valamit cserébe. Lehet az bármi más, esetleg szívesség, szép vers, vagy mosoly, bármi az aranyon kívül. Ezután A bolt tulaja eldönti, hogy az üzlet nyélbe üthető-e avagy sem. Ajánlattól függően plusz árut is kaphatnak a találékonyak.....

Árukészlet:

Aranykorona (+8 gyorsaság +25 páncél)
Kristálypajzs (+32 páncél +1 személy védelem, minden a használóra vagy a védettre irányuló sebzés 2-vel kevesebbet sebez, míg a pajzs szét nem törik)
Szivárvány Köpeny  (+4 fegyverkezelés +4 erő +4 irányítás +4 kitartás +4 gyorsaság +4 speciális képesség +10 páncél, egy harcban egyszer egy célpontot 3 körre megvakít, a megvakult célpont csak 4 vagy afölötti dobással találhat el)
Pehelykönnyű Bakancs (+20 gyorsaság +10 páncél)
Holdkő Gyűrű (+15 fegyverkezelés +6 gyorsaság)
Holdkő Gyűrű (+15 fegyverkezelés +6 gyorsaság)
Acél Megváltó (+4 erő, +2 spec képesség +30 páncél)
Sárkányölő Páncél (+5 fegyverkezelés +25 páncél)
Bőrgyűrű (+21 fegyverkezelés -2 élet)



- 9 Nagy Potion
- 9 Egyszerű Adrenalin Potion
- 2 Rövid Fegyver Élesség Potion
- 3 Gyenge Bossgyengítő Méreg
- 3 Tartós Speciális Potion
- 1 Fájdalmas Menedék Méreg
- 2 Szerencsés Ritmus Potion


- Hazatérés Kristály 
- 2 Kinézet kristály
- 1 Hangrögzítő kristály
- 2 Füst Kristály
- 2 Halvány Gyógyító Kristály -
- 1 Gyors Futás Kristály 
- 2 Bohóc Kristály
- 2 Alap Repülő Segéd Kristály
- 1 Pajzs Kristály
- 3 Farkasagyar Kristály
- 3 Denevér Kristály
- 2 lényírtó Kristály
- 3 Magasugrás Kristály
- 2 Pánik burok
- Kirobbanó Gyógyító Kristály
- Csillag Kristály

Ércek

6 Fémkő
4 Acél
4 Drágakő
30 Jeti Bőr
20 Topáz
20 Opál
30 Aranyérc
20 Halvány Holdkő
8 Mithrill
4 Platinum
3 Pikkely

Arany
Szívesség


A hozzászólást Akito összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 04 2020, 19:54-kor.
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vermilion Empty Re: Vermilion

Témanyitás by Seishin Vas. Dec. 29 2019, 23:45

Utalan utakon járom magam útját, hogy is volt tovább eh nem emlékszem. Meg vakarom kalapom macska fülének hegyét, próbálok gondolkodni merre is van az a bolt. állítólag nem rég nyílt, szeretnék az első lenni hátha van valami jó cucc. Nem szeretném, ha elkapkodnák elölem a jó itemeket.
Egy kis útba igazitás után meg is találtam.
-SHOPINGRA FEL!
Vagy is olyasmi, nem kiabálok csak halkan motyogom magam elé, pedig juj, de tudnék kiabálni. Benyitok a boltba és meg sem álok közepéig. Lendület addig visz ugyan is, ahol aztán körbe nézek fél szemel nagyokat pislogva.
- Wáááhhww jó sok minden van itt.
Van valaki bent az elsőre fel sem tűnik, másodjára sem mert meg találtam, amit akarok. Meg csillant a fény rajta, meg is fogdosnám, de túl magasan van elérjem azt hiszem. Azért meg próbálom, aztán meg gondolom magam. Lehet nem szabad taperolni az árut és a tulaj még rossz néven venné.
Pulthoz sétálok és meg köszörülöm a torkom.
- Köhhmm Ott ott acél meg váltot elvinném.
Kutatni kezdek a zsebeimben, hm vagy is a cuccaim közt mikor megvan, amit keresek fel csillan a szemem.
-Sárkányölő Páncélt és Bőrgyűrűt adok cserébe na meg egy dalt.
A pultra könyöklök és várom mi fog történi, vajon zenélek ma vagy én notám lesz elhúzva és item nélkül megyek haza?

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Vermilion Empty Re: Vermilion

Témanyitás by Akito Hétf. Dec. 30 2019, 00:23

Már két napja, hogy megnyílt a boltom, de még egy árva vevő sem jött eddig. Nos, nem mintha unatkoznék vagy valami, elvégre jó ideje távol tartom magam az "aktív szolgálattól" kellett már egy kis nyugalom, igaz nem kicsi lett belőle. Kényelmes karosszéket is beszereztem ide a pult mögé, hogy legyen miben lazulnom, amit most is teszek egy érdekesnek tűnő könyv társaságában. 
- Hmmm...!?.....mi!?- riadok fel az ajtó nyílását jelző csengőre. Egy hangyányit elviszontláthattam.... 
Felpattanok, hogy üdvözöljem az első vásárlót, ám mire megszólalhatnék, már rója is a köröket, nézelődik és egész jól elvan ahogy nézem. Elnézegetem, ahogy nyújtózkodik az egyik páncélomért, egész vicces látvány, majd végre valahára megszólít. 
- Áh, szia neked is!- köszönök utalva arra a kis apróságra, hogy elfelejtett köszönni, de ezt inkább a lelkesedésének tudom be, mintsem az udvariasság hiányának. 
- Egy dal? Ez igazán érdekesnek hangzik- pont ezek miatt nyitottam a boltot, hogy valami újat, valami váratlant hozzak unalmassá vált életembe. 
- Ez esetben szép lány...halljuk, halljuk \o/ - kérem lelkesen
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vermilion Empty Re: Vermilion

Témanyitás by Seishin Hétf. Dec. 30 2019, 18:23

Na na na mekkora bunkó vagyok, nem köszöntem! A pultra szökkenek, nem lábbal csak fenékel, ülepem ott pihentetem.
- Szia, Seishin vagyok.
Jobb kezem mutató ujját felteszem, jelezvén na na nem csak a dal. Ott van a két item is tessék már figyelembe venni azt is kérem boltos bácsi.
Elő kotrom a hangszerem, ami egy okarina, fehér lyukaknál fekete macska lábnyomokkal. Mély levegőt véve a pultos bácsira kacsintok és bele kezdek.
Az első
- áhh áhh tudod mit legyen kettő, na nem fizetségért. Azért, mert meg dicsértél, meg csak úgy.
A második

A dal végén kezemben hangszeremmel pillantok az eladóra és még szemöldököm is felvonom.
-Nos boltos úr kielégítettelek?
Más helyzetben ez a kérdés tudom szörnyen furcsa volna és nagyon perverz. Ide most tökéletes, kíváncsi voltam elég volte. Arról meg nem tehetek néha elég fura a szóhasználatom. Talán, ha oda figyelnék, de midnek? Akinek nem tetszik ne hallgassa azt, amit mondok.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Vermilion Empty Re: Vermilion

Témanyitás by Akito Hétf. Dec. 30 2019, 22:07

No lám, csak észbe kap a lányka és köszönés mellé kapok egy rövid bemutatkozást is, amit illő viszonoznom.
- Akito - árulom el saját nevem, majd érdeklődve figyelem, hogy a pultra csüccsen és ujját mutogatja. Persze tudomást vettem az itemekről, de azok érdekelnek engem a legkevésbé, már nem vonzanak annyira, mint egykor. Azért kell ez a kis hacacáré. Érdekes és nem akarom csak úgy ingyen osztogatni a cuccaimat. Ezzel a módszerrel legalább egy csöppet megismerhetem a vásárlóimat.
A furcsa hangszer láttán sok jóra nem számítok, de ennek jelét nem adom, mindössze leülök a székecskémbe és várom a fizetséget.
Felállva tapsolok, mint egy izgatott kisgyermek a második dal után. Már az első is elvarázsolt, nemhogy a második. igen kellemes meglepetés számomra, jó sokáig tapsolok.
- Megleptél szép lány - egy mozdulattal lenyitom a menüm és már át is ruházom a páncél tulajdonjogát a lánykára.
- Tessék, ez már a tiéd - felelem és lehuppanok a székecskémbe. Annyira tetszett az előadás, hogy még az itemeket sem kell kérnem.
- Használd egészséggel.
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vermilion Empty Re: Vermilion

Témanyitás by Seishin Hétf. Dec. 30 2019, 22:59


-Ohhoo?
Teszem fel a kérdést meg lepetten, nem számítottam egy újabb dicséretre. Na arra meg még annyira sem, meg lepem a sípolásommal. A tapsra számítottam tapsolva kerget ki a boltból, mint egy molylepkét.
- Én meg lepni?
Jól eset hallani, a szavait és már tudtam talán ez egy bimbózó üzleti kapcsolat kezdete. Szép volna, ha néha benéznék hoznék és vinnék is. Még mindig a pulton ülök és gondolkodok. Gondolkodó pozíció
- Áhá! Ajánlatom van számodra Akito. Én néha hozok neked ezt azt és esetleg ha ép kell valami azt itemért és más fizetségért cserébe elviszem. Neked ezzel nőne az áru készleted még több szép fizetséget szerezhetnél vagy ilyesmi.
Mondom, mi közben szépen át pakolom neki az itemeket, amiket fel ajánlottam. Elent mondást nem tűrők, ha még is ellenkezne igyekszek mérgesen nézni amig elnem fogadja.
- Valami igazán szépet dologért add el majd őket.

_________________
Felszerelés:


Kinézet:
Seishin
Seishin
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 447
Join date : 2017. Jan. 31.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Vermilion Empty Re: Vermilion

Témanyitás by Akito Csüt. Jan. 02 2020, 15:41

Felhívás

Megbízható, 30. szint alatti "gyógyszer" beszállótót keresek
Fizetés megegyezés alapján
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vermilion Empty Re: Vermilion

Témanyitás by Chakna Szomb. Jan. 04 2020, 16:22

Szeretném elvinni a szivárvány köpenyt.
Cserébe az Artes vezéreként fel tudok ajánlani egy szívességet, esetleg egy gyakori tárgyat a céhbankból.

_________________



Előtörténetem; Adatlapom; Színem / #ffcc33Beszédszínem; User; Ozyféle karakterlap;


"Álmomban újra visszatér hozzám... Én újra, és újra próbálom elengedni... De az emléke velem marad ... mindig."
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1318
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Vermilion Empty Re: Vermilion

Témanyitás by Akito Szomb. Jan. 04 2020, 19:55

Eladva!!! \o/
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vermilion Empty Re: Vermilion

Témanyitás by Afton Szomb. Jan. 04 2020, 21:02

Már harmadszor megy el a kirakat előtt. Egy nap alatt. A negyedik alkalommal már viszont be is tér, kicsit csak az orra alatt mormogva, hogy
-Háromamagyarigazság, egyaráadás. -majd széles mosollyal int a boltosnak. -Üdvözletjónapot! Elsősorban az a szép pajzsocska érdekelne, de lehet, kicsit még körbenéznék. -mutat a Kristálypajzs irányába. Miután kicsit tüzetesebben is körülnézett, még valamit csippent az ujjai közé és elmosolyodik.
-Erről pedig jól tudom, hogy valakinek igencsak tetszene. -dönti félre kicsit a fejét, ahogy nézi a Holdkő gyűrűt, majd legyint. -Oh, az illető nincs itt, ő a Valóságban maradt. Na de akkor a fizetség... -töpreng kicsit, majd felnevet. -Ha a rendszer nem korlátozná a dolgot a Bűvészkedés jártasság miatt, simán bemutatnék most pár kártyatrükköt. Jobb híján egy kártyapartit vagy sakkmeccset tudok felajánlani. Mit szól egy játékhoz? :3 Vagy kettőhöz, ha már két tárgyat vinnék el végül? :3

_________________
Vermilion Tumblr-nkz36g0nul1rsmg7no2-r1-400
Afton
Afton
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 275
Join date : 2019. Jun. 25.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Vermilion Empty Re: Vermilion

Témanyitás by Akito Hétf. Feb. 10 2020, 22:35

Békés, nyugodt olvasásom egy újabb vevő zavarja meg. Elég fura alaknak tűnik, de nem ítélkezem.... még. Majd ha kiderül, hogy tényleg lóg egy deszkája.
- Szép napot!-  viszonozom köszönését, majd a kiszemelt darabra vetek egy pillantást. Igen, elég szép darab és mint az eddig elkelt darabok, ez is ritkának számít.
- Igen, elég szép darab - valóban, de nekem nem sokat ér, hisz használhatatlan. Mindössze egy item a listámon, semmi több. Ha ő jobb hasznát veszi, felőlem vigye, persze ha megfelelő árat kínál.
- Hmmmm.... - a fizetséget hallva meglepődök, majd elgondolkodom pár röpke pillanatig, hogy megéri-e nekem a két játszma. Se kártyázni, se sakkozni nem szoktam, csak az alapokat ismerem, de.... egye fene.
- Rendben, áll az alku. Kettő játszma, de nem most és nem biztos, hogy velem, de minden bizonnyal lesz majd igény rá- azzal át is adom neki a kért itemeket.
-  Nálam csak a port fogta fel. Tegyen neked jó szolgálatot.
Akito
Akito
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2015. Dec. 01.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vermilion Empty Re: Vermilion

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.