Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[VM] Gomba módra

4 posters

Go down

[VM] Gomba módra Empty [VM] Gomba módra

Témanyitás by Glitch Kedd Júl. 02 2019, 19:49

Gomba móka ...
Virágmező küldetés három főre:
Simeon, Mirachan, Brookyn

A virágmezők nem csak végtelen szirmokkal teli lankák és kacagás ...
- Segítség, segítsék, beszorultam! - hallatszik a távolból tompán
Valahol az egyik lapos kis dűne takarásában egy mackó pajtás plüss hátsója kalimpál kifelé egy nyúl üregből.
Ha segítetek kikecmeregni a bajba jutott medvének, akkor kedvesen mosolyog rátok gomb szemeivel és cérna szájával:
- Oh, oh! Minden mézes bödönök bödönjére és ami még édesen csurran! Köszönöm, hogy kihúztatok a bajból, drága barátaim! - ugrál izgatottan a visszanyert szabadságnak örvendve
- Szívesen meghálálnám rögtön is akár, de sajnos még nem végeztem, és nem térhetek haza üres kézzel, különben mit mond majd rám Mrs Nyúl
Bosszúsan és szomorkásan rázza a fejét, tehetetlenül emelgeti a karjait a levegőbe, a medve pocakhoz túl szűk járatot nézve
- Tudjátok, be kéne jutnom, és elhoznom neki azt a különleges Kék gombát, ami csak itt nő: a járat, akarom mondani barlang legmélyén - panaszolja elcsüggedten
- De egyszerűen nem férek be. Lehet, nem kellett volna megennem a jövő havi méz-készletem - simogatja lesütött szemekkel a méretes plüss pocakot
- Nem tudnátok esetleg ti? - néz fel rátok reménykedve, medve szemöldökét a magasba emelve
- Ti biztosan beférnétek! Csak végig kell menni a mindenféle gombák között, egyszerű: egyenesen a végig! - rázza a fejét helyeslően
- Utána tudnék adni, hmmm ... mit is... mit is ... - kocogtatja kerek mackó mancsával a homlokát
- Áh meg van! Van nálam pár tasak növény, ha gondoljátok ... Rolling Eyes

Érkezzetek meg, és ha tetszik a feladat, akkor irány a nyúl ürege!

_________________
- gyorsabb ha Daneenak írsz -
Glitch
Glitch
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. May. 15.
Tartózkodási hely : right in the code

Vissza az elejére Go down

[VM] Gomba módra Empty Re: [VM] Gomba módra

Témanyitás by Mirachan Szer. Júl. 03 2019, 13:55


Azt mondták nekem, hogy a huszas szint virágos küldetései nem olyan nehezek, mint a többi, és hogy akár még annál is egyszerűbbek, mint mondjuk egy egyes szinten elvállalt átlagos küldetés. Ezt az a néni mesélte, aki a kiképzőtiszthez is elirányított. Örülhetek neki, hogy egy ennyire kedves hölgybe botlottam rögvest ébredésem után.
Ettől függetlenül kellett pár nap, amíg fel mertem merészkedni erre a szintre, kiképző ide vagy oda, ez a huszas dolog félelmetesnek tűnt. Ott viszont rá kellett jönnöm, egy percig sem kellett volna aggódnom.
Pompás virágillat és gyönyörű napsütés fogadott ezen a napon ezen a helyen, egyszerűen gyönyörű volt, és tökéletesen alkalmas a kalandjaim megkezdésére. Habár annak idején a béta idején játszottam már, a sok nagy szintű játékos között most mégis védtelennek és gyengének éreztem magamat, így mindenképpen valami könnyebbel kezdtem volna, mint amilyen ez is ígérkezett.
- Már csak egy küldetést kell találnunk - suttogtam a kezemben tartott tojásnak mosolyogva, és könnyed léptekkel, ugrándozva elindultam. Ekkor hallottam meg a segítségkérést. Természetesen azonnal odarohantam, amikor is egy a Micimackóra erősen emlékeztető entitánsra lettem figyelmes, a mesére nagyon hajazó testhelyzetben.
Odasiettem hozzá, és fél kezemmel megragadtam az egyik lábát. Azért csak így, mert a másik kezemből le nem raktam volna a tojásomat egy percre sem. Elkezdtem húzni, de egyedül nem sokra mentem vele, így aztán én is elkezdtem segítségért kiabálni, hátha valaki meghallja.
Amikor aztán sikerült a medvét kiszabadítani, az elkezdett mindenféle nyúlról meg gombákról beszélni. Egyértelműen emlékeztetett Micimackóra, de közben mégsem. Abban nem voltak gombák.
- Nagyon szívesen segítek, Mackó-sama - mosolyogtam rá az entitásra, és ha engedte, még meg is öleltem. Olyan puhának és kedvesnek nézett ki, hogy nem tudtam kihagyni a lehetőséget.
- Én kicsi vagyok és vékony, biztosan be tudok férni.
Mirachan
Mirachan
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 12
Join date : 2019. Jun. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[VM] Gomba módra Empty Re: [VM] Gomba módra

Témanyitás by Brooklyn Pént. Júl. 05 2019, 17:46

A céh felmorzsolódása és összeomlása hatalmas érvágás volt Brooknak. Elvesztette a receptjeit és az ércei nagy részét, így mondhatni... ezt előröl kellett kezdenie. Nyűgnek érezte, de tudta el kell kezdeniük, főleg mivel a koponyalakó Lazara nem is hagyta annyiban.
~Megyünk végre? Majd te is meglátod, megéri az erőbefektetés! ٩(♡ε♡ )۶~ Lelkendezett a lány.
A fiú leplezte kelletlenségét, hiszen a kihívások nélküli küldetések nem feleltek meg az igényeinek. Szerette ha pörgetheti az agyát és ha a veszély érzése felpezsdíti a vérét és az adrenalin mint természetes drog árad szét benne. Így ezek a gyors és veszélytelen küldik, leginkább ismeretek szerzésesre, kapcsolatépítésre jók. Legalábbis ezzel győzködte magát, amikor meghallott egy segítségkérő hangot.
~Hallottad? 〈(゜。゜) Akció van! ~ Pattant fel nyugalmából a lány a fiú fejében.
~Gondolod végig... ha te hallod, én nem? ~ Kérdezett vissza a fiú, elvégre egy testen, azaz egyazon érzékszerveken is osztoznak, bár ez még újdonság mindkettőjüknek.
Brooklyn zsebre dugott kézzel indult el a hang irányába, majd meglepve figylte a látottakat. Elvégre nem sűrűn találkozik valaki azzal a látvánnyal, hogy egy beszorult mackótestvért kell kihúzni egy nyúlüregből, és ezt nem mást csinálja mint egy meglehetősen formás alkatú lány.
~(╬ Ò ‸ Ó)Elkéstünk! ~ Morgolódott a lány, bár Brooknak volt egy olyan sejtése, hogy nem csupán ez zavarta. Mire odaértek már vége is volt az esemény tehetősebb részének. A maci megmentve, a lány pedig elfogadta a segítségkérését. A medve többesszámban beszélt, pedig ő egy ideig csupán álldogált a lány mögött, kissé ball felé húzódva. A fiú pedig ekkor szólalt meg.
- Nem sok mindent csináltam eddig, de szívesen elkísérlek, ha nincs ellenedre. - Mosolygott a lányra. Aki fel is ajánlotta a medvének a segítségét.
~(⁎˃ᆺ˂) Szerintem megy neki egyedül is! ~ Fejtette ki a véleményét Lazara, de legalább most nem kérdezte meg, hogy ismeri-e az idegent, mint eddig már számtalanszor...
~Könnyű jutalom, eddig ezért rágtad a fülem. Most íme...~
- Brooklyn vagyok. - Mutatkozott be a lánynak egy barátságos mosollyal. Ekkor, mintha mozgást hallott volna, így a hang irányába pillantott.
Brooklyn
Brooklyn
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 73
Join date : 2019. Jun. 18.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[VM] Gomba módra Empty Re: [VM] Gomba módra

Témanyitás by Strea Szer. Jún. 02 2021, 18:18


Azt hiszem ezt itt most lezárom Surprised

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[VM] Gomba módra Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[VM] Gomba módra Empty Re: [VM] Gomba módra

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.