Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto

3 posters

Go down

Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Empty Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto

Témanyitás by Diabel Pént. Dec. 21 2012, 21:28

Harctér leírása:
Igen tágas a harctér, mintegy 10x10 méteres, fedett tetejű arénában fogtok küzdeni, amelyben minden négyzetméterére jut egy oszlop. Ezek az oszlopok nagyjából 3 méter magasak, redőzet nincs rajtuk, a megmászásuk igen nehézkes. A tetőzet rácsos, csakis az oszlopokat tartja össze, amik támadásra Immortal Object feliratot villogtatnak. A pályát derék magas korlát határolja, aminek átlépése, bárhogyan is történne, a versenyből való azonnali kizárást eredményezi.
A harctérre teleportálással juttok.

Felszerelés:
Mindkét versenyzőnek le kell vennie minden pluszt érő ruházatát! Saját fegyvereitekkel harcolhattok, viszont a bónuszok itt sem érvényesülnek. Kristályok, potik nem használhatóak. Speciális képesség használható.


Párbaj időtartama: 4 kör/fő (ha a bíró úgy ítéli, akkor +1 kör)
Határidő: nincs

Bíró: Diabel
Zsűri: Kayaba Akihiko, Silica, Klein

Anatole Saito
Élet: 4
Fegyverkezelés: 6
Erő: 5
Kitartás: 4
Gyorsaság: 4
Speciális képesség: 3

Jártasságok letiltva.

Haruyuki Kazuto
Élet: 2
Fegyverkezelés: 2
Erő: 4
Kitartás: 1
Gyorsaság: 6
Speciális képesség: 1


A hozzászólást Diabel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 26 2012, 20:11-kor.
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Exp_bal612/700Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Exp_ures  (612/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Empty Re: Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto

Témanyitás by Anatole Saito Kedd Dec. 25 2012, 21:37

Violetával az oldalalon érkezem meg a torna helyszínére. Már napok óta ettől a viadaltól hangosak a fogadók, így kíváncsiságunk bennünket is idevezérelt. Igaz, én erősködtem, hogy jöjjünk el, hiszen ez jó gyakorlás lehet partnerem számára a következő boss előtt, és bevallom őszintén, nekem sem árt a gyakorlás. Na meg siker, pénz, csillogás és hírnév. Komolyra fordítva a szót, még mindig elégedetlen vagyok magammal, mert nem forgatom úgy a fegyverem, mint ahogyan az a fejemben lejátszódik. Ugyanis a rendszer szerint nincs meg mindig a kellő pontom az elgondolásaim végrehajtásához. Így például a fegyverkezelési technikámon még jócskán van mit csiszolni, a gyorsaságomról és a harci kitartásomról már nem is beszélve. Miután végigverekedjük magunkat a bürokratikus regisztráción elválnak útjaink Vioval, mert minden versenyző külön kabinba kerül. Ekkor gondolom végig az egész helyzetet, és abban reménykedem, hogy nem kerülök már rögtön az első forfulóban össze a lánnyal. Ez a lehetőség egészen eddig eszembe se jutott, pedig roppant kellemetlen szituációt eredményezne.
Kezdetét veszi az ünnepség, legalábbis erre következtetek abból, hogy odakint felhördül a tömeg hangos kürtszó hallatán. Kisvártatva kinyílik előttem egy kétszárnyas kapu, s szememben tűz a nap. Arra ösztönöznek, hogy vonuljak ki a nép elé. Néhány röpke másodpercig hezitálok, de csupán azért, hogy ellenőrizzem ruházatomat, elég elegáns vagyok-e, majd egy nagyot sóhajtva kilépek az arénába. Fegyveremet az inventorymban pihentetem, hogy ne áruljak el túl sokat magamról és harci technikáimról. Óriási üdvrivalgás fogad bennünket, ahogy végigsétálunk a centrumba vezető utakon, itt újra összetalálkozunk Vioval, s már ösztönösen keressük egymás közelségét. Az eredményjelző tábla szerint őt összesorsolták az egyetlen lány vetélytárssal, az én ellenfelem pedig valamilyen Kazuto. A tribünön a két leányzón kívül még egy fekete bőrű, kiváló fizikumú srácot látok, meg két fiatal fiút. Csak reménykedni tudok abban, hogy nem a sportoló küllemű lesz az ellenfelem, habár attól mert valaki gyors és erős a valóságban, még itt nem biztos, hogy az lesz. Veszett mód élvezem, hogy ekkora nézősereg előtt tündökölhetek, mindkét karomat az ég felé lendítem, hogy tovább hergeljem őket. Mekkora lenne már, ha "Anat" feliratú zászlót lengetnének és szurkolnának nekem. Talán a céhem néhány tagja is eljött megnézni bennünket, szóval duplán bizonyítanom kell. No, itt az ideje az elkövetkezendő párbajra koncentrálni!
Amint beteleportálnak a küzdőteremre, mindenekelőtt tekintetemmel az ellenfelemet keresem. Beletelik pár másodpercbe, mire a teleportálás utáni kábaságomon tudok uralkodni. A csudába is, mások hogy bírják ezt? Nem limbózik a gyomruk? Felmérve a terepet, ez az oszlopos elrendezés kiváló arra, hogy megbújjunk a párbajtársunk elől. Én is hasonlóképpen teszek, hátha így a viszonylagos takarást nyújtó védelmem mövül talán kileshetem az ellent. Kissé átkozom magam azért, mert sem észlelés, sem hallgatózás jártassággal nem rendelkezem, de látszólag nem olyan nagy ez a küzdőtér, hogy ne találjuk meg egymást hamar. Előhívom inventorymból a lándzsámat és kihasználva gyorsaságomat, egyik oszloptól a másikhoz kommandózok. Hmm, lopózás jártasság is jól jönne most, mert enélkül még én sem vagyok elég gyors, hogy ne bukjak le ellenfelem előtt. Ráadásul lándzsám is túl hosszú ahhoz, hogy ne látszódjon meg az oszlopok között rohangálva. Ha lebukás nélkül nem sikerül megközelítenem azt a bizonyos Kazutót, akkor kénytelen leszek védekezni. De még az is előfordulhat, hogy könnyedén a hátamba kerül és meglepve engem hátbaszúr üdvözlésképpen.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Exp_bal10/5000Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Empty Re: Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto

Témanyitás by Haruyuki Kazuto Szer. Dec. 26 2012, 01:46

Ez is egy átlagos napnak indult. Felkeltem a szobámba. Reggeliztem az egyik vendéglőbe. Majd beültem a már, szinte törzshelyemmé vált kis kocsmába. Rendeltem néhány italt, majd beültem az egyik sarokba és elkezdtem iszogatni. Már épp rendeltem volna a következő kört amikor megszólított a pultos.
És, amúgy Spirit! Te mész a harcművészek viadalára?
Ne hülyéskedj öreg! Miről beszélsz? Nem is hallottam még ilyenről!
Nem vicc! Ma kezdődik a Küzdőtéri arénába! Ha most elindulsz és sietsz még benevezhetsz! Ja, és nem mellékesen: elég értékes tárgy jutalmat lehet nyerni…
Nem is kellett több. Lettem a poharat az asztalra, kivettem az invertorymból pár aranyat és ott hagytam a pohár mellett. Vajon miért én tudom meg ezeket a dolgokat utoljára?! Mindig én szerzek meg minden hasznos infót utoljára. Na mindegy most arra kell koncentrálnom, hogy odaérjek. Elkezdek futni a küzdőtér felé. Pár ember az utcán bolondnak is néz, hogy hova futok ilyen megszállottan, de nem törődök velük csak megyek a célom felé. Ahogy közeledek a küzdőtér felé látom, hogy kint az emberek teljesen eltűntek. Elkéstem volna? Nem az nem lehet, biztos, hogy nem. Ahogy közelebb megyek látom, hogy egy fickó még ott ül egy kis faasztalnál.
Öhmm. Ammm… bocsánat… elnézést! Nevezni szeretnék a tornára!
Szerencséd van kölyök! Épp azon gondolkodtam, hogy lassan pakolni kéne. Mond a neved!
Haruyuki Kazuto!
A hapsi elég hamar le is rendezi a nevezésem. Húz pár vonalat a virtuális jegyzetfüzetébe és int, hogy menjek tovább. Ahogy haladok befelé utánam szól.
Jaj, majdnem elfelejtettem! A harcok 1 óra múlva kezdődnek! Addig melegíts be és majd oda teleportálunk a küzdőtérre!
Rendben van!
Kiabálom vissza, közbe hátrafele ingetek, jelezve, hogy értettem az utasításokat. Ahogy megyek egyre beljebb az arénába, észreveszek egy üres edző termet.
Ez pont jó lesz!
Kiáltom el magam, amitől kicsit elszégyellem magam látva, hogy senki sincs a közelbe, így elkell fogadnom, hogy magamba beszélek. Bemegyek a szobába és elkezdek nyújtó gyakorlatokat végezni. Már csak pár másodperc van hátra, mikor eszembe jut, hogy az aurámat be kellene kapcsolnom, mert kitudja, hogy ki, vagy mi lesz az ellenfelem. Miután bekapcsolom az aurámat, rá pár másodperce, már teleportálnak is át az arénába. A tömeg fülsüketítően szurkol. Az oszlopoktól amik, körülbelül egy méterre helyezkednek el egymástól, nem látom, hol lehet a ellenfelem. Már épp kezdem azt hinni, hogy egyedül vagyok mikor meglátom, hogy valaki az oszlopok között settenkedik. Megpróbálom megfigyelni a rendszert amivel az oszlopok között mozog és ha sikerül rájönnöm megpróbálok mögé osonni és a kaszámat úgy lendíteni, hogy amikor épp menne át a két oszlop között, találkozzon szembe az én jó öreg kaszámmal.
Haruyuki Kazuto
Haruyuki Kazuto
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2012. Nov. 24.
Tartózkodási hely : Zalaegerszeg

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Exp_bal45/50Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Exp_ures  (45/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Empty Re: Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Dec. 26 2012, 18:28

Bekaptam volna egy sebzést? Szemem sarkában mintha láttam volna valamilyen mozgást, de a belső kamerás látásmód, amelyet ez a virtuális világ rótt ránk, nem éppen úgy működik, mint a valóságban. 180 fokban meg amúgy is képtelen vagyok látni, szóval úgy tűnik ellenfelemnek sikerült meglepnie. A testemet felépítő pixeleken végigfut a bizsergés, fájdalmat persze nem érzek, de az életsávomon látom, hogy bizony elszenvedtem egy vágást. Ahogy fordítok fejemen, már meg is pillantom a támadómat. Ez a srác nagyon fürge, úgy tűnik még nálam is gyorsabb. A csudába is, most milyen jól jönne a gyorstalpalóm, pillanatok alatt meglóghatnék előle. Valahogy kompenzálnom kell a lassúságomat ezzel a Kazutoval szemben, különben csúfos vereséget szenvedek. Ráadásul nem is sebez keveset! Nem szeretnék bekapni még egy ilyen kellemetlen vágást attól a méretes kaszától, amivel az imént a törzsembe hasított. Bízom benne, hogy az oszlopok kellően takartak és nem látták a nézők, hogy milyen könnyedén kaptam be rögtön az első csapást.
Összpontosítok és próbálok elszaladni előle, kihasználva az oszlopok nyújtotta pillanatnyi menedéke. Úgy teszek, mintha máris menekülőre fognám. Persze szó sincs erről, s bizonyára ellenfelem is ismeri ezt a szakállas trükköt, így pár méter után, amint kellő távolságba kerülök a kaszája hatótávolságából, védekező állást veszek fel. Ha netán gyorsaságát kihasználva rögtön utánam is eredne, akkor talán így nem kapok be egy újabb sebzést. Megszólítom ellenfelemet, ha van rá időm:
- Szép kis üdvözlés, Kazuto úrfi, mondhatom! - vigyorodok el győzelemre éhesen - Anatole vagyok, aki most megtanít téged kesztyűbe dudálni!
Ha a fiú eddigre utánam szalad, hogy ismét támadhasson, akkor magas fegyverkezelés pontjaimat kihasználva megpróbálok minél hatékonyabban védekezni és ellentámadásba lendülni. Ha eddig hezitált, akkor egyértelműen megrohamozom, anélkül, hogy bujkálnék az oszlopok között. Ha viszont ő is kihasználja az oszlopok nyújtotta takarást, akkor kénytelen leszek fogócskába kezdeni.

Amennyiben alkalmam nyílik az ellentámadásra, a következőt teszem: Elnézve a kasza felépítését, a lehető legrövidebb idő alatt próbálom kifundálni, hogy mi lehet az eszköz gyenge pontja. Összevetve az én lándzsámmal az lehet az előnyöm, hogy én szúrásra is tudom a fegyverem hegyét használni, plusz az enyhén ívelt pengét még vágásra is. A kasza hátránya talán az lehet, hogy nem tud vele szúrni, illetve ha mégis, igencsak nehézkesen. Valószínűleg akkor járok jobban, ha sok apró szúrással próbálkozom a teste több pontját érintve, bízva abban, hogy előbb-utóbb elhibázza a védekezést. Lehet nem vagyok elég gyors, de abban reménykedem, hogy a fegyveremet kellően ügyesen használhatom. Először a hasa felé próbálok bevinni egy szúrást, majd mielőtt elérném a testét, visszarántom a lándzsámat, és rögtön a combját veszem célba. Első szúrásom nem lenne igazi támadás, de a második annál inkább!

//Ha nem nyílik alkalmam a támadásra, akkor az utolsó bekezdés tárgytalan//
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Exp_bal10/5000Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Empty Re: Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto

Témanyitás by Haruyuki Kazuto Szer. Dec. 26 2012, 20:35

Ez az! Sikerült a támadásom! Visszahúzom a kaszám mielőtt bármit is tehetne vele az ellenfelem. Mi ez? Ennyire berezelt volna a támadásomtól, hogy már is menekülőre fogja? Várjunk csak… lehet, hogy ez egy csapda! Kicsit hátralépek és várom az ellenfelem reakcióját. Megáll, és visszafordul hozzám.
Szép kis üdvözlés, Kazuto úrfi, mondhatom! Anatole vagyok, aki most megtanít téged kesztyűbe dudálni!
Örömmel várlak! De maradjunk a Spiritnél, ha kérhetlek! A Kazuto-tól nagyon elszoktam…
Nem is habozik sokat az ellenfelem. Mihelyst befejeztük a rövid kis beszélgetésünket, már meg is indul felém. Nem valami gyors. Úgy néz ki, hogy a fejemet vette célba. Szerencsére nem a leggyorsabb. Oda emelem az arcomhoz a kasza nyelét, hogy majd azzal félre ütöm az ellenfelem lándzsáját. Közbe, ezzel párhuzamosan, a lábammal indítok támadást, hogy miközben ő a lándzsával próbál arca szúrni kirúgom a kezéből a lándzsát. De mi ez? Visszahúzza a lándzsát és a lábam fele szúr. Eléggé megijeszt ez a támadás, ezért megpróbálok hátrább lépni mielőtt célba ér a támadása, de mivel az egyik lábam a levegő van így nem sikerül teljesen és a hátrálásból hátas lesz. A kasza a testem felett 10 centivel halad el. A közönség ujjong, biztos azt hiszik, hogy direkt csináltam. A kaszámat elengedem és arrébb gurulok pár métert, majd felállok. Megvetem a lábaim, ökölbe szorítom a kezeim, a jobb könyököm hátracsapom, a balkezemet, pedig kinyújtom.
Mit szólnál egy kis Oldschool stílushoz? Mint férfi, a férfival. Fegyverek és képességek nélkül!
Ha belegyezik ellenfelem, a képességem akkor sem kapcsolom ki, hiszen nem tudom mi az ellenfelem képessége, szóval, ha megpróbál trükközni akkor sem biztos, hogy hatni fog rám.

Ha beleegyezel a harcba:

Megvárom még Anatole eldobja a fegyverét, majd elkezdek rohamozni felé. Ha nem történik semmi akkor elfutok Anatole mellett és hajlaton rúgom. Ha sikerül odaszólok hozzá:
Ennyi nem lesz elég ellenem! Ha még csak meg sem tudsz sebezni nem sok esélyed lesz Anatole! Tárt karokkal várom a következő támadásod!
Majd hátra lépek ellenfelemtől két lépést és beállok vissza a támadás előtti pozícióba.

Ha nem:

Francba! Gyorsan ki kell találnom valamit! Pusztakézzel a lándzsája ellen nem sokra megyek, a kaszámért, pedig ha visszamegyek valószínűleg nagyon ráfázok. Egy taktika kell! Valamit a gyorsaságommal és a környezettel kell kezdenem. Megvan! Oda futok közvetlen a korlát széléhez, megvetem a lábaim, és a karjaimat védekező állásba helyezem. Minden fel kell tennem egy lapra! Az ellenfelem következő támadásánál meg kell próbálnom kilökni őt a korláton kívülre és akkor automatikusan nyernék! Viszont, ha sikerül a támadása én esek ki a ringből és én vesztem el a csatát!
Haruyuki Kazuto
Haruyuki Kazuto
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2012. Nov. 24.
Tartózkodási hely : Zalaegerszeg

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Exp_bal45/50Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Exp_ures  (45/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Empty Re: Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto

Témanyitás by Anatole Saito Szomb. Dec. 29 2012, 17:18

Egyszerűen nem értem a védekezését, hiszen nem a fejét, hanem a hasát támadtam. Illetve csak látszólag, mert ugye elsődleges célpontom a combja volt. Úgy tűnik még ezzel a csellel sem sikerült meglepnem és volt annyi lélekjelenléte, hogy kivédte a támadásomat. Közben meg valami modern step táncba kezd, aminek az eredménye az lesz, hogy nyom egy mátrixos mozgást, majd elterül a placcon. Aztán tompítva az esést gurul is tovább mint egy krumplis zsák, még a kaszáját is elhajítja. Jó-jó, nyilván nem direkt, csak ironizálok, de a lényeg, hogy elveszíti a fegyverét. Aztán talpra is pattan, én meg értetlen tekintettel mozizom végig az eseményeket. Ökölbe szorítja a praclijait, aztán arra próbál rávenni, hogy boxoljuk le a meccset.
- Ejnye Kazuto úrfi! - szólítom szándékosan mégis ezen a néven - Azt hiszed én vagyok Aincrad Jackie Chan-je, hogy puszta kézzel verekedjek? Szép próbálkozás ez a "küzdjünk meg férfiasan" duma, csak éppen nem veszem be. Valld be, hogy egyszerűen csak idétlen voltál és elhagytad a fegyvered!
Eszem ágában sincs elhajítani a fegyverem! Ember embernek farkasa ebben a világban és ez a torna most lehetőséget ad nekem arra, hogy kevésbé tisztességes módszerekkel harcoljak. Unom már az állandó jófiú szerepet, most kiélhetem a sötétebb énemet is. Azért igyekszem megadni a tiszteletet ellenfelemnek, mert ezt a kendo edzőm szigorúan belém nevelt. Így meghajlok a fiú előtt, ahogy illik, hiszen már rögtön ezzel kellett volna kezdeni a párbajt, majd erősen megszorítom fegyverem nyelét.
Aztán elkezd futni előlem. Na ne, ugyanazt a trükköt próbálja bevetni ellenem, mint amit én az imént? Áh nem, egyenesen a korlátig fut, majd ott megveti a lábait, hogy ne lehessen olyan könnyen kibillenteni az egyensúlyából. Mégis mit vár, hogy csak úgy kilevitál majd engem? Mert nem fogom egykönnyen megadni neki arra a lehetőséget, hogy a korláthoz taszíthasson, vagy túldobjon azon. Nem is támadom meg, mert attól tartok, hogy ha beszúrnék neki egyet, akkor képes lenne megragadni a lándzsám nyelét és annál fogva dobna ki a ringből. Vagy egyszerűen csak elveszi a fegyveremet. Nem, ez nem jó ötlet, tartózkodnom kell a tényleges támadástól, mert könnyedén ellenem fordíthatja. A túlélési ösztön kiválóan aktiválódik szorult helyzetben.
Végül baljós vigyorral az arcomon megindulok feléje. Tempóm csak annyira gyors, hogy ne tudjon meglógni előlem és továbbra is a korlátnál tudjam tartani. Ezután lándzsámat annyira előre nyújtom, hogy még biztos legyen a fogásom rajta, a fegyver hegye pedig majdnem elérje a korlátot. Az élét pedig természetesen a fiú felé fordítom. Mindig abba az irányba tartom a fegyverem, amerre próbálna az ellenfél elindulni. Ha jobbról átfordulna balra, hogy meg tudjon szökni fegyverem éle elől, akkor kéztartást cserélek és a baljára fordítom a lándzsám élét. Ha visszafordul jobbra, akkor pedig vissza váltok a jobbjára. Persze ha egyenesen nekem akarna rohanni, akkor egyszerűen csak kitartom elé a lándzsám hegyét, had szaladjon bele a balga. Balkezes lévén a jobb lábamat kissé hátrébb tartom, hogy ne tudjon könnyedén kibillenteni az egyensúlyomból, akármit is tervez.
Nem akarom a korláton túlra lökni, ennyire azért még én sem vagyok tisztességtelen. Na meg nem akarom, hogy ilyen hamar véget érjen a küzdelem. Szeretnék megdolgozni a győzelemért! Kiérdemelni! Különben is, ha kijátszadoztam magam, még lehet az ökölharcba is hajlandó leszek belemenni, de most még élvezem ezt a macska-egér játékot. Egyszerűen égek a vágytól, hogy megtudjam, mégis mit tud kifundálni szorult helyzetében. Mégis hogyan tud megmenekülni lándzsám éle elől? Hajlandó lenne bekapni egy sebzést, csak hogy áttörje a támadósávomat és kaszája után eredhessen?
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Exp_bal10/5000Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Empty Re: Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto

Témanyitás by Haruyuki Kazuto Vas. Jan. 06 2013, 19:45

//Elnézést, hogy ilyen sokáig tartott, de teljesen elment a netünk (meghalt az antenna, hamarosan cserélik)! Nem akartam telefonról reagot írni, mert elég macerás, de úgy tűnik muszáj volt… Ha túl rövid lett a reag akkor bocsánat, de én akkor is örülök, hogy telefonról ennyit tudtam írni//

Hmm, nem fogadta el a kihívást. Akkor már csak meg kell várnom még támadást indít és kitudom rántani a pályáról. Anatole meg is indul felém, de jól előbb megáll, minthogy kitudjam rántani a korláton kívülre. Francba. Akármerre mozdulok nem akar elengedni. Talán erre mondják, azt, hogy visszanyalt a fagyi? A saját csapdám áldozata lettem? Nem valamit biztos sikerül, majd kitalálnom! Addig is improvizálok. Megindulok az ellenfelem felé, hogy félretudjam lökni amíg a kaszámért megyek. Ha megpróbál a lándzsával bökni, vagy vágni akkor az alkarommal próbálom hárítani. Ha sikerül eljutnom az ellenfelemig megpróbálok egy jobbhorgossal félretaszítani az útból. Ha nem jön össze akkor a lehetséges támadások ellen védekezek és megvárom a legjobb pillanatot amikor eltudok futni a kaszámért. Ha sikerül eljutnom a kaszámig, felkapom és odaszólok az ellenfelemhez, ha van rá alkalmam:
Az erőviszonyok kiegyensúlyozva. Visszatérhetünk a rendes harchoz!
Az arcomra nyomok egy akkora ördögi vigyort amekkora csak telik tőlem és belenézek az ellenfelem szemébe.
A bemelegítésnek vége! Kezdjük az igazi harcot.
Elkezdek a harctéren körbe-körbe rohanni. Ha az ellenfelem támad megpróbálom a kaszával hárítani. Ha érzem, hogy kezdek elfáradni, megállok és célba veszem Anatole-t. Egy pillanatra teljesen megállok a mozgásba, aztán teljes erőből rohamozok az ellenfél fele. Először egy rúgással próbálom indítani a támadásom, majd egy fordulatból indított támadást kezdeményezek a kaszámmal. A támadás végén, ha tudok elhátrálok, majd ismét az ellenfelemhez szólok.
Anatole most te is mutass valamit, mert eddig nem sok mindent csináltál.
Ismét felveszek egy rémisztő vigyort.
Támadj.
Majd, ha ezt végig mondtam leülök a földre törökülésbe. Megmarkolom két kézzel a kasza nyelét, földbe bököm, heggyel az ellenfelem felé, majd várom az ellenfelem támadását. Ha vágni próbál az ellenfelem akkor a pengével próbálok hárítani, ha pedig bökni akar akkor csakúgy, mint pár perce, ismét kézzel hárítok. Majd, amikor Anatole befejezi a támadásit és sikerül valamennyit pihennem felállok és ismét felvetem az ökölharc ötletét.
Haruyuki Kazuto
Haruyuki Kazuto
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2012. Nov. 24.
Tartózkodási hely : Zalaegerszeg

Karakterlap
Szint: 1
Exp:
Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Exp_bal45/50Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Exp_ures  (45/50)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Empty Re: Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Jan. 11 2013, 01:14

Előszrö mintha tanácstalanságot vélnék felfedezni a fiú mozgásában, de meglepően hamar urrá lesz magán. Elképesztő vehemenciával próbál kitörni a béklyóból, amit lándzsámmal köré fontam. Ennyire vakmerő vagy csak ennyire bolond? Alkarjával próbálja hárítani fegyverem élét, amit a valóságban esetleg egy kellően erős alkarcédővel valóban sérülés nélkül tudna hárítani, a torna szabályai értelmében azonban itt nincs páncélérték, s ellenfelem veszít is 5 HP-t. Nem mintha megkottyant volna neki, de ez az első alkalom, hogy végre sikerült sebet ejtenem rajta. Viszont célját sikerült elérnie, meg tudott szökni előlem, s elérte kaszáját is. Kár, pedig mostanra kapható lettem volna az ökölharcra is. De azok után, hogy sikerült visszaszereznie a fegyverté, nem leszek olyan troll, hogy most én ajánljam fel mégiscsak a bunyót.
Nem támadok rögtön rá, szépen megvárom, amíg magához veszi a fegyverét és rendezi sorait. Rámvigyorog ez a bájgúnár, én pedig teátrálisan meghajlok előtte, már-már annyira groteszk módon, hogy ha nem támaszkodnék a lándzsámra, tuti orra buknék.
- Ahogy óhajtja uram, már én is akartam javasolni, hogy igazán kezdhetnénk a csihipuhit!
Kezdetben könnyedén hárítom a támadásait, mint ahogyan ő is az enyémeket. A rúgásával viszont sikerül meglepnie, hiába számítottam a piszos kis trükkjeire. 4 HP-m bánja a figyelmetlenségemet, ami nem kevés... Aztán meg még be is szól ez a fajankó, nem mintha neki sikerült volna eddig egynél többször megsebeznie engem. Támadásra szólít fel, majd mégis mi a csudát csinál? Leül? LEÜL? Teljesen eszét vette a küzdelem, vagy csak nem itta meg a reggeli kakaóját, amitől fitten végig bírta volna a küzdelmünket? Egyszerűen megalázó számomra, hogy ennyire félvállról veszi a párbajunkat! Megfeledkezve a finomkodó, udvarias énemről, kissé felemelem a nagomat, mikor hozzá szólok.
- Komolytalan vagy kölyök! No, állj talpra, most azonnal, ha mondom és mutasd akkor mekkorát súlyt az öklöd!
Ekkor inventorymba száműzöm lándzsámat, hogy még csak fel se merüljön annak lehetősége, hogy ismét annak segítségéhez folyamodnék. Összecsapom a két öklömet, ha rajtam lenne köpenyem, még azt is leoldanám, majd egy rövid ki-ki meccs keretén belül vethetünk véget ennek az elég ziháltra sikeredett küzdelemnek. Hiába vagyok ügyesebb harcos, gyorsaságával tud kompenzálni, s úgy tűnik nem bírunk egymással. Kivárom a kellő pillanatot, amikor szusszanásnyi időt tudok nyerni, így hátrébb tudok lépni pár lépést. Mielőtt még újra nekem ugrana, megálljt parancsolok kezemmel.
- Kazuto úrfi, eleget harcoltunk, s úgy látszik nem bírunk egymással! Hol te állsz győzelemre, hol pedig én. Amondó vagyok, hogy hagyjuk, hogy a zsűri döntsön a győztes személyes felől!

//Remélem neked is megfelel így a zárás, köszönöm a játékot!//
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Exp:
Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Exp_bal10/5000Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Exp_ures  (10/5000)
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Empty Re: Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto

Témanyitás by Diabel Pént. Jan. 11 2013, 20:53

Mivel nem csak az ellenfél, hanem a zsűri közül sem mindenki tud véleményt nyilvánítani, ezért rövid megbeszélés után a küzdőteret lezárom, a nyertese pedig: Anatole!

Gratulálok a résztvevőknek a szép küzdelemhez, jutalmuk: 20 exp, 20 arany.
Diabel
Diabel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 269
Join date : 2012. Oct. 23.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Exp_bal612/700Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Exp_ures  (612/700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto Empty Re: Anatole Saito vs Haruyuki Kazuto

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.