Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[JK Küldetés] Házimunka?

5 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by Kanami Minagawa Szer. Jan. 09 2019, 15:34

A páros akivel összedobott a sors elég furák voltak, mármint oké, aki idebent van még és él mind furcsák, de ők valahogy másképpen. Dobálnak itt a klisés bölcsességekkel, mintha kölykök lennének, bár ahogy végignézek rajtuk, talán azok is.
-Figyu én már ettem rossz kajákat, bőven elég volt. Tudod milyen a patkánymálysült? Vagy a börtönpalánta ragu? Nem hiszem....-Tettem hozzá nekik indulás előtt.
Szegények nem tudják mi mindent kell megenni amikor börtönben vagy. Nem volt ott semmi normális, csak ha éppen humanoidokkal harcoltál. Talán egy egy csülök a koboldoktól vagy hasonló. De egyik sem volt valami finom.
A palánta például főzött hónalj szagú volt és az íze, mint a három napja romlott tejé. Undorító...

Az öreget nagynehezen ezután felállítottuk. Simeon pedig elrohant megsütni a pókot. Túl hamar visszaért, kissé gyanakodtam is, hogy lila trutymó lett belőle, de nem... Legalább nem nekem kell megennem.

Ahogy az öreg csócsálni kezdte a dolgokat én undormányos arccal néztem inkább félre. Amint ez megvolt az öreg úgy kezdett el beszélni, mint egy vérbeli húszéves. Meg is lepődtem rá, így a vállam felett felhúzott szemöldökkel pillantottam rá.
Ezután előkaptam a fegyveremet és a vállamra téve szóltam neki ugyanabból a pozícióból.

-Bízza csak ide öreg, megoldjuk.-mutattam magamra egy bíztató vigyorral és indultam meg a jelzett irányba.
Átlépve a kert híres határát három slime volt velem szemben egy-egy tököt csócsálva.

-Azt hittem valami komollyal van dolgunk.-Szóltam egyhangúan, majd a földön magam mögött húzva a pengémet lépkedtem feléjük.-Most meg fogtok dögleni!
Nem tudom mitől lettem ideges, talán a gondolattól, hogy mindenki egy gasztronómiai katasztrófa körülöttem. De lényeg ami lényeg, hogy amint Dash-távba értem ezt a közképességet felhasználva csúsztam oda az egyikhez és próbáltam meg elvágni amennyire lehetett félbe.

_________________
[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by Simeon Kedd Jan. 22 2019, 19:22

Simeon és Tengerszem egyszerre rázták meg a fejüket:
- Nem, nem tudjuk - vallotta be a srác, kis polipja pedig látványosan és egyértelműen grimaszolt a patkány szó hallatán: nem, ő ilyesmiket egészen tutira biztosan nem enne meg!
- Phhh... - rázta is meg fejecskéjét, hogy még a gondolataiból is kiirtsa az aromáját, mert őt azokra a patkányféle mobokra emlékeztette az egész, amiket régen a mezőkön irtottak. Azok meg nem voltak finomak. Még eltenni se tették el a belőlük kapott húst! Végül leértek az öreghez, Simeon pedig elment a konyhába sütögetni: mire a bácsi megette a húst, már Tengerszem is visszaért a mártózásból. A srácnak nem tűnt fel, hogy mennyire gyorsan lett vagy nem lett kész, hiszen idebent minden annyira gyorsan történik, csak pár kattintás és már meg is van a háromfogásos étel - jelen esetben ez mondjuk csupán egy furcsa szagot árasztó pókhúsban merült ki, de az öreg szerencsére nem volt válogatós.
- Sajnos nincs több - rázta meg a fejét Simeon, ha esetleg ráadást követeltek volna - Jobban tetszik lenni? - kérdezte, mert eddig a bácsi nem is beszélt... vagy csak rosszul emlékezett?
- Ph-phh - mutogatott a hátsó kert felé Tengerszem és Kanami is elindult.
- Igen, megoldjuk! - integetett még vissza a fiú és szaladt is a többiek után. Valami naaagy, narancssárga-féle nyálkák voltak előttük és Simeonnak igencsak közelről kellett megnéznie, hogy rájöjjön a turpisságra - Ezek megették a sütőtököt! - nevetett fel - És most járni is alig bírnak!
- Phh-ph?
- Ó, igen. Máris!
Le kellett győzni őket, ugye? Simeon odaütött a hozzá közelebbinek, Tengerszem pedig annak, amelyiket harcos társuk magára hagyott: ezek a nyálkák nem tűntek valami nagyon erősnek, ezért egyelőre nem közösen támadtak - ha viszont valamiért ez nem lett volna elég vagy elhibázták volna, onnantól már ketten, csapatmunkával próbálkoztak tovább, hogy minél hamarabb ezeknek is csak a pixeljei maradjon utánuk. A sütőtököt viszont nem fogják megenni. Még akkor se, ha épen megmarad nekik. Nem-nem. Ennyire nyálkásan a világért sem!

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by K1 Szer. Jan. 23 2019, 11:11

Nagy valószínűséggel már a kezdetek óta tisztában voltatok vele, de ha mégsem akkor az első órákban megtapasztalhattátok, hogy ebben a világban nincs olyan, hogy fájdalom. Ez nagyon sok ember számára szimpatikusabbá tette a játékot főleg a gyerekeknek, akik szórakozni akart jönni nem pedig, hogy kínokat éljenek át. Természetesen a sérülések érzékeltetésére kitalálta valamit egyfajta bizsergő zsibbadó érzést. Nem lenne valami jó, ha valakit úgy késelnek pixelekké, hogy ő azt észre sem veszi nem, de bár? Na, szóval ti ezt a bizsergést megtapasztalhattátok csak, mint máshol és más módon. Miután végeztetek a vadállatokkal és gyönyörkötetek a kemény munka zöldségében Simeon a tarkóján, Kanami pedig a fenekén érezhette, eme bizsegést. Amint megfordultok, láthatjátok, az öreget amint cékla vörös fejjel majd szétrobban a dühtől. Bizonyára nem értitek, mi baja lehet sem pedig azt, hogy lett ennyire energikus, hisz korábban még felállni sem volt ereje.
-Ti fakezű fafejek. Világosan megmondtam, hogy azokat a vacakokat tapossátok el, erre ti mit csináltok? Pont az ellenkezőjét.

Ezzel fogta a kezében levő botot majd egy-egy jól irányzott csapással pixellé bontotta a tököket.
-Utáloma sütő tököt. Az a vacak is abból készült. – úgy tűnt nagyon odavan ezért a szóért.
Hát ez nem mindennapi látvány, viszont a java csak ezután következik. Az egyik helyén egy kisméretű cserépből korsó állt. Az megfogta kiitta az utolsó cseppig a tartalmát majd visszamentem a székéhez minden szó nélkül. Ott leült majd álomba szenderült, de nem olyanba, amilyenbe eddig ládátok, ez békés álom talán még hortyogót is.

Ahogyan ott hintázik, halhatjátok, hogy valami csörög a korsóban. Ha elveszitek tőle és megpróbáljátok kirázni gond nélkül, kiesik rajta egy kulcs, ami jóval nagyobb, mint a korsó szája. Ezen a következő felírat, látszódik, bár egy része már lekopott róla – Ahol … vissza fele forog.
Valahol kell lennie egy kulcslyuknak is, ha eddig eljutottatok talán ez is sikerülni fog. Mikor be akartok lépni a házba mindegyik kötök, előtt megjelenik egy kérdés miszerint mindent megcsináltatok, idekint amit akartatok. Ha nem maradjatok nyugodtan még egy kicsit.

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 B2d5cb190b9bcc20b37dae3e425dac1e-antik-cserep-korso-dori-korso

Kb mint a középső:
[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 14-Large-Skeleton-Keys-Lot-Antique-Vtg-Old-_57
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by Simeon Vas. Jan. 27 2019, 12:07

Simeon nem értette: enyhén eltátott szájjal fordult hátra és vakarta meg a tarkóját, ahol azt a bizsergést érezte előbb.
- Azért nem kell megtámadni! - fordult az öreghez sértődötten - Ez a hála a segítségért? Most sárga lett az indikátorod! - tette hozzá dacosan és innentől már nem is igazán érdekelte a bácsi ripakodása és azt is csak féloldalasan nézte végig, hogy az agresszív öreg botjával odaüt a tököknek és elpusztítja azokat. Hogy ennek mi baja van? Ezt Tengerszem sem értette. Ő csak felmászott idomárjának vállára, odadörgölte magát a fiúhoz, hogy biztosítsa a támogatásáról és mérges ábrázattal figyelte az öreget: ha amaz mégegyszer közel merészkedik Simeonhoz, ő egészen biztosan ráugrik, mielőtt még támadhatna! Egy ujjal - vagy bottal - sem fog hozzérni a gazdájához, annyi biztos!
- Ph-ph! - erősítette is meg gondolatait egy bólintással. A tökök helyére kerülő korsó azonban felkeltette az érdeklődését és kíváncsi volt, mit ivott ki belőle a húsevő. Simeon ezzel ellentétben továbbra is sértődötten emelte meg állát majd nézett Kanami felé kérdőn, hogy társuk mit szól vajon ehhez a mutatványhoz. Talán annak az npc-nek igaza volt, hogy nem etetett húst a bácsival? Aztán az öreg visszaült, a páros pedig kelletlenül követte: Simeon elsősorban azért, mert még volt házimunka hátra és minél hamarabb végezni akart.
- Ph-hhh? - mutatta a korsót Tengerszem.
- Hogy van benne valami? Nem érdekel - rázta meg fejét a srác és dohogott egy sort. Viszont ha a harcos lány megnézte? Akkor azért Simeon is odaállt mellé, mert azért kíváncsi volt ő! De annyira nem, hogy közel menjen az öreghez. Végül ha el tudták olvasni a feliratot, az idomárfiú arcára visszaköltözött a lelkesedés és széles mosollyal fogadta a rejtélyt, amik olyan izgalmasak voltak!
- Ez a visszafele mozgó órára vonatkozik? Úgy halad majd visszafele az idő? Az idő az, ugye? De nem akarom, hogy Tengerszem újra tojásban legyen - tette fel kérdéseit majd biggyesztette le ajkait kisfiúsan, lopva odapillantott Kanamira, hogy ő mire jut a szavakkal. A felugró panelra mondjuk kicsit elgondolkodott, mert már elfelejtette, kihagytak-e valamit vagy sem. Így ezzel kapcsolatban társukra hagyatkozott: ő szívesen megcsinált még bármit idekint, de a házba is bement, ha a harcos úgy gondolta. A kulcs vajon az órát nyitja? Vagy valami titkos szobába vezet? Ugye nem lesz ott sötét?

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by Kanami Minagawa Vas. Jan. 27 2019, 14:58

Van pár dolog ami hirtelen történik. Először is a páros és én olyan gyorsan szétverjük a nyálkákat, hogy egy fél kör sem telik el. Utána hirtelen egy csapást éreztem a fenekemen, amire először odakaptam, majd rájöttem, hogy az öreg csapott oda.
Hirtelen a fejem elvörösödött és egy nagy mafflással jutalmaztam. Nem érdekel, hogy NPC és nem érdekel, hogy öreg, senki nem tapizhat sehol!

-Mocskos perverz állat!-mondom neki, de az öreg már javában kortyolja a korsót. Nem tudom mi lehet benne, de van pár sejtésem rá.-Jó az a borocska az öregnek mi? Egy részeg disznó lehet, aki majdnem a padlóig issza magát.-Ecsetelem a párosnak, miközben az már végzett is vele.
Nem tudom nem elkerülni, hogy ne lessek bele, hiszen jól láthatóan csörgött benne valami. Bár Simeon ellenkezett, nem akart belenézni én szó nélkül fogtam és kivettem a tartalmát.
Sok játékos élt a lehetőséggel, hogy többet igyon a kelleténél manapság. Még az elején én is ilyen voltam, de annak nem lett jó vége.

-Hmm egy kulcs és egy rébusz. Bár nem nagy találós kérdés, mert az órát már láttuk. Igazad van Simeon arra vonatkozhat. De nem hiszem, hogy visszatekerné az időt, az több okból is lehetetlen.-Nem kezdtem el neki kifejteni, hogy miért is lehetetlen, bár jó lenne nekem is egy kicsit visszatekerni. Ha csak abból indulunk ki, hogy mennyien meghalak, nos őket feltámasztani nem lehet...
Ellenben a házfelé indultam. Amikor be akartam lépni, akkor pedig egy üzenet jelent meg.

-Hát nem azt mondja, hogy valamit elfelejtettünk szóóóval én bemegyek. Ellenvetés?-Ha nem volt azzal a lendülettel léptem be a házba és mentem az órához. Feltételezem ott kéne keresni egy lyukat, amit el is kezdek, ha Simeon és Tengerszem is bejött.

_________________
[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by K1 Kedd Feb. 05 2019, 19:00

Úgy tűnik, egyikőtök sincs oda ama módszerért, amivel az öreg a nemtetszését fejezte ki azonban még elég finom volt. Viszont az is be kell látnotok, hogy remek trükköt mutatott nektek, amire csakis a legjobb illuzionisták voltak képesek végrehajtani. Egy jóval nagyobb kulcsot vett elő anélkül, hogy az edényben bármi kár keletkezett volna.

Az, hogy mindannyian rájöttetek a talány megejtésére azt jelenti, hogy nagyon okosak vagytok és megérdemeltek egy vár veregetést. Nem sokan lenének képesek eme furmányos talány kitalálására. A konyhába láthatjátok a falon egy szokványos kisméretű kakukkos óra. Le lehet venni, körbeforgatni, de nincs rajta semmi. Ha a földhöz vágjátok nem lesz semmi baja, így akár focizni is lehet. Az élelmesebbek fölfigyelhetnek egy lyukra az óra helyén a falban, amibe pont belepasszol a kulcs. Ha megteszitek, akkor bizony az égadta világon semmi nem fog történni, legalábbis ott nem. Vagy fél perccel később zaj szűrődik a nappaliból, mert a kandalló félrehúzódott és így egy takaros kis lejáró került elő. Nem megy, nagyon mélyre tíz lépcsőfok után egy folyosóra juttok, ahol fáklyák világítják be az utat.

Különféle termeket találhattok, az egyik például színültig van arannyal, de valami oknál fogva egy darabot sem tudtok felvenni belőle. Az egész bizonyára csak kellék, egyfajta látvány elem.
A mellette lévő szobában különféle szörnyek különféle testrészeire vethettek néhány pillantást. Elf-től kezdve gólemig minden van itt leszámítva a goblinokat.
A harmadik szobában egy hatalmas freskó díszeleg, amin imitt amott megkopott a festék. A képen egy fényes páncélzatú lovag áll, aki pont összecsapta kardját a fekete lovag baltájával. Mellette egy komplett páncél díszeleg, mint valami trófea. Ez a fekete lovagé és nem, ezt sem tudjátok elvenni ez is csak dísz, mintha a vértezet egybe olvadt volna a tartójával.
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by Kanami Minagawa Szomb. Feb. 09 2019, 21:17

Így sem úgy sem vártam volna meg a válaszukat, mert eldöntöttem, hogy bemegyek, így pofátlan módon előre mentem amikor kinyílt az ajtó.
Persze nem ilyen szép és egyszerű a dolog, hiszen amikor az óra elé siettem, hogy beledugjam a lyukba az irreálisan nagy kulcsot, akkor azt láttam nincs ott semmi. Kissé kiábrándultan néztem rá Simeonékra, akik valahol ott tekeregtek nem messze tőlem.
Na nem baj ennyi nem fog ki rajtam. Fogtam és az órát azzal a lendülettel földhöz vágtam, ami szét is tört. Ez sem fogja már elérni a nullát. gondoltam magamban.
Szét is tört, ahogyan az kell!-egy másik futó gondolat, azonban ez fals volt, hiszen amikor landolt nem lett baja. Belerúgtam egy jó erőset, hogy konyhában landoljon tőle.

-Hogy rohadt troll állatja aki kitalálta a törhetetlen dolgokat! A teve nyalja meg a hónaljszőrét!-Mondtam kellően hangosan, amikor inkább a falra néztem rajta a kulcslyukkal. Beledugtam és elfordítottam, de nem igazán láttam semmi változást egy ideig.
Kezdtem türelmetlen lenni, amikor a nappaliból egy hangot hallottam meg és odamentem.

-Na éppen ideje volt már, hogy valami történjen. A tervezők időzítése nem volt túl jó mi?-szóltam úgy a nagyvilágba kötekvésképpen. Lemenve az elénk táruló pár lépcsőn egy folyósóra lyukadunk ki fura mellékhelyiségekkel. Az egyiktől majdnem rosszul is lettem, még jó hogy nem.
-Szerintem most húzzunk innen el jó messzire, semmi kedvem nincs mr Frankenstein áldozatául esni.-Na persze jó berserkerként mentem tovább. A harmadik teremben egy fura páncél díszelgett egy szar freskóval, így a kiváncsiságtól hajtva a kincses terem után ezt is megpróbáltam megpiszkálni. Egy szép pöcköléssel a sisak tetejére néztem meg ez igazi felszerelés-e.-Most gondoljatok bele milyen frankón néznék ki ebben!

_________________
[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by Simeon Vas. Feb. 10 2019, 15:00

- Remélem is, hogy nem tekeri! - adta meg a választ Simeon a harcos lánynak és meg is ölelgette állatkáját, aki jóideje kikelt már és azóta is ilyen kicsi és ügyes maradt. Néha gondolt rá, milyen lenne, ha fejlődhetne, de egyelőre még nem nőtt egy centit sem, úgy pedig nem lehet fiatalkorú, ugye? - Lehet Tengerszemnél állt meg az az idő... - motyogta maga elé, ahogy szépen türelmesen haladt befelé Kanami után, egészen az óráig, amiben aztán nem találtak odaillő kulcslyukat. Simeon egy ideig nézte, ahogyan társuk megpróbálja összetörni, figyelmét viszont végül Tengerszem terelte el, aki a falban lévő nyílás felé mutatott két csápjával is.
- Phh! Hhhh - ötletelt, idomárja pedig bólintott is rá egy hatalmasat: ez az, oda illik a kulcs, oda kell hogy betegyék! Közben Kanami is rájött erre, a hármas pedig várta, hogy történjen valami. A srác még a konyhában heverő órát is felemelte és megnézte, hogy vajon mostmár jó irányba forog-e, de aztán megmozdult a kandalló és le is tette azt a pultra. Megállt a lépcső tetején, miközben Kanami már rég a folyosón járhatott: sötét volt. Nem annyira nagyon sötét, de azért sötét.
- Phh?
Simeon megrázta a fejét:
- Nem szeretnék.
- Brrrh-pph. Hhhbrrrh.
- Igen, látom, hogy vannak, de... a filmekben azok mindig elalszanak - vetette ellen az ifjú és törökülésben leült a lépcső elé - Mi van odalent? Én megvárlak itt kint! Őrködök! - kiabálta le Simeon újdonsült társuknak és ahogy ígérte, egy tapodtat sem mozdult kijelölt helyéről. A kis polip persze elindult: először az ablakon nézett kifelé, megjött-e már az npc, aki a feladatot osztotta ki nekik és ha közeledett volna, azonnal jelzett is, hogy sietve fussanak oda a konyhába kekszért. Szemmel tartotta az agresszív öreget is, hátha valami rosszban sántikál, viszont eközben Simeon is megunta a várakozást és inkább tovább nézegette az órát, vajon mit mutat. A falban lévő kulcsot is megbámulta és ki is szedte a helyéről - persze ha emiatt bezárult a kandalló, úgy ijedten visszadugta azt, nehogy a harcos nő beszoruljon, mert hallotta a hangját lentről, valami Frankot emlegetett és azt, hogy el kéne onnan menniük.
- Látsz valamit odabent? Nem aludtak el a fáklyák? - ordított le: aggódott Kanamiért, meghogy ott olyan, de olyan sötét volt! Kellett volna neki valamilyen világító tárgy, de a Gyertya Kristályaik elfogytak, más meg nemigen akadt a kezük ügyébe, amit lehetett használni. Talán majd megkérdezi az öreget kicsit később - jutott eszébe, viszont még nem ment ki, ahhoz túl korán volt. Majd ha Kanami nem tér vissza, akkor esetleg! De most még csak figyelt és várakozott, kis polipjával együtt.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by K1 Hétf. Feb. 11 2019, 22:27

Kanaminak nagyon jó meglátása volt miszerint abban a páncélban remekül festene, de valószínűleg ruha nélkül is szuperül néz ki. Visszatérve a történetre a gyenge törékeny nő egyedül ment le ugyanis az oroszlánszívű férfi és társa nem mertek utána menni. Ők tehetnek róla, mert így kimaradtak a sok szép látni valóból, aminek semmi haszna nem volt. Ez a hely leginkább egy titkos bázisra hasonlíthatott, mert mindent szükséges holmit meg lehetett találni, azaz majdnem. A folyosó végén volt egy utolsó terem, ami jóval nagyobbnak bizonyult a többinél száz ember is kényelmesen elfért volna benne. Külsőre úgy nézett ki, mint egy szokványos barlang csak a falai meg voltak erősítve és bizonyos távolságonként fáklyatartó állványok helyezkedtek el. A terem bal oldalán egy kis fal mélyedésben egy kürt található. Úgy egy percig lehet nézelődni mert a rács váratlanul lecsapódik megakadályozva a menekülést. Ha azt kérditek mi elől kéne menekülni válasz a földből kibújó harminc fél méteres dudor.

Játékosonként 1-1 Szamuráj csontváz bukkan elő így nem nehéz kitalálni mi lehet a többiben.

Ha esetleg Simeon mégsem megy le segíteni halhatja amint az öreg békésen ám, elég hangosan hortyog. Ha jól figyel érdekes dolgokat tudhat meg mert beszél álmában.
-Vigye innen ezt a vacakot én húst akarok enni? Megmondtam, hogy nem akarok ilyen vackot enni. Csak a kincsemre fáj a foga. Sose fogom elárulni.
Mintha rosszat álmodna vagy egy régi emléket élne át újra. Az ajtó nem záródott be hiába lett eltávolítva a kulcs.

Simeon (25. szint): 120/120 HP, 90 páncél, 120/120 CSP
Kanami (24. szint): 95/95 HP, 70 páncél, 130/130 CSP

Simeon (Sebzés:Simeon 45, Tengerszem 35 támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.9 SP kiskörönként.)
Kanami (Sebzés: 62, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1.5 SP kiskörönként.)

Szamuráj Csontváz #1
Szamuráj Csontváz #2
Szamuráj Csontváz #3
Szamuráj Csontváz #4
Szamuráj Csontváz #5
Szamuráj Csontváz #6
Szamuráj Csontváz #7
Szamuráj Csontváz #8
Szamuráj Csontváz #9
Szamuráj Csontváz #10
Szamuráj Csontváz #11
Szamuráj Csontváz #12
Szamuráj Csontváz #13
Szamuráj Csontváz #14
Szamuráj Csontváz #15
Szamuráj Csontváz #16
Szamuráj Csontváz #17
Szamuráj Csontváz #18
Szamuráj Csontváz #19
Szamuráj Csontváz #20
Szamuráj Csontváz #21
Szamuráj Csontváz #22
Szamuráj Csontváz #23
Szamuráj Csontváz #24
Szamuráj Csontváz #25
Szamuráj Csontváz #26
Szamuráj Csontváz #27
Szamuráj Csontváz #28
Szamuráj Csontváz #29
Szamuráj Csontváz #30
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by Simeon Szomb. Márc. 02 2019, 19:38

Kattogott és kattogott az óra Simeon ölében. A srác még nézte egy ideig, füleit a lejárat felé fordította és hallgatózott: a harcos lány válaszolt is neki, de se nem volt szó fényes helyről, sem csillogó kristályokról vagy bármiről, ami felkeltette volna az idomárfiú figyelmét annyira, hogy lemerészkedjen a sötétbe.
- Rendben! Ha meguntad gyere fel! Én itt várlak! - kiabálta le és dőlt hátra a szoba padlóján. Katt-katt, nézte az órát. Unalmas volt. Katt-katt.
Talán mégiscsak le kellett volna mennie?
- Ph-phh!
Simeon felpattant törökülésbe és az ablakpárkányon őrködő polipra pillantott:
- Mi történt?
- Phhh-hhhbrrh. Pppph-brrrpph!
- Tényleg! Ez de vicces - nevetett fel a fiúcska.
- Brrhhhh! Ph-ph-phhh.
- Ó igen. Talán - gondolkodott el és végül feltápászkodott. Kíváncsian odament az ablakhoz, majd mivel onnan nem hallott valami jól, ki is lopódzott egészen a bejárati ajtó küszöbéig, hogy megtudja, miket motyog álmában az öreg. Valami kincsről hadovált, amit nem szerezhetnek meg... Kincs? Milyen kincs? Valami fényes? Egészen biztosan valami fényes!
De nem szabadott felkelteni az öreget, nem ám! Így Simeon visszanyelte az ujjongását.
- Kincskeresőset játszunk! - súgta Tengerszemnek odabent és találomra kézbe is vette az egyik fáklyát a lefelé vezető lépcsőn - Az ilyen kincsek mindig valami titkos helyen rejtőznek, mint ez a kandalló mögötti lejáró - magyarázott tovább; a kis polip azonban nem igazán volt lenyűgözve: ő inkább a környezetet kémlelte, minden gyanús jelre odapillantott, nem-e támad rájuk valami vagy hasonlók. Így aztán hamarjában lefutottak egészen a nagyteremig, ahol Kanami volt és talán az volt a harcos lány szerencséje, hogy meglátták, még távolról a lezáródni készülő rácsot és éppen ezért a többi terembe be se néztek, egyikük sem.
- Megérkeztünk! - emelte magasra a fáklyát a fiú hatalmas vigyorral az arcán - A fény lovagj... jé, ezek támadni akarnak! Surprised - ámult el, miközben Tengerszem már ugrott is, hogy a kissé késésben lévő idomárjával megpróbálja lecsapni a hozzájuk közelebb lévőt. Aztán akár sikerült ez, akár nem, Simeon izgatottan rohant oda Kanamihoz, hogy elmesélje neki, mit is hallott odafönt:
- Képzeld van valami eldugott kincs, szerintem itt kell lennie! Talán az egyik kiálló kupacban, ha szétszedjük - jött lázba és kezdte el a jobb lábánál lévő dudort rugdosni... persze csak ha Kanami rá nem szólt már hamarabb, hogy azokat jó lenne inkább békében hagyni.



Nem tudom leérhetünk-e időben, de azért dobok! Very Happy Ha egyikünk talál, mindketten találunk!


A hozzászólást Simeon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 02 2019, 19:40-kor.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 02 2019, 19:38

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by Kanami Minagawa Hétf. Márc. 04 2019, 10:37

Ahogyan lemegyek egyedül nem egészen tudom mit is kéne keresnem. Simeon és a Polipja fent maradtak, hogy.... nem is tudom minek... De teljesen lényegtelen, pár fura zaj szűrődött le tőlük én meg javarészt csak vándoroltam teremből terembe. A páncélon szépen megakadt a szemem, elképzeltem magamat benne, hogy milyen jól is állna nekem, meg hogy mennyire menő lennék lovagnak, mint a barátom K1. Persze ez egyenlőre lehetetlen lenne, azaz van módja, hogy kasztot váltsak, de semmi értelme nincs.
Akkor lenne egyedül értelme az egésznek, ha tudnám, hogy nehezen összefarmolt xp-t megtarthatom-e utána is, mert az tuti mégegyszer soha, de sose nem farmolnám fel magam level 1-ről.
De itt kellett hagynom egyenlőre, hiszen a folyósó végén még várt rám egy terem, ahol ha tippelnem kéne egy hatalmas lootbox fog várni. Beléptem, de mielőtt ráeszméltem volna a rácsok elkezdtek ereszkedni, közben pedig pár kupac sóder és egy pár csonti jelent meg előttem, na meg mögöttem a fenti helyőrség.

-Pont jó az időzítés, ideje csontikat aprítani!-Ahogyan előveszem a fegyverem az Aranyfejszét, az csillogva materializálódik a kezemben, de csak félig, hiszen mielőtt kész lenne egyből az öklömre tekeredik, amolyan kesztyűként és máris megvan az én tökéletes fegyverem, ami Aincrad szerte teljesen egyedi. A világ egyetlen zúzója!
Két öklömet egymásnak ütöm jelezvén, hogy készen vagyok a harcra, majd egy önelégült mosolyt követően vetem magam a harcba.

-Here I come bitches!

_________________
[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Márc. 04 2019, 10:37

The member 'Kanami Minagawa' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by K1 Szer. Márc. 20 2019, 23:23

Úgy tűnik, vannak még csodák, hogy sikerült valaminek lecsalogatnia ezt a párost. Hiába, a kincs nagy úr, de akkor is mentek volna, ha tudják mindez nem más, mint puszta kellék? Talán erre is sor kerül majd, de inkább folytassuk a mi kis kalandunkat.

Fogadjátok őszinte gratulációmat mindegyikőtök sikeresen eltalálta a kiszemelt célpontot, ami mind szép és jó. Azonban remélem senki sem feledkezett el egy igen jelentőségteljes apróságról, miszerint van ott még ilyen lény ahonnan ez jött. Újabb kupacok kezdtek el mozgolódni ám ezúttal kétszer annyi, mint az előbb, gondolom senkinek nem okozott problémát kiszámolni, hogy most fejenként kettő-kettő förmedvény támad rátok. Tenger szemet vagy nem tartják, elég veszélyesnek vagy pedig egyszerűen keresztül néznek rajta így nap kap külön ellenfeleket. Minden bizonnyal ez még édes kevés, hogy olyan tapasztalt kalandorok, mint ti kétségbe essenek, de mind, ahogyan a mondás is tartja, nyugtával dicsérd a napot. Jó hullák lévén nem igazán beszédes legfeljebb hörgő hangot hallatnak, miközben szép lassan elindulnak felétek. Habár lomhának tűnnek ahhoz éppen elég fürgék, hogy mindegyikük bevigyen egy szép találatot a kiszemelt ellenfelének. A szemfülesebbek észrevehették, hogy a kürtön gyengéden megcsillant talán valamelyik fáklya fényét tükrözhette.

Simeon (25. szint): 120/120 HP, 76 páncél, 95/120 CSP
Kanami (24. szint): 95/95 HP, 56 páncél, 106/130 CSP

Simeon (Sebzés:Simeon 45, Tengerszem 35 támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.9 SP kiskörönként.)
Kanami (Sebzés: 62, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1.5 SP kiskörönként.)

Szamuráj Csontváz #1
Szamuráj Csontváz #2
Szamuráj Csontváz #3
Szamuráj Csontváz #4
Szamuráj Csontváz #5
Szamuráj Csontváz #6
Szamuráj Csontváz #7
Szamuráj Csontváz #8
Szamuráj Csontváz #9
Szamuráj Csontváz #10
Szamuráj Csontváz #11
Szamuráj Csontváz #12
Szamuráj Csontváz #13
Szamuráj Csontváz #14
Szamuráj Csontváz #15
Szamuráj Csontváz #16
Szamuráj Csontváz #17
Szamuráj Csontváz #18
Szamuráj Csontváz #19
Szamuráj Csontváz #20
Szamuráj Csontváz #21
Szamuráj Csontváz #22
Szamuráj Csontváz #23
Szamuráj Csontváz #24
Szamuráj Csontváz #25
Szamuráj Csontváz #26
Szamuráj Csontváz #27
Szamuráj Csontváz #28
Szamuráj Csontváz #29
Szamuráj Csontváz #30
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by Simeon Csüt. Márc. 21 2019, 14:18

Hát, hiába rugdosta, a kupac meg se mozdult. Simeon leguggolt és elkezdte a kesztyűjével kapirgálni, hátha úgy hamarabb hozzájut az eldugott kincshez, de egyelőre nem járt sikerrel. Tengerszem eközben a teremben nézelődött körbe, megpróbálkozott a ráccsal, hátha mozdítható, végül pedig figyelmét a kürt keltette fel, amit eddig észre se vettek.
- Ph-hh?
- Nem tudom, de... nézd, megmozdult! Biztos itt lesz a kincs is! - örült meg az idomársrác, de ahogy a halomból egy újabb szamuráj csontváz emelkedett ki, azonnal arcára is fagyott a mosoly - O-ó, ezek egyre többen lesznek - tátotta el a száját - Gyere, Tengerszem, le kell ütni őket! - ugrott fel és már lendítette is az öklét, hogy jól gyomron vághassa a hozzájuk közelebbi mobot. Petje, természetesen, segített: ő hátulról próbálta meg megcsapni és ha sikerrel jártak, már léptek is oda a következőhöz, hiszen volt még rá idejük, bizony!

Egy kevés levegővétel után vette csak észre Simeon is a tárgyat.
- Azta de szépen csillog! - lelkesedett fel és rohant is oda - Nézd, Kanami, nézd! - emelte a magasba - Egy kürt! Vajon ezzel nagyobbat sebeznék? - kérdezett rá és kipróbálta a súlyát. Tengerszem csak a fejét csóválta:
- Brhhhh...
- Tudom - nevetett Simeon - Meghát, nem is vagyok harcművész - tette hozzá és még mindig mosolygott az ötletén. Megvizsgálta a kürtön lévő jeleket, ha voltak, illetve amennyiben a harcos nő is felfigyelt az itemre, odanyújtotta felé, hátha többet tud kezdeni a dologgal, mint ők: amennyi mob elbújhatott itt, lehet nem lenne túl jó ötlet hangoskodni...



Ha jól tudom most támadhatunk kettőt Smile Ha egyikünk betalál, mindketten betalálunk de emiatt (most meg az előző körben is) 10%al több csp-nk is fogy, ezt elfelejtettem írni Very Happy Tehát megy egy-egy páros támadás a mobokra!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 21 2019, 14:18

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by Kanami Minagawa Kedd Márc. 26 2019, 10:25

Az a nyomorult öreg! Ha tudtam volna egy csapda van a pincéjében bizony le sem jövök ide! Most meg zombi csontikkal kell harcolni, amik nem is kevesen vannak. Körbenézek rajtuk és megszámolom a pici kupacokat, összesen harminc darab van belőlük.
Az első körben szépen le is csapok egyet és a közben megérkező páros is kivégzi az övét. Azon kezdek gondolkodni, hogy vajon minek van itt ennyi dög. Az egyetlen amire tudok gondolni, hogy talán valami nagy kincset védenek, vagy az öregnek valami titkát, ami valami csodás módon hozzájárul valami másik quest teljesítéséhez.
Összetett játékoknál előfordul az ilyen hosszú és összetett szálgubanc.

Most pedig ahogyan lent harcolunk Simeon és a Polipja Tengerszem egy kürtöt nézeget...
-Szerintem próbáld megfújni, hátha valami csoda folytán egy hitelsz mindent idebent!-Amikor odanyújtják nekem én azt nem veszem el tőlük-nem is tudnám a kesztyűk miatt- de egy biztos, hogy szerintem meg kell fújni. Ha meg lesz fújva akkor pedig kiderül mi a trükk benne, és remélem valamit szuper titkos fegyver, vagy easter egg, amit a készítő tett ide, mert az eddigi feladatokhoz képest ez unballanszul erős váltás lenne.
Persze nem tétlenkedem addig amíg ez megtörténik, és támadom az előttem lévő csontikat erővel!


Támadom a felém jövő két ellent, ha első találatra meghal az egyik akkor a másodikra megy a második ütésem

_________________
[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 26 2019, 10:25

The member 'Kanami Minagawa' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by K1 Csüt. Márc. 28 2019, 00:36

Idáig fantasztikusan haladtatok komolyan mondom le a kalappal előtettek. Úgy aprítjátok azokat a csontvázakat mint senki más a világ. Kár, hogy nem lehet a csontokat árusítani vagy elporlasztani, hogy gyógyszer alap anyagként adhassátok el. Igaz ezen nem is volt időtök filozofálni mert fejenként kettő rezzenéstelen arcú csontváz szamuráj csoszogott felétek amit ti le is rendeztetek ép úgy ahogyan a nagykönyvben meg van írva. A kürtön nagy sajnálatotokra nem volt semmiféle jel, szimbólum, de még egy nyavalyás használati utasítás sem. Nem tudhatjátok, hogy a megfújása használ az is lehet, hogy még rosszabb helyzetbe kerültök. Nincs kizárva, hogy ennek hatására sokkal több vagy rondább lények támadnak rátok, de az is lehet, hogy véget ér ez az egész hajcihő. Az élet csak ilyen, soha nem lehet tudni, hogy mit hoz a holnap.

Bizonyára örültök eme kis győzelemnek viszont ezúttal négy kupac kezdett el remegni majd még négy amit magatoktól is ki kellett találnotok mit jelent. Fejenként négy rondaság fog rátok rontani amit meg is tettek és mindegyik egy-egy ronda vágást ejt rajtatok.

(Fenntartom a lehetőséget, hogy tévedek ezért előre elnézést kérek. )
Simeon (25. szint): 120/120 HP, 48 páncél, 40/120 CSP
Kanami (24. szint): 95/95 HP, 28 páncél, 58/130 CSP

Simeon (Sebzés:Simeon 45, Tengerszem 35 támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 1.9 SP kiskörönként.)
Kanami (Sebzés: 62, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1.5 SP kiskörönként.)

Szamuráj Csontváz #1
Szamuráj Csontváz #2
Szamuráj Csontváz #3
Szamuráj Csontváz #4
Szamuráj Csontváz #5
Szamuráj Csontváz #6

Szamuráj Csontváz #7
Szamuráj Csontváz #8
Szamuráj Csontváz #9
Szamuráj Csontváz #10
Szamuráj Csontváz #11
Szamuráj Csontváz #12
Szamuráj Csontváz #13
Szamuráj Csontváz #14
Szamuráj Csontváz #15
Szamuráj Csontváz #16
Szamuráj Csontváz #17
Szamuráj Csontváz #18
Szamuráj Csontváz #19
Szamuráj Csontváz #20
Szamuráj Csontváz #21
Szamuráj Csontváz #22
Szamuráj Csontváz #23
Szamuráj Csontváz #24
Szamuráj Csontváz #25
Szamuráj Csontváz #26
Szamuráj Csontváz #27
Szamuráj Csontváz #28
Szamuráj Csontváz #29
Szamuráj Csontváz #30
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by Simeon Vas. Márc. 31 2019, 11:58

Tengerszem kezdett aggódni: így, hogy lecsapódott mögöttük a rács, már kimenni se tudtak, legalábbis talpon (vagy csápokon) nem. A benti lényekből pedig minden körben egyre több volt! Ha így folytatják, ezt egyikük sem ússza meg élve.
- Phhh-hhh! - fordult Simeon felé a kicsi narancssíznű jószág ijedten és a remegő kupacokra kezdett el mutogatni. Gazdája ellenben még mindig a kürttel volt elfoglalva és ha a pet tippelhetett volna, szerintem biztosra vette volna, hogy a srác mégcsak fel sem fogta a dolog súlyát - és így tenni sem tett ellene. A polipnak tehát gyorsan fel kellett világosítania őt, még mielőtt késő lenne!
- Szóval fújjuk meg? - kérdezte eközben Simeon Kanamitól, az ugrándozó polipjának pedig csak a fejére tette a kezét és elkezdte nyugtatólag simogatni - Megpróbáljuk, ugye Tengerszem? - guggolt le hozzá és kacsintott rá. A kis polip nem volt meggyőzve, de mit tehetett volna? Jobb híján megvárta, amíg idomárja kipróbálja a hangszert, addig annak lábába csimpaszkodott és egyre kétségbeesettebben nézte a feléjük vándorló csontvázakat.
Simeon vette egy nagyon nagy levegőt, az ellen felé fordult és belefújt a kürtbe.
Aztán persze, ennek sikerétől függően támadtak is, ha még kellett vagy volt mit: Simeon beleöklözött a hozzá legközelebbibe teljes erővel és egy harci kiáltással is emellé, a kis polip pedig befejezte, amit gazdája elkezdett és ha képes volt rá, elpixelezte a mobot. De mindketten kifáradtak ebben; pihenniük kellett. A csapatmunka bizony fárasztó volt, ezt sajnos mindketten jól tudták.
- Ph-hh! - mondta még a polip, Simeon pedig bólintott és elővette a teleport kristályát.
- Ennyivel még hárman se bírunk el, szóval Tengerszem szerint teleportálni kéne - fordult ezúttal a harcos nő felé a srác, az említett polip pedig közben felmászott idomárjának vállára, és onnan várta a folytatást. A kürt volt az egyetlen reményük; ha nem használ vagy csak rosszabb lesz tőle a helyzet, küldetés ide vagy oda, ők mindenképpen elmenekülnek ezek után!



Simeon megfújja a kürtöt majd 1-1 támadás ugyanarra a csontvázra: ha valaki talál, mindketten találunk. Ha maradnak a mobok vagy többen lesznek, a karakter elteleportál.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 31 2019, 11:58

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by Kanami Minagawa Vas. Ápr. 07 2019, 14:06

Elég jól alakultak a dolgok, sikeresen tudok egyhitelni egy ilyen dögöt, persze ha eltalálom őket. De nem ilyen egyszerű a dolog, hiszen amikor kiütünk egyet kettő másik kerül a helyére. Simeonék pedig mintha haboznának a kürt megfújásával...
-Mi baj lehet belőle? Mind egyszerre ránk jön? Akkor is legyőzzük mindet!-mondom nekik egy bátorító mosollyal a számon. Persze én is belátom a helyzetet, ha nem használ még esetleg egy vagy két kört ki tudunk tartani, így talán van esélyünk legyőzni őket. A kürt lehet a megoldása mindennek... Azaz nagyon remélem, hogy a kürt megfújása megoldás...
Így amikor a páros megfújja én még a reményt nem feladva támadom meg az előttem lévő egyiket, persze mostmár négyen vannak, de nem tudok ennyire lecsapni egyszerre, csak ha bevetném azt a képességemet... de még nincs itt az ideje!
Még tartalékolnom kell az erőmet arra az esetre, ha még többen jönnének ellenünk.
Persze ahogyan megfújták a kürtöt ők is támadtak várva az effektet, majd rögtön elővették a teleport kristályt. Rájuk nézek kérdőn.
-Teleportálni? Most? Én még nem adom fel...-nincs az az isten, hogy feladjam, ha kell itt halok meg lent, de nem fogok megfutamodni csontik elől... Attól még több a büszkeségem, és az erőm is! Bőven bírom én az ütleget ameddig csak szükséges. De ha itt hagynak engem... Nos akkor az esélyeim egy kicsit... nagyon megcsappannak, pedig aztán jól tudom mire képes ez a kettő és én sehol nem vagyok hozzájuk képest.

Támadom az egyik csontit.

_________________
[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 07 2019, 14:06

The member 'Kanami Minagawa' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by K1 Csüt. Ápr. 18 2019, 23:09

/Simeonék eggyel végeztem míg Kanaminak megmaradt mind a négy udvarlója./

Mindnyájan derekasan küzdöttetek és ezért mind a ketten akarom mondani hárman dicséretben, vagytok részesítve. De egyáltalán nem állt jól a szénátok a Polip páros még amúgy el volt, de a kisasszonynak szüksége lett volna némi segítségre. Szerencsére Simeon még időben megfújta a kürtöt, aminek a hangja betöltötte az egész teret talán még odakint is lehetett hallani. Rá pár másodperc múlva egy ismerős hangját halhatjátok amint morogva közeledik felétek.
-Nem szép dolog betörni mások otthonába halljátok-e?
Amint a rácshoz ért megpillanthattátok az öreget méghozzá teles páncélzatban igaz egy kicsit nagy volt rá. Ez is azt bizonyítja, hogy az idő bizonyos kor felett nem ad, hanem csak elmegy. Nem tudom ti mire számítottatok, de a kedves kissé kéjenc öregemberen egy fekete páncél díszelgett kezében pedig egy akkor harci fejsze, mint ő maga.
-Tárul szezán. - erre a rácsok felemelkedtek ő pedig komótosan besétált.

Ezt látván a csontvázak rögön elindultak feléje fegyverüket a fejük felett lóbálva, de mindből szinte a másodperc tört része alatt pixel foszlányok lettek. Amint a harcosok elpusztultak az összes dudor ami még maradt, elkezdett remegni és mindegyikből egy szamuráj csontváz bukkant elő. Az öreg csak a tarkóját vakargatta majd tett egy lépést előre és eltűnt a szemetek elől. Azt gondolhatjátok, hogy ez egy teleprotációs képesség volt (így köztünk szólva elárulom, hogy nem az volt, csak szolidan odakocogott az ellenfélhez, ezzel nem azt akarom burkoltan kihangsúlyozni, hogy túl gyengék vagytok még). Amint megérkezett az ellenséges gyűrű közepébe apró puffanó hangokra figyelhettek fel. Hát ez nem származott máshonnan, mint a porba hulló koponyáktól, amik néhány szempillantás múlva fénypontokká robbantak, a hozzájuk tartozó testükkel egyetemben.
-Köszönöm gyerekek, hogy segítettetek és végre magamhoz tértem. Bizonyára már magatoktól is rájöttetek az a boszorkány mérgezett meg engem és tett azzá a tehetetlen vénséggé. Meg akarta tudni, hogy juthat le ide, hogy megszerezhessem a kincseimet. Ezért etette velem azt a tökös förmedvény és nem ehettem semmit, ami erőt adott volna. De rég halottam a harci kürtöt így újra fiatalnak éreztem magamat. Ez amúgy az én gyakorló termem ide szoktam lejárni a szolgáimmal edzeni, de már ők sincsenek. Kiöregedtem és a helyemet átvette egy az örökösöm, aki reményeim szerint nálam is nagyobb ötét nagyúr lesz. Erről ennyit, megtennétek, hogy most távoztok? Le kell vadásznom egy boszorkányt. – amint ezt kiejtette a száján váratlanul a ház előtt találjátok magatok, méghozzá sebek nélkül és maximális életerővel, a fejetek felett a következő szöveggel.

Küldetés befejezve.
A küldetés 90 százalékban lett teljesítve.
Megtalálandó tárgyak ¾
Fel nem használt eszköz: használt koszos alsónemű.
Mindketötők listáján összesen két dolog jelent meg, egyik egy kis ládika mely a jutalmat tartalmazza, a másik egy tekersz. Ha előveszitek a következő levelet olvashatjátok.

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Sword
Hogy ezután mit tesztek az csakis rajtatok múllik dicsőíthetitek ezt a zsenit vagy átkozhatjátok, a döntés a ti kezetekben van.

/Minden tárgy amit felvetettek és nem használtatok eltűnt. Köszönöm a játékot, a türelmet és azt a sok biztatást. Néha megfordult a fejemben ez egy rossz ötlet volt, de olyan lelkesek voltatok, hogy képtelen voltam abba hagyni. Mindketten remekül kijátszottátok a karakteretek személyiségét és a kialakult helyzetekre úgy reagáltak ahogy reagáltak nem pedig ahogy én vártam. Pl mikor azt gondoltam bementek a házba még maradtatok kint játszani meg ilyen ennek köszönhetően nem nyolc körös lett. Még egyszer köszönöm, hogy több emberrel is próbára tehettem magamat, nagy élmény volt és sokat tanultam belőle./
K1
K1
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 573
Join date : 2018. Jan. 21.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by Kanami Minagawa Pént. Ápr. 26 2019, 12:32

Amint a kürt felhangzott azt hittem, azaz hittük, hogy az összes kis csontváz szétesik, de sajna ez nem történt meg, hanem mindennek ellenére ugyanúgy felénk közelítettek. Nem hittem volna, hogy valaha kijutunk onnan, főleg abból is ítélve így, hogy nem tudtam megütni az ellenfelemet sem… A fránya dög sikeresen félreugrott az ütésem elől, és ha ez nem lenne elég voltak neki még társai is.
Aztán amire senki nem számított, hogy a minket megrohamozó csontvázakkal szemben megjelenik az öreg. Talpig páncélban és hamar ahogyan bejött közénk lecsapta az összes kis szemét csontit. Megdöbbenve álltam ott tulajdonképpen tehetetlenül nézve, ahogyan a tőlem talán 5-ször ha nem 10-szer erősebb figura lecsapja az összeset szinte egy Wirhlwinddel. Hamar pixelekre is estek szét a lények, majd utána gyorsan kaptunk egy magyarázatot erre az egészre. Nyeltem egyet és ennyit ettem hozzá:
-Nos… Sok sikert a vadászathoz, ha kellenénk itt vagyunk még. Csá öreg!- indultam meg kifelé, persze várva hátha szól nekem, hogy kellene a segítség, bár szinte biztosan csak hátráltatnánk őt. Így miután a rendszer kidobott onnan a ház elé minket körülbelül ugyanígy megyek tovább a város felé…
-Simeon ti most merre mentek? Hmm ez meg mi? –néztem a kapott tekercset magam előtt. Szóval ez az egész egy kiégett pici programozó Easter Eggje volt? Elég keményre sikerült attól függetlenül. Mondjuk ha belegondolok eddig sosem hallottam erről, meg úgy általában az egész játékban ilyenekről. Felnéztem ezután a párosra és egy mosollyal a számon mondtam nekik:
-Nos… Köszönöm a játékot skacok, majd egyszer ugorjatok be hozzám! Pá!
Intettem nekik is búcsút, majd hazatértem.


//köszönöm a játékot és a mesélést nektek!//

_________________
[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[JK Küldetés] Házimunka? - Page 2 Empty Re: [JK Küldetés] Házimunka?

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.