Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Déli rész

+37
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Lieselotte Sherlock
Taka
Kuradeel
Eldrie
Kiwi
Drake Haru
Malcolm
Suzume
Tachibana Makoto
Ilsette
Kagome Sora
Shukaku
Utahime
Aeon
Amara
Tsu
Clark Corben
Askr
Taidana
Kusumi Ayani
Yurihime
Luv Delackrose
Alicia
Shiel D. Lewis
Allen Dante
Tuki Mitsuki
Kyrena Juurei
Ryuninji Ren
RenAi
Zhel T. Everett
Rita Hanami
Jun Yosai
Tatsuki Ranmaru
Anatole Saito
Shiro
Kayaba Akihiko
41 posters

9 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Szomb. Júl. 08 2017, 22:51

-Hát öhm, én nem tudom, nem vagyok ebben biztos, ma láthattad milyen ügyetlen vagyok, és tudom, hogyha magasra akarsz menni én visszahuzlak, csak ezért mondom....
Jól esik hallani, hogy szívesen segítene, őszinte srác Tachi, és tényleg úgy hiszem, hogy ha ilyen kérésem lenne ugrana, de nem ilyenre nem kérhetem meg, és ő ezt valószínűleg tudja, hogy nem fogok kérni ilyet....

-Hát azt mondtad pont olyan mint én, úgyhogy kiváncsi lettem...bocsi....
Tényleg így volt, azóta furdalt a dolog, ha olyan vagyok, mint ő... akkor az azt jelenti, hogy megegyezünk valamiben... oh csak a választ győzzem kivárni...

Bólogatva és mosollyal hallgattam a szavait, intelligens, szeret olvasni, mintha kis könyvmoly lenne, én is az voltam hehe, bár engem nem bántottak....
Aztán ahogy szomorúbb lett a sztori én is az lettem...szegény Tachi....
-szóóóval én is ijesztőőő vagyok mi??-próbáltam feldobni a hangulatot ekkor pattant ki a fejemből egy kósza ötlet:
-Tachi! van egy jó ötletem, mit szólsz hozzá, ha játszunk kérdezz-feleleket? Nincs tabu téma és muszáj válaszolni is vagy bünti feladat lesz, persze határokon belül....-tudtam ezt muszáj beletenni, mielőtt kiugrik belőle a perverzebb fele... azt nem akartam...
-és mondjuk kezdhetnél te is vaaaagy inkább én is hihi-kezdtem kuncogni, és azon kezdtem filózni mit lehetne kérdezni tőle, ami jó hangulatot keltene, ne így legyen már vége a napnak, hogy mindünk szája lefelé konyul....
-hááát nem is tudom hol kezdjem a kérdéseket, most, hogy gondolkodhatok rajta van annyi időm ráááá..... ohh meg is van! Mi a kedvenc ennivalód? Lehet édesség, sós, főtt vagy sültétel... bármi ami eszedbe jut és kedvenced tényleg!-majd motyogva folytattam:-akkor azt készítek majd neked, ha tudok

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Júl. 09 2017, 21:48

- Ügyetlen? - kérdeztem vissza, majd csóválni kezdtem a fejemet - Amikor először fogtam a kezembe fegyvert, én sokkal ügyetlenebb voltam :] - vallottam be. Nem itt volt, hanem még odakint, és egy fakard vette el a szüzességem. Nem volt érzékem hozzá, sokat kellett gyakorolnom, hogy megfelelő pontossággal tudjam végrehajtani a mozdulatokat. Persze nem lehet összehasonlítani a kettőt, hiszen nekem nem segített egy játék kinetikus rendszere, mint Liesének, de amit mondtam, mégis igaz volt :]
Kétségtelenül hibát követtem el azzal, hogy engedtem a lány kérésének. Meglehetősen zaklatott állapotba kerültem, bár volt annyi önkontrollom, hogy nem látszott rajtam, illetve ügyesen elrejtettem a jeleket, mint például a kezem remegését. A húgomról nem tudtam higgadt fejjel beszélni, túl sok kellemetlen emléket hoz fel a felszínre, melyektől legszívesebben megszabadulnék. Még akkor is, ha ezek miatt az emlékek miatt vagyok az, aki. Mindennek ellenére Liese képes volt megnevettetni. Az a hangsúly, amivel levonta a következtetést... nem, azon nem lehetett nem nevetni. Ezért kedveltem meg, tényleg bárhol és bármikor képes volt rá, hogy felvidítson. Még most is. Nem feleltem, csak adtam neki egy puszit az arcára. Pont ennyire volt ijesztő :]
- Nincs tabu...? - kérdeztem vissza, majd elvigyorodtam. Persze egy ilyen kikötés után nem is számíthatott másra tőlem, és ezt nyilván ő is tudta. Megint ez a különös kettősség. Szinte könyörög érte, hadd mozgassa meg a fantáziámat, de ha én tennék valamit, attól borzasztóan zavarba jön. Egyébként jó módja volt a hangulat javításának, és ahogy hallgattam a csacsogását, szép lassan elvonultak a felhők a fejem fölül.
- A kedvenc ennivalóm? - gondolkodtam el, miközben tettettem, hogy nem hallottam, mit motyogott az orra alá. Ránéztem a lányra, néhány pillanatig rajta tartottam a tekintetem, majd odahajoltam hozzá, és loptam tőle egy csókot. A kezemet mintegy észrevétlenül helyeztem a combjára közben, de nem tettem semmit, csak rajta nyugtattam.
- Mondjuk az, amit most megkóstoltam :] - vigyorodtam el. Biztosan nem ilyen válaszra számított - De nagyon szeretem a takoyakit is - tettem hozzá, csak hogy egy komolyabb választ is adjak. Nem is tudom, vele mennyit játszottam eddig ezt a játékot. Mármint azt, hogy először eltrollkodom a válaszokat, és csak aztán felelek komolyan.
- Én amúgy pontosan tudom, hol akarom kezdeni a kérdéseket :] - jegyeztem meg, aztán tartottam egy kisebb hatásszünetet, kíváncsi voltam, látok-e valamit az arcán, beindul-e a fantáziája, és megmutatkozik-e, milyen perverz kérdéseket vár tőlem.
- Kíváncsivá tettél. Olyan természetességgel kapod be és nyalogatod le az ujjamat, pózolsz egy szexi nyusziruhában, vetkőzöl bikinire, tereled el a figyelmemet a bájaiddal, vagy csókolsz meg szenvedélyesen... - számoltam még az ujjaimmal is, biztos voltam benne, hogy valamit kihagytam - Mindent elkövetsz azért, hogy felizgass... És mégis, ha arról van szó, hogy felelek a csábításodra és megérintelek, akkor ártatlan kislányként pironkodsz és tiltakozol. Miért van ez? Melyik az igazi oldalad? - tettem fel a kérdést, őszinte érdeklődéssel várva a válaszát. Kétségtelenül izgalmas volt, ahogy játszadozott velem, és vita nélkül fenntartotta az érdeklődésem iránta, még ha nem is volt szükség ilyen trükkökre. Azonban mégis megzavart a viselkedése ezen kettőssége, és a mögötte rejlő talány: mennyire vesz engem komolyan?
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Hétf. Júl. 10 2017, 18:44

-Hát...öhm igen nincsen tabu!- mondtam neki gyorsan határozottan, és bár tudtam így korai volt ezt kijelenteni.....

Majd meglepett, hiszen ellopott egy csókot tőlem és a combomra tette a kezét.... én hirtelen nagyon elpirultam és csak pislogtam, de amikor hozzátette a szavait.... na attól teljesen zavarba jöttem és elolvadtam... nem erre számítottam tőle, hanem mondjuk, hogy rizs vagy krumpli valami hússal.... nem is nagyon hallottam már a másik válaszát, najó de, de az nem volt már annyira figyelemfelkeltő....
Hát ennyire megkedvelt volna?- gondoltam, bár tény ami tény ő sem volt pont semleges a számomra Embarassed
Majd nagynehezen jött az ő kérdése.... Mármint nem mintha nem tetszett volna a válasza, dede nagyon is, csak nagyon meglepett, szerintem látta, hogy nagyon elpirultam, és érezte is, hogy a lábam remeg is egy picit.....

Majd feltette a kérdést is, amire én mégjobban elpirultam, és és makogva feleltem neki:
- Hát-hát öhm, tudod nem is igazán vagyok benne biztos melyik az igazi énem..... tudod szüleim tanítottak rá, mi az illetlen és mi nem az.... Éshát ugye a másik dolog, amikor játszom veled és ellazulok.... hát olyankor érzem magam nagyon jól... csak mintha-néztem fel az égre- lenne bennem egy kapcsoló ami visszatart, talán nem is baj, hogy így van, sok bajtól megvédhet engem.... Ne érts félre-döltem előre és széles mosollyal folytattam- nagyon kedvellek téged, de nem akarom elsietni-fogtam meg a kezeit- remélem értesz engem....-majd a vállaimra tettem a kezeit és szenvedélyesen megcsókoltam, pár percig így is voltunk.... nagyon kellemes érzés volt és elöntött a szenvedély és a melegség....

De elengedtem...volt egy kérdésem hozzá:
- Tachi, fura kérdés lesz, nem muszály válaszolnod rá, deha te is belekérdeztél a közepébe....talán nem harapsz meg érte..... Szóóóóval- bökdöstem össze egymásnak két mutató ujjam- szóóval am mennyire kedvelsz engem?

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Júl. 10 2017, 20:33

Nagyon aranyos volt, ahogy zavarba jött, mondanom sem kell, hogy valami ilyesmit szerettem volna látni :] Valahol a lelkem mélyén mindig van egy kicsi bűntudatom, ha efféle jelenetekkel manipulálok egy lányt, és emiatt most, amikor száz százalékig komolyan gondoltam, is megvolt bennem ugyanez az érzés. Ugyanakkor a látványtól teljesen másképp éreztem magam, most melegség öntött el, és nem a szokásos gondolatok kavarogtak a fejemben arról, hogy ezt a lányt is megfogtam, és szabad az út a bugyijához. Azok a pillanatok annyit érnek, mint egy checkpoint, teljesen közönyösen veszem tudomásul őket, ez itt most viszont megindító volt, és boldoggá tett. Mosolyra fakasztott, valódi mosolyra.
- Nos, ebből nem sokat értettem, de a lényeget felfogtam :] - kuncogtam a hebegésén-habogásán, amit előadott. Tényleg eléggé meg volt kavarodva, de a fontos és finom szeleteket bekaptam és jó alaposan megrágtam. Jól estek a szavai, legalábbis egy félmondat bizonyosan, és az a pár szó elég is volt, hogy elhalványítsa azt, amit utána mondott. Mindig piszkált ugyanis, ha valaki ilyen béklyók közé zárja magát, és nem enged teret a vágyainak, de most nem volt miért győzködnöm a lányt. Én magam sem kívántam semmit elsietni. Viszonoztam hát a csókot és magamhoz öleltem, lágyan cirógatva a vállát, a felkarját és a lapockáját, amíg el nem eresztett. Ezúttal nem gondolkodtam a válaszon, csak a megfogalmazás miatt akadoztam kicsit.
- Tudod... én nagyon sok mindent elveszítettem. Amikor idekerültem, még mosolyogni sem tudtam őszintén, az érzelmeimet pedig súlyos ólomajtók mögé rejtettem :] - kezdtem el nagyon távolról - Aztán megismertem embereket, és azt hiszem ez az ajtó nekik hála résnyire kinyílt - folytattam a hasonlatot - A mai nap délelőttje óta pedig úgy érzem, hogy te lehetsz az, aki képes lehet egyenesen kidönteni ezt az ajtót :] - mosolyodtam el - Nagyon rég nem éreztem magam ilyen szabadnak és gondtalannak. Felvidítasz és feltöltesz energiával, olyan érzéseket hozol a felszínre, melyekről már azt hittem, rég elfeledtem őket - vallottam be, miközben a szám szélét kaparásztam. Kicsit zavarban voltam - Szeretném, ha lenne ennek a napnak folytatása. Sok folytatása - mondtam végül, jelentőségteljesen rápillantva a lányra, miközben izgatottan vártam a reakcióját.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Kedd Júl. 11 2017, 15:20

-Várj akkor megpróbálom mégegyszer.... am.... szóval izéééé. hát am szóval az a lényege, hogy ugye vannak dolgok amiket egy lánynak nem illik megtennie vagy csinálnia, és sokan megvetnének érte ha mégis megtenném, de nem vagyok az az emberke aki visszafogja magát, vagyis nem szívesen, ezért láthatod, hogy van amikor szabadabb vagyok, akkor nem érdekelnek ezek a dolgok

Éreztem, hogy valami nagy dolgot fog nekem erre mondani, végülis nem baj ha kitálaljuk egymásnak mit is érzünk, sőt úgy hiszem az a legtisztább és a legjobb dolog amit tehetünk... Fura nekem ez az egész a való világban sosem álltam ilyen közel senkihez és most.... most meg nem tudom mit kéne tennem...

Aztán amit mondott nekem az ólomajtóról... teljesen megdöbbentem és nem is tudom mit tudnék neki erre mondani, de lehet a szavak helyett másnak kéne beszélnie
Amikor ott tartott, hogy én kidönthetem az ajtót átöleltem és a fejét magamhoz szorítva hallgattam mit mond utána és a meghatódottságtól könnyezni kezdtem....
-Annyira sokat jelent ez nekem Tachi! Én is akarom, hogy legyen még sok-sok ilyen napunk együtt! És annyira akarom, hogy ez a nap ne érjen véget sose és átélném szívesen újra és újra és újra!
Elengedtem és ekkor magam előtt láttam az arcát, láttam zavarban van, de ekkor nem tudtam mást tenni és teljes szívemből adtam neki a csókot, melyben minden érzésem benne volt, igen azthiszem ellopta a szívem egy darabját....

Sosem leszek a régi ezután a nap után ebben biztos vagyok, nem is tudom mi lesz velem így.....

Amikor a csókunk véget ért, szenvedélyes és meghatódott, könnyes arccal néztem rá Tachira, későre járt már, nagyon későre, de nem akartam elrontani a pillanatot. De tudtam, hogyha így folytatódik, akkor megbánnám a dolgokat amik ezután jönnek... nem még nem állok készen rá..... de nem tudom mit mondhatnék neki.... így hát csak a nyakánál átkarolva néztem a szemeit.....

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Júl. 11 2017, 16:23

- Szóval néha előbújik a természetes perverzséged :] - vigyorodtam el, ezúttal leplezetlenül fogalmazva - Engem sose érdekelt, másoknak mi a véleménye rólam, mindig azt teszem, amit akarok. Én biztosan nem vetlek meg érte, ha olyasmit teszel, amit egy lánynak nem "illik" :] Ha kettesben vagyunk, úgyse látja senki más - mondtam, bár ez éppenséggel úgy hangzott, mintha le kívánnám beszélni róla a ruháját. Tény és való, nem bántam volna, hogy ha szabadjára engedi a vágyait, de nem ezért mondtam. Tényleg! Aki ismer, az tudja, hogy mi a véleményem a társadalmi normákról, sőt, aki rám néz, annak is lehet némi fogalma róla. Elég csak ránézni a hosszú hajamra és az indikátoromra, nem? :]
- Nahát, azért nem kell túlzásba vinni a szentimentalitást :] - mosolyogtam meg a kitörését, miután reagált mindarra, amit úgy éreztem, el szeretnék mondani neki. Bevallom, egy picit féltem, mert ilyesmiket aztán tényleg csak akkor mondok, ha piros hó esik, nem vagyok hozzászokva és tisztában voltam azzal is, hogy komoly fegyvert kapott a kezébe, amit akár ellenem is fordíthat. Mégse tudtam befogni a számat. Micsoda kudarc :] Mondjuk egy olyan csókért, amit kaptam, megérte, bármi is lesz a következménye ennek az őszinteségi rohamnak.
- Én azért nem ugyanezt a napot szeretném átélni, voltak elég stresszes momentumok :] - forgattam ki egy kicsit a szavait - Szeretnéd egy olyan helyen befejezni ezt a napot, mint amilyenen elkezdtük? - utaltam rá, hogy kereshetnénk egy fogadót. Amúgy is azt mondta, hogy szívesen menne velem "hotelbe" kettesben :] - Van számodra egy meglepetésem - súgtam kedvesen.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Csüt. Júl. 13 2017, 17:04

Elpirultam! elpirultam! és elpirultam!
Nem is vagyok perverz ˇ^ˇ azthiszem... scratch vagyis én nem tudok róla, hogy emiatt az lennék és merőben zavarónak érzem, hogy annak vél....
-Nem is vagyok perveerz naa... Tudod nem úgy van az, hogy csak úgy fogom magam és elengedem és levetem minden gátlásomat... arra nem hiszem képes lennék....
Teljesen őszinte voltam vele, bár nem szerettem a gátlásokat és a szabályokat sosem, inkább vagyok magam ura és én eldöntöm mi jó mi rossz, és azt ne a társadalom mondja meg, muszáj mégis őket betartani, mert csúnyán megbánhatjuk....
Ezaz amit nem mondok el senkinek, de szerintem anélkül is tudják, nem tudom mások, hogy látják ezt az egészet.....
Itt a SAOban például a pirosokat gyűlölik emiatt, de engem ez nem érdekel....
Tachiban ezt a részét nem értem, hogy vajon ő miért lett piros, érdekelne a története, de nem merem megkérdezni tőle....
sebaj....

-Szentimentalitás? Ohh hát ha nem ezt akartad, hallani akkor bocsi *fancsalodtam el, azthittem örülni fog neki, elis távolodtam picit és másfelé nézelődtem...

-én élveztem minden pillanatát- motyogtam, majd hamar kizökkentem és rák vörös lettem

-Heeeeeeee? Most te ugye?- megráztam a fejem nagyon gyorsan-ne haragudj Tachi Lovagom, de nem mehetek még el veled ilyen helyre
Álltam fel és egy nagy csókot adtam neki a finom ajkaira
-Még korai lenne ilyenhez Lovagom....
Igen tényleg korai még, hiszen ma reggel ismertem még csak meg, és máris beleszerettem? Nagyon fura és szokatlan.... legutóbb... nem ez még nektek is titok, csak én tudhatom Embarassed

A lényeg, hogy furán gyors volt a haladás és nem állok készen... lehet hogy haza kéne mennem?

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Júl. 16 2017, 17:06

Széles mosoly ült ki az arcomra, ahogy elkezdte tagadni. Még, hogy nem perverz :] Aranyos, ahogy ellenkezik a gondolat ellen, de tudom, hogy ezt is csak azok a bizonyos társadalmi elvárások ültették a fejébe, hiszen igazából nincs azzal semmi baj, ha nyíltan kifejezzük a szexuális jellegű vonzalmunkat. Vegyünk példát rólam :] Egyáltalán nem érzem helytelennek, ahogy megbámulom a lányt egy mélyen kivágott nyusziruhában vagy egy alig valamit takaró bikiniben, elvégre ezek a ruhák azért vannak, hogy kiemeljék a viselője szépségét, és csak akkor van értelmük, ha én, mint célközönség, alaposan magamba szívom a látványt :]
- Ne érts félre, örülök, hogy így gondolod, de azért nem mondok olyan szépeket, hogy elsírd magad rajta :] - próbáltam megnyugtatni kedélyesen, ha már magára vette kicsit a reakciómat. Nem úgy gondoltam, egyszerűen nem érdemelt ennyire heves reakciót egy olyan kijelentés, ami számomra magától értetődő volt. Nem hittem volna, hogy ennyire kevés az önbizalma Liesének, hogy esetleg azt gondolta, nem volt a társasága elég szórakoztató ahhoz, hogy többet kívánjak belőle.
- Korai? Pedig már elég késő van - néztem körbe az éjszakai város fényeit tanulmányozva, majd elvigyorodtam - Örülök, hogy te már erre is gondolsz, nekem még nem volt tervben egy... forró... éjszaka veled :] - súgtam az utolsó pár szót buján a fülébe, majd felnevettem - Semmi olyat nem szándékozok tenni, amit nem szeretnél - biztosítottam róla, majd nyújtottam feléje a kezem, bízva benne, hogy elfogadja. Mik nem járnak a kis buksijában? :] Nem mondom, hogy az enyémben nem járnak ilyen gondolatok, de még mindig nem érzem azt a fajta... türelmetlenséget vele kapcsolatban, mint más lányoknál. Valahogy száz százalékig biztos voltam benne, hogy mikor legközelebb találkozunk, randizunk, akkor ugyanígy, vagy talán még ennél jobban is fogjuk magunkat érezni.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Kedd Júl. 18 2017, 17:49

Hát ha egyszer belelátnék a fejébe Tachinak most a gondolataira azt mondanám neki:
-Te rossz példa vagy Tachi...vannak helyzetek amikor inkább jobb emögé a falak mögé elbújni, hiába hiszed, hogy jobb ha elengeded magad.... nem én nem merem megtenni, lehet egyszer igen, majd, de most még biztosan nem....
Milyen jó, hogy nem látok a fejébe ugye?



-Nem, nem is sírtam el magam...csak oolyan dolgokat mondasz..mintha...mintha....- nem is folytattam tovább úgysem érti meg... én nagyon élveztem a nap minden pillanatát a reggeltől estéig mindet! És néha amikor ilyet mond, akkor úgyhiszem mintha ő nem is élvezte volna.... igyekeztem pedig jót tenni meg vidítani, de akkor ezek szerint nem mindig sikerült? Hiába volt a süti, a fagyi, a nyuszi ruha, a tengerpart? Nagyon összetörnék ha tényleg így lenne... Remélem azért nem... elég bántó dolog még a gondolat is....

Majd megint elpirultam rettenetesen.... Azthiszem néha elkalandozó gondolataimat ő elkapja, mintha csak rádió jel lenne felé, és úgy rákap, mint a hal a horogra.... Komolyan zavarba hoz megint a szavaival és nem is tudom mit mondhatnék rá neki így csak csendben nézek rá, még mindig rák vörösen, de a kezét nem utasítom vissza és megfogom...
Bár kissé bizonytalanul és habozva, nem tudom most mi jön....
Lassan bizonytalanul ragadtam meg a kezét, és reméltem nem akar rosszba vinni megint....

Egyben biztos vagyok még mindig viszont, nem ismerem őt eléggé és félek tőle, félek tőle és attól ami velem lesz, ha nagyon beleszeretek és mindent odaadok neki és ne adja isten, ha már nem kellek neki, akkor mi tévő leszek.... Nem még ezen a szálon nem akarok végigmenni nem állok készen rá....

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Júl. 19 2017, 20:25

- Akkor mi csillogott a szemed sarkában? :] - mosolyodtam el. A holdfényben különleges látvány volt, ahogy a fény lágy ragyogásba vonta az egyébként is szép szemeit. Az ilyen könnyeket öröm volt nézni, bár nem éreztem úgy, hogy bármilyen létjogosultságuk lett volna. Számomra ez tényleg nem volt több, mint egyszerű tényközlés, vagy szándéknyilvánítás, de ezek szerint többet jelenthetett neki, mint gondoltam. Pedig nem tűnt magányosnak, sőt, az ő személyiségével bárhol, bármikor képes lehet bárkivel barátságot kötni. Bár azt már megtanultam, hogy az érzelmi kilengései meglehetősen hevesek :]
- Nos, olyan dolgokat mondok, mintha teljesen megőrültem volna. Vagy fogalmazhatunk úgy is, hogy magadba bolondítottál :] - nyomtam meg az utolsó szót vigyorogva, eljátszadozva a szavakkal. Biztos voltam benne, hogy valami butaságot gondolt épp, és vagy félreértett valamit, vagy halmemóriája van, és nem emlékszik rá, mire reagált olyan hevesen, hogy a könnyei kicsordultak. Előbbi esélyesebb, tény és való, egy ideje nem fejezem ki magam egykönnyen. Még sok "áramköröm" ki van égve, de éppen ettől a tüneménytől remélem, hogy kicseréli, megszereli őket, hogy ismét a régi legyek. Még akkor is, ha ez nem feltétlenül jelent jót.
Amilyen bizonytalan volt ő, én olyan magabiztosan, de mégis gyengéden tartottam a selymes kezét. Minden, amit kipakoltam, néhány pillanat múlva ismét a virtuális tarisznyámban pihent, így itt hagyhattuk a tópartot, hogy "keressünk" egy fogadót. Csak idézőjelben, mert a környéket jól ismertem, elvégre az "én" palotám is erre volt. Azonban oda nem vihettem most el. Attól csak még jobban megijedne :]
- Szeretnél ott is aludni, vagy van saját lakásod? Mármint, ha egyikünk se aludna ott, akkor csak pár órára veszem ki a szobát. Gondolom még akkor se aludnál együtt velem, ha kétágyas lenne a szoba :] - kérdeztem, miközben egy olyan hely felé vettem az irányt, ami megengedi, hogy ne kelljen egy teljes éjszakát kifizetni, ha csak ideiglenes szállásra van szükség. Mondjuk egy rövid légyottra. Vagy némi beszélgetésre és egy ajándék átadására, mint a mi esetünkben :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Vas. Júl. 23 2017, 11:56

-hát tudod régen volt már ilyen szép napom, és nem lenne jó ha neked nem tetszik, nem érezted volna jól magad velem... az eléggé eléggé kellemetlen... és tudod azthiszem kihoztál belőlem olyat amit senki más, őszinte öröm volt a szemeben szerintem
Tachi talán nem is tudja, de ő az első férfi aki iránt így érzek, és ilyen jól érzem magam mellette, lehet egy nap elengedem magam az ösztönzésére és nem lesz semmi rejtegetni valóm előtte... Az egy csodás nap lenne igen....

Kezdem úgy érezni magam néha Tachi szavainak hallatán mintha valami fura dolog alakulna, őszinték vagyunk egymással, sőt én szeretem őt, de hogy belém bolonduljanak... nah ilyet sem hallok minden nap ám

És megsúgom nektek, hogy nagyon jól esett hallani tőle ezt, nem tudom merre fog haladni kettőnk közt ez a dolog, de úgy érzem őszintén, hogy ő egy rendes pasi, és megbízok benne teljesen....

-Am Tachi, mit is akarsz a fogadóban? Mert nekem van házikóm ám itt a városban.... és am ha hazakísérsz lassan az bőven elég nekem....

Nem tudom a srác mit talált ki és mit forgat a fejében, de tudni akarom, addig kissé visszahúzom amennyire tőlem telik, nem is nagyon tudnám megállítani őt, ha akarná... annyira kis esetlennek és gyengének érzem magam mellette.... kissé klisés a dolog, mintha egy animében vagy egy rossz románcos sztoriban lennénk...

Nem is baj mondjuk, szeretem mindkettőt, és ha benne lennénk akkor az, am nem is tudom, hogy mondjam... életem legszebb napja lenne

Yaaay várjunk csak.... am nem nem min is jár az eszem....

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Júl. 23 2017, 15:23

Nahát, ez a sok bizonytalansága a női szívnek :] Megmosolyogtató volt, ahogy aggódott, pedig igazán nem volt oka rá, hiszen elmondtam neki nem egyszer, mennyire jól éreztem magam vele eddig. De az önbizalom hiánya már csak ilyen, mondhatod akármennyiszer, akkor is találni fog valami kapaszkodót, amibe beleverheti a kételyeit. Vagy csak szeretné még tízszer, hússzor hallani, mennyire élveztem ezt a napot :] De nem, azt hiszem Liese nem ilyen típus volt.
- Garantálom neked, hogy nagyon jól éreztem magam veled. Máskülönben nem szeretnék második, harmadik, sokadik alkalmat :] - mondtam hát el újra, biztosítottam róla, hogy nincs miért félnie - És amennyi dolgot megígértem ma neked, lesz mit csinálnunk :] - vigyorodtam el. Már most türelmetlenül vártam a következő alkalmat, igazság szerint már akár holnap is elhívnám ide-oda, de az mégsem lett volna ildomos. Ahogy most is úgy éreztem, hogy talán nem érdemes erőltetni ezt a fogadós dolgot, elvégre nem szerettem volna, ha úgy érzi, megfojtom a figyelmemmel. Minden bizonnyal szüksége van rá, hogy egy kicsit átgondolja ezt a napot, ahogy nekem se ártana elszakadni a rózsaszín felhőktől és a reményektől, noha nem kételkedtem benne, hogy Liese személyében egy valódi kincsre leltem, valakire, aki gyökeresen meg tudja változtatni az életemet.
- Hm, nos... végül is, rendben van. Csak át szeretnék adni egy ajándékot tulajdonképpen, de azt bárhol megtehetem. És majd legközelebb megnézlek benne :] - bólintottam az ajánlatára. Hazakísérni egy lányt... Évek óta nem csináltam ilyet, noha itt vajmi kevés embernek van olyan kuckója, amit ténylegesen otthonnak nevezhet. Lám, nekem is van számos búvóhelyem, mégse nevezhetem egyiket sem otthonomnak. Már nem, pedig volt egy hely, amit annak éreztem, de mint kiderült, tévedtem. És nem szeretnék még egyszer tévedni...
- Nos akkor, mutasd az utat, s én jó lovagként vigyázok rád, hogy biztonságban hazaérhess :] - mosolyodtam el, kissé színpadias felhangot adva megszólalásomnak. Micsoda klasszikus. Elképzeltem, ahogy a búcsúcsókot követően összekulcsolt ujjaink kínos lassúsággal jönnek szét, csak hogy minél tovább érinthessük egymást, majd megbabonázva bámulom őt, ahogy az ajtóban eltűnik, és ő még egyszer utoljára visszafordul :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Kedd Júl. 25 2017, 21:02

Teljesen összezavar a srác engem... folyton fojvást meglep és összezavar és én meg elpirulok tőle....
Mintha régi álmom teljesült volna....
Tudjátok kislány koromban, mint minden lány arra vágytam, hogy egyszer megtalál egy daliás lovag és szeretni fog és meglep mindig és minden vágyamat és gondolatomat kitalálja... Lovagom Makoto-san Embarassed pedig pont ilyen volt.... félek tőle és mégis vele akarok lenni.... elszaladnék tőle, de mégis átölelném... meglátom tekintetét és igéző szemeit egyszerre lassul szívem és ver is sebesen, elveszek bennük és nem akarok szabadulni tőle.... Nem tudom minek hívják ezt a dolgot, de annyira jó érzés...
Elpirulok megint és dadgova mondom neki
-Am am am TaTachi-kun akkor mehetünk o-o-oda is szerintem- rettenetesen zavarban vagyok
Nem mondhatok nemet, ha kedveskedni akar és egyébként is nagyon szeretem az ajikat *,* vajon mi lehet az? bounce
Nagyon izgatott leszek és egyben zavarban is vagyok...
Próbálok magamban küzdeni magammal... igen magammal magamban Rolling Eyes

nehéz volt rávenni a szívem a lazításra, de sikerült és így pár percre rá már ezt úgy jeleztem páromnak, hogy elé sétáltam és az út közepén megcsókoltam érzékien, hosszan, szívből....
Majd vállára dőlve és átkarolva sétáltam vele tovább.... nem törődve a többi játékossal, a szociális szorítással...
Mit gondolnak? Vajon kinéznek emiatt? Ennyire nyitottan nem lesz bajom belőle? NEM! Nem érdekel elengedem....
-Tachi tudod.... már ma változtam... veled....miattad....

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Júl. 26 2017, 20:52

Nahát, a dadogás új fejlemény. Pedig megint nem mondtam újat, se túl meghatót, csak megismételtem azt, amit már egyszer közöltem vele, és mégis, Liese pipacspirossá vált és csak hebegett, habogott. El nem tudom képzelni, miért vagyok rá ilyen erős hatással. Valószínűleg azért, mert egy érzéketlen tuskó vagyok :] És őszintén megvallva ezen nem is kívántam változtatni, ez a védelmi mechanizmus már belém rögzült, és félig-meddig tudatosan alakítottam ki. Más kérdés, hogy nem rajtam múlik. Ahogy Szophie is tudott változtatni rajtam, ki tudott csalogatni a kagylóhéjamból legalább annyira, hogy újra megtanuljak mosolyogni, ahogy Chakna is képes volt rá, hogy az őszinteségével elsöpörje a maszkomat, most itt volt ez a lány, aki a sugárzó lényével egyfajta fényt jelentett számomra az alagút végén. Aki úgy változtat meg, vagyis inkább vissza, hogy én észre se veszem, csak amikor már késő. És én ezt egyáltalán nem bántam :]
Aztán persze ott voltak ezek a... megmozdulásai, melyek teljesen váratlanul értek, és nem is feltétlenül tudtam őket hová tenni. Büszke vagyok rá, hogy a legtöbb esetben fel tudok építeni egy többé-kevésbé pontos képet mindenkiről, Liese viszont annyira kiszámíthatatlan és rejtélyes volt számomra, hogy szinte teljes homályban maradt. Ám a meglepetései kifejezetten kellemesek voltak, mint ez a váratlan csók is, mely úgy ért, mint derült égből a villámcsapás. Széles, boldog mosollyal fogadtam, és bár látszott rajta, hogy egy picit feszélyezi, amit tett, az ölelésemmel igyekeztem megnyugtatni, és eközben kapott egy hosszú, cuppanós csókot a feje búbjára. Borzalmasan erős szeretethullám csapdosott a fejem felett, meg tudtam volna zabálni, annyira cuki volt :]
- Szintén... Nagyon különös érzések keringenek bennem, mintha nem is én lennék :] Boldog vagyok, hogy megismerhettelek, és... igen - zártam le hirtelen, mert olyasmit mondtam majdnem, amit könnyen megbánhattam volna. Nem kívántam a pillanat hevében eldönteni semmit, és mégis majdnem elragadott a hév. De túl korai lett volna ilyen gondolatokkal terhelnem a lányt, és megkockáztatni, hogy várakozásra, türelemre int. Nem, előbb feltétlenül le kell higgadnom, mielőtt kimondom, ami foglalkoztatott, amire most ebben a pillanatban vágytam, és amit néhány nappal ezelőttig elítéltem. Jó volt így, egymást ölelve sétálni... nem volt mit mondanom se, csak élveztem a pillanatot, amíg tart az utunk.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Vas. Aug. 06 2017, 11:05

Bár azt hiszem Tachi valamitől fél, vagy inkább visszatartja nem akarom őt azzal terhelni, hogy kiszedem belőle, láttam rajta, sőt hallottam amikor a mondandóját hirtelen lecsapta...

Nem még nem kéne faggatnom őt, aztán még elijesztem vele, nem akarom elrontani és elsietni, csak hagyom a dolgokat folyni most úgy ahogy ők azt engedik, és meglátjuk mit hoz ki belőle a nagybetűs SORS..

Erre gondoltam, de közben azért az arcom teljesen mást mondott, kíváncsi és türelmetlen voltam.... tudni akartam, mi az amire gondol, mit érez és miért olyan néha mint egy kagyló vagy csigusz Smile

-Tachi, tudod én igyekszem magamban a dolgokat rendbe rakni és tudni mivan és hogy, de veled most nem sikerül...
Mondtam neki amikor a fejemre adott egy puszit, majd folytattam
-tudod azt hiszem....-kezdtem motyogni, így talán az utca hangjai miatt nem is hallotta a végét, én pedig utána elpirulva fogtam a kezét és húztam indulásra.

Igen, azt hiszem nem a sok stand között ahol állandóan kiabálnak kellett volna mondanom amit, lehet nem is hallotta... de ha kicsit olvas a fejemben tudja mit is mondhattam Smile

Ekkor döbbentem rá a viccre... hiszen ő tudja hova akar vinni miért nem ő vezet? Így felismerve a dolgot lelassítottam és hátrafordultam:
-Merre is megyünk Tachi? Nem tudom errefelé merre vannak a tavernák....

Közben már azon járt a fejem, hogy utána elmenjünke a házamhoz vagy sem, mert végülis akkor tudná hol lakok és bármikor meglephetne én meg nem szoktam nagy nagy rendet tartani magam körül Embarassed

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Aug. 06 2017, 12:25

Nos... azt hiszem, ez várható volt. Nem tudtam úgy elharapni a mondandóm végét, hogy ne legyen feltűnő, de ez voltaképpen az egész napra jellemző volt. Minden az arcomra volt írva, képtelen voltam bármit is elrejteni. Ez pedig most azzal járt, hogy bár Liese nem firtatta, láttam rajta, mennyire szeretné hallani, mit szerettem volna még mondani. Bár szerintem sejtette, ez olyasmi, amit mindenki szeret hallani, százszor, ezerszer annak az egy személynek a szájából. Mindenesetre jó volt tudni, hogy őt is valahogy úgy felkavarta ez a nap, mint engem. Ez csak azt jelezte számomra is, hogy az érzelmei olyan hevesek, mint az enyémek. Ha hozzájuk nyúlok, megégetnek, először le kell kicsit hűteni, hogy közelebbről is megvizsgálhassam őket :] Viszont ez őt nem érdekelte, és sokkal bátrabb is volt, mint én. Mert bár elnyomta a zaj a motyogását, mégis ki merte azt mondani, amit én végül nem tettem meg. Bár ez lehet nem bátorság, hanem őrültség kérdése :] Mindenesetre most én voltam a soros, és bár ő igyekezett volna szaporázni a lépteit, én nem engedtem. Helyette magamhoz húztam, és forrón, szenvedélyesen megcsókoltam. Ez volt a válaszom arra, amit ő bátran, de mégis bátortalanul kimondott. Bár ki nem mertem mondani, meg tudtam mutatni, hogy érzek iránta.
- Taverna? Nem, jobb lesz, ha hazakísérlek :] Azt hiszem, ha kettesben maradnánk, akkor olyat tennék, amit... - pillantottam félre kissé zavarban érezve magamat. Egész nap itt illegette magát előttem ez a vonzó ki csoda, most is csak annyi tartott vissza, hogy emberek voltak körülöttünk. Ha bezárulna mögöttünk egy ajtó, elveszíteném minden önuralmam és utat engednék ezeknek a heves érzelmeknek, és persze a vágyaimnak. Márpedig ő tudomásomra juttatta, hogy korainak érzi, ha szorosabbra fűznénk ezt az induló kapcsolatot, és én tiszteletben kívántam tartani a döntését. Sose hittem volna, hogy egy ilyen nő jelenlétében képes leszek valaha hideg fejjel gondolkozni, de annyira rajongtam iránta, hogy még a nemlétező türelmem is előkerült az elmém legrejtettebb sarkából.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Vas. Aug. 06 2017, 12:44

Éreztem, hogy érzi, hogy tudni akarom, de azért jó tudni, hogy ettől függetlenül ő tud előttem titokzatos lenni, az arca egészen megváltozott viszont reggel óta.

Reggel zárkózott és szomorkás volt, most pedig mint egy virág, fénylett és mosolygott, ettől pedig én úgy éreztem magam, mint egy buja méhecske és csak öleltem volna a gyönyörű jókedvű pasit. Ám mégis sietve akartam elindulni, mert kíváncsi voltam, nagyon is kíváncsi mi az amivel meg akart lepni engem.

De ő ekkor mohón visszahúzott a szavaim hallatán, és a nap leghevesebb csókját adta nekem, amitől lábaim is megremegtek.
Mi ez a furcsa érzés a lábaimban, a hasamban, a szívemben? Még soha nem éreztem ilyet, és nem akarom, hogy vége legyen És tényleg így volt....

Lábamon alig bírtam állni, szívem meg hasam meg mintha pillangó lenne... Úgy éreztem ha akkor nem fog még szorosan egy ideig menten elszállok és akkor kitudja mikor térek vissza a földre....

Igen lehet őrült vagyok, de legalább jó helyen vagyok jókkal, vagy inkább jó emberrel.
-Eddig azthittem odamegyünk-mondtam elpirulva-csak csak mert arra lakok-mutattam az ellenkező irányba

Isten bizony úgy emlékeztem, hogy egy helyet keresünk... de akkor rosszul emlékeztem volna?

Nem most az egyszer igazam volt, de akkor ezek szerint a lovagomnak ment ki a fejéből, hogy végül engedtem neki Razz
Sebaj így akkor eldőlt mi következik....
Ha akkor hozzám megyünk én elpirulva vezettem a házam felé, szinte keresztül a városon, mert valaki rosszfelé indult el Razz

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Aug. 06 2017, 13:40

Hogy elgyengült a csókomtól :] Éreztem, ahogy megremeg a törékeny kis teste, és ha nem tartottam volna meg, talán össze is csuklik. Én azonban boldogan tartottam őt, nyújtottam neki a támaszt, amire szüksége volt. Ő minden bizonnyal pillangókat érzett, én viszont azt, ahogy izzik körülöttünk a levegő. Talán, sőt valószínűleg el tudtam volna érni, hogy ne álljon ellen nekem és a közeledésemnek. Sebezhetőnek tűnt most, valami olyasmihez hasonlítottam volna ezt az állapotot, mintha részeg lenne. Az is benne volt a pakliban, hogy végül azért emlegette a tavernát, mert úgy döntött, hogy áll elébe a következményeknek, történjék bármi, míg kettesben vagyunk. Én viszont igyekeztem minden kísértés és csábítás ellenére higgadt fejjel gondolkodni, és el kívántam kerülni a legcsekélyebb esélyt is rá, hogy erre a napra rossz szájízzel emlékezzen vissza, és megbánjon bármit is.
- Oh... hát akkor hátraarc :] - nevettem fel, ahogy mutatta az irányt, én pedig realizáltam, hogy bizony teljesen ellenkező irányba tartottunk. Széles mosollyal az arcomon engedtem, hogy vezessen, a kezét pedig egy pillanatra sem engedtem el közben, sőt, igyekeztem minél közelebb maradni hozzá, hogy érezhessem a teste melegét, és az illatát. Nem kellett ide nekünk ehhez immár lánc :] Aztán ha megérkeztünk a ház elé, megálltam vele szembe, és megnyitottam egy trade ablakot, hogy átküldhessem neki a másik ruhát, amit a nyuszijelmez mellett vettem.
- A következő randinkon szeretnélek ebben is látni :] - tettem hozzá a gesztushoz. Nem volt különösebben nagy ajándék, hiszen csak egy hófehér ruha volt angyalszárnyakkal, de ez volt az a stílus, amit még mindenképp látni kívántam Liesén. És bár most is nagy volt a kísértés, de mégis csak jobb lesz, ha majd legközelebb mutatja meg. Így nem csak miatta lesz miért várnom a következő találkozást :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Szer. Aug. 09 2017, 20:30

Hát igen, a hosszú séta kellemes volt, megnyugtató és kicsit jó is volt, főleg, hogy végig neki dőlve mászkálhattam, néha néha picit megálltam megnézni ezt azt egy cipőt egy ruhát, egy kardot, mikor mit....

Aztán sajna csak vége lett a sétának és a házam előtt kötöttünk ki, ami ajtaja a klasszikus fa rönk ajtó volt, egy nagy bronz kilinccsel... de nem nem akartam még megfogni, inkább Tachit karoltam át helyette, aki pötyögni kezdett valamit...

Hosszú perceken át öleltem őt, nem engedtem neki, hogy a felület miatt elengedjen....
Majd amikor hátradőltem egy elfogadot kellett nyomnom, tőle kaptam valamit....
Amikor belenéztem elpirultam és billegni kezdtem
-Annyira cukiiii- mondtam neki elpirulva és ugrottam a nyakába egy csókért... Ha-ha nem mondta volna amit, akkor rögtön felkaptam volna....
-Köszönöm én lovagom! Tudod majdnem felkaptam rögtön, de a kérésed teljesítem szívesen- mondtam kicsit meghatódva neki.... szívesen behívtam volna, vagy sétáltam volna vele tovább, de csak ölelni és csókolni tudtam őt...
-Várom a következő randinkat! És ÉS ÉS! akkor ebben foglak meglepni! okkés?
Szinte lebegtem az örömtől és nem is tudtam kinek kéne megköszönnöm... Talán Tachinak vagy a két kópénak? nem tudom, de egyben biztos voltam, valamilyen folytatást én is akarok tőle....
-Tachi... tudod... tudod....-csókoltam meg megint... nem bírok magammal már szinte... az ajkai a tekintete, a nap, nem is! a napunk pillanatai elöntöttek és emiatt könnyezni kezdtem..
Igen ezek öröm könnyek voltak, de még milyenek!

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Csüt. Aug. 10 2017, 17:12

A lány ragaszkodása egész egyszerűen elbűvölővé tette őt :] Bevallom, egy kicsit kényelmetlenül is éreztem magam miatta, elvégre nem szoktam hozzá, így nem egészen tudtam, mit kéne tegyek. Vagy egyáltalán kéne-e tennem bármit, vagy csak hagyjam, hogy öleljen. Számomra, aki mindig tudja, mit kíván tenni, ez egy egészen letaglózó élmény volt. Ez az egész nap a feje tetejére állította a "királyságomat", de úgy éreztem, hogy ez egy cseppet sem rossz dolog, sőt, segíthet visszatalálnom ahhoz, aki valójában voltam régen.
Egyetlen komoly problémát éreztem csupán, és miután megajándékoztam ezzel a másik ruhával is, tovább vékonyodott a cérnaszál, ami pórázon tartott. Nem kívántam lerohanni őt, de egész egyszerűen lehetetlen volt nem reagálni a konstans közelségére, az állandó ölelésére, és az érzéki, boldog csókjaira. Nem tudom, érezte-e, de minden egyes csókunknál egyre mohóbbá és szenvedélyesebbé váltam, ahogy korbácsolta fel bennem a vágyat, és a kezem is egyre kevésbé bírt a hátán megmaradni. Egyre lejjebb csúszott, a derekára, a csípőjére... Úgy éreztem menten megőrülök, egyre kevésbé voltam képes józanul gondolkodni. Egyre többet járt a fejemben az a sok inger, amivel ostromolt a nap folyamán, és minden egyes mámorító csókjától tovább repedt a szimbolikus gát egyébként sem túl masszív fala. Mert hát mondjuk ki: Liese nem csak aranyos volt, de döbbenetesen jól is nézett ki emellett.
- Én is alig várom, hogy újra találkozhassunk, Liese :] - legszívesebben el se engedtem volna, és ezzel alighanem ő is így volt, ezért nem volt hajlandó egy tapodtat sem mozdulni mellőlem.
- Mit tudok? :] - kérdeztem mosolyogva. Annyira boldog volt, látszott rajta, hogy repdes az örömtől, és ez a látvány megindító volt a számomra is. Még úgy is, hogy ezeket a heves érzelmeket nem mindig tudtam hová tenni. Nem kívántam elrontani mindezt azzal, hogy engedek a bennem tomboló hormonoknak, és tisztában voltam vele, hogy nagyon vékony jégen táncolok, de én se tudtam elengedni őt. Nem tudtam eltolni magamtól, megköszönni ezt a napot, és hátat fordítani neki. Már csak azért sem, mert tartottam tőle, hogy félreérti.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Vas. Aug. 13 2017, 17:57

Nem tudom mivan velem.... ilyen hamar ennyi érzés nem jött belőlem ki soha és abban is biztos vagyok, hogyha nincs aza lánc reggel én öt perc és ott sem vagyok, milyen jó is hogy mégsem tudtam megtenni, mert úgy érzem, hogy eddigi életem legszebb napja volt....

Minden álmom teljesült, minden fantáziám és vágyam, pedig csak egyszerűen hagytam folyni a dolgokat és ez a fiú itt, nem is ez a férfi úgyhiszem többet adott, mint amire reggel számíthattam volna....
-Hogy szeretlek. -kimondtam végül és azthiszem ez volt az utolsó szavam hozzá, egy hosszú csók és utána mosollyal az arcomon és fájdalmasan integetve tolattam be a házikómba. Éreztem nem itt lesz ennek vége és hogy nagy hibát követtem el azzal, hogy bementem...

Szívem zakatolt és amikor a zár lassan kattant előttem még pár másodpercig vagy inkább percig fogtam a kilincset. Lábam megremegett és amikor úgy éreztem ennyi elfogyott, hirtelen fordultam és ültem le az ajtóba a plafon fele nézve...
Egy párnát vettem elő az inventorymból és az arcomat belenyomva toporzékolva üvöltöttem
-JUUUUUUUJJJJJJ!-sosem éreztem még így magam, de tudom azt is, hogy valamit elfelejtettem....

Egy valamit ami fontos!
Liese írta:Tachi
Köszönöm a mai csodálatos napot!
Puszil: Liese
Emellé egy ismerős jelölés is elmegy Tachinak....

Tudni akarom mindig merre jár és mit csinál.
Hűűű ez picit betegül hangzik, de ez így igaz... Gome Gome Very Happy

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Aug. 13 2017, 21:02

Így volt a legjobb, azt hiszem. Ő szakította meg végül az ölelést egy utolsó csókkal, még azelőtt, hogy valami ostobaságot tettünk volna. Bár mondott valamit, amire egyelőre nem tudtam válaszolni, vagyis inkább nem akartam. Hiszen legszívesebben rávágtam volna, hogy én is szeretem őt, de tudtam jól, hogy még nem szabad ilyen súlyos kijelentéseket tennem. Bár szavakat nem formáltam, a mosolyomból és a szemem csillogásából azonban így is láthatta, hogy bennem is gyulladt valamiféle szikra iránta. Végignéztem, ahogy visszavonult a lakásába, és még néhány percig ott is maradtam, bámultam az ajtót. Az egész napot együtt töltöttük, egymás mellett, és most hiányzott a közelsége. Hozzá tudtam volna szokni, azt hiszem... Megérintettem az ajkaimat, ahol percekkel ezelőtt még az édes csókját fogadhattam, és az íz még most is ott volt. A szívem valahol a torkomban dobogott, de ennek ellenére is olyan volt a lelkem, mint egy szélcsendes tavacska tükre, és... nos... irányíthatatlan kuncogás jött rám. Nagyon... nagyon régen nem éreztem magam ilyen boldognak.
Sóhajtottam egyet, majd sarkon fordultam, és körbenéztem kicsit, hogy megjegyezzem, merre is találom ezt a kis (?) lakást. Valamikor ekkor jött meg az üzenet a barátfelkéréssel, amit villámgyorsan el is fogadtam. A lány pöttye pedig meg is jelent a minimapomon. Gondolkodtam rajta, hogy mit válaszoljak neki, de néhány próbálkozás után rájöttem, hogy nem tudom magam megfelelően kifejezni, egy olyan közönséges választ pedig nem szerettem volna visszaküldeni, hogy "én is jól éreztem magam, köszönöm." Szóval végül én nem küldtem levelet, csak egy vörös rózsát másnap :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Szomb. Aug. 26 2017, 15:32

Három dolgot tarthatunk teljes bizonyosságúnak. Az első, hogy a horizontot messzire elhagyta a nap utolsó sugara is. Vajon ilyen időben más szinteken épp felkeléshez készül? A másik, hogy a Kezdetek Városának déli része olyan szintű kihaltsággal büszkélkedhetett, melyre már régóta nem volt példa. Egy teremtett JK nem járta utcáit, s a mély csendességben csak egy sziszegés pattogott végig a falakon. A harmadik pedig, hogy láttuk mi már ezt az éjszakában graffitizős jelenetet. (Z)
Nia, mint szokása volt, most is ott ingatta magát a festménye előtt, s természetesen a fülében zene szólt. Reménykedett, hogy nem találják meg a bádogemberek, hogy Kagura nem kezd el csiripelni a fülében, de főként abban, hogy befejezheti nyugalomban a művét, melyet igen régóta alkotott. Másfél órája fogott neki, készen az esetre, mikor nyúlcipőt kell húznia, de előbb-utóbb mindenképp visszacirkulált volna ide. Most viszont olybá festett, egyben felírhatja, amit akart. Örök idők óta próbált célt adni a létezésének ebben a világban. Valójában minden mellékvágány ide futott. A pontra, ahol célt nyer minden. De az ihlet messzire elkerülte. (Talán az is más szinteken világított eddig, mint a nap Aincrad egén?) Most megtalálta.
A kristályból sziszegve ömlő festékanyag egyre csak húzta az íveket, s szép lassna, kezdett kirajzolódni belőle két szó. Az egyik, melynek számára volt jelentése, meg szignifikáns többlethatalma. A másiknak viszont a szőke Hentes-szellem is mérhetetlenül örült.
Annyi figyelt a falon jókora betűkkel: „Tolbana Sharks” Majd alatta még méretesebben: „Boss”. Természetesen a graffiti szabályainak megfelelő művészi igényességgel, hogy aki jön letörölni hosszasan elgondolkodjon azon, jót tesz-e, ha a munkáját végzi. Valószínűleg nem.
Hosszas beszélgetés eredménye volt, hogy ő és Kagura kitalálták a nevet, mellyel megszületett a banda, aztán Nia új neve is. Ennek kinyilvánítása a készülő mestermű, mely egyszerre volt eszköz, s a cél, melyet feltaláltak maguknak. Hisz Aincrad történelmében egyetlen igazán szignifikáns céh volt csak, melynek nevét messzire vitte a szél. Na persze ez sem teljesen igaz, de olyan, melyben a vörösök vertek tanyát, biztosan.
Az Artes halott, utódállama pedig csak a hamvakból éledt kissé retardált madárfióka. Supergirlék csapata régóta tengették napjaikat komoly kihívás nélkül, vizsgázatlanul, mint a Star Wars köztársasága. A többinek sosem volt szerepe, vagy rég össze is roskadt.
Meghalt a király, éljen a király. Ezt fújta még régen a falakra, de az új uralkodó még nem került elő. Úgy döntött tehát, hogy eleget várakozott. Lesz, ami lesz, ő megalapítja Aincrad első igazi gengszter bandáját. Na persze, ahhoz, hogy a hatalma megszilárduljon, villámgyorsan kell majd nagyon sok szintet ugrania. De neki, ez nem jelenthet gondot. Ő tudja mit akar, azt is, mi vezet oda, így már csak tennie kellett az ügy érdekében. Ennek pedig jó táptalaj volt, ha jelzi a világnak, még nem halt meg. Legalább egy Kayaba még figyeli a játékot. Ahogy pedig felkerült az utolsó „ecsetvonás” a szendergő téglákra, megszólalt a fülében a macskanyávogás.
– Valaki nyár errefelé. Nyem kellenye mennyünk? – Kifejezetten utálta amikor a lány macskaként adta elő magát, de a legtöbb, amit tehetett volna, hogy kukázza a Cloud bácsitól öröklött darabolót, ami még így is botor ötletnek tűnt.
Kristály a kézből elgurult és darabokra tört, a doki pedig úgy pislogott maga elé, – tetőtől talpig feketében, – mint aki nem tudja fegyvert ragadjon-e, vagy fusson. Fekete bőrruhája, ugyanilyen színű maszkja, meg a napszemüveg miatt nem ismerhette fel senki, aki nem térképezte fel mélyrehatóbban az alkatát, mely bár hihetetlennek rémlett, a játékostársadalom java. Biztonságban érezhette magát kissé, de feszengett. Egészen addig, míg fel nem sejlett az arc az árnyak közül.
– Cumberbitch! – Csilingelt a szellemhang, s ezáltal ő is barátságosabban indult el a másik felé. Még a maszkját is levette, meg a szemüvegét is a homlokára tolta.


Elhatárolódás:
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Lieselotte Sherlock Szomb. Aug. 26 2017, 16:20

Egy furcsa nap végén jártam, úgy két órája egy bárban voltam még azt hiszem két másik lánnyal, akik már azóta hazafelé elindultak. A déli részen ezt az egy jó helyet tudtam és sajna az én házam a város másik felében van így egyedül a sötétben, már majdnem kábán gyalogoltam.

A város éjjeli fényei az első pár percben úgy táncoltak előttem mintha csak egy disco közepén lettem volna, lehet nem kellett volna az az utolsó itóka....
Így mentem lefelé sokáig, de hála a tiszta levegőnek vagy inkább az effekt lejáratának....
Lassan tisztult ki a fejem és haladtam is amikor valami halk susogást hallottam az egyik utcából. Félve lépkedtem arrafelé, mert csak benne van az emberben a félhetnék amikor minden sötét és egyedül van.

Halk léptekkel sétáltam arrafelé, de az utca kövezésében megbotlottam mielőtt a sarkon fordultam volna be és nagy nyekkenéssel terültem el egy rövid percre.
Térdem és könyökeim az ismerős bizsergéssel jelezték, hogy nagyot estem...

Felállva a sarkot megtámasztva szedtem össze magam és léptem át a bűvös sarkon ahol megláttam egy talpig bőrben lévő alakot amint épp egy grafiti mellett álldogált.

Sokáig döbbentem néztem rá, nem tudva mit kéne tennem. Aztán a rémült pillanatot a bőrrucis törte meg, ugyanis elindult felém nagy lendülettel.

A fejemben ekkor soksok gondolat forgolódott, hogy vajon miért jön ilyen bátran és mit kéne tennem... Pánikoltam nem is kicsit.

Nem telt el sok idő viszont amíg a maszk lekerült és a szemüveg is, egyben ezzel az idegességem is elmúlt és boldog mosollyal integetve szólaltam meg a már ismerősnek:
-Halihó! Mi járatban ilyen későn errefelé? -néztem mögé az alkotásra- az micsoda am?
Hangomon hallhatta, hogy nem vagyok éppen tiszta, mellé még a kicsi szédelgés és dülöngélés... Szerencsére hamar elmúlik majd azt hiszem. Razz

_________________
Kedvenc zeném ^^ :
https://www.youtube.com/watch?v=PvvPHxiujLU
Lieselotte Sherlock
Lieselotte Sherlock
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 132
Join date : 2017. Jun. 07.
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Dr. Kayaba Natsuko "Nia" Szomb. Aug. 26 2017, 18:22

– Le van beszélve és nem tudja. – Morgott magában a szellem lánylény, majd ahogy a második kérdés előkerült, újra. – Falikárpit! Hallod, ez legalább olyan szőke, mint te. – Az utolsót, már természetesen a festőhöz intézte, aki ugyan hallotta, mit mond nem válaszolt rá. Közös megegyezés volt, hogy ő csak akkor szól Kagurához, ha magukban vannak. Nem akarta, hogy bolondnak nézzék.
Így aztán barátságos mosollyal odalibbent, megölelte a nyomozó druszáját, majd ebből finoman lejjebb csúsztatta a kezét és átkarolta a derekát, mielőtt belekezdett a mondókájába.
– Isten óvjon minket.
– Szervusz Lotte, drága szívem. Úgy örülök én neki, hogy te itt vagy! – Ezzel a fal felé fordultak, majd széles gesztusokkal magyarázni kezdett. – Hát nézd meg. Nem gyönyörű? A Tolbanai Cápák nagyfőnöke visszatért az élők közé. Drágám, ez egy csodálatos ünnepség, és most, hogy itt vagy, nem egyedül örülök. Ugye velem örülsz te is? Hát, hogy a viharba ne tennéd. – Úgy hadart, hogy a másiknak véletlen se legyen lehetősége levegővételen kapni. És ezt a tényt holnaptól konstatálja a teljes Kezdetek Városa. – Széles vigyort húzott az arcára, meg az überkirály retinavédő kéziműszert. – Hát nem gyönyörű? – Ezzel megpaskolta a lány hátsóbbik felét, majd odébb libbent. – Nem tudom te hogy vagy vele, de nekem egy ilyen alkotás után rosszalkodnom kell. Velem tartasz, ugye? Nagyon magányos lennék, ha nem. – Úgy korzózott, hosszú léptekkel a lány körül, mintha tényleg cápaként úszna a préda körül. A terve képlékeny volt. Vagy ezzel a lendülettel be is vette az első tagot a bandába, ezzel is mindjárt két és fél főre duzzasztva az amúgy is hatalmas tumultust. Vagy most elmegy kirabolni egy boltot, vagy valami szerencsétlent, és otthagyja a kis szőkét bűnbaknak. Már most érezte, hogy jó estébe futott bele. Moriarty büszke lenne rá, ha tudná, hogy épp egy Sherlock-ot készül magával rángatni egy rablásra.
Dr. Kayaba Natsuko
Dr. Kayaba Natsuko "Nia"
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 185
Join date : 2015. Mar. 01.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Déli rész - Page 9 Empty Re: Déli rész

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.