Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chakna lakrésze

2 posters

Go down

Chakna lakrésze Empty Chakna lakrésze

Témanyitás by Chakna Hétf. Nov. 06 2017, 10:43

Egyszerűen berendezett, rusztikus hangulatú szoba a szafarira néző ablakkal.
Chakna mióta beköltözött, sok időt tölt itt, bár sokszor előfordul, hogy egy-egy este nem jön haza.


November 6-án minden céhtag talál egy szelet sütit az ajtaja előtt ^^
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1318
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Chakna lakrésze Empty Re: Chakna lakrésze

Témanyitás by Chakna Szomb. Jún. 22 2019, 16:51

Eiki

A végére értem… Persze ez nem azt jelenti, hogy nincs több tennivaló… Nagyon is, és valakinek muszáj volt a kezébe venni a céh dolgait, de legalább mostmár körülbelül tudom, hogy mit is jelentenek pontosan ezek a dolgok…
És… Üresnek éreztem az időmet…
Már hetek óta mozgott a fejemben, hogy nem-e belekeveredett valamibe a szőkehercegem ló nélkül, de minden alkalommal megnyugodva láttam hogy biztonságosnak mondható környéken jár, és úgy döntöttem, makacs leszek, és megvárom, míg ő keres… Neki kellene kezdeményeznie, elvégre ha nem is kifejezetten hiba, de elég érdekes helyzetbe keveredtünk, amibe a legkevésbé sem volt kedve újból belemenni…  Rossz előérzetett hozott magával…
Ma viszont arra jutottam, eleget vártam, Ha eddig nem keresett, nem is fog. Viszont a gondolataim elszakadva a céh ügyesbajos dolgaitól, és a fejlődés lehetőségeinek keresésétől, óhatatlanul is a kialakult helyzet körül kezdtek forogni, ami egyérteműen nem vezet jóra. Tisztázni kellene a dolgokat mielőbb.
Ezért írtam egy PM-et Eikinek. Szűk szavúan, csak a leglényegesebbeket belefoglalva. A többit személyesen…

Szia Eiki.
Rég láttalak, vagy hallottam rólad. Ráérsz a közeljövőben találkozni valahol? 
Végül a küldés gombra kattintva hátradőltem a széken, próbálva megtervezni, hogy a feltérképezés után mikor és mivel kezdjem a dolgok helyretételét. A legcsábítóbbnak az tűnt, hogy a következő néhány napot fejlődéssel és pihenéssel töltsem a magasabb szinteken, de egy darabig nem volt kedvem ismét a jeges szintekhez, annál feljebb pedig egyelőre nem mehetek…
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1318
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Chakna lakrésze Empty Re: Chakna lakrésze

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Szomb. Jún. 22 2019, 19:32

Egy ideje már úgy voltam vele, hogy nem halogathatom tovább a dolgokat. Meg kell látogatnom Chaknát és le kell zárnunk ezt az állapotot. Egyszerűen nem tudok Chakna nélkül élni és nem tudok másra gondolni, csak milyen hangulatban váltunk szét. Azóta több alkalommal is láttam, ahogy a városban, vagy a céhházuk közelben tevékenykedik, de az arca és a mozdulatai mindig arról árulkodtak, hogy nagyon elfoglalt… így nem volt szívem sohasem ilyen nyomorult féreggel zaklatni, mint amilyen én vagyok. Így hát vártam. Vártam, annak ellenére, hogy tudom, hogy ennek a feszült várakozásnak csak rossz lehet a vége. De nem volt bátorságom, hogy ilyen dolgos idejében zargassam. Viszont… képtelen vagyok már tovább várni. Az elmúlt pár napban láttam őt és látszólag már kissé kevesebb dolga volt, mint alapjáraton… így úgy gondoltam… ma végre meglátogatom… de ahogy az ajtó elé értem a céhházuk elé, kissé elbizonytalanodtam. Mi van, ha nem akar velem találkozni? Mi történik akkor, ha elzavar azonnal? Megérteném, de szerintem jobban fájni, mint a jelenlegi állapot. Már azon gondolkodtam, hogy inkább lelépek és tovább folytatom önmarcangoló hangulatomat, de ekkor egy üzenet szakított ki az önsajnálatból. Chaknától jött és találkozni akart velem. A sors iróniája akaratlanul is fanyarú mosolyt csal az arcomra. Sóhajtok és próbálom összeszedni magam. Végül megrázom a fejem és megkerülöm az épületet. A szafari felöli oldalon felvettem egy kavicsot a földről és egy jól irányzott dobással óvatosan megdobtam Chakna ablakát. Nem okoztam sérülést a védett felületnek, de a hirtelen felvillanó lila üzenet talán felkelti a lány figyelmét. Még egy-két dobást megejtek, ha nem látok mozgást, majd várok csöndesen. Ha a lány esetleg kinyitná az ablakot, kissé feszült mosollyal az arcomon, sután intek felé és kissé kényelmetlenül viccelődve mondom neki:
- Tudod vicces… de épp most akartalak…. meglátogatni. Hehe… micsoda véletlenek… - mondom feszülten.
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chakna lakrésze Empty Re: Chakna lakrésze

Témanyitás by Chakna Szomb. Jún. 22 2019, 19:58

Abban a hiszemben dőltem hátra, hogy minimum perceket kell majd várnom Eikit ismerve, míg válaszol az üzenetemre. Nem baj, az a néhány nap, ameddig összejön a találkozó már igazán nem tűnik soknak, ha rendeződnek a dolgok.
Gondolkodás közben már-már el is szenderedtem a széken. Mostanában kimerítettem magam eléggé...
Amikor már épp elvesztettem volna a kapcsolatot a külvilággal, hogy álomba merüljek egy apró, alig hallható zörrenés visszarángatott a valóságba.
Azt hittem csak a képzeletem játszott velem, de a zaj megismétlődött, és az ablakon villanó lila fényi is láttam ezúttal. Határozottan valóban koppant valami az ablakon.
Óvatosan néztem ki az ablakon azt latolgatva, hogy onnan ugyan micsoda vagy kicsoda hajigálna köveket az ablakomhoz, és főleg miért. Na nem mintha olyan veszedelmes lett volna a szafari, de valószínűtlennek tűnik, hogy látogató érkezzen onnan, a majmok pedig eddig nem játszottak ilyesmit.
Levegőt venni is elfelejtettem meglátva, hogy Eiki az, aki "kopogtat". Pár pillanatnyi hezitálást, és egy mély sóhajtást követően, amivel az indulatot elűztem, az ablakhoz léptem, és kinyitottam.
- A sors fintora? - válaszoltam mind a mosolyt, mind pedig a kikívánkozó rádörrenést sikeresen száműzve magamtól erre az időre.
Lazán az ablakpárkányra könyököltem, nem adva jelét, hogy beljebb invitálnám.
- És, mi hozott hozzám? - kérdeztem szenvtelen hangon, közben végigmérve a fiú vonásait. Nem nézett ki jól a srác... Nem vagyok teljesen biztos benne, hogy ez az oka, de éppen úgy festett, mint akit jó ideje kétségek gyötörnek, és a bizonytalanság emészt. Ha miattam, akkor miért nem jöttél hamarabb, te bolond?
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1318
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Chakna lakrésze Empty Re: Chakna lakrésze

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Szomb. Jún. 22 2019, 20:33

Bár az első pár kő nem hozott eredményt, a harmadik után, már mozgást véltem felfedezni. Chakna bár meglepődött mikor kinyitva az ablakot megpillantott, de viszonylag jól tükrözte azt. Mikor megszólalt, mélyen belül megrezzentem és kissé elbizonytalanodtam.
- Valami olyasmi. A szerencsék asszonya biztos nagyon nevet most valahol. Hehe. – csúszik ki a számon a sok sületlenség.
Tudtam, hogy fel fog zaklatni, mikor újra látom a lányt, de nem hittem volna, hogy ennyire. Továbbra is csodásan nézett ki.
- Ha azt mondanám, hogy a leveled azt nem hiszem, hogy elhinnéd. – tárom szét a kezem meghunyászkodó kis mosollyal, mi a szarkasztikus helyzet miatt, most tényleg valós volt – És azt hiszem a passzát szél is elkerült… - itt elhallgatok egy ideig – Hiányoztál… csak... látni akartalak… és… - itt sóhajtok és „megkeresem a golyóimat”, mit már egy ideje a farzsebembe tartok jóformán…. – Mindketten tudjuk, hogy ez nem lesz jó ez így. Szerettem volna, ha megbeszélnénk a dolgokat. Nem kérem, hogy bocsájts meg ennek a marhának… csak azt szeretném… ha beszélnénk a történtekről… lehetőleg négyszemközt.
Szemeimben látszik a fájdalom, amik a szavak okoznak, de nem akartam tovább húzni az időt. Már így is túl sokáig húztam. Itt és most vége lesz az önsajnáltatásnak. Túl fogok lépni a dolgokon. Ha a sors engedi, akkor a végén kibékülünk Chaknával… ha meg nem… akkor legalább mindketten nyugodtabb lélekkel léphetünk tovább, annak ellenére, hogy nagy eséllyel ez borzasztóan fájna, nagy eséllyel mindkettőnknek. De úgy érzem, ha nem is a boldogságunknak, de a kettőnk közti kapcsolat érdekében, biztos, hogy ezt most meg kell lépnünk.
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chakna lakrésze Empty Re: Chakna lakrésze

Témanyitás by Chakna Szomb. Jún. 22 2019, 20:58

Egy ideig csendben hallgattam a marhaságait. Mint mindig, most is nevetésre késztettek, de nem akartam nevetni. Nem, most nem lesz ilyen egyszerű elütni a témát és kihúzni a lábam alól a talajt a sületlenséggel.
- Valóban nem - bólintottam beleegyezően a kijelentésre. Ennyi idő alatt sehonnan nem érne ide, csak ha éppen a tizedik szinten mászkált, ami valljuk be... elég valószínűtlen.
Végre eljutottunk a komoly válaszhoz, és most már ne tudtam nem mosolyogni. Hátat fordítottam, hogy ne lássa a mosolyt az arcomon. Hadd rágja még magát kicsit. Mikor befejezi a mondandóját, ellépek az ablaktól, nem csukva be, és gyorsan előszedem a fiókból a kötelet, aminek elég vastagnak kell lennie, hogy ne szakadjon el a fiú súlya alatt.
Még mindig mosolygok mikor visszalépek az ablakhoz, és a masszív asztallábhoz erősítve leengedem a kötelet az ablak alá.
- Gyere be - Állok meg karbatett kézzel, huncutan csillogó tekintettel várva, hogy felmásszon. Tudom, hogy nem kihívás neki, de ettől függetlenül kis kárpótlást jelent, hogy megküzd a "társaságomért". Na meg... egyébként is gyorsabb így, mint a főbejáraton beengedni... Igen, ez a nyomósabb indok rá, hogy ilyen módon engedem be, az a pici elégtétel csak ráadás ehhez.
Ha felért félreállok, hogy helyet adjak neki bemászni, aztán becsukom mögötte az ablakot. Négyszemközt vagyunk, ezt akarta, ahogy én is.
- Tudod... Én vártam, hogy keress, és mesélj...  - jegyeztem meg amolyan mellékesen. Kíváncsi vagyok mire számított? Hiszen ismer... Tudnia kellett, hogy nem fogok kiakadni, akkor sem ha a helyzet miatt biztosan átgondolom a dolgokat...
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1318
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Chakna lakrésze Empty Re: Chakna lakrésze

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Szomb. Jún. 22 2019, 21:38

Nem tudom miért, de Chakna szokványos közönyös hangszíne (melyet nagy valószínűleg csak magára erőltetett), valahogy megnyugtatott. Örültem, hogy nem rivall rám, hogy tűnjek el innen, hagyjam itt a fenébe is. Őszintén. Megnyugtató volt, hogy nem feszengett a közelembe, hogy nem próbált semmit sem másképp csinálni. Egyenes volt és határozott. Pont, amit szerettem benne. Már amikor magánál van. Talán szívemben kételyek törtek volna elő, mikor megfordult és a hátát mutatta nekem, talán kétségek közt őrlődtem volna… ha nem látom puha ajkainak enyhe rándulását, mikor elfordult, hogy elrejtse pimasz kis vigyorát.
~ Kis mocsok, élvezi a helyzetet. – mondom magamban, de a tartalommal ellentéttel, jelenleg boldogság volt bennem, nem méreg.
Az én arcomra is mosoly terült el, ahogy néztem a lány csábos vonásait. Istenem mit megadnék, ha most ott lennék és átkarolhatnám őt és vállamat az övéjének támaszthatnám. Végül eltűnt kicsit, majd legközelebb egy kötelet dobott le. Megjegyzésére azért akaratlanul is elnyomok egy kis nevetést a markomba, majd pár gyors mozdulattal, már át is lendülök az ablakpárkányon. Nem mentem beljebb, egyszerűen nekitámaszkodtam az ablakpárkánynak. Szavai jólestek, bár nem feltétlen jelentett jót sem, hisz azért is várhatott eddig, hogy számon kérje a dolgokat.
- Bocsáss meg nekem Rapunzel. – mondom kissé viccelődve, de végül azért elkomolyodok – Többször is láttalak téged itt-ott. Már többször el akartam jönni, de mikor láttalak, mindig nagyon elfoglaltnak, vagy kimerültnek tűntél. Én meg nem akartalak ilyen fárasztó időkben zargatni. Tudtam, hogy nemrégiben hozzád került a céh vezetése és úgy éreztem, hogy egy kisebb-nagyobb gondod is nagyobb annál, hogy ezzel fárasszanak. Úgy voltam vele, hogyha elrendeződnek a dolgaid, felkereslek, hogy átbeszéljük a dolgokat… - vallom be őszintén – És úgy látszik eljött az idő. Őszinte leszek, ettől nem kell félned. Mit szeretnél tudni? Ígérem mindenre őszintén és a lehető legbővebben válaszolok.
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chakna lakrésze Empty Re: Chakna lakrésze

Témanyitás by Chakna Vas. Jún. 23 2019, 11:50

Megnyugtató volt látni azt a kis kuncogást. Kicsit aggódtam a nyúzottsága miatt, de úgy fest fogok tudni mit kezdeni a dologgal. Nem hagyhatom hogy maga alá zuhanjon... Az a fajta hangulat életveszélyes Aincardban. Ezért is szerettem volna kicsit húzni az agyát, hogy kicsit kizökkenjen a gondolataiból.
Ahogy ő az ablakpárkánynak támaszkodott, én a falnak az ablak mellett. Onnan kényelmesen tudom figyelni az arcát, és a reakcióit. Valamivek talán még jobban is érdekelt, amit ott látok, mint a szavai.
- Tekintve, hogy már leengedtem a hajam, szerintem nincs okod aggódni, hercegem - mosolyodtam el a viccelődésre, de megtartva a tekintetem komolyságát. Végül ő is komolyan folytatja. Reméltem, hogy érezni fogja, hogy ez nem az a helyzet, amit el lehet poénkodni.
- Annyira nem voltam elfoglalt... - jegyeztem meg halkan. Tulajdonképpen csak annyira, amennyire a gondolataimat szerettem volna lefoglalni. - Tényleg azt hitted nem lenne rád időm? - kérdeztem hitetlenül, de nem is gondolva komolyan, hogy tényleg ez járt volna a fejében.
Remélem, hogy a valaszból megtudom, higy tulajdonképpen mi tartotta vissza. Talán akkor azt is tisztázni tudjuk, hogy kell-e tartania ilyesmitől.
A mondandója végén karbafontam a kezem. Nem, ez nem így lesz jó... Egyáltalán nem faggatni akarom, csak érteni a hekyzetet.
- Mit szeretnék tudni? Azt, amit mondani szeretnél. Miért nem szóltál Rubyról? - tettem fel azért egy konkrétabb kérdést is. Fontos volt nekem a válasz. Nem tudom ugyanis, hogy adtam-e okot neki a bizalmatlanságra, vagy hogy mit gondolt amikor egymás mellett két nővel kerül közeli kapcsolatba?
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1318
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Chakna lakrésze Empty Re: Chakna lakrésze

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Vas. Jún. 23 2019, 13:01

Jól esett, ahogy láttam, hogy látszólag nem haragszik rám. Beszéde könnyed volt és még ha zavart is belül, nem mutatta ezt kifele. Nem vádaskodik és nem mutogat bizonyítékok nélkül. Viccére csak fáradt mosollyal csóválom a fejem, majd ismét témánál voltunk. Szavaira megvontam a vállam.
- Úgy éreztem, nem szeretnélek megterhelni a nehézségeiden túl. Őszintén megmondom, nem igazán tudtam, hogy mennyire viselt meg téged az egész. Néhány érzelmet nagyon magadba zársz és néhány dologgal szemben egyáltalán nem tudom hogyan érzel, mert nem mutatod ki azt felénk. így… nem akartam, hogyha esetleg a végén magad alá kerülsz, a vállaidra nehezedő terhek valami olyanra vegyenek rá, amit később mindketten megbánnánk. – mondom őszintén, majd kissé elcsöndesedek, majd csak azután folytatom, mikor feltetet a kérdését – Rubyról? Ha Lulu? HM… Emlékszel milyen hangulatban voltál pár hónapja? Egyszerűen olyan mély depresszió súlytott, hogy biztos voltam benne, hogy nem voltál képes elviselni a dolgok jelenlegi helyzetét. Még a nevetés is elkerült. Akkoriban minden tőlem telhetőt megtettem, hogy jobb hangulatba hozzalak, bevallom őszintén, még Lulut is elhanyagoltam kissé, ami miatt nagy eséllyel még meg fogom kapni a magamét. Mert aggódtam érted. Lulu okos lány és tudom, hogy megérti miért tettem ezt. Ő nem bánja a dolgokat és szerintem ő is örülne neki, ha tisztázni tudnánk a helyzetet. Azt szerettem volna, ha mindhárman boldogan élhettünk volna egymás mellett, de nem éreztem még, hogy kész legyél a dolgokra… - itt kissé fanyar vigyorral széttárom a kezem – A Korán nem igazán mondja, hogyan kezeljük az ilyen helyzeteket… teljes szívemből szeretem mindkettőtöket, egyikőtök sem fontosabb a másiknál, de mindkettőtök első az életemben. Bár… gondolom ezt elég nehéz megemészteni, így elsőre. – nézek rá megértően és várom mit reagál erre a hosszú monológra.
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chakna lakrésze Empty Re: Chakna lakrésze

Témanyitás by Chakna Vas. Jún. 23 2019, 14:18

Nem tudtam mást tenni, bólintottam. Hiába tagadnám, hogy mostanában nem látszottam túl stabilnak érzelmileg. Nem csoda, ha félt kitenni egy megterhelő helyzetnek, mint amilyen ez is.
- Vannak érzelmek, amiknek a kimutatása értelmetlen – vonok vállat. A dühöngéssel, ahogy az önsajnáltatassal sem oldódik meg a helyzet, ellenb3n mindenki dolgát alaposan megnehezíti mindkettő, mert elhomályosítja a tisztánlátást.
- Mostmár sok okom van, hogy ne csináljak őrültséget, és vigyázzak magamra. – jegyzem meg a szemébe nézve. Ő az egyik, függeltenül attól, hogy barátságnak, vagy annál többnek nevezzük ami köztünk van.
Lulu? Ez az igazi nevét becézheti Rubynak. Tényleg komolyan gondolhatják egymást, ha sz a zárkózott lány elmondta neki a nevét.
- Úgy néztem ki, mint akinek számít egy ilyen? – nevetek kényszeredetten, a tarkómhoz emelve a kezem egy pillanatra, aztán újra leengedve magam mellé. Pusztán lehetőséget adott volna ha akkor tudok kettejükről, hogy kimeneküljek a helyzetből, amibe pimaszul belekényszerített… Nem tudom, hogy mennyi időbe telt volna, míg valamennyire stabilizálom az érzelmi állapotom, de mélyebbre nem tudott volna lökni, csak azzal ha hülyeséget csinál, és ő is eltűnik Aincardból.
Sokadszorra nem fejeztem ki szavakkal, hogy hálás vagyok neki amiért nem hagyott magamra, pedig többféleképpen is próbáltam elüldözni. A tekintetem és a mosolyom mostmár biztosan elég.
Szkeptikusan hallgatom a véleményét Rubyról… Nem az én tiszten emlékeztetni, hogy minél hamarabb keresse fel a lányt… Egyszerre zavar és simogatja az egomat, hogy miattam őt is hanyagolta.
Ellenben döbbenet ül ki az arcomra, amikor a Koránt említni. Természetesen nem tudok abban segíteni neki, hogy milyen útmutatást ad az iszlám szent könyv erre a helyzetre.. De az említése választ ad sok kérdésemre, csak...
- Nem említetted, hogy vallásos volnál… - próbálok nem a döbbenetnek, hanem az információnak hangot adni.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1318
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Chakna lakrésze Empty Re: Chakna lakrésze

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Vas. Jún. 23 2019, 15:29

A lány szavaira azért jól látható, hogy mi a véleményem. Még hogy vannak olyan érzelmek, amiket nem jó kimutatni? Ezzel én nem értek egyet, de azért megtartom magamnak ezt a véleményem, hisz minden embernek szabad gondolkodásmódja van. Bunkóság másra erőltetni a dolgaid. A szavaira azért elhúzom a számat. Most ezt mondja, de nem olyan biztos, hogy valóban így történt volna. Én aggódok a lányért és úgy hiszem helyesen cselekedtem, hogy nem árultam el rögtön. Azért jól esett a pillantása és mosolya, viszont ahogy folytatni kezdtem a mondandóm, mosolyát hirtelen a döbbenet váltotta fel. Nem tudom mi lepte meg így ennyire, így egy pillanatra meg is akadok a magyarázásba, de folytatom. Végül miután befejeztem végül csak kiböki mi a gondja. Felvonom a szemöldököm.
- Nem tudom miből gondolod ezt. Jó.. elismerem, részben igaz. Tartom a Korán néhány szabályát, de nem vagyok teljes értékű muszlim. Elfogadom Allahot, hiszek az ujjászületésben, de sok tannal nem értek egyet. – itt kénytelenül felnevetek – Furcsa ezt az én számból hallani, de nem értek egyet, ahogy a Korán ennyire lekezeli a nőket. Én úgy hiszem minden nőnek joga van szabadon hagynia az arcát, szabadon hallatni a hangját és véleményét. Jó tény… a poligámiával én se ellenkezek, de itt is úgy tartom, hogy ahogy a férfinak joga van több feleséget tartani, úgy a nőnek se tilos többször szerelembe esnie. – itt kissé elmosolyodok – Vicces nem? A szoknyapecér szőke herceg milyen kis nemi egyenlőség harcos. Hehe. – nézek rá – Amúgy meg kikérem magamnak! Attól még ahogy viselkedek lehetek vallásos, hmpf. – játszom meg a sértődöttet.
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chakna lakrésze Empty Re: Chakna lakrésze

Témanyitás by Chakna Hétf. Jún. 24 2019, 18:46

Nem kell mindenben egyetértenünk. Lehet igaza van, hogy többet fojtok magamba, mint kellene. Én viszont úgy vagyok vele, hogy inkább így, mint fordítva. Magamra eléggé tudok vigyázni az érzéseimmel szemben...
A döbbenet, és egyre inkább hitetlenség egyre erősödik az arcomon. Komolyan... "néhány szabályt a Koránból", de a többnejűség persze hogy közte van...Tényleg ennyire egoista minden férfi?
Őszintén szólva, ha nem tette volna hozzá, hogy ugyanezt a nők felé is elfogadandónak véli, valószínűleg perceken belül távozott volna a szobámból. Így csak sóhajtottam egyet mikor befejezte a mondandóját, bólintva, hogy persze, az életmódjától függetlenül még lehet hívő - akármicsoda hívő, és próbáltam emészteni a gondolkodását.
Neki egyáltalán nem probléma, hogy ne maradjon meg egy nő mellett, ezek szerint vallásából adódóan a többfelé való elköteleződés nem idegen neki... És az ellen sem lenne kifogása hogy egyik partnere lelne vele egyszerre másban is szerelemre, mert nem ért egyet azzal, hogy a nőket szigorúbban korlátozzák, és kevesebb joggal ruházzák fel, mint a férfiakat.
Az én felfogásomnak viszont ez az egész nem csak idegen, de sok ponton ellent is mond.
- És ha ennyire szabad az egész, mi teszi az egészet komoly, szilárd kapcsolattá? - kérdeztem nem számonkérőn, és a legkevésbé sem vádlón: Megérteni szerettem volna a gondolkodásmódját, miközben töprengtem, hogy mihez kezdjek vele.
Most is az volt az első gondolatom, hogy így lelkiismeretfurdalás nélkül léphetek vissza a kényelmes, biztonságos barátság-kapcsolatba, de most már nem akartam mindenáron távol tartani magamtól mindenkit, így bár nyílt a lehetőség, elgondolkodtam a másfajta megoldásokon is. 
Nem segytett, hogy újra és újra felsejlett a gondolataimban Tachi és Liese mosolygó arca, és hogy hova vezetett az, amibe akkor kevertem magam...
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1318
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Chakna lakrésze Empty Re: Chakna lakrésze

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Hétf. Júl. 01 2019, 15:29

Egy ideig némán meredtem Chaknára. Szavaira, hogy őszinte legyek számítottam, bár, ha ennyire tudtam, hogy ez lesz a vége, akkor legalább kigondolhattam volna valami gyors választ. Bár a jelenlegi helyzetben nem hiszem, hogy túlságosan sokat számított volna egy előre megírt beszéd, mert nem hiszem, hogy fel tudnék magamban bármit is, ha így hirtelen kellene. Nem véletlenül utáltam fiatalabb koromban a vizsgázásokat is. Megvakarom tehát a tarkóm és a lányra nézek nyugodtan, majd elmosolyodok gyengéden, majd közelebb hozzá.
- Csak hunyd le a szemed és tűrd egy kicsit. – simítom végig orcáját, majd miután kezeim fogtam gyengéden fejét, puha ajkaira helyeztem sajátjaimat és érzelmes csókot adtam neki.
Nem volt se szenvedélyes, se vad, ez most egy lágy, szerelmetes csók volt, melybe belesűrítettem mindent, amit érzek a lánnyal szemben. A lágy ajkak okozta gyönyör még akkor is nyugtatólag hatottak rám, ha esetleg ő nem csókolt vissza. Próbáltam így átvezetni hozzá érzelmeim, az iránta érzett szerelmemet és minden egyebet. Végül mikor elszakadok ajkától nyugodt hangon megkérdezem.
- Szerinted mennyire volt komoly ez a csók? Mennyire érezted úgy, hogy te csak második vagy? Úgy érezted nem adtam bele minden szerelmemet a csókba? – lágyan elmosolyodok és átkarolom – Aki komollyá és szilárddá teszi a kapcsolatot, azok mi magunk vagyunk. Ha hiszel, hogy kitartok melletted, úgy, ahogy Luna mellett… akkor olyanná is válik. Higgy bennem és valóra váltom a kívánságaidat. – itt nevetek egyet – Na persze, amíg azokat van erőm teljesíteni, szóval ne várj tőlem palotát. – mosolygok rá és homlokon csókolva finoman simogatom a hátát az ölelésemben, ha hagyja.
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chakna lakrésze Empty Re: Chakna lakrésze

Témanyitás by Chakna Szomb. Júl. 06 2019, 21:30

Voltak elképzeléseim, hogy mi lesz a reakciója. Csak abban voltam biztos, hogy őszinteséget szeretnék látni az arcán.
Ha mellébeszélni próbálna az is sokat mondana, de nem akartam azzal szembesülni...
Nem csalódtam benne. Ritkán látni megfontolást a mimikáján, de most ezt láttam. Komolyan vette a kérdésemet, és átgondolta a választ.
Vicces, hogy ez pont megnehezítette a dolgomat... Így nem mondhatom rögtön, hogy nincs miről beszélnünk... Van, és lehet... És ettől az egész helyzet még kuszábbnak tűnik...
Ha azt hittem volna, hogy kuszább nem lehet, ez a szőke bolond egy pillanat alatt sikerült még jobban összekuszálja a gondolataimat, és elbizonytalanítson.
Mikor arra kért, hunyjam le a szemem, már sejtettem mit akar... Halványan azt is, hogy mi lesz a hatása.. Mégis, miután néztem pár pillanatig a szemét, megtettem.
Nem akartam visszacsókolni. Azt talán olyan jelzésnek venné, ami nem lenne igaz... De néhány hosszú pillanat múlva érezheti, hogy mégiscsak kap viszonzást. Annyira egyszerű lenne csak elengedni magam, és nem foglalkozni semmivel, nem törődni vele, hogy mi a helyzet másokkal, hogy van-e más is, akihez hasonlóképpen viszonyul... Hogy bármennyire valódi és mély ez az egész... Nem az enyém... Nem teljesen az...
Nem válaszolok neki rögtön. Csak első ránézésre kifejezéstelen, de közelebbről inkább tanácstalan, elkeseredett arckifejezéssel.
- Tudom, hogy nem adtad bele mindet. Nem tehetted, mert akkor nem tudnád ki tudja hány részre osztani. - válaszoltam, egyáltalán nem bizalmatlanságból. - Te is tudod, hogy sok olyan kívánság van, amit nem tudnál valóra váltani, bármennyire is szeretnél Dzsin lenni - folytattam keserű mosollyal - Például kezdve azzal, hogy ne kelljen osztozkodnom, hogy tudhassam, hogy nem csak addig valódi amit mutattál, ameddig mellettem vagy - fejeztem be halkan. Önzőnek hangzik amit mondok? Meglehet... De ezt gondolom, ezt érzem, és ahhoz, hogy valamit kezdeni tudjunk a helyzettel, fontos, hogy kimondjam. Nincs bennem indulat irányába, de nem tudok csak úgy átsiklani a helyzet felett, mintha semmin nem változtatna.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1318
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Chakna lakrésze Empty Re: Chakna lakrésze

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Szomb. Júl. 06 2019, 22:11

Csókom nem volt se vad, de vágytól forró, szimpla szerelmes, lágy csók volt, semmi több. Minden iránta érzett szerelmemet belé raktam. Bár érzem visszakozását, de végül ő is visszacsókol kissé, mely megnyugvással tölt el. Viszont ahogy szétválnak ajkaink és ő elmerül a gondolataiba a csend egyre baljóslatúbbá válik és szavai nyomán megrogynak a vállaim, bár szemeimből továbbra is elhatározás lángjai lobognak. Nem akarom elveszteni és a lányt és ha szavai fájnak, akkor se fogom feladni.
- Azt kéred téged válasszalak, ne Lunát. Ezt nem tehetem. Ha Luna a fordítottjára kérne, a válaszom ugyanez lenne. Nem akarom se egyikőtöket, se mindkettőtöket elveszteni. Azt mondod, hogy osztozkodnod kell… hogy a csókom csak akkor valódi csak, ha melletted vagyok. – ha szavamba vágna akkor felemelem kezem, hogy nem vádaskodásból mondom és nem kell félnie, nem vagyok mérges rá és csak hallgasson végig - Igazad van nem adtam bele minden szerelmemet a csókba. Ugyanis ebbe a csókba csakis az irántad érzett szerelmemet raktam bele. De Chakna. Őszintén. – itt megfogom a kezét és szívemre rakom azt – Úgy érzed, hogy ez a szerelem kevesebb lenne, mint amennyit csakis számodra nyújtani tudnék, ha Luna nem lenne? – itt elhallgatok majd folytatom egy sóhajtás után – Hidd el nekem. MINDENT megadtam és meg is fogok adni, amire képes vagyok. Tudod, hogy akarlak. Istenemre mondjam, úgy akarlak, hogy alig bírom türtőztetni magam. De az érzéseid számomra sokkal fontosabbak nekem, mint a tested. És becsületben tartom a kérésed… ha csak fél szívvel szeretnélek szerinted nekem... pont NEKEM…. lenne elég elhatározottságom, hogy képes legyek ellenállni egy ilyen csodás nő érintésének? Míg nem tudtál Lunáról, elhitted, hogy teljes szívemből imádlak... most, hogy tudod, hogy más nő is helyet foglal a szívembe, már túl kicsinek érzed azt? – kérdezem halk hangon és bár eléggé letámadtam a sok kérdéssel, ezeket ki kellett mondanom.
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chakna lakrésze Empty Re: Chakna lakrésze

Témanyitás by Chakna Szomb. Júl. 06 2019, 22:59

Nézve őt majdnem azt mondom, hogy mindegy, nem fontos... De a józanabbik részem nem engedte. Ez most fontos, akkor is, ha láthatóan egyikünkek sem könnyű a dolog. Nem hibáztatom... 
Finoman rázom a fejem arra, ahogy a választ kezdi... Nem kértem, hogy engem válasszon... Csak annyit szeretnék, hogy megértse, nekem ez az egész nem olyan természetes, mint neki.
Látva, hogy türelemre int, nem szólok közbe. Viszont megerősítem egy bólintással a feltételezését. Igen, ez kevesebb. Kevesebb órákkal. Kevesebb napokkal...
Amikor befejezi, végül megszólalok.
- Míg nem tudtam Lunáról, elhittem, hogy bár nem én vagyok az egyetlen nő akivel kapcsolatba kerülsz, de én vagyok az az egy - akkor is, ha csak pillanatnyilag is - akiért képes vagy megtenni, hogy visszafogd magad. És ne becsüld alá magad. Ha fél szívvel szeretsz, akkor is képes vagy rá, ha ezt akarod - nézek a szemébe. - Nem arról beszéltem, hogy becsapsz, vagy ne lennének elég erősek az érzéseid. Azt mondtam el, hogy milyen gondolatok járnak a fejemben azóta, hogy tudom, most éppen legalább ketten vagyunk, akik között megosztod magad. Mikor leszünk hárman? Négyen? Ha ez a része a Koránnak éppen olyan, amihez tartod magad, és az lenne a határ... Mit teszel, ha azt mondom, én ezt nem tudom elviselni? A saját gondolataim és érzéseim miatt?És mit teszel, ha kettőnk érzéseit nem tudod egyszerre figyelembe venni? - sorolom, és nem tagadom, hogy kihívó akartam lenni. Mert én nem tudom mihez kezdjek ezekkel a helyzetekkel, és ha egyikünk sem tudja, akkor nem sok jót remélhetünk a jövőben beleütközve egy problémás helyzetbe.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1318
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Chakna lakrésze Empty Re: Chakna lakrésze

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Vas. Júl. 07 2019, 13:34

Kénytelen voltam leülni, mikor folytatja. Hisz nekem. Hisz abban, amit mondok, vagy legalábbis én úgy hiszem. Viszont, szavaiból következtetve nem akar ezen csak úgy átlépni. Elhiszi, hogy képes lennék őt szeretni és szeretem is, viszont nem szeretne osztozkodni. Szavain azért kis híján elhűltem. Mikor rájöttem, hogy a partnerrel a gondja, de az állandó alkalmi kapcsolataimmal nem, már majdnem kicsúszott valami a számon… de végül meggondoltam magam. Belegondoltam és úgy határoztam, hogy csak nem akar ennyire gúzsba kötni. Biztos úgy gondolja, ha az igényeimet nem sikerül kielégíteni, mire ő egyelőre nem képes, akkor nem akar lekötni az önön „hibájából”, mégha semmi hiba nincs is a hitében. Fájdalmas szemekkel nézek rá. Most már nem titkolok, hogy kezd megtörni. Hiába mondok bármit, ő nem hagyja magát… hiába a szép szavak, az őszinte gondolatok. Ő nem hajlandó osztozkodni. Magam elé bámulok a következő pár percben, melyben, ha csak nem szólal meg akkor csend telepedig a szobára.
- Sajnálom Chakna… én képtelen vagyok választani köztetek. Mindketten olyan személyek vagytok számomra, kik fontosabbak az életemnél… ha azt kéred tőlem, hogy válasszak… a lényem egy részét is megölném vele… én… képtelen lennék eldobni magamtól titeket… Sajnálom, hogy önző vagyok… de… én…. képtelen vagyok erre… - nézek rá a lányra megtört, nedvező szemmel.
Chak még sosem látott sírni, vagy ennyire magam alatt. Még a legrosszabb helyzetben is képes voltam egyenes háttal szembenézni komoran a dolgokkal… de… de ez már sok nekem. Én már… feladom… nem tudom meggyőzni Chaknát… a lányt ki Lunával együtt teljessé teszik az életem.
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chakna lakrésze Empty Re: Chakna lakrésze

Témanyitás by Chakna Vas. Júl. 07 2019, 14:40

Míg beszélek, állva maradok, és nézem. Túlléptem volna a határon? Túl messzire mentem?
Mikor rándulni látom a száját tartok tőle kicsit, hogy félreérti... Aztán mégiscsak sikerül valahogy értelmeznie... Nem erőltethetem rá a gondolkodásomat az intimitásról, és miután beszéltünk róla, sikerült elengednem, hogy ez olyan dolog legyen, amit csak egy emberrel oszt meg. Elhittem neki, hogy nem ezen mérhetem le mennyire gondol komolyan, sőt, ellenkezőleg. De ez a helyzet egészen más... Nem második vagyok, ezt elhiszem neki, de... Nem is az az egy ember, akivel megosztja az életét... Én viszont - pillanatnyilag biztosan - nem tudom így biztonságban érezni magam. Talán segít, hogy tisztázzuk a dolgokat...
Mikor beszélni kezd leülök mellé.
- Ha azt hinném ilyen egyszerű, már kimondtam volna, hogy válassz - feleltem csendesen a hátam mögött támaszkodva a karommal az ágyon. - De fogalmam sincs, mit kezdjek a helyzettel és a gondolataimmal... Tudni szeretném, hogy te hogy gondoltad. - jegyzem meg csendesen, de már nem igazán várva hogy válaszoljon.
Pár percig csendben maradok ha nem teszi. Ő nem tudja meg tenni... Ha viszont én teszem meg, jó eséllyel kést szúrok a saját szívembe és az övébe is... Pedig lehet az lenne a megoldás... Talán Luna meg tudná vigasztalni, és boldogok lennének együtt... Én meg már úgy is hozzászoktam, hogy a szilánkokat próbáljam összeragasztani...
De még sem tudom magam elhatározni.
- Mesélj róla - váltok témát pár perc után, remélve, hogy talán a történetük segíteni fog döntésre jutni - Hogy találkoztatok? -
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1318
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Chakna lakrésze Empty Re: Chakna lakrésze

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Vas. Júl. 14 2019, 12:20

Chakna végül leül mellém. Nem húzódik el és nem sértődik meg. Türelmesen és nyíltan elmondja, hogy mit gondol és bár más, mint amire eddig gondoltam, igazából meg tudom érteni őt is, viszont képtelen vagyok elengedni csak úgy. Viszont végső szavaira savanyú mosoly terül szét arcomon és fáradtan megrázom a fejem. Hát eddig nem magyaráztam el neki elégszer, hogy én hogyan érzek, hogy hogyan szeretném tovább? Nem voltam elég nyílt, eléggé célirányos? Nem tudom… Fáradtnak és kimerültnek érzem magam, így mikor végül arra kér meséljek, egyszerűen hátra dőlök és kiterülök az ágyon. Elmerengve bámulom a plafont és fekszek nyugodtan a puha ágyon.
- Lulu… egy igen különleges lány. Egy igazi kis vadóc, aki mindig meg tud lepni. Míg te nyugodt és megfontolt vagy, ő vad és különc. – itt kissé elmosolyodok – Érdekes, pont egymás ellentétei vagytok, mégis mindkettőtökbe ugyanannyira őrülten szerelmes vagyok. Hol találkoztunk? Egy furcsa küldetésen. Egymáshoz láncolva ébrednünk egy ágyon és két fószer mindenféle helyekre kalauzolt el minket. Furcsának tűnhet, de eleinte nem volt semmi köztünk… azonban ahogy haladtunk úgy vált minden… egyre furcsábbá. Élveztem a társaságát és mielőtt észre vehettem volna, megkedveltem és úgy éreztem, bárcsak soha nem érne véget az a bizonyos pillanat. Ezelőtt csak egyszer éreztem így magam… - itt elmosolyodok és lehunyom a szemem – Emlékszel, mikor pókereztünk? Emlékszel? Azon a napon csókoltalak meg legelőször… számomra az a pillanat is ugyanilyen volt. Nem akartam, hogy vége legyen és örökre melletted akartam maradni. – itt sóhajtok – Mire észbe kaptam, már szerelmet vallottam neki… végül köztünk is elcsattant az első csók. Miután kitisztult a fejem… azonnal el akartam mondani neked. Luna tudja, hogy együtt vagyunk és nem ellenzi a dolgot. Ahogy én is, úgy ő is a poligámia híve és ez engem egyáltalán nem zavar. Amíg érez irántam szerelmet, addig én csak örülök a boldogságának… viszont… veled más volt a helyzet… mikor megpillantottalak ez után először, már el akartam mondani… el akartam… de nem tudtam. Nem voltál még stabil. Ha ekkor elmondtam volna, akkor ellöktél volna magadtól, még ha ezzel saját magadba döfnél egy újabb tőrt, annak ellenére, hogy már több tucat penge hasított már beléd. Így hát vártam. Vártam a pillanatra és szépen lassan kihúzogattam belőled azokat az átkos késeket. Meg kell jegyeznem nagyon nehéz volt… - nevetek fel fáradtan – Nem adtad könnyen magad, de nem bántam.  Ez nem olyan dolog, ami csak úgy egykönnyen megszűnhet. Végül az összes ártalom megszűnt és éreztem, hogy lelkileg újra stabil és ép vagy. Újra képes voltál mosolyogni és csilingelő hangon nevetni is akár. Ó de örültem, mikor ismét hallottam ezt a szépen csengő kacagásod… úgy éreztem lassan elmondhatom neked… lassan… megbeszélhetjük a dolgot… aztán… a sors fintora közbe szólt…
Szemeim a plafont bámulják, bár szellemileg teljesen máshol voltam. Észre sem vettem, hogy ennyi ideig beszéltem és teljesen ki is száradtam jóformán annyit dumáltam. Viszont ki kellett már ezeknek jönniük. Lehunyom a szemem és rendezem a gondolataimat. Végül felülök és a lányra nézek.
- Nem akarlak elveszteni Chak… de az én hibám volt mindez… így el kell viseljem az ezzel járó következményt. Ha azt mondod… vége… akkor… - itt össze kell szednem kissé magam – Akkor legyen… Viszont én mindig itt leszek és várni fogok rád. Még ha száz évnek is kelljen eltelni… én akkor is várni fogok. – ha a lány csöndben marad kezemet arcára fektetem és homlokomat az övéjének döntöm, ha hagyja – De ha úgy érzed képtelen vagy eltaszítani magadtól… akkor itt maradok veled… örökre… és soha se hagylak el… szerelmem.
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chakna lakrésze Empty Re: Chakna lakrésze

Témanyitás by Chakna Kedd Júl. 16 2019, 23:21

A megoldáshoz nem jutottunk közelebb... De most már nem úgy kell gondolkodnom a dolgokon, hogy nem tudom az egész helyzet mit jelent az ő gondolataiban.
Luna vadócságának említésére elmosolyodom. Hát... Nem tudom tagadni. A mi találkozásunk is igencsak emlékezetes volt a lánnyal, de szerencsére nem történt komoly sérülés egyikünk részéről sem. 
Furcsa küldetés... Egymáshoz láncolva... Miért hangzik ez ismerősen? Nem kell sok idő, hogy bevillanjon. Makoto is így találkozott Liessel. Innen kezdve nem tudom tartani magam, szinte hátra zuhanok Eiki mellé az ágyra, nevetéstől rázkódva. Ezt.. nem hiszem el... 
- Hadd találjam ki. Volt ott egy zakkant ikerpár is... - kérdezek azért rá, mert jobb biztosra menni, de fogadni mernék. Ugyan abba a küldetésbe keveredtek bele, mint Makoto és a kedves kis szöszi... Nem tudom ki szórakozik vele, hogy a hozzám közelebb kerülő embereket ebbe bevonja, de nagyon rossz vicc. 
Hiába próbálkozom, nem tudom abba hagyni a nevetést még percekig. Minden olyan egyszerű volt, amikor Takashit megismertem... Aincardban viszont úgy fest semmi nem akar egyszerűen működni...
- Bár ne emlékeznék - élcelődöm. Talán nem pont úgy, mint neki, de az az este nekem is felejthetetlen. Talán hibát követtem el akkor, hogy végül engedtem neki, hogy mellettem legyen, és közel kerüljön hozzám, de... hazudnék ha azt mondanám bánom. Sokat segített nekem, hogy visszataláljak a helyes motivációhoz...
Elmosolyodom vegyes érzelmekkel, mikor azt mondja, Lunának ez az egész nem gond... Ezek szerint legalább éppen nem kettészakítani segítünk Eikit, viszont... Ennyire maradiak lennének az elképzeléseim?
- Összeilletek - jegyzem meg, inkább megkönnyebbülten, mint féltékenyen.
- Eiki, biztosan tudom, hogy kibírtam volna. - vetem közbe, mikor arról kezd beszélni, hogy nem akarta volna rám tenni ezt a súlyt is. - Abban igazad van, hogy nem melletted, de kibírtam volna. - teszem hozzá, és a tekintetemből láthatta, hogy ez egy kérdés is. Nem inkább ez tartotta vissza? Hogy nem maradtam volna mellette?
- Hálás is vagyok érte, mert nagyrészt te segítettél elszakadni a gondolatspirálból, ami magába húzott. - mosolyogtam rá őszinte hálával.
Végül újra elmondja, hogy ő azt akarja, hogy mellette maradjak. Ezúttal nem szakítom félbe, és nem is húzódom el. Miután elhallgat, úgy, hogy a homlokunk összeér szólalok meg.
- Azt mondod, hogy elfogadod azt is, ha én nem tudok egy ilyen kapcsolatban élni? - furcsa elképzelni, hogy ne próbálná a maga módján ha kell százszor is elérni, hogy meggondoljam magam... De hiszek neki, bármit is mond. Aztán... aztán meg kell találnom a választ, amit magamnak elhihetek a helyzettel kapcsolatban.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1318
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Chakna lakrésze Empty Re: Chakna lakrésze

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Vas. Júl. 21 2019, 12:56

Felvonom a lány nevetésére. Valahogy nem tudom mi volt olyan vicces, amitől ennyire „elszakadt” benne valami. Mindenesetre nem zavarom meg, hagyom, hogy magától abbahagyj a nevetést, de igazánól nem tudom eldönteni, hogy megnyugodjak jókedvétől, vagy inkább ne. Végül abbahagyja és kérdésére őszintén el kellett gondolkoznom. Elég homályosak voltak a küldetés egyéb elemeiről az emlékeim igazából a barlang után.
- Őszintén? Fogalmam sincs. Rémlik valami két alak, de nem sok minden maradt meg benne ma környezetből. – vallom be őszintén.
Kis ideig eltartott, míg Chak összeszedte magát, de türelmesen vártam, viszont élcelődésére azért látja rajtam azt a tipikus „ezt még magad sem hiszed el” mosolyom. Szavaira azonban nem szóltam semmit. Egyrészt nem igazán tudom, mit reagáljak arra, hogy „összeilletek” egy olyan nő szájából, akibe ugyanúgy fülig szerelmes vagyok. Másrészt a folytatására, ha akartam is volna, se illett volna mást mondanom, hisz mégse kételkedhetek kedvesem szavaiba, lévén önmagát jobban ismeri, mint én őt. Azonban a végét már nem hagyhattam rá. Engem kérdezett, az én véleményemre kíváncsi. És én meg fogom adni neki a válaszom. Csillogó szemébe nézve tudtam a válaszom, ajkainak közelsége pedig csak még inkább bíztatott. Elmosolyodok és mindenféle hezitálás nélkül mondtam.
- Elfogadom. – mondom majd kezeimmel átkarolom és magamhoz húzva puha ajkaira tapasztom enyéimet és az ágyra döntve szerelmetes pillantással elmosolyodok, mikor elszakadok ajkaitól, ahogy fölé emelkedek – De tudom, hogy képes lennél alkalmazkodni és megszeretni is a helyzetet, ha a sors úgy kívánja. Mert te egy olyan nő vagy, akinek nincs lehetetlen. Én mindig is így tekintettem rád. Még ha magad nem is hiszed el. – nyomok egy kisebb csókot újból az ajkaira – Adnál egy esélyt ennek a bolondnak, hogy bebizonyítsa állításának igazát? - kérdezem kedvesemhez bújva.
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Chakna lakrésze Empty Re: Chakna lakrésze

Témanyitás by Chakna Csüt. Aug. 01 2019, 12:14

Lassan abba hagyom a nevetést, és a karommal eltakarva a szememet adok magyarázatot.
- Te vagy a második, akitől erről a furcsa küldetésről hallok -  Csak tudnám miért gyűlöl az, aki a sorsomat a kezében tartja, bárki is legyen. Vagy így vagy úgy de közbeavatkozik, ha végre úgy érezném, helyére került az életem... 
Lassan tisztul a kép számomra, de megint felkavarja a dolgokat a közelsége. Ezúttal viszont megengedtem magamnak, hogy elfeledkezzek mindenről, belebújjak az ölelésébe, és elmerüljek a csókjába, amikor a maga kétségbe vonható módján, de mégis azt mondja, hogy elengedni is hajlandó lenne, ha én úgy döntenék. Ott nincs dilemma, nincs aggodalom, nincs rossz érzés, nincsenek összeegyeztethetetlen kulturális és meggyőződésbeli különbség. Ott csak én vagyok, ő, és az az a megnyugtató melegség.
Egy hosszú percig csak nézem fénylő zöld szemeit. Olyan egyszerű lenne amit javasol... Annyira könnyű lenne, és kényelmes... Megpróbálom elhallgattatni a hangot a fejemben, ami ebben a csendben fülsüketítőn üvölti, hogy Nem, ez így nem helyes. De nem sikerül. És figyelmen kívül sem tudom hagyni..
- Igen - felelem, de közben egy puszit nyomva az arcára finoman eltolom magamtól, és felülök. - De nem így. - folytatom a mondatot. Azt hiszem nem kell bővebb magyarázatot fűznöm a kérdéshez, de figyelem, hogy reagál, hogy megtehessem, ha mégis. Ismer, nem ez a módja, hogy meggyőzzön. Főleg, hogy tiszta fej kell hozzá, hogy eldönthessem, nem feltüzelt, zabolátlan érzelmek.
- Nem tudom Eiki, most még. De megígérem, hogy nem fogok elmenekülni. - Mondom komolyan. A most hallottak után még szükségem van némi időre, hogy letisztítsam a választ, de ennyiben biztos vagyok. Úgy szeretném rendezni a dolgot, hogy senki ne sérüljön meg miatta.
Chakna
Chakna
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 1318
Join date : 2016. Nov. 18.
Age : 22
Tartózkodási hely : Föld ^^

Karakterlap
Szint: 48
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Chakna lakrésze Empty Re: Chakna lakrésze

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.