Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Morgane LeBleu

2 posters

Go down

Morgane LeBleu Empty Morgane LeBleu

Témanyitás by Morgane LeBleu Szomb. Okt. 07 2017, 17:55

Név: Morgane LeBlue

Kaszt: Árnyharcos

Felébredéskori Kora: 16

Nem: nő

Kinézet: Kissé kiró a szokásostól, ugyanis európai, de még onnan is kilóg, mivel szürke rövid haja van, és kissé alacsonynak is mondható a maga 155cm magasságával. Szeme kék színű és többségében keveset takaró ruhákban van. Mint például rövid farmer nadrág pici felső és rajta egy zöld kardigán. Jobb oldali állkapcsán apró vágás van, ami a különleges ismertetőjegye, bár ezt gyakran elsminkeli vagy elrejti

Jellem: Ha engem kérdeztek mindig inkább a se veled se nélküled jellemzett engem. Amikor kedvem tartja elvonulok, amikor meg úgy gondolom akkor levakarni nem tudsz magadról. Nyitott vagyok és zárkózott, kedves, visszafogott vagy épp nyitott és vagánykodó, sosem tudni milyen kedvemben kapsz el engem.

Képességek:
1. Are you Sleepy?
Ezen képesség a rablók gyöngyszeme. Ezzel a képességgel az ellenfél egy kör erejéig elalszik[harc közben], vagy egy öt perc erejéig. Ez idő alatt Morgane képes kirabolni az ellenfelét és egy gyakori kristályt/potiont/mérget elvenni tőle.
2. Csapóajtó!
Morgane egy csapóajtót idéz meg maga alá amibe leereszkedve egy nem túl messzi [maximum 10m-re lévő] helyre tud menni a föld alatt, ahol amikor alá ért egy másik csapóajtó jelenik meg és azon keresztül tud kimászni. Ez az alagút falak és tereptárgyak alatt szintúgy át tud haladni ahogy játékosok alatt és amint Morgane kiért belőle megszűnik. A járatba Morgane után más is betud mászni. Természetesen engedély köteles területre ilyen módon nem juthat be.

Történetem:
-Kérem meséljen magáról kisasszony.kérdezte egy fura alak tőlem, amikor pechemre elakartam csenni egy alvó embertől pár dolgot…

Ácsi mondjuk nem azért voltam peches mert csenni akartam, hanem azért, mert lebuktam… tudjátok kihívjuk a célpontot amikor alszik egy tétes párbajra, kezével rányomok és addig ütöm amíg nem nyerek… de pszt ezt ne áruljátok el senkinek!

Tudom…tudom… van egyszerűbb megoldás is, csak kidobom a cuccait, de az annyira nem vicces, mint az amit én csinálok…
Ugye sokan vannak akiknek nem telik állandó lakásra vagy szállásra, vagy szimplán átutaznak két falu között és akkor jövök én a képbe, de értitek…

-Párizsban születtem nem is olyan régen, bár nekem ez a rövid idő is sokat számít, mondjuk ha óriás teknős lennék, akkor ez tényleg nem lenne sok idő, vagy valami nagyobb mondjuk…. Mondjuk….. egy bolygó vagy nap! Hűű akkor ez a tízen pár év… nade asszem érted. Hmmm hát milyen is volt a családom…. Apukám és anyukám ugyan annál az autógyártónál dolgoztak, mint üzletkötő, vagy tárgyalós izébizé, igazából sosem értettem mit csinálnak, annyit tudok sokat járkáltunk tárgyalni, így sosem maradtunk egy helyen sokáig, sőt inkább úgy mondanám, hogy ahol laktunk az a repülőgép volt, amit aza bizonyos fura munkaadó cég adott, igen-igen*határozottan bólogat*
Ezen kívül van egy bátyám is, ő vérbeli sportoló, valami kardozósat csinál, óóó várj már mi a neve… *gondolkodik erősen és csettint egyet* vívás! Ez az…
Am mit is kéne még elmondanom… Jaaa tudom már!
Am, hogy én mivel töltöm az időmet…. Hát vagy valami új suliba próbálok beilleszkedni vaaagy játszom nem törődve a világgal, bár az utóbbi jellemzőbb rám, pláne, hogy nem voltam rendes suliban vagy 2 éve. Bár!
*felemeli jobb kezét határozottan* megjegyezném azért, mert magántanárom is volt!
-Hogy került a játékba?
-Hmmm hát ahogy mindenki más, felvettem a sisakot és beléptem… Ez tényleg nem olyan fontos és izgalmas történet
-De honnan szerezte meg a sisakot?
-óóó, hogy arra gondolsz…. Nem tudtam mit akarsz ezzel…… *elkezdte lóbálni a lábát, mintha csak egy baráti csevelyen lenne* szóval az úgy volt, hogy szülinapom volt és akkor kaptam szüleimtől ajándékba. Tudod ők sok mindent megvettek nekem, játékok ruhák és hasonlók, bár ezzel tény ami tény nagyon eltalálták az ízlésemet, kár hogy buggos….
-Miért akarta kirabolni azt a másik játékost?
*ekkor elpirult* -Háát de az nem is én voltam*motyogni kezd*vagyis nem is sikerült, így nem volt ebben semmi rossz, meg amúgy is ez csak egy játék nem?
Ekkor gondolkodott el a kihallgató azon, hogy vajon mióta játszhat eza lány és vajon tudja-e mi a játék súlya…
És való igaz semmit nem tudott arról, hogy később kelt fel, vagyis arról tudott, de a pontos időt nem, hogy mennyivel, és mivel szólózott mióta felkelt, ezért nem nagyon beszélt más játékosokkal, de legalább a cucufarmolás után jóval magasabb szinten kerülhetett be a nép közé…
-Hát igen, alig pár hónapja keltem fel egészen pontosan kettő hónap és asszem egy hét… bár a fene se tudja számolni a napokat, úgy összefolynak amikor jól elvan az ember nem? Bár kezdek aggódni, hogy még miért nem javították ki a hibát, de mondjuk nem is zavar, nagyon élvezem ezt a játékot és amióta bent vagyok sok féééélelmetes és fura lénnyel találkoztam, amit otthon sosem látnék, mondjuk csontvázak és sárkányok és emberevő növények és hasonlók, ez nagyon izgi szerintem és nagyon szeretem, bár amikor nincs mit tenni uncsi…
Jópár szintet bejártam mióta itt vagyok és mindig más és más volt a környezet a táj és anny…

-hé ne terelje a témát!-vágott közbe durván az alak
-Kicsodaaaa? Te kérdezted mit csináltam idebent én csak mesélek… De ha nem akarod akkor nem szólok egy szót sem! De tényleg! ˇ^ˇ
-Najó meséljen, de csak tömören….
-Uuuuha tudtam ezt mondja majd! Szóóóval hol is jáártam, ja igen amikor beléptem feltűnt, hogy fut egy ideje a játék ugyanis kevesen voltak a Kezdetek Városának főterén, így hát nem haboztam felvettem a kezdő felszerelést és ucu neki kimentem a közeli mezőkre, volt pár nap mire rájöttem, hogy működik a harcrendszer… Hát ugye az olyan furán van megoldva, hogy neked kell érezned a dolgot meg minden..

-De komolyan miért nem lehet egy normális helpet adni a kezdőknek?
*sóhajt egyet* Nade ez nem elég! Még egy normális adatbázis sincs, hogy mit is hogy lehetett csinálni, kilépni nem tudok, hogy cheateket nézzek online, mert ugye az jó lenne…
Így nem volt más választásom, ezért elég sok vadcucut öltem meg mire pár alap képességet megtanultam és utána indult el a buli…

*közben a kihallgató, majd meghal a locsifecsi lány monológjától*
-amint tudtam mentem tovább és tovább! Felsőbb szintekre és kazamatákba egyedül, bár ez utóbbi nem volt túl okos döntés kettes szinten körülbelül két szörnyet tudtam megölni és már menekülnöm is kellett… így hát kitaláltam mivel tudnám feldobni az itt töltött időt… ekkor döbbentem rá, hogy a leghatékonyabb, ha beállok az éjjeli kószálók közé és akkor megyek farmolni és szintezni… Fura alakokkal lehet ilyenkor találkozni ugye tudod? Mondjuk volt valami koporsós céh, velük is összeakadtam, de szerencsére gyorsan ott tudtam őket hagyni, ugyanis képességeim miatt nagyon nehéz engem elkapni… de nem árulom el neked miket is tudok még beköpnél és elterjesztenéd mindenkinek, milyen szuper spéci képességeim vannak!
*a csávó szemei kikerekedtek, mert már gőze nem volt arról miről is beszélnek*
-És az nem lenne szép tőled, ugye tudod? Az egyetlen előnyöm az az, hogy senki nem tudja mit tudok és megtudom lepni őt, főleg akkor amikor nem is számít rá, amúgy tudom ezeket az alap képességeket is amiket illik, tudod mikről beszélek, valószínüleg neked is vannak ilyen alapjaid, de ugye a speciálisok azok nagyjából mindenkinek más, főleg azért is tetszik nekem a játék, hogy tetteid és jellemed alapján adja random ezeket, de nem király már? Mekkora csoda, hogy mindenkinek más és más képességei vannak?
*a szemben ülő férfi már tátott szájjal nézte az ifjú lány tulajdonképpen szófolyását és egy egyszerű biccentéssel jelezte, hogy még figyel*
-Amúgy azt vágod, hogy ma nagy event lesz? Azt hallottam Tolbanában készül valami és nagy buli lesz *persze Morgane nem tudott semmiről, csak kamuzta, hogy elterelje a figyelmet magáról*
-Nem tudsz véletlenül róla valamit? Te többet beszélsz emberekkel meg NJKkal satöbbi
-nem tudom miről beszél kishölgy..de…
-ajh ne már egy ilyen megbízható és figyelmes játékos sem tud semmit, akkor mitévő legyek? Nem állíthatok oda csak úgy mindenféle információ nélkül és nézni kifele a fejemből, hogy én a bulira jöttem, de azt sem tudom hol lesz.. tuti nem tudsz valamit?
-hát nem hallottam semmilyen buliról, legalább is Tolbanában nem.
-De engem az a buli érdekelne, am máshol viszont tudsz?
-mondhatni, minden szombaton van az egyik szórakozóhelyen itt a városban.
-hát akkor mennem kéne valaki olyat keresni aki esetleg tudhat valamit a Tolbanai buliról az naom jó lenne, hát köszi mindent
*ezzel felállt és elsétált, a faggatózó játékos pedig nézett, hogy mi folyik itt és hogy valamit elfelejtett…*
~huhh ez majdnem megfogott, de szerencsémre sikerült átvernem őt és elengedett egy szó nélkül és am ideje lenne visszamenni a rejtekembe~
Gondolta Morgane magában, és ekkor már arcán egy gonosz, de annál boldogabb vigyor ült ki, végülis nem sokat beszélt, de ha a szükség hozta, akkor bárkinek lyukat tudott beszélni az oldalába, hogy ez erény volt vagy inkább rossz tulajdonság, na az egy jó kérdés. Hiszen latba vetve a többi dologgal amiket tesz vagy csinál, akkor egyértelműen elmondható, hogy akivel összefut nos annak az nagy-nagy balszerencse, mert sokszor valami hátsószándéka is van a leányzónak. Nem véletlen, hogy a negyedik szinten van egy nem rég feltűnt tolvaj, akit csak Jinxnek hívnak az utána maradt dolgok miatt…. Ó igaz is ezt is elmesélem:

Másik kedvenc története lehetett, amikor felfigyelt arra, hogy tulajdonképpen gond nélkül lehet a szintek közt teleportálgatni, ugyanis nem kevés energiába és időbe telt neki átmászni az elsőről a második szintre… több hétnyi készülés és szintezés, hogy átvágjon a szörnyek hadán. Amikor aztán nagy meglepetésére megjelent a 4. Szinten a tengerpart felé vette az irányt, ahol egyik kedvenc szórakozásának tudott élni úgy két hétig. Névlegesen a békésen alvó napozók kirablása. Sok pénz és még több dolog amin nevetni lehetett… 24 áldozat és sok pénz amit el lehetett herdálni erre meg arra. LeBleu szerette ugyanis a sütiket és finom ételeket, hát még a szép tőröket és hasonlókat. Született mániákus volt, aki mit sem tudott a SAO rejtette veszélyekről… Arról sem, hogy ebbe belehalhat és arról sem, hogy már 5 hosszú év eltelt. Tulajdonképpen a pici kocka a karakter mögött még mindig aza kislány volt aki anno feltette a sisakot, de valami rejtélyes oknál fogva nem ébredt fel azonnal a túloldalt.

Nagy szerencsének mondható, hogy eléggé talpraesett és rutinos mások megismerésében, arról nem is beszélve, hogy több nyelven is tud beszélni, itt kéne megjegyezni, hogy másik franciáról nem is tudni a játékosok között!
Az eddigiekből lejöhetett mindenkinek hol is a pici gonci tolvaj rejteke és a kedvenc vadászmezője: az első szint mélyebb titkos bugyrai között a vadászatra pedig a negyedik szint strandja a legalkalmasabb, persze nem buta lány és az általa csak „szupertitkosninjaruci” egy egyszerű fekete bőr ruha amiben könnyen tud mozogni és nem akadna fent annyira könnyen a terepen.

Kitudja mit tenne, ha most erre rájönne a játék sötét senkinek nem kívánatos titkára, és kitudja folytatná-e a kalózok és tolvajok kívánatos, izgalmas és alvilági szerencsevadász életmódját.

Fura, hogy talán pár ismert játékoson kívül nem sokan őrizték meg a nemtörődömséget és a jókedvet, mert az ezüsthajú tolvaj végtelen öröme és felelőtlensége, nos ha nem az egyik legnagyobb volt a játékosok közt akkor… De ugye ez veszéllyel is jár, mert párszor majdnem elérte a vég, szerencsére mindig volt nála egy teleportkristály, hogy hazamehessen és feltölthesse az életét…
Vicces eddig senkinek nem tűnt fel kicsoda is ő és hogy ki is az a titkos tolvaj valójában!


-Szóval szóval ha elég bátor vagy és merész kiállni a tolvajok leghíresebb és legfélelmetesebb epic gonosz fővezére ellen, akkor hajrá gyere és álmodban kirabollak szemrebbenés nélkül! Nem vicc tényleg megteszem, ha lesz rá alkalmam, csak tudjalak elkapni abban az állapotban amikor nem ébredsz fel arra, hogy a mancsodat fogdosom.. az megint kellemetlen lenne és nem akarok kellemetlen szitukba futni, főleg nem akkor ha az én titkos trükköm van bevetve. Ha meglátnád véletlenül akkor viszont kérlek senkinek ne mond el, mert az gonoszság lenne, és a gonoszság az nem jó… azt hiszem ez mondjuk magától értetődő… *kissé kellemetlenül néz*
-naaa! De! Akkor találkozzunk a játéktéren és nézzük lesz-e valaki aki elég merész, hogy megpróbáljon megszelídíteni
Morgane LeBleu
Morgane LeBleu
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 12
Join date : 2017. Oct. 02.

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
Morgane LeBleu Exp_bal1100/1200Morgane LeBleu Exp_ures  (1100/1200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Morgane LeBleu Empty Re: Morgane LeBleu

Témanyitás by Cardinal Szomb. Okt. 07 2017, 19:08

@.@ @.@ @.@ Elfogadom az előtörténetet, csak ne beszélj ennyit @.@ @.@ @.@

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. Kvízes mivoltodból fakadóan 17. szinten kezdesz és összesen 85 pontot oszthatsz rá az árnyharcos alapra, ami így néz ki:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 3
Erő: 2
Kitartás: 1
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 1

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

2x Kezdő Kés (felszerelt, +0.5 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg a piszkos anyagiakról. 200 arany üti a markodat, illetve választhatsz 22, legfeljebb a tierszintednek megfelelő nyersanyagot.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.

Ha akármivel kapcsolatban egyéb kérdésed van, nyugodtan dobj egy privát üzenetet nekem vagy kérdezd meg chaten. Smile
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Morgane LeBleu Exp_bal0/0Morgane LeBleu Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.