Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Morgane LeBleu

Go down

Morgane LeBleu Empty Morgane LeBleu

Témanyitás by Morgane LeBleu Pént. Okt. 13 2017, 21:53

Név: Morgane LeBleu

Kaszt: Árnyharcos

Szint: 17

Felébredéskori Kora: 16

Nem: nő

Kinézet: Kissé kiró a szokásostól, ugyanis európai, de még onnan is kilóg, mivel szürke rövid haja van, és kissé alacsonynak is mondható a maga 155cm magasságával. Szeme kék színű és többségében keveset takaró ruhákban van. Mint például rövid farmer nadrág pici felső és rajta egy zöld kardigán. Jobb oldali állkapcsán apró vágás van, ami a különleges ismertetőjegye, bár ezt gyakran elsminkeli vagy elrejti

Jellem: Ha engem kérdeztek mindig inkább a se veled se nélküled jellemzett engem. Amikor kedvem tartja elvonulok, amikor meg úgy gondolom akkor levakarni nem tudsz magadról. Nyitott vagyok és zárkózott, kedves, visszafogott vagy épp nyitott és vagánykodó, sosem tudni milyen kedvemben kapsz el engem.

Képességek:
1. Are you Sleepy?
Ezen képesség a rablók gyöngyszeme. Ezzel a képességgel az ellenfél egy kör erejéig elalszik[harc közben], vagy egy öt perc erejéig. Ez idő alatt Morgane képes kirabolni az ellenfelét és egy gyakori kristályt/potiont/mérget elvenni tőle.
2. Csapóajtó!
Morgane egy csapóajtót idéz meg maga alá amibe leereszkedve egy nem túl messzi [maximum 10m-re lévő] helyre tud menni a föld alatt, ahol amikor alá ért egy másik csapóajtó jelenik meg és azon keresztül tud kimászni. Ez az alagút falak és tereptárgyak alatt szintúgy át tud haladni ahogy játékosok alatt és amint Morgane kiért belőle megszűnik. A járatba Morgane után más is betud mászni. Természetesen engedély köteles területre ilyen módon nem juthat be.

Felszerelés, anyagiak:

2x Kezdő Kés (felszerelt, +0.5 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

arany: 200

Nyersanyagok:

5x Vastag Bőr
11x Acél
1x Drágakő
5x Branzérc

Küldetések

-

Küzdőterek

-

Ajándékok

-

Pénzügy

Előtörténet ( + 200 arany)
Morgane LeBleu
Morgane LeBleu
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 12
Join date : 2017. Oct. 02.

Karakterlap
Szint: 17
Exp:
Morgane LeBleu Exp_bal1100/1200Morgane LeBleu Exp_ures  (1100/1200)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.