Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ryutoshi Kurasai

2 posters

Go down

Ryutoshi Kurasai Empty Ryutoshi Kurasai

Témanyitás by Ryutoshi Kurasai Csüt. Dec. 20 2012, 06:16

Adatlap

Név: Ryutoshi Kurasai
Nem: Férfi
Kaszt: Lovag
Kor: 16

Kinézet: Ezüstszínű haj, szürke szem. Általában a közömbös arckifejezés vonatkozik rá. A kedvenc színe az éjfekete, így mindig ilyen színű dolgokat imád hordani.

Jellem: Barátságos, udvarias, imád beszélgetni, ám ha olyat lát, hogy valaki bántja a kisebbeket (értsed szintként, vagy méreti esetleg kori különbséggel), akkor bepipul, és akár meg is öli ellenfelét, ha úgy van.

Képességek

Először kicsit koncentrál, majd egy hatalmas üvöltést követően egész teste vörösen kezd el izzani. Az izzást követően az életpontjain és a speciális pontjain kívül minden más megfeleződik (nem kerek eredménynél felfele kell kerekíteni), míg az erő annyival nő, amennyi pont lejött a feleződéssel. Ez az erőnövekedés csak annyi ideig tart, amennyi speciális képességpontja van a karimnak, illetve amint vége a képességnek ugyanennyi ponttal redukálódik a kitartásom. Ha a speciális képesség több, mint a kitartás (normális), akkor kikapcsolódás után eszméletét veszti a karakterem annyi ponttal, amennyi nem tudott lecsökkeni. Természetesen nem lehet nulla a kitartás, és éppen ezért egytől már elájulok.
Ha nem vesztem el az eszméletemet, akkor annyiszor használhatom, míg csak tudom (tegyük fel pl, hogy 3 pont van kitartáson és 1 speciálison. Ebben az esetben 3X tudo mhasználni, ám a 3.nál biztosan elvesztem az eszméletem)

Előtörténet
Franciaországban születtem, ám szüleim Japánból jöttek. Az szülők származása miatt én is megtanultam ezt a nyelvet, így franciául, és japánul is tudtam beszélni már 10 éves koromban. Én az a mintadiák féle voltam egész életemben. A tanárok szerettek, minden osztálytársam a barátom volt, és egyáltalán nem voltak ellenségeim. Ezek okok miatt hamar egykedvűvé váltak mindennapjaim. Miután elvégeztem az általánost szüleim azt várták el tőlem, hogy dolgozzak az ő cégükben, ami játékokat szokott tesztelni. Sajnos jellememnek hála nem utasíthattam vissza az ajánlatot, és így került hozzám a Sword Art Online nevű játék. Béta tesztelőként játszottam először ezzel a játékkal, és már akkor megtetszett a játékvilág. Végre nem függök a szüleimtől, és sok új ismeretlen személlyel is találkozhatok. Kinézetem miatt sajnos igen ijesztőnek találnak páran, ám ha közelebbről is megismernek teljesen, akkor láthatják, hogy nem kell tőlem félni. Kereken 18. születésnapomon végre már nemcsak a béta teszt ideje tartott, hanem elindult végre a normális játék is. Nem sokat gondolkoztam a szülőket hátrahagyva bevonultam a szobámba, és elindítottam a játékot, miután felvettem a szükséges sisakot.
- Kapcsolat létrehozása! - mondom egyszerűen.
És már bejelentkezés után ismét a szeretett világban vagyok. Mivel már nagyjából ismerem a játékot nem zavart az, hogy nyugodtan sétáljak a városban, és ismerkedjek. Ekkor harangozásra lettem figyelmes, és éreztem, hogy nincs valami rendben. Kényszerített teleportáció jött létre, és a főtérre kerültünk. Ekkor bevörösödött az ég, és egy furcsa árnyszerűség jelent meg. Kayaba Akihiko volt az, aki elmondta a ,,játékszabályokat”. A hallottaktól kétségbe estem. Nem miattam, hisz az én életemet sosem tartottam nagyra, hanem a sok emberre gondoltam, akik ártatlanul itt vannak a játékban, és nem is sejtenek semmit. Ekkor megpillantok két gyanús alakot, akik furcsa mosolyt eregettek. Ekkor vettem észre, hogy egy lány sikítva szalad a főtérről, és a két férfi kicsivel később utána. Tudtam, hogy itt valami nincsen rendben, és utánuk siettem. Mikor utolértem őket beteljesült az érzésem. A két férfi kivont karddal támadott rá a védtelen lányra. Látszott a két férfin, hogy élvezték a cselekvésüket, szóval nem most gyilkoltak először. Ekkor feltűnt, hogy már most is vörös indikátor van a fejük fölött. Összeszorítom az öklömet, és felordítok:
- Hé ti ketten! Most végetek!
Ezzel odaszaladok hozzájuk, és az egyik hátába döföm fegyverem. Majd kíhúzom, és egy X vágással kivégzem. Miután pixeljeire esett szét a férfi látom, hogy bevörösödök, ám nem zavart, ha megmenthetek valakit. Ekkor a másik rám támadt, ám nem hagytam magam. Szinte darabokra vágtam mire az is szétpixeleződött, majd kicsit kifáradtan a lányhoz fordulok.
- Jól vagy?
Kérdésemre a lány bólintott. Biccentek felé, majd elindulok. Nem tudtam, hogy miért vörösödtem be, ha vörös embereket támadtam, mert mintha a béta tesztben más volt. Azonban ez a gondolat nem sokáig gondolkoztatott a harc után, mert nyugodt szívvel mentem utamra, tudva, hogy megmentettem egy életet, igaz két élet elvételével, ám kitudja, hogy azok ketten még hány embert öltek volna még meg, ha én nem vagyok.


A hozzászólást Ryutoshi Kurasai összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 21 2012, 14:45-kor.
Ryutoshi Kurasai
Ryutoshi Kurasai
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 244
Join date : 2012. Dec. 19.

Karakterlap
Szint: 12
Exp:
Ryutoshi Kurasai Exp_bal665/700Ryutoshi Kurasai Exp_ures  (665/700)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Ryutoshi Kurasai Empty Re: Ryutoshi Kurasai

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 20 2012, 22:32

Szia!

Először is, ugye érted, hogy mit jelent a képességed? Ha minden fegyverkezelésed, gyorsaságod és kitartásod átmegy erőre, így nulla lesz, akkor nem tudod megtartani a pajzsod és fegyvered a fegyverkezelés hiánya miatt. Ha ütnél egy ütés alatt kifáradnál és nem tudnál futni, csak sétálni. Kérlek javítsd, mert ez a te érdekedben nagyon nem lesz jó.

No, de ettől eltekintve felsorolnám a hibákat, amiket még javítani kéne:

  • Francia országban -> Franciaországban
  • így a franciául -> így franciául
  • koromba -> koromban
  • Bétatesztelőként -> Béta tesztelőként
  • hogy nincsenek félni való tőlem - ez elég zavaros, ajánlom, hogy -> nem kell tőlem félni
  • Kereken 18. születésnapomon végre már nemcsak a bétateszt ideje tartott, hanem elindult végre a normális játék -> Kereken 18. születésnapomon végre már nemcsak a béta teszt ideje tartott, hanem elindult végre a normális játék is VAGY Kereken 18. születésnapomon végre már nem csak a béta teszt ideje tartott, hanem elindult végre a normális játék
  • férfi,n, -> férfin
  • kíhúzom ,és -> kíhúzom, és
  • ,ég -> még


Kérlek valamilyen formában jelezd, ha javítottad a hibáidat, addig is elutasítom.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ryutoshi Kurasai Empty Re: Ryutoshi Kurasai

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 21 2012, 14:45

Szia!

A megbeszélt javításokkal elfogadom.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdéskor tíz (10) pontot kapnak, amit az alapra, azaz:
Élet: 3
Fegyverkezelés: 0
Erő: 0
Kitartás: 2
Gyorsaság: 0
Speciális képesség: 0

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor ide kattints és a pontokat itt oszthatod el.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Buzogány (+1 erő)
Kezdő Pajzs (felszerelt, +2 páncél)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Nyomás adatlapot készíteni Razz
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ryutoshi Kurasai Empty Re: Ryutoshi Kurasai

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.