Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tsujimoto Eiki

2 posters

Go down

Tsujimoto Eiki Empty Tsujimoto Eiki

Témanyitás by Tsujimoto Eiki Hétf. Aug. 22 2016, 14:05

Név: Tsujimoto Eiki
Kor: 16
Nem: Férfi
Kaszt: harcos

Kinézet: Nagyjából 162 centi magas, 74 kiló. Elég fiatalos arca van, sokan nem nézik annyinak, mint valójában. Szőke haja kontrasztban van sárgászöld szemével és kissé világos bőrével. Nem nevezhető izmosnak, így képesség és pontozásai igen szokatlan párosítást alkotnak. Barátságos mosolya, még akkor is nyugtató, ha nem is teljesen szívéből jön.

Jellem: Barátságos, jószívű, segítőkész. Mindig készen áll másoknak segíteni, legyen az férfi, nő, gyerek, vagy felnőtt. Szeret beszélgetni, szórakozni, illetve kedveli a régebbi zenék hallgatását is. Bár ritkán harcol más játékosokkal, ezeket mind élvezi és edzésként fogja fel. Ő inkább az a PvE típus, mint PVP. Nem vörös ellenes, mert tudja, hogy vannak olyan zöldek is, akiknek véresebb a keze, mint néhány vörösnek. Jó hallgatóság, bár kicsit könnyű összezavarni. Nem szégyenlős, de a kínos helyzeteket azért próbálja elkerülni. Imádja az MMO-kat és ezt az értést a SAO se rontotta el. Tetszik neki a világ, bár ettől még ő is ki akarja vinni a játékot, mint mindenki más. Mások kritizációit, piszkálódásait nem veszi magára, sőt van hogy maga is a másikkal nevet, vagy egyszerűen csak visszaüti a „labdát”.

Képességek:
1.képesség: Erős Szív (permanens)
A képesség lehetővé teszi Eiki számára, hogy képes legyen túlélni egy halálos ütést egyetlen HP-val. Természetesen ennek van egy előfeltétele. Ez csak abban az esetben működik, hogyha egyetlen kör alatt vinnék az életét a nullába (teljes HP és sértetlen P-tól számít csak). Ilyenkor a képesség aktiválódik, amely után Eikit egy vörös aura veszi körbe, amely megvédi a soron következő támadásoktól. A pajzs elmúlása után azonban továbbra is csak 1 HP-ja marad, illetve a védelem csak egyetlen játékosig tart, vagyis ha X után Y is minket támad az ő csapása már végzetes lesz. Egy harcban csak egyszer aktiválódhat (hiába nem aktiválódott a harc közben, ha megtörtént az első sérülésünk onnantól kezdve vagy aktiválódott, vagy nem fog többet aktiválóndi)

2.képesség: A Penge Szava (aktív)
Eiki szemei zöldről, világító (szinte már izzó) kékre váltanak. Ez idő alatt minden Eikit ért statisztikai buff/debuff (legyen effekt, skill, poti stb… hatás), az érték megduplázódik. Ide nem tartotik bele a felszerelések pontozása, és az ellenfél sebzése se (ha az sima vágás eredetű, ha méreg vagy égés sebez, az duplázódik) természetesen, kivétel ha a felszerelésnek egyéb hatása van (pl Hentes). Az Élet statpontot változtató buff/debuff (nem heal, vagy méreg, hanem ami konkrétan az Élet statot változtatja meg) nemduplázódik. Aktiválás után két körig tart, harconként egyszer használható.

3.képesség: Csatakiáltás (aktív)
Eikit egy látszólag lángoló, düh aura veszi körbe, melynek három szintje van, mely különböző erősségű sebzésnövekedéssel járnak. Ezek a növekedések nem számítanak buffnak, így a 2. képesség nem okoz bónusz. A képességet 3 körig nem lehet megszakítani, és maximálisan 5 körig húzható. Lehűlése a használt körök számával egyenlő. A Csatakiáltás szintjét Eiki a képesség aktiválásakor határozhatja meg, melyet menet közben már nem módosíthat!
1.szint: Itt az aura alig látható, ebben az állapotban a FK 1/4 része átszáll erőre.
2.szint: Jóval masszívabb aura járja körül, itt már a FK 1/3-a válik erőnkké.
3.szint: Az aura már-már tényleg lángokat idéz, ahogy körülölel minket. Itt a FK fele képezi az erőnket. Mindent vagy semmit!

4.képesség: Eskü (passzív)
Eiki szavát adta, hogy mindig a megfelelő célra emeli a kardját. Emiatt különleges hatásokkal rendelkezik. Ha a támadás célpontja Boss/miniboss a penge vörösen kezd el izzani, és minden vágás sebzése 150%-os kárt okoz a találat. Ha a célpont sima vagy ritka mob a penge kéken kezd el izzani, majd egy normális 100%-os kárt okoz a találat. Ha a célpont játékos (legyen zöld, narancs, vagy vörös indikátoros) a penge sárgán kezd el izzani, majd egy 50%-os kárt okoz a találat (ez az érték állandó, még nem aktivált állapotban is érvényes). Ezen felül van egy kikötés: Egy típust maximálisan egymás után csak 5 alkalommal támadhatok (misst is számolja), ha összejött az 5, várnom kell 3 kört, hogy ugyanazt a típust újra támadhassam.

Kérelem:
Ayani (3819 EXP), Ryutoshi (665 EXP), Katharina (1933 EXP) összesített tapasztalatával szeretném indítani a karaktert, ami 6417 EXP

Előtörténet:
Átlagos család 3. gyermekeként jöttem világra. Apám és anyám jószívű, kedves ember volt, kiknek keresetük bőven elegendő volt, hogy eltartsanak minket, még a komolyabb évszakokban is. Egy nővérrel és egy báttyal áldott meg az ég, s mint mit nem? A szokásos testvérharc helyett, boldog, teljes családi életet éltünk. Szinte sohasem lehetett otthon akár egy komolyabb szóváltást hallani, amelynek a végén pár óra múlva nem lettek elrendezve nyugodtan a problémái. Lényegében igen… ez egy tipikus, átlagos család, melybe boldog, teljes életet élhettem. Mindezt addig a napig! Bár ez még kicsit odébb van. Mindig is jó tanuló voltam, ahogy a testvéreim is, szorgos és őszinte, sosem kerestem a bajt, és mindig kész voltam segíteni. A suli könnyű volt, legalábbis nem okozott gondot soha, a tanítás végén pedig mindig otthon, vagy testvéreimnél segédkeztem. De mindig jutott időm a barátaimra és a saját magam dolgaira is, főképp azért, mert az osztályomban mindenki nagy MMO rajongó volt, mely a legkedvesebb időtöltéseim közé tartozott. Jó volt eltölteni azokat az izgalmas perceket a fantázia animált világaiban. Már az sem tudom hány játékban fulloztam ki a karaktereimet, mennyi PC-s játékot vittem végig, vagy, hogy egyáltalán mennyi időt öltem beléjük összesen. De azt igen, hogy nem bántam meg. Az MMO mindig is fontos részt szolgált az életemben, és nem cseréltem volna el semmiért sem. Érthető volt tehát, hogy miért voltam annyira lelkes, mikor szüleim átnyújtották a NeavGeart, mint jutalmat a kitűnő jegyeimért és az állandó segítőkészségemért. Természetesen rögtön kipróbáltam a játékot, amint lehetőségem volt rá. És itt dőlt dugába az átlagosnak hitt életem.

Nagyjából 4 év telhetett el az óta, mióta bekerültünk a játékba. Mindenki lázas sebességgel indult útnak, hogy felfejlődjenek és sorra győzzék le a bossokat. Kivéve én. Bár számomra is fontos volt a kijutás, valamiért nem rázott meg annyira Kayaba kijelentése annyira, mint a többieknek. Eleinte nem is tudtam miért, de aztán rájöttem. Mert végre ténylegesen egy MMO valós része lehettem. Ez a gondolat valahogy sikeresen legyőzte a halálfélelmemet és arra a következtetésre juttatott, hogy bár legyek óvatos, mégis élvezzem az itt töltött időt. És így is tettem. A harcos kasztot választottam a karakteralkotásnál, hisz mindig is szerettem a DPS karaktereket és nem éreztem bajnak, hogy életem nem éppen magas. Ez számomra teljesen megérte. Úgy voltam vele, hogy bár így gyakorta kell potikra, kristályokra költenem, mégis teljesen a sebzésre fókuszálhatok így. Ez volt az új célom. Bár nagyon igyekeztem, eddig soha nem tudtam részt venni egy-egy bossharcon. Talán a feszültség  miatt, melyet az új kihívás jelent. Talán azért, mert nem éreztem igazán késznek a karakterem erre. Az évek folyamán rengeteg EXP-t sikerült felhalmoznom, mégis kissé… felkészületlennek éreztem magam, mert bár szintben már jóval az aktuális boss fölött voltam… nos solo létem miatt… a felszerelésem nem éppen van a csúcson (leginkább azért, mert mivel egyedül harcoltam mostanáig, így Poti készletemet állandóan fel kellett töltenem). Talán csatlakoznom kéne egy meglévő céhhez… nem tudom… fogalmam sincs. De az biztos, hogy aranyat kell farmolnom, hogy fel tudjak készülni a nagy napra! Így hát levetve a névtelenség és solo lét magányát elindultam céhet keresni. Őszintén szólva, már voltak jelöltjeim. A Voice és a JL, melyekről annyit hallottam már. Bár a Voice szimpatikusabbnak tűnt, a Justice League is igen hívogatnak, tűnik. Óóóó… remélem, van tagfelvételük. Mindenesetre reménytelien indultam útnak, hogy új ismeretségekre tegyek szert, mely lényegében egy új kaland kezdete.


A hozzászólást Tsujimoto Eiki összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 22 2016, 21:13-kor.
Tsujimoto Eiki
Tsujimoto Eiki
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2016. Aug. 22.

Karakterlap
Szint: 44
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Tsujimoto Eiki Empty Re: Tsujimoto Eiki

Témanyitás by Cardinal Hétf. Aug. 22 2016, 20:11

Osu!

Hát, ha ránézek az avatarra, nem egy kedves, barátságos fazont látok Very Happy Nem leszel viszont 40. szintű, miután Katha és Ryu szerzett expjént 10%-át levonom, úgyhogy egy képességet tegyél el talonba egyelőre. Illetve rendelkezhetsz a tárgyaidról, jártasságaidról, pénzedről is, meg ha szereztél bossharcon kívül pluszpontot, arról is.

Képességek:
- A Penge Szava legyen aktív képesség, egyszer használatos, két körig ható. Passzívként el tudok képzelni olyan helyzeteket, amikor túl nagy előnyt ad egy telje harc során.
- A Csatakiáltás szintje mitől függ? Azt úgy látom, nem írtad le.
- Az Eskü kétszerezős bónusza túl sok, különösen a buff erősítő képességeddel kombinálva. 150%-os sebzés tűrhetőbb lenne. A hátrányok, amiket írtál, nem igazán hátrányok, elvégre nagyon ritka az olyan eset, amikor egyszerre játékos és szörny ellenséged is van, egy bossharcon pedig bizonyos potik/kristályok használatánál kifejezetten előny, ha kevesebbet, vagy nullát sebzel.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tsujimoto Eiki Empty Re: Tsujimoto Eiki

Témanyitás by Cardinal Kedd Aug. 23 2016, 16:23

Osu!

Javítottál, úgyhogy elfogadom az előtörténetet.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek kezdésnek 5 (öt) pontot kapnak, amit a harcos alapra, azaz:
Élet: 2
Fegyverkezelés: 1
Erő: 4
Kitartás: 1
Gyorsaság: 1
Speciális képesség: 1

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor azt a megfelelő témákban megtalálhatod a szabályzatban.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő *Pallos/Fejsze/Pöröly* (+2 erő *-1 kitartás/-1 fegyverkezelés/-1 gyorsaság*) <- a * közöttiek közül választhatsz egyet, amit majd az adatlapodon tüntess fel. A három választás így nézne ki: [Kezdő Pallos (+2 erő -1 kitartás), Kezdő Fejsze (+2 erő -1 fegyverkezelés), Kezdő Pöröly (+2 erő -1 gyorsaság)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.

Ha akármivel kapcsolatban egyéb kérdésed van, nyugodtan dobj egy privát üzenetet nekem vagy kérdezd meg chaten. Smile
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tsujimoto Eiki Empty Re: Tsujimoto Eiki

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.