Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaylin vs. Blue

4 posters

Go down

Kaylin vs. Blue Empty Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Blue-Eyes Kedd Jún. 14 2016, 16:38

Nem túl sűrűn járok küzdelmekre, vagy fogadok el hasonló felkéréseket, most mégis megtettem. Egyrészt azért, mert amióta találkoztam Shuval és Timivel, na meg megküzdöttem a sárkánnyal, azon gondolkodom, mik lehettek a hibáim és úgy gondolom, talán rájövök néhány küzdelem alatt, másrészt azért, mert a felkérés küldője egy íjász. Sosem árt gyakorolni a távolsági harcosokkal szembeni összecsapásokat. Erre nemigen van lehetőség, hacsak nem hívok ki valakit, Takát azonban nem akartam ezzel nyaggatni. Múltkor sem sikerült neki túl komolyan venni, bár biztos vagyok benne, hogy sokat tanult. Ő is, és én is. Ki is merült rendesen, ami azt illeti. Én pedig órákat ücsöröghettem mellette a semmi közepén, várva, mikor ébred fel, míg esteledni nem kezdett és felkeltettem én magam. Remélem most nem lesz ilyen. Ez a játékos elvileg magasabb szintű, még akkor is, ha csak nemrég érkezett a játékba. A kitartása tehát nagyobb lehet, mint a Kölyöké, talán még az enyémnél is.
A Horunka falutól nem messze lévő kastély romjainál várom, még jóval a megbeszélt idő előtt. Nem szeretek késni, jobb dolgom pedig nem volt, ezért is jöttem hamarabb. Míg várok rá, a romokat figyelem. Ide-oda járok közöttük, apránként derítve fel a helyet, csak hogy tudjam, merre lehet menni és merre nem. Nem végzek teljes felderítést, csak egy kisebbet, biztos, ami biztos. Már előre megbeszéltünk néhány részletet. Mivel nemrég kezdte, így nem használok különösebben páncélt, csak kardot és pajzsot. Na meg a képességemhez kellő íjat, ha módomban áll, bár ezen a terepen... Hamarabb eltűnne, minthogy célba veszem. Meglepetésnek azonban nem lehet rossz, ha úgy hozza a helyzet, ennek ellenére nem kéne mindig arra hagyatkoznom távolsági játékossal szemben. Már csak azért sem, mert mindössze három körig használhatom egyszerre, ráadásul csupán az eredeti felét sebzem úgy, ami nem sok.
Blue-Eyes
Blue-Eyes
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2016. Mar. 29.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Kaylin vs. Blue Exp_bal590/600Kaylin vs. Blue Exp_ures  (590/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Kaylin Kedd Jún. 14 2016, 17:45

Éppen úton voltam Horunka irányába, mikor találkoztam egy talpig páncélba öltözött alakkal.
Mivel alapból Horunkába is edzés céljából indultam gondoltam ki hívom egy küzdelemre.
Hát így is tettem meg kértem, hogy küzdjünk meg egymással még a mai nap folyamán.
Külön kérésem volt felé hogy páncélt ne viseljünk, mivel én azzal még nem remekelek.
Miután megérkeztem a faluba. Egy kis pihenés után, útnak is indultam a megbeszélt helyre, ami nem más volt, mint egy régi kastélyrom. Pihenésem kicsit hosszura sikerült ezért jó pár perces késéssel érkeztem meg a helyszínre. Első dolog, ami meglepett rom körül egy lány sétált kardal és pajzzsal a kezében. Ez az apró különbség páncélban valahogy nem tűnt fel. Kezdés ként elnézést kértem késésemért, majd mind a ketten készülni kezdtünk az összecsapásra.
Én raktáramból előhívtam az íjam, és a tegezem, na meg persze a veszőket.
Majd íjam ajzásával foglalatoskodtam. Az összecsapás előtti maradék időben gyorsan felmértem a terepet és a lehetőségeimet. Íjász létemre előnyöm a távolságból származik, ami azért lehet gond mert a romok közt vannak szűkebb részek is ahol majdhogynem közelharcra kéne vetemednem.
Valamint ki kell használnom a gyorsaságomat vele szemben. Ha ez mind nem lenne elég a győzelmemhez, akkor az új képességem is ott van a tarsolyomban. Ami nem más mint a Frost arrow: egy kéken fénylő nyilat lő ki mely lefagyasztja áldozatát a fagyasztás 1 körig tart képesség lehűlési ideje 3 kör. Ha a győzelmet nem is sikerül megszereznem tapasztalatot mindenkép szerzek vele.
Lelkesen vágok neki az első küzdelmemnek.
Kaylin
Kaylin
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2016. Jun. 12.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kaylin vs. Blue Exp_bal39/1500Kaylin vs. Blue Exp_ures  (39/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Blue-Eyes Kedd Jún. 14 2016, 18:04

Késik. Nem szeretem a későket, ahogyan én magam sem szeretek késni, de mivel bocsánatot kér érkezésekor, eltekintek efelett. Mindenkivel előfordulhat néha, még nekem is, ha közbe jön valami olyan váratlan, mi hosszútávon akadályoz. Páncél ugyan nincs rajtam, de cipőmet magamon hagytam, mivel az nem ad semmi védelmet, csupán sebesség bónuszt. Ezzel nem hiszem, hogy problémája lenne, ha viszont mégis, úgy majd út közben jelzi és leveszem, ha úgy alakul. Ez legyen a legkevesebb. Ami a többit illeti, pajzsom erre a küzdelemre visszacseréltem a kezdő felszerelésből valóra.
- Ez a pajzs összességében két páncélt ad. Ennyi van neked is, ha rajtad van a kezdő ruha, úgyhogy azt nyugodtan magadon hagyhatod - magyarázok közben egy keveset.
Így ezen a téren is kiegyenlítettek vagyunk. Most pedig, hogy mindennel készen vagyok, akár kezdhetjük is. Nem sétálok odébb, nekem kedvezőbb, ha a közelében kezdek, ugyanakkor hajlandó vagyok másra is. Akár egy kis bújócskára is a romok között, ami előbb-utóbb úgyis megtörténne. Istenem, alig néhányszor találkoztam Takával, máris a játék jut eszembe először. Jobb lenne távol maradnom tőle, vagy még ritkábban látni őt. A baj csak az, hiába igyekezném elkerülni, valahogy rám talál. Csak úgy, mint múltkor a plakátoknál. Szőke tincseimen igazítok egy keveset. Hátam mögé dobom őket, majd megigazítom az azok javát lefogó, fekete pántot. Ez így megteszi.
- Mit szeretnél? A romok között kezdjünk, hogy keresni kelljen egymást, vagy itt? - vetem fel a lehetőségeket.
Persze ha más ötlete van, felőlem az is rendben van. Már amennyiben megoldható. Közben leintem a menüm, hogy elküldhessem neki a kihívást, de aztán megállok a lehetőségek előtt.
- Teljes életes, vagy fél életes küzdelem legyen? Az előbbi végén eldöntheti a győztes, hogy életben hagyja, vagy megöli a vesztest. Nem szeretnék meghalni, ölni sem áll szándékomban, szóval ha ez rád is igaz, felőlem az is lehet. Úgy tovább tart általában - magyarázom arra az esetre, ha ezekkel nem lenne tisztában.
Amennyiben dönt, elküldöm neki, válassza akármelyik opciót. Elfogadása esetén pedig már nincs más hátra, mint várni, hogy a számláló a végére érjen, addig pedig felkészülni.


//Éééés akkor, a kockák:
Támadások, mellékcselekvések - mindkettőnknek 1-1 körönként
Találat: Kaylin - 2 vagy afölött (6os kocka) + halál korona, Blue - 4 vagy afölött
Spec kép: Kaylin - 3 vagy afölött (római kocka), Blue - 6//
Blue-Eyes
Blue-Eyes
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2016. Mar. 29.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Kaylin vs. Blue Exp_bal590/600Kaylin vs. Blue Exp_ures  (590/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Kaylin Kedd Jún. 14 2016, 18:52

Kifejezetten örülök hogy a kezdő páncélom megmarat meg amúgy is neki a pajzsa hozzátartozik az alap felszereléséhez
- Szerintem kezdjük itt a küzdelmet és aztán majd ahogy alakul
fel ajánlotta hogy én választom ki a párbaj stílusát
és mivel nem szeretek fél dolgokat alkotni ezért a teljes életest fogom választani .
De eszem ágában nincs meghalni amitől nem is kell tartanom szerencsére.
- Az előbbi opciót választom.
Majd miután elküldte a felkérést én elfogadtam.
míg a számláló vissza számol hátra szaladok és fel készülök a támadásra .
A rendelkezésre álló pár másodperc gyorsan eltelt.
A távolságból és a gyorsaságomból származó előny segítségével kezdeményezek
az idegre helyezem a veszőt majd jobb karra célzottan ellövöm a veszőt.
Ezzel a küzdelem is kezdetét veszi.
Lövésem után rögtön a romok közé futottam és egy kimagasló kőkupac tetejére álltam.
Várom érkezését és legbelül kifejezetten félek tőle.
Itt létem alatt ez az első küzdelmem és fogalmam nincs, menyire fájhat, amikor átvágnak egy kardal .
Vagy egyáltalán érzek, e valamit vagy rögtön belehalok.
Reszkető kézzel a nyílveszőmet az idegre helyezem és közben a terepet figyelem.
Mindenkép szeretném elkerülni, hogy a meglepetés erejével érjen a támadása.
Olyan izgatott voltam első lövésemnél hogy azt se tudom, hogy eltaláltam el vagy kivédte mindegy, bízok a legjobbakban.
A kőhalmon állva felveszem a talpas íjászathoz ajánlott alapállást és várok.
Jelenleg még a győzelemre is jó esélyeket látok.
Kaylin
Kaylin
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2016. Jun. 12.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kaylin vs. Blue Exp_bal39/1500Kaylin vs. Blue Exp_ures  (39/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 14 2016, 18:52

The member 'Kaylin' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Kaylin vs. Blue 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Kaylin vs. Blue 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Blue-Eyes Kedd Jún. 14 2016, 19:06

Válaszaira egyet-egyet biccentek, majd elküldöm a felkérést. Ügyesen teszi, hogy felvesz egy bizonyos távolságot, ugyanakkor én sem vagyok rest csökkenteni azon, amennyire módomban áll. Íjász és láthatóan gyorsabb nálam, ugyanakkor még neki is meg kell állnia valamennyi időre, hogy lőni tudjon. Arról nem is beszélve, hogy a romok őt is akadályozzák, mind látásban, mind a kellő távolság tartásában. A számláló lecsengése után futni kezdek. Nem foglalkozom első találatával, mi bennem ér célt, egész pontosan vállamban, néhány pillanatnyi kellemetlenséget okozva ezzel, ami nagyjából addig tart, míg látom csökkenni életpontjaimat. Ez így nem biztos, hogy jó lesz, láthatóan a sebzése is jócskán nagyobb, mint az enyém. Sebaj! Nemigazán foglalkoztat most a vereség, vagy a győzelem gondolata. Egyszerűen csak tenni akarom, amit megtehetek és tanulni az egészből. Nem sokáig tart beérnem őt. Pajzsom magam elé emelem, lehetőleg úgy, hogy a tőlem telhető legjobban védjem magam tőle, most, hogy magaslatra mászott. A kőhalomra eszem ágában sincs felmászni. Helyette a közelébe megyek, majd egyszerűen megpróbálom lelökni onnan pajzsommal, erőteljesen meglendítve felé azt. Így védve leszek nyilaitól, ráadásul sebzem is őt. Két legyet egy csapásra. A kérdés már csak az, mennyire járok sikerrel.

//Hp: 107//
Blue-Eyes
Blue-Eyes
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2016. Mar. 29.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Kaylin vs. Blue Exp_bal590/600Kaylin vs. Blue Exp_ures  (590/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 14 2016, 19:06

The member 'Blue-Eyes' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kaylin vs. Blue 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Kaylin Kedd Jún. 14 2016, 20:24

Lebecsültem gyorsaságát, nagyon gyorsan rám talált bár ez annyira nem meglepő mivel egy kőhalom tetején álltam.
pajzzsal rohant felém ezzel jó védte egész testét, felkészültem a kard csapása kikerülésére vagy kivédésére, de meglepetésemre a pajzsával támadott. Az ütést elől az utolsó pillanatban sikerült kitérnem és válaszul gyorsan íjamat jól megfeszítve egy gyors nyilat lőttem az oldala felé. Majd leugrottam a kőhalomról, és feltápászkodásomat követően futni kezdtem. Majd a tegezemhez nyúltam és elő húztam a következő nyilat. Utána folytattam a futást a romok sűrűjébe. Elgondolkodtam láttam a lövésem betalálásának nyomait, de se kiáltást se bosszankodást nem hallottam, talán nem érez fájdalmat, vagy talán ennyire erős volna, nem tudom.
Az élet csíkján láttam a károkat, de még így is sokkal több élete lehet, mint nekem a maximális.
Szokásomnak híven megint menekülök, egészen a romok sűrűjébe. Majd egy zsák utcába érek.
Ez a kastély fénykorába valami szűk kis szobácska lehetett, aminek én most kifejezetten nem örülök de már biztos a közelemben lehet. Így felkészülök a következő támadásra, a korában kivett nyílvesszőt az idegre helyezem, majd felveszem a szükséges állást.
Ez követően már csak várom érkezését és támadását.
Vajon ő is az elejétől küzd ebben az érdekes világban vagy ő is csak nemrég került ide.
Talán találkozhatott a kis csapatommal és a barátnőmmel ezelőtt.
Egy biztos küzdelem után nála is rákérdezek.
Mivel egyik fő célom az hogy megtaláljam őket a másik meg az hogy túléljem ezt az egészet.
De elsőnek még meg kell nyernem ez a küzdelmet,és majd utána gondolkodhatok ezen.
Kaylin
Kaylin
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2016. Jun. 12.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kaylin vs. Blue Exp_bal39/1500Kaylin vs. Blue Exp_ures  (39/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 14 2016, 20:24

The member 'Kaylin' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Kaylin vs. Blue 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Kaylin vs. Blue 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Blue-Eyes Kedd Jún. 14 2016, 20:40

Támadásomat időben sikerül kikerülnie, ami nem is csoda, tekintve, hogy sokat nem kell emiatt tennie. Egyszerűen elég leugrania a rakás másik oldalán, vagy hátra gurulnia, akármi. Nekem viszont most meg kell kerülnöm mindezt, ha pedig nem lenne elég, ott van az újabb sebzés is, amivel gazdagodom. Ez kezd kicsit idegesítő lenni. Talán neki pont hogy kedvezőbb ez az egész, tekintve, hogy gyorsabb nálam, még ha nem is olyan sokkal. Utána eredek, ám ezúttal valamivel figyelmesebben. Még látom, ahogy beér a szobába, vagy valami hasonlóba, legalábbis az ajtó kiszélesedett helye erre utal. A fal takarásában állok meg. Pajzsom mögül nézek ki, remélve, hogy ennyiből nem vesz észre, én viszont megfigyelhetem azt, hogy merre van. Nem megyek be. Amint meglátom, vissza is húzódok, sőt, még egy lépést meg is teszek oldalra, hogy rendben legyek és biztos ne lásson odabentről.
- Tényleg azt várod, hogy majd besétálok oda? - kérdem, mert abban biztos vagyok, hogy tudja, hogy ideértem.
Csak erre jöhet ki, ahogy én is csak erre mehetek be. Nincs más út, legalábbis első ránézésre. Akár meg is állhatnék itt, várva, hogy kijöjjön. Tényleg ez lenne a legjobb döntés, ugyanakkor akkor nem megyünk semmire. Nem folytatódik a küzdelem és várhatunk itt napestig, ahhoz pedig sem hangulatom, sem időm, még akkor se, ha én fogadtam el kihívását a mai nap folyamán. Pajzsomat magam elé emelve berontok hát, egyenest neki címezve magam, elébe érve szúrva felé, remélve, hogy ezzel majd találok. Ha nem, akkor is el kell hagynia ezt a szobát, ha távolabb akar kerülni. Pedig mennyivel egyszerűbb lenne, ha neki kellene engem keresnie.

//Hp: 92, Csp: 30//
Blue-Eyes
Blue-Eyes
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2016. Mar. 29.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Kaylin vs. Blue Exp_bal590/600Kaylin vs. Blue Exp_ures  (590/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 14 2016, 20:40

The member 'Blue-Eyes' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kaylin vs. Blue 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Kaylin Kedd Jún. 14 2016, 21:05

Rám talált… bár ez várható volt túl gyorsan rontott be ahhoz, hogy bármit is tegyek a szúrása a gyomromban landolt. Én ordítva földre rogyok majd pár másodperc ordítozás után rájövök, hogy nem is fáj, sőt semmit nem érzek. De az életjelző csíkomon jelentős a csökkenés.
majd egy gurulással ki gurulok a sarokból.
Keresek egy magasabb helyet. Egy újabb nyílvesztőt az idegre helyezek és pihenek mivel már is elfáradtam és nem lenne elég erőm még egy lövésre.
a szintje alacsonyabb, mint az enyém jóval, mégis sokkal nagyobb károkat képes bennem okozni min nekem ő benn, ez elég aggasztó dolog. Az élet csíkom körülbelül 1/5-vel lett kevesebb, mint volt.
Nem tűnt kimerültnek egyáltalán nem, és én még a fő ütőkártyámat is ellőttem vele szemben élet csíkját elnézve még legalább 6 támadásomnak kell betalálnia a győzelemhez. Valamint még mindig nem láttam az ő képességét. legközelebb biztos a kitartásomra fogok osztani. Bár jól jönne egy olyan tárgy is, ami arra ad bónuszokat. Minden esetre biztos vagyok benne, hogy még rengeteget kell gyakorolnom ahhoz, hogy én is erős legyek. De még mindig rossz belegondolni abba, hogy ő most fél erővel harcol ellenem ugyanis ragaszkodtam a páncél nélküli küzdelemhez. Ha teljes páncélba jött volna, talán meg se karcolnám az egész harc során. A csata után mindenképp be kell szereznem egy jobb felszerelést. Talán a faluba ahová gyakorolni megyek lesz rá lehetőség.  


//HP 40 CSP 50 így már//


A hozzászólást Kaylin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 14 2016, 21:18-kor.
Kaylin
Kaylin
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2016. Jun. 12.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kaylin vs. Blue Exp_bal39/1500Kaylin vs. Blue Exp_ures  (39/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 14 2016, 21:05

The member 'Kaylin' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
Kaylin vs. Blue 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Blue-Eyes Kedd Jún. 14 2016, 21:32

Végre sikerül eltalálnom őt, na nem mintha olyan sokszor próbálkoztam volna még, de azért mégis. Jó érzés, hogy kardom talál, mikor azonban ordítva a földre rogy, hirtelen nem tudom, hogy mit csináljak. Egyszerűen megdermedek, miközben döbbenten, szinte már kétségbe esve kapkodom fejem, hogy mi ez az egész. Nem érezhetne fájdalmat, hivatalosan nem, legalábbis én nem érzek, meg állítólag más sem. Akkor most mégis mi ez az egész? Ennyire megijedt volna, vagy nem tudja, hogy ennek nem kellene fájnia és a hirtelen találat miatti sokk az, ami a fejével játszik? Gőzöm sincs, minden esetre hamarosan vége lesz, legnagyobb megkönnyebbülésemre. Mikor megmozdul, nagyot sóhajtok.
- Tehát rendben van... - motyogom magam elé.
Szőke tincseimbe túrok, majd igazgatok rajtuk egy keveset, lévén ráérek. Igaz, addig fedezéket talál, de itt az ideje, hogy ne én legyek az, aki kerget. Sokkal kényelmesebb lesz nekem elrejtőzni a falak között. Kilépve első találatom helyszínéről, alaposabban körbenézek. Egy magasabb falat keresek, majd úgy megyek, hogy lehetőleg végig fedezékben maradjak, valamilyen törmelék, vagy épp pajzsom takarásában. Egészen a falig, ami mögött megállok, ha nem észlelem a közelben jelenlétét. Minden bizonnyal fedezéket keresett magának. Íjász, na meg az előbbiből kiindulva, valami magasabb helyet, ahol jobban rálát a terepre. Ezért is kerestem az egyik legmagasabb falat. Ugyan célszerűbb lenne egy alacsonyabb, mert az kevésbé kiszámítható, de még van időm. Az életcsíkját így is eléggé megmetszettem, ami meglepett. Azt hittem, több élete van, de úgy tűnik, tévedtem. Sokkal kevesebb van neki, mint nekem.
//Hp:92 Cs:50//
Blue-Eyes
Blue-Eyes
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2016. Mar. 29.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Kaylin vs. Blue Exp_bal590/600Kaylin vs. Blue Exp_ures  (590/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Kaylin Kedd Jún. 14 2016, 22:25

Meg lepetésemre nem támadott rám pedig meg volt rá az alkalma és a lehetősége is. De ő nem tette
talán a képességét készítheti elő, az lesz a legjobb, ha nyílt terepre húzódom. a Romokból megindulok kifelé, de nem észvesztve rohanok, hanem szép lassan minden lépést jól át kell gondolnom. Mivel bármelyik rom mögül elő törhet és közelharcban ugye mondanom sem kell, hogy semmi esélyem nem lenne, így szépen lassan kisétálok nyílt részre. Majd a ruházatom az utolsó romoktól pár méterre lehelyezem, mintha én lennék az, mivel ehhez nincsenek képességeim ezért valószínűleg nem sikerül vele becsapnom, de egy próbát megér. Én meglapulok a romok tövében és bízok benne, hogy kiszalad a ruhámra és hátha hátba tudom támadni bár erre én magam se látok sok esélyt // amennyiben sao világában erre nincs lehetőség akkor csak simán meglapulok a falnál//
a nyílvessző az idegen nyugszik és koncentrálok, hogy a kepeiségem sikerüljön és még el is találjam.
Erősen bízom benne, hogy tovább már nem fojtatja az én taktikámat és nem próbál elbújni előlem.
Vagy talán csak neki is elfogyott az energiája és azért keresett fedezéket hogy azt töltse, nem tudom, csak találgatni tudok. Ami felettébb aggasztó, hogy csatánk már lassan egy órája tart és még mindig nem tudtam komoly károkat okozni neki. Az elkövetkezendő körökben ezt feltétlen orvosolni kell. Egy jó találatom akár megfordíthatja a csata állasát is.

//HP 42 CsP 50//
Kaylin
Kaylin
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2016. Jun. 12.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kaylin vs. Blue Exp_bal39/1500Kaylin vs. Blue Exp_ures  (39/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Blue-Eyes Szer. Jún. 15 2016, 10:14

Azt hittem, el fog indulni, hogy megkeressen engem. Vártam, mikor fordul be mellettem, hogy újabb támadást intézhessek felé, ez azonban nem érkezik meg. Vagy rendkívül türelmes, vagy valami máson töri az agyát, én pedig kíváncsi vagyok arra, hogy min. Lassan indulok meg, óvatosan, végig a falhoz lapulva, majdhogynem guggolva, hogy minél kisebb felületet hagyjak szabadon. Idővel elérek egy olyan pontra, ahol rálátok a nyílt terepre, ekkor látom meg őt. Vagy legalábbis elsőre úgy tűnik, az egész azonban szokatlan. Eddig azon volt, hogy magasabban legyen, vagy kellő fedezékben, de most... Csak úgy kimegy a nyílt terepre? Nem mozdul. Még csak meg sem fordul, hogy szétnézzen, vagy akármi, ami csak tovább fokozza kíváncsiságomat. Mégis mit művel, és miért? Nem vagyok olyan ostoba, hogy rárontsak. Ennél több eszem van.
Képességem igyekszem aktiválni, hogy fegyvereim lecserélődjenek és előkerüljön az íjam, ami igazából még mindig csak kölcsönbe van, amíg nem találok, vagy szerzek egy másikat. Lényegében mindegy lenne, hogy milyen íj van nálam. Talán be kellene mennem Shuhoz, kérni tőlük egyet. Tisztában vannak a képességemmel, minden bizonnyal adnának nekem egyet, ha szépen kérem őket. Ha meg nem, hát... Most már vagyok olyan szinten, hogy néhány kováccsal készíttethessek magamnak másikat. Talán még aranyam is lenne rá elég. Akárhogy is, ha sikerül aktiválni a képességemet, úgy megpróbálok célozni is, majd megereszteni egy nyílvesszőt felé. Ha eltalálom, annak csak örülhetek. Bár csak ötöt sebzek így, de az is több a semminél. Ha meg nem, akkor is megláthatom, hogy reagál, már ha reagál rá. Ki ne reagálna egy felé közelítő vesszőre?
Blue-Eyes
Blue-Eyes
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2016. Mar. 29.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Kaylin vs. Blue Exp_bal590/600Kaylin vs. Blue Exp_ures  (590/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jún. 15 2016, 10:14

The member 'Blue-Eyes' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Kaylin vs. Blue 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Kaylin vs. Blue 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Kaylin Szer. Jún. 15 2016, 14:06

Úgy látszik, tervem részben működött bár nem igazán tudom mi történhetett. Mivel tudtommal a lovagok nem használhatnak íjakt. Vagy mégis? Én még nem próbáltam kardokat használni, de gondolom, menne vagy lehet, fel se tudnám szerelni? Na, most viszont nincs időm ezen gondolkodni, mert ha ő íjjal vagy valaki más valaki megpróbált eltalálni! Ezt nem hagyhatom válasz nélkül.
Felpattantam és szaladni kezdtem az általam kitett csali irányába.
Közben testem balra fordítom és a romokat figyelem.
erősen a képességemre koncentrálok, és amikor megpillantom, ellövöm felé a frost arrow kepeségemet.
majd egy gyors fékezést követően megállok, felveszem az alapállásomat újabb veszőt veszek, elő a tegezemből majd idegre helyezem és készülök a következő támadásra.
Most kifejezetten örülök, magamba mivel úgy érzem sikerült a fordításhoz szükséges csavar.
Bár nagyon meglepett a támadásával most már tudom, hogy ő lőtt mivel láttam az íjat a kezébe, de mégis hogy egy lovag képes erre is?
Vagy talán ez lenne az ő képessége még az is meglehet. De minden esetre egy biztos, hogy az íjat is remekül használja mivel a csapdának állított ruhámat telibe találta. Ha az a nyíl engem talál el az tovább tépázta volna az élet csíkom. Nem tudom, mekkora lehet az íjának sebzése, de ha hasonló az enyéméhez, akkor 2 lövés és a földön vagyok, és vesztettem is. Ezt viszont nem hagyhatom. Tudom, hogy a részvétel a fontos, de jelenleg számomra a győzelem a cél.

Kaylin
Kaylin
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2016. Jun. 12.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kaylin vs. Blue Exp_bal39/1500Kaylin vs. Blue Exp_ures  (39/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jún. 15 2016, 14:06

The member 'Kaylin' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Kaylin vs. Blue 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Kaylin vs. Blue 4766597959_9de1fd561c_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
Kaylin vs. Blue 4767242330_2db9f185a1_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Blue-Eyes Szer. Jún. 15 2016, 14:24

Csali. Hiába találom telibe, nem több az egész egy csalinál, ami egy részről azért zavaró, mert bedőltem neki, ha úgy vesszük, másrészről azért, mert a ruháiból áll. Nem is tudom hirtelen, hogy mire számítsak, mikor kiront az eddig rejtekhelyéül szolgáló takarásból. A szemeim nem csukom be, figyelem őt, majd megpróbálok kitérni, vagy legalábbis megpróbálnék, ha íjjal a kezemben mozoghatnék. Csak annyira van időm, hogy deaktiváljam a képességet, ezzel együtt visszaváltva pajzsra és kardra. Amint újra kezemben tudhatom szokottabb eszközeimet, eltalál, én pedig meglepő módon nem tudok megmozdulni.
Láttam, hogy valami más a most érkező nyílban, ezt azonban nem hittem volna. Mivel mozdulni nem tudok, csak abban reménykedhetem, hogy elvéti. Ez az, amire a legkisebb esélyt látom. Eddig is remekül célzott, majd miért pont most vétené el, amikor még kedvére közelebb is jöhet. Sőt, igazán jöhetne, hogy kiengedésemkor ne kelljen messzire mennem érte. Azért, hogy elkaphassam. Mindig is sejtettem, sőt, tudtam, hogy problémás íjászokkal küzdeni, ez még Taka esetében is nyilvánvaló volt, most viszont még tisztább számomra. A lovagok arra valók, hogy felfogják a támadásokat, az első sorban küzdjenek, az íjászok viszont pont ellenkezőleg. Nem hiába rendelkeznek távolsági fegyverrel, még ha képesség útján én is használhatok egyet ideiglenesen. Bosszantó helyzet, viszont nincs mit tenni. Ha esetleg nem jönne közelebb, úgy biztos vagyok benne, hogy kiolvadásomkor ismét bevetem magam a romok közé. Csak tudjam meg, hogy meddig tart a nyíl hatása.

//Hp: 77//
Blue-Eyes
Blue-Eyes
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2016. Mar. 29.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Kaylin vs. Blue Exp_bal590/600Kaylin vs. Blue Exp_ures  (590/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Kaylin Szer. Jún. 15 2016, 18:02

Már készültem volna a következő nyíl kikerülésére, de erre nem volt szükség. nyilam betalált és gyönyörű szépen megfagyasztotta áldozatát most látom, először a képességem hatását ez lenyűgöz, ugyanakkor neki biztosan furcsa érzés lehet befagyni. Gondolom, ebből se érez fájdalmat, de valószínűleg neki i szokatlan ez az érzés. Misem bizonyítja jobban azt, hogy reflexei is nagyon jók, mivel utolsó pillanatában visszacserélte fegyverét és már azokkal fagyott jégbe.
Most viszont ki kell használnom a képességem adta előnyöket és még tart a fagyasztás újra támadnom kell. Így gyorsan előveszek egy nyilat a tegezemből és felé lövök. ha ez is betalál, akkor az élet csíkja körülbelül a felénél lehet. Az enyémnek még több mint a 3 negyede megvan, úgyhogy egészen jók az esélyeim. A Lövésem után felveszem a csalinak használt ruhámat és egy nagyobb kerülővel a romok közé futó. Végig takarásban próbálok mozogni, hogy ha esetleg hamarabb, kifagyna, nehogy észrevegyen. Korábbi taktikámmal ellentétben most a romok közé futok, de egy távolabbi helyre. Mivel támadásom után nem lesz elég energiám újabb támadásra és pihennem kellesz. az egyik rom faldarab tövébe húzódok meg és újabb veszőt helyezek idegre. mivel elég nagy ez a romos terület kettőnknek is remélem, nem talál rám. De felkészülök arra az eshetőségre is, ha esetleg rám találna. Bár viszonozni támadását nem tudnám kimerültségem miatt, de minden tőlem telhetőt meg fogok tenni.

//HP 42 CsP 0 //

Kaylin
Kaylin
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2016. Jun. 12.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kaylin vs. Blue Exp_bal39/1500Kaylin vs. Blue Exp_ures  (39/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jún. 15 2016, 18:02

The member 'Kaylin' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Kaylin vs. Blue 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Blue-Eyes Csüt. Jún. 16 2016, 15:34

Még egy találat. Ha így haladok, csúfos vereséget fogok felmutatni, bár legalább egy találatom már van. Vagy kettő, ha a bábut is nézem. Az szépen talált, ilyen pontosan talán még egyszer sem sikerült. Most viszont nincs idő ezen gondolkodni. A fagyasztás ideje tökéletes arra, hogy lehűtsem a fejem és végiggondoljam a dolgokat. Figyelem, hogy mit csinál, hogy távolodik a lövés után és eltűnik szemem elől. Ezek szerint hamarosan szabadulok, és valóban. Alighogy elveszítem szem elől, érzem, hogy apránként képes vagyok mozogni. Mikor már minden tagom mozgatható, biztonság kedvéért megmozgatom kicsit vállaimat és karjaimat, majd lépek egyet-kettőt helyben, hogy megbizonyosodjak a dolgokról, aztán magam is megindulok.
Mivel ő kerül egyet, úgy vélem, hasonló álláspontra jutott, mint én. A romok közt keres magának menedéket. Még egyszer nem fogok bedőlni ennek a trükknek, az biztos, most már csak az a kérdés, ki talál meg kit hamarabb. Lassan indulok befelé, pajzsom magam alatt tartva, a lehető legnagyobb csendben. Tekintetemmel a földet is szemmel tartom, nehogy kelletlen rálépjek egy kavicsra, vagy gallyra, ami hangot adhat érkezésemről. Mivel vélhetően a széle környékén megáll, vagy beveti magát pont a közepébe, én az elszelelésével ellentétes irányba próbálok meg haladni, hátha meg tudom őt kerülni. Ennél több egyelőre nincs a tarsolyomban, de ha sikerül idebent marasztalnom, akkor még valami jó is kisülhet a dologból.

//HP: 62 CSP:50//
Blue-Eyes
Blue-Eyes
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 130
Join date : 2016. Mar. 29.

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Kaylin vs. Blue Exp_bal590/600Kaylin vs. Blue Exp_ures  (590/600)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Kaylin Csüt. Jún. 16 2016, 19:28

Itt az idő a pihenésre! Én mint aki jó végezte dolgát és a megérdemelt pihenőjét tölti lehúzom a bakancsaimat és velük fel póckolom a lábam. Elvégre egy küzdelem közepén a kényelem a legfontosabb. Viccet félretéve mivel a cselekvés pontjaim elfogytak ezért az egész körömet pihenéssel töltöm. úgy gondolom sejtése sincs, hogy hol lehetek ezért, íjamból a nyilat kiveszem, és a tegezembe visszateszem. De azért az íjat a kezemben tartom. Bár ez is lehet fölösleges, mert elég nagy ez a romos terület és fogalma se lehet, hogy merre vagyok, bár most nekem sincs arról fogalmam, hogy ő merre lehet. Jelenlegi ellenfelem nagyon emlékeztet egyik barátomra Bosu-ra.
Megbeszéltek szerint ő lett volna a csapatunk lovagja, mármint bízom benne, hogy lovag lett és jelenleg is életben van a többiekkel együtt és egy szép napon talán találkozhatunk.  Talán ezért is edzek annyit, mert az eltereli a figyelmem és nem tör rám az a rossz érzés, hogy talán már sose láthatom őket. Utálom az ilyen csöndes pillanatokat. Eddigi nagy álmom volt, hogy bekerüljek egy ilyen világba tessék, most itt vagyok a mostani nagy álmom, hogy ezt az egészet a barátaimmal együtt éljem, át remélem ez nemsokára teljesül. Ami azt illeti ez a győzelem azért is jót tenne, mert exp-t adna és elvileg aranyat is, ami jó hatással lenne a felszereléseimre nézve. Valamint szeretnék megismerkedni pár sorstárssal is, ha vannak ilyenek, akik nemrég érkeztek ebbe a világba és együtt minden könnyebb és gondolom a fejlődés is az. Nem szabad elfelejtenünk, hogy ami nem öl meg az exp-t ad.


//HP 42 CsP 50 //
Kaylin
Kaylin
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2016. Jun. 12.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Kaylin vs. Blue Exp_bal39/1500Kaylin vs. Blue Exp_ures  (39/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Argo Pént. Nov. 04 2016, 14:18

Hai~
Inaktivitás miatt a párbajt lezárom.
Jutalmatok:
Kaylin: 15 exp 40 arany
Blue Eyes: 30 exp 80 arany
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Kaylin vs. Blue Empty Re: Kaylin vs. Blue

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.