Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaylin

2 posters

Go down

Kaylin Empty Kaylin

Témanyitás by Kaylin Vas. Jún. 12 2016, 17:25

Név: Kaylin Coras
Nem: Férfi
Kaszt: Íjász
Kor: 16

Kinézet: 160cm magas 50kg súlyú barna hajú sportos testalkatú  fiú
Képesség :frost arrow egy kéken fénylő nyilat lő ki mely lefagyasztja áldozatát a fagyasztás 1 körig tart képesség lehűlési ideje 3 kör
Jellem: Alapvetőlég kedves okos vicces egyéniség de nagyon forró fejű és elég agresszív és sokak szerint főnökösödő bár ő jobb szereti azt a megfogalmazás hogy jók a vezetői képességei  ijedős bár ezt sokszor magának sem mert bevallani nem hogy másoknak   inkább beválalósnak mutatta magát

Előtörténet
Egy gazdag anyagi helyzetű családba születtem bele.
Szüleim sokat dolgoztak ennek az anyagi körülmények megteremtéséhez.
Mindenem megvolt, amit csak akartam, kivéve a figyelem mivel, sokat dolgoztak és nem volt idejük rám, így mindig egyedül voltam. Sokszor mondták, hogy üljek le és játsszak valamit, amikor kicsit idősebb lettem ezek a játékok már számítógépen voltak.
Nagyon szeretem őket mivel, ahogy egyre fentebb kerültem ranglistákon egyre többen ismerték a nevem és egyre több figyelmet kaptam.
Ja, és hogy hol élek most egy japán nagyvárosban, ami egyben szülő városom is.
Mivel alacsony voltam és könnyen csesztethető, ezért még inkább a saját kis világomba menekültem, mit sem törődve a külvilággal. Az iskolai tanulmányok jól mentek a kevés tanulás ellenére is. Emellett diszgráfiás vagyok, de ennek én csak örülök mert ebben is más vagyok mint a többiek. Ahogy teltek az évek és új embereket ismertem meg néhány igazán jó barátra is szert tettem, na de persze őket is virtuálisan ismertem meg.
Ez még egy ok volt hogy mért töltsek annyi időt online játékokkal.
jó vezetői képességekkel rendelkezem, ugyanakkor forró fejű vagyok, és nem túl jól viselem a kritikát,
jelenleg a 10. éves vagyok a gimnáziumomban informatika szakon.
Édesapám egy nagy vállalat vezér igazgatója míg anyukám neki a titkárnője.
engem is a vállalat vezetésre szántak a szüleim, de persze én egészen mást akartam.
Viszonylag átlagon teltek a napjaim unalmas iskola aztán izgalmas küldetések boss fightok a „barátaimmal”.
Egészen addig a napig, amikor meg nem ismerkedtem egy lánnyal az egyik játékban.
Úgy éreztem ő életem szerelme.
Ő egy angol városban lakott így találkozásra lehetőségünk se volt.
De minden nap órákat tudtunk beszélni, rengeteg közös témánk volt, nagyon élveztem a társaságát még akkor is ha nagyon nagy távolság volt kettőnk közt.
Renget játékot játszatunk együtt és a nagy részét már nem is azért játszottuk mert menyire jó volt hanem mert együtt csináltuk.
Mindketten odavoltunk a fantasy játékokért.
Mikor tudomást szereztünk a nerve gear konzol készülésérő mind ketten nagyon megörültünk neki.
Már tervezgettük a virtuális találkozásunkat, és ennek teret a Sword Art Online játék adott mindketten azon emberek közt voltunk, akik elsők közt vették meg a konzolt és a játékot.
másra nem is nagyon tudtam gondolni.
Gyerekoromban számos sporttal megismerkedtem és ezekből az egyik kedvencem az íjászat volt, így nem volt kérdés melyik kasztot válasszam. Egy kisebb csapatot kezdtünk összeszedni más játékosokból akik szintén a nerv gear meg vársárlását tervezték.
Különféle pozíciókra megvolt a kijelölt ember, a csapat össze szokása érdekében egyre többet játszottunk együtt csapatmunkára épülő játékokkal.
Majd eljött a nap, amit annyira vártunk mind felvettük a sisakot és beléptünk a játékba.
Amikor Kayaba Akihiko üzenetét megkapta az első belépéskor miszerint: A játékból nem lehet kilépni, a halál a való életben is halál, ahhoz, hogy kiszabaduljon, ki kell, hogy vigye mind a száz szintet. Én kifejezetten megörültem másokkal ellentétben, bár utána meglepődtem, hogy mindenki egész jó felszerelésben van én meg kezdő cuccban majd megtudtam, hogy én késleltetve kerültem be
nagyon megijedtem után mivel fogalmam nem volt hogy hol fogom megtalálni a csapatomat és persze a szerelmemet. Első pár napot azzal töltöttem, hogy fogadókban kérdezősködtem utánuk .Legtöbben persze semmit nem hallottak róluk, de volt egy hely ahol a fogadós emlékezett rájuk, mintha 2-3 éve jártak volna erre. Teljesen kétségbe estem, hogy most hogyan találjak rájuk.
Pár óra búslakodás után útnak indultam mivel tudtam, hogy ha meg akarom őket találni meg kell erősödnöm.

Első utam a főtére vezettet ahol találkoztam a kiképző tisztel aki ezt kérdezte :
- Kis szintű vagy? Ha szeretnéd kiképezlek, hogy tarthasd a többiekkel az ütemet.
Ha igényeled a szolgáltatásait, akkor a következőek közül választhatsz:
1. opció: Maradok a jelenlegi szintemen.
2. opció: A 10-es szintre szeretnék lépni.
3. opció: A 20-as szintre szeretnék lépni.
4. opció: A 30-as boss legyőzése szükséges a megnyitásához.

a 3. opciót választanám felettem neki mivel úgy gondoltam fel kell zárkóznom nekem is


A hozzászólást Kaylin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 12 2016, 23:55-kor.
Kaylin
Kaylin
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 21
Join date : 2016. Jun. 12.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kaylin Empty Re: Kaylin

Témanyitás by Cardinal Vas. Jún. 12 2016, 19:59

Osu!

Hú, na kezdjük a rossz hírrel: javításra szorul a törid. Egyrészt azért, mert túl rövid. Legalább 500 szót kérünk, hogy biztosan tudjuk, nem lesz gondod a legalább 250 szavas reagokkal, a tiéd nincs 300 szó, ha kiveszem a leírásokból másolt részeket. Másrészt a szöveg a rövidsége ellenére is tele van durva helyesírási hibákkal. Dobd be egy szövegszerkesztőbe, vagy csak használd a böngésződ beépített helyesírás ellenőrzőjét, és amit pirossal aláhúz, azt javítsd ki. Harmadrészt szeretnélek bemutatni a vesszőnek, ami arra szolgál, hogy az összetett mondatokat és a felsorolásokat tagold vele. Ebből egyetlen egy darab sincs az előtörténetedben. Negyedrészt sok olyan mondatod van, ahol valahol a közepén elfelejted, mit írtál az elején, és így értelmetlenné válnak. Ötödrészt pedig az előtörténet mintában lévő pontok csak támpontként szolgálnak, nem pedig azért vannak ott, hogy egyenként, szép sorban megválaszolgasd őket. Az előtörténet arra való, hogy megmutasd, hogyan alakult ki a karaktered jelleme, mi történt vele az élete folyamán, hogyan jutott el a Sword Art Online világába.

Zanzásítva: bővítsd az írásod, javítsd a helyesírásod, használj vesszőket, olvasd át, amit írtál, és végül igyekezz egy összefüggő történetet megírni.

Ha kijavítottad a fenti hibákat, küldj egy privát üzenetet, és jövök újra Smile
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kaylin Empty Re: Kaylin

Témanyitás by Cardinal Kedd Jún. 14 2016, 10:05

Sokkal jobb Smile Van egy kerek történeted, a helyesírással is egészen jól megbirkóztál, nem nagyon maradtak kusza mondatok sem. Kicsit még csapongó az írásod, és arra is próbálj figyelni, hogy a mondatokat nagybetűvel kezdd, de tekintetbe véve a körülményeidet, ez így összességében már megfelel nekem. Elfogadom az előtörténetet.


A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. A karakterek 20. szintű kiképzősként 81 pontot kapnak, amit az íjász alapra, azaz:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 1
Erő: 1
Irányítás: 2
Kitartás: 1
Gyorsaság: 3
Speciális képesség: 1

Erre ráoszthatsz. Az elosztáshoz ha kéne egy kis segítség akkor azt a megfelelő témákban megtalálhatod a szabályzatban.

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Íj (felszerelt, +1 irányítás)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.

Ha akármivel kapcsolatban egyéb kérdésed van, nyugodtan dobj egy privát üzenetet nekem vagy kérdezd meg chaten. Smile
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kaylin Empty Re: Kaylin

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.