Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emlék

4 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Emlék - Page 3 Empty Re: Emlék

Témanyitás by Cearso Szomb. Jún. 11 2016, 07:57

-Nem azért, de én nem vagyok az a masnos tipus.
Miután elfogadta a feladásom az első dolgom az volt, hogy kibogarásszam a hajamból a szalagot. Nem akarom, hogy bármi baja legyen, mikor a rendszer is észreveszi, hogy véget ért a küzdelem.
-Mért akarsz döntetlent, mikor határozottan ügyesebb voltál? Amúgy sem ér ez a feltétel, mert nekem is meg kell osztanom az én részem Békéssel, ha egyszer már megengedted neki, hogy részt vegyen a küzdelemben. Egye kánya, ha visszacsinálsz mindent a küzdelem elöttire, akkor eltekintek ettől az apróságtól, és az igérethez hiven állom mind a húsz gombóc árát.
Shu a végére egy nagyon érdekes kérdést tartogatott.
-A legelső szép emlékem, mi?
Most itt az ideje, hogy én használjam ki a mindenki más számára egyértelmű, de teljesen félreérthető fogalmazást.
[color:cb0b=#666633-]Attól függ, hogy érted azt, hogy legelső. Ha a legfiatalkoribbra gondolsz, akkor azt már elmondtam. Ha ennél régebbi emléket el akarnék mondani, azt már elmondtam volna. Persze előtte is voltak szép emlékeim, de azok mind egy vagy több nagyon rossz emlék részei. Ha viszont úgy érted, hogy a legelső szép emlék, ami az eszembe jut, akkor...
Itt bevillant néhány kép Asuról, főleg az a kettő, mikor a szabadság templomban, illetve a Rezes macskában kettesben voltunk, és mind a kettő ugyanazzal a jelenettel ért véget, de ez inkább privát téma, amit nem akarok Shu orrára kötni. Inkább maradtam az eredeti tervnél.
-..azt kell mondjam, hogy egy aranyos lány jut az eszembe.
Itt tartottam egy újabb pillanat szünetet.
Legfőképpen az a pillanat, mikor megkérdeztem tőle, hogy lehetnénk-e testvérek, és ő nem mondott nemet.
Igen, ez jó lesz.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Emlék - Page 3 Exp_bal10/5900Emlék - Page 3 Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Emlék - Page 3 Empty Re: Emlék

Témanyitás by Shukaku Szomb. Jún. 11 2016, 09:05

A drágább ruhák rád voltak szabva, szóval nem esett volna bajuk, hiszen egy hevesebb küzdelem során mind leszakadt volna a játékosokról, ha nem készültek volna strapabíró pixelekből. Az, hogy egy alapbeállítással járó szalag mennyire strapabíró már kérdéses, és ő is ügyelt arra, hogy például a szafari során, ha komolyabb bozótosba kell bebújnia, akkor csatokra cserélje ki, de annyira nagyon nem féltette a ruháit. Persze azzal egyetértett, hogy az ő hajában jobban áll, és vissza is vette tőled, majd be is masnizta vele a saját frizuráját.
-Semmi gond, neked amúgy is szerintem a piros jobban állna. Jobban megy a szemed színéhez.
Azért egy kis szekálás még kellett, hozzátartozott a játékhoz, és legalább addig sem a beütött fejedre gondolsz, meg arra, hogy vitatkozz vele a küzdelem miatt. Persze azért az ügyesebb voltál részre kihúzta magát, és még utoljára összeborzolta a hajadat, ha már nem volt rajta kötés.
-A kisebbet legyőzni nem nagy érdem, szóval nem kellett sokkal ügyesebbnek lennem. De oké, akkor elmegyünk négyesben fagyizni, és te fizetsz, ha ennyire ragaszkodsz hozzá.
-Ragaszkodik. Ez volt a megállapodás tárgya, és nem olyannak ismerem Cearsot, hogy megszegje a szavát.

Röppent mellétek, és szólalt meg most már a sárkány is. A küzdőtér lassan visszaváltozott olyanná, amilyen általában is volt, egy fogadó hátsó udvarává, és te is visszakaptad a régi formádat az idomárral együtt, sőt, a lóval együtt is, aki szintén igazi volt, és azóta Timidus visszakötötte az itató mellé. Azt egyszerűen Shu nem tudta elhinni, hogy nem történtek veled csak szép dolgok. Ez olyan lenne, mintha ő azt mondaná, hogy azért nem akar kijutni, mert ott csak rossz dolgok történtek vele. Ez nem igaz, ő is tudna számtalan boldog emléket felidézni, még az intézetből is... de nem akarta bolygatni a dolgot, hisze nyilvánvalóan csak túllihegted, még azzal a fura történettel együtt is, amit ájultan mondott el a képzeletbeli barátod... bár ezzel még foglalkozni fog. Most azonban azzal törődött, hogy elolvadjon a szavaidtól, és újra megöleljen, igaz most már megint csak a derekadat. Ettől függetlenül persze még mindig ő volt a nagyobb, egész nap. Megragadta a kezedet, és most már tényleg elindulhattatok valamelyik cukrászda felé.

Köszönöm szépen a játékot! <3
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Emlék - Page 3 Exp_bal12695/10100Emlék - Page 3 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Emlék - Page 3 Empty Re: Emlék

Témanyitás by Argo Szomb. Jún. 11 2016, 13:31

Hai~
A nosztalgiát lezárom, jutalmatok 120 exp és 320 arany.
Cearso szintet lépett, 31 -> 32.
Artemis 36 exp-vel gazdagodott.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Emlék - Page 3 Empty Re: Emlék

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.