Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak

3 posters

Go down

[Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak Empty [Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak

Témanyitás by Kuradeel Szer. Ápr. 20 2016, 19:52

Résztvevő és kezdő hsz író: Kurokawa Yuuki
Aki a mesét élvezi és levezényeli: Kuradeel, meg aki még akarja. xP

A küldetés indítását engedélyezem!

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

[Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak Empty Re: [Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Ápr. 24 2016, 15:47

Addig még Ayani az új fegyveremmel bíbelődik, ami jelenleg egyébként meglepően sokáig is tart, addig kénytelen vagyok valami könnyed és egyszerű küldetést elvállalni mert fejlődni azért nem ártana. Ez Yuuki nyelven azt jelentené, hogy formában kell tartanom magam, hogy teljes erővel harcolhassak a bűnnel. Am nem értem mi tart ilyen sokáig. Talán jobb lett volna személyesen leadni a rendelést és nem egy gyanútlan idegent felbérelni rá. Igaz maga a fegyver igencsak árulkodó jel lenne később és mivel a lány tagja a frontnak elég nagy kockázatot jelentett volna magam elmenni a boltba. De kanyarodjunk vissza. Szóval kellet valami könnyed küldi amit a legtöbb spec képim és normális fegyver hiányában is meg tudod egymagam oldani.
~Hmm… megismerni? Nem kecsegtet túl sok arannyal. ~ Böngészem a hirdető táblát. Milyen anyagias lettem mostanában. Sokszor olyan küldetésre amit nem fizetnek meg rendesen, el sem megyek. Ennyit az önzetlen hősről.
~ Five night at fredd’s… Hmmm, nem értek a kamerakezeléshez. ~ Igazából azt se kellene tudnom, mi az a kamera de mindegy. Elég sok más küldi volt. Öld meg ezt vagy azt, hozz el xy hozzávalót. Igazából a szokásos pár különleges esetet leszámítva semmi extra. Egészen addig még észre nem veszek egy apró felhívást. Eleve más volt mint a többi hisz még a küldetések általában egy díszes plakáton tetszelegnek ez úgy nézett ki mint ha egy füzetből tépték volna ki és igencsak ronda kézírással volt összedobva. Kellet is pár perc mire sikerült ki silabizálnom mit is akar és a pontos szöveget nem is sikerült lefordítanom. A lényeg, hogy tesztelőket keresnek egy, a magát a táblás szerepjátékok új generációjának nevező játékhoz ami a szörnyek és szárnyak nevet kapta és ahol a hírdetés szerint játékos teljes egészében beleélheti magát a kalandba és teljesen a része lehet. Aláírás gyanánt csak annyi van, hogy a játékmester. Egyszerűnek hangzik, csak játszanom kell egy játékkal és kész. Chö… teljes beleélés a kalandba... Nem ezt teszem most is eleve a saoban? Na de Wiskotában még úgy sem voltam szóval hajrá és irány a… hmm… már majdhogynem bele kell másznom a papírba, hogy eltudjam olvasni… A játékmester mágikus tornyába. Még jó, hogy a saoban nincs mágia, bár elvileg sok minden nincs ami van szóval mindegy. :3
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak Empty Re: [Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak

Témanyitás by Kuradeel Csüt. Május 05 2016, 12:26

Messziről láthatsz egy több centi vastag szódásüveg mögé bújva reklámújságot olvasni egy egyént az említett helyszínen. Odatalálsz magad is Játékmester mágikus tornyába, csak éppen ez az egyén elállja az utad. - Hé! - Hunyorít rád a szemüveg mögül. - Ki vagy? Mit akarsz? Mond a jelszót! - Akkurátussága nem ismer ellenszegülést, és nagy termete ami a vaksissága mellé adódott, meg is adja számára a lehetőséget, hogy feltartóztathasson akármeddig.

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

[Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak Empty Re: [Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Vas. Május 08 2016, 18:26

Wiskota pontosan olyan csodás mint ahogy azt elképzeltem. Lenyűgöző, hogy az egész település a fák lombjai közé lettek építve. Régebben volt egy pár oldalnyi agymenésem ennek a különös megoldás okának kifejtésére, sőt még némi történelem lecke is beférkőzött. Természetesen kik mások állnának a háttérben mint az elfek. A nagy háborúk alatt, még mielőtt Aincradot a felhők közé száműzték volna a többi földrésszel együtt, Wiskota egy elf hadi bázis volt. A lombok kiválóan elrejtették az épületeket az Aincradi hadsereg elől és számtalan műveletet indítottak el innen, egész addig még fel nem számolták. Szerencsére nem rombolták le teljesen és később a sérült létesítményeket is megjavították vagy újra építették ami a mostani küldetésem színhelye. Yuuki kamutörténelem vége.
A problémáknak azonban közel sincs vége. Habár a játékmester tornyát könnyedén sikerült megtalálnom az utat viszont egy fehérje és szénhidrát túladagolásban szenvedő férfi az utamat állta.
~ Lát egyáltalán? ~ Integettem el alig pár centire az orra előtt. Ám ahogy ráförmedt (lehet, hogy nem de ha ilyen testtel beszélnek hozzám akaratlanul is megszeppenek és még a suttogás kiabálásnak tűnik. )
- Izé… - Hebegtem pár pillanatig de aztán muszáj voltam erőt szedni magamon. – Mégis mit gondolsz ki vagyok? – Húztam ki magam kissé lábujjhegyre állva, hogy magasabbnak tűnjek. – Ráadásul mi ez az otromba hangnem? Én Yuuki vagyok, a legendás kardforgató és rettenthetetlen szörnyvadász, a koboldok réme és Aster hőse, jelen helyzetben pedig a játékmester problémájának megoldója. – Vettem elő azt a papírt amin a megbízás is szerepelt és közvetlen az arca elé tartottam egy rövid időre majd el is kaptam, ezután pedig csípőre tett kézzel sértettséget játszva bámultam rá. – Nincs szükségem semmilyen jelszóra. – Nem tudok semmilyen jelszóról, de ha elég határozottnak és rendíthetetlennek mutatom magam akkor egész biztosan tovább enged. :3
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak Empty Re: [Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak

Témanyitás by Kuradeel Szer. Május 11 2016, 10:45

- Hé! - Kezdené el újfent. - nem úgy van az kislány! Mi képzelsz ki vagyok én? - De megállítja a lap amit elé tartasz. - Mutasd csak?! - Kikapja a kezedből. - Nem látom teljesen jól.... - belebújik a lapokba és hosszas várakozás kezdődik meg a részedről, aztán visszatolja a lapot. - Ez nem igazol semmit. Ha hivatalos vagy itt, tudnod kell a jelszót! ˇ^ˇ - Kötötte a pápaszemes az ebet ahhoz a bizonyos, de mögötte rejtélyes módon meg kinyílt az ajtó.... o.O Bent egy báltermet láthatsz vidáman táncikáló npc-kkel.

//nyugodtan vidd tovább Wink //

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

[Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak Empty Re: [Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Kedd Május 24 2016, 08:25

~ Az aki nem akar beengedni. ~ Gondoltam magamban amit egyébként hangosan is kimondhattam volna mert semmi sértő nem volt benne de jobb is lett volna a megpukkad rajta és akkor megkímélhetném magam a hosszú-hosszú várakozástól. A férfi vagy nem látott, vagy olvasni nem tudott vagy épp értelmezni nem volt képes és bár némi remény ébredt benne, hogy azért nézegeti eddig mert belátja, hogy igazam van, de nem. Visszaadta és továbbra is a jelszót követeli. Viszont érdekes módon az ajtó kinyílt mögötte.
- Öhm.. a jelszó négy csillag? – Mosolyogtam rá és ha nem (már pedig jó eséllyel nem ez volt a jelszó) akkor egy gyors mozdulattal levertem a szemüveget a fejéről és igyekezte el slisszanni mellette be az ajtón.
Abban az esetben ha ez sikerült, még egy utolsó pillantás vetettem hátra, hogy jön e utánam majd gyorsan elvegyültem az emberek között.
~ Hmm… egy bál. Örülnöm kellene? ~ Tettem fel magamnak a kérdés. A legutóbb mikor egy bálra invitáltak az életünkért kellet táncolni és megölni egy négyhatalmú szörnyet. Akkor egy olyan embert vesztettem el akit még sokkal jobban megszerettem volna ismerni de a sors másképp döntött. Éppen emiatt nem rajongtam a bálokért de hát ez van. ~ Meg kellene keresnem a játékmestert. ~ Pillantottam körbe. Kellemes zene szólt és elég sokan is táncoltak körülöttünk ám mielőtt még jobban szétnézhettem volna egy a húszas évei közepén járó elegánsnak és kifinomultnak tűnő férfi termett előttem.
- Szabad egy táncra? – Hajolt meg finoman előttem de még azelőtt megragadta a kezem, hogy bármit is mondtam a következő pillanatban pedig már a többi vendéggel együtt táncoltunk.
- Nem ide való vagy, igaz? – Kérdezte a férfi. Szó mi szó eléggé kilógtam a sorból. Mindenki díszes báli ruhában flangált még és jó páran maszkot is viseltek még én… finoman szólva is nem egy ilyen eseményhez voltam öltözve.
- Igazából csak keresek valakit. Egy bizonyos játékmestert. – Feleltem.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak Empty Re: [Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak

Témanyitás by Kuradeel Kedd Május 31 2016, 13:58

- Megtaláltad. - kacsint rád a férfi. - Mit gondolsz menni fog a kérésem? Izgalmas kaland lesz. Egyéb óhaj sóhaj?

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

[Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak Empty Re: [Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Hétf. Jún. 20 2016, 08:06

Elsőnek csak pislogtam, nem értettem mit találtam meg aztán leesett, hogy kit is kerestem eredetileg. Olyan kis butácska vagyok :3
- Természetesen készen állok, ezért is vagyok itt. – Jelentettem ki magabiztosan mire a férfi mosolyogva bólintott. Micsoda véletlen, hogy a zene is pont abban a pillanatban járt le és a közönség egy rövid tapssal jutalmazta a zenészeket és megfogva a kezem egy másik terembe vezetett engem. Itt már nem volt senki rajtunk kívül, sőt ami azt illeti, bútorokban sem volt túl nagy a felhozatal. Volt egy alkimista pult, amit csak azért ismertem meg mert potion főzőként én is rendelkezem hasonlóval illetve a terem közepén egy hatalmas asztalszerűség ami le volt takarva, csupán azért ismertem meg mert a lábai kilógtak a hatalmas pokróc alól.
- Mint ahogy írtam a felkérésben is… - Kezdett neki a kis történetének. – Hosszú évek megveszített munkájának hála megalkottam minden idők legnagyobb és legteljesebb játékélményét nyújtó játékot… - Lépett az asztal elé megragadva a pokrócot. – Ime, a szörnyek és szárnyak. – Kivárva a megfelelő pillanatot, lerántotta a leplet és a szemem elé tárult egy hatalmas játéktábla, mindenféle tornyokkal, sivatagokkal, vulkánokkal és hegyvidékekkel tarkított területekkel. Mindennel amiben a klisé fantasykban találkozhatunk.
- Nagynak nagy de… - Még föl se tettem a kérdést a kalandmester már-már kényelmetlenül közel csusszant hozzám és folytatta belém a szót.
- Ettől! – Fogalmam sincs honnan húzta elő az üvegcsét amit felmutatott és azt hiszem nem is akarom tudni de minden esetre egy lépést hátráltam. – Ez az ital lehetővé teszi, hogy testközelben élhesd át a kalandot ez… - Itt hagyott némi szünetet. – A zsugorító főzet. Aki megissza egy apró méretű bábúra csökkennek a méretei így úgy barangolhat az általam kreált világban mint ha azt a valóságban tenné.
- Öööö… - A kérdésem az lett volna, hogy nem túl veszélyes ez, de megint csak nem hagyott szóhoz jutni.
- A probléma az ellenfelekkel van. Még sem rakhatok le egy csomó műanyag vagy papírmasé izéket hisz pont a lényegét veszítené el a játék. A beleélést. Tessék itt egy lista! – Nem sokat teketóriázott és rögtön a kezembe nyomott egy papírt. – Ezen megtalálsz minden lényt amire csak szükségem van. Csupán annyi a dolgod, hogy megitass velük egy keveset a főzetből és elhozd ide nekem őket. Ugye megteszed? – Ragadta meg a kezem és hatalmas boci szemekkel segített rá a szavakra.
- Azt hiszem…
- Remek, itt várlak! – Azzal el is engedte a kezem és a játék felé fordult.
~Nem arról volt szó, hogy kipróbálom? ~ Tettem fel magamnak a kérdést de most már mindegy. Nézzük mi az első a listán.

Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak Empty Re: [Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 05 2017, 12:42

Lezárom a küldetést, Yuuki jutalma 20 exp és 30 arany.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak Empty Re: [Zsákbamacskák] Szörnyek és szárnyak

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.