Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

2 posters

Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Argo Vas. Ápr. 03 2016, 13:37

Zsákbamacska küldetés
Akaichi Murai, a színpad a tied  bounce

Határidő a tőlem szokásos 9 nap.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty Re: [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Akichi Murai Hétf. Ápr. 04 2016, 11:58

"Sétálok, sétálok, a város utcáit bejárom." Mondhattam volna ezt is miközben a Kezdetek városát felfedeztem. A térképet bámulva néhány részt megnéztem, hiszen a kíváncsiság eluralkodott rajtam így kezdtem neki. Skyfaller felettem nagyban a többi madárral beszélgetett. Ha netalántán egy zsák utca felé mentem egyből figyelmeztetett, illetve akkor is szólt, ha néhány "csúnya bácsi és néni" várt minket. Ilyenkor nyomtam egy nagy kört és egy másik utcán mentem a célom fele ami az igazat megvallva nem volt. Megálltam néhányszor és akkor a többi játékostól kértem útmutatót. Az épületek amiket látogatni akartam azoknak nagyobb része fogadók, céh házak és felszerelés boltok voltak. A fogadók hát mit ne mondjak eléggé érdekesek voltak. Tetszettek a nagyobbaknak a dizájnja, a szegényesekben pedig a tömeg tetszett, mivel hozzám hasonlóan azért vannak szegények akik csak ezt engedhetik meg magukat. A felszereléseket szerintem még Shu-nál fogom megvenni.
Az utam vége fele egy olyan utcát találtam ami nem volt feltüntetve a térképen. Szóltam Sky-nak, hogy jöjjön hozzám és utána beléptünk. Ami ezután történt eléggé furcsa volt: Egy fal megjelent ami elzárta a kiutat.
~Szuper. Ennél jobban más se kellett.~
Mikor körbenéztem egy ember jelent meg aki a kezembe nyomott egy papírt.

-Ummm... Elnézést! Megtudná mondani mi folyik itt?
Kérdőn a személyre néztem a válaszára várva.
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Exp_bal271/300[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty Re: [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Argo Csüt. Ápr. 07 2016, 17:01

Ahogy ilyenkor szokás, az ember nem hogy nem válaszol, de úgy is néz rád, mint egy bolondra, majd a kezedbe nyomott papírlapra mutat, sarkon fordul és elbattyog. Elég, ha teszem azt, egy pillanatra nézel félre, és már nincs is sehol, mintha a föld nyelte volna el. Egyébként szimplán csak befordult a sarkon, bár ha utána szaladsz, már nem látod, merre ment később.
A papírlapon pedig a következő áll:


A Tiltott Város.

Kövesd a nyulat.


Nyulakat mondjuk nem látsz semerre sem, a sólymod sem találna, ha elküldenéd, ellenben lehet, hogy meglepődne kissé attól, amit ő előbb meglát a magasból, mint te. Ha tovább mész, eleinte egy kanyargó, eléggé zárt utcán találod magad, viszont feltűnhet, hogy egyszer csak a megszokott kövezetet felváltja valami sokkal folyamatosabb, szilárdabb anyag. Beton.
És mikor nagyobb fény hívogat az utca végén, kilépsz a sikátorból és hozzászoksz a digitális nap sugaraihoz, olyan vetül a szemed elé, ami már nagyon rég nem történt meg.


[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin 2a84d5751bc10ef09076514daec0f326


Kis város, az tény, de elég modern, mintha... mintha Tokyo egy kicsinyített változata lenne. Térképed nincs róla, minden úgy épül fel, ahogy haladsz előre, embereket még nem látsz, csak a szél süvít az utakon.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty Re: [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Akichi Murai Hétf. Ápr. 11 2016, 12:12

-Mit akar ez jelenteni?...
Akartam kérdezni amikor a lapra pillantottam de a férfi eltűnt! Mi a... Eléggé furcsán kezdődik de még több meglepetést kaptam amikor folytattam a zsákutcának hitt helyen az utamat.
~Egy digitális Tokió? Van még valami amiről tudnom kéne?
Kérdésemmel megnyitottam a térképet de ez a hely nem volt sehol sem bejegyezve. Hát ez érdekes. Sehol egy ember és teljesen hasonlít az igazi városra. (Barom ez teljesen Tokió csak virtuálisan. Mégis mit gondoltál? Rolling Eyes ) Már hátra akartam fordulni amikor láttam, hogy az utca ahonnan jöttem eltűnt és a virtuális Tokió többi része van.
~Szóval ameddig meg nem találom a nyulat és vele a néhány választ a kérdésemre addig itt kell kóborolnunk? Szeretném hallani a te véleményedet is Sky!
Nem jött le hozzám hanem az égből küldte a gondolatait. Eléggé boldognak látszott.
~WoW! Szóval te itt éltél Papa? Mennyire nagyok a házak és sokkal több az épület mint Ott. Nekem tetszik az itt lét. Attól még vissza akarok menni, de egy kicsit élvezzük is nincs igazam?
~Dehogynem! Neked mindig igazad van fiam!~ Egy kicsit elmosolyodtam. A csuklyám szerencsére megvédett a naptól de nem eléggé ezen a helyen. ~Ha folytatni akarjuk az utunkat, hogy vissza menjünk akkor először nyomokat kellene találnunk. Gondolom egy kisállat kereskedést kellene keresnünk. Hát akkor let's do this!
Megtettem első lépésemet Skyfaller pedig első szárnycsapását a Tiltott Városban. Vajon miért kapta ezt a nevet?
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Exp_bal271/300[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty Re: [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Argo Vas. Május 01 2016, 13:51

Egyenlőre még nem akadt az utadba kisállat-kereskedés, ahogy haladsz előre a városban. Nem teljesen Tokióról van amúgy szó, első látásra bizonyára az jutott eszedbe róla, de inkább egy egyszerű, kisebb, de modern városról van szó, mint Japán egyik legfőbb csomópontjáról. Minden csendes, csak a madarak csivitelnek, a levegő tiszta és jól eső. Látszik, hogy erre, a betonutak és közlekedési táblák ellenére, egy autó sem jár.
Valahol a távolból füledet végül új hang üti meg; zene. Ahogy követed a hang forrását az utcákon át - nem könnyű elsőre, ahogy visszaverődik mindenhonnan -, végül egy kisebb, zöldellő téren kötsz ki. Van itt minden, padok, fák, szökőkút márványból. Itt végre emberekre is lelsz, még ha elég kevésre is, tipikus NPC-k, ha hozzájuk akarsz szólni, elmondanak valami sablonszöveget, hogy milyen jól érzik magukat, és ajánlják a helyi fagyizót meleg szívvel, majd mennek tovább.
A zene forrása a szökőkút irányából érkezik. Tőle nem messze egy lány álldogál, kezében erhu-val.


[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Image


Félig lehunyt szemmel teljesen átadja magát a zenének, lábai előtt egy kis tálkában már leledzik egy-két lukas érme. Ezen kívül, ha körbenézel, és nem köt le teljesen a leány, meglátsz egy állatkereskedést is a park túloldalán.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty Re: [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Akichi Murai Hétf. Május 02 2016, 12:23

Járjuk az utcákat, hátha meg lesz a kisállat kereskedés, de eddig sehol sem találtuk meg. Azt hittem, hogy ez Tokyo ezért is tudtam volna, hogy hol található az a bolt, de mint kiderült ez csak hasonlít a nagyvároshoz, így úgy mond zsákutcába kerültünk (és tényleg egy zsákutca volt ez a hely nemrég Razz) Amint jártunk-keltünk egy hang csapta meg a fülünket. Furcsa volt, hiszen ha zene van, akkor kell lenni valakinek aki lejátssza vagy előadja, s mivel eddig nem találtunk embereket, a hang irányába mentünk. ~Mi a ...~ Kérdeztem magamtól azért, mert hirtelen egy kis téren lyukadtunk ki, ahol végre néhány embert is látok ~Hallelujja!~ Mondtam, s mikor a közel mentem hozzájuk, akkor derült ki, hogy csak NPC-k ~Na ez pech. Miért nincs itt egyetlen rendes játékos?~
Körbenéztem és akkor láttam meg a zene forrását: Egy lány játszott egy erhuval a közeli szökőkútnál. Amikor már kezdtem volna közelebb menni Sky megállított.
~Várj Papa! Ne felejtsd el, hogy miért is vagyunk itt! Egy nyulat kell keresnünk és szerencsére itt a közelben láttam egy kereskedést amit mondtál.~ Ezzel a bolt irányához fordított. És tényleg ott volt!
~Egyezkedjünk meg. Feltételezzük fel azt, hogy Ő egy játékos és tudna nekünk segíteni. Én oda megyek hozzá és kérdezősködök, te pedig ott nézel körül és ha történik valami egyből szólunk egymásnak, oké?
~Rendben.
Ezzel ő már el is repült a boltig. Én pedig a lány felé mentem és amikor oda értem, megszólítottam.

-Helló! Bocsánatot kérek azért, mert megzavarlak, de lenne egy pár kérdésem.
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Exp_bal271/300[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty Re: [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Argo Csüt. Május 05 2016, 11:30

Milyen jó, ha az embernek van egy állandó társa :3
A lány, abba sem hagyva a zenélést, felnéz rád, mikor hozzá szólsz, de előbb mindenképp befejezi az adott hangot, hogy ne csúnya módon érjen véget a kezei között születő muzsika.
-Semmi gond. -legyint. Indikátora alapján ő is NPC, de a jelek szerint sokkal szabadabban mozog és beszél, mint a többi. Lehet a játék valódi terein is találkozni hasonló, intelligensebb küldetésadókkal, ez tény, valószínűleg így vannak megkülönböztetve a fontosabb és kevésbé fontosabb szereplők. -Hallgatlak.

Sky pedig az állatkereskedésnél parkol le, akár röptében köröz felette, de a kirakott hirdetőtáblára is nyugodtan leszállhat, hogy még jobban lássa a bent történő dolgokat. Állatokat nem lát, inkább eledeleket, játékokat, egyéb hozzávaló kellékeket, mindenféle fajtához: a macska-kutya párostól kezdve egészen a mitikus főnixig vagy sárkányig mindent. Egy hosszú, befont fehér hajú nő épp most lép ki az üzletből, és a harsány "Viszlát" üdvözlés megütheti a fülét, na meg az üvegen át tisztán megláthatja azt, aki a pult mögül épp lelkesen integet a távozónak kissé elpirulva.

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Latest?cb=20160220125230
Még mielőtt csukódna a lengőajtó, észreveszi Sky-t és elindul feléje.
-Nahát. Te meg mit keresel itt? Na, szállj vissza a helyedre!
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty Re: [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Akichi Murai Szer. Jún. 29 2016, 11:06

Éppen elkezdetem volna a lányhoz beszélni, de akkor szólt arról, hogy egy nő tart felé aki feltehetőleg a kereskedés tulaja.
~Remek! Próbáld meg elérni azt, hogy ide jöjjön és akkor őt is megkérdezzük azzal a titokzatos nyúllal kapcsolatban.

~Értettem!~ Válaszoltam neki aztán megvártam a nénit hogy ideérjen.
-Elnézését kérem, de nekem már van gazdám és ő ott van a szökőkútnál. - A csőrömmel apa felé mutattam - Itt ragadtunk és most a kiutat keressük de Papa többet is tudna mondani ez ügyben. Kérem kövessen! - mondtam a hölgynek aztán apu fele repültem.

Ha Skynak sikerült elérnie hogy a nő kövesse, akkor megvártam, de ha nem akkor majd ezután oda is elmegyek.
-Nos, üdvözletem! Sajnálom, megpróbálom minél rövidebbre fogni a mondandómat. Be is mutatkoznék a nevem Akichi Murai, ez a kis sólyomka pedig a társam Skyfaller. Röviden, tömören hogy mi miatt is vagyunk itt.
Megpróbáltam minél rövidebben felvázolni a helyzetünket, de ez így is hosszúra sikerült. A beszámolóm után még egyszer megkérdeztem a nyulat. Még eszembe jutott, hogy a lánynak válaszolnom kéne egy fel nem tett kérdésére, miszerint akkor mi köze van neki, ehhez az egészhez.
-Amúgy téged, bocsánat hogy letegezlek, azért kérdeztelek meg erről, mivel te voltál az első személy akivel rendes párbeszélgetésbe keveredhettem. Ja, meg nagyon tetszett a játékod. Szóval, tudnának nekünk segíteni? Kérjük!
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Exp_bal271/300[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty Re: [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Argo Pént. Júl. 08 2016, 10:40

A szőke lány az NPC-kre jellemző türelemmel néz rád, várva a válaszodat, és csak akkor mozdul meg, mikor Sky és mögötte a nyuszifüles állatkereskedés-dolgozó felétek tart. A programok összekapcsolódnak, üdvözlik egymást, majd ahogy elmesélitek történeteteket, csendben végighallgatják. A szőke végig kedvesen mosolyog, a nyuszifüles inkább csodálkozik. Mikor végeztetek, mind a ketten a vállukat vonják meg.
-Sajnos nem tudok segíteni.
-Még sosem hallottam a helyről, amiről meséltél. Kardművészet Online? Milyen furcsa név.
-Ti most Genso-ban vagytok.
Ezen kívül pironkodva megköszöni, hogy megdicsérted a játékát, és amennyiben a beszélgetésnek vége, a húrokra helyezi a pálcát és folytatja a dallamot, amit elkezdett. A nyuszifüles gondolkodik egy kicsit, aztán megszólal.
-Ellenben talán valaki ismeri a helyet. Kaguya Hime esetleg. -elővesz egy kis térképet, amin a város és a körülötte elterülő zöld terület látható. Nincs benne semmi különleges, a város nem nagy, az erdőben pedig itt-ott kis kunyhókat mutat, ezen kívül van egy terület, amire nagy piros betűkkel a NE MENJ ODA feliratot pingálták. A lány ettől távolabbra, keletre egy kis kunyhóra mutat.
-Ez egy bambuszerdő, a házikót nem lehet eltéveszteni.
Engedi, hogy olyan alaposan áttanulmányozhasd a térképet, ahogy csak szeretnéd, még oda is adja, ha kedvesen elkéred. Majd eldöntheted, követed-e az iránymutatását, vagy pedig másfelé kalandozol.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty Re: [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Akichi Murai Szer. Júl. 13 2016, 17:43

-Az pech, azért köszönöm a segítségüket! A mihamarabbi viszont látásra!
Köszöntem volna, amikor az állatkereskedésben dolgozó nő felvilágosítást adott arról, hogy van valaki aki segíthetne nekem a küldetésemben. Egy térképet mutatott nekem a térképről és elmondta, hogy mi-merre hány méter, illetve miket lehet itt megtalálni. Megköszöntem neki az útba igazítást és a térképet elkértem tőle a későbbiekre. Mialatt a hölgy mondta az utat, a lány újra elkezdett játszani. Mint akkor, most is tetszett.
"Hát mi akkor el is mentünk." mondtuk Skyyal, mire a nő elment a lány meg már úgyis zenélt szóval neki vágtunk az útnak. Legalábbis majdnem. Megéheztünk meg egy kicsit körbe akartunk nézni, így még egy kicsit maradtunk a főtéren, majd miután szétnéztünk a kunyhóhoz mentünk.
Eléggé üresnek tűnt. Nem láttunk senkit utunk során azokban a kisházakban sem.
~Ez érdekes. Kopogjunk be hátha itt van a személyünk.

-Helló?! Van itt valaki?
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Exp_bal271/300[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty Re: [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Argo Szer. Aug. 03 2016, 10:42

Találtatok ételt, nyugalom. Legalábbis volt nyitva egy kis mindenes bolt is, ahol szerezhettetek szendvicset, Sky számára pedig még mindig ott volt az állatkereskedés a neki való étkekkel.
Az erdő maga valóban elég üres, leszámítva pár fura nyúlfélét, illetőleg ugyanolyan emberek, mint az állatkereskedésben látottak, csak épp bozontos nyuszifüleket viselnek ők is. Amint meglátnak, elbújnak a bokrok vagy a fák között, így egyikkel sem kerülsz szóba, de ha nem feleded az elején kapott üzenetet, eszedbe juthat, hogy valószínűleg jó irányba mész.
A kunyhót is hamar megleled, itt is van egy nyuszika, aki gyorsan elszelel hátra, mikor meghallja a lépteidet. A kopogásodra máris kiszól egy hang...
-Jaj, Ei, gyere csak!
...de azonnal elhallgat, ahogy a hangod alapján rájön, nem az lesz, akit várt. Végül köhint párat és ismét megszólal, ezúttal tiszteletteljesebb hangon.
-Van hát! Jöjjön csak be!
Ahogy belépsz, a földön japán módra ülve egy előkelő hölgyet pillantasz meg. Hosszú, fekete haja úgy csillog, akár a hold fénye, ruhai pedig a legnemesebb anyagokból készülhettek, olyan finomnak tűnnek már a szemnek is. Előtte kis asztalka, azon gőzölgő zöld tea, hófehér kaszói közt tart is egy kis csészét, aminek tartalma már félig üres. Tekintete szigorú, akár ha egy királynő elé tértél volna be, majd szigorú hangon megszólal, előtte köszörülve kicsit a torkát.
-Miben segíthetek, jó vándor?
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty Re: [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Akichi Murai Pént. Aug. 05 2016, 22:04

Már majd nem beléptem a kis kunyhóba, amikor Sky megszólalt.
-Papa, nekem valami itt furcsa.- mondta
-Még is micsoda?- kérdeztem vissza.
-Az emberekre gondoltam. Te is észrevetted, hogy mindegyiken olyan nyuszi fülek voltak, mint a néninél a kisállatkereskedésben. Arról még nem is beszélve, hogy úgy viselkedtek most mint ha csak valami mezei nyulak lennének. Én már csak tudom, hiszen ilyeneket szoktam vadászni.
-Köszi a felvilágosítást fiam! Ha bementünk majd megemlítem, hátha tud valamit a dologról.
Ezzel abba hagytuk a megbeszélésünket és beléptünk a házba. Skyfaller eközben a vállamról figyelte a dolgokat. Amikor beléptünk egy elégge jó öltözésű nőt láttunk meg. Lehetséges, hogy úrinő, nekem legalábbis ez szűrődött le, a ruházatáról és az arcáról.
Mikor szigorú hangon megszólított egy picit megszeppentem, de ez várható volt, hogyha egy idegen csakúgy idejönne hozzám én is így viselkednék.

-E-Elnézést kérek, de egy küldetésen vagyok és egy hölgy azt mondta, hogy itt talán kaphatnék valami eligazítást azzal kapcsolatban. Egyébként a nevem Akichi Murai, a kis madárka a vállamon a társam, Skyfaller
Feleltem, majd mint régebben, most is elmeséltem a történetemet csak kibővítve azokkal a dolgokkal, melyek a városban történtek.
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Exp_bal271/300[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty Re: [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Argo Szer. Aug. 17 2016, 10:09

A bemutatkozást hallva a hölgy kicsit megenyhül, és fejét meghajtva ő maga is megszólal.
-Az én nevem Kaguya. Örvendek.
Majd figyelmesen végighallgatja a történeted, mindvégig valami furcsa, ravaszkás mosollyal az arcán. Mikor befejezed, bólogat és hümmög, mintha nem is számított volna másra, csak arra, hogy egy nap ide fogsz tévedni és a segítségét kérni. Végül magasba emeli az orrát és büszke mosollyal, kissé öntelt hanggal, mint az animékben a tsundere fajta lányok, megszólal.
-Hát persze! Errefelé én vagyok a legokosabb, természetesen tudom, hogy juthatsz ki innen. Viszont nem fogom ingyen adni ezt az információt. -néz rád azokkal a rókaszerű szemekkel, és fenyegetően felemelkedik a földről, majd lassan az egyik kör alakú ablakhoz lépdel. A bambuszerdőn kívül semmit sem lehet látni semerre, ő mégis mintha nézne valami érdekeset, egy darabig nem is szólal meg, te pedig csak a tarkójában gyönyörködhetsz, mire egyszer csak megszólal.
-Van egy feladatom a számodra. Ha teljesíted, elárulom neked, hogy juthatsz haza.
Nagyon a válaszodat meg se hallja, feléd fordul és folytatja.
-Elloptak tőlem egy igen értékes elixirt. Ha megtalálod és visszahozod nekem, elárulom, amit tudni szeretnél. A tolvaj kilétét viszont ismerem, itt ilyesmire csak egyvalaki vetemedhet. Az a bolond remete az erdőben, az őszhajú senkiházi! -a végén kissé elragadtatja magát és dühösen toppant a lábával a földre.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty Re: [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Akichi Murai Kedd Szept. 06 2016, 19:05

Az útba igazítást csendben végighallgatom, miközben rendesen szemügyre vettem a nőt, aki velem szembe volt. Valami nem hagyott nyugodni benne. Lehet, hogy csak rosszul gondolom, de valami összefüggést kerestem a dolgokkal amik itt történtek eddig és vele. Amikor mosolygott biztosabb lettem a feltevésemben de inkább magamban hagytam, mivel ő az egyetlen aki kivihet ebből a világból és folytathatnám a kalandomat a SAO-ban.
~Próbáljunk meg megbízni benne? Mit gondolsz te erről, Sky?
~Az én tollaimat is borzolja egy kicsit. Ha nincs más megoldás, hogy kijussunk akkor meg kell tennünk.
~Rendben. Egy próbát megér, nem?

-Aha. Az egy dolog hogy egy lopott tárgyról van szó, de mi is lenne pontosabban a feladatom? Egyébként ha eléggé okos vagy, akkor miért nem csináltál  még egyet az ilyen problémákra gondolva? Nem akarlak megsérteni csak ha már van valamilyen feladatom azt jobban szeretem, ha az elején tisztáznánk a felmerülendő kérdéseket.
Először is: Ha te mindent tudsz az itteni dolgokról, akkor megmondanád hogy az emberek nagy százaléka miért is viselkednek nyulakként? Amikor csak rájuk néztem az idevezető út során elfutottak. Szerintem még a beszédemet sem értette.
Második kérdésem: Mit tegyek az öreggel ha nem adja ide jószántából a flaskát?
És itt jön a harmadik: Tök jó hogy adtál nekem egy kis melót meg minden, de merre is kezdjem el ezt az egészet. Ha egy kis nyomot vagy bármilyen más infót tudnál adni a személlyel kapcsolatban. Mennyire labilis az elméje?
Ha ezeket megbeszéljük, akkor én utamra is indulnék. Tudod, az erdő eléggé nagy.

Szép csendben befészkeltem magamat amennyire lehet és a válaszokat vártam.
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Exp_bal271/300[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty Re: [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Argo Kedd Szept. 06 2016, 19:51

Mikor megszólalsz, és rögvest a feladatról kérdezel, látni a lányon, hogy mint egy kis méregzsák, összehúzza magát és készülne, hogy alaposan rád ripakodjon, de szerencsére elég rámenősen beszélsz ahhoz, hogy végül becsukja a kis szájacskáját. Mire végzel, már paprikavörös, és kis kacsóival idegesen gyűrögeti a szoknyáját, mintha robbanni készülne. A jelek szerint nagyon felidegesítetted, és most megmutatja a foga fehérjét.
-Mégis mit képzelsz magadról, hmm? Nem egyértelmű? Menj és szerezd vissza a flaskámat, ennyi a feladatod! -ismét dobbant a lábával és dühödten újra az ablak felé fordul, úgy folytatja sértődött hangon, karjait keresztbe fonva a mellkasa előtt.
-Okos vagyok, de az az elixir egyedi! Apám, a Hold Királya készítette, hogy hazajuthassak. A kérdéseid pedig eleve olyan ostobák, amilyen a jelek szerint te is vagy. Hahóóó, azok tényleg nyulak! Sosem láttál még életedben holdnyulat, hmm? -villannak rád dühösen a szemei, aztán úgy rázza meg a fejét ciccegve, mintha tényleg nem értettél volna semmit eddig.
-Egyszerűen verd meg akkor. Úgyis egy olyasvalaki, akiért nem kár. -legyint egyet a következő kérdésedre válaszolva, majd elindul vissza a párnája felé, leül és szippant egyet a teájából, bár látni, hogy ez sem nyugtatja meg. -És nyugi. Majd a nyulaim megmutatják neked, merre van. Mindig ugyanott szokott lenni a hülye kis barátnőjével. Csak érj oda még sötétedés előtt, akkor könnyebb dolgod lesz.
Szemöldökráncolva néz fel rád, még csak nem is fordul feléd, csak annyira, amennyire nagyon muszáj.
-Na, nem indulnál már végre? -stílusra mintha tényleg valami elkényeztetett kis hercegnő lenne.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty Re: [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Akichi Murai Hétf. Szept. 26 2016, 17:58

-Elnézést! Mondtam előre, hogy nem akarlak megsérteni, sőt még feldühíteni se, csak én jobban szeretem a dolgokat tisztábban látni. Ha nem ismerem a feladatomat rendesen, szokásom, hogy eltolok valamit a küldetésemben. Amúgy meg ha tudni akarod, akkor nem, még nem láttam holdnyulakat. Onnan ahonnan jöttem nincsenek ilyen nyulak. Maximum a ragu nyúlról hallottam, aminek a húsa nagyon finom csak elég ritka. Na de elég volt a szó cséplésből, akkor is ha én értetlenkedtem. Akkor én el is indulnék.
Felálltam, majd magamhoz hívtam Skyfallert és a kijárathoz mentünk. Még utoljára vissza néztem a nőre.
-Addig is viszlát!
Kiléptem az épületből, vállamon Skyyal. Először megnéztem a térképet, amit még a hölgytől kaptam a városban.
~Szóval arra kéne mennünk?
~Úgy tűnik papa.
~Még mielőtt mondanád, nekem se tetszik az a nő, de ha ki akarunk jutni erről a helyről, az ő játékát kell játszanunk bármennyire is veszélyes.
~Okés, de azért legyünk óvatosak.
Azután mind a ketten elnémultunk és ebben a csendben sétáltunk a célunkig. Amikor oda értünk egy eléggé kis rozoga kis házat találtunk.
~Az sejthető volt, hogy valami ilyesmi fog minket itt várni
A szájam egy picit lefele kezdett kunkorodni, de azért oda mentünk az ajtóhoz és elkezdtem kopogni rajta, miközben Sky felülről nézett egy kicsit szét.

-Elnézést! Van itt valaki?!
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Exp_bal271/300[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty Re: [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Argo Szer. Nov. 30 2016, 23:56

Nem voltál ám elfeledve, sajnálom, hogy ennyit kellett várakoznod, mire kinyitotta valaki az ajtót >.>


[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Th128Marisaspellface


-Hinnye~ze, mit fújt ide a szél? -teszi csípőre a kezeit. Hangja magabiztossággal teli, rivalló, szinte bezengi az egész erdőt, és széles, fültől fülig érő mosollyal mér végig téged. Ruházata alapján boszorkánynak öltözött valami ismeretlen oknál fogva, kezében pedig egy poros könyvet tart, amit ha észreveszi, hogy ráesik a pillantásod, egyből a háta mögé rejt.
-Nem, nem loptam! Dehogyis! Eszem ágában sincs lopni~ze! -integet a kezével is, ahogy ilyenkor szokás, mikor egyébként színtisztán hazudik az ember lánya, és még félre is pillant, majd ismét rád, és még meg is pöcköli kissé Sky csőre előtt a levegőt afféle ijesztésképp, amint az közelebb jön. -Cuki a madarantyúd!
Majd, mint aki jól végezte a dolgát, becsukja maga mögött az ajtót, leporolja a ruháját, majd előkap a szoknyája alól egy méretes seprűt, ami eddig valószínűleg ott se volt. Bár ő is NPC az indikátora szerint, a viselkedése kicsit sem emlékeztet már rájuk, sőt, felettébb szabados és kicsit sem törődik veled, ha csak meg nem szólalsz. Ugyanis ő közben felül a seprűjére, és már lebeg, láthatólag távozni készül, de előbb még megigazítja fején a kalapját.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty Re: [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Akichi Murai Kedd Dec. 20 2016, 18:22

//gomennasai senpai!//


Minden olyan gyorsan történt... Egyik pillanatban még kopogtattam a másik pillanatban pedig egy "fiatal" nő lépett ki az ajtón nem kicsit meglepve engemet. Furcsának találtam a viselkedését, de mivel már elég furcsaságot láttam így már fel sem véve a dolgot. Egyből kiszúrta a szemem a könyvet, de mivel nem ez a célom így ezt is inkább hanyagolnám. Amikor elkezdett "kinyílni" már nem állhattam meg.
-Hát ömmm..-Kerestem a szavakat- Engem nem a könyvért küldtek ne aggódjon. Engem egy itt élő öregember érdekel.
Mint aki begyakorolta a szövegét megint elmeséltem az itt létem okát is tehetetlenségemet. Sky is közbe-közbe szólogat, ha a saját szemszögéből akarta közzétenni az információt és akkor én voltam csendben. Ami Kaguyánál volt, inkább nem mondtam el, mivel lehetséges, hogy a pillangó-hatásnak hála valami nagy bajban kerülhetek.
Próbáltam valahogy bekukkantani a házba de nem tudtam látni semmit.
~Szerinted meghallgassuk hátha van valami jobb ötlete?~ Kérdeztem Skyfallert gondolaton át
~Hát nem tudom papa... Lehet hogy ő valami kellemesebb megoldást tudna..
~Igaz. Nekem sincs ínyemre, hogy egy öregembert kellene elgyepálni csak azért hogy kijussunk..
Vissza fordultunk hozzá és ,egy kicsit meghajlítva az igazat, segítségét kértük ehhez a problémához. Hogy nyomatékosítsak meghajoltam ahogy az a japánoknál szokás.

-Kérjük! Ha van valami megoldás akkor kérjük, mondja meg!
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Exp_bal271/300[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty Re: [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Argo Pént. Dec. 23 2016, 16:04

-He? Nem él itten senki~ze. -fordul hátra, mikor meghallja a mondatod, és alaposabban elteszi a könyvet egy szütyőben, aztán belenyúl, kivesz belőle valamit, kicsit megofrgatja, végül feléd dobja. -Ez meg legyen a tied, nekem nem kell~ze. Előbb itt sem volt. Érdekes.
A tárgy egy Piros Masni, ami valóban azonnal az inventorydba kerül, mint küldetéstárgy. Smile
Aztán a lány, felfogván, amit még ezek után mondtál, harsány nevetésbe kezd. Olyan jót mulat, hogy majdnem hátraesik a seprűről, épp az utolsó pillanatban sikerül megkapaszkodnia, és ne is említsük az ijedtükben elszálló madarakat. Mikor végre könnyeit törölve úrrá tud lenni a hangján, feléd néz.
-Jaj nekem! Ryuunoske-ra gondolsz? Még hogy öregember... haha, hogy ez mennyire illene rá! Ryuunosuke, az öregember, hahaha... -nevet tovább, végül vesz egy mély levegőt, és megpaskolja a seprű szabad részét, ahova valóban még simán felférsz. -Na, gyere. Valaki nagyon félreinformált téged, mert Ryuu nem itt lakik. Majd én elviszlek hozzá~ze. -mosolyog rád.

Ha felülsz a háta mögé, akkor valóban elvisz téged jódarabon, de egy másik erdőbe értek már földet röpke 18-20 perc múlva. A boszi közben jókat mesél neked tündérekről, vámpírokról, szellemekről, akikkel ilyen vagy olyan kalandja volt. Ha nem mész vele, akkor egyszerűen csak vállat von és elszelel, magadra hagyva téged.
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty Re: [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Akichi Murai Vas. Dec. 25 2016, 16:28

Először meglepődtem a néne reakciójáról aztán amikor ránéztem az inventorymba a piros masni egyből szemet szúrt.
~Na ez eléggé érdekes... Remélem hogy tényleg szükségem lesz rá.
Miután végighallgatott és kinevetett elfutotta a pír az arcomat, de megpróbáltam elrejteni. Már is tudtam, hogy Kaguyával a legvégén lesz egy kis beszélgetésem erről. Jobban mondva kioktatás.

-Szóval át lettem verve... Köszönöm az információt. Izé... Szívesen elfogadnám a fuvart.
Utoljára rásandítottam Skyra és nagy nehezen felültem a nő seprűjére.
~Nagy valószínűleg boszi a néni apa.
~Tudom, de pillanatnyilag ő tudja a célszemély hollétét.
Vettem hivatalos hangnemre hiszen már lassan elegem kezdett lenni ebből az egész menj ide-menj oda dolog főleg úgy, hogy a helyek nem is stimmelnek. Miközben a "boszink" fuvarozott néha-néha már késztetést éreztem ahhoz, hogy leugorjak és reménykedjek az öreg megtalálásban, hiszen a néni régi gyerekmesékkel (asszem) próbált szórakoztatni. Nagyon élvezte, így úgy döntöttem kellemes hallgató leszek. Igaz, ami igaz valamennyire én is élveztem ezt a szituációt.
Mikor odaértünk udvariasan meghajoltam előtte, Skyfaller adott neki egy "puszit" és ha nem mond már nekünk semmit, akkor integetve figyeljük ahogy elmegy.
Akichi Murai
Akichi Murai
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2015. Dec. 25.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 6
Exp:
[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Exp_bal271/300[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Exp_ures  (271/300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty Re: [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Argo Hétf. Ápr. 03 2017, 22:16

A Mesélő tőled is földig hajolva kér bocsánatot a késlekedésért; reméli, több ilyen már nem fog előfordulni. Érkezik már, s a te döntésed, folytatod-e a kalandod, vagy csak egy lázálom volt csupán, amit egy nehezebb éjszakán álmodtál, s most a közepén felébredtél belőle.

A boszorkának esze ágába sincs elmenni, de a puszit azért egy jókedvű kis kuncogással fogadja. Az erdőben egy kunyhó előtt szálltatok le, a bejárat fölött lógó cégér alapján egy könyvesbolt vagy hasonló lehet; az írást nem lehet elolvasni, csupán a könyv alakú piktogram lehet némi segítségedre. A boszorka, miután közölte, hogy Ryuu-t itt találjátok bent, egy harsány köszönés kíséretében, kezében a seprűjével, belép az ajtón.
-Hé, öreg, hoztam neked pár vendéget~ze. -alig bír beszélni a röhögéstől, mikor mondja az öreg szót, majd félreáll, hogy bejöhessetek.
A kunyhó elég tartalmas, mindenfelé polcok, azokon pedig színültig pakolva a különböző színű és méretű tégelyek, üvegcsék, könyvek és pergamenek. A legnagyobb helyiség, amit láttok, két asztalból áll; az egyiken káosz uralkodik, minden megtalálható ott, ami elképzelhető; a másikon pedig rend és fegyelem, ez előtt ül egy férfi, aki kérdőn és szigorúan fordul felétek.


[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin 200px-Thhns_rinnosuke


-Valóban? -szólal meg. Bár a haja ezüstfehér, egyáltalán nem tűnik öregnek, a hangja is elég fiatal benyomást kelt. -És? Miben lehetek segítségre? Mellesleg Marisa, legközelebb ne hagyd nyitva a bódító főzeted... alig tudtam bejönni miatta.
-Ezerbocs~ze Very Happy
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty Re: [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Argo Pént. Ápr. 28 2017, 17:05

Május 3.-ig várok Razz
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty Re: [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Argo Csüt. Jún. 01 2017, 22:24

Inaktivitás miatt a küldetést lezárom.

Jutalmak:
Akichi: 34 exp (legtöbbször nem volt meg a 250, erre a jövőben figyelj oda Smile  ), 44 arany
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

[ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin Empty Re: [ZSM Küldetés] A Kezdetek Városának utcáin

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.