Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó

4 posters

Go down

[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Empty [Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó

Témanyitás by Hinari Csüt. Feb. 18 2016, 17:51


Aréna hónapzárás. Tulajdonképpen már egy ideje nem jelentett sokat; úgy voltam vele, hogy bármi jó lesz: nem volt kedvem harcolni, és időm se nagyon. Néha-néha ugyan gondoltam rá, komolyabban azonban sosem foglalkoztam vele, és bár úgy tűnt olyan nagyon senki más sem, azért csak kellett tenni valamit az ügy érdekében. Talán éppen azért, mert mindenki más csak legyintett rá. Ám minden - a behirdetésekor még érősen élő - várakozás ellenére az ilyen harcok nem fejlesztették a legendás fegyvert, mit az oldalamon hordtam, így ez mégegy remek ok volt rá, hogy ezúttal tényleg annyiban is hagyjam. Talán végleg.
De mit árthat egy kis tapasztalatszerzés? Lassan pedig itt van, itt van újra... igazság szerint már nem is olyan messze: csak napok kérdése volt. Nem mintha bármi máshoz éppen több kedvem lett volna, már ami a mai napot illeti, de ez talán majd ad egy kis pozitív felhangot a délutánnak. Végülis, kedveltem a fiút, úgy ahogy.

Hinari írta:
Szia,
Lenne kedved egy visszavágóhoz úgy egy órán belül? Kezdhetsz te és használhatsz itemeket is, ha szeretnél.
Üdv,
Hina

Sosem voltam oda a hirtelen jövő kihívásokért, amik képesek félbeszakítani egy-egy fontosabb feladatot, küldetést vagy éppen csendes sétákat a másikkal... illetve kevésbé csendes tevékenységeket a szobában, vagy bárhol máshol. Ha pedig jön a rendszerüzenet, meghatározott időn belül ott kell lenned, az pedig képes megbélyegezni akár az egész harc sorsát is, nem beszélve a kellemetlenségekről, amik vele járnak. Nem, megvoltam én enélkül is. Így előbb egy üzenetet küldtem a fiúnak, hogy ráér-e, és ha igenlő választ kaptam, elsétáltam az arénáig, és kihívtam őt az ottani panelen keresztül is. Nem siettem túlságosan, de ha volt még időm, a menümet rendezgettem, amíg ide nem ért. Tipikus és teljesen fölösleges időtöltés, de legalább addig sem kalandoztak el a gondolataim, pár a mostaninál borúsabb és egyértelműen elfeledni kívánt vidékre...
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Exp_bal29686/10100[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Empty Re: [Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó

Témanyitás by Stingray Szomb. Feb. 20 2016, 00:42

A kis fogadóban voltam az aréna mellett, ahol általában meghúzom magam éjszakára. A szobát már gyakorlatilag a sajátomnak tekintettem, elvégre állandóan ki van bérelve. Mondjuk előbb utóbb talán meg kéne fontolnom, hogy egy valóban saját házat szerezzek, de az valószínűleg távolabb lenne innen, ráadásul onnantól nekem kéne főznöm, vagy legalábbis mindig el kéne sétálnom valahova. Itt legalább ez is járt a szobához, ha hajlandó voltam kifizetni. Így aztán éppen a szobámban sziesztáztam mikor megérkezett az üzenet. Ejnye. Nem volt elég legutóbb egyből lealáznod? Rögtön meg is írtam neki a választ.

Stingray írta:Egy óra múlva találkozunk. Wink

Aztán kényelmesen vissza is dőltem egy kis pohár vöröslő itallal.
Hirtelen nyitottam ki a szemem. Az órára pillantottam és már csak pár percem volt a kezdésig. Már csak ezért sem lenne jobb máshol lakni. Végül még épp időben érkeztem, és meg is pillantottam a menüjében matató kardforgatót.
– Nem találtál más könnyű ellenfelet? - kérdeztem csipkelődve. - Vagy csak ennyire hiányoztam? Ha az utóbbi, akkor szólok, hogy még mindig nem teljesítettem a legutóbbi fogadásunk tárgyát sem. - kacsintottam a céhvezérre, a beígért meghívásra célozva, bár első ránézésre nem tűnt olyan lelkesnek, mint korábban. Talán valóban csak egy könnyű párbajt keres, amit gyorsan lezavarhat, és a jutalmat begyűjtve már mozdulhat is tovább. Bizonyára elfoglalt, de azért mégsem érzem magam teljesen motiváltnak ilyen körülmények között. Kell ide valami kis plusz.
– Egy feltételem viszont lenne, mielőtt elfogadom a kihívást. Ha nyersz, akkor kárpótlásként idővel kapok egy kis szívességet tőled, ha viszont én nyerek, akkor egy hónapig csak Hatalmas Stingray-samaként szólíthatsz. - kacsintottam szemtelenül. Elvégre most ő akar minden áron párbajozni, szóval fizessen csak meg érte.
Stingray
Stingray
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 143
Join date : 2015. Sep. 16.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Exp_bal10/2900[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Empty Re: [Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó

Témanyitás by Hinari Vas. Feb. 21 2016, 11:55


Szinte azonnal válaszolt.
A kis ikon a mondat végén megmosolyogtatott; úgy tűnt nem kell csalódnom benne, és akárhogyan is, de az előzőeknél jobban fog alakulni ez a harc. Az egy teljes óra azonban elég soknak tűnt, így én sem siettem el odaérni a helyszínre, éppencsak tíz-tizenöt perccel hamarabb, hogy tudjak pályát foglalni, nameg megejteni a kihívást a hivatalos szabályok alapján is. Nem bántam, hogy a harcaim nagy részével ellentétben ezúttal ő dönt az itemek és a helyszín sorsa felől: érdekelt, mit talál ki, hogy ellensúlyozza a kettőnk közti erőkülönbséget. Ha pedig ügyes, megérdemli a győzelmet, habár bőven volt olyan képességem, ami - az első párbajunkat figyelembe véve - igencsak meg fogja nehezíteni a dolgát, ha nyerni akar.
- Mindenki olyan elfoglalt mostanában - ingattam a fejem tettetett sajnálkozással, felpillantva, ahogy megérkezett - Meghát, kíváncsi vagyok, mennyit fejlődtél azóta. Talán most kibírsz két kört - zártam be a menüm, és mosolyogtam rá ártatlanul. Azt már nem mondtam neki, hogy azóta tettem még pár pontot gyorsaságra, bár őszintén szólva valószínű nem ő volt az egyetlen, akit le tudok kétszerezni ezekkel a pontokkal.
- Igaz is. Ha végeztem veled, meghívhatsz egy sütire valahol - tettem hozzá derűsen, ha már így megemlítette a fogadást: úgysem voltak határozott terveim a délután hátralévő részét illetően, és a fiú kellemes társaságnak ígérkezett. Stingray persze nem érte be ennyivel. Miért is érte volna? Elnevettem magam, hallgatva a feltételeit; ezzel ígyis úgyis ő nyer, ám nem bántam - Legyen - bólintottam neki, és ha esetleg lemaradt volna, bevártam, mielőtt elindultunk volna befelé - Átadom a kezdeményezést - fordultam felé mosolyogva - Lássuk mit tudsz.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Exp_bal29686/10100[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Empty Re: [Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó

Témanyitás by Stingray Hétf. Feb. 22 2016, 21:28

– Remélem nem rozsdásodtál be nagyon az utolsó harcunk óta, mert csalódás lenne ismét egy olyan rövid harcot vívni. - forgattam a szemeimet olyan természetességgel, mintha nem én veszítettem volna már a harc kezdetén.
– Egy süti? Az élelmesebbek ilyenkor legalább egy svédasztalt kérnének, ha már a „meghívás bármire” volt a fogadásunk tárgya, na nem mintha panaszkodnék amiért több arany marad az inventorymban. - Nem valószínű, hogy sokkal tovább tartana a harc, még akkor sem, ha tényleg átengedi a kezdés lehetőségét. Egyszerűen nem tudtam elképzelni olyan taktikát amivel minimális esélyem lett volna ellene. Gyorsabb volt, erősebb, ügyesebb és kétlem, hogy a sebzéstűrése kisebb lenne, mint az enyém. Még ha taktikusabb is vagyok nála, és minden létező potiont, mérget, és kristályt felhasználok, akkor is képtelen vagyok ledolgozni ezt a hátrányt. Egy szóval ez tényleg csak egy „vajon meddig bírod” típusú párbaj. Természetesen az újabb „fogadás” feltételeit is ez alapján adtam meg, és nem bánta, hogy az olcsó győzelme drágul egy picit.
– Ha ennyire tetszenek a feltételek, akkor legközelebb is lehet valami hasonló. - jegyeztem meg a nevetésre. Úgy látszik kicsit élénkebb is lett. Legalább ha a párbajt letudtuk, akkor meglesz a mai programom. Végül a küzdőtérre sétálva megálltam előtte.
– Nos azt tudom, hogy gyors vagy, legalább olyan jól lopakodsz mint én, és minimum hármas szintű észlelésed is van, és az akrobatikád sem rossz. Hmm kétlem, hogy bármelyik statom is lenne olyan jó, mint a tied, de te nem így értetted, igaz? - mosolyodtam el, rányomva a felkérés elfogadására, így már csak egy kérdés maradt. Milyen terepet válasszak az ellen, aki minden téren felülmúl? Mirika ellen legalább volt egy-két kisebb előnyöm amit fel tudtam használni ellene. Egyetlen erősségem vele szemben, hogy nem kell közel kerülnöm hozzá. Végül egy ötletem lett amivel ezt kihasználhatnám, de kétlem, hogy nagy jelentősége lenne, a képességeit ismerve, ráadásul hamar hátrányossá is válna. Jobb ötlet híján viszont beértem ezzel is, így hamarosan egy „tengerré” változott az aréna, amiből talán egy fél tucat apró homokpad emelkedett ki. A lényege egyszerű volt. Távolsági harcosként nem nagyon kellett elmozdulnom a szigetemről, míg neki mindenképp át kellett valahogy hidalnia a távolságot, és a vízben nem egyszerűen csak könnyű célpont, de talán lassabb is.
Azt mondta meghagyja nekem a kezdeményezést, de ez nekem csak részben felelt meg.
– Nem kell ám visszafognod magad! - kiáltottam neki, miközben méregbe mártottam a nyílvesszőm hegyét, és a húrra illesztettem, azzal a szándékkal, hogy amint a vízbe (vagy esetleg fölé) ér, megpróbálom eltalálni.

//Ha elmozdulsz a kis szigetedről, akkor Sting lő. Találat esetén 60 sebzés +1 bénító méreg.//
Stingray
Stingray
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 143
Join date : 2015. Sep. 16.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Exp_bal10/2900[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Empty Re: [Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 22 2016, 21:28

The member 'Stingray' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Empty Re: [Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó

Témanyitás by Hinari Hétf. Feb. 22 2016, 22:43


- Ugyan. Még a végén azt hinnék, hogy randizunk, ha étterembe vinnél - feleltem, megtartva a félig csipkelődő hangsúlyt, de azért végigmérve közben a fiút - és be kell hogy valljam, nem volt teljesen reménytelen, a stílusa ellenére sem, ami kifejezetten szórakoztatott... és bár fel tudtam oldódni mellette, mégsem voltam képes úgy elengedni magam, mint Allal. Neki mindent elmondhattam, mellette biztonságba éreztem magam. És a hangja, a mosolya... Stingray hangja zökkentett vissza. Hát igen. Neki bizonyára jó lenne az ilyen felállás, azonban a túl sok szívességgel való tartozás sem jó, ha egy a két személy közti kapcsolatot nézünk. Ha nyerek, úgy pedig egy-egy lesz, éppen megfelelő.
Csupán a fejemet ingattam.
- Legközelebbre mást találj ki. Máskülönben túl egyhangú lenne - fejtettem ki a véleményem, majd hamarosan el is foglaltuk a helyünket a pályán. A kihívott alakíthatja ki a küzdőtér milyenségét, így egyelőre nem volt sok dolgom; csupán felszerelkeztem, és kikapcsoltam a jártasságaim: ez még nem jelentett sok előnyt neki, de legalább megtudom, mennyit tud. Feltéve, ha van lopakodása. Stingray pedig szépen fel is sorolta a meglátásait, egyúttal megválaszolva a kérdésemet is. Bólintottam - Ezek szerint hármas szinten van a Lopakodásod - vontam le az egyszerű következtetést, majd hozzátettem - Hát, inkább látni gondoltam, nem hallani - hümmögtem tettetett elgondolkodással de mosolyogva, válaszolva a kérdésére is. Habár fogalmam sem volt a pontjairól. Ha hardcoreban versenyzik, nem lehet olyan gyenge, nem? Mindenesetre aki nem épít gyorsaságra, az ellenem eleve hátrányból indul, szinte véglegesből, ha a sebzésemet és a játékosok átlag életpontjait nézzük. Bőven elképzelhető, hogy csak szerencsétlenül jött ki neki a lépés, és mások ellen sorra nyeri a párbajokat.

A terepválasztás egyszerű volt, és a kezdeti lépés szempontjából eléggé hatékony, látszott tehát, hogy nem tervezte hosszúra a harcot: az elején akart jól teljesíteni; ha a közelébe érek, onnantól úgyis mindegy. Nem feltétlen tetszett ez a fajta hozzáállás, de igazat tudtam adni neki. És bár megfordult a fejemben, hogy leszerelem a vértemet, mielőtt arrébb ugrok, de nem akartam páncélt veszíteni. Meghát, nem lett volna fair vele és a kívánságával szemben sem - Rendben - kiáltottam vissza, azt azonban - Látás nélkül - nem tudtam kivenni innen, hogy milyen mérget használt. De legalább trükközik, ez mindenképpen pozitív volt.
Azt persze nem vártam meg, hogy az a nyíl el is érjen idáig.
Elrugaszkodtam a homokpad széléről, egy fejessel bele a vízbe, le is úszva jó két méterre, hogy lehetőleg ne is lásson. S mivel egyértelműen úgy taktikáztam volna, hogy mögötte kerüljek ki, szándékosan tettem épp az ellenkezőjét: inkább az előbbire fog számítani, így talán meg tudom lepni, persze csak ha valami véletlen folytán nem lenne észlelése neki is. Mindez pedig tökéletes is lett volna - ha nem egy távolsági harcossal van dolgom, közelharcosként. Még ha negyed annyira gyors is, mint én, van esély rá, hogy mire kikászálódok a vízből és megtámadom, ő már belém tud ereszteni egy nyílvesszőt, közvetlen közelről szinte biztos találattal. Mást kellett tehát kitalálnom. Függőlegesbe tempóztam magam, lenyitva a menüm a víz alatt, pötyögve egy gyors üzenetet neki:

Hinari írta:Nem jössz? Egészen jó a víz ^^

Addig, amíg feljebb nem jövök, úgysem fog tudni eltalálni, a nyílvessző ugyanis még erősen kilőve sem fog idáig eljutni, főleg, hogy pár másodpercenként azért én is változtattam a helyzetem, biztos, ami biztos. Persze jól tudtam, hogy egy idő után a fulladásos sebzés is nehezíteni fogja a dolgomat, de nem terveztem megvárni: elég volt látnom, hogy mikor nyitja meg a pm-et, és máris lesz elég időm felgyorsulni annyira, amennyire szeretnék. És ha tisztában lenne ezzel, nem nyomva rá a kék gombra? Legalább tudom, hogy használja az eszét. Közben igyekeztem aktiválni a Reverse-t, ha esetleg próbálkozna valamivel a későbbiekben: azért nem bíztam a véletlenre ezt a győzelmet sem.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Exp_bal29686/10100[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Empty Re: [Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 22 2016, 22:43

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Empty Re: [Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó

Témanyitás by Stingray Kedd Feb. 23 2016, 01:11

– Ó! Az talán gondot jelent? - kérdeztem kicsit túljátszott meglepődéssel a randis megszólalásra. – Mit szólnának akkor a sütizéshez? - kérdeztem kíváncsi mosollyal. Hallottam a pletykákat, miszerint van valakije, de azt hiszem így már közel biztos lehetek benne. Sebaj egy süti miatt azért csak nem leszek elkapva. A jövő fogadásaira vonatkozó terveim persze már kevésbé tetszettek neki.
– Ne aggódj. Rám számíthatsz. - kacsintottam rá. - Ha viszont ilyen ütemben fejlődsz tovább, akkor attól tartok, hogy nem adhatok túl sok izgalmat a jövőben. - jegyeztem meg őszintén. Esélytelennek láttam, hogy versenyezzek vele. Ezek után a lopakodásomra tett megjegyzésére csak bólintottam.
A párbaj elkezdődött, és én készen is álltam a meglepetéssel. A probléma csak az volt, hogy nem találtam el. Úgy zúgott el mellette a mérgezett vessző, mintha sosem tervezte volna eltalálni a lányt, és Hinari nagyobb csobbanása után a nyílvessző is elmerült az aréna szélénél. Okosan, egyből mélyre merült, ahol már nem láthatom, de meglepetésemre éreztem a jelenlétét. Elfelejtette volna bekapcsolni a lopakodását? Elővettem egy páncéltörőt, és a húrra illesztettem, miközben a vízfelszínt pásztáztam magam előtt. Egyelőre nem bukkant fel, pedig már ideérhetett. Ha még egy kicsit lent marad, akkor hamarosan érezni fogja a víz sebzését is, bár túl sokra nem megyek vele. Vajon mire vár ennyi ideig? Azt várja, hogy mikor lankad a figyelmem? Ekkor egy pittyegő hang kíséretében felugrott az üzenetjelző ikon. Csak egy gyors pillantást vetettem rá, aztán nem törődve vele, ismét a vízre szegeztem a tekintetem. Nem tudom kinek hiányzom épp most, de jelenleg nem is érdekel. Majd megnézem, ha itt már végeztem. Enyhén feszítettem csak a húrt, hogy ne fárasszam túlzottan a karjaimat, de készen álltam rá, hogy amint mozgást látok a felszín közelében, egy gyors feszítés után meg is lőjem. Végső soron azt se bántam, ha lent marad.

//Ha Hina a víz alatt marad, akkor nem kell figyelembe venni a dobást, de ha feljön, akkor találat esetén 36 életet, és 36 páncélt veszít + paralízis méreg//
Stingray
Stingray
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 143
Join date : 2015. Sep. 16.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Exp_bal10/2900[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Empty Re: [Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 23 2016, 01:11

The member 'Stingray' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Empty Re: [Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó

Témanyitás by Hinari Szer. Feb. 24 2016, 16:40


- A sütizéssel nincs gond - feleltem neki mosolyogva - Az éppen megfelel.
Így belegondolva mondjuk inkább csak lányokkal voltam sütizni eddig, barátnős csevegések melletti teázgatás, hogy együtt legyünk és teljen az idő... de például Hoorával el sem tudtam volna képzelni ezt. Yuichival mondjuk igen, ahogy a legtöbb céhtársammal is, és azt hiszem Sting is azok közé tartozott, akikkel nem éppen üzleti célú társalgást fogunk folytatni. A feltételezésére csak megráztam a fejem:
- Egyre nehezebb - mondtam meg neki őszintén - Eleve több exp kell hozzá, és amíg nem nyitjuk meg a nagyobb szinteket, a mobok sem lesznek túl nagy kihívások. Arra meg nincs mindig időm, hogy napokon keresztül vagdossam őket - húztam el a szám szélét. Alig lépegettem szinteket az utóbbi időben, attól függetlenül is, hogy szerencsére mostanában nem kellett sokat a vörösökkel foglalkoznom; nem volt se rajtaütés, se órákon át tartó megfigyeléses feladat.
Végül elkezdtük a harcot. Kíváncsi voltam, mihez kezd, ha nem lát és el sem tud találni, így beugrottam a vízbe, várva valami Hullám Kristályt vagy hasonlót, hogy hátrányba sodorjon vele; Stingray azonban nem tett semmit. Csupán kivárt, várt és várt és még az üzenetemet sem olvasta el, így kénytelen voltam én magam változtatni, ugyanis kettőnk közül, - a fulladásos sebzést figyelembe véve - neki kedvezett a felállás. Felúsztam tehát a víz felszínére, a szigetének tőle távolabbi részén, és egyszerűen csak kilöktem magam a partra, leülve a hullámoktól mindig vizes homokra.
- Úgy tűnik van tü - kezdtem, majd rögtön arrébb is voltam kénytelen szökkenni, mielőtt belém állt volna az újabb felém suhanó nyíl - türelmed - fejeztem be aztán, kicsavarva a vizet a hajamból, ami hamarost a ruhámon lévő nedvességgel együtt pixeleződött el. Majd elővettem a Katanát is, ami eddig az oldalamon lévő tokban pihent, fel is izzítva azt - Remélem azóta pakoltál gyorsaságra - húztam mosolyra ajkaim, és indultam el, a második lépésemmel felgyorsulva, ha felém is fordult, akkor is félig a háta mögé érkezve. Behajlított térdekkel, és bár bekapcsolt akrobatika nélkül nem volt éppenséggel akadálymentes a homokan való futás és irányváltoztatás, de szerencsére bőven volt elég időm, hogy a hibák elhárításával együtt is nullára csökkentsem a kettőnk közti távolságot, mielőtt a fiú újabbat lőhetett volna. Két kézzel, kettőnk között vízszintesen elhúzva a penge élét igyekeztem egy vörös csíkot húzni a fiú oldalába, még miközben melléje értem, majd ahogy fordultam mögé, egy csuklómozdulattal változtattam a Katana irányán, amaz vége pedig egy kis kört leírva, immáron alulról indult el ellenfelem teste felé. Nem tudtam pontosan, mennyit támadhatok, de kihasználtam a lehetőségeim: a sok úszástól kezdtem éhes lenni, egy jó süti valami meleg helyen pedig túl csábító volt ahhoz, hogy ne akarjam minél hamarabb ott tudni magunkat.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Exp_bal29686/10100[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Empty Re: [Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Feb. 24 2016, 16:40

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó 4767250438_224285ea8b_s [Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó 4767250438_224285ea8b_s [Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó 4766612103_86ee832108_s [Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Empty Re: [Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó

Témanyitás by Stingray Szer. Feb. 24 2016, 22:07

A vízfelszínt pásztáztam. Megvolt a tervem arra az esetre, ha előjön a vízből, de ahhoz el kell találnom, vagy legalább el kell kerülnöm a támadásait, ami nem lesz egyszerű. Nem nagyon voltak olyanok, akik pontosságban megelőztek, de Hinari igen. A terep több szempontból is nekem kedvezett jelenleg, de önmagában ennyivel nem sokat érek. Érzékeltem a jelenlétét, és továbbra is félig felhúzott íjjal figyeltem. Én egyelőre ráértem. Végül meghallottam a víz hangját, ahogy egy csobbanással kiugrik valaki a víz alól. Nem haboztam megfeszíteni a húrt, és a mondandóját félbeszakítva elereszteni a nyilat. Csupán egy-két centivel tévesztettem el, és már tudtam, hogy vége a harcnak.
– Miattam aztán nem kellett volna ennyire sietned. Nyugodtan maradhattál volna még pár percet. - jegyeztem meg a tegezemhez nyúlva. A reménykedése viszont felesleges volt.
– Nem. - válaszoltam vigyorogva, és bár ekkorra a kezemben volt a következő nyílvessző, de Hinarival nem versenyezhettem. Megpróbáltam félreugrani a csapás útjából, de a Katana hegye így is elért, majd fordított is rajta egyet, és én ismét csak egy hajszálnyival voltam lassabb a kelleténél. Ennyi pedig elégnek is bizonyult. Nem sikerült sokkal jobban, mint az előző, de picit tovább bírtam, és legalább ezúttal talpon maradtam a végén. Azt hiszem ezt már nevezhetjük fejlődésnek.
– Gratulálok! - mondtam szélesen vigyorogva. - Ideje, hogy behajtsd a nyereményed, és vegyél nekem egy kis sütit. - kacsintottam rá.
– A sweet dreams nekem mondjuk megfelelne. - vetettem fel a javaslatot, és hacsak nem volt ellenvetése, akkor az íjamat kis pihenőre küldtem az inventorymba, és elindultam vele az említett hely felé. Hát igen. Nincs is jobb annál, ha az ember a biztosra fogad.
Stingray
Stingray
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 143
Join date : 2015. Sep. 16.

Karakterlap
Szint: 27
Exp:
[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Exp_bal10/2900[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Exp_ures  (10/2900)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Empty Re: [Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó

Témanyitás by Cardinal Csüt. Feb. 25 2016, 21:18

Lezárom az arénát. Jutalmatok 90 exp és 240 arany, legközelebb egymással március 24. után küzdhettek meg.

Hinari: +10 pont
Stingray: +3 pont
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Exp_bal0/0[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó Empty Re: [Hardcore] Sting vs Hina, visszavágó

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.