Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Quack-quack

2 posters

Go down

[Küldetés] Quack-quack Empty [Küldetés] Quack-quack

Témanyitás by Ducker Szer. Feb. 17 2016, 22:03

Résztvevő: Asuka

Nem először jársz már a környéken. Talán küldetést keresel, hogy virágot szerezz, vagy küldetések nélkül próbálod megtalálni a mezőn, ami hiányzik. Túl sok szerencsével azonban nem jársz. Bárhogy kutatsz is, se npc-t, se egy hasznos növényt nem találsz. Furcsa, de minél tovább haladsz annál kihaltabbnak tűnik a környék. Csupán pár csúnya gaz, és komor fák szegélyezik az utadat. Nem túl biztató. Ha pedig ezek után úgy döntenél, hogy inkább visszafordulsz és termékenyebb terep után nézel, azzal kell szembesülnöd, hogy bizony alaposan eltévedtél. Azonban ekkorra már megállás nélkül jelez az észlelésed. Valaki folyamatosan körülötted ólálkodik, de hiába próbálod megtalálni, csak a tekintetét érzed hátadon, és ha néha látsz is valami mozgást a szemed sarkában, mire odafordulsz, már csak a hűlt helyét láthatod.

Jó szórakozást quack! *>*

_________________
[Küldetés] Quack-quack 1y7adz
Ducker
Ducker
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 80
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Quack-quack Empty Re: [Küldetés] Quack-quack

Témanyitás by Asuka Csüt. Feb. 18 2016, 17:20


Ámor és Psziché.
A parfüm neve, amin még mindig dolgozom, s ami még mindig nem egészen olyan, amilyennek lennie kéne. Eleve hülye ötlet volt a havas szintre felkúszni a virágokért, tudhattam volna, hogy nem találok ott eleget ahhoz, ami nekem szükséges. Pedig én olyan helyeken is növényeket találok, ahol senki más. Nem véletlen hát, hogy gyakrabban eljárok ide-oda sétálni, hogy mindenféle jósággal jussak haza. A parfümgyártás pedig amúgy is költséges dolog, egyelőre csak próbálkozom vele, és nincs egy darab sem, amit kiraktam a boltomba, mint portékát. Főleg, mivel az istennek sem találok egész Aincradban pézsmát, ami viszont tényleg nagyon kéne... és még Shu se tudta megmondani, hogy merre találhatok ilyet. Talán majd egy későbbi szinten...
Hogy őszinte legyek, annyira nem vagyok oda a virágmezőkért. Rontja az üzletem. Sasszemem van a jó növényekhez, amik ott bújnak meg, ahol senki se keresi őket, itt viszont potya munkáért kapják meg mindezt. Ez pedig egyáltalán nem szimpatikus, de ez van. Legalább a parfüm bizniszben nekem is hasznos lehet, hiszen rengeteg, hangsúlyozom, rengeteg rózsára, jázminra, nárciszra és orgonára van szükségem. Meg megannyi másra. Meg aztán az sem árt, ha még hagyományos virágokat is találok, amik a potijaimhoz és a mérgeimhez kellenek... Azonban látszik, hogy játékosok tucatjai rohamozták meg a szintet, hacsak nem százai. Sehol semmi. Az égvilágon nulla... Csak egy-két kósza pitypangot sikerül meglátnom itt-ott, de az aligha elég nekem bármire is. Meg az a néhány kiszáradt kóró, amivel igazából semmire se megyek. Remek...
Különös érzés kerít hatalmába. Talán valódi megérzés, talán csak paranoia, de azonnal lenyitom panelemet, hogy bekapcsoljam rajta az észlelésem, és a többi jártasságom. Tényleg kissé paranoiás vagyok, mert jól tudom, hogy vannak, akik szándékosan vörösekre vadásznak. Aztán pedig KiteKat is mesélte, hogy eljárt a szája. Jellemző. Rolling Eyes
Hátra is pillantok persze, de sehol semmi. Pedig a látásom is elég jó, szóval nem ez lehet a baj. A száraz fűszálak még csak meg sem remegnek. Látszólag egyedül vagyok. Akkor mi lehetett ez?
Nem törődve ezzel aztán, inkább a térképemre pillantok. Hátha jelez mondjuk egy patakot vagy egy mezőt, ahol talán több virág akad. Esetleg azt a vulkánt kéne meglátogatni. De nem jó, az most csak lávát köp, nem úgy, mint a múltkor... Aztán újabb zaj, amire azonnal felfigyelek. Mert valaki engem is figyel, ebben biztos vagyok. De mi lehet az?
A legjobb, ha fifikás leszek, és nem engedem láttatni, hogy tudom, hogy ott van mögöttem. Fel vagyok szerelkezve, tehát meg tudom védeni magam. Mindenesetre megállok valahol, lenyitom inventorymat, és kiveszem a saját készítésű kőpúderemet. A lényeg viszont a tükrön van. Úgy teszek, mint aki csak be akarja púderezni az orrát, és nem kokainnal, most amúgy is épp tiszta vagyok, köszönöm. Tőlem mondjuk nem is meglepő, ha folyton sminkelni látnak. Csak nem lehetek gyanús. A tükröt persze úgy mozgatom, hogy a hátam mögé lássak. Hátha megpillantok valamit...
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Quack-quack Empty Re: [Küldetés] Quack-quack

Témanyitás by Ducker Pént. Feb. 19 2016, 12:46

A térkép megnyílik ugyan, de valami nagyon nem stimmel vele, ugyanis a helyzetedet jelző kis pötty az ötvenedik szinten van, majd egy másodperccel később már a hatvankettedik szélén. Pár másodpercig semmi sem mozdul, majd hirtelen eszeveszett módon kezd ugrálni a negyvenharmadik szint egyik végétől a másikig. Úgy tűnik, hogy teljesen megbolondult. A tükrös ötlet sem hoz túl sok eredményt. Csak egy sárga villanást látsz, a hátad mögötti bokorban és talán azt is hihetnéd, hogy csak a szemed káprázott, de a bokorról lehulló száraz levelek, és a mozgó ágak jelzik, hogy valóban rejtőzött ott valaki, vagy valami. Ha mindezek után megpróbálnád használni a teleportkristályodat, akkor bizony hiába mondasz neki bármit, a várt effekt elmarad, és olyan használhatónak tűnik a kezedben, akár egy halott kődarab.
Nem nagyon marad hát más opciód, mint haladni valamerre, és furcsa módon akármerre fordulsz, akárhová mész, a fák sűrűsödni kezdenek, de a fekete terméketlen ágak fenyegetően hajolnak föléd minden irányból. Cseppet sem biztató, de hamarosan megpillanthatsz a távolban megcsillanni valamit, és ha tovább haladsz, egy kis kerek tisztást láthatsz kirajzolódni a sötét fák gyűrűjében, tele tarka virágokkal, és élettelin zöldellő fűcsomókkal. A kis kerek tisztás közepén pedig, egy kis kerek tavacska csillog gyönyörű kék vizével, a közepén pedig egy kis kerek kacsa lubickol önfeledten, látszólag észre sem véve téged.
[Küldetés] Quack-quack 205s5lx


A hozzászólást Ducker összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 20 2016, 00:10-kor.

_________________
[Küldetés] Quack-quack 1y7adz
Ducker
Ducker
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 80
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Quack-quack Empty Re: [Küldetés] Quack-quack

Témanyitás by Asuka Pént. Feb. 19 2016, 22:48


Hogy a térképnek mi baja van? Tudja a fene. De valami már megint nem jó neki. Hogy a fenébe a bugos szaroddal, Kayaba! Már megint csupa hiba itt minden! S itt aztán nem kapok virágokat az Ámor és Psziché parfümömhöz, az teljesen fix.
A tükrömet elrakom, és inkább a hazatérés kristályomat veszem elő. Kimondom kedvenc városkám, Taft nevét, hogy ezzel visszatérjek a házamba és boltomba, azonban nem történik semmi. Majd megpróbálom újra... és semmi. Hát a k...a szádat, Kayaba, hogy nem tudsz egy játékot normálisan leprogramozni! Nem igaz már... -.-
Jól vagyok, nyugi, jól vagyok. Két választásom van. Vagy írok egy újabb levelet az Adminnak, hogy bugos a játéka, vagy megyek előre, hátha egyszer csak elmúlik. Hogy milyen megfontolásból választottam az utóbbit? Na az egy jó kérdés, mert én sem tudom igazán... De köze lehet annak, hogy még mindig úgy érzem, hogy figyelnek. Még egy sárga valamit is láttam elsuhanni. Biztos, hogy nem a szemem káprázott, mert mozogtak a levelek utána, ahogyan eltűnt. Láttam jól.
Lényeg a lényeg, hogy nekiiramodok az útnak, s ahogyan haladok, a fáj sűrűjében találom magam. Még a térképem is becsukom, mielőtt az agyamat is bebugolja. Mondjuk az egész játék az agyamban van, szóval lehet, mindegy. A terep aztán kezd olyanná válni, mintha valami ZS kategóriás horrorba csöppentem volna. A fák egyre magasabbak, feketébbek, kopárabbak. Mit is mondhatnék erre? Egyáltalán nem az az álombéli virágmező, mint amit amúgy ideképzelnél. Mondjuk láttam itt már vulkánt is, lávával meg minden, szóval annyira nem meglepő. De az mondjuk legalább igazi virágokat köpött. Reménykedve pillantok rá egy száraz kóróra, hátha, de semmi. Hát miből fogok én parfümöt csinálni?
Majd végre megtörténik a csoda. Kilépek a sötétségből, s megtalálom azt a helyet, ahova eredetileg is jöttem. Csillogó vízű tavacska, a közepén kiskacsa lubickol, körülötte pedig jázmin, nárcisz és hortenzia tenger. *_* Szóval lesz miből válogatnom. Inventorymat lenyitva persze kiszedek némi kacsatápot. Ami ezúttal csak kenyér, de hátha majd örül neki. Szeretem a kacsákat, kivéve, amikor jelvény kellett a nyolcadik szintre, az bosszantó volt. Dobok be neki a tóba egy keveset, hiszen olyan kis aranyos! *.*
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Quack-quack Empty Re: [Küldetés] Quack-quack

Témanyitás by Ducker Szomb. Feb. 20 2016, 11:51

Ahogy beleszórod a tó tükörsima vizébe a kis falatokat, a víz felszíne fodrozódni kezd. A kacsa abban a pillanatban, ahogy az apró hullámok elérik, neked háttal megdermed. A tó túlsó vége felől jéghideg szellő csap meg, ami furcsa módon semmilyen hatást nem gyakorol a vízre. Lassan a kacsa elkezd megfordulni, de van valami természetellenes a mozgásában. Egyetlen apró hullámot sem kelt, nem látni, hogy csapkodna a lábaival, vagy akár egyetlen izma is megrezdülne. Olyan mozdulatlan, mint egy darab fa, és egy helyben lebegve fordul feléd. A lassan elsüllyedő kenyérdarabokról tudomást sem vesz. Egyenesen a szemedbe néz, és olyan nem e világi gyilkos tűz lobog benne amilyet még sosem láthattál. Abban a pillanatban a tó vize, a középpontban úszó kacsától indulva, elkezd feketévé színeződni, és lassan szétterjed az egész vízfelszínen, ahol pedig eléri a partot, a virágok villámgyorsan hervadni kezdenek, és hamuvá porladnak szét, míg végül a láthatatlan erő eléri a fák szabályos gyűrűjét, és az ágak fáklyaként kezdenek el lángolni.

_________________
[Küldetés] Quack-quack 1y7adz
Ducker
Ducker
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 80
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Quack-quack Empty Re: [Küldetés] Quack-quack

Témanyitás by Asuka Pént. Feb. 26 2016, 19:41


Kiskacsa. Pici, cuki, sárga. Kivéve a nyolcadik szint falvában és területén, ahol ennél bőven több időt töltöttem kacsák hajkurászásával, csak hogy megszerezzem azt a nyomi jelvényt. Hogy mennyit vergődtem én azzal… emlékszem, Timidus finoman be is fenyítette a “konkurenciát” hogy biztosan meglegyünk, amikor megszökött a sok szárnyas annak a néninek az udvarából. Aztán még az is kevés volt ahhoz, hogy begyűjtsem a jelvényt.
Ez a.kacsa mondjuk.sokkal nagyobb, mint azok, a leginkább a gumikacsákhoz hasonlít, amikről a.mai napig nem tudom, mire is valóak. Eddig a pillanatig pedig azt se gondoltam volna, hogy létezik ilyen Aincradban, úgyhogy úgy sem volt jelentősége.
Igazából felüdülő látvány az új környezet a hülye bugok meg a korhadt fák után. Nem csoda, hogy inkább a kacsaetetés mellett döntök, ahelyett, hogy inkább nyomozni kezdenék. Nincs miért, megint bugos a játék, ilyen egyszerű, kész, vége, pont… így tehát örömmel csipkedem a kacsmáknak a kenyeret, hogy legyen mit falatoznia. A tó vízébe dobálgatom neki, azonban valamiért ügyet se vet rá… Sad sőt. Inkább nekiáll creepyskedni, mintha azzal megnyugtatna, a virágos tavacska pedig másodpercek alatt változik valami horror helyszíníre. Az a ZS kategóriás, sok klisével, tudjátok… Úgyhogy nem, nem örülök, amint a szemem előtt rohadnak el a virágok, meg a víz színe is inkább szurokra emlékeztet lassan. Faja… már megint egy miniboss? Rolling Eyes
Egyszerű a gondolkodásmenetem. Minibosst látok, akkor le kell ütni. Előbb viszont nem ártana meggyőződni róla, mi is történik… hátrálok pár lépést, és gyorsan megnyitom a panelem, hátha találok valami információt. Quest ablak, mob vagy miniboss találat, bármi ilyesmi. Ha pedig nem találok semmi érdekeset, hisz számítok rá, hogy a térképhez és a teleport kristályomhoz hasonlóan az is megbolondult. Hacsak nem találok valami kirívót, akkor pedig azt hiszem, nincs min agyalni. Falánk a kézbe, nekimegyek, és megteszem azt, amit megkövetel tőlem a világ. Rolling Eyes Egyszerű ember vagyok, nem utal semmi arra, hogy gondolkoznom.is kéne.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Quack-quack Empty Re: [Küldetés] Quack-quack

Témanyitás by Ducker Szomb. Márc. 05 2016, 12:04

Hiába nyitod meg a menüdet, ugyanis mostanra az egész megbolondult, és lehetetlenség bármit is kivenni belőle. A kacsa pedig mozdulatlanul várja, míg végzel az ügyködéssel. Amikor viszont a kardodért nyúlsz, fenyegetően vicsorogni kezd a tűhegyes fogaival. A következő pillanatban pedig csak egy kis sárga villanást láthatsz, ami egyenesen a nyakad felé tart.
Ahogy kinyitod a szemed, abban az ágyban találod magad amelyikben utoljára aludtál. Talán még el is gondolkozhatnál rajta, hogy az egész csak egy álom volt, de melletted hever egy tasak növény, köztük olyan is ami a parfümödhöz kell, és kereken száz arany. A menüd ismét rendesen működik, és odakint látszólag hét ágra süt a nap. Úgy tűnik minden rendben van, de ekkor ismét elfog a kellemetlen érzés, hogy valami figyel téged, azonban akármerre nézel, semmit sem láthatsz. Aztán meghallod a kárörvendő hangot.


Quack-quack.
[Küldetés] Quack-quack 72e1766db866b06b1347c83e865cb7aa



Gratulálok \o és bocsánat, hogy így megcsúsztam a zárással. A növénytasak természetesen februárra jár, és 100 arany a miniboss felfedezéséért. :3
Ezen kívül pedig lenne egy kis plusz feladat, jutalom nélkül. Asu az ezt követő játékokban a szokottnál sűrűbben találkozik majd kacsákkal, amik egy szempillantásnyi ideig gyanúsan viselkednek, néznek, követnek. Ez természetesen nem kötelező, de szívesen olvasnám a kijátszást. O:)

_________________
[Küldetés] Quack-quack 1y7adz
Ducker
Ducker
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 80
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Quack-quack Empty Re: [Küldetés] Quack-quack

Témanyitás by Asuka Szomb. Márc. 05 2016, 14:33

//Köszönöm szépen :3 Kacsák pedig lesznek, ne.aggódj :3 //
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Quack-quack Empty Re: [Küldetés] Quack-quack

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.