Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[küldi] Ozi féle

3 posters

Go down

[küldi] Ozi féle Empty [küldi] Ozi féle

Témanyitás by Kuradeel Hétf. Jan. 11 2016, 10:23

Ozirisz

Virágok mindenütt. Neked viszont egyetlen egyet kell letépned csak. Egy njk sózta rád nemrég ezt a questet, s bár dönthetsz úgy, hogy figyelmen kívül hagyod, a feladat nem ígérkezik nehéznek. Ahogyan ezen a szinten egyetlen egy küldetés sem. Nem de?
A terv tehát, hogy itt megtalálj egy pixeles! virágot! Érted. Amivel hibádzik valami. Ami olyan, mintha most rajzolták volna egy kezdetleges animátorképzőben. Ami wowra emlékezetet. Elképzelhető, hogy pontosan tudod is, hogy mire kell figyelned.

//ha úgy döntesz, hogy megtalálod a virágot, írd le hogyan néz ki, és hogyan találtál rá. //
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[küldi] Ozi féle Exp_bal0/0[küldi] Ozi féle Exp_ures  (0/0)
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[küldi] Ozi féle Empty Re: [küldi] Ozi féle

Témanyitás by Ozirisz Pént. Jan. 15 2016, 19:21

Hogy mi hozott a 20. szintre? Még magam sem tudom... Még valamikor régen, a szint megnyitása utáni napokban jártam errefele utoljára, azóta sem. Most azonban mégis errefele hozott valami oknál fogva a sors. Kellett egy kis változatosság, nem mindig a megszokott szinteken bóklászni, nem mindig a megszokott farmolóhelyeken ritkítani a mobállományt némi exp és némi kajának való reményében. Valahogy így kötöttem ki a 20. szint virágokkal teli mezején...
Alighogy betettem a lábam a szintre, már rögtön egy NPC-be botlottam, ami egy látszólag egyszerű küldetést bízott rám. Egyetlen egy virágra van szüksége, azonban az az egy virág valahogy... más. Elmondása szerint nem ebbe a világba való, és kilóg az összképből. ~ Nem tűnik nehéznek ~ gondoltam először, aztán szembesülnöm kellett a ténnyel, hogy tűt kell keresnem a szénakazalban, és jelen esetben a szénakazal végtelen. Ameddig a szem ellát, mindenfelé virágok, és ez az egész virágmező lehet több hektáron át tart.
Csak szépen, nyugodtan, gondoljuk végig. Nem jellemző, hogy lehetetlen küldetést kreál a rendszer, úgyhogy amit keresnem kell, valószínűleg megtalálható. És valószínűleg nem a szint túlsó végén lesz, legalábbis remélem. Első körben elkezdtem a teleportkapu környékén a szépen megművelt virágoskerteket átnézni, bár nem valószínű, hogy ott lenne az oda nem illő virág, hisz akkor már sokan megtalálták volna, sőt, talán még az NPC is...
Majd egy fél óra séta után kicsit lepihentem az egyik padra, élvezve a napsütést. Egy kis lazítás nem árthat, az NPC megvár, és ha már itt vagyok, kicsit gyönyörködöm a tájban. Majd elindultam a virágokkal teli rét széléhez, aktiváltam a látás jártasságom, és igyekeztem kiszúrni az oda nem illő virágot. Igaz, csak első szintre van fejlesztve, de azért a semminél több. Pláne, hogy elvileg semmi ilyesmi nem szükséges az itteni küldetésekhez, hisz mindenki számára teljesíthetőre vannak tervezve, de egy kis könnyítés azért belefér...
Csak járkáltam fel-alá, aztán valami vibrálást kiszúrtam körülbelül nyolc-tíz méterre a rét szélétől. Kicsit megálltam, néztem a vibrálás irányába. Mintha ott is lenne az a valami, meg nem is. Elég furcsa... Elindultam befelé, óvatosan, nagyokat lépve, közben vigyázva, hogy ne tapossam le a tübbi virágokat. Tudom, hogy nem valódiak, de akkor is, nem illik letaposni őket...
Majd meg is pillantottam a virágot. Egy, grafikailag abszolút ide nem illő virág, ami enyhe túlzással akkora pixelekből áll, mint a fejem. Vélhetőleg egy bokor vörös rózsa, ami első ránézésre a 8bites DOS-os időket idézi, csak egy kicsit... nagyon... nagyobb. A mindenható rendszer észrevette a hibát, azonban valami oknál fogva képtelen volt eltávolítani. Vagy talán nem is akarta, és ehelyett kreált egy küldetést, ami a kellemest a hasznossal összeköti? Nem tudhatjuk ezt mi, kis emberek, elvégre Kayaba útjai kifürkészhetetlenek...
Mindenesetre megpróbáltam letépni a virágot, és ha sikerült, akkor elindultam vele vissza a küldetésadóhoz. Amennyiben valami miatt mégsem, akkor az NPC-t próbáltam odahívni a virághoz, avagy ha a hegy nem megy Mohamedhez...

[küldi] Ozi féle Rose_Bush
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[küldi] Ozi féle Exp_bal19096/10100[küldi] Ozi féle Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[küldi] Ozi féle Empty Re: [küldi] Ozi féle

Témanyitás by Kuradeel Hétf. Jan. 18 2016, 10:11

A virág elpixeleződik a kezedben..... Surprised
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[küldi] Ozi féle Exp_bal0/0[küldi] Ozi féle Exp_ures  (0/0)
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[küldi] Ozi féle Empty Re: [küldi] Ozi féle

Témanyitás by Ozirisz Vas. Jan. 24 2016, 17:02

Egy kicsit nehezen adta meg magát a virág, de végül azért sikerült leszakítanom. Azonban amire nem számítottam, hogy a kezemben fog elpixeleződni. Másodpercekig csak néztem bambán, néztem a felszálló pixelek után az égbe, és valahogy érthetetlen számomra. Hogy pixeleződhet el egy eleve pixeles virág? És miért? Lehet nincs meg a szükséges kertészkedés jártasságom az itteni virágokhoz? Lehet... De ha jártasság-korlátos lenne a küldetés, akkor az NPC nagy valószínűséggel nem rám bízza, hanem akinek bőven elég a jártassága. Akkor mi történhetett? Megöltem a virágot...
Lenéztem a virág helyére, hogy hátha, valami csoda folytán elkezd újra nőni a virág, de sajna ez a csoda még várat magára. Aztán arra a végtelen rétre tévedt a tekintetem, ami most olyan reménytelenül nagynak tűnik. Tele virággal. Sok-sok szép virággal, azonban én voltam olyan ügyes, hogy megtaláltam azt az egyetlen egy virágot ami kellett a küldetésadómnak. És persze voltam olyan ügyes, hogy megöltem a virágot...
Tanácstalanul sétálgattam fel-alá a mezőn, hogy most mitévő legyek. Hülyén adná magát, ha most visszaállítanék az NPC-hez, hogy megtaláltam a virágot, de sajnos nem tudtam elhozni... Erősen kétlem, hogy elfogadná, ha így lenne, mindenki ezt csinálná. De akkor mégis mit tegyek? Lehet egy másik pixeles virágot kellene keresnem, már ha lesz még egy tűt megtalálni a szalmakazalban. Több-kevesebb sikerrel próbáltam végiggondolni a lehetőségeket, mit kellene tennem, merre kellene keresgélnem, satöbbi, de úgy tűnik semmi érdemleges nem jut eszembe. Ilyenkor jön a B terv, avagy egy kis pihenés sosem nem árt. Kerestem egy kényelmesnek tűnő helyet a rét közepén, majd hanyattdőltem, és kiélveztem a kellemes napsütést. Talán, ha csak pihenek, és nem agyalok, beugrik a megoldás. A legjobb ötletek általában akkor szoktak jönni, amikor nem törjük magunkat, csak spontán beugrik valami. Aztán, hogy jó-e az ötlet, az majd eldől, mint fél disznó az ólban...
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[küldi] Ozi féle Exp_bal19096/10100[küldi] Ozi féle Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[küldi] Ozi féle Empty Re: [küldi] Ozi féle

Témanyitás by Kuradeel Vas. Jan. 24 2016, 19:21

Pici piros, öklöm nagyságúnál kisebb virágocska jelent meg Ozi lábán. Erre Ozi kun akkor jött rá, amikor a kis lényecske (vagy mi) már a nadrágja szárába próbált meg beférkőzni. A fiú leheletnyi melegséget és egy kis nedvességet érezhetett a csupasz bőrén.
Nyal,nyal...
Majd a virág kidugta a fejét a szabad levegőre, és egyenesen rábámult apró, tündéri szemeivel, majd megszólalt mély, rekedtes és öblös hangon.
- Te meg mit bámulsz? Nincs jobb dolgod? o.O
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[küldi] Ozi féle Exp_bal0/0[küldi] Ozi féle Exp_ures  (0/0)
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[küldi] Ozi féle Empty Re: [küldi] Ozi féle

Témanyitás by Ozirisz Csüt. Jan. 28 2016, 11:08

Csak én voltam, és a virágos rét. És a csend, és nyugalom, ügyet sem vetettem a többi arrafele kóválygó játékosra. Csak kizártam a külvilágot, és pihentem. Elmélkedtem a világ nagy dolgairól, újra és újra átgondoltam a pixeles virággal kapcsolatos küldetést. Vajon mit ronthattam el? Vajon mit nem vettem figyelembe? Vajon mit kellett volna tennem? De akárhogy is törtem a fejem, semmi nem ugrott be... Előbb rájövök az élet értelmére, mint megoldjam a pixeleződő pixelvirág rejtélyét...
Aztán egyszercsak azt vettem észre, hogy valami mászik a lábam szárán. Először azt hittem, biztos csak egy bogár, vagy valami hasonló. Megbogarasodtam volna? Vagy mi a szösz? Vagy amilyen szerencsém van, sikeresen lehuppantam egy hangyaboly kellős közepére... De nem.. ez olyan másmilyen... nem bogarak... mintha egy kutyus nyalogatná a lábam... Jobb lesz vigyázni, mielőtt elviszi az alig használt opáltalpas cipőmet. Várjunk, a kutyusok nem szeretik az opált, inkább a husit.. Egyáltalán honnan került ide egy kutyus? Vezér...?
Aztán már annyira kiváncsi lettem, hogy mi lehet, hogy végül felültem, hogy megnézzem... Na akkor döbbentem le igazán, amikor látom, hogy egy virág. És szemei vannak, és engem néz. Egy virág, ami néz... és megszólal! Váá, hová keveredtem? Jópár másodpercbe beletelt, mire valamit is tudtam kezdeni, annyira ledöbbentem. Igaz, ez a SAO, és itt bármi megtörténhet, de a beszélő virág... akárhogy is vesszük, még ebben a világban is szokatlan dolog.
Hátrébb csúsztam a virág közvetlen közeléből, majd akadozva ugyan, de pár szó azért csak kijött a számon - Szia... Hát te... te ki vagy? És izé... hogyhogy tudsz... beszélni?
Nagy nehezen, de azért csak sikerült kinyökögnöm két kérdést. Rögtön két bugos virág egy nap? Elég furcsa, de amennyi virág itt van, a nagy számok törvénye alapján benne van a pakliban, hogy vannak amik nem épp a megszokottak. Vagy nem is bugos, csak ilyennek teremtette Kayaba? Vagy csak én kezdek begolyózni? Hát, van benne valami, hisz épp egy virággal társalgok... vagy valami olyasmi...
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[küldi] Ozi féle Exp_bal19096/10100[küldi] Ozi féle Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[küldi] Ozi féle Empty Re: [küldi] Ozi féle

Témanyitás by Kuradeel Csüt. Jan. 28 2016, 11:18

- Chö, mindenki erre kérdezz rá. Ti teljesen hülyék vagytok? Az meg se kottyan, hogy a büdös lábatok nyalogatom? Talán azt hiszitek, hogy jókedvemben csinálom? Na? HA? Normálisak vagytok? HAAAA? - Azzal belebújt a földbe és elslisszolt. Többé nem látod...

Egy messzi hang üti meg a füled, ami egyre közelebbről szól. Kalandor! Kalandor! Ismerős lehet. A questadó hangja. Láthatóan nem dühös, sőt!
- Hát megtetted! Elpusztítottad a virágot! Most már kinyílhat az én szép petúniám. ^^ - Öreg kezébe veszi a tiédet, hogy ha nem kapod el, és megrázza a kezed, mint egy európai tisztes parasztember. - A Jó ég áldjon, kedves Kalandor! - Azzal megfordul és elballag oda, ahonnan jött. A kezedben pedig egy zacskónyi gazt hagyott. Wink


// Ennyi, erre sztem még akarsz reagálni Very Happy Utána zárom ^^ //
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[küldi] Ozi féle Exp_bal0/0[küldi] Ozi féle Exp_ures  (0/0)
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[küldi] Ozi féle Empty Re: [küldi] Ozi féle

Témanyitás by Ozirisz Csüt. Jan. 28 2016, 12:00

Hát, választ nem kaptam, legalábbis amire rákérdeztem, arra nem. Sem azt nem tudtam meg, hogy kiféle-miféle ez a fura teremtmény, sem azt, hogy ki tanította meg beszélni. Sőt, egy kicsit nagyon megsértődött szegény... vagy csak egyszerűen nincs jó napja? De hát mit tehettem volna, ezek a kérdések voltak, amik leginkább logikusnak tűntek. Hogy nézett volna már ki, hogy megkérdem, hogy "Hé komám, minek nyalogatod a lábam?" vagy valami hasonló? Azt hiszem Aincrad ezen rejtélyét nem fogom kideríteni. Vagy legalábbis nem ma. De lehet még visszatérek, és lehet, hogy ismét összetalálkozok ezzel a furcsa, beszélő virággal.
Mire bármit is mondhattam a sértődött virágocskának, el is tűnt a föld alá. Pesze próbáltam szólongatni, hátha visszajön, de eredménytelenül. Azonban váratlan fordulat történt. Egy ismerős hang, először a távolból, majd egyre hangosabb. A küldetésadó NPC hangja volt, és ahogy elnézem, hozzám jön. Feltápászkodtam a földről, aztán egy kis hálálkodás, majd egy kézfogás, és valamit a mancsomban hagyott.
- Örülök, hogy segíthettem – válaszoltam a férfinak. Persze azt már nem árultam el, hogy jóformán az egész küldetésből körülbelül annyi maradt meg bennem, hogy valami pixeles virággal van dolgom. Ahogy azt sem, hogy abban a hitben voltam, hogy a megbízómnak kell visszavinnem a virágot, valamint arról is mélyen hallgattam, hogy egész eddig azt hittem, hogy elbaltáztam a küldetést. Azt hiszem, jobban oda kellett volna figyelnem az NPC-re, amikor ezzel a küldetéssel megbízott. Nem lehetek ilyen szétszórt. Össze kell szednem magam. Most is csupán a szerencsén múlott, hogy nem jött rá a megbízóm, hogy lövésem sem volt, hogy mit is kellett csinálnom, ahogy az is, hogy jól sült el a dolog...
Közben szép óvatosan megnéztem a mancsom tartalmát. Egy egész zacskó fű! És az átadás is a tipikus, filmekben látott jelenetet idézte, ahogy a díler és a vevő kezet fognak, közben a cuccos is gazdát cserél... Van egy sejtésem, hogy a SAO programozói mit csináltak egy-két érdekesre sikeredett mob kigondolása előtt. Kinek jutna eszébe egy beszélő virág, de őszintén...

// Köszönön szépen a küldetést, nagyon tetszett :3 Főleg a beszélő virág *.*
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[küldi] Ozi féle Exp_bal19096/10100[küldi] Ozi féle Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[küldi] Ozi féle Empty Re: [küldi] Ozi féle

Témanyitás by Kuradeel Csüt. Jan. 28 2016, 12:26

Örülök, hogy tetszett ^^ Akkor lesz még. Wink

Jutalmad, 4 kör, 40 arany, és egy tasak gazocska.
A küldetés ezennel lezárva. De a sztori még csak most vette kezdetét...:3
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[küldi] Ozi féle Exp_bal0/0[küldi] Ozi féle Exp_ures  (0/0)
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

[küldi] Ozi féle Empty Re: [küldi] Ozi féle

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jan. 30 2016, 14:14

Ozirisz:
2 [T1] Faeno Levél 3 [T1] Barna Gomba 4 [T1] Tövisgyökér 5 [T2] Vastag Tövisgyökér 2 [T2] Faeno Ág 1 [T2] Vörös Gomba 1 [T2] Nihil Levél 2 [T2] Óriás Pitypang 2 [T3] Nihil Ág 1 [T3] Eknier Levél 2 [T3] Ezüst Százszorszép 1 [T3] Gigantikus Pitypang 1 [T4] Faeno Virág 2 [T4] Nihil Bogyó 1 [T4] Fagyott Pitypang
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[küldi] Ozi féle Exp_bal0/0[küldi] Ozi féle Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[küldi] Ozi féle Empty Re: [küldi] Ozi féle

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.