Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ritsu gyakorol

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Shukaku Hétf. Feb. 01 2016, 12:01

Úgy tűnik ez a játék lassan paralimpiába megy át, annyiszor ütnek mellé Shuék, de ez azt hiszem teljes joggal betudható annak, hogy egyikük sem veszi igazán komolyan a harcot, és helyette csak játszanak. A támadás egyáltalán nem úgy sikerült, ahogy az idomár tervezte. A csúszás ugyan látványos volt, hiszen azt az akrobatika jártasság segítette, de a támadás már annál kevésbé volt sikeres. Látványosnak persze továbbra is látványosnak volt mondható az, ahogyan felkenődött a lány a lábadra, akár csak a Tom & Jerry rajzfilmben szokott a macska pórul járni az oszlopokon. Nagyjából úgy is reagált rá, értetlenül pislogott egy ideig, majd megrázta a fejét, felnézett rád, és kereste volna, hogy hova jutott, de akkorra már az ellenfél talpon volt, és hiába tekingetett jobbra vagy balra, nem láthatott. Szerencsére már Timivel nagyon begyakorolták a magasságos dolgokat, szóval nem esett pánikba, amikor érezte, hogy elemelkedik a földtől. A felkapása azonban nem ment olyan könnyen, hiszen súlyemelés jártassággal azért meg kell vele küzdened, és ez éppen elég idő volt neki arra, hogy kicsit összeszedje magát, megtalálja a helyes beállást a földetérésre, és a talpára essen. A kapucnit ugyan még sikeresen ráhúztad a fejére, ami egy pillanatra még Timi érdeklődését is felkeltette, hiszen a ruházatot ritkán használtak fel a harcban, bár az is igaz, hogy Shu képes volt a páncél mellett a pulcsit is magán hagyni, amit egy rendes ütközetben nem tenne. Lényeg a lényeg, hogy azért egy kis rés maradt a kapucnin, és ha már úgyis tönkrement már a frizuja, meg a csapád elől is elhajolt, egyszerűen lehajtotta a fejét, és megpróbált újra feléd futni, a fejét pedig jó erősen belefúrni a gyomorszájadba. Fájdalom továbbra sincs, ennyi viszont jár. Igyekezett ő is duzzogós arcot vágni, persze csak tettetve, bár lehajtott fejjel ebből nem sok minden látszott.

76 / 0
6 - 27
56-17= 39 pont
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_bal12695/10100Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 01 2016, 12:01

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ritsu gyakorol - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Ritsu Szomb. Feb. 06 2016, 18:37

-Fenébe is veled, sosem tudlak legyőzni. Na mindegy majd most.. Most megmutatom hogy hogyan csinálják ezt a királyok.
Újra nagy mosoly, újra nagy nyelv kiöltés. Egyszerűen olyan butaság ez az egész, egyáltalán nem vesszük komolyan a párbajt, inkább mondjuk csak játéknak, de ez nem is baj hisz csak játszunk. Miközben én gondolkodtam, vagy legalábbis valami elterelte a figyelmem és nem figyeltem, addig ő megpróbált a gyomorszámba rohanni.. Fejjel.. Mivel gyorsabb vagyok Shunál, ezért sikerült időben lereagálnom a helyzetet, és sikeresen kitérni a lány magafajta "ütésétől".
-Mint már mondtam, nem tudsz eltalálni, hisz elég béna vagy.
Próbáltam felidegesíteni, vagy legalábbis kicsit felhergelni, hátha úgy jobban tud a harcra koncentrálni, és akkor majd én is komolyabbra tudom venni a lépést. Az időjárást sosem értettem ebben a játékban, hisz.. Nem is tudom mennyi idő telhetett el a párbaj kezdése előtt, de már jócskán sötétedni kezdett, legalábbis a nap eltűnt az égről. Karddal a kezedben elég nehéz nem komolyan venni a harcot, de végül is kard nélkül is lehet nyerni, asszem. Szóval a következő támadásomnál a kardokat nem nagy hasznát vettem. Mivel kikerültem Shu támadását, ezért nagy valószínűséggel ő a földön landolt. Elsőnek is segítettem neki felkelni majd kicsit meglöktem hátha elveszíti újra az egyensúlyát és könnyebben sebzem majd meg. Neki futottam majd egyik kezét megfogtam és megpróbáltam megpördíteni, majd homlokára koppintani. Ha sikerült sikerült, ha nem, akkor nem.



                                                                                                        Élet: 44
                                                                                                        Sebzés: 21
                                                                                                        Pont: 30
Ritsu
Ritsu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2015. Dec. 13.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_bal167/1500Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_ures  (167/1500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 06 2016, 18:37

The member 'Ritsu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ritsu gyakorol - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Shukaku Vas. Feb. 07 2016, 08:58

-Hát ha te vagy a király, akkor én mi vagyok? És királyok különben is már nincsenek is, vagy ha vannak, akkor nem harcolnak.
Egy gyors mozdulattal igyekezett elkapni a kiöltött nyelvedet, és megcsípni. Ez már betudható a támadásnak is, ráadásul a legjobb és legprecízebben kivitelezett támadás valaha, ha egyáltalán sikerül. Igazából még azt is megtehette volna, hogy nem engedi el a nyelvedet, és úgy tart, hogy ne szemtelenkedhess, ám más tervei voltak, meg egyébként is, ezzel a módszerrel túl közel maradt volna, és esélyt adott volna arra, hogy eltalálhasd. A hergelés azonban túl jól sikerült. Valóban bénázott, ezen nem volt mit tagadni, viszont mindketten ugyanazt csináltátok, ugyanúgy nem tudtátok eltalálni a másikat, és ő mégsem hívott téged bénának. Anno az intézetben csúfolták eleget ahhoz, hogy ne örüljön neki, ám azóta ő ugye már megkomolyodott, és nem sértődött meg ilyesmin csak úgy. Legalább is elméletileg. Gyakorlatilag azonban igenis megsértődött, még ha igyekezett nem is mutatni, ám a mosoly már nem volt olyan őszinte az arcán, és egy kis duzzogás is észrevehető volt rajta. A lökés jól sikerült, kicsit megbillent, ám nem veszítette el teljesen az egyensúlyát, így ha csak éppen hogy, de ki tudott térni az ütés elől, ami a feje mellett suhant el, és a kardlap ugyan majdnem elérte a vállát, ami találatnak számított volna, ám a szerencse megint mellé állt, szóval most ő következett.
-Na ki a béna?! És különben is, és még meg sem kértem Timit, hogy segítsen, pedig az idomároknak általában mindig segítenek a társaik, mert együtt harcolunk. Nézd!
Ezzel bólintott a sárkány felé, aki felszökkent a levegőbe, majd zuhanórepülésben indult meg feléd, és ha sikerült a támadás, akkor elsuhanva melletted, a válladba kapott a karmaival, majd az egyik fa ágán landolt.

76 / 0
6 - 27
39-17= 22 pont


Első kocka Shu, a második Timi támadása.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_bal12695/10100Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 07 2016, 08:58

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ritsu gyakorol - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Ritsu gyakorol - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Ritsu Hétf. Feb. 08 2016, 19:33

-Tudod, te hívtál ki, és nem én, szóval még simán lehetek király is.
Shu kezdte komolyabban venni a játékot és mintha kicsit magára vette volna, pedig próbáltam csak kicsit bátorítani hogy a párbajt vegyük kicsit komolyabban, hát sikerült azért.
-Ne legyél olyan morcos, én csak akartam hogy egy picit komolyabb legyen a párbaj.
Shu hirtelen előhívta Timit majd ketten támadtak egyre, azaz rám.
-Hé ez nem ér! Kettő az egy ellen! Nem fair..
Ugyan akkor nekem ott volt a kettő kard, amit ha egyszerre használok akkor elég nagyot üthet, de azért muszáj volt ezt így elmondanom. Na de muszáj lesz most már tényleg komolyan vennem ezt az egészet, tudom csak játék meg minden, de akkor is már kissé unalmas az egész. Egyébként szokásosan Shu nem talált Timi meg egyszerűen elhibázta az érkezést ami miatt valószínűleg jól belefúródott a földbe ami akár Shu következő támadását is befolyásolhatta. Újra én következtem, mivel Shunál egyelőre még gyengébb vagyok, és csak a gyorsaságom jobb, ezért csak arra tudtam hagyatkozni. Mivel Shu jóval kisebb volt nálam, jó annyira azért nem, de még is csak nagyobb voltam, szóval a feje fölötti átugrás nem jelentett nagy problémát. Mire a lány háta mögé kerültem, addig rájöttem, hogy az egyik kardomat az előbbi fánál hagytam és teljesen elfelejtettem hogy két kézzel fogok egy kardot, ezért kissé összezavarodtam, de egy gyors suhintással megpróbáltam nyakszirten vágni őt. Ha sikerült a vágás gyorsan újra felhúztam rá a kapucniját, hátha jobb kedvre derül, ám ha a vágás sikertelen volt akkor még a menekülés is nehézkes volt számomra.


 
                                                                Élet: 44
                                                                               Sebzés: 21
                                                                               Pont: 10


A hozzászólást Ritsu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 08 2016, 19:39-kor.
Ritsu
Ritsu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2015. Dec. 13.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_bal167/1500Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_ures  (167/1500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 08 2016, 19:33

The member 'Ritsu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ritsu gyakorol - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Shukaku Kedd Feb. 09 2016, 11:45

-Óóóóh!
Shu most már kezdte érteni a dolgot, hogy mi köze is van a kihívásnak a királysághoz. Amikor végére értél a mondatodnak, még nem nagyon tudta összerakni, de szerencsére nem hagytad abba a beszédet, és volt ideje gondolkodni.
-Értem már!
Emelte diadalittasan a levegőbe a fegyverét, és most újra valamiféle rendes, csatához illő beállást vett fel.
-Hát akkor én vagyok a kihívód, aki a trónodra és országodra török! Ha legyőzlek, enyém lesz az egész királyságod, meg a koronád! A palásod nem kell, mert nekem annál sokkal jobb köpenyem van, meg igazából a saris maszk is jobb mint a koponya, csak azt ezen a szinten nem tudom hordani.
A morcosság eltűnt az arcáról, bár annak nem örült, hogy komolyabbá akarod tenni a párbajt. Nem szerette a komoly csatákat, mert az olyanná tette az egészet, mintha tényleg valami ellentétért küzdenétek, nem csak a gyakorlás miatt. Gyakorolni pedig játékosan is lehetett, ráadásul az még érdekes is volt, és sokkal izgalmasabb, mint szótlanul püfölni egymást.
-Védd magad zsarnok uralkodó!
Ugrott volna neked, ám Timi manőverezése kissé megzavarta. Timit meg az zavarta meg, hogy a csupa sikertelenség után könnyebbnek gondolta a találatot, ezért egy kockázatosabb manőverrel próbálkozott. Nem teljesen fúródott bele a földbe, csak végigszántotta, aggódni nem kell érte, de Shu persze aggódott, és ez vezetett ahhoz, hogy te viszont találtál. A kapucnit ezúttal már nem hagyta a fején, és mire Timi feltápászkodott, már ő is támadni készült. Timi megindult, Shu futás közben felpattant a hátára, és mint sárkánylovas és sárkány csaptak le rád, együttes erővel. Tudták, hogy ez az utolsó támadásuk a pihi előtt, szóval mindent beleadtak.

55 / 0
6 - 27
22-17= 5 pont


Első kocka Timi, a második Shu támadása.
[/quote]
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_bal12695/10100Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 09 2016, 11:45

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ritsu gyakorol - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Ritsu gyakorol - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Ritsu Kedd Feb. 09 2016, 13:30

Végre leesett ennek a tökkelütöttnek. Ha Shuék rám néztek csak annyit láthattak hogy magamba nevetek, ám ezután megmagyaráztam nehogy félreértsék. Találtam, és ezzel az utolsó támadásommal elég nagyot ütöttem Shura, ami akár a győzelemhez is vezethetett. Ezután pihennem kellett mivel a pontjaim elfogytak, és semennyi energiám nem volt eme csodálatos támadástól.
Ritsu kicsit túldramatizálta a dolgokat, hisz ő ilyen bár a sok ügyetlenkedés után ez teljesen normális volt. Viszont az már más tészta hogy magában mosolygott, nevetett de legalább örült a sikerének.
Szóval ezután siettem vissza a kardomhoz, ám útközben Timi újra becsapódott ezúttal pontosan, és jó nagyot sebzett. Na meg persze Shu is rátett egy lapáttal, szóval fájdalmas egy támadás volt. Viszont nem hagyhattam hogy bolondnak nézzenek, és azt higgyék hogy valami problémám van a fejemmel és azért vigyorgok magamban.
-Na végre hogy leesett, remélem nagyot koppant.
Viszont ez támadás ezúttal nekem koppant nagyot, nem Nekik. Szóval mivel Shuéknak is elfogyott a pontjuk ezért nekik is pihenni kellett, ezért bőven volt időm összeszedni magam, majd a kardomat újra kezembe venni. Leültem az a fa mellé, ahol ott felejtettem a kardomat és pihentem. Próbáltam beszélgetni is közben azért, nehogy az egész egy depressziós harccá váljon, és az egész végig ne szóljunk egymáshoz.
-Ami azt illeti, a trónt sosem fogod elvenni tőlem, mivel ahhoz elsőnek győznöd kell. Mondjuk, kicsit legyünk optimisták akkor, talán.. De csak talán.. Nyerhettek. De ez csak nagyon feltételes módban mondom.
Ránéztem az életcsíkomra majd Shuéra, és szembesültem a ténnyel. Nem mintha törődtem volna vele, hisz ez csak gyakorlás, ezt még Shu is mondta, szóval egy korona nem korona, és amúgy is, rajtam sokkal jobban áll.
Ritsu
Ritsu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2015. Dec. 13.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_bal167/1500Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_ures  (167/1500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Shukaku Szer. Feb. 10 2016, 08:48

-Duplázáááás!
Rikkantotta el magát Shu, szinte visítva örömében, amikor végre sikerült eltalálnia téged, és nemhogy eltalálnia, de még rád is dupláznia, hiszen Timi is sikeresen szántotta fel az oldaladat ezúttal a karmaival. Most már ő is igazán győzni akart, hiszen az azért mégsem járja, hogy ő kezd el téged tanítgatni, és a végén nem ő győz. Sok körön keresztül hagyta, hogy kizárólag ellene küzdj, és nem engedte Timinek, hogy érvényesüljön, ám ez már a múlté volt. A végjátékhoz közeledett a küzdelem, és mindent bele kellett adni, hiszen az egész erdőségért küzdött, ami ugye a korona mellé járt. Úgy vélte, hogy sikerült elkapnia a fonalat, szóval vitte is tovább.
-Koppant hát, ahogy a koronád fog koppanni a palota kövezetén, gaz király, amikor a fejedet vétetem hű társam karmai által! Ugye Timidus?
-Úgy bizony!

Válaszolt a sárkány, a lehető legtöbb beleéléssel, amit a hangjába bele tudott erőltetni. Egyértelmű volt, hogy játékról van szó, és mivel Shu boldog volt, ha játszhatott, igyekezett megfelelni az elvárásoknak.
-Adtam neked egy kis előnyt, és hagytam pihenni Timit, hogy elbizakodhass, ám most ezt kihasználom, és a saját előnyömre fordítom! Tökéletes tervemnek semmilyen ördögi cselszövésed nem állhat az útjába! Hagyok időt neked, hogy feladd a küzdelmet és elmenekülj idegen országba, és ha nem zargatod többé a népeinket, nem fogunk kerestetni a seregeinkkel.
Na persze látszott rajtuk, hogy ez az idő hagyás igazából azért kell, mert ők is elfáradtak, és pihenésre van szükségük, ám így sokkal hősiesebben hangzott.
-És nem kettő van egy ellen. Az idomár és a pet együtt harcol, egy személyként, és elválaszthatatlanok egymástól a harcban... meg úgy máshol is.
Tette hozzá csak úgy mellékesen, hogy örömet okozzon Timinek, és hangot adjon a ragaszkodásának.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_bal12695/10100Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Ritsu Szomb. Feb. 13 2016, 18:40

Rég láttam már valakit ennyire boldognak, de nagyon jó volt nézni a lányt, mintha a húgomat látnám és nézném hogy mennyire örül az iskolába szerzett ötösének. Mondjuk mivel végre ő is talált ez így érthető volt. 
-Jaj de cuki.. Azaz.. Akarom mondani. Jaj de vakmerő valaki, aztán nehogy pofára essél mint a zsíros kenyér.
Timi hangjától mindig megijedek, és ijedtemben nem tudom eldönteni hogy Timidus fiú, vagy lány. Nem is lényeg, csak hogy a hangja eléggé ijesztő, talán Darth Vader hangjához tudnám hasonlítani. Egyébként meg, azt hiszem kijött az újabb része a csillagok háborúnak. Pedig annyira ott akartam lenni a premierjén.. Közben a pihenőkörnek vége lett, mindkettőnknek tele volt az energiacsíkja szóval kezdődhetett újra a "vérontás". Viszont nagyon figyelnem kellett, egyetlen ütés és nekem annyi. Viszont ha kétszer-háromszor sikerül hárítanom és találnom is, akkor még nyerhetek. Nincs elvészve semmi még, még visszalehet hozni ezt. 
-Aha.. Persze. Még hogy előnyt. Senki sem hiszi el, tudom ám hogy.. Hogy Timi nem akart ellenem harcolni mert szeret! Ugye hogy így volt ? Ugye.. Ugye így volt ?
Mindenesetre véget akartam végre vetni ennek a hosszú.. Hosszú párbajnak szóval próbáltam eltalálni Shut. Előre szaladtam, majd megpróbáltam ezúttal most én átcsúszni a lábai között, és ha szoknyába volt Shu akkor próbáltam becsukni szemeimet miközben lába között surranok át. Ha sikerült átcsúsznom akkor próbáltam az egyik karddal a fejére koppintani, másik karddal az oldalába szúrni. Ha sikerült a támadás akkor valószínűleg megkerültem Shut és futottam vissza a helyemre.




                                                                               Élet: 11
                                                                                                  Sebzés: 21
                                                                                                  Pont: 70


A hozzászólást Ritsu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 13 2016, 18:43-kor.
Ritsu
Ritsu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2015. Dec. 13.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_bal167/1500Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_ures  (167/1500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 13 2016, 18:40

The member 'Ritsu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ritsu gyakorol - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Shukaku Vas. Feb. 14 2016, 08:37

Teljesen tökéletes hasonlat volt. Shu imádott játszani, és mivel továbbra sem fegyvert kellett forgatnia, hanem egy sípot, így nem is zavarta nagyon, hogy ez a valami tulajdonképpen egy harc, amit ki nem állhatott. Az már egy kicsit jobban zavarta, hogy te karddal püfölöd, de egyáltalán nem félt, és tudta jól, hogy a fiúknak ez nagyon menő érzés, és ennek meg ti örültök, így nem akarta elvenni az örömödet. De igen, körülbelül ugyanaz a boldog virgoncság volt benne, szinte szökdécselt ültében a sárkány hátán, és végig széles mosoly volt az arcán, hangjában pedig nevető csilingelés. Amúgy is ki volt melegedve, így a pír csak kicsit látszott meg az arcán, amikor cukinak nevezted, ám tudta a megfelelő választ.
-Ezzel a régi cselszövéssel nem húzol csőbe gonosz király! Tudom jól, hogy szívemre kívánsz hatni, ám az én szívem már másé, és bókjaid lepattannak erős páncélomról!
Ami egyébként már mind elfogyott, és élettel sem állt jól, de jobban mint te. És nem, a cuki az cuki, nem tudta lesöpörni magáról ezt a dicséretet. Timi hangja pedig... nem, egyáltalán nem Vader nagyúr volt. A hangja magas volt, akár egy madáré, ám valóban nehéz lett volna kitalálni, hogy milyen nemű, ugyanis ez neki semmit nem jelentett. Volt neme, nőstény sárkány volt, ám ezen fejlődési fázisában még egyszer sem látogatta meg a szerelem. A hanglejtése pedig inkább emlékeztethetett, ha láttad a filmet, persze ez a hang sem volt sokkal emberibb. Az idomár nagyokat pislogott, mielőtt prüszkölő nevetésben tört volna ki, de igyekezett gyorsan elhallgatni, hogy hallhassa a sárkány válaszát. Nagyon kíváncsi volt, hogy Timi mivel áll elő, hiszen az biztos, hogy igyekszik nem megszakítani a játékot. Igaza volt.
-Így volt, ám most már a szívem egyedül Shué.
Ezzel hátrafordult, és végignyalt a lány képén a nyelvével. Ezt akár vehetted csóknak is, ha úgy tetszett. Na persze Shu nevetése csak addig tartott, amíg gonosz módon le nem másoltad a támadását. Először csak ez zavarta, ám amikor tudatosult benne, hogy mit tettél, már sokkal de sokkal vörösebb lett, mint ezelőtt bármikor. Igen, szoknyában volt.
-Hééé! Ez...
Azonnal utánad futott, nem érdekelte a bekapott ütés sem. Vetődött, és megpróbálta elkapni a lábaidat, hogy még futás közben eless. Ha sikerült, és mindketten a földre kerültetek, akkor úgy döntött, hogy ha te másolod az ő taktikáját, akkor ő is másolja majd Timiét, és megpróbált megharapni, ahol ért. Timi ezúttal úgy döntött, hogy kimarad a dulakodásból.

34 / 0
6 - 27
70-17= 53 pont


A hozzászólást Shukaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 14 2016, 08:38-kor.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_bal12695/10100Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 14 2016, 08:37

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ritsu gyakorol - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Ritsu Szomb. Feb. 20 2016, 10:15

Az egyik álmom az volt, hogy kardot foghassak a kezemben, meg hogy azért tudjam is kezelni. Ki akarna úgy kardot fogni a kezébe hogy a saját fejét vágja el ? Szerintem senki. Persze a másik az volt, hogy valakit jól arcon vágjak egy fincsi kis pitével. Na mindegy, ahogy nő az ember úgy változnak a gondolatai vagy mi. Vicces ahogy Shu gondolkozik vagy inkább.. Ahogy gondolja a csatát. De.. Nekem nagyon tetszik ez gondolkozási mód szóval folytattam tovább.
-Még hogy a szívedre.. Na jó.. Talán.. De. Ez nem azt jelenti hogy megkíméllek kisasszony! Páncélodról ? Milyen páncél ? Talán az a pulcsi na meg a kapucnija ? Vicces vagy, nagyon.. De nagyon vicces vagy.. De.. Ez a pár óra vagy mennyi.. Már megszoktam hogy ilyen vagy, nyugalom jó értelemben.
Igyekeztem minél több hülyeséget összehordani amit csak tudtam.
-Na látod Shu! Most már- Mi ?! Hogy Shué ? Nemár.. Azt hitem hogy már végre az én oldalamon állsz és végre nyerhetek is Shu ellen.. De ahogy látom.. Te is ellenem vagy, jól van Timi.. Jól van.. Többé.. Izé.. Ő.. Hát mindegy..
Shu támad- Mi a. Megharapott ? Kis izé.
-Tee.. Ez fájt! Jó, igazából nem, de ez övön aluli volt! Tudod.. Ez olyan, olyan  Timis volt! Timi, állj át hozzám, és segítsd eme mérhetetlen és óriási váramat. Állj át hozzám.
Na jó mindegy, megyek inkább támadni. Ha Ő harap, akkor én.. Én.. Én, igen! Én majd visszaharapok, vagy nem. Jó, szokásos taktika. Két kard, előre vezető út, vágás stb. Mivel a lány nem tudott messzire futni, ezért valószínűleg utolértem. Mivel a húgom is nagyon csikis volt ezért megpróbáltam megcsikizni hátulról, miközben Timi felé fordulva futott tőlem. Ha csikis volt az ellenség akkor úgy megrúgtam hogy a még a jövőhetet is megemlegeti.



                                                                              Élet: 5
                                                                                                  Sebzés: 21
                                                                                                  Pont: 50


A hozzászólást Ritsu összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 20 2016, 10:16-kor.
Ritsu
Ritsu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2015. Dec. 13.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_bal167/1500Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_ures  (167/1500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 20 2016, 10:15

The member 'Ritsu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ritsu gyakorol - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Shukaku Hétf. Feb. 22 2016, 07:53

Talán ez a fincsi kis pite gondolata volt az, ami megtöltötte a levegőt, és azt éreztette az idomárral, hogy bizony, ha te így tudod élvezni ezt a játékot, akkor neked a Vigoban a helyed, és neki meg kell kérdeznie, hogy nem szeretnél-e csatlakozni hozzájuk. Igaz, hogy lassan bűntudata lett amiatt, hogy azok a tagok, akiket ő talál, el-eltünedeznek, hiszen most éppen Kanami döntött úgy, hogy körbenéz a szinteken ahelyett, hogy a céhtagokkal töltené a napjait, de hát senkit nem lehetett sehova lekötni, mindenkinek szabad akarata volt a céhben. És ezt az egészet, mármint azt, hogy a pitére gondoltál, még viccesebbé tette az, hogy bizony pont Kiwi céhbe való beintegrálásakor volt egy hatalmas kajacsata a Limenben, szóval az is lehet, hogy teljesülhet a vágyad. Na de térjünk vissza a csatához, hiszen az ádáz küzdelem tovább folytatódott, Shu pedig felhördült, már amennyire egy széles vigyorral az arcán imitálni tudta a felhördülést.
-Igenis van szívem, és soha nem kértem kíméletet! Nem dőlök be aljas tervednek, és nem kérek a szánakozásodból! És ez igenis páncél, csak ilyen trükkös páncél, hogy megtévessze az olyan butákat, mint amilyen te vagy! És ez nem vicc, ez egy halálosan komoly dolog, életre-halálra!
Persze sehogy nem sikerült se a hangjába, se az arcára komolyságot erőltetnie, így a beszédet néha megszakította egy kis vihogás.
-Nem vagyok ellened. A legyőzésed a te érdekedben történik. Add meg magad, és állj a mi oldalunkra.
-Ja igen! Tényleg! Van hol aludnod, miután legyőztünk? Mert engesztelésül, amiért ilyen nagyon de nagyon fölényesen lealáztunk...

Végig vigyorgott, hiszen tudta jól, hogy csak pár ütés különbség van köztetek, és még akár győzhetsz is.
-...meghívnánk a céhbe, nézd meg magadnak, és döntsd el, hogy szeretnél-e csatlakozni. Ha igen, akkor megszavaztatjuk a többiekkel, és akár céhtag is lehetsz. És...
Ezúttal az undort és fintorgást próbált imitálni, még a nyelvét is kiöltötte.
-Fúúúúj! Dehogy! Soha nem harapnálak meg övön alul!
És valóban, gyorsaságban felül kerekedtél, és még a csikizés is sikerült, ám a vágás már nem. Talán túlságosan is a csikizésre koncentráltál. És igen, Shu csikis volt, azonnal elvágódott, és prüszkölő nevetés közepette próbált szabadulni. Most már csak rúgkapált, fetrengett, és semmilyen célzott támadása nem volt, max annyi, ha sikerül megrúgnia vagy megütnie, miközben szabadulni próbál...

34 / 0
6 - 27
53-17= 36 pont
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_bal12695/10100Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Feb. 22 2016, 07:53

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Ritsu gyakorol - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Ritsu Kedd Feb. 23 2016, 14:34

-Jól van, jól van.. Elhiszem..Jó, jó. Neked is Timi. Nyugalom van, idő mint a tenger. Legalábbis, fogjuk rá, elhiszem.
Látszódott a fiún is a mosoly, bár eléggé tehetetlenné érezte magát.
Céhbe ? Én ? De hát.. A fogadalom.. "Az egészet egyedül,segítség nélkül fogom kivinni!" De.. Én.. Egy céhbe ? Hisz még kicsi vagyok, nem érnék semmit.. És amúgy is egy ilyen hülyét hogy vennének már fel ? Kész röhej az egész. Mindegy, egy próbát megér, hisz egyedül úgy sem tudnám kivinni, Shu is tök jó fej meg Timi is. Remélem a céhbe is lesznek ilyen emberek, mint Timiék.
-Őhm.. Hát,.. Tudod, én nem érek sokat, szóval így nem is lenne értelme bevenni egy klánba sem. De szívesen csatlakoznék, ha nem baj. Szóval, igen. Igen, szeretnék csatlakozni.
Ismét újabb értelmetlenebb arc. Miért? Miért ? Jó, tudom, nem így kellett volna fogalmaznom.
-Ahj, idióta..
Persze újra a nevetés fogott el, hisz ennyire még Shu sem lehet buta..
-Természetesen nem úgy értettem. Tudod, ha valami hirtelen vagy olyan dolog történik amire nem számítasz azt mondják rá hogy övön aluli volt. Érted ?
Tökre gyerekes.. Attól hogy fiúból vagyok attól még lehetek nem perverz..
Sikerült a támadásom, de nem vettem figyelembe az életemet szóval ez miatt vesztettem. 
-Mi?? Már is vége ?  Pedig győzhettem is volna.. Na mindegy.
Ki is írta a játék hogy ki győzött illetve hogy ki vesztett.
-Hát akkor gratulálok! Ez egy izgalmas meccs volt, kicsit vicces, de hát az kell.
Újabb mosoly.
Ritsu
Ritsu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2015. Dec. 13.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_bal167/1500Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_ures  (167/1500)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Shukaku Vas. Feb. 28 2016, 08:08

Igazából tengernyi idő már nem volt, hiszen Timi haza akarta vinni Shut vacsorára, de minimum a védett területre sötétedés előtt, és ilyenkor télen, főleg a fák sűrű ágai miatt igen hamar besötétedett. Ezt persze nem kellett elmondani neked, hiszen még azt hihetted volna, hogy az idomár fél a sötétben, pedig ez egyáltalán nem volt így. Praktikus okokból, mivel nincs látás jártasságuk, Timi mindig olyan helyre vitte Shut, ahol fel tudott készülni, és nem került eleve hátrányba az esetleges támadókkal szemben. A felesleges kifogások keresésére Shu legyintett, és valóban értetlen arcot vágott, majd még a kezeit is széttárta.
-Kit érdekel? Meg eleve, milyen buta beszéd ez? Mi az, hogy nem érsz sokat? Kinek nem érsz sokat? Meg hogyan kell sokat érni? Mi nem azért veszünk fel embereket, mert sok pontjuk van, meg magas szintűek, meg ilyenek, hanem azért, mert szeretnénk segíteni, és szeretnénk, ha jól éreznéd magadat velünk. Ja igen. Ez az egyetlen kritérium. Egy vidám céh vagyunk, és igyekszünk segíteni egymásnak.
Kaptál egy újabb nyelvöltést, miközben magyaráztál, Shu pedig leokézta a párbaj mód lezárását.
-Óóóóh! Tényleg ezt jelentené? Nem is tudtam... de igen, így, hogy már elmagyaráztad, így már mindent értek. Köszönöm szépen. Azt viszont felejtsd el, hogy győzhetnél ellenünk. Mi vagyunk a jobbak, és mindig is mi leszünk. Bibííí!
-Ha nem segítek be, akkor ő győz. Egyedül nem tudtad volna megverni.

Közölte a sárkány, majd meghajolt feléd, megköszönve a küzdelmet.
-Szívvel-lélekkel harcolsz, fiú, bár a technikádon még lenne mit javítani, ahogyan a tiéden is.
-Oké, oké... szóval a céhes dolog az úgy lesz, hogy most ezért a párbajért majd kapsz pénzt, hogy tudj rendesen vacsorázni, meg jó fogadóban aludni, és én majd ma este megbeszélem a céhtagokkal a felvételedet. Tudod, titkos szavazás van, és ha megszavazunk, akkor majd jöhetsz. Ne aggódj, meg leszel szavazva szerintem. Gyere, visszakísérünk a városba, és megmutatjuk, hogy hol érdemes megszállni, utána viszont nekünk mennünk kell. Rengeteg papírmunka egy új céhtagot beszervezni.

Igen, csak viccelt, és ezt te is láthattad, de abban volt igazság, hogy mennie kellett, így tényleg csak a fogadóig kísért, majd elköszöntek, és teleporttal távoztak a tízes szintre.

Köszönöm szépen a játékot, nagyon élveztem, és ennyi egyest még soha nem dobtam szerintem Very Happy
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_bal12695/10100Ritsu gyakorol - Page 2 Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Argo Hétf. Márc. 07 2016, 21:55

Hai~

Jó kis gyakorlás volt o/ A párbajt lezárom, jutalmatok 25 exp és 60 arany
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Ritsu gyakorol - Page 2 Empty Re: Ritsu gyakorol

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.