Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gólem Szurdok

+4
Cardinal
Kayaba Akihiko
Kazura
Danee
8 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Gólem Szurdok - Page 3 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Strea Vas. Márc. 29 2020, 17:42


Hát, a taktika úgy tűnik bevált, mert amikor Momó előrement, hirtelen mindketten sziszegésre lehettek figyelmesek - és a szurdok hatalmas sziklái között, egy-egy repedésből éles szempárok villannak rátok. Nem, nem kígyók - apró körmök kaparászását hallod a kissárkány körül, amikor pedig a Barlangi Gyíkok végül előjönnek, még van időd támadni, mielőtt (felfogva, hogy Momót pet lévén nem támadhatják) hozzád érnének.

A pernamensednek hála van lehetőséged egyet támadni a harc kezdete előtt.

9x Barlangi Gyík - HP:20 | F:22 | E:4 | GY:12 | S:15 | P:0

Mirika T4 (Sebzés: 19, Pet sebzés 50, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 8.3 SP kiskörönként.)
Barlangi Gyíkok

Mirika T4 (30. szint): 150/150 HP, 75 páncél, 150/150 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Gólem Szurdok - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 3 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Mirika Vas. Márc. 29 2020, 19:06

Azt még tapasztalni kell, hogy mennyire maradhatok le ilyenkor, de mivel ezek a szörnyek hozzám képest úgyis lassúak lesznek, ezért csupán néhány méter távolságot tartottam az éberen repkedő sárkánytól, aki jó... vagy rossz? szokásához híven kíváncsian bekukucskált minden szikla mögé. Nem tudom, hogy ilyenkor vajon mire számít, mit szeretne találni... én valószínűleg inkább nem szeretnék semmit sem Rolling Eyes
Ahogy haladtunk a lejtőn, úgy lett kevesebb a fény is, bár ez engem annyira nem zavart. Félig macska voltam, vagy mi, szóval ha félhomály van, hát félhomály van, az én látásomban nem igazán okozott különbséget. De így legalább látványosabbak voltak a repedésekből előbukkanó vörösen világító szempárok. A gyíkok még elő se tudtak igazán bújni, mire én eleresztettem egy nyilat a legközelebbi felé, szóval az egyik csak pixelfelhőként tudott elérni.

50 sebzéssel rátámadok egy gyíkra, minden másfélszeres CSP-t használt.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 3 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Strea Vas. Márc. 29 2020, 20:26


Nos, az egyik gyík még rá is ugrik a kíváncsi sárkány orrára, onnan halad tovább és köt végül ki társaival Mirika körül. Nem túl nagyok, ellenben karmaik igencsak csiklandozhatják a szabad lábszárakat, ahogyan a megmaradt nyolc közül némelyik úgy dönt, inkább a térded akarja megharapni ahelyett, hogy egyszerűen beléd karmolna.
Ugye, milyen jó, hogy nem Ősi Gekkók? :3

Barlangi Gyík #1 elpixelezve.
Mirika 8x4=32 sebzést szenved el.

8x Barlangi Gyík - HP:20 | F:22 | E:4 | GY:12 | S:15 | P:0

Mirika T4 (Sebzés: 19, Pet sebzés 50, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 8.3 SP kiskörönként.)
Barlangi Gyíkok

Mirika T4 (30. szint): 150/150 HP, 43 páncél, 150/150 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Gólem Szurdok - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 3 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Mirika Vas. Márc. 29 2020, 21:09

Uváá, megették a fele páncélomat a kis dögök. Olyan sokan voltak, hogy inkább meg se próbáltam megszámolni őket, inkább arra próbáltam törekedni, hogy ne maradjanak a közelemben. Mert hát... távolsági fegyverem van, vagy mi Rolling Eyes
- Momo, tartsd távol őket tőlem! - intettem a dragoonnak, ő pedig már érkezett is, hogy szétcsapjon köztük. Karmaival felkapta az egyiket, majd jól megszorongatta, aztán a magasból a földhöz csapta, miközben én hátraszökkentem kettőt, és eleresztettem gyors egymásutánban két lövedéket. Ez talán elég is volt, hogy szétszaladjanak kicsit.
- Nézzük meg mit szólnak a tűzhöz. Momo! - jött a jellegzetes intésem, és hát most vagy megsütött egy gyíkot, vagy csinált nekem ezzel annyi helyet, hogy megpróbáljak leszedni még egyet. Repkedtek a pixelek mindenesetre, innentől kezdve kész vadászat volt, mert a kis lények összevissza futkároztak. De aztán valahogy csak eltűntek, legalábbis kis idő után úgy vettem észre, több nem akar megmarni se a lábamon, se máshol.


Három pár támadás, abból Momo egyik támadása képességből. Ha korona, akkor öt gyík purcan ki, ha koponya, akkor csak négy. Utána kis pihenés, majd még két pár támadás, az újabb mínusz három gyík, aztán még egy pihi és kivégzem az utolsót, ha még kell.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 3 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Márc. 29 2020, 21:09

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'2 oldal halál/korona' :
Gólem Szurdok - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 3 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Strea Vas. Márc. 29 2020, 21:49


A gyíkok után még mélyebbre ereszkedtek le a szurdokba, nemsokára pedig újabb zajt hallotok: ezúttal nem sziszegést és kaparászást, inkább morgást és puha mancsok haladását a köveken. Tigrisek támadnak rátok, szám szerint öt darab.

Mirika 5x7=35 sebzést szenved el.

5x Tigris - HP:35 | F:15 | E:7 | GY:9 | S:8 | P:0

Mirika T4 (Sebzés: 19, Pet sebzés 50, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 11.1 SP kiskörönként.)

Mirika T4 (30. szint): 150/150 HP, 8 páncél, 150/150 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Gólem Szurdok - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 3 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Mirika Hétf. Márc. 30 2020, 13:32

Elég macerás ilyen kis méretű állatok ellen harcolni, már csak azért is, mert nehéz követni a mozgásukat, pláne amikor ilyen sokan vannak. Pedig még csak nem is voltam egyedül, mégis elszórakoztunk egy-két percet azzal, hogy meggyőződjünk róla, tényleg nem maradt egy gyík sem. Bevallom, kicsit meglepődtem azon, hogy ilyen könnyen ment, számítottam rá, hogy ezt a helyet már leszinteztük, de hogy ennyire... Még csak olyan érzésem se volt, hogy egy-egy támadást elhibázhatok.
Picit újra kifújtam magam, és ittam egy-két kortyot, mielőtt továbbindultunk volna, addig Momo is letelepedett egy kisebb szikla tetejére pihenni. Ahogy nőnek és erősödnek a szárnyai, úgy bírja ő is egyre jobban a repülést, egyre többet tud a levegőben tölteni anélkül, hogy le kéne szállnia. Azonban bőven volt még dolgunk, úgyhogy hamar intettem a dragoonnak. Vége volt a lazsálásnak, lesétáltunk egészen a szurdok aljáig.
- Nahát, jöttek a távoli uncsitesók üdvözölni - mosolyodtam el a körülöttünk megjelenő nagymacskákon. Körbevettek, úgyhogy az akrobatikámat felhasználva átlendültem az egyik hátán, és csak ezután vettem célba őket, mihelyst talajt fogtam. Azon még egy kicsit melóznom kellett, hogy a levegőből is tüzelhessek, a földről viszont már elég gyorsan el tudtam küldeni két, vagy akár három nyilat is. A pixelfelhőn keresztül pedig Momo vetette magát harcba, ekkora szörnyek ellen ő is jobban érezte magát talán, ahogy karmaival végigszántotta egy-egy tigris hátát. Igazából talán az egészet meghagyhattam volna neki, mert ilyen gyenge ellenfeleken a csapatmunkát nem igazán lehetett gyakorolni, de végül "csak" kettő jutott neki a falkából. Hm, a mozgékonyságán nem ártana javítani még, túl nagy köröket kell leírnia egy-egy támadást követően...

Natúr támadások, én hármat gyakok le, Momo pedig kettőt.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 3 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Strea Hétf. Márc. 30 2020, 13:35


A tigrisek után a szurdok vége vár rátok, vagyis... hát, nem igazán lehet tovább menni: sziklák torlaszolják el az utat, hamarosan pedig az is kiderül, hogy ha általatok nem is, önmaguktól azért mozgathatóak. Négy láb, két test, fej és karok... jah, és egy kőkorona az elétek álló, igencsak mérges, az inasa oldalán álló Gólemherceg fején.

A Gólemherceg 15-öt sebez Mirikába.
A Góleminas 5-öt sebez Mirikába.

Mirika T4 (Sebzés: 19, Pet sebzés 50, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 6.3 SP kiskörönként.)
Gólemherceg

Mirika T4 (30. szint): 150/138 HP, 150/150 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Gólem Szurdok - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 3 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Mirika Hétf. Márc. 30 2020, 14:04

Már majdnem megkértem Momót, hogy próbáljon meg felrepülni a torlasz tetejére, és onnan megnézni, hogyan tovább... Azonban a sziklák tettek egy szívességet, és megmozdultak. Az már más kérdés, hogy akkora pofont kaptam tőlük, hogy a fal adta a másikat @.@ Míg én az enyhe szédelgésemet próbáltam kirázni a fejemből, addig Momo már neki is ment a nagyobbik gólemnek egy harcias üvöltéssel. Volt benne annyi józan ész, hogy a lábait támadta, bár ilyen giga lények ellen eleve ez volt a procedúránk, hogy könnyebb célpontot jelentsenek nekem azzal, hogy limitáljuk a mozgásukat. Csak hát ezek nem húsból voltak, hanem kőből, úgyhogy a sebzést leszámítva vajmi keveset ért a dragoon akciója Neutral
Más kérdés, hogy újabb támadásra már nem futotta a szörny erejéből, mivel két lövés a mellkasra, egy pedig a fejébe már ki is végezte, bár hagytam, hogy az utolsó támadást Momo vigye be neki. És amíg ő büszke, diadalittas csipogást hallatott, addig sunyiban lelőttem a kisebbik gólemet is, hogy azért nekem is jusson némi sikerélmény ;P
- Ez szerinted is túl könnyű volt, nem? - kérdeztem a mellém reppenő állatkát, majd előhalásztam egy zsákot, kiszórtam belőle a tenyerembe pár mandulát, és odanyújtottam Momónak. Jutalomfalat, vagy mi. Megdolgozott érte. Nekem is jól esne valami finom most :3 De azt majd inkább otthon, ahol nem művi ízek várnak, hanem igaziak...

Három kör támadásból végzünk a herceggel, aztán lenyomom az inast. Köszi a mesélést :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 3 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Strea Hétf. Márc. 30 2020, 14:16


Gratulálok, a kazamatát sikeresen teljesítetted!
Jutalmak a dupla event alatt:

1. hullám, Bronzláda: 200 arany, 2x [T2] Tartós Specialitás Potion
2. hullám, Bronzláda: 200 arany, 2x [T2] Frissítő Potion
3. hullám, Bronzláda: 200 arany, 2x [T2] Tartós Specialitás Potion
Összesen: 132 Exp és 600 Arany

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Gólem Szurdok - Page 3 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok - Page 3 Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.