Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gólem Szurdok

+4
Enheriel
Drake Haru
Sakamoto Rin
Danee
8 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Gólem Szurdok Empty Gólem Szurdok

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 02 2014, 19:49

Mély és sziklás és kevés napfény szűrődik be. Fojtogató... a levegő... Állj ellen... a sötétségnek...

Lények
1-3. Sötét Elf - HP:80 | F:10 | E:8 | K:5 | GY:10 | S:6 | P:20
4-6. Ezüst Farkas - HP:120 | F:8 | E:9 | K:4 | GY:8 | S:5 | P:0
7-9. Hosszúnyakú Ugróegér
10. Gólemherceg

Zsákmányok előfordulási aránya
30% - 2x Vastag Tövisgyökér, 2x Óriás Pitypang
30% - 2x Vastag Tövisgyökér, 2x Faeno Ág
30% - 1x Nagy Potion (+40 HP)
10% - 2x Csontszilánk


A hozzászólást Klein összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 02 2015, 19:08-kor.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Gólem Szurdok Exp_bal0/0Gólem Szurdok Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 02 2014, 21:24

Danee - HP:100 | F:20 | E.23 | K:9 | GY:18 | S:10 | P:25
Drake Haru - HP:100 | F:20 | E:30 | K:9 | GY:21 | S:4 | P:25
Snowcat - HP:65 | F:11 | I:20 | K:11 | GY:18 | S:19 | P:21
Kaibutsu - HP:80 | F.10 | E:17 | K:13 | GY:15 | S:10 | P:8
Enheriel - HP:90 | F:18 | E:15 | I:25 | K:17 | GY:23 | S:15 | P:26
Ozirisz - HP:75 | F:19 | E:38 | K:13 | GY:27 | S:22 | P:30

Ozirisz (Sebzés: 38, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Ozirisz
Sötét Elfek
Enheriel (Sebzés: 15+25, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Enheriel
Sötét Elfek
Drake Haru (Sebzés: Z:33/S:36/P:39, Minden 5. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Drake Haru
Sötét Elfek
Danee (Sebzés: 23, Minden 5. körben pihen, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Sötét Elfek
Snowcat (Sebzés: 20, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Sötét Elfek
Kaibutsu (Sebzés: Z:19/S:20/P:22, Minden 6. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
Sötét Elfek

Életek:
Sötét Elf #1: 80 HP, 20 páncél
Sötét Elf #2: 80 HP, 20 páncél
Sötét Elf #3: 80 HP, 20 páncél

Ozirisz: 75 HP, 30 páncél
Enheriel: 90 HP, 26 páncél
Drake Haru: 100 HP, 25 páncél
Danee: 100 HP, 25 páncél
Snowcat: 65 HP, 21 páncél
Kaibutsu: 80 HP, 8 páncél

Ha szeretnétek bevezetőkört, akkor találkozzatok a szurdok bejáratánál, egyéb esetben Ozirisz kezd két támadással.

Szólimit: 100 szó
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Gólem Szurdok Exp_bal0/0Gólem Szurdok Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Danee Hétf. Május 05 2014, 14:56

Érdekes egy társaság jelent meg a szurdok bejáratánál.
Levelet küldtem Enherielnek és Snowcatnek, akikről tudtam, hogy megfelelő lehet ide a szintjük, ahogy Shukakunak is, de ő elhatárolódott az efféle dolgoktól, amit igazából nem különösebben csodálok, hiszen kettejük közül még mindig a kislány hozza a döntéseket, még ha Timidus is a vehemensebb a páros közül, márpedig, ahogy én tudom, Shu nem igazán szeret harcolni.
És ezek szerint a hirdetésemre is felfigyeltek páran, mert érkezett néhány számomra ismeretlen arc, épp megfelelő létszámmal voltunk, a maximum amit csapatként a kazamata beenged.
- Üdvözlök mindenkit, aki a Kazamatás felhívásomra érkezett, örülök, hogy ilyen sokan lettünk, a nevem Danee, én lennék a szervező, többetekkel még nem ismerjük egymást, azonban had mutassam be azokat akiket én ismerek:
Enheriel elé sétáltam, s egy tiszteletteljes meghajlással üdvözöltem külön is, majd mellé lépve, a kezemmel is jelezve mutattam be őt a többieknek:
- Enheriel-sama, a White Rose céh vezére -
majd Snowcat mellé léptem, a kezem a vállára helyezve:
- és Snowcat-san, szintén a White Roseból
Majd a szurdokra néztem:
- Remélem mindenki kellőképpen felkészült, mert mint ahogy a szurdok neve is sugallja, kemény ellenfeleink lesznek. Ha Potionre lenne szükségetek, most szóljatok, tudok párat nélkülözni a kis potionjeim közül. És kérem, mutatkozzatok be mind, annál is inkább mert a switchelés során tudnunk kell majd egymás pontos nevét! Köszönöm! -
hajoltam meg, jelezve, hogy a beszédem végére értem
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Gólem Szurdok Exp_bal7644/7700Gólem Szurdok Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Sakamoto Rin Hétf. Május 05 2014, 18:24

Mióta megmentettem Mayát az öngyilkosságból eléggé rám ragadt. Igazság szerint az óta minden napot együtt töltöttünk. Ami tulajdonképpen nem is volt olyan rossz dolog. Ma azonban kicsit elegem van már belőle, és mindenképp szabadulni szeretnék mellőle. Sajnos azonban fogalmam sincs ez, hogy lehetne lehetséges. Egyértelműen én vagyok a domináns egyén kettőnk közül, ám még a valódi énem sem képes elhidegíteni magamtól.
Végül aztán, mint isten meghallgatta volna a kérésemet, egy hirdető tábla mellett egy felhívásra leszek figyelmes.
- Kazamata? – állok meg hirtelen és fordulok a magas tábla irányába. - Ez nagyon érdekesnek tűnik… – mosolyodom el.
- Kaibutsu-chan mi történt? – ér utol a lány, és átkarolja a nyakamat.
- Bocsi, Maya, de ma egyedül kell, hogy hagyjalak. – jegyzem meg, majd kibújok a karjai alól és a pallosom a hátamra helyezem a tárgylistáról. - Megyek, megnézem magamnak ezt a kazamata dolgot! Te addig maradj itt! – kiáltom vissza az utóbbi mondatokat futás közben, ahogy a célterület felé veszem az irányt teljes sebességgel.
Elérve a szurdok elé, már várakoznak… valószínűleg ők is a felkérésre jöttek, ahogy az hamar be is bizonyosodik.
- Helló, Kaibutsu vagyok! És ez lesz az első kazamatám Very Happy

Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Gólem Szurdok Exp_bal1000/1000Gólem Szurdok Exp_ures  (1000/1000)
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Drake Haru Kedd Május 06 2014, 18:51

Az erdőben bóklásztam, fütyörésztem, dúdoltam, a bárdomat táncoltattam a levegőben... Na jó, ennyire vidám azért mégsem voltam. Viszont annál inkább szórakozott. Ami nálam különös dolog. O.o Nappal, ismétlem, NAPPAL járkáltam az erdőben, figyeltem a virágokat, meg a madarakat.. Az más dolog, hogy ebbe az egészbe beleőrültem, és minden második pillanatban elegem lett belőle. Ezt bánta pár lekaszabolt virágos kert, meg meggyilkolt madár... Viszont alapvetően mondhatjuk, hogy valami megváltozott bennem. Csak azt nem tudom, jó avagy rossz irányba, Szinte folyamatosan Alehandro járt a fejemben, és ez nagyon idegesített. Megfogadtam, ha újra találkozok vele, megölöm. Rövidre kell zárni azokat a dolgokat, amiken ennyit kell gondolkodnom. ^^
Észrevettem egy embert, és követni kezdtem, mint következő lehetséges áldozatomat. Viszont közben valami érdekesebbet pillantottam meg. Egy csoport gyülekezett egy kazamata bejárat előtt. És úgy tűnik, itt nem is ismer senki senkit. Remek.
Közéjük settenkedtem, de nem annyira tudtam, hogy mit is kezdjek. Most akkor én is mutatkozzak be? O.o Mondjuk a múltkor is bejött az illedelmes viselkedés, amikor kopogni kellett..
- Szi-sziasztok. - hajoltam meg félénken, és most tényleg izgultam egy kicsit. - Hívjatok Harunak. - tök lényegtelen titkolni, amikor úgyis megtudják a harc alatt.>.>
Drake Haru
Drake Haru
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 255
Join date : 2013. May. 16.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Gólem Szurdok Exp_bal1540/1700Gólem Szurdok Exp_ures  (1540/1700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Enheriel Hétf. Május 12 2014, 16:54

Egy volt céhtag, Danee meghívott engemet és a kedvesemet egy kazamatába, a Gólem szurdokba. Sajnos páran kiléptek, illetve én magam kellett kirúgnom őket, főleg, mert csak foglalták a helyet azok elől, akik csatlakozni akarnak hozzánk. Sajnos akadtak olyanok is, akik meghaltak, vagy sose láttuk őket. Szóltam a kedvesemnek, és a peteinknek, majd közösen mentünk el a megadott helyszínre. Már volt ott két kislány, bár az egyik igen nyugtalanító látványt nyújtott. Remélem nem lesz itt olyan lány, aki elcsavarná az én kis cicafiúm fejét. Danee, miután minden meghívott eljött, bemutatott minket, majd tájékoztatott minket arról, hogy majd tud adni pár potiont, illetve a szurdokban kemény ellenfelek lesznek, és kérte, hogy mutatkozzon be a többi is, ha SWITCH-elné kell valakit.
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Gólem Szurdok Exp_bal3453/3500Gólem Szurdok Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Ozirisz Kedd Május 13 2014, 09:54

Útnak indultam a kazamata felé. Kissé nyugtalanul, ámde izgatottan szedtem a lábaim. A kíváncsiság hajtott, és a fejlődés. Vajon mi vár ránk? - töprengtem, majd bepottyantam jómagam is a kazamata elé. Már a jónép ott gyülekezett a bejárat előtt, és amolyan ismerkedés és taktikai megbeszélés vette kezdetét.
- Sziasztok! - köszöntem oda a leendő csapattársaimnak - Ozirisz vagyok - mutatkoztam be. - Szintén első kazamata, de egyszer mindent el kell kezdeni...
Végre egy olyan útvesztő, ami nincs teljesen kifosztva, és ahol fejlődni is lehet jócskán, és nem csak egy-két kósza elveszett mob csöszmörög, mint pl. valamelyik régebbi boss útvesztőjében, amit a jó ég sem tudja hányan és hányszor fosztottak ki...
- Ami a kazamatát illeti, a gólem nem jelent túl sok jót. - kezdtem el mondani, közben a lángoló nodachit elővettem. - A gólemek, amennyire én tudom, sok páncélpontjuk van és sokáig kell csapkodnunk, ráadásul nagyokat is ütnek... - majd megsuhintottam a kardom a levegőben, és türelmesen vártam az indulást.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Gólem Szurdok Exp_bal19096/10100Gólem Szurdok Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 20 2014, 12:47

Snowra nem várunk tovább, volt három hete írni. Ha szeretne játszani, majd becsatlakozik.


Egy darabon lefelé vezet az utatok, ahogy a sziklás területre behatoltok. A falak egyre magasabbak, a járat viszonylag szűkös, alig fértek el hárman egymás mellett, a girbegurba folyosóra pedig csak kevés fény szüremlik be felülről. Aztán ahogy a lejtős szakasz véget ér, egy nyíl csapódik be elétek, megtorpanásra késztetve titeket. Ha felnéztek, egy sötét bőrű, hegyes fülű lényt láttok egy két méter magasan lévő mélyedésben rejtőzni, a sziklák mögül pedig két újabb elf lép elétek.

Ozirisz kezd, kétszer támadhat.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Gólem Szurdok Exp_bal0/0Gólem Szurdok Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Ozirisz Szer. Május 21 2014, 22:16

Megindultam a csapat elején, közben részben unaloműzésképp, részben megszokásból egyet-egyet suhintottam a nodachival a levegőben, vagy épp egy egyszerűbb mozdulatot gyakoroltam. Bevált szokásom lett ez ebben a világban, ha gyaloglok valamerre. Most sem volt másképp, egy enyhébb lejtős részen mentünk, amin bringával legurulni sem lett volna rossz... Bár Aincradban még nem találtam biciklit, és valahogy az itteni kresz is ki tudja mi alapján van kitalálva. Már-már magam elé képzeltem a könyvet, amiben írva vagyon, hogy "a jobbról érkező vaddisznónak mindig elsőbbsége van....", ám kizökkentem a gondolataimból, amikor egy szűkösebb részre értünk, amit már nem látunk be olyan könnyen. Kicsit megálltam, bevártam az esetlegesen elmaradozókat, majd tovább lépdeltem a csapat elején, különösen óvatosan a kanyargós részeken. Néztem én balra, jobbra, minden kanyarnál, minden gyanúsabb szakasznál, ámde a leglényegesebb dologról megfeledkeztem. Egyszercsak az orrom elé csapódott egy nyíl, aminek elsőre be se tudtam azonosítani a forrását, pedig elnéztem mindkét oldalra, de sehol semmi. Felnézek az égre, hogy mi a manó van - A meteorológia nyílzáport jósolt volna? - mondtam kissé ingerülten, és megpillantottam fenn egy üregszerüségben lapulni a lövészt. Valamiféle elf lehet, és nem a békésebb fajta, legalábbis a hegyes füleiből és a szokottnál sötétebb bőréből kikövetkeztetve egy sötételfhez van szerencsénk. Ezt a megfigyelőképességet...
Közben a sziklák mögül újabb két sötételf lépett elénk. Már kezdtem hiányolni a harcot, és valahogy gólemekre számítottam elfek helyett. De hát, azzal főzünk, amink van. Megsuhintottam a nodachit kétszer magam előtt a levegőben, majd nekirontottam a hozzám közelebbi elfnek, és két vágást próbáltam megejteni rajta, és bízni benne, hogy lángralobban.


// az alsó két kocka a nodachi tűzsebzése, ha 6-os akkor az az elfnek szó szerint égő lesz
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Gólem Szurdok Exp_bal19096/10100Gólem Szurdok Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 21 2014, 22:16

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Gólem Szurdok 4766610511_dda12706fc_s Gólem Szurdok 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Gólem Szurdok 4766609959_af0c0eb7c7_s Gólem Szurdok 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Cardinal Pént. Május 23 2014, 13:24

Hát nem lángra kapott az egyik hegyesfülű? A tűzről pattant elfecske a második csapást már hatástalanítja legalább, és társával támadásba lendül.

Ozirisz 16 sebzést szenved el.

Életek
Sötét Elf #1: 56 HP (zöld)
Sötét Elf #2: 80 HP, 20 páncél
Sötét Elf #3: 80 HP, 20 páncél

Ozirisz: 75 HP, 14 páncél
Enheriel: 90 HP, 26 páncél
Drake Haru: 100 HP, 25 páncél
Danee: 100 HP, 25 páncél
Snowcat: 65 HP, 21 páncél
Kaibutsu: 80 HP, 8 páncél

Enhi és Villámlás jönnek, szintén kétszer.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Gólem Szurdok Exp_bal0/0Gólem Szurdok Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Enheriel Hétf. Május 26 2014, 21:53

Mentem Ozirisz után, lefelé a lejtőn, miközben Villámlás szorosan követett. Egyre magasabbak voltak a sziklafalak, a járatok egyre szűkösebbek voltak, lassan klausztrofóbiám lett tőle. Ráadásul sötét is volt, mert a fény alig szűrődött be felülről. Már nagyon akartam, hogy vége legyen az egésznek, de sajnos még csak az elején járunk.
- Nyugi, hamar túl leszünk rajta. - mondogatta Villámlás, látva idegességemet és félelmemet. Valamennyire megnyugtatott. Ám mikor véget ért a lejtős szakasz, egy nyíl kis híján eltalálta Ozit. Először azt hitte, hogy nyílzápor hullik az égből, de hamar kiderült, hogy bizony egy Sötét Elf volt az elkövető. Ozirisz már fel is gyújtott egyet, így mi jöttünk.
- Villámlás, a sérült Elfet, hogy hamarabb haljon meg!

//az 1# Elfet támadom//
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
Gólem Szurdok Exp_bal3453/3500Gólem Szurdok Exp_ures  (3453/3500)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 26 2014, 21:53

The member 'Enheriel' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Gólem Szurdok 4766610511_dda12706fc_s Gólem Szurdok 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 26 2014, 21:54

The member 'Enheriel' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Gólem Szurdok 4767251444_0f76bf2817_s Gólem Szurdok 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 27 2014, 13:46

// Majd jelezd, melyik kocka Villámlás, és melyik a te támadásod. Most a kedvezőbb esetet számítottam kivételesen //

Mire az elf kioltja a lángokat, addigra máris ott terem Enheriel és a griffje, hogy végső csapást mérjenek a koncentrációját vesztő hegyes fülűre. Erre már az íjász se marad tétlen, nyila a lány hátába fúródik.

Ozirisz 8 sebzést szenved el.
Enheriel 8 sebzést szenved el.

Életek
Sötét Elf #1: halott
Sötét Elf #2: 80 HP, 20 páncél
Sötét Elf #3: 80 HP, 20 páncél

(2) Ozirisz: 75 HP, 6 páncél
(2) Enheriel: 90 HP, 18 páncél
(0) Drake Haru: 100 HP, 25 páncél
(0) Danee: 100 HP, 25 páncél
(0) Snowcat: 65 HP, 21 páncél
(0) Kaibutsu: 80 HP, 8 páncél

Haru következik kétszer!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Gólem Szurdok Exp_bal0/0Gólem Szurdok Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Drake Haru Kedd Május 27 2014, 17:40

Bemutatkozás, blablabla..blablabla. Hunyorogva meredtem magam elé, és megpróbáltam kissé a háttérbe húzódni. Hisz mégis csak én voltam az, akinek fogalma sincs, kik ezek az emberek, miért vannak itt, és vajon mire is vállalkozott. Csak úgy, egy spontán ötlettől vezérelve csatlakoztam. Eddig még sosem találtam egy kazamatát sem, ez tény. Habár nem is a mobok gyilkolására specializálódtam.. Lehet, hogy ha kerestem volna, rálelek párra, de annyira nem érdekelt sosem ez a dolog. Most viszont úgy döntöttem, ideje egyet végigvinnem. Már csak azért is, mert úgy tudom, hasznos tárgyakra lehet ilyen helyeken szert tenni, illetve a mobok öléséből jelentős expt is lehet szerezni.. És kezdtem mostanában azt érezni, hogy erődösnek az ellenfeleim.O.o Egyre nehezebb volt ez a gyilkolás dolog. Ennek valószínűleg az volt az oka, hogy ők erősödtek, én pedig már régóta csak ugyanazon a szinten vagyok. Ez ellen tenni kell.>.> Milyen jó is lenne, ha én lennék a top1 játékos. Nem kéne azon gondolkodnom, hogy van-e esélyem, avagy nincs.. Akárkit választhatnék áldozatommá.*-* Habár.. az már túl egyszerű lenne.
Sóhajtottam, a többiek után rohantam, majd kettőt támadtam az elfbe.

/Támadom Sötét Elf #2-t./
Drake Haru
Drake Haru
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 255
Join date : 2013. May. 16.

Karakterlap
Szint: 21
Exp:
Gólem Szurdok Exp_bal1540/1700Gólem Szurdok Exp_ures  (1540/1700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Cardinal Kedd Május 27 2014, 23:04

Kettő támadás az elfbe rendel. Szegényke védekezni sem tud, annyival felette állsz. Nem sajnálod? No

Ozirisz 8 sebzést szenved el.
Enheriel 8 sebzést szenved el.

Spoiler:

Életek
Sötét Elf #1: halott
Sötét Elf #2: 34 HP (sárga)
Sötét Elf #3: 80 HP, 20 páncél

(2) Ozirisz: 73 HP
(2) Enheriel: 90 HP, 10 páncél
(2) Drake Haru: 100 HP, 25 páncél
(0) Danee: 100 HP, 25 páncél
(0) Snowcat: 65 HP, 21 páncél
(0) Kaibutsu: 80 HP, 8 páncél

Danee jön egyszer! Támadásra dobnia neki se kell.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Gólem Szurdok Exp_bal0/0Gólem Szurdok Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Danee Csüt. Május 29 2014, 15:12

- Üdv, Kaibutsu-san, Haru-san, Ozirisz-san!
Most, hogy végre mindenkinek tudtam a nevét, úgy éreztem, valamivel közelebb kerültünk a csapat fogalmához.
Eddig nagyon nagyra voltam magammal, talán mert sorra kisebb vagy hasonló szintű játékos ellen vagy mellett hozott össze a sors egy-egy harc erejére, de most be kellett látnom, hogy szinte csiga vagyok Oziriszhez, Enherielhez és még Haruhoz képest is! A későbbiekben erre hangsúlyt kell majd fektetni, mert mégiscsak röhej magamra nézve a dolog
De ami sokkal fontosabb volt:

Elfek!!! Nem akartam hinni a szemeimnek, minden fantasy világ legcoolabb lényei ott feszítettek velünk szemben! Nem nagyon izgatott, hogy rögtön ellenségként kerülök össze velük, mert úgy voltam vele, hogy ki kell használnom a lehetőséget. Igazából szomorúan láttam, hogy az első hamar megfeküdt, szorítottam a többinek, hogy legalább egy életben legyen, mire beérem a többieket.
Már futás közben előkaptam az egyik Fotó Kristályt, integettem az elfeknek, aztán ahelyett hogy rögtön leszúrtam volna őket, befaroltam melléjük, vállon ragadva az egyiket és gyorsban elsütöttem a kristályt egy csoport fotót erejéig.
- Csíz! -
mosolyogtam a minden valószínűség szerint meglepett elfek társaságában, s örömmel zsákoltam be a képet, most már ilyenem is van Very Happy
- Köszi! -
örömködtem tovább, de aztán komolyabb arckifejezésre váltottam, a kardom is előkerült
- Akkor harcoljunk! -
ajánlottam fel, s igyekeztem legyűrni a megsebzett elf védelmét
- Switch Ozirisz!


//támadom a Sötét Elf #2-t, switchelem Ozit, és egy fotókristályt is felhasználok


A hozzászólást Danee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 29 2014, 15:17-kor.
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Gólem Szurdok Exp_bal7644/7700Gólem Szurdok Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 29 2014, 15:12

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Gólem Szurdok 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Cardinal Csüt. Május 29 2014, 15:18

facepalm facepalm

Danee 8 sebzést szenved el.
Enheriel 8 sebzést szenved el.

Életek
Sötét Elf #1: halott
Sötét Elf #2: 11 HP
Sötét Elf #3: 80 HP, 20 páncél

(2) Ozirisz: 73 HP
(2) Enheriel: 90 HP, 2 páncél
(2) Drake Haru: 100 HP, 25 páncél
(1) Danee: 100 HP, 17 páncél
(0) Snowcat: 65 HP, 21 páncél
(0) Kaibutsu: 80 HP, 8 páncél

Snowcat és Regina jönnek! Egyszer-egyszer, jelöld hogy melyik kocka jelenti az idomár, és melyik a pet támadását.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Gólem Szurdok Exp_bal0/0Gólem Szurdok Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Snowcat Vas. Jún. 01 2014, 14:48

1. kör (pótlás)

Nyocsak, Daneegyerek megint egy újabb kazamatára menne, és rendes votl tőle, hogy elhívott engem is, ráadásul Enhi-channel együtt. Nagyszerű, újabb izgalmak jelen! Nyo, ezúttal remélem nem lesz újabb bukás, mint a múltkori, amit az az idióta, mocskos aljas, szemét kis Itacsicska elcseszett nekünk.
Nya, szerencsére ő sehol, csak Enhi-chanom ismerősének, Judynak a pasija (hallottam már róla a kedvesemtől, csak ez az első alkalom, hogy találkozom vele). Ott volt Daneegyerek is, de majd befutott valami rossz képű kislány, meg egy másik. Nyo, kislányok! Csak aztán nehogy én legyek a papácskátok, Enhi-chan meg a mamácskátok, hehe.
- Nyo, sziasztok annak, akiket ismerek, és sziasztok annak, akiket meg nem! - üdvözöltem a társaságot. - Snowcat a nevem, ő meg itt a partnerem, Regina - mutattam be a petemet, aztán átöleltem fél karral Enhikémet. - Te meg az én kis menyasszonyom! ^^
Adtam neki egy puszit, és felaggattam magamra a harci felszereléseket. Oszt irány a kazamata!

2. kör

Becsapódik egy nyíl, és máris a hegyesfülű cimborákkal találtuk magunkat, akik nagyon nem örültek annak, hogy eljöttünk hozzájuk vendégségbe.
- Kanfajtárs, jól vagy? - kérdeztem Judy pasiját, akit ki híján eltalált az íj. És mivan, ha éppen majdnem az én szerelmecskémet találta volna el? Nyo, akkor mérges lennék!
Hát sajnálom kedves elfecskék, ahogy adjon isten, az fogadj isten. Enhi-chant meg senki se bánthatja, megértettétek? Szerencsére a többiek az egyiküket már megölték, és a másik pedig már elég kicsi hp-val harcol.
- Regina, támad a gyengébbet, én addig gondoskodom az erősebbről, jó?
Regina, mivel társaságban nem beszél, csak bólint egyet, és ráveti magát a gyengébbik elfre. Én meg alkalmazom a speciális képességemet az erősebben... magyarul befagyasztom a csudába, hadd üssék le a többiek.

//Regina sima támadást indít a Sötét Elf #2 ellen (vele dobok) 20-as sebzéssel, addig én befagyasztom a numero hármast (ehhez nem kell dobnom)//
Snowcat
Snowcat
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 230
Join date : 2013. Jun. 20.
Tartózkodási hely : Hát a másvilág!

Karakterlap
Szint: 11
Exp:
Gólem Szurdok Exp_bal593/600Gólem Szurdok Exp_ures  (593/600)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 01 2014, 14:48

The member 'Snowcat' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Gólem Szurdok 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Cardinal Csüt. Jún. 05 2014, 14:19

Az íjász elf most Windows-t játszik, ha már a társa az előbb égett. Talán ezért esett szét a társa úgy, mint a kép.

Sötét Elf #3 megfagyott (1/1).

Életek
Sötét Elf #1: halott
Sötét Elf #2: halott
Sötét Elf #3: 80 HP, 20 páncél

(2) Ozirisz: 73 HP
(2) Enheriel: 90 HP, 2 páncél
(2) Drake Haru: 100 HP, 25 páncél
(1) Danee: 100 HP, 17 páncél
(1) Snowcat: 65 HP, 21 páncél
(0) Kaibutsu: 80 HP, 8 páncél

Kaibutsu következik!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Gólem Szurdok Exp_bal0/0Gólem Szurdok Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Sakamoto Rin Kedd Jún. 10 2014, 20:20

Végre mind összegyűlünk. Úgy tűnik nem csak én vagyok az egyetlen újonc, bár nem mintha ez nagyon izgatna, végtére is csak ölni kell a mobokat, gondolom, az pedig nem nagy ügy. Eleinte azonban csak várok, míg a többiek megindulnak. Közben a biztonság kedvéért visszaveszem az eredeti kasztomnak megfelelő fegyvert, hisz már felértem a hegyre.
Mire észbe meglepődve látom, hogy már csak egy Sötét Elf áll a talpán, vagy, hogy pontosabb legyek totál lefagyott. Ez pedig csak egyet jelent: Könnyű préda!
- Támadok! Hááá! – mint ˝jókislány˝ előre be is jelentem mielőtt megrohamoznám a célpontot, majd futás közben két kézzel fogva a hatalmas kardot tartom ki oldalra. Amint az Elf megfelelő közelségbe kerül csapok egyet az irányába.
Sakamoto Rin
Sakamoto Rin
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 325
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 28
Tartózkodási hely : Ahol a kedvem tartja

Karakterlap
Szint: 15
Exp:
Gólem Szurdok Exp_bal1000/1000Gólem Szurdok Exp_ures  (1000/1000)
Céh: Angelic Voice

http://bleachszerpjatek.forumotion.net/

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 10 2014, 20:20

The member 'Kaibutsu' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Gólem Szurdok 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Gólem Szurdok Empty Re: Gólem Szurdok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.