Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ritsu Előtörténete

2 posters

Go down

Ritsu Előtörténete Empty Ritsu Előtörténete

Témanyitás by Ritsu Hétf. Dec. 14 2015, 17:16

Név: Ritsan Kirigayu
Játékbeli Név: Ritsu
Nem: Férfi
Kaszt: Kardforgató
Kor: 16 éves

Kinézet: 173 centiméter magas,szeme barna haja nagyon sötét barna ám mindenki feketének látja.

Jellem:Imádja az MMORPG-s játékokat és már ismert is benne.Kedves,elhatározott,visszahúzódó és szeret minden egy maga megcsinálni..Tökéletesen.

Képesség(ek):
Swords Master - Két kardot képes használni mellyel dupla ütést is végre vihet (Egyszerűbb képességeknél két karddal hajtja végre ami annyit jelent,hogy 12%-al annyit sebez a képesség).

Előtörténet:(Saját szemszögből)
Első gyermekként jöttem a világra majd kettő év után kaptam egy húgot is akit Miyoko-nak hívtak. Kiskoromban már saját magam tudtam járni(olyan 1-2 évesen). Húgommal régen egy szobánk volt szóval könnyedén kijöttem vele. Sokszor bántották az iskolában ezért próbáltam megvédeni, de én sem voltam egy erős gyerek.  Hirtelen nagyon sok barátom volt az iskolában, de amilyen hirtelen jöttek olyan hirtelen vesztettem el őket. Ekkor jöttem rá,hogy én egyedül is eltudok bánni a gondjaimmal.Sokszor egyedül, vagy a húgommal voltam ezért sokan is piszkáltak. Szünetekben is csak ültem a helyemen és tanultam vagy néztem ki a fejemből. Ballagás után a szüleink elmentek a második nászútjukra és a húgommal ketten maradtunk otthon. Miután elmentek az őseink kaptunk tőlük egy csomagot.Én megkaptam a mostanság nagyon felkapott Nerve Gear-t amit nem is értem hogyan szereztek meg hisz még csak béta verzióban volt. Miyoko egy új pizsamát és egy új iskola táskát kapott. Majd a szobánkba mentünk. Este beléptem a játékba majd kérte a felhasználó nevemet,jelszavamat stb..Nagyon jól alakultak a dolgok elég könnyen hozzászoktam a virtuális kilómhoz és a környezethez. Mind végig egyedül fejlődtem, néha úgy éreztem magam mintha én lennék az egyetlen béta tesztelő mivel egy játékossal sem találkoztam. Kissé szerencsétlennek éreztem magam hogy ilyen lassan fejlődök, de feljebb jutottam. *Első nap a középiskolában* Én nagyon féltem az első naptól, hogy nem lesznek barátaim, rosszak lesznek a jegyeim és hasonló hülyeségeken aggódtam. Kétszer is majdnem eltörtem a lábamat foci közben de szerencsére csak zúzódás lett a vége. Középiskolában javultak a kapcsolataim az emberekkel, de nem igazán éreztem jól magam sokszor a tanárok miatt. Úgy éreztem mintha meg akarnának szívatni és ezért mindig én feleltem mindenből. Sokat kellett tanulnom a jó jegy megszerzéséhez. Szüleimnek nagyon jól kellett teljesítenem ezért kevés időm volt játszani a Sword Art Online-al. Téli szünetben volt egy kis időm játszani és egyre több beater (béta tesztelő) vett körül aminek részben örültem, viszont részben nem. Jó érzés volt látni hogy nem én vagyok az egyetlen kocka ebben a játékban, bár sok szörnyet meg öltek előttem ami miatt várnom kellett. Ezt követő reggelen kiléptem a játékból, és a családommal voltam és ugyan így folytattam. Megjelent a játék és egyre több ember játszott vele, elérte a játék a tíz ezer játékost. Elkezdtem játszani az elejétől. A játék során a városba teleportálódott mind a tíz ezer fő és megjelent a játék tervezője azaz Kayaba Akihiko és bejelentette hogy "Senki sem léphet ki addig, amíg legalább egy ember nem viszi ki az összes szintet, ha valaki meghal a Sword Art Online-ban az a a való életben is meghalhat". Elhatároztam hogy Én egyedül fogom kivinni mind a száz emeletet. Segítség nélkül.


A hozzászólást ricsi802 összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 25 2015, 12:30-kor.

_________________
í  Í
Ritsu
Ritsu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2015. Dec. 13.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ritsu Előtörténete Empty Re: Ritsu Előtörténete

Témanyitás by Cardinal Kedd Dec. 15 2015, 13:03

Osu!

Ha igaz, amit a profilodon írsz, és tényleg 13 vagy, akkor megérdemelsz egy dicséretet a helyesírásod miatt. Bár csak az oldalra felregisztráló kortársaidról tudok nyilatkozni, a legtöbbjüknél jobb vagy, szóval az egyik fontos alap megvan ahhoz, hogy írj. Már csak az kell, hogy elengedd kicsit a fantáziádat.

Rövid az előtörténeted. Legalább 500 szót össze kéne hoznod, ha ez nem megy könnyen, akkor lehet, hogy a játéktéren is nehézséget fog okozni a 250-es szólimit. Bővíthetnéd azzal, hogy mi minden történt a karaktereddel az iskolában, részletezheted a kapcsolatát a húgával, elmesélhetnéd, mit takar az, hogy jól elvolt egy másik játékossal, ilyesmikkel simán el tudnád érni az 500 szót. Ha belegondolsz, hogy veled mi történt mondjuk az elmúlt két évben, gondolom lenne mit írnod, ezzel valószínűleg a karaktered is így van.

A helyesírásoddal kapcsolatban arra figyelj oda, hogy az írásjelek (pont, vessző, stb) után mindig tegyél szóközt, máskülönben összefolyik a szöveg egy nehezen olvasható masszává.

Kirito avatarod sajnos nem lehet, az eredeti történet szereplői a mesélőknek, adminoknak vannak fenntartva. Szóval légy szíves keress egy másik képet Very Happy

A képességeddel kapcsolatban írj egy üzenetet Hayahi Yuichi karakternek, és kérj tőle engedélyt hozzá. Ha ő rábólint, akkor lehet két kardod, viszont a sebzés, amit okozol vele, az nem lehet kétszer akkora. Ha állandóan használni szeretnéd, akkor legfeljebb 20%-kal sebezhetsz többet.

A fentiek miatt sajnos egyelőre nem tudom elfogadni az előtörténeted. Ha kijavítod mindazt, amit írtam, akkor írj nekem egy üzenetet, és újra jövök ellenőrizni Smile
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ritsu Előtörténete Empty Re: Ritsu Előtörténete

Témanyitás by Ritsu Pént. Dec. 18 2015, 17:22

Rendben Very Happy Ha egy new topic-ot csinálok az úgy megfelel ?

_________________
í  Í
Ritsu
Ritsu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2015. Dec. 13.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ritsu Előtörténete Empty Re: Ritsu Előtörténete

Témanyitás by Cardinal Pént. Dec. 18 2015, 17:30

Hát, inkább az Edit gombot használd a fenti előtörin Very Happy Azzal tudod szerkeszteni.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ritsu Előtörténete Empty Re: Ritsu Előtörténete

Témanyitás by Ritsu Csüt. Dec. 24 2015, 14:58

Azt hiszem, így meg felel. Legalábbis remélem Very Happy


_________________
í  Í
Ritsu
Ritsu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 92
Join date : 2015. Dec. 13.
Age : 21

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Ritsu Előtörténete Empty Re: Ritsu Előtörténete

Témanyitás by Cardinal Pént. Dec. 25 2015, 14:59

Nagyjából megfelel. Azon az ~50 szón már nem fogok szívózni, ami hiányzik, az engedélyed pedig megvan a képességre, úgyhogy elfogadom az előtörténetet.

A nevedet átírom Ritsu-ra, arra figyelj oda, hogy ezután csak ezzel a névvel tudsz belépni.

A legfontosabb, hogy pontozd a karakteredet. Összesen 5 elosztható pontot kapsz, amit a kardforgató alapra oszthatsz rá:
Élet: 1
Fegyverkezelés: 2
Erő: 2
Kitartás: 1
Gyorsaság: 3
Speciális képesség: 1

A kiosztás mellett kapsz tárgyakat is.

Kezdő Kard (felszerelt, +1 erő)
Kezdő Ruha (felszerelt, +2 páncél)

Hazatérés Kristály (ezzel már ismert városokba teleportálhatsz)
1x Mini Potion (+5hp) - harc közben visszatölt 5 hp-t.

És ne feledkezzünk meg az aranyról. 70 arany üti a markodat.

Itt az idő adatlapot készíteni, amit itt tehetsz meg, új topic nyitásával, aztán ha játszani szeretnél, találj magadnak egy játszó vagy küzdőtársat esetleg jelentkezz küldetésre.

Ha akármivel kapcsolatban egyéb kérdésed van, nyugodtan dobj egy privát üzenetet nekem vagy kérdezd meg chaten. Smile
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ritsu Előtörténete Empty Re: Ritsu Előtörténete

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.