Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása

4 posters

Go down

[Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása Empty [Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 17 2015, 17:39

Szabad írás van, amíg meg nem érkeztek valahova és/vagy nem fedez fel titeket egy sereg. Tehát lényegében döntsétek el hova mentek és hogyan támadtok rájuk. Ha közel vagytok, írok, hogy milyen a helyzet.

Grublik
Urbus polgármestere

[Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása Advanced-Races-Kobolds-detail-300x255

A 2. szint változásai:

Szintleírás: A második szint már nem tartalmaz akkora erdőséget, mint az első. Itt már csak elenyészően találhatóak fák, főleg a bányászatok és erdőirtások óta. A tavak mind mérgezettek, a halak teljesen kihaltak a szintről, így nem lehet a szinten halászni. A városokat füst, zaj és építkezések veszik körül. Az emberek rabszolgaként dolgoznak a túlnyomórészt kobold lakosok haszonára.

Mezőség: A második szint egész felülete, a haldokló mezőség, mi lassan kopár pusztaságba megy át. Fölötte egy rejtélyes, fekete, gömb alakú hold lebeg.

Urbus: A szint központi városaként üzemelő Urbus egy igazi ipari nagyváros. A kobold lakosokkal és emberi rabszolgákkal ellátott város népszerűségét az ércipar nyújtja. A városban figyelmen kívül hagyják az emberi értékeket és a védett övezeten belül és kívül azt csinál a lakos, amit csak szeretne. Az egyedüli elvárás az itt élőknek, hogy szolgáltassanak érceket a vezetőségnek, amiből tovább fejleszthetik az infrastruktúrát. Kalapácsolások zaja és kovácstűzhelyek füstje lepi be a települést. A városban kapható küldetések általában a kanyoni bányákba küldik a játékosokat.

Kanyon: Urbustól nem messze található a kanyon, ahol a legendák szerint régen keselyűkön kívül más madarak is éltek. Egy út vezet a kanyonhoz, majd egy elég instabil lift vezeti le a látogatókat. A kanyon szintekre van osztva és mindegyik szinten a kanyon oldalába fúrt bányák találhatóak. Miután egy szinttel végeznek a bányászok, lejjebb ássák az egész kanyont, óriási fúró gépezetekkel, majd új szintet alkotnak, remélve, hogy véletlenül nem fúrják át a szintet és esnek le kilométeres magasságból az első szintre. Rengeteg bánya különböző okokból el lett hagyva veszélyes mobok, katasztrofális mennyiségű rabszolga halál vagy egyéb okok miatt. Az itteni ásásokat akárki végezheti, aki Urbus bányamesterétől engedélyt szerez. A látogatókat nem ellenőrzik, aki meg tud maradni a liften és nem esik a halálába, az már eléggé kvalifikált ahhoz, hogy itt tartózkodhasson.

Taran Taran, egy jelentéktelenebb faluból egy nagyobb várossá nőtt a kobold invázió óta. Mérete ellenére viszonylag kevesen laknak itt, mindenkit Urbusba üldöz a felhőtlen szennyezettség. A legtöbb kobold találmány gyártása itt történik, fülfedők nélkül nem túl kellemes az itt tartózkodás, különösen a kalapácsok és gigantikus fúrók zajaitól. Páran úgy farmolják a környéki mobokat, hogy megvárják amíg isznak valami tavacskából, majd mindegyikbe beleütnek egyet és várják, hogy a toxicitás elpixelezze őket.

Csempésztelep: Nem messze Urbustól található ez a helyiség. Annak idején egy labirintus vezetett ide, de az idők során sajnos lerombolták. Főleg piros indikátoros játékosok találhatóak itt plusz egyetlen, nagy fogadó. Annak ellenére, hogy csempésztelep, semmi illegális üzlet nem folyik errefelé, csupán az Urbusból kitiltott és Taranból elüldözött játékosok laktanyája. Az indikátoruk ellenére a legtöbben nem ellenszenves alakok, csupán itt szabadon tudnak élni.

Marome Börtönfalu: Arbustól három kilométerre délkeletre található apró, átlagos falucskának tűnhet Marome, azonban lakosai mind egytől-egyig emberi börtönlakók. A falu körül vastag fal található, amit időközönként egyre magasabbra és vastagabbra építenek és egyetlen kapujánál rengeteg kobold őr található. A bejutás egyszerű, amennyiben valaki nem azt teszi, mit a vezetés megkövetel vagy csak látogatóba jön, azonban a kijutás szinte lehetetlen konfrontáció nélkül.

Kobold hadseregek (Gregant információi szerint):
A szint elfoglalásához az összes kobold hadosztályt le kell győzni. Sikeres hadműveletenként lehet dönteni az adott helyszín sorsáról.

[Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása 2_szin10

Koboldok taktikai felkészültsége: közepes
Várható csapdák: Taran, Urbus

Nehézségi fokozatok:
Kaput őrző kobold hadosztály - könnyű
Taran - közepes
Urbus - nehéz
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása

Témanyitás by Angelica Katharina Kedd Nov. 17 2015, 20:59

Hát ismét eljött a pillanat, hogy színre lépjek. Nyihihi.... azonban nem voltam idióta, és bárki, bármit is mondjon megvoltak a saját terveim. Egész álló nap vártam, csak hogy fel teleportálhassak, és most, hogy ez végül megtörténhetett izgatottan vártam a végkimenetelt. Izgatottan vártam a fejleményeket. Nem is nagyon vártam senkire igazság szerint, így hát még míg egyedül voltam, máris elindultam Marome felé, hogy megnézhessem amaz védelmét.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása Exp_bal75/1500[Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Dec. 09 2015, 22:38

Hosszas gyaloglás után megérkezel Marome látótávolságába. Amennyiben nem állsz neki megszámolni a koboldokat (ami elég hosszas folyamat lenne) körülbelül ötven koboldra tippelsz, akik a bejárat előtt őrködnek. Vannak éber, álmos és vidám őrök. Mindegyiken egy és ugyanazon egyenruha található, erős mellvért páncélzat, egy egyszerű vas sisak, ami sokaknál még meg sincs erősítve és alig néhány páncél a végtagokon.
A vidám őrök többsége kiállított piknik asztaloknál ül és hangosan beszélget, de sajnos hallgatózás hiányában még mindig túl messze vagy ahhoz, hogy halljad az esetleges információkat, amik elhangoznak.

Rajtad a sor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása

Témanyitás by Angelica Katharina Vas. Dec. 13 2015, 21:16

Végtelennek tűnő gyaloglás után végül csak sikerült közel kerülnöm a célállomás felé, és bár való igaz, hogy eddig meglehetősen komor voltam, de most kifejezetten jó kedvem lett. Mikor végül a város közelébe értem ügyeltem, hogy onnan közelítsem meg, ahonnan csak a puszta fal figyelhet maximum. Végül csak azután pihentem meg, mikor elértem a falat. Errefele jövet megsaccoltam a kaput örző egységek számát mely bőven elegendő volt, hogy jól elszórakozzak. Így hát munkához is láttam. Szépen felkészültem a harcra több dologgal is. Egyrészt kihegyezett karókkal melyeket a kanyartól alig pár lépésnyire tűztem a földbe, így ha valaki nagy lendülettel befordulna a saját lendületétől akár fel is nyársalhatja magát, föleg ha azok a cuki vaddisznó lovasok is jönnek, márha vannak itt. Ez a csapda után egy vékony, de hosszú botló zsinórt feszítettem ki, mely után egy kisebb vermet ástam, melyet további karókkal díszítettem ki. Elvitte nem kis időmet de legalább ha visszavonulok az utam biztosítva van. Ekkor végül miután szusszantam újra eltávolodtam a városfaltól és a négyzetalakú építmény kapujához vezető útra tértem rá, mintha csak egész eddig azon mentem volna. Menet közben előszedtem a következő csapdámat... egy nagy tálcát melyen hat boroskancsó volt. Mindegyik bort természetesen megspékeltem egy kis Katyvasz Potival így aki elfogyasztja, annak igen bocsék hangulata lesz az tuti. Így hát miniszoknyácskámba és testhezsimuló pólomba a koboldok felé mentem. Természetesen pajkos mosollyal, szexin ringő csípővel. Fogalmam sincs ezek az izéknek mi tetszik, de ha most egyikük sem fogja rajtam legeltetni a szemét esküszöm megnyúzom őket.
Angelica Katharina
Angelica Katharina
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 437
Join date : 2013. Feb. 19.

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
[Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása Exp_bal75/1500[Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása Exp_ures  (75/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Dec. 14 2015, 02:49

Nyúzhatod őket, mivel amint látótávolságba kerülsz az egyikük az asztalra ugrik, majd ujjal feléd mutatva kiáltja el magát:
- Ember! Elkapni! - majd a koboldok, mint egy nagy, kontrollálhatatlan csorda feléd szaladnak. Vannak köztük lemaradók, részegebbek, de feléd rohannak, egészen a közeli fákig, amennyiben nem állsz le velük harcolni, majd ott szintén hangos kiáltás hangzik el.
- Ne feledjétek! Elsődleges cél a kapu őrzése. - és mint a régi MMO-kban távolságon kívül kerülésed után szépen mindegyik visszafordul.
Amennyiben szaladsz vagy harcolsz, az egyik hátsó részeg kobold megszólaltat egy kürtöt és bár látszik zöldfülűsége a hangszerrel, mégis hallható a környéken. Ha nincs szerencséd (és pont a Maroméhez legközelebbi pontnál jár az Urbus közeli hadosztály), akkor meghallhatja akár a kürtöt.
Szó mi szó, miután visszaérnek, ha nem próbálsz közbeavatkozni, felváltva jönnek ki Maroméből felszerelkezettebb  koboldok és szaladnak be kevésbé felszereltek. Közben, ha megfigyeled, egy-két páncél nélküli vaddisznó lovas kobold is elindult, de láthatóan nem feléd, az egyik délnyugat felé, a másik északnyugat felé.

ui.: érdemes a többieknek is írni, mert ha sokat tököltök az indulással lehet már túl késő lesz hozzá. Értem ezalatt: Joey és még aki erre a szintre jön, de nem jelezte.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Dec. 16 2015, 15:20

//egy nagyon mély elnézést kérek, elfelejtettem ezt :'(//

Na, megjöttem a 2. szint felszabadítani! \o/ De úgy látom, senki sincsen itt egyelőre. O.o De akkor mi a fenéért hirdették ki? Van itt egyáltalán valaki? O.o Asszem jobban teszem, hogy nem megyek át Leeroy Jenkins-be megöletni magam, mert bombát azt bizony nem hoztam. Nem vagyok én Ahmed, a halott terrorista. Tudjátok, az a csontváz törülközővel a fején. Remélem jön valaki. Aki lehetőleg nem ellenség, hanem barát. Legyetek átkozottak Koboldok! Hogy lenne ragyás az orrotok az olívák dühével! Bár eszembe jutott, hogy van nálam még egy nagy adag a tegnapi chillis babból... Vajon a koboldok hogy fogadnák, ha csata közben az orruk alá eresztek egy nagy kövér békegalambot? O.o


// Achmed a halott terrorista nem olyan jó magyar szinkronnal (Alias Megatron a hasbeszélő Very Happy)//
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
[Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása Exp_bal3383/3500[Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 14 2016, 20:41

// Előre szólok, hogy mivel ott többen vannak az 5. szint tisztítása a mérvadó a határidőkre. Tehát ha ott befejezték a harcot akkor automatikusan úgy veszem, hogy eltököltétek az időt. //
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása

Témanyitás by Strea Hétf. Júl. 25 2016, 11:48


A harcot elbuktátok. Katha 50, Joey 20 aranyat kap.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása Exp_bal0/0[Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása Empty Re: [Event] Kobold invázió - 2. szint felszabadítása

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.