Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Virágszedés

2 posters

Go down

Virágszedés Empty Virágszedés

Témanyitás by Kuradeel Szomb. Szept. 26 2015, 23:37

Játékos: Yuichi
Nah az a lényeg, hogy érkezz meg. Növényes vagy, tudod mit kell keresned.
A feladat ezennel, hogy
SZEDJÉL VIRÁGOT!
De azt professzionálisan! xP

Tessék, kép. Surprised

KÉP

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

Virágszedés Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

Virágszedés Empty Re: Virágszedés

Témanyitás by Hayashi Yuichi Vas. Szept. 27 2015, 21:15

- Nem-nem-nem!... - és nem. Fakadtam ki hangosan. Itt vagyok már egy órája és még most sem leltem fel ritkaságot, csak minduntalan a tövisgyökér és pitypang változatok, néhol felszabdalva faneó harasztosokkal. Ez nem az én napom, még ha színben el is térnek, de egyazon növény családba tartoznak. Mit tanított Lewis és Maxweld? "Kutasd fel és szerezd meg, amire igazán vágysz, és oszd meg másokkal". Nem vagyok még a helyes ösvényen, de valahol itt kell lennie. Elértem egy ismerős elágazáshoz, ahol is legutóbb, egy igen érdekes esemény történt. Elég volt az irányába néznem, hogy felidézzem a sikolyt. Azt hiszem ennyire egyedit azért nem keresek. Olyat nem tudnék megfőzni, ami mozog.. Jobb, ha már nyugodt állapotban van és nem pixeleződik el. Hirtelen számban éreztem Judy nyúlpaprikásának az íze. Ahogy orgyilkosként kivégezte a nyulat és utána helyesnek tűnő szájával felfalta szerencsétlen állatot. Egy életre, és emléke miatt sem térek vissza ilyesmire vadászni. Inkább éljenek, ha már Ő nem élhet.
Majd végül is, a maradék lehetséges ösvények közül a bal szélsőt választottam.

Közel fél óra kutatással, elértem egy mérföld követ. Ismeretlen alfajba tartozó növényt sikerült leszednem, még meg nem is egyet, mindjárt nyolcat. Ezzel kitisztítva egy apró voltot, a pitypang tengerben. A státusz üzenet, egyszerű volt a növényhez, számtalan kérdőjel. Ezt be kell azonosítanom, egy magasabb szinten járó növényszedővel, vagy Bianka néni kertészetében. Ott biztosan lesz rá magyarázat, hogy mi ez.
Azonban, ha már itt vagyok.. rácsodálkozóan néztem a tájra, az a kő akár meg is felelne egy kis pihenésre, mielőtt tovább keresgélek. Majd komótosan elindultam a kő felé, hogy felülhessek a tetejére.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Virágszedés Empty Re: Virágszedés

Témanyitás by Kuradeel Vas. Szept. 27 2015, 21:48

Otototo
Még mielőtt bármire ráülnél, hirtelen ezernyi inda fog közre.. és nem! A földön tartanak, nem tudsz mozdulni sem, aztán a föld puha lesz, te pedig belesüppedsz, alámerülsz, végül nem hallasz már semmit sem, csak apró motozásokat. A föld alatt vagy. Mindkét kezed gyökerek foglyai, de látsz. Mindent, ami a föld alatt van.
Kukacokat, krumplit, bogarakat, pár meg is néz magának, mielőtt tovább menne. Te pedig rab vagy. Nézz körbe.
Tégy valamit. :3
Menekülj meg. Előre szólok. A puszta erő semmit nem old meg. Rolling Eyes Ezúttal nem. ^^

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

Virágszedés Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

Virágszedés Empty Re: Virágszedés

Témanyitás by Hayashi Yuichi Kedd Szept. 29 2015, 10:50


Valami lerántott, kaptam észhez. A kő, ami már nem is volt oly távol, hírtelen eltűnt és az égbolt, a felhők lettek a látóteremben. Lenéztem magamra és a látvány elborzasztott, ahogy tekergett a növény. Harcoltam ellene, de mégis könnyű szerrel szorította mellém kezeim és kötötte testemhez. Kiáltások hagyták el szám, de talán hiába, vagy nem tudom, meghallotta-e valaki. Nem láttam útközben mást, bár lehet volt valaki még. Kiáltoztam mindaddig, míg a látószögem elég morbid módon átalakult. A föld alá kerültem. Szépen lehúzott a növény. Mocorogtam, de nem engedett, ha a számat is próbálta volna körbefonni és mumifikálni a növény, harcoltam ellene nyelvemmel, számmal téptem a rostokat, hogy legalább a lélegzésem ne akadályozza egy ideig. Ha már a föld tömege agyon fog nyomni. Saját zajaim, ahogy elhalkultak, körbevett a csend. Alig volt némi zaj, ami jelen esetben zavart. Csak egy pár láb dobogása a földön, bármi elég volna. Húzott a fejem, és kezemmel próbáltam szétfeszíteni a „köteleket”. Nem-nem akarok így meghalni, bezártan egy csapdába. Felnyitottam a szemem, ugyanis féltem, hogy a föld, hozzáér a szememhez. Ez így is volt, mégsem fájt, de kellett idő, míg megszoktam, hogy karcolja pupillám a föld, fejjel eldolgoztam annyira, hogy lássak. Vajon mennyi időm van még mennyi időt pazaroltam el azzal, hogy visszatartottam lélegzetem és megszoktam a sötétséget? Látás képességem aktiváltam, kíváncsi voltam mi van velem szemben.
Próbáltam megsaccolni milyen messze lehetek a mezőhöz képest, majd lenézni, hogy honnan érkeznek az indák. Amennyire engedte persze szorongatott testhelyzetem. Elengedtem a benn szorongatott, már fojtogató levegőt, és szuszogva néztem farkas szemet pár kíváncsiskodó földlakóval.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Virágszedés Empty Re: Virágszedés

Témanyitás by Kuradeel Kedd Szept. 29 2015, 13:13

Nos, ügyes vagy. Nem ficánkoltál sokat, csak annyit, hogy majdnem megfulladhass. ^^
Valahogy megfordulsz, talán a saját magad jóvoltából, talán az alattad lévő lényéből. A lényeg, hogy megfordulsz, hassal lefelé leszel, és ekkor meglátod elrablódat. Épp kinyitotta a száját. Nos, ha nem így tenne, fel se fognád, hogy mi van alattad. Suspect Rejtőzködő a kicsike. x3 Persze olyan közel van, hogy az már fáj. A fejed épp a szájába illeszkedik. ^^
Egyet se félj. Rájössz ugyanis, hogy a csuklód tudod mozgatni, így le tudsz hívni bármit a menüdből, talán még a kardodat is, hogy jól megcsiklandozd egypárszor. :3
És hogy mi is van alattad tulajdonképpen?
Ez. Surprised

A vendéglátód:

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

Virágszedés Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

Virágszedés Empty Re: Virágszedés

Témanyitás by Hayashi Yuichi Kedd Szept. 29 2015, 13:56


Engedett annyit az inda köteg, hogy fejem tova forduljon. A csőszerű építmény, ami a tejes sötétségbe vezetett, halovány fehéres-szürkés piramisokban végződött. Amíg át sikerült fordulnom, addig volt elég pihenőm, hogy szusszanjak egyet. Rettentően kevés volt a levegő, fojtogatva a növénytől kitágult pupillával pillantottam meg, hogy ez nem egy építmény. A piramisokról lassú ütemben csordogáló folyadék, a cső vége felé araszolt. Gusztustalan hanggal mocorgó kolosszus, az indákkal egyre közelebb húzott, a biztos halál felé. Egy rémült kiáltás kíséretében, megrángattam újfent kötelékeim, és a hirtelen elöntő izzadság még azt is elfeledtette, hogy nincs levegőm. Kifújtam minden addig benntartottat, és az egyetlen megjelenő utat vágtáztam végig fejben. Vagy ő hal meg, vagy én.

Mint egy gyomor – gondoltam, ahogy közelebb húzott lassan a kolosszális szájhoz. Az elmúlt pillanatok elegek voltak arra, hogy a rémület és pánik eluralkodjon rajtam. Veszett módon téptem az indákat, amit kezem és lábam köré tekergőztek, de természetesen csak mélyebbre forogtam a hálóban. Méregettem az embernyi fogakat és irdatlan méreteivel kapcsolatban közel úrrá lett rajtam a halálfélelem. Egyetlen mozdulat, viszont adott annyi energiát, hogy abba öljem bele a maradék szuszt, amíg még szét nem tép ez a gigantikus vénusz légycsapója.

A hegynyi szörnyetegre rárántottam felszerelésem javát, először csak egy vaskard materializálódott a jobb kezemben, majd ahogy annak markolata kicsúszott kezemből, a szabdalót hívtam le. Pár csukló mozdulattal, nyisszantottam el magam körül a növényi rostokat, hogy aztán a foghegyre vágjak. Vaktában csaptam oda, ahol a cső torkolatát sejtettem, hisz a hideg fém megmutatta magát. A Niji fényében máris többet láttam, és az eddigi hatalmas szörnyeteg, hirtelen összement szememben. Jól láthatóan kevésbé veszélyes, mint egy cserepes kaktusz. Addig kaszaboltam a görbe karddal, ameddig értem, vagy el nem fogyott a levegőm.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Virágszedés Empty Re: Virágszedés

Témanyitás by Kuradeel Kedd Szept. 29 2015, 14:15

Jó befejezés. Twisted Evil Ugyanis izgatott hadonászásod közepette egy inda a gyomrodba vándorol és megküld fölfelé. A szörnyi nem szereti ha csiklandozzák. No Olyan szép ívben robbansz ki a föld alól és teszel meg egy két méteres utat talpra érésig, hogy azt tanítani kellene! Razz Még láthatod, ha kiköhögted magad, hogy a szörnyi csápjai vadul lengenek korábbi helyeden. Öt ujj híján csak találgathatsz ( de azt kettőt is xP ), hogy mire gondolt közben, majd elslisszol. Suspect

Remélem hazafele azért összekaparsz pár növényt. xP

A küldetést lezárom.
Yui kap 1 tasak gyomot. Surprised Egészségére. ^^
és 50 aranyat a ritka mob felfedezésért, és 30 aranyat a 3 körért.

_________________
Épp neked mesélek? - Akkor ezt olvasd el! xP:
[/color]
Ismizárásért püben zargassatok ^^

Virágszedés Sword-Art-Online-episode-10-that-face-3_www.kepfeltoltes.hu_
Kuradeel
Kuradeel
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 441
Join date : 2014. Apr. 20.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: Knights of Blood

Vissza az elejére Go down

Virágszedés Empty Re: Virágszedés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.