Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asahina Luna Haruna (játékosnév: Shun)

2 posters

Go down

Asahina Luna Haruna (játékosnév: Shun) Empty Asahina Luna Haruna (játékosnév: Shun)

Témanyitás by Yue Vas. Szept. 20 2015, 17:23

//Yuki karimmal nem tudok egy jó ideje írni. KA-san engedélye megvan.//


Név:  Asahina Luna Haruna (játékosnév: Shun)
Nem:
Kor: 22 (játék elején 19)
Kaszt: harcművész  (leggyakrabban használt fegyvere(i): ostor, tessen, katana)

Kinézet: 175 cm. Hosszú sötétbarna haja van ami a feneke alá ér, mindig kiengedve hordja. Rubin vörös szemek. Szinte hófehér bőre van. Vékony formás testalkat. Nagy és formás keblei vannak amit a ruhája kihangsúlyoz. Testhez simuló ruhája van, szoknya rész is ami kicsit a térde föléig ér, alatta van még egy nagyon rövid szintén testhez simuló cicanadrágszerűség. Fekete magassarkú bokacsizma.


Jellem: Alapból kedves. Alkalmazkodó. Egyenesember. Nem társasági. Megbízható. Barátaiért mindent megtesz, kivéve amit nem. Szeret inni, nem az olcsó italokból, jól bírja az alkoholt. Lehet, hogy úgy néz ki, de nem engedi, hogy letapizzák, a folytatást főleg nem, aki megpróbálkozik vele annak minimum kitekeri a kezét. Szépen tud énekelni.  //jellemet még lehet bővítem//

Képességek: Sárkánytánc:  

A tessen-es (legyező) segítségével tornádót vagy képes létrehozni ami követi az ellenfeledet addig amíg nem sikerül felszippantania, vagy amíg el nem talál valamit (pl.: kő, fal stb...). Három körönként használhatod. 10 a sebzése.

                                                Előtörténet:


Mivel is kezdjem? Először is: a nevem Asahina Luna Haruna. Szüleimről nem adok ki bizalmas információkat. Gazdag családba születtem, aminek megvannak az előnyei és hátrányai. Előnyök: mindent megkapok, pénzt, a legjobb márkájú ruhákat és cipőket, utazásokat másik országba, szabadságot, egyszóval mindent, kivéve a szüleim szeretetét, de szerencsére ott van a nagyapám aki őszintén törődött velem. Persze ez nem ellensúlyoz mindent. Olyannyira, hogy nagy koromra az sem érdekelt volna ha meghalnak.
Nagyapó mindent megtanított amit tudnom kellett, például az önvédelemre, bölcsességeire, a legfontosabb mindig az volt, hogy sose adjam fel és amit akarok azt érjem el.
Pár év elteltével elkezdtem nőiesedni, amit a fiúk és férfiak észre is vettek. Elég idegesítőek voltak, de végül meg is bánták, aki hozzám mert érni annak kicsavartam vagy kicsavarták a karját, valakinek el is törtem, nagyapó mondta 4 testőrnének, hogy vigyázzanak rám. 17 éves koromban Nagyapó meghalt, a szüleimmel ellentétben akik örültek a hírnek mert végre megkaparinthatták a vagyonát ami annyira sok, hogy életem végéig egy ötcsillagos hotelban élhetnék, velük ellentétben engem lesújtott a hír, de nem mutattam ki. A szüleim nagyot tévedtek, mert nagy meglepetésemre nem rájuk hanem rám hagyta a vagyonát, vagyonkezelőnek pedig a legjobb barátját nevezte ki aki olyan volt neki mintha a testvére lenne.
Amikor betöltöttem a 18-at leléptem a családi házból, 19. születésnapomon átvettem a Nagyapám helyét, beköltöztem a házába és azt csinálhattam amit akartam, az emberei mindent intéztek.
Kezdett egyre unalmasabbá válni a valóvilág, próbáltam dolgozni de unalmas volt. Egyik este amikor iszogattam az egyik bárban, nem szándékosan de kihallgattam két férfi beszélgetését akik egy új játékról, a Sword Art Online-ról. Nem sokat értettem a dologból mert nem értettem a játékokhoz. Kíváncsiságból megvettem a Nerve Geart és a többit. Szerencsétlenkedtem 15 percet azzal, hogy kicsomagoljam a játékot, további 10 perc volt mire feltettem a fejemre és bedugtam a konnektorba majd bekapcsoltam. Először választanom kellett egy nevet. Az igazi nevemet inkább megtartottam magamnak és majd annak mondom el akinek én akarom. Beírtam, hogy Shun, az első kedvenc nevem. Utána következett a kor és a nem. Utána következett a nagy kérdés: melyik kasztot válasszam? Nem estem kétségbe, mérlegeltem + nem vettem komolyan a SAO-t. Íjász, alapból ki van zárva, lovag, páncél és kard, no comment, idomár kaszt nem tűnt rossznak, kardforgató nem rossz, árnyharcos jól hangzik de nem, de végül a harcművész kaszt győzött. Le OK-oztam és már Aincradban is voltam, pontosabban a közepén. Érdekes volt. Tetszett a ruhám és a cipőm, nem hétköznapi volt számomra. Nem panaszkodok, a magam módján élveztem az életet. Hirtelen minden játékost Aincrad közepéhez teleportáltak. Megjelent a játékmester, Kayaba Akihiko aki bejelentette, hogy nem léphetünk ki a játékból, csak ha elértük a 100. szintet, illetve akiről leveszik a valóságban a Nerve Geart annak annyi, kampec, meghal, utána eltűnt.  Rengetegen próbáltak kilépni de sikertelenül. Nem örültem a dolognak de nincs mit tenni, nem fogok bömbölni mint egy kisbaba, mentem egy bárba inni. Hajnalban indultam keresni egy fogadót, végül az erdőben kötöttem ki, aztán valamiért hibernálódtam. 3 év után felébredtem reggel, még mindig az erdőben voltam és azt hittem, hogy este elaludtam és kész.


A hozzászólást Shun összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 24 2015, 14:53-kor.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Asahina Luna Haruna (játékosnév: Shun) Empty Re: Asahina Luna Haruna (játékosnév: Shun)

Témanyitás by Cardinal Csüt. Szept. 24 2015, 02:43

Osu!

Nincs igazából mibe belekötnöm, talán a fekete magassarkú bokacsizmát nem kellett volna kétszer leírnod, bár kétségtelen, hogy ha már kettő alkot egy párt, akkor van ott némi létjogosultsága másodszor is a... kifejezésnek. Annyi kérésem van, hogy a képességnél a lehűlési időt hosszabbítsd meg három körre.

A nevedet Shunra írom át, ha nem felel meg, akkor küldj egy PÜ-t. Ja igen, és ha három fegyvertípust is szeretnél használni, akkor ahhoz három fegyvert kell majd szerezned.

Az előtörténetet elfogadom. Megtartod a szinted és az aranyad, a felszerelésed, a jártasságaid, egyszóval mindent, és kapsz hozzá egy Kezdő *fegyver*-t is. És persze újrapontozhatsz.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.