Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Hardcore] Ayani vs Ren

3 posters

Go down

[Hardcore] Ayani vs Ren Empty [Hardcore] Ayani vs Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Jún. 05 2015, 00:40

Igazán lehangoló küzdelemben volt részem az előbb. Mondjuk alapból nem vártam valami sokat a JL egy tagjától, hisz full gázos az egész céh, úgy ahogy van. Minden bizonnyal a jó itemeket magának zsebeli be a céhvezér, így sokkal gyengébbek a többiek. Ha nem fogom vissza magam, talán kapásból lenyomom ezt a féleszűt, aki azt hiszi, hogy ezzel az erővel bárkinek is a hasznára van a bossokon. Tőlem megtudhatta, hogy nagyon nem, de nagyon úgy tűnik, hogy ezt képtelen felfogni, vagy nem is akarja. És még nekem van nagy arcom >.>  Na, mindegy, nem is érdemes több gondolatot rászánnom, majd csak rájön egyszer ő maga is a saját gyengeségére, ha már az nem elég neki ehhez, hogy könnyedén lenyomtam Rolling Eyes
Legörgetem a menüm és újra ellenfelet keresek magamnak a még mindig újnak számító aréna módban. Lássuk csak, milyen a felhozatal.  Lássuk csak: itt van Ai-chan… na neeeem, egyszer elég volt és ilyen rövid idő alatt kétlem, hogy erősödött volna… pedig voltak idők, amikor erősebbnek számított. Hát igen, itt mutatkozik meg a tehetség Cool  Hinari-chant kihívtam volna, de gyáva módjára megint olyanokkal próbálkozik, akiknél a győzelmének esélye 100%. Most tényleg… ez mennyire tréééééé? :O  Nem tudom mit élvez az unalmas meccsekben, talán ennyire szeret győzni Rolling Eyes
Ahogy nézem az egyetlen kihívható személy az nem más, mint a Voice legbutább tagja, és talán az egész SAO legügyefogyottabb healere…. Bakayani >.>  Legutóbb még be-be is szólogatott a bosson, ideje lenne megleckéztetni a buta lánykát, gihihihihi [Hardcore] Ayani vs Ren 3640711210
El is küldöm neki a meghívót és várom a válaszát. szerintem lazán megfutamodik, de engem ez nem zavar, mert már elárul valamit az emberről, a céhéről  és még egy valamiről Suspect


Élet: 40
Fegyverkezelés: 62
Erő/Irányítás 13/87
Kitartás: 30
Gyorsaság: 81
Speciális képesség: 40
Páncél: +75

Item: -
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Hardcore] Ayani vs Ren Exp_bal6382/6500[Hardcore] Ayani vs Ren Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ayani vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ayani vs Ren

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Jún. 10 2015, 22:04

Kicsit meghökkentem az üzenet láttán. Bár eddig sem szimpatizáltam Rennel, mégsem gondoltam volna, hogy egyszer párbajra hív. Ráadásul Hardcore párbajra. Bár kinéztem belőle, hogy a könnyű győzelemre megy, azért durva, hogy épp ellenem akar harcolni. Végül is számolhattam volna rá, hogy egyszer ki fog hívni, hisz a Hardcore Arénán még viszonylag kevesen játszanak, és ők is túl nagy szintűek. Bár mondjuk én speciel mással akartam harcolni, de hát ez van. A tény, hogy hamar kikapok nem volt annyira jó érzés, de legalább ha a szerencsém engedi, bemoshatok egyet, kettőt az idomársrácnak. Így hát Tűzrózsával az oldalamon a fiú által megírt időpontra meg is érkezek az aréna elé, ahol is mosolyogva köszöntöm a srácot.
- Szia Ren! Aztán csak kímélj, törékeny vagyok – mondom neki, próbálva elpoénkodni a helyzetet, majd kicsit elkomolyodok – Gondolom te is tudod, hogy nem épp adc szerepét szoktam betölteni, szóval ez gyors menet lesz. Mindenesetre mindent bele fogok adni! – végül az aréna panelja felé intek végül – Ammm…. a harcteret már elkészítetted, vagy rám hagyod?
Voltak már terveim, ami illene a harchoz, így ha átengedte nekem a harcteret, akkor oda is lépek, és gyorsan beállítom a dolgokat. Mivel mindketten tűz típusú petekkel rendelkeztünk, így úgy gondoltam jó móka lesz egy tűzgányót választani harctérnek. Úgy állítottam be a harcteret, hogy a vulkánban vagyunk egy magmatóval körülvett nagyobbacska sziklaszigeten. Persze a láva nem adott semmilyen bónuszsebzést, és a levegő hőmérsékletét is lejjebb vettem, hogy ne süljünk meg odabent semelyikünk, majd ha kész vagyok elmentem, és várok, hogy belépjünk a harctérre. Persze ha Ren, már meghatározta az arénát, akkor sok dolgom nincs, bár mondjuk, elmondana az egy-két dolgot a srácról, ha nem engedi át az Aréna kinézetét.

szint:29
Élet:49 (245 HP)
Fegyverkezelés: 37
Erő/Irányítás: 8/48
Kitartás: 19
Gyorsaság:43
Speciális képesség: 53
Páncél: +50

Item:
1x Vörös Bika Poti
1x Gyenge Tisztító kristály
2x Kis Potion (+20 HP)
5x Nagy Potion (+40 HP)
2x Gyógyító Kristály (Aktiválása után körönként 15 pontot gyógyít, három körön keresztül, így összesen 45-öt)
1x Páncélbőr Potion (ha az elkövetkezendő 3 kis körben átütik a páncélodat a negyedikben az első feléd intézett sebzés sebzés helyett annyi páncélt ad, amennyit sebezne) Recept
1x Gyenge Vérontó Méreg (-3 HP körönként a harc végéig/ellenszer beadásáig, maximum 1 találatig marad a pengén)
2x Irányító Méreg (-6 irányítás, minden találattal, maximum 3 találatig marad a pengén, bossokon nem használható) Recept
2x Pajzs kristály
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Hardcore] Ayani vs Ren Exp_bal3819/4100[Hardcore] Ayani vs Ren Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ayani vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ayani vs Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Jún. 17 2015, 17:55

Nem kis meglepetésemre elfogadja a kihívásomat a lányka. Pedig már majdnem elkönyveltem, hogy simán feladja, de hát ez van, legalább megmozgatom egy kicsikét az elgémberedett végtagjaimat Rolling Eyes Más dolgom nincs, mint rá várni, de nem túlzottan sokat, hiszen már itt is van . Bizonyára már felkészült a vereségre, mert hát… ha nem húz elő valamit a tarsolyából, valami ütős dolgot, amivel lehet némi esélye Suspect
- Hello! – köszönök én is, mert ugye nem vagyok bunkó, az illem ezt diktálja, na meg túlzottan nehezemre sem esik e gesztus megtétele.
- Te voltál az egyetlen a listán, akit ki lehetett hívni.  – világosítom fel a lányt, bár ha megnézte akkor elviekben tudnia kellene ezt is.
- Szóval köszönd azoknak, akik rendre megfutamodnak előlem…. Mintha én olyan erős lennék Rolling Eyes - itemet nem szándékozom használni és a szabályok értelmében az arénát Ayani alakíthatja olyanra, amilyenre akarja. Engem nem érdekel, de azért remélem, hogy nem valami unalmas helyszínt alkot… az olyanokból már nagyon elegem van.
- Tiéd a pálya – felelem, nehogy a végén elfelejtse, hogy mit is kell tegyen. Én addig elücsörgök a helyemen, míg alakulgat az aréna….
Nos, ilyet még nem láttam, de nem rossz, még illik is a petemhez, bá a régi kinézetéhez jobban ment volna, de nem gáz… így is oké.  Belépek a küzdőtérre, arra a picike szigetecskére, amit körülvesz a forró láva, petem szorosan mellettem marad, már harcra kész állapotban van.
Nyomok egy-két vállkörzést, csak a miheztartást végett.
- Amondó vagyok, ne húzzuk az időt, csapjunk bele… - mondom és már intek is a petemnek, hogy támadhat, s  persze szót is fogad. Megiramodik az ellenfelek felé, elég pár lépés, majd meglendíti koromfekete kaszáját, hogy levegyen egy kevés páncélt a leányzótól… Én meg nézelődök, nem kell teljes erőbedobással nyomatni már az elején, az nem is én lennék Suspect
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Hardcore] Ayani vs Ren Exp_bal6382/6500[Hardcore] Ayani vs Ren Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ayani vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ayani vs Ren

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jún. 17 2015, 17:55

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Hardcore] Ayani vs Ren 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ayani vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ayani vs Ren

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Jún. 24 2015, 21:26

Ren végül csakugyan megérkezik, és köszön is. Mosolyogva bólintok Regi felé is, hisz őt sem felejtettem ki, majd Ren okát hallva a harcra, kicsit… nem tudtam mit érezzek.
- Meh… valahogy sejtettem, hogy ez volt a dolgok mögött…. bár én csak azt látom, kit tudok kihívni, sajnos a te listádat nem láthatom… nos, mindegy, ha láttam volna, lehet fel tudtam volna készülni. – mondom viccelődve.
Nem nagyon hiszem, hogy bármi esélyem lenne Ren ellen bármennyire is felkészült legyek, de legalább a hangulat ne legyen olyan fanyar, mint a nyerési esélyeim. Viszont Ren hozzászólására kicsit pislogtam.
- Mivan Ren rosszul vagy? Vagy valaki letörte az egódat? – dugom ki felé játékosan a nyelvem hegyét – A végén még elhiszem, hogy szerénységet tanultál. – végül aztán azonban megadta a helyzetet, amire vártam, és már bólintottam is, hogy aztán cselekedjek.
A pályát viszonylag hamar összedobtam a harcoló feleket, vagyis magunkat, és a petekre is figyelembe véve. Próbáltam olyan terepet összehozni, ahol akkor sem lesz gondom, ha Regivel felrepülne Ren. Így persze nem is árulkodtam elsőre, de gondolom rögtön rá fog jönni a fiú, hogy a láva fölötti légáramlat van olyan erős, hogy feltornázza az embert a levegőbe. Végül azonban elérkezett a harc kezdete. Ren nem is sokat teketóriázott, és máris harcba indította Regit. Pechemre rögtön az első csapás betalált, és valami hatalmasat csapott belém. Egy apró sóhaj, ennyi volt rá a reakcióm. Már tuti biztos, hogy nem fogjuk nagyon elodázni a meccset. Vagyis maradt a B terv. Minél többet belesebezni Renbe, hogyha mást nem legalább valami elismerést szerezzek tőle. Mondjuk persze várhatom ezt. Rögtön aktiválni próbálom a Tisztulást, majd ezután Tűzrózsával rögtön rohamra is indulunk ellene.

218 HP 0 P 95/52 CSP
// képipróba, fölső én, alsó tűzrózsa (meccs végig ugyanígy) //


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 29 2015, 15:39-kor.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
[Hardcore] Ayani vs Ren Exp_bal3819/4100[Hardcore] Ayani vs Ren Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ayani vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ayani vs Ren

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jún. 24 2015, 21:26

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Hardcore] Ayani vs Ren 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Hardcore] Ayani vs Ren 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
[Hardcore] Ayani vs Ren 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ayani vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ayani vs Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Júl. 02 2015, 19:37

Elmagyarázom neki, vagyis csak közlöm vele, hogy kiket, miket okoljon azért, hogy meg kell velünk küzdenie. Így van én csak más lehetőség híján választottam őt, amúgy eszem ágában sem lenne, mert minek? Nagyon kétlem, hogy tudna nekem bármi érdekeset mutatni.
- Tényleg? – hitetlenkedve kérdezek vissza.
- … és hogyan készültél volna fel? – hírtelen lép 30 szintet vagy mi? Más nem nagyon jut az eszembe, de ez itt aincrad, léteznek csodák és elég sűrűn fordulna elő mostanában.
- Amúgy meg….. ha tudod, hogy pvp-ben mennyi esélyed van az arra jobban gyúró playerek ellen, minek jelentkeztél át erre az aréna módra? Ha kihívnak akkor ennyi, pontokat adsz másoknak, hacsak nem olyan alacsony a szinted, hogy még ezzel is jól járj – utalok arra, hogy a vesztesek is kapnak pontokat, amennyiben sokkal alacsonyabb szintű az ellenfelénél.
Most meg beszól: facepalm:
- Nem tudom, miből szűrted le, hogy szerénykedem, de a te dolgod – vonom meg a vállam. Én csak betartom az aréna szabályait, ennyi.  
A beszédnek vége és már támad is a kis petem, bevisz egy szép találatot, majd felrepül, hogy lendületet vegyen a következőhöz. Ezután jön a buta kiscsaj és az álatkája. A pacit egyszerűen átugrom, de a lányka bemos nekem egyet, ami…. köhömm… nevetségesen keveset sebez…
- Micsoda sebzés Rolling Eyes -  Most rajtam a sor.
- Szép a pálya…. de… -
támadásom közben csettintek egyet, és ha minden jól megy, ez a  tüzes pokol egy szempillantás alatt átváltozik fagyos pokollá, még az ellenfelem is megdermed. Gihihihhi… és ez még nem minden, kis dekorációt is rakok ki. Egy jégfőnix tapos éppen egy jégpacin, mindezt 3 méteres nagyságban a korábbi lávató közepén, gihihi. Ezután érkezik vissza főnixem, aki felülről suhint a fegyverével . Annyi szent, hogy ő nem finomkodik annyira, mint én…. persze ez nem akkora baj Rolling Eyes

Képi: megfagysz egy körre
Páncél: 67/75
HP: 200/200
CSP: 58/150

felső én, alsó Regi
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Hardcore] Ayani vs Ren Exp_bal6382/6500[Hardcore] Ayani vs Ren Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ayani vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ayani vs Ren

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 02 2015, 19:37

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Hardcore] Ayani vs Ren 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
[Hardcore] Ayani vs Ren 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ayani vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ayani vs Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Júl. 02 2015, 19:41

még egy kocka facepalm
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
[Hardcore] Ayani vs Ren Exp_bal6382/6500[Hardcore] Ayani vs Ren Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ayani vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ayani vs Ren

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 02 2015, 19:41

The member 'Ryuninji Ren' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Hardcore] Ayani vs Ren 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ayani vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ayani vs Ren

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 24 2015, 23:11

Az aréna küzdelmet lezárom. Egymás ellen legközelebb 2015. 08. 02-án küzdhettek meg.

Ren jutalma: 90 exp 240 arany

Pontok:
Ren +12 pont
Ayani +2 pont
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Ayani vs Ren Empty Re: [Hardcore] Ayani vs Ren

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.