Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

+3
Chancery
Maria Gonzalez
Danieru
7 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Ápr. 03 2016, 15:22

Papíron a szöveg:

Nem tudom, hogy Mosolyka milyen virág, de azt tudom, hogy nem szabad leszedni, mert akkor meghal, még ha újjáéled is, illetve a "teste" is elporlad az ember kezében. Meg tulajdonképpen ki akarna egy kedvesen mosolygó virágot leszedni? S egészen barátságos fajta is, mert engedi, hogy a főnök lánya szedjen a virágokból a hólyagjaira. Viszont a napokban kinőtt az a rohadt gaz vagy mi ez a falon. Próbáltam leszedni, mert elszívta a közeli virágokból az életet is, erre az egyik csápjával úgy felképelt, hogy kitört egy fogam. félek, mi lesz, ha Mosolykát is eléri. Bár, ott van az a kígyó... Talán ha kikezelem a hólyagjaiból, talán adna hálából a mérgéből (már ha van neki), hogy abból jó kis gazölőt csináljak...

Amúgy ez a Mosolyka nagyon örül a víznek, amit adtál neki, s ha megtehetné, most megölelgetne. S ekkor veszed észre egy kisebb öntözőrendszer tervrajzát, ami Mosolykának segítene, mindössze annyi kell, hogy valamivel kiásol egy kisebb csatornát, amiből bár igen kevés vízhez jutna, viszont folyamatosan, így mindig kapna vizet, s nem is rohadna ki a túl soktól se. De van egy kis baj: Van ugyan egy kis kézi ásó, ami megfelelne, viszont a gaz meg belepte.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal3383/3500A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Chancery Vas. Ápr. 03 2016, 15:48

-Szóval Mosolyka. Aranyos név. -mosolygok rá, míg lassan öntöm rá a vizet, hagyom, had fürdőzzön benne, aztán végigolvasom a kis írást és már meg is van a terv a fejemben. Nem tudom, mi történhetett szegény kertésszel, de legfeljebb végigviszem, amit eltervezett, csak remélem, ezekben a virágokban maradt annyi erő, amennyi a kígyó meggyógyításához elég.
-Mondjuk tudnék ásni a csákánnyal is... -töprengek, majd megrázom a fejem. -Áh, nem akarok kárt okozni sem abban, hát ha még kelleni fog, sem bennetek, kis virágok. Mosolyka, szükségem van a segítségedre.
Kicsit leguggolok a virágtól nem messze, hogy szemmagasságban legyek vele. Álom inkább úgy dönt, békén hagyja a gyomot és letelepszik mellém.
-Van egy ötletem, hogy segíthetnék, hogy ne száradj ki, amíg nem vagyok itt. Ehhez viszont egy olyantól kell segítséget kérnem, aki nagyon beteg. Olyan hólyagjai vannak, mint a kislánynak. Megengeded, hogy elvigyek párat ezekből a sárga virágokból, és meggyógyíthassam? Aztán visszajövök és megcsinálom ezt, amit a gazdád megtervezett a számodra.
Van egy olyan érzésem, hogy annak a fura fickónak az ajtó mögül van köze ehhez a kertecskéhez. Talán a kígyó miatt nem mert visszajönni? Egyenlőre mindegy is, a legközelebb utamba akadó embernek úgyis szólni fogok Mosolykáról, hisz egy ilyen kis virág biztos nem szeretne egyedül maradni, víz ide vagy oda. Ha a növényke megengedi, akkor valóban szedek le a sárga virágok közül párat, nem az összeset, körülbelül annyit, amennyire szüksége lehet a kígyónak. Megköszönöm és elindulok visszafelé a kígyós járat irányába.
-Egyébként honnan veszed, hogy ez a "segítek mindenkin" taktika be fog válni...?
-Nem hiszem, én csak csinálom, amit épp jónak gondolok.
~Pff. Hát jó.~
Álom mindig is inkább a karmaira hagyatkozott, szóval nem igazán szokta érteni, mikor hosszú időn át alternatív módszerekkel oldom meg a dolgokat. A kígyót is valószínűleg inkább szétdarabolta volna, én viszont túl sok hasonló RPG játékkal játszottam már ahhoz, hogy tudjam, a harc nem mindig megoldás. Szinte pattogok, mikor mosolyogva közeledem a látótávolságba ért kígyóhoz, és mikor elég közel, de mégse fenyegető távolságba érek hozzá, előveszem a virágokat és megmutatom neki, majd jó hangosan hozzá szólok, hogy biztos észrevegyen. Remélem, érteni fogja az emberi beszédet.
-Szia! Figyelj, szeretnék neked segíteni. Ezek a virágok meg tudják gyógyítani azokat a hólyagjaidat. Nem tudom, hogy dörzsölni vagy megenni kell-e őket, legfeljebb próbáld meg dörzsölni először, hoztam eleget. Vagy bedörzsölhetem én is, ha megengeded.
Aztán várok az esetleges válaszra, reakcióra, vagy bármire.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal2062/2100A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Ápr. 17 2016, 11:34

A kígyó egy hangos sziszegéssel reagál a szavadra, valószínűleg az elején még ellenségnek tartott. De ahogy végighallgat, lassan megnyugszik. S hááát mivel ő nem tudja megoldani, neked kell bedörzsölnöd, amit enged. Pár perc dörzsölés után láss csodát, eltűntek a hólyagok! \o/ Miközben talán azt kívánod magadban, hogy bár ilyen lenne a valóságban is a gyógyszerek, a kígyó hálásan odabújik hozzád, s egyszer csak eltűnik, mint a bárány, valamit maga után hagyva: egy üveg folyadékot, melyen ez áll: KÍGYÓMÉREG. S ráadásul az út is szabaddá vált számodra. \o/ Ha arra mész, egy kis raktárba jutsz, ahol mindenféle van, csoportosítva. Egy kis részleget csakis alkímiai vegyszerek foglalnak, s egy könyv, melynek címe: Alkímia Kezdőknek. Egy másik részleg tele van papírokkal, köztük egy teli dobozon ez áll: Főnök iratai.

Invertory tartalma (az aláhúzott az új item):
5x Kavics
5x Széndarab
3x Kötél
1x Bot
1x Fekvő Őz Medál
1x Hattyúpár Medál
1x Csákány
14x Madzag
1x Üveg kígyóméreg
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal3383/3500A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Chancery Kedd Ápr. 26 2016, 16:34

Nagyon örülök, mikor szemmel láthatólag a kígyó kéri, s el is fogadja a segítségem. Álom igen gyanús szemmel figyeli a bedörzsölés menetét, és mikor a kígyó búcsúzásképp még hozzám is dörgöli magát (én ezt egy kis kuncogással és simogatással reagálom le), még fel is púposítja a hátát és dühösen fújtat egyet.
Akkor nyugszik meg, mikor a helyén már csak a méreg fiolája marad, és az út szabaddá válik.
-Na, akkor ismét sétálunk egy kicsit. Nem feledkezem el Mosolykáról. -forgatom meg az üveget a kezeim között, majd elrakom. Tudom, hogy Mosolykának most számít minden perc, de haladjunk sorban. Először a gazölőre van szükségem, amihez eddig egy hozzávaló van meg biztosan. Magában a méreg nem valószínű, hogy hatna a gyomra, a többit talán az út végén találom meg. A szokásos - ha semmire nem bukkanok tíz percen belül, vissza fogok fordulni.
Milyen jó, hogy a virtuális világban nem olyan gyenge a bokám, mint odakint, és nem fog fájni éjszaka a hosszú gyaloglás után.

Szerencsére csak egy raktár kerül az utunkba. Azonnal felmérem az alap területet még az ajtóból, majd beljebb lépek.
-Na végre. -mosolyodom el, mikor meglátom ismét a Főnök szót írva valahova, és még vegyszereket is találtam, talán pont a gazölőhöz. Check Pot o/ Jay pedig a munkája miatt talán még tudna is segíteni, hogy mi micsoda, de el sem tudom érni, nem jutnak ki innen az üzenetek, pont ezért is kéne sietnem haza, még mielőtt elkezdene nagyon aggódni értem. Ezt realizálva először a könyvet kezdem forgatni, és ha találok benne bármit, ami a gazölő elkészítésére utal, már nem is habozok, mindent alaposan, háromszor is elolvasva és értelmezve, de elkészíteni azt, amivel Mosolyka ellenségét elintézhetem. Ezt követően ülök le a Főnök iratai mellé átnézni azokat is.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal2062/2100A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Joey Chrome Pént. Május 27 2016, 15:12

OFF: bocsi a késést!

ON:
az egyik vegyszeres könyvben megtalálsz egy ilyen cikket:

Az Agresszív Rubininda egy erős gazfajta, nevét egyértelműen agresszív viselkedéséről kapta, ami akkor mutatkozik meg, ha veszélyforrás van a közelében. igen veszélyes a kerti növényekre nézve, mert minden tápanyagot s vizet elvesz tőlük. Sajnos igen strapabíró, így nagyon nehéz kiirtani, ám szerencsére van egy növényölő szer, amit otthon is elkészítheti az, aki alapfokon ért a kémiához, minek szakértői receptje a következő:
- Víz
- Kígyóméreg
- 2-es vegyszer
- 4-es vegyszer
- 6-os vegyszer

FIGYELEM: Rossz összekeverés esetén mérges gázok szabadulnak fel!

S észreveheted, hogy a vegyszerek között van olyan, hogy 2-es, 4-es és 6-os üveg. Írd le, hogy sikerült a mérget előállítani.

a Főnök iratai ugyanazok, mint az irodában, azt leszámítva, hogy megvan a dátumok is teljesen: a 2. évtől kezdve Minden évben ugyanazon a napon történt valami. S találtál olyan eseteket is, amiket az irodában nem: 6 Öngyilkosság, 2 kannibalizmus, 1 gyilkosság és 4 halálos baleset is történt. találsz aztán egy újságcikket, ami arról szól, hogy ezek az esetek valószínűleg a bányában található pszichotróp anyagok számlájára lehet írni. Majd találsz még egy olyan cikket, miszerint találtak egy ősrégi kriptát a bánya egyik ma már lezárt részében a 2. évben. S érdekes módon utána történtek meg ezek a különös esetek...
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal3383/3500A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Chancery Vas. Május 29 2016, 16:51

-Micsoda nosztalgia! Mintha lett volna hasonló jelenet az RE-ben is.
~Miben?~
-Resident Evil. Egy ősrégi játék volt nálunk, amiben egy kastélyból kellett kijutni. Ott volt egy jelenet egy hasonlóan agresszív növényről, amit hasonló vegyszerrel lehetett kiírtani.
Mesélek neki, miközben óvatosan lekapom a kellő hozzávalókat, majd keresek egy alkalmas keverőedényt. Ennél könnyebb dolgom talán nem is lehetne, és a Gyakorló Italkészítésem még talán segíteni is fog. Fogom a vizet, és lassan, egyenként, óvatosan belekeverem a mérget, majd sorban a vegyszereket is, ügyelve, hogy amennyiben mégis gikszer ütne ki, azonmód kirohanhassak és magamhoz vehessek valamilyen életerőpotit sebzés esetén.
Mikor ezzel végzek, és Inventorymban tudhatom a mérget, igencsak sebesen nézem át a főnök iratait, hogy van-e köztük fontos információ, mert nem szeretném, ha Mosolyka a kelleténél többet szenvedne már a vízhiánytól. Annak ellenére, hogy a virág kicsit emlékeztet egy Undertale nevű játékbeli virághoz, aki elég skizofrén beállítottságú, segíteni akarok neki. Meg mondjuk az Undertale-el nem is igen játszottam...
Viszont az Until Dawn nevű játékot már jobban ismerem, és a kannibalizmus szó olvasatán eszembe is jut. Talán ez is valami hasonló lesz, ha már kapásból két utalást is találtam saját kútfőből? Ha nem is Wendigo, Hanem Bestiakirály, de talán itt is lesz valami átokféle, ami az őrületbe kergette az embereket, és ezért történt ennyi furcsaság erre. csak az a baj, hogy én nem vagyok egy krimi-agyú, sajnos számomra ez a puzzle nem hogy nem elég tiszta, de még nem is igazán érdekel, hogy őszinte legyek. Legalábbis még.
-Na, mentsük meg Mosolykát. -mosolyodom el, miután pár részletet átmásolok egy kis jegyzetfüzetbe a talált információkból, majd visszatérek a kis kerthez, a virággal és a gyommal. Kedvesen köszönök a virágnak, megnyugtatom, hogy mindjárt minden rendben lesz remélhetőleg, és a gyomhoz lépek, kezemben a vegyszerrel.
-Figyelj, én nem akarlak bántani, de azt hiszem, muszáj lesz. Ha gondolod, akkor figyelj, megkérlek rá, menj el innen, és akkor senkinek nem lesz baja. Oké? -szólok a gyomhoz, hát ha van benne értelem, hasonlóan Mosolykához. Ha semmi reakció nem történik, nem lép félre magától, akkor sűrű bocsánatkérések közepette rápermetezem/öntöm a vegyszert, vigyázva, hogy a vízbe már ne kerüljön belőle.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal2062/2100A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Jún. 29 2016, 16:31

//bocsi, millió dolgom volt >
a vörös gaz majdnem megcsap téged, ám mikor egy keveset öntöttél rá, s látta, hogy nem tesz jót neki, HUSS! Elillan, mintha ott se lenne. Szabad a vásár! \o/ Na jó, vásár nincs, de már megvan hozzá a kis kézi ásó az öntözőrendszerhez. Szépen írd le, miképpen csinálod meg. Mikor Mosolyjka már kapja a vizet, megszólal:
- Köszönöm, kedves idegenek. Végre békében nyugodhatok - s sajnálatos módon itt derül ki, hogy Mosolyka is egy szellem volt csupán, mert lelke az örök virágos mezőkre száll, s a helyén már csak egy közönséges virág marad, ami a fény felé nyújtózkodik, s talán egy nap jóóó nagyra megnő majd. Óh, s a tövénél megjelent egy papír, amit ha megnézel, nem más lesz, mint egy engedély a főnök írásával. \o/

Invertory tartalma (az aláhúzott az új item):
5x Kavics
5x Széndarab
3x Kötél
1x Bot
1x Fekvő Őz Medál
1x Hattyúpár Medál
1x Csákány
14x Madzag
1x Engedély
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal3383/3500A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Chancery Szer. Jún. 29 2016, 18:32

//Nem gond :3 //

Nem csak, hogy nem úgy reagál, ahogy vártam, de még meg is csap majdnem a beste, amit azért egy "au" szócskával díjazok annak ellenére, hogy el sem talált, és nem is fájt. Ilyenkor inkább az ijedtségből származó "jaj" szócska keveredik valahogy át bennem, magam sem vagyok biztos az agyam működésében. Szerencsére nem kellett valami sokat öntenem belőle, mert igen hamar elillan, menekül, én pedig nem szeretném feltétlenül megölni, amennyiben nem muszáj.
-Köszönöm. -motyogok azért egy kicsit és félreteszem a maradék mérget. Nem fogom cipelni, de tudni fogom, hogy itt van, amennyiben még szükségem lenne rá. A Bestiakirály még mindig nem kapott el és nem váltam ismét üvöltő seregerősítővé, tehát még jól csinálom a dolgokat és ezek szerint tényleg az a dolog titka, hogy folyamatosan csinálni kell valamit.
Fáj bevallanom, de egyedül sokkal könnyebb mozogni, mint csoportosan vitázni.
Épp ezért a kis patakocskát Mosolykához is igyekszem minél gyorsabban megásni, két okból is. Egyik a fent említett, másik pedig az, hogy szerencsétlen már ki tudja, mennyi ideje nélkülözte a vizet, és nem szeretném, ha az utolsó pillanatban történne katasztrófa, ahogy abban a filmben is. A címe nem ugrik be hirtelen. Mikor pénz nincs, a fizetségedet időben kapod meg, és alkarodon folyamatosan számol vissza.
Lopott Idő, azaz!
Mikor a rendszer kész, Álom is elkezd mocorogni a sziklán, amin üldögélt eddig és tekintete végigköveti a víz útját. Ahogy boldog mosollyal fogadom a kis virág örömét, úgy lepődök meg, mikor megszólal, majd el is távozik. A lapát kiesik a kezemből és a helyén maradt virágocskához lépek döbbenten.
-Jaj... Oh My... -döntöm félre a fejem. Valahogy fáj is, hogy elment, hogy így tudatosult bennem, hogy talán már rég halott a vízhiánytól, talán még azelőtt, hogy egyáltalán beléptem volna a kazamatába, de mégis olyan jó érzés, hogy végre, ahogy fogalmazott, békében nyugodhat. Mosolyogva, de mégis könnyezve hajolok meg utódja előtt.
-Pihenj csak.
Álomkelő leugrik a szikláról és mellém lép.
~Eddig három mobon segítettél. Három "bestián". Menjünk tovább.~
Tudtam, mit akar ezzel mondani. Talán jelenthet valamit a dolog, talán ez is egy olyan fajta játék, ahol súlya van az ember döntéseinek. Óvatosan veszem el az engedélyt, nehogy megsértsem a kis növényt, még egyszer ellenőrzöm a vízrendszert, majd Álmot követve visszaindulunk jó sokára, egészen a zárt ajtóig, ami mögött a mogorva emberkét találtuk. Háromszor koppintok az ajtón, majd az engedélyt magam elé tartva, mosolyogva pipiskedni kezdek.
-Jó napot! Megvan az engedély! Bemehetünk, kérem szépen?
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal2062/2100A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Cardinal Szer. Aug. 03 2016, 11:18

Joey?
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal0/0A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Joey Chrome Csüt. Aug. 11 2016, 17:06

OFF: Rossz hírem van, mivel töröltem az RPG makert, nem lesz több kép, hacsak nincs online térképkészítő... ^^"

ON:
Néma csend fogad. Majd nyikorogva kinyílik résnyire az ajtó. Ám mikor teljesen kinyitod, semmi más nem fogad a szobában, csak egy asztal, rajta egy napló üres polcok, s egy csontváz. Hallod, hogy valaki megkönnyebbülten sóhajt, majd annak ellenére, hogy zárt terű szobáról van szó, egy pillanatra huzatot érzel. Ha beleolvasol a naplóba, kiderül, hogy a férfi őrizte a szobát, s parancsba kapta, hogy csak azokat engedje be, akiknek megvan a főnökétől az engedély. Csakhogy egy idő után gyanúsan nagy volt a csend, viszont mikor ki akart menni megnézni, miért, rájött, hogy bezárták a szobába. Hogy viccből-e vagy mert elfeledkeztek róla, esetleg más okból, nem tudod meg, azt viszont igen, hogy a férfit itt lelte a halál. Óh, s hogy ne legyen hiábavalód a fáradtságod, van az egyik polcon egy olyan üveg, hogy Baxtrin. De mire való? O.o

Invertory tartalma (az aláhúzott az új item):
5x Kavics
5x Széndarab
3x Kötél
1x Bot
1x Fekvő Őz Medál
1x Hattyúpár Medál
1x Csákány
14x Madzag
1x üveg Baxtrin
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal3383/3500A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Chancery Hétf. Aug. 15 2016, 13:34

Hirtelen mintha lassabban telne az idő. Mikor kinyílik kicsit az ajtó, először nem is merek hozzá érni, hát ha még készül valamivel, pakolászni vagy öltözködik, bármi megeshet... de aztán végül egy gyenge lökéssel kitárom a bejáratot, és azonnal a szám elé kapom a kezem a döbbenettől, és majdnem fel is sikkantok.
Érzem a mellettem elsüvítő szelet, és a tudatalattim érzem, hogy sejti, mi is történt, mi is volt ez az egész, de valahogy mégsem vagyok képes felfogni teljesen. Csontvázat látni más "élőben" és játékprogramokon keresztül, ez már teljesen bizonyos. Álomkelő nem igazán foglalkozik a dolog érzelmi dolgaival, odalép és szagolgatni kezdi kellő távolságból, míg én az ajtófélfának dőlve igyekszem úrrá lenni az érzelmeimen és felülkerekedni a sírórohamon.
~Nyugodj meg.~ -szólal meg végül a macska a fejemben, füleit kissé hátra hajlítva, mintha azokkal akarna rám nézni. ~Egy újabb lélek került így feloldozásra. A Bestiakirálynak ideje lesz rájönnie, hogy nem mindenki olyan, amilyennek ő képzeli. Ha meg ő zárta börtönbe ezeket az eddigi lelkeket, akkor igazán magába nézhetne már.~
Már az első mondata is eltörte nálam a mécsest, összeomlottam és sírni kezdtem, még az sem érdekelt, ha hangos vagyok. A macska várt egy kicsit, aztán egy perc múlva odalépett hozzám és pofiját a vállamhoz dörgölve próbált a maga módján nyugtatgatni, míg én magamat teljesen elveszítve zokogtam.
Nem tudom, mennyi ideig lehetett, hisz most az sem érdekelt, ha a Bestiakirály kiteleportál innen. Ahogy a hullámok egyre kisebbek lettek és már csak szipogásra tellett, megtöröltem egy zsebivel az arcom és felnéztem ismét az üres csontvázra. Mikor már fel is tudtam kelni a földről, megsimogattam Álomkelőt köszönetképp, majd meghajoltam a maradványok előtt is.
-Legyen jó utad. -sutyorogtam még kissé piszén a sírástól, majd mély levegőt vettem. Ideje lesz lassan körbenézni, mi történt itt.
Ha naplót lát az ember, első dolga elolvasni, mert fontos információkat tartalmazhat. A Baxtrint is magamhoz veszem, kicsit forgatom a kezem között.
-Baxtrin... marha ismerős ez a szó, de nem jut eszembe, honnan... -motyogom. vagy Jay használhatott ilyet a munkahelyén, és akkor hallottam, mikor mesélte, vagy ez is utalás lehet valamelyik játékra kintről, talán ez is Resident Evil... nem tudom. Talán később eszembe jut, és mivel láthatólag használati tárgy, el is rakom, később talán jól jöhet. Szaga alapján valami...
Várjunk csak!! Már megvan, ahogy beleszagoltam egy pillanatra és már tartottam is el az orromtól. Baxtrin, bele kellett áztatni madzagokat, és azt megforgatni puskaporban! Penumbra! Nem játszottam magával a játékkal, egy régi magyar játékos végigjátszását lestem belőle, aki anyukám nagy kedvence volt régen. Elég alacsony felbontású videókkal dolgozott, nem mintha a játék ne lett volna már ősöreg. Még jó, hogy ezt leörököltem szüleimtől, és ha valamivel nem tudtam vagy nem akartam játszani, akkor inkább néztem, ahogy mások játszanak vele.
Kicsit végig kellett böngésznem a jegyzeteimet és az összetákolt térképet, hogy rájöjjek, itt a csarnokban levő kőhalmot fogom tudni felszabadítani talán. Madzagom van, most már Baxtrin is, és mintha puskapor is lett volna valamelyik dobozban.
-Azt hiszem, megvan a következő lépés, Álom. Most viszont maradj inkább itt az ajtónál, nehogy bajod essen. -hajtom be az ajtót, mikor kilépünk. Inkább így hagyom, hát ha a férfi visszatérne, vagy csak nosztalgiázna, legyen alkalma ki-be járkálni. Álom, hallva az izgatottságot a hangomban, le is ül az ajtónak simulva, míg én elkezdek úgy szaladgálni és tervezni, mint a mérgezett egér.
Először is amennyire emlékszem a játékból, fogom a madzagokat és beáztatom őket a baxtrinba, majd a zsákokból puskaporba hengerítem őket. Hagyom állni őket pár percig, hogy kész legyenek... aztán megállok.
-Oké... már csak valami kéne, ami robban is... -gondolkodom el. Magukban ezek a madzagok csak égni fognak, a végére kell valami, ami berobbanna. Odarakhatom esetleg a sziklahalom aljára az egyik puskaporos zsákot, hát ha, de nem akarom elpazarolni az összes madzagot.
Szóval haladjunk szépen sorban. Van egy csákányom is, és pár láda, amit nem sikerült kinyitni, mikor legutóbb itt jártam. Tehát először próbáljuk meg a csákánnyal kinyitni a dobozokat. Nem fogok sokáig próbálkozni, nehogy elhasználódjon a szerszám. Ha nem jön össze, akkor a sziklahalmot próbálom meg felszabadítani vele. Ha pedig ezt sem engedi a rendszer, akkor próbálok meg felrobbantani egy zsák puskaport némi madzaggal, de ez esetben nem csak az ajtóig hátrálok, hanem egészen a bárányos teremig >.>


http://rpgplayground.com/ -> egy ilyet találtam csak online. ;;
de én megkereshetem neked egy régi cd-men az RPG makert, ha gondolod, dobj PÜ-t :3
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal2062/2100A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Cardinal Hétf. Szept. 05 2016, 14:10

Joey~?
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal0/0A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Joey Chrome Csüt. Szept. 08 2016, 20:05

//elnézést a késésért, csak Drivert kellett frissíteni (s nem omlik össze tőle az asztal Very Happy Csak a hardveres marhaságát csinálja >.>), meg mást is csináltam ^^"

Na szóval, kinyitottad a csákánnyal a dobozok egyikét. Sikerrel persze. Kristályok voltak benne, de nem azok a bazi nagyok, mint a csillékben, hanem olyan kicsik, amiket ékszerekbe szokta tenni. Hát kénytelen vagy inkább a zsákokat használni, amikre elég egy lyuk, amibe beledöföd a madzagot, valamivel meggyújtani és... AJAJ! Gyorsabban ég, mint kellene, ha nem menekülsz, meghalsz!

Írd meg, hogy menekültél meg.

A robbanás után látod, hogy egy lejáró volt a sziklahalom alatt. S morgások hallatszanak. Nagyon ijesztőek. Le mersz menni?
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal3383/3500A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Chancery Pént. Szept. 09 2016, 18:10

~A jelek szerint a Mesélő kevesli a bárányos termet Suspect  ~
-Akkor hátráljunk tovább pale
Alapvetően ugye nekem semmi bajom a tűzzel - ezzel még a rendszer is tisztában lehet, mert az eddigi összes képességem azzal kapcsolatos, egy icike-picike Rókatűz elég is volt a gyújtáshoz, de ez nem jelenti azt, hogy ott akarok lenni egy robbanás közelében, ezért szaladtam is vissza az előző teremig, ahol a bárányt találtuk még az elején. Milyen fura, mennyi sok idő telhetett el azóta, pedig mintha csak alig pár perce történt volna, hogy láttam elszállni a lelkét. Valami mégis azt súgta, hogy tovább kéne menjek még egyel visszább, ne legyen nagyobb baj.

Viszont te jó ég... mi van akkor, ha a robbanástól beszakad az egész barlangrendszer?
Én hülye ebbe bele se gondoltam!
A Hazatérés Kristályt markolászva vártam, hogy mi történik, és nem sokra rá meg is rázta az egész helyet a detonáció ereje, én pedig készültem kimondani a város nevét, hogy elmenekülhessünk innen. Szerencsére csak némi por szóródott le, de a plafon nem akart a fejünkre szakadni. Mikor még vártam fél percet, imádkozva, hogy semmi baj ne történjen, sóhajtottam egyet és megsimogattam Álom fejét.
-Oké... nézzük meg a végeredményt.
Ő még kicsit reszketve követett.

Szótlanul álltunk egy darabig a lejárat tetején, hallgatva a lentről felszűrődő zajokat. Igen, végigfutott a hátamon a hideg, és végig kellett gondolnom eddigi kalandjainkat, ha legalább ahhoz szerettem volna erőt gyűjteni, hogy nyeljek egyet félelmemben. Csak ekkor jutott eszembe, hogy a Hazatérés Kristály itt ki van kapcsolva, nem juthatok haza, amíg végig nem vittem a kalandot. Álomkelő lement egy lépcsőfokot, majd felnézett rám.
~Folytatnunk kell.~
-Igen... -bólintottam félőn, éreztem, hogy szinte falfehér lehetek a sápadtságtól. Persze a lenti zajok gazdái is lehet, csak ketrecbe zárt vadállatok, akik szabadulásra vágynak, és akiknek segíteni szeretnék. Avagy maga a Bestiakirállyal fogom szemben találni magam. Akárhogy is legyen, Álomra néztem. Ő bízik bennem, én pedig őbenne. Mintha bólintana, de lehet, csak a képzeletem játszik velem, majd előre fordul és elindul a sötétség felé, én pedig követem, reszkető lábakkal.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal2062/2100A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Cardinal Vas. Okt. 02 2016, 12:45

Klein írta:Joey~?
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal0/0A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Okt. 03 2016, 18:34

Elhasználtál:
1x Madzag
1x üveg Baxtrin

Szépen lassan leereszkedsz. Teljes sötétség fogad. Még jó, hogy a képességedet tudod használni. Ám ahogy világosságot hozol magadnak, egy vonyítást hallasz. Fegyver hiányában nem igen tudsz harcolni. De megpróbálhatod azért. Másik lehetőség az, hogy el tudsz bújni, mivel sok olyan láda, hordó, szikla van, ami mögé el lehet. Akármelyik lehetőséged választod, hamarosan ismét hallod a morgást, melynek gazdája hamarosan előjön. Most komolyan, mit csináltak itt meg a bányászok? Mi okból lett beomolva a lépcső? Talán nem véletlenül?

Az alagút végén látsz egy fémből készült ajtót. Sikerül odajutni? Vagy a kutya esz meg titeket... milyen idő is van? O.o
Álom ismét hallja a hangot, ami Chan megölésére biztatja. Mondja neki, hogy ha megöli, szabad lesz, nem kell többet raboskodnia. Óh, s a lábatoknál egy cetli.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal3383/3500A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Chancery Szomb. Nov. 12 2016, 12:53

Hát, én nem Szophie vagyok, nem tudok világosságot hozni magamnak, de megoldhatom valahogy, mondjuk, meggyújtok egy fáklyát vagy ilyesmi. :3  Meg is torpanok a vonyítás hallatán, de aztán csak-csak megyek tovább, a tudattal, hogy kizárólag erre vezet az út.
Álomkelő, amint leér, füleit hátracsapva a lábam mögé siklik és bundáját felpuffasztva, de csendben, fenyegetőn mered maga elé.
~Uuuuutálom a kutyákat!~ -jegyzi meg a fejemben, mire elmosolyodom és vállat vonok.
Nem merek megszólalni. Ez a morgás nem éppen kedves és barátságos állatkákra vall, nekem pedig eszem ágában sincs bántani őket főleg azok után, amiket már át kellett itt élnem. Úgy döntöttem, ha már idáig sikerült harc nélkül megúszni, akkor maradok a teljes pacifista üzemmódban - magyarán, elbújunk. A cetli sem kerüli el a figyelmem, felveszem, majd elolvasom, ki tudja, milyen információkat rejthet.
Ez eddig szép és jó, csak kéne még valami, hogy kitöltsük a maradék űrt az éterben, nem igaz? A kutya valószínűleg érzékeny lehet a fényre, főleg, ha ennyi ideig itt lent raboskodott, ez pedig kettőt jelenthet. Vagy túl érzékeny és megvakíthatja rövid időre, vagy pedig épp ellenkezőleg, vonzani fogja, mint a molylepkét. Így jobbnak látom, ha akármi is a fényforrásom, kiiktatom, miután elolvastam a cetlit és érkezik az újabb vendég nagy morgás közepette. Csendben lapulunk a sötétben, alaposan megjegyzem, merre volt az ajtó, és bekapcsolom a Látásom is, hogy ha lehetséges, legalább valamennyit lássak és tudjak tájékozódni, ha majd eljön az ideje annak, hogy kimozdulhassunk.
Álomkelő egyszer csak hátracsapja a füleit és felborzolja a bundáját, de csak a fejét mozgatva néz körbe. Nem merek megszólalni, nehogy a kutya meghallja, még a lélegzetemre is próbálok figyelni, hogy ne legyen szuszogó vagy rémülten harákoló. Majd később rákérdezek, mit érzett meg ennyire.
Annyi biztos, hogy egyszer csak egy rövid időre szétkapcsolt az állandó kapcsolat kettőnk között, majd vissza.
Ezalatt ugyanis ezt válaszolta gondolatban annak a hangnak:
~Eszem ágában sincs. Amúgy is, nem tudok róla, hogy fogságban lennék.~
Bár én ezt nem hallottam.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal2062/2100A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Dec. 03 2016, 11:32

Cetli tartalma:
Figyelem!

Ha kiderül, hogy ki volt az, aki *egérvajat tett a kutyák eledelébe, számítson arra, hogy bele vágjuk a legközelebbi pöcegödörbe! Nem azért lettek megvéve, hogy az illető azokon élje ki a gyilkolási hajlamát, világos voltam?!

Szakaszvezető


Úgy tűnik egykor valaki más se szívlelte a kutyákat, amiket lehet azért vettek meg, hogy megvédjék az értékes árut a tolvajoktól. De a cetli tartalma azt jelenti, hogy több kutya is lehet. Ami ezt a kutyát illeti, szerencsére nem figyel fel rátok, bár egy percre felétek fordítja fejét, viszont láthatod, hogy nem a látására hagyatkozik, mert vak, legalábbis abból vonhatod le, hogy a szemei teljesen fehérek. Pár pillanat után visszamegy oda, ahonnan jött, s egy elágazásnál elmegy jobbra, s ismét kiad egy vonyítást, amire egy távolabbról jövő lesz a válasz.


*egérvaj: Arzénos zsír volt, amit Gesche Gottfried használt Brémában a gyilkosságokhoz.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal3383/3500A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Chancery Hétf. Dec. 19 2016, 18:10

-Uhh... durva... -fintorodom el a cetli elolvasása után és halkan elrakom, még mielőtt a kutya megneszelné a dolgot és megtámadna. Még a lélegzetem is visszafojtom, ahogy figyelem a közeledő alakját a sötétségben, és mikor megáll, attól félek, a dübörgő szívverésem hallotta meg. Szerencsére megfordul és elindul a kijárat felé, mire Álom is készenlétbe helyezi magát.
~Tehát vaksi. Látszik, hogy a kutyák semmire se jók.~
Homlokomat is összeráncolom, úgy koncentrálok a mondandómra, pedig tudom, hogy ez a telepátia Álommal, csak egyirányú. Neki maximum megérzése lehet affelől, hogy én mire gondolok, illetőleg valószínűleg arra alapoz sokszor jövendőmondásaival, amennyire már ismer, hogy reagálnék egy adott helyzetben. Most is ugyan hátraveti a füleit, de a visszhangos válasza a fejemben megnyugtat egy kissé.
-Nem hallak, ne erőlködj. Viszont sejtem, te is arra gondolsz, hogy ha nem lát, akkor a hallása és szaglása jóval kifinomultabb, mint normális esetben.
Egy halk sóhajt megengedek magamnak és elmosolyodom a vaksötétben. A kutya közben az ajtóhoz ért és elfordult, így elérkezettnek láttam az időt arra, hogy elinduljunk utána. Ha ez is azokra a lopakodós játékokra hajaz, amiket kint is lehet játszani, akkor én is ráfaragtam, hogy nem szokásom ilyenekkel játszani, de a rendszer is, hogy egész kiismerhető szokott lenni a dolog. Túlélő-horrorokat inkább nézni szoktam, mint játszani.
Az elágazásnál nem is várok, elindulok a másik irányba, balra, ám innentől kezdve még óvatosabb vagyok. Valószínűleg az összes kutya vak, így megengedem magamnak, hogy a kinyújtott tenyerem fölött egy kis Rókatűzzel világítsak magam elé. Ennek a fénye nem olyan erős, mint egy igazi lánggé, és szerencsére nem is éget, enyhe kék nyelvei kellemesen simogatják a bőröm. Álomkelő szorosan mögöttem lépdel, folyamatosan figyelve hátrafelé is, hogy jelezhessen, ha baj van.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal2062/2100A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Chancery Pént. Jan. 27 2017, 16:19

Holló? >.>
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal2062/2100A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Jan. 28 2017, 09:16

A baloldali folyosó végén találsz egy ajtót, amit szerencsére ki tudsz gyorsan nyitni, s átmenni rajta. Egy irodává átalakított helyiségbe kerülsz, ahol polcok vannak, amik már kezdenek rohadni, egy íróasztal, egy ládikó, amit hiába próbálsz kinyitni, nem fog menni. Az egyik polcon meglepődésedre szárított marhahús szeletet találsz. Nem hinném, hogy éppenséggel friss, szóval ne add oda a petednek se, ha el akarod vinni. Vannak még szekrények is nem egy, amiket át tudsz nézni, már ha nem esnek össze egy érintésre. S az asztalban is vannak kihúzható fiókok.

S mivel ilyen rövid lett, 150 szó elég lesz.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal3383/3500A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Chancery Csüt. Feb. 09 2017, 21:16

Beslisszanok a kitárt résen, megvárom, míg Álom megismétli ugyanezt, majd csendben, amennyire csak lehet, behajtom magam mögött az ajtót. Kicsit fülelek, az ajtóra tapasztva az arcom, de mivel semmi gyanúsat nem észlelek közeledni, megengedem magamnak, hogy egy nagyot sóhajtsak a megkönnyebbüléstől.
-Oké, itt biztonságos. -nézek körbe felegyenesedve és a csípőmre rakom a kezem. -És újabb kutakodnivalóra akadtunk.
~Hát, te vagy a fő kocka, láss neki Rolling Eyes  ~ -Álom a szemét forgatva egy sarokba vonul és elkezd nyalakodni, hogy kicsit lecsillapodjanak az idegei a kutyás eset óta. ~Fúj! Bűzlök ezektől a vadállatoktól!~
A láda nem nyílik, a kulcs valószínűleg valahol az irodában lesz, mert nálam sajnos nincs, ellenőrizve az inventory tartalmát. A marhahúst a kezembe fogva kicsit feldobálom a levegőbe és jót vigyorgok.
-Mintha a Silent Hill 3-ban lennék. Ott is ilyen husikat kellett keresni, és ha leraktad, akkor a kutyák odamentek zabálni.
~Gratulálok.~ -jegyzi meg Álom fintorogva és lenéző hangsúllyal. ~A közelembe ne merd hozni azt az izét. Ide szaglik.~
-Nem is neked szánom. Szorult helyzetbe nagyon sokat fog tudni segíteni ezek ellen a kutyák ellen is, szerintem. -teszem el a digitális kis rekeszbe a husit. Ez ugyanis olyan egyértelmű, mint annak a rendje, hogy szükség lesz még rá, mikor el kell terelni a figyelmüket. Miután ezzel meg is találtam minden elsőre felszedhető tárgyat, ideje óvatosan kutakodni. Ez az iroda még rosszabb állapotban van, mint az eddigiek, látni, hogy iszonyatosan régen elhagyták már őket, óvatosnak kell lennem. Először a fiókokat nézem meg egyesével, aztán a szekrényeket, és ha találok esetleg kulcsot, azt egyből meg is próbálom használni a ládán. Bár félek, hogy a kulcs máshol lesz, és majd vissza kell térjek ide.
Kíváncsi vagyok, megtalálok-e itt bármiféle megjegyzést vagy írást arra vonatkozóan, mi történt itt.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal2062/2100A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Cardinal Kedd Márc. 14 2017, 14:39

Joey?
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal0/0A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Márc. 15 2017, 09:51

//Elnézést!

Szerencsédre a kulcs az asztal egyik fiókjában volt, így a ládát is kitudod nyitni, amiben egy vastag könyvet találsz, amiben a bánya működési éveinek eseményeit írták bele folyamatosan. elég sok a szöveg, így csak a lényeget emelném ki: Úgy tűnik a második évben egy régészeti csoport jött leleteket ásni, s meg is találták a kriptát, s ettől kezdve mint korábban írtam, történtek a dolgok, de nem csak ezek miatt hagyták el a bányát: Úgy tűnik egy új mobot is felfedeztek, amit "Sziklaféregnek" neveztek el, s ugyan az elején apró s félénk volt, ám idővel megnőtt valamitől (a dokumentumok írója szerint a kibányászott anyagok a felelősek érte), s egyre agresszívabbá vált, s ezzel tulajdonképpen kikergette az embereket innen. Ahogy olvasod, egyszer csak mintha valami furcsa, búgásszerű hangot, plusz furcsa, morzeszerű sípolást hallanál a távolból...

Invertory tartalma (az aláhúzott az új item):
5x Kavics
5x Széndarab
3x Kötél
1x Bot
1x Fekvő Őz Medál
1x Hattyúpár Medál
1x Csákány
13x Madzag
3x Szárított Marhahús
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal3383/3500A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (3383/3500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Chancery Szomb. Márc. 18 2017, 13:54

-Megvan a KULCS! -idézem még hangsúlyban is egy ősrégi játékos veterán, freddyD szavait. Elsőre nem jut eszembe, de hamar rájövök, hogy egy Alien Anarchy nevű játékban ő szinkronizált, persze viccesre véve a figurát, és azóta is a hasonló szituációkban, mikor meglelünk valami tárgyat, Jay olykor utánozza azt a hangsúlyt, amit a videós kitalált akkor. Kicsit kuncogok, kezemben a kulccsal, majd belepróbálom a ládába, és csodák csodája, kinyílik. Ami jó, hisz más egyebet, ami használható lenne még, nem találtam sajnos.
~Na? Bármi érdekes, amiért volt értelme lejönni idáig?~
-Nem nagyon... -fintorgok. -Az ilyen szövegek nekem magasak szoktak lenni általában.
~Magasak?~
-Vagyis nem értem annyira őket. Meg ez igazából csak ismétli önmagát, mindig csak apró új információt szerzek meg az én gügye felfogásommal. Viszont... -lapozgatok, majd egy "ahá" felkiáltással, mikor végeztem, kezemet a könyvre teszem.
-Talán, gondolom én, megvan a Bestiakirályunk!
~No? És?~ -Álom is végre érdeklődőn fülelni kezd felém, én pedig győzedelmes vigyorral leülök a földre, ölemben a könyvvel.
-Ír egy Sziklaféreg nevű mobról, ami idővel lett egyre nagyobb és agresszívabb az itteni anyagok miatt. Nem biztos, de lehet, hogy ő lett a Bestiakirály. Mert hát...
~Csan...~
-Mondjad, kis drágám...
~Még mikor először jutottunk ebbe a rendszerbe, beszélt hozzám egy hang. Másodszorra is próbált, de nem figyeltem rá. Azt hiszem, az is pont ez a Bestiakirály volt, hogy maga mellé állítson. Viszont már jó ideje nem hallom... leszámítva ezt a mostanit.~ -fordul az ajtó felé. Kicsit fülelnem kell, de idővel én is felfigyelek a furcsa búgásra.
~Mintha valami kódolt üzenet lenne.~
-Hasonlít a morze-ra... de abból is csak az sos-t tudom dekódolni Rolling Eyes -forgatom a szemem, majd előveszek egy papírt. -Na, de előbb munkálkodjunk.
Gyorsan most már firkantok egy kezdetleges térképet mindarról, amire emlékszem, hogy merre jártunk és mi történt velünk. Majd ellenőrzöm az inventorym tartalmát, sajnos a legtöbbről fogalmam sincs, mihez kezdhetnék velük. Megpróbálok mindent összerakni mindennel, hát ha akkor történik valami. Majd, ha minden kísérletemmel végeztem, az ajtóhoz lépek.
-Menjünk, keressük meg a hang forrását... -ajánlom. Álom felkészül, az ajtóhoz lép ő is, én pedig résnyire kinyitom, hogy lássam, épp merre járnak a kutyák. Ha nem látjuk őket, óvatosan lopakodva elindulunk a járaton a hang irányába. Ha van erre kutya, megvárom, míg elmegy, vagy ha arra sem hajlandó, akkor egy husival igyekszem nyugton tartani őt egy ponton az ajtótól távol.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_bal2062/2100A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 3 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.